رفتن به مطلب

پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروم

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

1- بعضی وقت ها انجمن از دست رس خارج میشه مشکل رو ریشه کن کنین لطفا

2- امضا ی کاربران ازاده و اندازه و مقدارش رو خودشون انتخاب میکنند که عالیه

لطف کنین اندازه اواتار ها رو هم بزرگتر کنین که واقعا کوچیک هستش

لینک به دیدگاه

• ارسال 761
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

با عرض سلام و خسته نباشید 

واسه من یک سوالی پیش امده اینه که 

تو بخش بازارچه یک سری تاپیکهای فروش مهم شدن و با اینکه فروش رفتن و تاپیک هم قفل شده بازم مهم بودن 

میتونم بپرسم دلیلش چیه ؟ 

چونکه اگر اینطور پیش بره تا یک چند وقته دیگه صفحه اول هر بخش به تایپکهایی که فروششون با اتمام رسیده و همچنان قفل موندن اختصاص پیدا میکنه 

مثل این صفحه 

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showforum=98&prune_day=100&sort_by=Z-A&sort_key=last_post&topicfilter=all

لینک به دیدگاه

سلام

1- بعضی وقت ها انجمن از دست رس خارج میشه مشکل رو ریشه کن کنین لطفا

2- امضا ی کاربران ازاده و اندازه و مقدارش رو خودشون انتخاب میکنند که عالیه

لطف کنین اندازه اواتار ها رو هم بزرگتر کنین که واقعا کوچیک هستش

درود

1 - هیچ وقت نمیشه قعطی سرور و مشکلات رو کاملا ریشه کن کرد متاسفانه چون اگه میشد چنین کاری کرد ما اولین کسی بودیم که این کار و میکردیم عزیز

2 - درسته ولی گاها اگر امضاها مزاحمتی برای کاربران ایجاد کنه حتما کوتاه و یا حذف خواهند شد توسط تیم مدیریتی

3 - اندازه اواتار بزرگتر از این صفحه رو نا مرتب میکنه عزیزم

با عرض سلام و خسته نباشید 

واسه من یک سوالی پیش امده اینه که 

تو بخش بازارچه یک سری تاپیکهای فروش مهم شدن و با اینکه فروش رفتن و تاپیک هم قفل شده بازم مهم بودن 

میتونم بپرسم دلیلش چیه ؟ 

چونکه اگر اینطور پیش بره تا یک چند وقته دیگه صفحه اول هر بخش به تایپکهایی که فروششون با اتمام رسیده و همچنان قفل موندن اختصاص پیدا میکنه 

مثل این صفحه 

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showforum=98&prune_day=100&sort_by=Z-A&sort_key=last_post&topicfilter=all

درود دوست گلم

بسیار بسیار ممنونم از انتقادتون و در حال بررسیه و بعضی از تاپیکهای این چنینی غیر مهم شدن و با کمک شما دوستان حتما با بقی هم غیر مهم خواهند شد .

فروم هیچ وقت به تنهایی کامل نخواهد شد بلکه کمک شما دوستان همیشه کمک حال فروم و ما بوده و هست و اینه که ما رو بیشتر دلگرم میکنه @};-

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت مدیران محترم سایت لیون کامپیوتر 

میخواستم درخواست کنم قسمتی برای مشاوره خرید گوشی و خرید و فروش گوشی موبایل ساخته بشه 

بنده در انجمن مجاور در این قسمت ها فعالیت زیادی دارم میخواستم اگه مقدور هست در این سایت هم به فعالیت بپردازم 

تشکر از مدیریت محترم 

تازه واردیم اما ثابت میشیم  :x

ویرایش شده توسط danial_arch
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت مدیران محترم سایت لیون کامپیوتر 

میخواستم درخواست کنم قسمتی برای مشاوره خرید گوشی و خرید و فروش گوشی موبایل ساخته بشه 

بنده در انجمن مجاور در این قسمت ها فعالیت زیادی دارم میخواستم اگه مقدور هست در این سایت هم به فعالیت بپردازم 

تشکر از مدیریت محترم 

تازه واردیم اما ثابت میشیم  :x

درود دوست عزیز

انجمن خرید و فروش

خرید و فروش گوشی موبایل و لوازم جانبی موبایل

تاپیک مشاوره

مشاوره خرید تلفن همراه
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

انجمن خرید و فروش

خرید و فروش گوشی موبایل و لوازم جانبی موبایل

تاپیک مشاوره

مشاوره خرید تلفن همراه

مرسی دوست من 

اما بهتر نیست این موضوع در یه تاپیک خلاصه نشه و قسمتی زده بشه تا درونش تاپیک مشاوره زده بشه تا به صورت جداگانه دوستان مشاوره بشند؟

چون در این صورت چند نفر اگه همزمان درخواست مشاوره بدن واقعا تاپیک گنگ میشه 

ویرایش شده توسط danial_arch
لینک به دیدگاه

سلام

من خیلی وقته با اپلود سنتر مشکل دارم و هر جا امتحان کردم هم همین مشکل بود

وقتی روی لینک کلیک میکنیم باز صفحه ی اصلی سایت باز میشه

پس چرا ادرس این لینک رو قرار نمیدید <--------

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

لطفا یه کاری بکنید که +- به یکدیگر داده بشه و

زمام اپ کردن رو ۳ ساعت یکبار بکنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

ممنون میشم اگه دوستان تاپیک های "مهم شدشون در بازارچه" که به نتیجه رسیده رو از حالت "مهم شده" خارج کنن... چندتا تاپیک قفل شده(یعنی تاپیک برای هر چیزی بوده تموم شده) اما مهم وجود داره بعضی از قسمت های بازارچه

با تشکر

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

درود

1 - هیچ وقت نمیشه قعطی سرور و مشکلات رو کاملا ریشه کن کرد متاسفانه چون اگه میشد چنین کاری کرد ما اولین کسی بودیم که این کار و میکردیم عزیز

2 - درسته ولی گاها اگر امضاها مزاحمتی برای کاربران ایجاد کنه حتما کوتاه و یا حذف خواهند شد توسط تیم مدیریتی

3 - اندازه اواتار بزرگتر از این صفحه رو نا مرتب میکنه عزیزم

درود دوست گلم

بسیار بسیار ممنونم از انتقادتون و در حال بررسیه و بعضی از تاپیکهای این چنینی غیر مهم شدن و با کمک شما دوستان حتما با بقی هم غیر مهم خواهند شد .

فروم هیچ وقت به تنهایی کامل نخواهد شد بلکه کمک شما دوستان همیشه کمک حال فروم و ما بوده و هست و اینه که ما رو بیشتر دلگرم میکنه @};-

آقای حسینتی این مشکل برای من خیلی پیش اومده ! مخصوصاً اواخر شب ... نمیدونم چرا سرور از دسترس خارج میشه !

پیشنهاد بنده اینکه سرور وب سایت رو عوض کنید ... من از سرور میهن وب هاست استفاده میکنم که واقعاً کیفیت سرویس دهیشون عالیه ! سرورا همیشه آپتایم ... فضای سرور SSD  به نظر من باید سرور رو عوض کنید ...(البته اگه این مشکل زیاد اذیت کنه کاربرارو...) wobayro6bd9wy7uz07xi.png

لینک به دیدگاه

آقای حسینتی این مشکل برای من خیلی پیش اومده ! مخصوصاً اواخر شب ... نمیدونم چرا سرور از دسترس خارج میشه !

پیشنهاد بنده اینکه سرور وب سایت رو عوض کنید ... من از سرور میهن وب هاست استفاده میکنم که واقعاً کیفیت سرویس دهیشون عالیه ! سرورا همیشه آپتایم ... فضای سرور SSD  به نظر من باید سرور رو عوض کنید ...(البته اگه این مشکل زیاد اذیت کنه کاربرارو...) wobayro6bd9wy7uz07xi.png

معین جون شما بازدید سایت خودتو با لیون یکی حساب میکنی؟

مطمئنا الان لیون کامپیوتر داره بر روی یک سرور مجازی با منابع اختصاصی

میزبانی میشه، باید یه سرور قویتر تهیه کنن، هاست اشتراکی به درد لیون نمیخوره

و در کل هنوز میزبانی داخل ایران خیلی از دنیا عقبه.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

دوستان سرور بعضی وقتها به مشکل بر میخوره و ما سرور اختصاصی برای سایت داریم دوستان گلم

و در مورد سرور ما در حال حل کردنش هستیم و اگر تا اخر این ماه درست نشه سرور تغییر میکنه @};-

لینک به دیدگاه

سلام

اگه توی انجمن  خرید وفروش قطعات کامپیوتری  انجمنی جهت خرید و فروش کامپیوتر کامل  وجود داشته باشه خیلی خوبه

اکثر توی قسمت فروش چند قطعه با هم کامپیوتربرای فروش میزارن یا قسمتهای دیگه

در هر صورت نمیشه  کامپیوترهایی رو که برای فروش گذاشته شده راحت پیدا کرد 

شاید جای دیگه هست من پیدا نکردم 

ارادتمند

لینک به دیدگاه

سلام

اگه توی انجمن  خرید وفروش قطعات کامپیوتری  انجمنی جهت خرید و فروش کامپیوتر کامل  وجود داشته باشه خیلی خوبه

اکثر توی قسمت فروش چند قطعه با هم کامپیوتربرای فروش میزارن یا قسمتهای دیگه

در هر صورت نمیشه  کامپیوترهایی رو که برای فروش گذاشته شده راحت پیدا کرد 

شاید جای دیگه هست من پیدا نکردم 

ارادتمند

درود دوست گلم

لینک زیر برای همین مسئله ایجاد شده

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showforum=98

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم

لینک زیر برای همین مسئله ایجاد شده

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showforum=98

سلام و درود خدمت جناب حسینی گل ... @};- @};- @};-

یه  سوالی ... جمعه ها سرور رو از پریز میکشین ؟؟؟ :D :D :D  چون جوامع ( جمع جمعه ها :D :D :D ) سرور کار نمیکنه و نمیتونم وارد انجمن بشم ... :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

اگه امکانش هست بخش

Top 10 Statistics

رو به 15 تا 20 تا افزایش بدید

اینجوری هم تاپیک های بیشتری از بازارچه رو شامل میشه و هم اخبار بیشتری تو صفحه اصلی فروم نمایش داده میشه .

مثلا تو یه بخش نظر بزاریم و صفحه رو ببندیم بعضی وقت ها بعد از 5 دقیقه بر گشت به فروم تاپیک مورد نظر جزو 10 تای برتر نیست و باید کلی دنبالش یگردیم

ممنون

لینک به دیدگاه

اگه امکانش هست بخش

Top 10 Statistics

رو به 15 تا 20 تا افزایش بدید

اینجوری هم تاپیک های بیشتری از بازارچه رو شامل میشه و هم اخبار بیشتری تو صفحه اصلی فروم نمایش داده میشه .

مثلا تو یه بخش نظر بزاریم و صفحه رو ببندیم بعضی وقت ها بعد از 5 دقیقه بر گشت به فروم تاپیک مورد نظر جزو 10 تای برتر نیست و باید کلی دنبالش یگردیم

ممنون

امکانش هستش عزیز ولی متاسفانه اگر چنین کاری بکنیم حتما صفحه طویلتر میشه .

پیشنهاد میکنم از " اخرین ارسالهای انجمن استفاده کنید " بالای صفحه زیر اسمتون هستش

لینک به دیدگاه

سلام پیشنهاد بنده برای بهتر شدن بازارچه این هست برای اینکه  دوستان که اعضای ویژه هم نیستند شانسی برای فروش داشته باشند  تاپیک های فروش دوستانی که اعضای ویژه هستند و تاپیکشون مهم شده بعد از پایان معامله. هنگامی که قرار هست مدیران تاپیک رو قفل کنن . تاپیک رو از مهم بودن در بیارن که اینجوری  دوستانی که اعضای ویژه نیستند هم تاپیکشون شانسی برای دیده شدن داشته باشن. چون لزومی ندارد تاپیکی که قفل شده هنوز مهم باشد. @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

سلام خدمت مدیران محترم فروم لیون @};-

یه چند وقتیه یه موضوعی ذهن منو حین بازدید از فروم به خودش مشغول کرده و اونم اخطارهای مکرر شما عزیزان به کاربران مختلف مبنی براینکه طبق قوانین فروم ایجاد تاپیکهای خرید و فروش بدون الصاق عکس همراه نام کاربری و تاریخ و نام فروم ممنوع است 

خب ماهمه میدونیم که این قانون قانونه کاملا بجاییه و قبل از ایجاد تاپیک باید اونو رعایت کنیم اما متاسفانه بعضی از کاربران که دلیلشو واقعا نمیدونم کم لطفی میکننو تا با اخطار مواجه نشن به خودشون این اجازرو نمیدن که قوانینو رعایت کنن

من به عنوان برادر کوچکتر شما یه درخواستی دارم که اگه لطف کنین یه زمینه ای رو فراهم کنین که قبل از ایجاد تاپیک توسط کاربران,شما مدیران محترم که ماشالا تعدادتونم کم نیست یه نظارتی بر پستی که تازه ایجاد شده داشته باشین تا اگه مشکلی داشت اون تاپیک اصلا داخل فروم نمایش داده نشه تازمانی که از تمامی لحاظ اوکی بود شما اجازه نمایش رو به اون تاپیک بدید

به امید روزی که اگر کاربری تاپیک زد من و هیچ یک از کاربران فروم هیچ اخطاری رو بعد از 30 ثانیه مشاهده نکنیم ^_^

لینک به دیدگاه

سلام پیشنهاد بنده برای بهتر شدن بازارچه این هست برای اینکه  دوستان که اعضای ویژه هم نیستند شانسی برای فروش داشته باشند  تاپیک های فروش دوستانی که اعضای ویژه هستند و تاپیکشون مهم شده بعد از پایان معامله. هنگامی که قرار هست مدیران تاپیک رو قفل کنن . تاپیک رو از مهم بودن در بیارن که اینجوری  دوستانی که اعضای ویژه نیستند هم تاپیکشون شانسی برای دیده شدن داشته باشن. چون لزومی ندارد تاپیکی که قفل شده هنوز مهم باشد. @};- @};- @};-

درود

ممنونم و با مدیران در میون گذاشته میشه

سلام خدمت مدیران محترم فروم لیون @};-

یه چند وقتیه یه موضوعی ذهن منو حین بازدید از فروم به خودش مشغول کرده و اونم اخطارهای مکرر شما عزیزان به کاربران مختلف مبنی براینکه طبق قوانین فروم ایجاد تاپیکهای خرید و فروش بدون الصاق عکس همراه نام کاربری و تاریخ و نام فروم ممنوع است 

خب ماهمه میدونیم که این قانون قانونه کاملا بجاییه و قبل از ایجاد تاپیک باید اونو رعایت کنیم اما متاسفانه بعضی از کاربران که دلیلشو واقعا نمیدونم کم لطفی میکننو تا با اخطار مواجه نشن به خودشون این اجازرو نمیدن که قوانینو رعایت کنن

من به عنوان برادر کوچکتر شما یه درخواستی دارم که اگه لطف کنین یه زمینه ای رو فراهم کنین که قبل از ایجاد تاپیک توسط کاربران,شما مدیران محترم که ماشالا تعدادتونم کم نیست یه نظارتی بر پستی که تازه ایجاد شده داشته باشین تا اگه مشکلی داشت اون تاپیک اصلا داخل فروم نمایش داده نشه تازمانی که از تمامی لحاظ اوکی بود شما اجازه نمایش رو به اون تاپیک بدید

به امید روزی که اگر کاربری تاپیک زد من و هیچ یک از کاربران فروم هیچ اخطاری رو بعد از 30 ثانیه مشاهده نکنیم ^_^

درود

متاسفانه این مسئله وجود داره و ما مطمئنیم اگر بخوایم تاپیکها رو مخفی نگه داریم از ما میپرسن چرا این طور شد و دوباره باید تذکر بدیم . ما بیشتر تذکر رو میدیم تا بقیه هم متوجه بشن که عکس کالا رو کاربر نگذاشته و کمتر به تاپیک فروشش اعتماد کنن

و اگر تا 24 ساعت انجام نداد تاپیکش قفل میشه .

شاید قانونی رو بگذاریم که اگر کسی بیش از n بار این مسئله رو تکرار کرد به طور موقت دسرسی فروم براش بسته بشه

لینک به دیدگاه

درود

درود

متاسفانه این مسئله وجود داره و ما مطمئنیم اگر بخوایم تاپیکها رو مخفی نگه داریم از ما میپرسن چرا این طور شد و دوباره باید تذکر بدیم . ما بیشتر تذکر رو میدیم تا بقیه هم متوجه بشن که عکس کالا رو کاربر نگذاشته و کمتر به تاپیک فروشش اعتماد کنن

شاید قانونی رو بگذاریم که اگر کسی بیش از n بار این مسئله رو تکرار کرد به طور موقت دسرسی فروم براش بسته بشه

ممنون از پاسختون جناب حسینی @};-

لینک به دیدگاه

درود

درود

ممنون آقای حسینی که با این سرعت درخواست بنده رو اجرا کردید. گفتم یه هفته ای طول میکشه تا ترتیب اثر داده بشه. در هر صورت سلامت و موفق باشید. انشاالله فروم روز به روز بهتر از دیروز بشه منظور اینکه همیشه رو به پیشرفت باشه
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

یه پیشنهاد که چه عرض کنم،انتقاد بهتره!!!

سعید جان یه لطفی بکنین برای ساماندهی به این بازارچه ورود افراد زیر 22 سال رو اکیدا ممنوع کنید.

واقعا بازارچه پر شده از بچه...

کوچولوهایی که هنوز پستونک استفاده میکنن...که برا کوچکترین چیزی اول باید از هزار تا بزرگتر اجازه بگیرن بعد بیان معامله کنن....

آخه دوست عزیز تویی که اختیار خودتو نداری،چشات به جیب باباجونته بیخود میکنی میای وقت ماهارو مگیری مارو 4 ساعت بیخودی تو فروم پا در هوا نگه میداری...

ما که نمیدونیم با یه بچه سوسول داریم معامله میکنیم وگرنه ....

دوستان عزیز و مدیران محترم جدا از معامله با کوچولوها و بچه ها پرهیز کنید/اینو حتما جدی بگیرید و تا طرفو نشناختین هیچ اطلاعاتی بهشون ندید و حتی به pm هاشون پاسخ ندید.

چـــــــــون کلا میرین ســـر کار

ضمن بچه جون ( مخاطب در جریان هست)  شمایی که میگی یه پردانده رو فلان جا داره 80 ت ارزونتر از لیون میده،وجود داشته باش برو بخر فاکتورشو بیار بزار تو فروم بعد با من صحبت کن.

اینترنت برات مضره عزیزم برو بشین تصمیم کبری بخون کوچولو

.................................

دلیل اینکه خیلی از بجه های قدیمی همشون رفتن مطمئنم وجود بچه هایی که در سنین کم و عدم اراده شخصی وارد این انجمن ها میشن و مسلمه که عواقبش چی میشه

لطفا یه فکری به حال این وضعیت ناگوار بکنین.

شبتون خوش دلتون پایدار

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان ، مدیران و اساتید عزیز. 

پیشنهادی برای فروشنده های آکانت دارم که اگر توجه کنید شاید پروسه ی خرید و فروش بهتر انجام بشه 

شما دوست عزیزی که آکانت بازیتونو مثلا 1 میلیون قیمت گذاشتید ، خیلی به ندرت پیش میاد کسی بخره ، مگر اینکه از اونهایی باشه که به یک تلویزیون 20 میلیون میدن!

لطفا قیمتو تعدیل بدید تا بازار خرید و فروش آکانت هم رونق پیدا کنه ، اینطوری هر دو طرف به مقصدشون میرسند و همچنین تنوع آکانت ها هم بیشتر میشه ، 

من خودمو مثال میزنم کارت 780 رویای من هست ولی بدلیل نداشتن بودجه کافی ترجیح میدم کارت ضعیفتر با قیمت مناسبتر انتخاب کنم .

ممنون میشم به این نکته بالا توجه بشه . 

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان ، مدیران و اساتید عزیز. 

پیشنهادی برای فروشنده های آکانت دارم که اگر توجه کنید شاید پروسه ی خرید و فروش بهتر انجام بشه 

شما دوست عزیزی که آکانت بازیتونو مثلا 1 میلیون قیمت گذاشتید ، خیلی به ندرت پیش میاد کسی بخره ، مگر اینکه از اونهایی باشه که به یک تلویزیون 20 میلیون میدن!

لطفا قیمتو تعدیل بدید تا بازار خرید و فروش آکانت هم رونق پیدا کنه ، اینطوری هر دو طرف به مقصدشون میرسند و همچنین تنوع آکانت ها هم بیشتر میشه ، 

من خودمو مثال میزنم کارت 780 رویای من هست ولی بدلیل نداشتن بودجه کافی ترجیح میدم کارت ضعیفتر با قیمت مناسبتر انتخاب کنم .

ممنون میشم به این نکته بالا توجه بشه . 

با تشکر @};-

درود

دوست عزیز بازارو اونهایی خراب کردند که قیمتهارو خیلی پایین گاها ارائه دادند وباعث شدند که بازار فکر کنه این قیمتی که ما ارائه میدیم گران باشه... درصورتی که یکی از صفر بخواد هزینه کنه یک شبه تا تاون ده بیاد بالا بالای 10 میلیون تومان باید خرج می کرد و با خرید اکانت دیگری با قیمت 1-2 میلیون براحتی هم ایشون سود میبرد هم اونی که صبح تا شب زندگیشو گذاشته بود پای اون بازی بمدت یکسال و اینجوری اونم نمی سوخت... بشخصه ترجیح میدم کمتر از این قیمتی که ارائه دادم نفروشم و نگه دارم بازی و ادامه بدم حالشو ببرم تا مفت زحمت یکسالمو بدم بره بغیر از این که الان گوشیم سرویس شده و باید 1 میلیون بدم همون گوشی که گذاشتم رو این بازی بهم بدن... ! *dry#

بعدم کالایی که 2 تومن قیمتش هست چون مشتری کم داره نمیان 1 تومن بدن بره... متاسفانه خیلی ها براشون مهم نیست با ارزون فروشیشون به دیگران ضرر میزنن و فقط بخودشون می اندیشند...

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...