رفتن به مطلب

پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروم

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست عزیز شما اگر پیش نمایش تاپیک رو بزنید  میتونید انتخاب کنید که اولین پاسخ خوانده نشده رو ببینید و یا آخرین ارسال رو . خیلی بهتر از چیزیه که شما میفرمایید . حق انتخاب دارید  .

attachicon.gifsdsds.jpg

من این قسمت رو میگم.

96tf_koja.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 761
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من این قسمت رو میگم.

96tf_koja.jpg

درود

شما از اون بالا گزینه آخرین ارسالهای انجمن استفاده کنین. تو اون لیست ستون اول کنار علامت ستاره یا دایره که بغل اسم تایپیک هست کلیک کنی میری آخرین پست خونده نشده

لینک به دیدگاه

درود

یک پیشنهاد قابلیتی رو قرار بدین بشه افراد رو در یک پست با @ تگ کرد

و همین طور وقتی پست یک نفر در یک تاپیک نقل قول میشه به اون فرد اطلاع رسانی بشه

ممنون

لطفا این مورد رو انجام بدین

و همین طور همین پست #546 کجاش حرف بدی زدم که یک نفر بهم منفی داده ؟!!! یه نفر توضیح بده !

لینک به دیدگاه

لطفا این مورد رو انجام بدین

و همین طور همین پست #546 کجاش حرف بدی زدم که یک نفر بهم منفی داده ؟!!! یه نفر توضیح بده !

مثبت دادم منفیت بره @};- ببخشید فکر کنم اون روز دست من به جای مثبت ،خورد رو منفی و منفی دادم.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

خداییش بعضی پست هارو می‌بینم دلم نمیاد تشکر نکنم از ارسال‌کننده پست! ولی ...! آدم‌رو مجبور به اسپم می‌کنید:) پس لطفاً در اسرع وقت دکمه تشکر رو اضافه کنید:)

تشکر ویژه از مدیران و کاربران فعال (همیشه خواننده بودم حالا امروز وقت شد یه یوزری بسازم و سؤالاتم رو بپرسم)

لینک به دیدگاه

سلام به همه دست اندر کاران سایت خودمون لیون 

من فکر میکنم این دو تا بند توی قوانین فروش با هم تناقض دارن !

8 - در صورت مشخص کردن قیمت پایه ، خریدار مجاز به دادن قیمت پایینتر از آن در تاپیک نمیباشد و می تواند به صورت پیغام خصوصی پیشنهاد خود را ارائه دهد . مگر اینکه صاحب تاپیک در پست اول ، دادن قیمت را آزاد اعلام کند .

9 - صاحب تاپیک در هر 12 ساعت فقط یک بار به هر عنوان میتواند تاپیک خود را بالا بیاورد .مشخص نکردن قیمت دقیق کالای فروشی و درخواست کاربران خریدار که موجب UP شدن تاپیک فروشنده خارج از عرف شود موجب بسته شدن و حذف تاپیک خواهد شد. کاربران دیگر هم نمیتوانند تاپیک شخص دیگری را بدون دلیل بالا بیاورند . ( کاربران ویژه هر 6 ساعت ) "

یه جا گفته شده که اگر قیمت مشخص کردید !

یه جا گفته شده مشخص نکردن قیمت باعث .... 

فکر میکنم بهتر هستش که مشخص کردن قیمت برای کالای مورد معامله الزامی باشه بهتر میشه 

چون 

1. بعضی ها فقط میخوان قیمت جنسشونو درارن و واقعا قصد فروش ندارن و بچه هارو سر کار میزارن به همین خاطر تاپیک رو با واژه هایی مثل ( قیمت پیشنهادی یا بالاترین قیمت یا ...) شروع میکنن 

2. بعضی از دوستان هم با علم به اینکه همه میان مینویسن قیمت رو پخ کن یا آخرش چند و غیره ... میخوان الکی و مجانی تاپیکشون رو بالا بیارن و فکر میکنم در حق باقی دوستان اجحاف بشه با این کار 

تضاد این دوتا قانون از قوانین فروش این سایت خوب خواسته یا ناخواسته باعث سوستفاده بعضی از دوستان میشه 

ممنون بابت حسن توجه و مدیریت عالی این سایت خوب

لینک به دیدگاه

بنظر من یا این منفی رو کلا بردارین یا اینکه در صورت منفی شدن 0 نمایش بدین

چون خیلی ها تا میبینن منفی شده شاکی میشن میان پیش شما شکایت میکنن

اون تاپیک رو به گند میکشن با گفتن چرت پرت هایی مثل: کی به من منفی داده؟ واسه چی دادین و...

ویرایش شده توسط Edric
لینک به دیدگاه

با سلام.

بنده هم میخواستم پیشنهاد بدم که نوتیفیکیشن های بیشتری اضافه بشه. مثلا وقتی تاپیک کاربر آپ میشه، اطلاع رسانی بشه. قابلیت تگ کردن سایر کاربران هم میتونه بسیار مفید باشه.

البته این رو سایر دوستان هم پیشنهاد دادن، بنده هم خواستم روی این امکانات کاربردی تاکید مجدد کنم.

تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

کاش یه برخوردی با بعضی از دوستان شیرین زبان که تو بعضی تاپیک ها جمله هایی مثل خوب بفروشی،قیمت خوبه،ای کاش پول داشتم و... می نویسند و الکی تاپیک اپ می کنند می کردید.

لینک به دیدگاه

سلام

بنده پیشنهادی دارم . تا بشه جلو افرادی که به صورت اسپم موضوع جدید ارسال می کنن رو گرفت. انجمن رو طوری طراحی کنید که هر فرد ( هر اکانت ) بعد از ایجاد یک موضوع ، ۱۰ دقیقه باید صبر کنه تا بتونه موضوع جدید دیگه ای ارسال کنه. مطمئنا اگه فردی نیاز داشته باشه ، دو یا چند تایپیک ایجاد کنه به ۵ تا ۱۰ دقیقه زمان برای ایجاد تایپیک جدید نیاز داره و با این کار می تونیم جلو افرادی که می خوان از طریق کپی و پیست به صورت اسپم تایپیک ایجاد کنن رو بگیریم.

يه بار پيشنهاد دادم و بنظرم اين كار رو بكنيد جلو بهم ريختن انجمن به وسيله تايپيك اسپم گرفته ميشه :)

لینک به دیدگاه

سلام منم یه پیشنهاد دارم

به نظر من باید هنگام ثبت نام از همه ی کاربران آدرس منزل یا محل کار و نام و نام خانوادگی کامل شماره ملی و شماره تماس بگیرید (برای اینکه اگه کسی بخواد اینجا خرید و فروش کنه با خیال راحت کارشو انجام بده)

البته منظورم این نیست که این مشخصات رو به همه نشون بدین چون شاید کسی نخواد مشخصاتش فاش بشه فقط موقع تخلف میتونین با استفاده از این مشخصات به داد کسی که مثلا سرش کلاه رفته برسین(پول داده ولی جنسش فرستاده نشده)و اونایی که مشخصات ندادن تاپیک فروش اجناسشونو مسدود کنین

و یه پیشنهاد دیگه هم دارم

اونم نشون دادن پست های ویرایش شده کاربران هستش مثلا یکی یه حرفی زده و بعدش اونو به گردن نمیگیره (از زیرش در میره). اینم تو این موارد به کارمون میاد

امیدوارم ایده های من باعث رونق خرید و فروش در فروم و باعث افزایش اعتماد کاربران به شما و همینطور افزایش اعتماد شما به کاربران بشه.

ویرایش شده توسط afshin.m914
لینک به دیدگاه

من برای بهتر شدن فروشگاه یه پیشنهاد دارم:

تو فروشگاه دیجی کالا یه امکانی هست وقتی یک کالایی موجود بشه، به کسایی که درخواست کردند خبر میده!

مثلا من یه پردازنده i7-6700K رو میخوام، ولی یا موجود نیست یا زده بزودی! 

من درخواستم رو ثبت میکنم و وقتی این محصول موجود شد بصورت اتوماتیک به من خبر میده!

حالا یا با استفاده از ایمیل یا SMS یا ...

این میتونه خیلی مفید باشه.

لینک به دیدگاه

برای تاپیک ها مخصوصا تاپیک بازارچه یک up thread اضافه کنید مثل پرشین تولز. این جوری آپ شدن ها منظم تره اسپم هم کمتر

لینک به دیدگاه

درود جناب حسینی.برای این up شدن تاپیک پیشنهاد میکنم هوک BUMP UP Topics نصب بشه که خیلی میتونه تو کاهش پست ها مبنی بر اپ و ... کمک کنه.میتونید تعیین کنید مثلا گروه کاربری خاص تو روز چند بار میتونه بامپ کنه و تاپکشو بیاره بالا یا اینکه بامپ کردنش زمان بندی باشه یعنی برای تاپیک های خودش هر 6 ساعت بتونه فقط ازون دکمه استفاده کنه.و امکانات دیگه که تو صفح هی دانلودش نوشته شده

post-14477-0-70295600-1443272945_thumb.jpg

http://forums.ipbfarsi.ir/files/file/1445-bump-up-topics/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر یک محدودیتی برای امضاها اعمال بشه خیلی خوب میشه

تاپیک رو باز می کنی یک خط نوشته است امضاش 50 خط! یا عکس گذاشتن توی امضا رزلویشن 1920*1080

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

اونم نشون دادن پست های ویرایش شده کاربران هستش مثلا یکی یه حرفی زده و بعدش اونو به گردن نمیگیره (از زیرش در میره). اینم تو این موارد به کارمون میاد

درود.متاسفانه همچنین امکانی برای IPBoard 3  وجود نداره و هوکی هم برای این کار نوشته نشده.این امکان در IPS 4 که جدیدا توسط شرکت سازنده ریلیز شده گنجونده شده.بعد اینکه ورژن استیبل و کامل و جواب پس داده IPS4 ریلیز شد و لیون کامپیوتر اگر اپگرید کرد به IPS4 , این امکان برای کاربران وجود خواهد داشت. :)

لینک به دیدگاه

لطفا این دوتا باکسی که در صفحه اول, سمت راست گذاشتین رو بذارین پایین صفحه. یجورایی پیچ رو بد فرم کرده.

ویرایش شده توسط بی بهار
لینک به دیدگاه

درود

من نمیتوم پاسخ یا مطلب ارسال کنم ...

از چندتا از دوستان هم سوال کردم . اون عزیزان هم مشکل من رو داشتند ..

بعد از کلیک کردن به روی ارسال مطلب ...  این آدرس http://forum.lioncomputer.ir/index.php باز میشه .. و اتفاقی نمیوفته ...

لینک به دیدگاه

درود.متاسفانه همچنین امکانی برای IPBoard 3  وجود نداره و هوکی هم برای این کار نوشته نشده.این امکان در IPS 4 که جدیدا توسط شرکت سازنده ریلیز شده گنجونده شده.بعد اینکه ورژن استیبل و کامل و جواب پس داده IPS4 ریلیز شد و لیون کامپیوتر اگر اپگرید کرد به IPS4 , این امکان برای کاربران وجود خواهد داشت. :)

تصحیح میکنم.یک هوک برای این کار نوشته شده به اسم:

Pav32- Post History

که بعد از نصب کنار دکمه های پاسخ و نقل قول و ... در هر پست یک دکمه ایجاد میشه که میشه تاریخچه ویرایش ها رو مشاهده کرد و تنظیمات برای اینچه چه گروه های کاربری دسترسی داشته باشن و ... هم براش تعبیه شده.

post-14477-0-21634400-1444678678_thumb.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام.

قسمت "انجمن گیمینگ؛ بخش "راهنمایی و ترفند گیم" موضوع جدید ثبت کردم و آپ هم که میکنم متاسفانه در قسمت پایین سایت ( باکس آخرین موضاعات) نوشته نمیشه. ( اسم تایپیک نمیاد!)

لطفا درستش کنید. ممنون

ویرایش شده توسط بی بهار
لینک به دیدگاه

من به نظرم بخش بازارچه به یه نظارت بهتر احتیاج داره...توی خیلی از تاپیکا کاربرهایی که نمی خوان قطعه ای بخرن میان روی قطعه نظر یا پست بی مورد میذارن و تاپیک فرد رو 4 -5 بار بی مورد آپ می کنن...که حق بقیه رو ضایع می کنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واسه ارسال هر پست حداقل 1 دقیقه زمان تعیین کنید و واسه ایجاد تاپیک 10 دقیقه

الان خود من خواستم تاپیک جدید بزنم واسه اینکه اولین باز ارور داد دوباره کلیک کردم دیدم 2 تا تاپیک مشابه ایجاد شده

هم از اسپم جلوگیری میکنه و هم کار مدیران راحتر میشه باری حذف تاپیکهای تکراری

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با عرض سلام

یه پیشنهاد داشتم !

اگر امکانش هست تعداد کسانی رو که میشه به پخ اضافه کرد رو بیشتر کنید .

من امروز برای برگزاری یک نظر سنجی میخواستم حداقل با 20 نفر از دوستان هماهنگ بشم . اما از اونجایی که در هر پخ فقط میشه با 4 نفر دیگه همزمان حرف زد مجبور شدم 6 پخ ارسال کنم تا با 24 نفر صحبت داشته باشم .

post-15235-0-25433400-1451477722_thumb.jpg

ممنون .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...