رفتن به مطلب

پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروم

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 761
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

یه چند موردی هست .. لازم دونستم اعلام کنم .. اگر به نظرتون خوب بود اعلام همگانی کنید..

1. مشخص کردن محل سکونت در پروفایل .. بعضی اوقات یا باید پ.خ کنی از شخص سوال کنی همشهری هست ( جهت معامله حضوری ) یا چندین ساعت منتظر جواب پ.خ شخص بمونی ..

2. تغییر عنوان تاپیک های چند عنوانه بعد از فروش محصول .. مثلا طرف نوشته .. فروش CPU 1150 i5 و Mother board xy .. بعد میری تو میبینی یا CPU فروش رفته یا کلا بعد از فروش اون مورد عکس و قیمت همه چیز رو برداشته ...

3. یه موردی هم هست .. دوستان فقط به عنوان تاپیک نگاه میکنند .. زحمت خواندن موارد داخل تاپیک رو به خودشون نمیدن ... بار ها و بارها بوده ... مثلا طرف پیام داده .. سلام هارد 1TB برامون چند میزنی ->> من در اون صحنه من  :silent: هارد یک ترا :I Do not Know:  ( مثلا فقط عنوان تاپیک فروش هارد بنده رو دیده ) .. یا طرف پیام داده با کلی جدول ضرب و تقسیم :wacko:  .. تهش زده .. آره دیگه همکارتونم .. یه 3 تا هارد 850 EVO 128  برای من بزن دونه ای 150  :eek:  :Frustrated: .. ( خوب برادر من تاپیک رو کامل بخون , موجودی رو ببین بعد پ.خ بده - در ضمن عاشق اون قیمت دادنتم )..

4. یک حرکت بسیار زشت هم بعضی ( بازم میگم بعضی ) از دوستان انجام میدن .. اونم ( اسمش رو دور زدن بذاریم - مشتری دزدی بذاریم .. چی بگیم که در شآن دوستان فروم باشه ) ..

طرف اومده زیر تاپیک من نوشته .. آقا شما این کارو خوب انجام دادید ... منم میخوام شرایطش چطوره .. دوستمون از هول حلیم افتاده بود تو دیگ .. اشتباها به خود من پ.خ داده بود .. که !!!!!!

من زیر قیمت فلانی این کار رو برات انجام میدم *dry# .. تمیز تر از فلانی .. خواستی بگو :-? !!!

=-=-=-=-=-=-=-=-

به روز رسانی شد

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

اگر میشه قسمت خرید و فروش رو در قسمت بازارچه از هم جدا کنید   میری توی خرید و فروش گرافیک   500 تا تاپیک خرید هست باید هزار تا صفحه رد کنی تا برسی به کسی که فروشنده هست.  خیلی شلوغ هست.

اگر هم میشه کسی رو بگذارید بره ببینه کدوم تایپ های خرید و فروش کارشون تموم شده خودش پاک کنه.

طرف 1 پست بیشتر نداره قطعه خودش رو میفروشه دیگه هم سر به انجمن نمیزنه که بخواد بگه کار تاپیک تمومه که شما حذفش کنید.

من خودم برای این کار داوطلب میشم  :)  :D

لینک به دیدگاه

سلام 

خیلی خوب میشه اگه قابلیت Tag کردن اضافه بشه :)

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام. توی بازارچه بخشی برای فروش کولر پردازنده وجود نداره؟! کجا بفروشم حالا؟ من دو تا قطعه برای فروش دارم. رم و کولر. اینارو توی بخش فروش چند قطعه باهم بفروشم بهتره یا هر کدومو جدا پست بزارم؟ ممنون از راهنمایی

لینک به دیدگاه

سلام. توی بازارچه بخشی برای فروش کولر پردازنده وجود نداره؟! کجا بفروشم حالا؟ من دو تا قطعه برای فروش دارم. رم و کولر. اینارو توی بخش فروش چند قطعه باهم بفروشم بهتره یا هر کدومو جدا پست بزارم؟ ممنون از راهنمایی

درود

شما میتونید کولر رو در بخش زیر به فروش بذارید

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showforum=97

رم هم اینجا

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showforum=79

لینک به دیدگاه

بهترین چیزی که میشه به این سایت اضافه بشه یک قسمت مزایده هست میرید توی اون قسمت و فروشنده ها جنس خود رو با حداقل قیمتی که حاضر هستن بفروشند میزارن و سپس هر کاربری که بخواد روی آون کلیک قیمت مورد نظر رو میده و تا سه روز هر کسی قیمت بالاتری بده و در آخر برنده برای مزایده تعیین بشه

اینطوری فروش بسیار راحت تر میشه و

لینک به دیدگاه

سلام

فک کنم اگه مثه سایت هایی مثه ایسام بشه خرید و فروش رو اضافه کرد به اینجا بهتره

اینجوری حتی اگه طرف مقابلت امتیاز بازارچه نداشته باشه میتونه خریدو فروش بکنه و پول بقیه رو بالا نکشه و دردسرهای متدوال هم از بین بره

قابل انجمن هم اصلا جالب نیست

موق باشین

لینک به دیدگاه

اگر راه داره این زمان اپ کردن تاپیک های خرید و فروش رو کم کنید !!! 

هر 12 ساعت !!!!!  :wacko: چه خبره خدایی ! 

لینک به دیدگاه

با سلام 

اگر میشد یه جای مشخص و معلوم مقایسه بین دو شرکت تولید کننده سی پی یو به صورت تجربیو عملی و علمی (رو کاغذ و واقعیت) انجام میشد نه با 

چهارتا بنچمارک از سایتای خارجی و تفاوت بین محصولات دو شرکت صد در صدر معلوم میشد خیلی خوب بود.

منطورم از رو کاغذ معماری اعلام شده مثلا ویشرا یا معماری هزول خوب قاعدتا یه alu تنها باید کارایی بالاتر و دمای تولیدی کمتری از alu +gpu داشته باشه 

خوب در نبود همچین فضای صادقانه ای من که ندارم هر دو سیستم بخرم میرم یا سراغ اینتل یا سراغ amd بعد با ضرر باید بدم بره سیستم رو دوباره از نو

بعد ماشالا بردای اینتل با سوکت 1150 چند تا چیپ ست داره ؟ اگر یه بنده خدایی بخواد 4690 ببنده و اطلاعاتشم کم در حد خیلی کم باشه بره یه چیپ ب 85 بخره 

بیچاره میشه .مثال میتونه باشه که بله سوکت 1150 چیپ رد 87 مناسبه برای کورای 5 و 97 برای 7 و....

هست ولی پخش و پلاست .اگر جامع باشه جمع و جور و مشخص خیلیا راحت میشن 

یه مثال دیگه رو کاغذ 8350 اف ایکس باید بهترین باشه ولی کجاست ؟یه سایت میزنه بهترین یه سایت میزنه در حد کورای 3 4170 .همچین چیزایی رو کی میتونه 

بهتر تجربه مشخص کنه نه شرمت نه ...          

پر حرفی منو ببخشید تازه شانس اوردید کیبردم فارسی روش بر چسب نداره 

لینک به دیدگاه

یه بخش درست کنید برای 10 تا تاپیک جدیدی که در قیمت بازارچه باز شده.

آدم بعضی وقت ها نیست جنس های جدیدی که دوستان میگذارن رو نمیبینه.

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

توی کدوم قسمت میتونم از پستی شکایت کنم که رسیدگی بشه ؟ ۲ تا از دوستان تاپیک فروش زدن الان ۳ روزه نه جواب پ.خ میدن نه جواب خرید توی پستشون ، پیام ها رو هم میخونن ،آنلاینم میشن ولی جواب نمیدن حالا خدا میدونه دارن زیر آبی میرن یا کلا خسته ان حوصله جواب دادن ندارن ، کسی هم نیست که رسیدگی کنه کلا

ویرایش شده توسط sol2en
لینک به دیدگاه

سلام. من با فروم یه مشکلی دارم! بدون شبکه شخصی انتقال داده فروم برای من نمیاد و این پیامو می ده:

This webpage is not available
ERR_CONNECTION_RESET
چکار کنم؟
لینک به دیدگاه

اقا یکی جلوی اینو بگیره لطفا

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=54714

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

اول جا داره از زحمات بیشمار دست اندر کاران فروم و آقای حسینی  تشکر کنم ...

دوم هم این که بهتره یه مسابقه آنباکسینگ قطعات مختلف رو بین اعضای لیون و خارج از لیون تدارک بدین ... اینجوری هم سعی میشه که شرکت کننده در مورد کالا اطلاعات بیشتری رو کسب کنه هم بیننده ها مطالب جدید تری در مورد اون کالا بدست میاورند و اینکه انگیزه ای میشه برای فراگیری هرچه بیشتر افراد در مورد سخت افزار و تکنولوژی ...

در ضمن این روزا احساس میکنم که فضای فروم کمی بی روح شده ...خشک نیست ولی مثل قبلنا هم شور و هیجان توش نیست ...نمیدونم چرا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا یه دستی به این شکلکها بکشین

فروم 5 سال پیش شکلکهاش از این خیلی به روزتره ، مال زمان بوووووووووووووووووق

لینک به دیدگاه

آقا یه دستی به این شکلکها بکشین

فروم 5 سال پیش شکلکهاش از این خیلی به روزتره ، مال زمان بوووووووووووووووووق

چندین صفحه اس اصلا کسی یه لایک به پستها نمیزنه به معنی اینکه نظرات شما خوانده شد چه برسه بخوان جواب بدن و نظرشون رو در مورد درخواست دوستان بگن !

دوستان چندین ماهه درگیر مسابقات و جوایز و ایده های جدید   و این فوق برنامه ها هستند به این چیزا نمیرسند !!

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام من چندتا پیشنهاد دارم

لطفا یه چت انلاین پشتیبانی هم راه اندازی کنین که اگه کسی سوال داشت بتونه فوری جواب بگیره

لطفا بخش بازارچه رو بهتر کنین مثلا

1-یه جوری طراحیش کنین که همیشه اخرین قیمت پیشنهاد شده کنار محصول نشون داده بشه +اخرین مهلت فروش رو هم بشه نشون داد

2-یه قسمتی هم بزارین که کسایی که دوست دارین یه تبلیغ از کالاشون با دریافت یه مبلغ کوچیک تو یه قسمت به خصوص از بازارچه نشون داده بشه که نیاز نباشه هی اسپم کنن

ویرایش شده توسط arashdehghan
لینک به دیدگاه

سلام

یه پیشنهاد دارم . چند میخرین ؟  :D

پست های اول هر تاپیک تو تمام صفحات نمایش داده بشه

یعنی پست اول مثلا فلان خبر تو صفحه ی دوم هم اولین پست باشه تو صفحات بعدی هم به همین ترتیب . 

خیلی مرتب و منظم میشه . 

الان تاپیک هر خبری رو باز کنیم اولین صفحه ی تاپیک باز میشه . با انجام کار بالا میتونیم موقع باز کردن خبر مستقیما به آخرین صفحه تاپیک بریم و هم خبر رو بخونیم و هم جدیدترین نظرات رو ببینیم .

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

سلام

یه پیشنهاد دارم . چند میخرین ؟  :D

پست های اول هر تاپیک تو تمام صفحات نمایش داده بشه

یعنی پست اول مثلا فلان خبر تو صفحه ی دوم هم اولین پست باشه تو صفحات بعدی هم به همین ترتیب . 

خیلی مرتب و منظم میشه . 

الان تاپیک هر خبری رو باز کنیم اولین صفحه ی تاپیک باز میشه . با انجام کار بالا میتونیم موقع باز کردن خبر مستقیما به آخرین صفحه تاپیک بریم و هم خبر رو بخونیم و هم جدیدترین نظرات رو ببینیم .

لطفا این مورد رو زودتر ردیف کنید انصافا با همین یه مورد فروم خیلی بهتر میشه  :(

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

بنظرم یه باکس آخزین مطالب و پربازدیدترین ها رو هم در صفحه اول بذارید...

موافقم مخصوصا تاپیکهای مهم شده و پر بازدید به صورت تصادفی

یه کم فاصله برترین کاربران کمتر بشه و این باکس درش جا بشه

لینک به دیدگاه

آخرین تاپیک های ایجاد شده در قسمت سمت چپ و آخرین ارسال ها رو در قسمت وسط صفحه اصلی فروم به نظرم جاشون خالیه

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر از زحمات بی دریغ لیون

اگه واستون مقدور نیست که ویدئو های زیادی بسازید ... ویدئو های موجود در سایت ها رو دوبله و ترجمه کنید که مزایای بسیاری همچون صرفه جویی در وقت و هزینه  در پی خواهد داشت ... با تشکر :x :x @};- @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...