رفتن به مطلب

پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروم

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

پیرو این تاپیک دوستمون جناب اقای مولایی بنده هم بانظر ایشون کاملا موافقم لطفا درقوانین تجدید نظرکنید. @};-

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=60218&page=3

لینک به دیدگاه

• ارسال 761
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یه کمبود جدی ای ک من توی فروم میبینم لایو نبودن ارسال هاست !

اگه 2 تا دکمه برای رفرش کردن پست ها اضافه کنید

یکی اخر پست های یک تاپیک که کاربر با فشردنش پست های جدید رو ببینه (دیگه مجبور نباشه صفحه رو ریلود کنه)

یکی هم در جدول آخرین موضوعات !

افزونه هایی هستند ک این امکان رو اضافه میکنند هرچند نیاز به یکم دستکاری دارند (حالت اتوماتیک رفرش رو ک هر 10 ثانیه یک بار هست رو خاموش کنید دیگه مشکلی در سنگین شدن صفحات به وجود نمیاد و کاربر هر وقت خواست میتونه روی گزینه کلیک کنه و پست های جدید رو ببینه)

لینک به دیدگاه

سلام 

خسته نباشید واقعا لیون کامپیوتر تیم خیلی خوبی داره و سه چهار ماهیه که همیشه سایت و کانالشو دنبال می کنم چیزای خوبی داره

اما امروز که در تالار های گفت و گو عضو شدم و میخواستم مشکل مادربردمو به اشتراک بگذارم تا کسی کمکم کنه بلد نبودم که چگونه تاپیک جدیدی ایجاد کنم حتی در بخش جستجو هم دنبال آموزش گستم ولی چیزی پیدا نکردم حالا ممنون میشم اگه توضیح بدید که چگونه میتوانم تاپیک جدیدی ایجاد کنم و ببخشید که با موضوع اصلی تاپیک همخونی نداره اما بنظرم این نزدیک ترین تاپیک به موضوع من بود.

لینک به دیدگاه

سلام 

خسته نباشید واقعا لیون کامپیوتر تیم خیلی خوبی داره و سه چهار ماهیه که همیشه سایت و کانالشو دنبال می کنم چیزای خوبی داره

اما امروز که در تالار های گفت و گو عضو شدم و میخواستم مشکل مادربردمو به اشتراک بگذارم تا کسی کمکم کنه بلد نبودم که چگونه تاپیک جدیدی ایجاد کنم حتی در بخش جستجو هم دنبال آموزش گستم ولی چیزی پیدا نکردم حالا ممنون میشم اگه توضیح بدید که چگونه میتوانم تاپیک جدیدی ایجاد کنم و ببخشید که با موضوع اصلی تاپیک همخونی نداره اما بنظرم این نزدیک ترین تاپیک به موضوع من بود.

سلام دوست عزیز. 

به لیون کامپیوتر خوش اومدید .

شما تو هر انجمنی که برید ، در قسمت بالا سمت چپ میتونید گزینه ارسال موضوع جدید رو ببینید . با زدن اون میتونید تاپیک جدید ایجاد کنید .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز. 

به لیون کامپیوتر خوش اومدید .

شما تو هر انجمنی که برید ، در قسمت بالا سمت چپ میتونید گزینه ارسال موضوع جدید رو ببینید . با زدن اون میتونید تاپیک جدید ایجاد کنید .

ممنون از پاسخ سریعتون اصلا توقع نداشتم امشب جواب بگیرم

لینک به دیدگاه

به نظرم بهتره توی قسمت کارت گرافیک در فروشگاه یک قسمت برای ف ی ل ت ر کردن نتایج قرار بدید که کارتهای ای ام دی و انویدیا رو جدا کنه .

ممنون

لینک به دیدگاه

سایت عالی شده. ممنون از لیون. 

مهمترین ایرادی که باید رفع بشه امتیاز بازارچه هستش.برای ما همکارا این موضوع حیاطیه. 

لینک به دیدگاه

برای شما هم راست به چپه؟

درست شد از پایین گزینه زبان فارسی رو انتخاب کنید فارسی میشه

ویرایش شده توسط Mahdian57
لینک به دیدگاه

سلام

لطف کنین قسمت چه کسانی در حال مشاهده تاپیک هستند رو فعال کنین واقعا لازمه!

پیشاپیش بابت فعال کردن این قسمت تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، SaeedPCM گفته است :

سلام

لطف کنین قسمت چه کسانی در حال مشاهده تاپیک هستند رو فعال کنین واقعا لازمه!

پیشاپیش بابت فعال کردن این قسمت تشکر میکنم

انجام شد

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، سینا میاندشتی گفته است :

انجام شد

بسیار سریع زیر 3 دقیقه بازخورد رو خوندین و انجام دادین

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بی هماست این لیون ممنون

آقا از اموجی مهمتر چیه ؟ واقعا!!!

لینک به دیدگاه

سیستم قبلی بهتر بود همه ی ما ساخته بودیم با سیستم قبلی و مشکلی نداشتیم

لینک به دیدگاه

با تشکر از زحمات شما 

عذر خواهی میکم اما کاش بشه قالب قبلی روهم استفاده کرد چون خیلی بهتر بود

ممنون

لینک به دیدگاه

دوستان قالب قبلي براي نسخه قبلي بود و روي اين نسخه كار نمي كنه
لطفا درخواست نفرماييد

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سیستم قبلی بهتر بود همه ی ما ساخته بودیم با سیستم قبلی و مشکلی نداشتیم

ديگ پشتيباني نمي شد
و باععث دردسر ميشد

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک به دیدگاه

سلام اقای میاندشتی شاید اینجا جاش نباشه این مشکلو مطرح کنم اما از موقعی که تِم سایت عوض شده هر 3 یا 4 باری که رفرش میکنم بعد از 10 ثانیه قفل شدن این ارور ظاهر میشه (مرورگر WaterFox 48.0.1)

گفتم شاید موقتی باشه و بعدن درست بشه اما کماکان ادامه داره.

lioncomputer_new_them.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان قالب قبلی فرم خیلی دلنشین بود ولی این قالب همچیز گنگ هست... اصلا ادم گیج میشه ک میخواد چه کار کنه لطفا اگر ممکنه قالب قبل هم اضافه بشه با تشکر

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، AMD-31 گفته است :

دوستان قالب قبلی فرم خیلی دلنشین بود ولی این قالب همچیز گنگ هست... اصلا ادم گیج میشه ک میخواد چه کار کنه لطفا اگر ممکنه قالب قبل هم اضافه بشه با تشکر

سلام دادش قبلی قالب نبود نخسه ی قدیمی از انجمن ساز ips بود الان نخسه جدیدش یعنی نخسه چهارش است و متاسفانه مثل انجمن ساز وی بی نمیشه قالب رو به دلخواه انتخاب کرده یعنی خبری از قالب قبلی نیست و واقعا نمی دونم چطور قرارا با این سیستم کنار بیایم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوستان گلم، کمی صبوری کنید،

مدیران فنی بشدت مشغول فعالیت هستند که تمامی مشکلات رو برطرف کنند.

میدونم کمی عادت کردن به سیستم جدید و صبر کردن تاپایان انجام اصلاحات خسته کننده است، اما صبور باشید.

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

سلام دادش قبلی قالب نبود نخسه ی قدیمی از انجمن ساز ips بود الان نخسه جدیدش یعنی نخسه چهارش است و متاسفانه مثل انجمن ساز وی بی نمیشه قالب رو به دلخواه انتخاب کرده یعنی خبری از قالب قبلی نیست و واقعا نمی دونم چطور قرارا با این سیستم کنار بیایم

موفق باشید

واقعا دوست عزیز من ک اصلا  این قالب ب دلم نمیشینه... خدا کنه هرچه زودتر ی کاریش بکن... با سپاس

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درود

در مورد تاپیک های فروش:

مثل فرد میاد جنس رو میفروشه بعد که فروش میره همه رو پاک میکنه

این پاک کردن خوب نیست چون سابقه رو حذف میکنه و این سابقه به درد همه حتی خودش هم میخوره

خوب به نظر من بعد از فروش

عنوان تاپیک رو مثلا : عنوان حالا هر چی بعد داخل پرانتر بزنه فروش رفت

فروش صفحه کلید و موس خفن (فروش رفت)

یا 

خریدار باقلوا از تمام ایران (خرید شد) 

بعدش دیگه به متن فروش یا خرید خودش دست نزنه فقط تو عنوان بیاره این طوری اعضای مدیریت به راحتی میتونن ببندن تاپیک رو و ختمش کنن

نظم هم میگیره

لینک به دیدگاه

درود 
نمیدونم این قابلیت  پیشنهادداده شده قبلا  یا نه 
یا اصلا وجود داره در حال حاضر
اگر به یک شکلی توی فروم پستی که باعث رفع مشکل شده  از بقیه متمایز باشه به نظرم خیلی خوب میشه 
چون بقیه  که میان میخونن یا همین مشکلو دارن باید کل مطالب رو بخونن  برای برطرف کردن اون مشکل

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...