رفتن به مطلب

مزایده Ci7 2600+Asus P8P67 LE (فروخته شد.لطفا حذف شود)

Recommended Posts

سلام عزیزان.امیدوارم سال جدید رو خوب آغاز کرده باشید و تا پایان هم سلامت و پیروز باشید.اولین معامله سال جدید انشالله به خیر بگذره ^_^  @};- 

همونطور که از عنوان پیداست قصد فروش به صورت مزایده ای باندل ذکر شده رو دارم.قطعات بسیار تمیز و بدون هیچگونه ایراد هستند.فقط کارتن ندارن.مادربورد پنل داره و پردازنده هم فن داره.ببخشید دیگه سیستم زیر دست یکی از بچه هاست و دوتا عکس تونستم بذارم.یه اسکرین شات هم از برنامه CPUID و CPU_Z در زمانی که دارم تایپ میکنم گذاشتم تا بیشتر اعتماد سازی بشه.معاوضه هم فقط و فقط با پردازنده 9590 AMD دارم به همراه مین بورد مناسبش.یا پردازنده خالی با قیمت سر خوب.چون هدف تست کردن قدرت رندرینگ این پردازنده هست

قیمت پایه برای شروع مزایده: 700 (فوری: 750)      {{{ خارج از فروم فروخته شد }}}

گام افزایشی : 10

پایان مزایده : نامحدود 

هزینه ارسال با خریدار محترم هست(اول واریز وجه و هزینه ارسال پست یا تیپاکس ، بعد ارسال)

(فروش در خارج از فروم هم برقراره) با تشکر

post-22480-0-75063700-1459715032_thumb.jpg

post-22480-0-54735300-1459715411_thumb.jpg

ویرایش شده توسط A*M*B
لینک به دیدگاه

به قیمت پایه خریدارم 09364795399 اگه مشتری بیشتر نبود تو تلگرام خبر بدید-(اگه اول ارسال داشتید) با تشکر

ویرایش شده توسط s_saeed2010
لینک به دیدگاه

به قیمت پایه خریدارم 09364795399 اگه مشتری بیشتر نبود تو تلگرام خبر بدید-(اگه اول ارسال داشتید) با تشکر

درود @};- 

فعلا به قیمت پایه برای شما سعید خان.(منتها اول واریز بعد ارسال)

لینک به دیدگاه

پایان مزایده : نامحدود (تا رسیدن به قیمت مناسب یا پیشنهاد معاوضه)?

ممکنه در باره این بند توضیح بدید ؟

لینک به دیدگاه

پایان مزایده : نامحدود (تا رسیدن به قیمت مناسب یا پیشنهاد معاوضه)?

ممکنه در باره این بند توضیح بدید ؟

پایان مزایده که نامحدود هست.این که موردی نداره.وقتی کسی مینویسه پایان مزایده نامحدود یعنی دنبال قیمت مناسب هست.تا زمانی که یکی یه پیشنهاد مناسب بده.اگه من همین الان بنویسم قیمت 750 مقطوع ممکنه کسی استقبال نکنه.و در مورد جایی که نوشتم رسیدن به پیشنهاد معاوضه برمیگرده به اینکه ممکنه کسی باشه که این باندل مورد نظر ما رو داشته باشه و به جای فروش تصمیم به معاوضه بگیریم.از اونجایی که من باید پایان مزایده رو به دلخواه خودم تعیین کنم فکر میکنم هیچ قانونی زیر پا گذاشته نشده و تمام مواردی که نوشتم درست باشه.اگه موردی به نظرتون میرسه که رعایت نشده بگید اصلاح کنم @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

پایان مزایده که نامحدود هست.این که موردی نداره.وقتی کسی مینویسه پایان مزایده نامحدود یعنی دنبال قیمت مناسب هست.تا زمانی که یکی یه پیشنهاد مناسب بده.اگه من همین الان بنویسم قیمت 750 مقطوع ممکنه کسی استقبال نکنه.و در مورد جایی که نوشتم رسیدن به پیشنهاد معاوضه برمیگرده به اینکه ممکنه کسی باشه که این باندل مورد نظر ما رو داشته باشه و به جای فروش تصمیم به معاوضه بگیریم.از اونجایی که من باید پایان مزایده رو به دلخواه خودم تعیین کنم فکر میکنم هیچ قانونی زیر پا گذاشته نشده و تمام مواردی که نوشتم درست باشه.اگه موردی به نظرتون میرسه که رعایت نشده بگید اصلاح کنم @};-  @};-  @};-

با این اوصاف کسی که بر مبنی قیمت پایه پیشنهاد داده الکی هست ؟ ! 

لازمه این حرف اینه که پیشنهاد دوستان صرفا در جهت بازار گرمی برای کالای شما هست ! 

قوانین خرید و فروش و مزایده کاملا روشن هست باید یه تاریخ برای اتمام مزایده قرار بدید .

ویرایش شده توسط spear
لینک به دیدگاه

با این اوصاف کسی که بر مبنی قیمت پایه پیشنهاد داده الکی هست ؟ ! 

لازمه این حرف اینه که پیشنهاد دوستان صرفا در جهت بازار گرمی برای کالای شما هست ! 

قوانین خرید و فروش و مزایده کاملا روشن هست باید یه تاریخ برای اتمام مزایده قرار بدید .

والا فکر میکنم یکی از آپشنهای فروش مزایده ای این هست که میشه پایان مزایده رو نامحدود اعلام کرد.شاید من اشتباه دیدم.دوستان اگه من اشتباه کردم معذرت میخوام.قوانین رو دوباره یه چک میکنم و اگه اشتباهی کرده باشم تاپیک رو اصلاح میکنم.پیشنهاد پایه الکی نیست.شاید کسی بالاتر از این قیمت پیشنهاد نداد و من تشخیص دادم به قیمت مناسب رسیدم و اونوقته که تقدیم میشه به پیشنهاد پایه.به هر حال باید ببینیم کسی پیشنهاد بهتر میده یا خیر.ممنون از توجه شما دوست عزیز @};-  @};-  @};- (دوستان راستی فروش در خارج از فروم هم برقراره)

من اشتباه نکردم دوستان.توجه کنید:

14 - در صورت فروش مزایده ای ، زمان پایان فروش باید مشخص شود . صاحب تاپیک میتواند زمان را نامحدود اعلام کند .

این یکی از موارد خرید و فروش در این فروم هست

لینک به دیدگاه

up @};-

ویرایش شده توسط A*M*B
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...