رفتن به مطلب

بنچمارک DX12 از عنوان Quantum Break | چالش جدی برای کارت های گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

این بازی مشکلات پی سی اش خیلی زیاده ضمنا مفتش گرونه کی بازی کنه که حالا دی ایکس 12باشه! یا 9؟! من که دیگه سراغ رمدی نمیرم به جای جدا کار کردن اومد گیر داده به این مایکرو انحصار طلب هی خراب کاری میکنه.

من به شخصه تو يوتيوب نيم ساعت اول بازيو ديدم نظرم عوض شد،

مفتش گرون نيست و شايد ارزش پولشم داشته باشه (بازى! نه پورتش و اينا....)

در زمينه گرافيك عاليه صورتاى ادما بى نظيره و داستان بازى هم قويه

چی شد این الان بنج بود ؟

اصلا هیچی ازش نفهمیدم :D

همه اينا با مرام بازي هاي مايكروسافته با اون UWP و ويندوز استور مسخرش كه حتى بلد نيست درستش كنه، اون وقت نميذاره بازى تو استيم بره و همه بايد UWP بازيو بخرن كه واقعا بى نظيره!

چند تا از ويژگى هاي اين بى نظير رو ببينيد :

- وي سينك هميشه روشن

- ساپورت نكردن از SLI و كراس فاير

- اجازه ندادن به برنامه هاي Overlay مثل Shadowplay و ساير برنامه هاي فريم شمار و ركوردينگ (دقيقا دليل نبودن نمودار فريم هجبرا بازى همينه!)

- نداشتن فايل .EXE ( اين نوبرشه) !!!

جدا حالم داره از مايكروسافت بهم ميخوره ديگه.

(نگرانم Gears Of War 4 رو چه كنم اگه همينطورى باشه!)

شاید برای شما نمره مهم نباشه دوست من یک زمانی شما تو فکر نمره بودید حالا نیستید؟ خیلی عجیبه. گیمر حرفه ای باید به منتقد گوش بده.من گفتم خدمتت طبق نمره گیم اسپات بازی میکنم و هفت به بالا رو هم فقط سعی میکنم تجربه کنم. وقتم ازاد نیست بیام هر بازی که ساختن تجربه کنم باید گزیده باشم. این بازی هم بعدا متوجه میشید چند نفر بازیش کردن اینجا. امارش فعلا یک نفره! این یعنی خیلی ها میدونن نمره خوب و چی است. ان اف اس امد نمرات بالا گرفت من هم براش یک بررس زدم لیست مخاطبش در همین فروم اینقدر زیاد شد الان فقط بیست نفر بچه های فروم رو اد کردم به جز رفقای خودم. خوب ان اف اس با قیمت بالا با drm origin و لاگین و... کاربر حرفه ای چیزی که خوبه رو میره سمتش و منبعش برای خوب بودت اثر نمره منتقد است. بهر حال هر کسی میتونه چیزی رو که میخواد بازی کنه شما هم میتونید استفاده کنید ومرتب از بنده ایراد نگیر که چرا تو فکر نمره ام. ولی حقایق رو نمیشه کتمان کرد.

بعضى وقتا گفته شما صدق نميكنه.

من به يه جمله اعتقاد دارم كه : منم كه بايد از بازى لذت ببرم. پس برام مهمه كه بازى ها رو طبق نظرات و علاقه خودم بازى كنم تا نقد يه نفرى كه شايد عاشق اون بازى باشه يا ازش متنفر باشه.

مثلا: همه تو سر Arkham Knight زدن در صورتى كه من واقعا ازش لذت بردم. خيلى ها نمره كم دادن و خيلى ها زياد.

همين نظر باعث ميشه كه من فقط نمره Metacritics رو منبع كارم قرار بدم (كه هميشه ٣٠ تايي نقد رو ميانگين ميگيره) و صرفا به يه سايت كار ندارم . چون يك سايت نقدش مال يك نفره و اون يك نفرم سليقه داره! ولى متا سليقه اي نيست و ميانگين نمراته كه خوبي يا بدى بازي هارو نشون ميده.

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

• ارسال 258
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

اسکرین رو با ابزار ویندوز، دکمه های Win+Alt+Print از داخل بازی گرفتم.

متاسفانه نه با Fraps و نه با MSI After Burner نمیشه فریم ریت رو دید.

در هنگام اجرای بازی، %30 درصد پردازنده، نزدیک 7 گیگابایت RAM و نزدیک 3.5 گیگابایت هم VRAM اشغال میشه.

اتفاقا گیمر حرفه ای از خودش نظر منطقی و حرفه ای میده و منتظر بقیه نمیمونه تا ببینه براش چی تصمیم می گیرن.

اولا IGN به این بازی 8 از 10 داده و به Need For Speed هم 6.3 از 10 داده، فقط بستگی داره به اینکه کدومو بخوای ببینی!

دوما شما کامنت های زیر همون ریویو Game Spot و همون لینکی که خودت گذاشتی رو یه مطالعه بزنی، دستت میاد که چقدر مخاطب ها با نظر منتقد موافق بودن!

در ضمن شما که میگی موتور گرافیکی نورث لایت تست نشده و "یه چیزی میدونی که میگی" میشه بگی چقدر کار با این موتور را تجربه کردی؟ چقدر این بازی رو بازی کردی که این طور سرسختانه انتقاد می کنی؟

اگر این بازی الان اینجا طرفدار نداره به خاطر سوء ظن کاربرا به ویندوز استور و به علاوه هزینه بالای بازی هست. شما مطمئن باش اگر بازی قیمتش کمتر بود الان وضعیت کلی فرق می کرد. دو تا کامنت بالاتر رو بخونی مشخص میشه حقیقت غیرقابل کتمان چیه!

باشه آقا حالا شما خریدی ناراحت هزینه  هستید منطقیه سعی میکنید از چیزی که خریدید  دفاع کنید  -مشکلی نیست جنگ که نداریم برادر من -   گفتم  نمره ضعیف گرفته- IGn رو بیخیال اجی ان کلا زیر 8نمیده به بازی ها!  IGN  به بازی بتمن ارخام نایت که اصلا شوت بود داره 9.2!  عزیزم من نگفتم موتور نورث لایت  چیه حالا خودتون نیم ساعت بازی کردید شدید کارشناس موتور نورث لایت ؟؟ :clapping: 

متن زیر رو بخون متوجه میشید که گفته من نیست و کارشناس گفته:

http://www.pcgamer.com/quantum-break-port-impressions/

از پی سی گیمر است عزیزم:

موتور نورث لایت  اولین بار لانچ شده و ممکنه مشکلاتی داشته باشه با پچ و اپدتی درایور ها  هم عرضه میشه  - 

The PC version of Alan Wake is great, and Remedy have always served our platform well. So I don’t know if this is their fault, or if the game is suffering because of having to support the UWP. Quantum Break uses a new engine, Northlight, so perhaps it’s related to that? Who knows. I’m sure someone will figure it all out. In the meantime, I’m going to continue playing the game and hoping a patch will sort these lingering frame rate blips out. My full review will be up shortly.

نظر کاربر که مثل شما احساسی  است، دارید چون بازی رو خریدید از ش دفاع میکنید اگر قرار باشه به نظر مخاطب گوش کرد که سنگ روی سنگ بند نمیشه هر کسی میاد احساسی یک چیز میگه - طرف تجربه نداره 5 دقیقه اولین بازی عمرش رو میگه بهترین بازی تاریخ  نمیشه که اینجور ؟ میشه؟  نظر منتقد فرق داره با نظر من وشما برای همین اون نقد مینویسه ما میخونیم- ضمنا  بنده خودم اینقدر نقد نوشتم برای باز یها که دیگه   فقط ناظر هستم و  وقتش رو ندارم .

موفق باشید 

@};-  @};-  @};-  @};- 

بحث رو ادامه ندیم   تاپیک این بنده خدا خراب میشه . پیغام خصوصی  در خدمتم - 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

باشه آقا حالا شما خریدی ناراحت هزینه  هستید منطقیه سعی میکنید از چیزی که خریدید  دفاع کنید  -مشکلی نیست جنگ که نداریم برادر من -   گفتم  نمره ضعیف گرفته- IGn رو بیخیال اجی ان کلا زیر 8نمیده به بازی ها! :laughing: عزیزم من نگفتم موتور نورث لایت  چیه حالا خودتون نیم ساعت بازی کردید شدید کارشناس موتور نورث لایت ؟؟ :clapping: 

متن زیر رو بخون متوجه میشید که گفته من نیست و کارشناس گفته:

http://www.pcgamer.com/quantum-break-port-impressions/

از پی سی گیمر است عزیزم:

موتور نورث لایت  اولین بار لانچ شده و ممکنه مشکلاتی داشته باشه با پچ و اپدتی درایور ها  هم عرضه میشه  - 

The PC version of Alan Wake is great, and Remedy have always served our platform well. So I don’t know if this is their fault, or if the game is suffering because of having to support the UWP Quantum Break uses a new engine, Northlight, so perhaps it’s related to that? Who knows. I’m sure someone will figure it all out. In the meantime, I’m going to continue playing the game and hoping a patch will sort these lingering frame rate blips out. My full review will be up shortly.

نظر کاربر که مثل شما احساسی  است، دارید چون بازی رو خریدید از ش دفاع میکنید اگر قرار باشه به نظر مخاطب گوش کرد که سنگ روی سنگ بند نمیشه هر کسی میاد احساسی یک چیز میگه - طرف تجربه نداره 5 دقیقه اولین بازی عمرش رو میگه بهترین بازی تاریخ  نمیشه که اینجور ؟ میشه؟  نظر منتقد فرق داره با نظر من وشما برای همین اون نقد مینویسه ما میخونیم- ضمنا  بنده خودم اینقدر نقد نوشتم برای باز یها که دیگه   فقط ناظر هستم و  وقتش رو ندارم .

موفق باشید 

@};-  @};-  @};-  @};- 

بحث رو ادامه ندیم   تاپیک این بنده خدا خراب میشه . پیغام خصوصی  در خدمتم - 

نه داداش اصلا ناراحت هزینه نیستم.جهت اطلاع بنا به دلایلی بازی برای من رایگان در اومده!

دفاع هم فقط به خاطر این بازی نیست، تا به حال من چندین بار دیدم که شما چیزی که نظرت نمی گیره رو تخریب می کنی(نمونه:post-14679-0-56991100-1460026400_thumb.jpg) و چیزی رو هم خودت دوست داری خیلی بزرگش می کنی! اولا چرا IGN رو بیخیال؟ یعنی می خوای بگی IGN موثق نیست؟ تازه همین IGN که به قول خودت به هیچ بازی کمتر از 8 نمیده که به NFS از 10 نمره بسیار عالی 6.3 داده! اینم از ویدئو گیمر: post-14679-0-09927200-1460025046_thumb.jpg

دوما من کارشناس نورث لایت نیستم اما نیم ساعت بازی کردن بهتر از اصلا بازی نکردن و نظر دادنه! همونطور که گفتم این بازی با گرافیک های انویدیا مشکل داره و این بنده خدا هم خودش نوشته کارتش 970 هست. شما یه سر به ویندوز استور بزنی میبینی هر کس انویدیا داره به مشکل خورده اما AMD دارها مشکلی نداشتن.

نظر من هم احساسی نیست، نظر اون کسی احساسیه که بازی نکرده و نظر میده و خلاف نظرش بهش چیزی میگی بهت منفی میده.

شاید شما به نظر کاربرا اهمیت ندی، اما نظر کاربرا هم خیلی مهمه چون اونا هستن که باید بازی رو بخرن، نه منتقدا!

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزم بنده گفتم بازی 6 گرفته و طبق تجربه خودم 6 گیم اسپات خوب نیست حالا چرا شما اینقدر سعی داری که خوبه نمیدونم. خوب من بازی 6 رو بازی نمیکنم دوست من ولی گفتم خدمتت تجربه به من میگه بازی نکن یک حسه از نمرات گیم اسپات. اقا شما بازی کن عزیزم هر چی دوست داری باز ی کن.

نه عزیزم هیچ وقت بازی نبوده خوب باشه من بگم بده مگر بی سوادیم که چیزی که براش زحمت کشیده شدخ رو بگیم بد؟ خوب شما خودتون الان دارید دیگران رو گمراه میکنید که برن هزینه بدن جای یک شوتر ابکی درسته؟ الان شما خودتون چون میخواید دفاع کنید و بگید حرفتون درسته از همه چی میگذرید من هیچ وقت تخزیب نکردم بازی خوب رو اگر لینک بدید عالی میشه بازی خوب خوبه بد بد ولی شما باعث راهنمایی بد خواهید شد چون دفاع بی دلیل از یک محصول ضعیف هیچ منطقی نداره. بهرحال فکر نمیکنم کسی مجاب بشه و بره این همه هزینه کنه برای این بازی شما هم میگید مفتی رسیده بهتون خوب اسب پیشکش رو دندون نمیشمارن.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

عزیزم بنده گفتم بازی 6 گرفته و طبق تجربه خودم 6 گیم اسپات خوب نیست حالا چرا شما اینقدر سعی داری که خوبه نمیدونم. خوب من بازی 6 رو بازی نمیکنم دوست من ولی گفتم خدمتت تجربه به من میگه بازی نکن یک حسه از نمرات گیم اسپات. اقا شما بازی کن عزیزم هر چی دوست داری باز ی کن.

نه عزیزم هیچ وقت بازی نبوده خوب باشه من بگم بده مگر بی سوادیم که چیزی که براش زحمت کشیده شدخ رو بگیم بد؟ خوب شما خودتون الان دارید دیگران رو گمراه میکنید که برن هزینه بدن جای یک شوتر ابکی درسته؟ الان شما خودتون چون میخواید دفاع کنید و بگید حرفتون درسته از همه چی میگذرید من هیچ وقت تخزیب نکردم بازی خوب رو اگر لینک بدید عالی میشه بازی خوب خوبه بد بد ولی شما باعث راهنمایی بد خواهید شد چون دفاع بی دلیل از یک محصول ضعیف هیچ منطقی نداره. بهرحال فکر نمیکنم کسی مجاب بشه و بره این همه هزینه کنه برای این بازی شما هم میگید مفتی رسیده بهتون خوب اسب پیشکش رو دندون نمیشمارن.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

مثل اینجا؟                           سخت افزار ها به چالش کشیده شدند! Quantum Break در راه PC

یا مثل این؟ post-14679-0-53031500-1460026995_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

؟؟ خوب چی ؟؟ اینها که مال مدتها قبل از عرضه بازی هستند؟؟ اتفاقا همین خوبه که گذاشتید چون میدونید چی رو نشون میده اینکه شما  اولا  سعی داری از هر راهی هرچند  نادرست و بی ربط  دیگران رو برای خرید یک محصول بد گمراه کنید .  دوست عزیز با زی  اون زمان  عرضه نشده بوده الان عرضه شده ضعیفه   - مگر ما علم غیب داریم که بدونیم بازی قبل از عرضه چی میشه- بله من  طرفدار سم لیک هستم گفتم سعی میکنه متفاوت کار کنه  ولی این بازی خوب نبود حالا چی ؟  چکار کنیم؟؟ الن ویک یک چیزهاییش خوب بود-  اتمسفر  گیرا داشت و استفن کینیگی بود ولی گیم پلی  نه خیلی قوی نبود و بیش از 12 ساعت تکرار بود. خوب  من نمیتونم   دفاع کنم از الن ویک  درسته   بخش داستانی قویه ولی گیم پلی هم باید باشه- متال گیر هم داستان قوی داره هم گیم پلی - حالا اگر همش میشد دمو دیگه طرفدار سرسخت هم خسته میشه میگه میخوام بازی کنم نه فیلم ببنیم. 

من کمیک های بتمن  و سوپر من رو دست داشتم و فکر میکردم فیلم زاک اسنایدر خوب باشه خوب اومد متاش  خیلی ضعیف بود ندیدم. حالا چون قبلش دوست داشتم باید فیلمه  حتما خوب باشه ؟ من فکر نمیکردم سم لیک با زهمون سیستم خسته کننده شوتر رو که در الن ویک پیاده سازی کرده در بازی نسل جدید هم پیاده کنه-  این هم بحثش همینه شوتر کسالت بار فقط شلیک میکنیم . شوترخالی دیگه برد نداره دیگه- گیرز یک زمانی امدسال 2006 بود فکر کنم  9.5گرفت از گیم اسپات  حالا بعد از این همه سال ده سال بعد عرضه شده 6 گرفته  چرا ؟ زمانه عوض شده دیگه فقط بزن بکش برو برد نداره  -بازیها گسترده شدن همه  داستان قوی میخوان گیم پلی پیچیده میخوان،( ویچر 3 ، GTA V ، deusex، متال گیر ،  فالوت 4 ،...) گیم پلی ساده کسی رو راضی نمیکنه- یک زمانی توم ریدر فقط  معما حل میکرد  الان شده RPG فول . خوب چی رو ثابت میکنه؟ 

این بازی هم که من باهاش  پدر کشتگی ندارم من خودم منتظر عرضه بودم بیاد بگیرم ولی نقدها رو خوندم دیدم نه  ضعیفه و با توجه  استور بودن (باز اگراستیم بود یک چیزی)  و نت خیلی پر مصرف( شاید شما دسترسی دارید به بازی رایگان و نت رایگان و ...) کاربر عادی نمیتونه درماه کلی هزینه اینترنت بده برای یک بازی ضعیف) به دوستان در فروم راهنمایی دادم که چی  نگیرید اگر بازی نکنید چیزی رو از دست ندادید چرا چون گفتم تجربه بارها جواب پس داده است . 

من پاسخ شما رو دیگه نخواهم داد موفق باشید.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

آقایون تورو خدا آقا رضای مارو اذیت نکنین. ایشون از بزرگان لیون هستن. کم زحمت نکشیدن تو این سایت. چه نقدهایی که ایشون نذاشتن. چه راهنمایی هایی که در مورد گیمها و... نکردن. ایشون از لحاظ سنی هم از بیشتر ماها بزرگترن و همچنین تجربه بسیار زیادی هم در مورد گیم و حتی تشخیص خوب و بد گیمارو هم دارن. بیاین قدر این کاربرای مفید رو

بدونیم و بخاطر یه گیم حالا خوبه یا بد ایشون رو زیر سوال نبریم. 

میدونم ایشون اصلا شاید به حمایت بنده احتیاجی نداشته باشن ولی لازم دونستم خوبی های این بزرگوارو یاداوری کنم.

موفق باشین @};-

لینک به دیدگاه

؟؟ خوب چی ؟؟ اینها که مال مدتها قبل از عرضه بازی هستند؟؟ اتفاقا همین خوبه که گذاشتید چون میدونید چی رو نشون میده اینکه شما  اولا  سعی داری از هر راهی هرچند  نادرست و بی ربط  دیگران رو برای خرید یک محصول بد گمراه کنید .  دوست عزیز با زی  اون زمان  عرضه نشده بوده الان عرضه شده ضعیفه   - مگر ما علم غیب داریم که بدونیم بازی قبل از عرضه چی میشه- بله من  طرفدار سم لیک هستم گفتم سعی میکنه متفاوت کار کنه  ولی این بازی خوب نبود حالا چی ؟  چکار کنیم؟؟ الن ویک یک چیزهاییش خوب بود-  اتمسفر  گیرا داشت و استفن کینیگی بود ولی گیم پلی  نه خیلی قوی نبود و بیش از 12 ساعت تکرار بود. خوب  من نمیتونم   دفاع کنم از الن ویک  درسته   بخش داستانی قویه ولی گیم پلی هم باید باشه- متال گیر هم داستان قوی داره هم گیم پلی - حالا اگر همش میشد دمو دیگه طرفدار سرسخت هم خسته میشه میگه میخوام بازی کنم نه فیلم ببنیم. 

من کمیک های بتمن  و سوپر من رو دست داشتم و فکر میکردم فیلم زاک اسنایدر خوب باشه خوب اومد متاش  خیلی ضعیف بود ندیدم. حالا چون قبلش دوست داشتم باید فیلمه  حتما خوب باشه ؟ من فکر نمیکردم سم لیک با زهمون سیستم خسته کننده شوتر رو که در الن ویک پیاده سازی کرده در بازی نسل جدید هم پیاده کنه-  این هم بحثش همینه شوتر کسالت بار فقط شلیک میکنیم . شوترخالی دیگه برد نداره دیگه- گیرز یک زمانی امدسال 2006 بود فکر کنم  9.5گرفت از گیم اسپات  حالا بعد از این همه سال ده سال بعد عرضه شده 6 گرفته  چرا ؟ زمانه عوض شده دیگه فقط بزن بکش برو برد نداره  -بازیها گسترده شدن همه  داستان قوی میخوان گیم پلی پیچیده میخوان،( ویچر 3 ، GTA V ، deusex، متال گیر ،  فالوت 4 ،...) گیم پلی ساده کسی رو راضی نمیکنه- یک زمانی توم ریدر فقط  معما حل میکرد  الان شده RPG فول . خوب چی رو ثابت میکنه؟ 

این بازی هم که من باهاش  پدر کشتگی ندارم من خودم منتظر عرضه بودم بیاد بگیرم ولی نقدها رو خوندم دیدم نه  ضعیفه و با توجه  استور بودن (باز اگراستیم بود یک چیزی)  و نت خیلی پر مصرف( شاید شما دسترسی دارید به بازی رایگان و نت رایگان و ...) کاربر عادی نمیتونه درماه کلی هزینه اینترنت بده برای یک بازی ضعیف) به دوستان در فروم راهنمایی دادم که چی  نگیرید اگر بازی نکنید چیزی رو از دست ندادید چرا چون گفتم تجربه بارها جواب پس داده است . 

من پاسخ شما رو دیگه نخواهم داد موفق باشید.

الان مدارکی که از حرفای خودتون ارائه کردم بی ربط و نادرسته؟ (قضاوتش با دوستان!)

پس شاید الان علم غیب پیدا کردین که دارک سولز حتما خوبه دیگه؟ یا اینکه نورث لایت یک موتور تست نشده و جدیده به علم غیب نیاز داشت؟

شما مطمئن باش دوستان اینجا همه گیمر حرفه این با این تفاوت که خودشون برای خودشون تصمیم میگیرن، نه اینکه به حرفای بقیه گوش کنن.

------------------------------------------------------------------------------

حقیقتش تا اینجا هم جواب بنده رو دادین نشان از همت بلند شما داره.

شما هم موفق باشین @};-

لینک به دیدگاه

حالا این همه صحبت شد . اما اکثر گیمرهای ایرانی یک راه خیلی ساده دارن . صبر میکنن که بازی کرک بشه بعد میرن با یه مبلغ ناچیزی تهیه میکنن و بازی رو با یک گرافیک ضعیف اجرا میکنن . توی 2 روز هم بازی رو لوله میکنن اکثرا نه گرافیک اصلی بازی رو میبینن نه داستان براشون مهمه . بدترین بازی هم اونیه که نشه دموهاش رو رد کنی . یا ترینرش درست کار نکنه !!! خیلی زود هم پاکش میکنن و دوباره برمیگردن سر کانتر یا فوتبالشون . گیم اسپات 1000 بده یا 0.001 هم هیچ فرقی براشون نداره . من با این که با داستان بازی های مثل cod حال میکردم اما بازی توی 1 یا نهایت 2 روز تموم میشد ! بعدش هم داشتم دوباره حالت اکسپرت کانتر رو میرفتم ! درسته که خیلی از بازی ها مثل کال اف اودنس رو حتی تموم هم نکردم اصلا خوشم نیومد اما ناراحت هم نیستم چون نهایتش 1 روز بیشتر بازی میکردم  و میشد یه خاطره مثل کال اف 6 ، همین . بازی مثل رزیدنت اویل 4 یا فارکرای 3 هست که ارزش داره آدم براش به سایت ها سربزنه و برای اومدنش لحظه شماری کنه . که اون هم شاید سالی 1 یا 2 تا بیاد . برای اکثر گیمرهای ایرانی که فقط بازی کرک شده نصب کردن ( مخصوصا بازیهایی که آنلاین نیستند ) وقتی رو که برای خوندن نقد میزاره رو برای بازی کردن میزاره ! نتیجه هم بهتره حداقل 2 روز از فوتبال جدا میشن حال و هواشون عوض میشه .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

ای بابا چرا اینقدر درگیری ایجاد میکنید

حالا کی خواست بخره و ...

کرک ش که نمیاد یا معلوم نیست بیاد و ...

شما ها هم خوشحال تشریف دارید ااا

لینک به دیدگاه

حالا این همه صحبت شد . اما اکثر گیمرهای ایرانی یک راه خیلی ساده دارن . صبر میکنن که بازی کرک بشه بعد میرن با یه مبلغ ناچیزی تهیه میکنن و بازی رو با یک گرافیک ضعیف اجرا میکنن . توی 2 روز هم بازی رو لوله میکنن اکثرا نه گرافیک اصلی بازی رو میبینن نه داستان براشون مهمه . بدترین بازی هم اونیه که نشه دموهاش رو رد کنی . یا ترینرش درست کار نکنه !!! خیلی زود هم پاکش میکنن و دوباره برمیگردن سر کانتر یا فوتبالشون . گیم اسپات 1000 بده یا 0.001 هم هیچ فرقی براشون نداره . من با این که با داستان بازی های مثل cod حال میکردم اما بازی توی 1 یا نهایت 2 روز تموم میشد ! بعدش هم داشتم دوباره حالت اکسپرت کانتر رو میرفتم ! درسته که خیلی از بازی ها مثل کال اف اودنس رو حتی تموم هم نکردم اصلا خوشم نیومد اما ناراحت هم نیستم چون نهایتش 1 روز بیشتر بازی میکردم  و میشد یه خاطره مثل کال اف 6 ، همین . بازی مثل رزیدنت اویل 4 یا فارکرای 3 هست که ارزش داره آدم براش به سایت ها سربزنه و برای اومدنش لحظه شماری کنه . که اون هم شاید سالی 1 یا 2 تا بیاد . برای اکثر گیمرهای ایرانی که فقط بازی کرک شده نصب کردن ( مخصوصا بازیهایی که آنلاین نیستند ) وقتی رو که برای خوندن نقد میزاره رو برای بازی کردن میزاره ! نتیجه هم بهتره حداقل 2 روز از فوتبال جدا میشن حال و هواشون عوض میشه .

داداش بازى اي كه حتى فايل exe نداره و بايد برى توى استارت و اينجور جا ها بازيو واز كنى فكر ميكنى كرك شه خدايي؟

لینک به دیدگاه

داداش بازى اي كه حتى فايل exe نداره و بايد برى توى استارت و اينجور جا ها بازيو واز كنى فكر ميكنى كرك شه خدايي؟

کلی گفتم کاری به این بازی ندارم .

ضمن این که احتمال کرک هست حتی اگر زیر 1 درصد باشه !!!

لینک به دیدگاه

=))

واقعیته خدایی....

ولی اینروزا که دیگه بازیا کرک نمیشن جریان فرق خواهد کرد. دوست بنده یه مغازه عمده فروشی گیم بود الان رفته با دوستش مغازه رو ادغام کردن چون نمیصرفه. میخوان بازی اورجینال بیارن . تا دیروز ملت واسه یه گیم 4 دی وی دی مثلا 8تومن پرداخت میکردن الان قراره واسش 150 تومن هزینه کنن :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

اینم عملکرد کارت های گرافیک در این بازی تا دیشب رو سایتشون نبود

980Ti پاره پوره شده

game_9.jpg

منبع : GAMEGPU

sxc8h1mb981dbutmepij.jpgv038sfcjs6562go0vgnu.jpgj19qvjtpjjbm3py298rt.jpg8x6a0msz4ftywax5mc9f.jpg6kd9gzp4leltk377yqao.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

با سلام

980Ti پاره پوره شده

game_9.jpg

sxc8h1mb981dbutmepij.jpgv038sfcjs6562go0vgnu.jpgj19qvjtpjjbm3py298rt.jpg8x6a0msz4ftywax5mc9f.jpg6kd9gzp4leltk377yqao.jpg

:eek:

از کراس و sli خوشش نمیاد !!!!!

لینک به دیدگاه

درود @};-

به هر حال باید از یه جایی باز بشه دیگه!

اینم فایل exeش، البته منظورم این نیست که میشه کرکش کرد: post-14679-0-13444900-1460032168_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام

980Ti پاره پوره شده

game_9.jpg

ممنون بابت خبر. میگم چرا از 390 و 390x خبری نیست؟

لینک به دیدگاه

با سلام

980Ti پاره پوره شده

game_9.jpg

خارج از بحث جی پی یو

به نظرم پردازنده های ای ام دی برنده واقعی هستن! تو DX12 پردازنده های ای ام دی با معماری و نود قدیمی نتیجه ای خیلی فراتر از DX11 میگیرند!!

من فکر میکنم با ورود پردازنده های 14nm zen رقابت پردازنده ها مثل قدیم بشه و در نهایت به نفع مصرف کننده ها که برای همه مون عالی میشه!

fd10_akqkmmj_700b_v2.jpg

لینک به دیدگاه

آقایون تورو خدا آقا رضای مارو اذیت نکنین. ایشون از بزرگان لیون هستن. کم زحمت نکشیدن تو این سایت. چه نقدهایی که ایشون نذاشتن. چه راهنمایی هایی که در مورد گیمها و... نکردن. ایشون از لحاظ سنی هم از بیشتر ماها بزرگترن و همچنین تجربه بسیار زیادی هم در مورد گیم و حتی تشخیص خوب و بد گیمارو هم دارن. بیاین قدر این کاربرای مفید رو

بدونیم و بخاطر یه گیم حالا خوبه یا بد ایشون رو زیر سوال نبریم.

میدونم ایشون اصلا شاید به حمایت بنده احتیاجی نداشته باشن ولی لازم دونستم خوبی های این بزرگوارو یاداوری کنم.

موفق باشین @};-

بحث اذیت نیست

دوما مگه کسی سنش زیاد باشه نمیتونه اشتباه کنه

سوما نظرات دوست عزیز trickstar منطقی تر هست !

اصولا ایشون که میگید تجربه داره خیلی بازی هارو تجربه نکرده میکوبه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود و تشکر سعید جان @};- @};- @};-

بنده این بازی رو گرفتم و الان دارم بازی می کنم. با سخت افزار من در بالاترین تنظیمات در رزولیشن 1080p بازی به خوبی اجرا میشه. فقط Anti Aliasing رو خاموش کردم چون باعث خرابی در بافت ها میشه. البته درایور من 16.3.2 هست و هنوز 16.4.1 رو تست نکردم. غیر از اون به هیچ عنوان مشکل دیگه ای نداره.

lbu_quantum_break_4_7_2016_12_31_13_am.p

در ضمن تا الان تا اوایل Act 2 part 1 رفتم و خیلی از بازیش خوشم اومده :x 

گرافیک فوق العاده ای داره...

ظاهرا بازی مشکلات زیادی هم داره که باید حل بشن(البته بیشتر مشکلات برای کارتهای انویدیا هستش)، احتمالا با پچ، مثل ساپورت مالتی GPU و مشکلات تکسچرها و Motion Blur...

ولی در کل DX12 داره میاد و بازیهای DX12 هم کم کم دارن پیداشون میشن...

نکته جالب بنچمارک کارت 970 هستش که در حد 380X فریم گرفته!!!!! و استاتر وحشتناکش، کلا گرافیکهای انویدیا استاتر بالایی دارن در این بازی، یا در حقیقت در عناوین DX12...؟

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

همون صحنه اول لو میدده که xo بهتر کار شده روش

افت فریم در نسخه ی pc نمایانه

واقعا من موندم چجوری pc بازها از بازی تعریف میکنن

نقدهای بازی هم که معلوم شد بازی اصلا در حد انتظارات نیست

یک قوطی کبریت بهتر از 980 فریم  میده از این جوک تر میشه پیدا کرد؟

هی کاش روی pc بازی رو نساخته بودن

لینک به دیدگاه

290x از 980sli بیشتر فریم داده :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: در ضمن تا لحظاتی دیگر منتظر سیل کامنت های دوستان انودیا در جهت معیار نبودن این بازی مثل چندین بازی گذشته بر روی dx12 هم باشین...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این بازی انودیا تایتل هست یا amd تایتل کسی خبر داره ؟

فکر کنم این بازی بی طرفه کلا گفته به amd و انودیا شما دنبال من بدوید :D :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خیلی جالب میشه بازی های دایرکتس 12 پیش رو هم همین نتایج رو رقم بزنند ...  :D

اما جدا باعث این مشکلات برای انویدیا چی هست؟؟؟  :-? تا دیروز ادعای 20-30 درصد قدرت بیشتر 980ti  نسبت به فیوری x داشتند و دایرکتس 12.1...  :D

البته محتملترین نتیجه این هست که چون بازی برای ایکس باکس بوده و اون از کارت amd استفاده میکرده برای همین بهینه تر عمل کرده...  :D

انشاله مشکل انویدا داران هم بزودی حل میشه عصه نخورید منم باهاتون همدردم گرافیکم نمی کشه بازی رو بخرم بازی کنم...  :laughing:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...