رفتن به مطلب

بنچمارک DX12 از عنوان Quantum Break | چالش جدی برای کارت های گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

290x از 980sli بیشتر فریم داده :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: در ضمن تا لحظاتی دیگر منتظر سیل کامنت های دوستان انودیا در جهت معیار نبودن این بازی مثل چندین بازی گذشته بر روی dx12 هم باشین...

خب از لحاظ منطقی به بنچمارکا نگاه کنیم مسلمه که بهینگی بازی چقدر داغونه. این که Async روی AMD باعث بهتر عملکردن در Dx12 میشه موردی نداره. کسی هم منکرش نیست.

فقط لطفا با جملات یک طرفانه مثل این جمله دومتون کلاس کار رو پایین نیارید.

هر سایت بررسی کرده گفته بهینگی بازی داغونه روی همه برند ها.

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

• ارسال 258
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

خب از لحاظ منطقی به بنچمارکا نگاه کنیم مسلمه که بهینگی بازی چقدر داغونه. این که Async روی AMD باعث بهتر عملکردن در Dx12 میشه موردی نداره. کسی هم منکرش نیست.

فقط لطفا با جملات یک طرفانه مثل این جمله دومتون کلاس کار رو پایین نیارید.

هر سایت بررسی کرده گفته بهینگی بازی داغونه روی همه برند ها.

دوست عزیز توجه کنید که این بازی از async استفاده نمیکنه

ولی چیزی که مسلمه اینه که معماری GCNروی dx12 بهتر کار میکنه

و این قدرت و آینده نگریamdنشون میده

لینک به دیدگاه

7990 با اون قدرتش از 970 کم آورده همش اشتباهه درست 2 تا کارت 380x هست که یکمی شاید ضعیف تر باشه

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستان async compute جزء اصلی ترین ویژگی های DX12 هست ، و قطعا بازی از این ویژگی استفاده میکنه . . .

شما بازی TR رو نگاه کنین بعدا پچ DX12 ش اومد روی انویدیا بهتر بود ... چون روی نقطه های قوت معماری انویدیا تمرکز داشت ، ولی فعلا ظاهرا مهم ترین ویژگی همین async compute هست که AMD داره بهتر عمل میکنه . . . تو همون TR هم این ویژگی ( احتمال قوی با DX12 ) اجرا شده ولی نیاز به زمان برای اماده کردن درایور انویدیا داشته

تصور کنین دو سال زود تر DX12 اومده بود ، الان وضع گرافیک و پردازنده های این شرکت خیلی بهتر میبود ...

این قدر به ای ام دی بابت دمای کارت و مصرف برق گیر دادن ، نسل بعد رفت سراغ 14nm به جای 16nm

انویدیا تمرکز نسل بعد گرافیک هاش رو گزاشته روی دیپ لرنینگ ، ای ام دی تمرکزش رفته روی VR ، VR هم همون گیمینگه ، احتمال میدم یا ای ام دی جلو بزنه ، یا رقابت خیلی تنگاتنگ بشه

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

دوست عزیز توجه کنید که این بازی از async استفاده نمیکنه

ولی چیزی که مسلمه اینه که معماری GCNروی dx12 بهتر کار میکنه

و این قدرت و آینده نگریamdنشون میده

اگه دقت کنید حرف بنده رو اون بالا، گفتم دلیل نمیشه بهتر کار کردن AMD توی یه بازی از انویدیا دلیل به خوب بهینه شدن بازیه! این بازی روی 970 ( و همتای AMDش) باید روی 50 فریم به بالا به طور ثابت بازی شه.

نه این وضعی که هست....

لینک به دیدگاه

به نظر میرسه که از این بازی در آینده بیشتر بشنویم .

احتمالا چندین بار براش آپدیت حسابی بیرون میاد .

بازی در کل مشکل داره .

گرافیکش خوبه اما افت فریمش بیشتر مربوط یه هماهنگ نبودنه تا سطح گرافیک.

احتمال کرک شدنشم که خیلی کمه . حوصله خریدش رو هم که نداریم . تهش چندتا دمو ازش ببینیم و بایگانیش کنیم.

به کسایی که میخوان بخرنش توصیه میکنم صبر کنن تا حداقل آپدیت اول بیاد .

لینک به دیدگاه

:x جدا از گرافیک زیباش، صداگذاری کم نظیرش هم جذابیت بازی رو چند برابر میکنه :x

http://www.aparat.com/v/YFiKT

در بالاترین تنظیمات، بدون Anti Aliasing

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

دوستان async compute جزء اصلی ترین ویژگی های DX12 هست ، و قطعا بازی از این ویژگی استفاده میکنه . . .

شما بازی TR رو نگاه کنین بعدا پچ DX12 ش اومد روی انویدیا بهتر بود ... چون روی نقطه های قوت معماری انویدیا تمرکز داشت ، ولی فعلا ظاهرا مهم ترین ویژگی همین async compute هست که AMD داره بهتر عمل میکنه . . . تو همون TR هم این ویژگی ( احتمال قوی با DX12 ) اجرا شده ولی نیاز به زمان برای اماده کردن درایور انویدیا داشته

تصور کنین دو سال زود تر DX12 اومده بود ، الان وضع گرافیک و پردازنده های این شرکت خیلی بهتر میبود ...

این قدر به ای ام دی بابت دمای کارت و مصرف برق گیر دادن ، نسل بعد رفت سراغ 14nm به جای 16nm

انویدیا تمرکز نسل بعد گرافیک هاش رو گزاشته روی دیپ لرنینگ ، ای ام دی تمرکزش رفته روی VR ، VR هم همون گیمینگه ، احتمال میدم یا ای ام دی جلو بزنه ، یا رقابت خیلی تنگاتنگ بشه

بله async یکی از ویژگی های dx12 هست ولی دست سازنده هست که ازش استفاده بکنه یانه

البته طبق گفته سازنده هیتمن اپتیمایز کردن asyncمشکله

چون کارت های nvاین قابلیت ندارن و سازنده باید سعی کنه که لطمه نخوره به کارت های nv

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سعید جان، تنها ویژگی که برای DX12 معرفی کردن و دلیل بوجود اومدنش بود، این بود که DX12 یک Low level API هستش که مایکروسافت اعلام کرد که فقط به بحث Low Level API ختم نمیشه و هنوز خیلی چیزها از DX12 معرفی نشده، چیزی که AMD هم چندین بار اعلام کرده که هنوز هیچ سخت افزاری بطور کامل از DX12 پشتیبانی نمیکنه و بعداز اون هم انویدیا اومد یه سری تکنینکهارو معرفی کرد مثل VXAO که جزو فیچر لول های DX12 اعلام شدن ولی مشخصا در بازی TR عملا بر روی DX11 اجرا شدن و بر روی DX12 وجود خارجی نداشتن که مشخص میکنه که این جریان فیچر لول ها فقط مانور تبلیغاتی بوده(نمیگم که دروغ بوده) واین بازی TR بر پایه DX11 طراحی شده بود...

تا الان فقط این بازی های Hitman و Ashes Of Singularity و Quantum Break و Deus EX بودن تا اونجایی که به ذهنم میرسه بر پایه DX12 ساخته شدن، حتی Gears Of War هم DX12 نبود عملا...

اون GPU تسلا هم که دوستان تاپیکش رو زدن یه پردازشگر محاسباتی هستش که AMD چندین نسل هستش که از نظر قدرت پردازشی برتر هستش، البته انویدیا در نسل مکسول این قدرت پردازش رو بسیار پایین اورده بود و دلیل اینکه این دو نسل قبلی AMD این همه خریدار بیت کوین داشت، همین قدرت پردازش بالاشون بود که مشخصا در این نسل جدید هم کارتهای AMD قدرت پردازش خیلی بالایی خواهند داشت، این کارت تسلا دلیل نداره که حتما قدرت گیمینگ بالایی داشته باشه ولی امکان داره که یک کارت دیگه مثل تایتان ازش بیرون بیاد با قیمت $$$$، کاملا مشخص بود که انویدیا کارت دیگه ای رو برای مشتری های گیمینگش طراحی کرده بود که ظاهرا حدود 500 کودا کمتر داشت، البته در کنفرانس انویدیا اعلام کرده بود که برای سیستم Cloud میخواد ازش استفاده کنه(به درد ما ایرانی ها که نمیخوره، با این سرعت فوق العاده نتی که داریم...)

این Deep Learning هم مصارف غیر گیمینگ و صنعتی داره، تا اینجا که من متوجه شدم اصلا مصرف گیمینگ نداره و انویدیا دنبال فناوری طراحی چیپهایی که برای خودروهایی هستش که توسط کامپیوترها رانندگی میشن...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

اصلا نقدهای سایت گیم اسپات رو قبول ندارم

یه سری ایرادای بی معنی میگیره از بازی

الان گفته من نمیتونم نوحالت خمیده تیراندازی کنم دونمره بابت اون کم کردم یا بازی فقط یه پایان داره من دوست دارم 526 پایان داشته باشه دونمره هم ازون کم کردم

من فقط نقدای IGN رو قبول دارم

گیم اسپات خیلی سختگیرانه نمره میده واسه بازی یونیتی (اساین کرید) میگفت لهجشون بیشتر انگلیسیه تا فرانسوی بخاطره همین دونمره کم میدم یه سری ایرادایه بیمعنی

لینک به دیدگاه

چون بحث سر DX11,DX12 هستش این ویدیو قرار دادم

980Ti,FuryX

http://www.aparat.com/v/tBnvj

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

می بینم بحث در مورد نقد بازیاست....  در حال حاظر من فقط نقدای angry joe رو ملاک میدونم قشنگ تو یه ویدئو خیلی حرفه ای مانند دلایل ضعف یا برتری یه گیمو می گه جای شکی باقی نمی زاره....

من منتظرم نقد quantum break بده بیرون ببینم وضعش چجوریه ارزش خرید داره یا نه......

در مورد پرفورمنس هم نظری ندارم ولی بهتره تکنیکای نورپردازی و post processing رمدی رو اصلا تلاش نکنیم که زیر سوال ببریم که کلا یه چیزایی هستن که خیلی پیچیده و سطح بالا هستن.... همن که بازی روی x one با اینکه 720 هست ولی خیلی زیبا هست  یه برگ برنده هست برای رمدی.... اینا دیگه بقولی ناموس قضین.....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

دارک سولز 9 گرفته از متا    8 گرفته از گیم اسپات-   مشخصه بهتره-- بدون منطق   دفاع از بازی که 6 گرفته نمیشه دفاع کرد -ضمنا گفتید مفتی رسیده دستتون بازی -دوست داشتم ببنیم بعد از اون ریویو گیم اسپات که در  اخبار بازی گذاشتم شما واقعا میرفتید این بازی رو بخرید ؟؟؟ - البته اگرفقط  یکی از دوستانی که به حرف شما مثبت داده بازی کوانتوم بریک رو خرید خیلی جالب میشه-   چون هیچ کدوم بازی نکردند بعد من که دارم ترجمه حرف منتقد رو میزارم میگن  بازی نکرده نباید گفت - خوب چرا نمیرند بازی رو بخرند اگر راست میگند بنده اشتباه میگم؟ ؟  نمیگیرن چون  6گرفته است ؟!

موفق باشید

شما بازی رو گرفتید عزیزم ؟ نظرات ایشون برای بازی که یک شوتر آبکی متوسط نامیده شده منطقی تره ؟ هر وقت بازی رو خریدید دفاع کنید ازش  - شما بازی کوانتوم بریک رو تجربه کردید ؟؟ من تمام باز یهایی که میاد بیرون رو تجربه میکنم کم کم -  بجز استور -مشکلات فیلرترینگ و محدودیت دانلود و سرعت نت و همه مزید برعلت است .شما خودت بازی رو که بازی نکردی  چطور ازش دفاع میکنی؟ باز ما چارتا نقد خوندیم از چها رتا سایت شما همینطور  مشخص میکنید کی منطقی است کی نیست؟ هر بازی که کوبیده بشه نمره کم گرفته- 6 بازی ضعیفی است از گیم اسپات - نه شما نه دوستتون نمیتونید ثابت کنید که این بازی خوبه-  بازی یک بازی عادی است نه خوب-   اگر خوب بود نمره بالای 7 میگرفت شک نکیند.

رضا عزیز حتی خودتم بازی رو  بازی نکردی ما هم نگفتیم بازی کردیم گفتیم ادم بازی رو که خودش انجام نداده نباید بیخودی بکوبتش چون یه منتقد این جوری گفته بازی رو سلیقه است الان که دیگه 10 سال پیش نیست کسی با حرفای ما گمراه بشه الان میتونی کل مرحله هاروداخل  یوتیوب از صفر تا صد ببینی حتی تو اپارات خودمون بازی های گیمرای داخلی  رو ببینی بنده خدایی که از بازی خوشش نیومد نمی خره اونی که خوشش اومد میخره دیگه چیکار داره منتقد چی میگه اقا فلان گیمر از بازی چالش دار خوشش نمیاد از این بازی های ابر قهرمانی که زمانو وایمیسونه و شیلیک میکنه خوشش میاد یکی دوست داره پول بده بازی مثل کوانتوم بریک که سر جمع شاید 8 ساعت نمیشه یکی دوست داره پولشو بده ندای وظیفه حتی اگه صدتا دیگه ساخته بشه و صد منتقد هم بهش صفر بدن یکی هم دوست داره به ازای پولی که میده ساعات بازی بیشتری سرگرم بشه یکی  کلا عشقش بازی های انلاین میره سمت این دست عناوین . ما ودوستان بنده نقد ندیده و نخونده که نیستیم هر منتقد سلیقه ای داره سلیقه خودش وارد نقد میکنه ولی ادم خوبه یه اثر خودش بازی کنه وخودش نظر بده شاید من کل بازی های یه سری رو بازی کردم و بازی رو زیرو رو کردم نه یه منتقد بازی تموم نکرده نقد بازی رو هم می نویسه شاید منی که با یه عنوان که اکثر قسمت داستانیش از دمو تشکیل شده تمام کمال داستانو در اختیارت میزاره بیشتر خوشم بیاد تا از سری بعدیش که برای اینکه داستانو بفهمی باید تو محیط دنبال کاست بگردی و کلی تناقض با کل سری داشته باشه که باهاش بزرگ شدیم من نمیگم که خوندن نقد منتقدین  بد خیلی هم خوبه ادم یه چیزی بیشتر میفهمه حالا تو هر ضمینه ای که می خواد باشه ولی ادم در کنارش باید اثرو لمس کرده باشه ونظر خودش رو هم داشته باشه 

مثلا خیلی از فیلم ها وکتاب ها بودن که توسط منتقدین  کوبیده می شدن ولی الان ستایش میشن مثلا حتی درعلم هم منتقدینی وجود دارن مثل اقای هنری نوریس راسل که رییس انجمن ستاره شناسی امریکا بود نقش زیادی درشکل گیری درک ما از  ستارگان داشت حالا در هر صورت ایشون معتقد بودن که که هر چیزی در ستاره هست در زمین هم هست واگه زمین رو تا حد کداخته شدن گرم کنیم طیف ساطح شده از اون مانند خورشید ودیگر ستارگان اما یک زن به اسم سیسیلیا پین (پایه گذار اختر فزیک) که اون زمان حتی اندازه یه معلم فزیک شهرت علمی نداشت کتابی رو با این مضوع که طیف های مختلف خورشید نشان از حرارت اون نه مواد مختلف موجود در اون  به پیش اقای هنری نوریس بردن وهنری نوریس اون رو مسخره کرد وگفت همچین چیزی نیست روی نظریه ی خودش پا فشاری کرد و خانم پین که بزرگی هنری رو می دونست رو ی فرضیه ی که اون موقع دیگه نظریه بود پافشاری نکرد نظر یه منتقد علمی رو بر فرضیات ثابت شده خودش ونظر شخصی خودش مقدم دونست ولی چند سال  بعد (فکر کنم چها پنج سال ) خود اقای هنری به حقیقتتی که 5 سال قبل سیسیلیا پین بهش رسیده بود رسید هدف من ازاین داستان اینه که اگر ذره ای به نظرشخصی خودش اعتماد میکرد پنج سال زود تر به چیزی که می خواست میرسید 

در کل می خوام بگم نظر منتقد ریشه در نظر وعقیده حتی سلیقه خودش داره اونقدر نقد خوندیم که اینو بدونیم نظر منتقد همیشه درست بدون غلط نیست همینطور که صددرصد اشتباه نیست مثل اینه که منتقدی فیلم نقد کرده باشه و بهش نمره کمی داده باشه ومن هر جا برم فیلم بکوببونم چون منتقد نمره کمی داده بدون اینکه حتی فیلمو ببینم . مشکل اینجاست که ماباید اول فیلمو ببینیم بعد نظر منتقد جویا بشیم نه فیلمو ندیده نظر منتقد ملاک قرار بدیم

لینک به دیدگاه

سخن بزرگان :

من برای خودم منتقدی بهتر از خودم نمیشناسم !

( کاربر big VULTURE )

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

رضا عزیز حتی خودتم بازی رو  بازی نکردی ما هم نگفتیم بازی کردیم گفتیم ادم بازی رو که خودش انجام نداده نباید بیخودی بکوبتش چون یه منتقد این جوری گفته بازی رو سلیقه است الان که دیگه 10 سال پیش نیست کسی با حرفای ما گمراه بشه الان میتونی کل مرحله هاروداخل  یوتیوب از صفر تا صد ببینی حتی تو اپارات خودمون بازی های گیمرای داخلی  رو ببینی بنده خدایی که از بازی خوشش نیومد نمی خره اونی که خوشش اومد میخره دیگه چیکار داره منتقد چی میگه اقا فلان گیمر از بازی چالش دار خوشش نمیاد از این بازی های ابر قهرمانی که زمانو وایمیسونه و شیلیک میکنه خوشش میاد یکی دوست داره پول بده بازی مثل کوانتوم بریک که سر جمع شاید 8 ساعت نمیشه یکی دوست داره پولشو بده ندای وظیفه حتی اگه صدتا دیگه ساخته بشه و صد منتقد هم بهش صفر بدن یکی هم دوست داره به ازای پولی که میده ساعات بازی بیشتری سرگرم بشه یکی  کلا عشقش بازی های انلاین میره سمت این دست عناوین . ما ودوستان بنده نقد ندیده و نخونده که نیستیم هر منتقد سلیقه ای داره سلیقه خودش وارد نقد میکنه ولی ادم خوبه یه اثر خودش بازی کنه وخودش نظر بده شاید من کل بازی های یه سری رو بازی کردم و بازی رو زیرو رو کردم نه یه منتقد بازی تموم نکرده نقد بازی رو هم می نویسه شاید منی که با یه عنوان که اکثر قسمت داستانیش از دمو تشکیل شده تمام کمال داستانو در اختیارت میزاره بیشتر خوشم بیاد تا از سری بعدیش که برای اینکه داستانو بفهمی باید تو محیط دنبال کاست بگردی و کلی تناقض با کل سری داشته باشه که باهاش بزرگ شدیم من نمیگم که خوندن نقد منتقدین  بد خیلی هم خوبه ادم یه چیزی بیشتر میفهمه حالا تو هر ضمینه ای که می خواد باشه ولی ادم در کنارش باید اثرو لمس کرده باشه ونظر خودش رو هم داشته باشه 

مثلا خیلی از فیلم ها وکتاب ها بودن که توسط منتقدین  کوبیده می شدن ولی الان ستایش میشن مثلا حتی درعلم هم منتقدینی وجود دارن مثل اقای هنری نوریس راسل که رییس انجمن ستاره شناسی امریکا بود نقش زیادی درشکل گیری درک ما از  ستارگان داشت حالا در هر صورت ایشون معتقد بودن که که هر چیزی در ستاره هست در زمین هم هست واگه زمین رو تا حد کداخته شدن گرم کنیم طیف ساطح شده از اون مانند خورشید ودیگر ستارگان اما یک زن به اسم سیسیلیا پین (پایه گذار اختر فزیک) که اون زمان حتی اندازه یه معلم فزیک شهرت علمی نداشت کتابی رو با این مضوع که طیف های مختلف خورشید نشان از حرارت اون نه مواد مختلف موجود در اون  به پیش اقای هنری نوریس بردن وهنری نوریس اون رو مسخره کرد وگفت همچین چیزی نیست روی نظریه ی خودش پا فشاری کرد و خانم پین که بزرگی هنری رو می دونست رو ی فرضیه ی که اون موقع دیگه نظریه بود پافشاری نکرد نظر یه منتقد علمی رو بر فرضیات ثابت شده خودش ونظر شخصی خودش مقدم دونست ولی چند سال  بعد (فکر کنم چها پنج سال ) خود اقای هنری به حقیقتتی که 5 سال قبل سیسیلیا پین بهش رسیده بود رسید هدف من ازاین داستان اینه که اگر ذره ای به نظرشخصی خودش اعتماد میکرد پنج سال زود تر به چیزی که می خواست میرسید 

در کل می خوام بگم نظر منتقد ریشه در نظر وعقیده حتی سلیقه خودش داره اونقدر نقد خوندیم که اینو بدونیم نظر منتقد همیشه درست بدون غلط نیست همینطور که صددرصد اشتباه نیست مثل اینه که منتقدی فیلم نقد کرده باشه و بهش نمره کمی داده باشه ومن هر جا برم فیلم بکوببونم چون منتقد نمره کمی داده بدون اینکه حتی فیلمو ببینم . مشکل اینجاست که ماباید اول فیلمو ببینیم بعد نظر منتقد جویا بشیم نه فیلمو ندیده نظر منتقد ملاک قرار بدیم

زیاد بود نخوندم، ولی نخونده مثبت دادم!

لینک به دیدگاه

با سلام

ای بابا چرا اینقدر درگیری ایجاد میکنید

حالا کی خواست بخره و ...

کرک ش که نمیاد یا معلوم نیست بیاد و ...

شما ها هم خوشحال تشریف دارید ااا

داداش انگار کرک شد .

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=57240

لینک به دیدگاه

داداش انگار کرک شد .

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=57240

جالبه!

البته كرك بازى كنين به شرطى كه با تيكه اي رمدى در كل بازى بهتون ميندازه كنار مياين! تو اينترنت خوندم كسانى كه كوانتوم رو غيرقانوني بازى ميكنن شخصيت اصلى بازى يك چشم بند سياه دزد دريايي مياد رو چشمش ميمونه و خودش تيكه سنگينيه به طرف. عكسشم بود. Lol =))

اصلا نقدهای سایت گیم اسپات رو قبول ندارم

یه سری ایرادای بی معنی میگیره از بازی

الان گفته من نمیتونم نوحالت خمیده تیراندازی کنم دونمره بابت اون کم کردم یا بازی فقط یه پایان داره من دوست دارم 526 پایان داشته باشه دونمره هم ازون کم کردم

من فقط نقدای IGN رو قبول دارم

گیم اسپات خیلی سختگیرانه نمره میده واسه بازی یونیتی (اساین کرید) میگفت لهجشون بیشتر انگلیسیه تا فرانسوی بخاطره همین دونمره کم میدم یه سری ایرادایه بیمعنی

نقد هاى همشون خيلى وقتا مسخرس من خيلى نمونه دارم تو ذهنم.

METAcritics از همه بهتره چون نظر ادم خاصى نيست و ميانگين همه نظراته.

لینک به دیدگاه

جالبه!

البته كرك بازى كنين به شرطى كه با تيكه اي رمدى در كل بازى بهتون ميندازه كنار مياين! تو اينترنت خوندم كسانى كه كوانتوم رو غيرقانوني بازى ميكنن شخصيت اصلى بازى يك چشم بند سياه دزد دريايي مياد رو چشمش ميمونه و خودش تيكه سنگينيه به طرف. عكسشم بود. Lol =))

نقد هاى همشون خيلى وقتا مسخرس من خيلى نمونه دارم تو ذهنم.

METAcritics از همه بهتره چون نظر ادم خاصى نيست و ميانگين همه نظراته.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=57198&page=3

پست اول =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:laughing:  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نخواستم  دنبال بحث رو بگیرم عزیزم برای همین چون ممکن بود چند ساعتی دسترسی به نت دسترسی نداشته باشم برای همین فعلا پستم رو  به تعویق انداختم نمیدونم شما چطور جواب دادید- عزیزم بازی که نمره  کم گرفت  نمره کم گرفته چه ربطی داره من میگم نمره 6 گیم اسپات ضعیفه -  شما میری بازی رو بخری وقتی نمره کم گرفته؟ نمیری بگیری  من یک ناقد هستم خودم  درسم همین بوده  رشته ام همین بوده  - یکی ازدلایل نقد بازی و فیلم همینه پسر خوب - اون منتقد داره به بازی میده 6 که دیگه  تو اگر یک ذره شک داری نری 59 دلار بدی جاش مگر بیکاره که بیاد نقد بنویسه. دنبال بحث با شما دوستانی که حتی حاضر نیستید برید حتی خودتون بازی  رو بخرید ولی  بی جهت دفاع میکنید   فایده ای نداره - هر کسی خواست  پاسخ بگیره پ خ بده  من در خدمتم  .

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

جواب به دوستانى كه ميگن فقط همه مشكلات مال انويدياست و بازي خيلى سالمه و خوب اجرا ميشه :

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-what-went-wrong-with-quantum-break-pc

لینک به دیدگاه

به نظر من که بازی خیلی خوبیه رو چهره و بافت صورتاش که خیلی کار شده.البته با گرافیک من که فقط میشه عکاشو نگاه کرد :(

اقا یه سوال احتمال کرک شدنش هست؟

و یه سوال انحرافی اونجا که با طنز از cpu amd  تبلیغ کرده اون جمله ترمیناتور معنیش چیه؟ :-?

لینک به دیدگاه

من نخواستم دنبال بحث رو بگیرم عزیزم برای همین چون ممکن بود چند ساعتی دسترسی به نت دسترسی نداشته باشم برای همین فعلا پستم رو به تعویق انداختم نمیدونم شما چطور جواب دادید- عزیزم بازی که نمره کم گرفت نمره کم گرفته چه ربطی داره من میگم نمره 6 گیم اسپات ضعیفه - شما میری بازی رو بخری وقتی نمره کم گرفته؟ نمیری بگیری من یک ناقد هستم خودم درسم همین بوده رشته ام همین بوده - یکی ازدلایل نقد بازی و فیلم همینه پسر خوب - اون منتقد داره به بازی میده 6 که دیگه تو اگر یک ذره شک داری نری 59 دلار بدی جاش مگر بیکاره که بیاد نقد بنویسه. دنبال بحث با شما دوستانی که حتی حاضر نیستید برید حتی خودتون بازی رو بخرید ولی بی جهت دفاع میکنید فایده ای نداره - هر کسی خواست پاسخ بگیره پ خ بده من در خدمتم .

شما همه حرفاتون درست هم باشه، با كلمه هايي مثل ' مزخرفه' و 'مفتش گرونه' قشنگ كسايي كه به بازي علاقه دارند رو خود اگاه يا نا خود آگاه باعث ناراحتيشون ميشى (اين تنها بازى نبود سر استار وارز بتلفرانت هم ديدم). اگرم خيلى به اين طورى حرف زدن پافشارى ميكنيد حد اقل قبلش يك نيم جمله ي "به نظر من" هم اضافه كنيد كه بودن و نبونش توى جمله خيلى تاثير داره.

وقتى بازى مورد علاقه شما يكي بياد بگه ' به نظر من اين بازى مزخرفه' ادم ميگه خب نظرشه ولي اين خيلى فرق داره با اينكه ' اين بازى كه مزخرفه'

دليلشم اينه كه نظر همه يكسان نيست و نظر همه قابل احترامه نه صرفا يه نفر!

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

و یه سوال انحرافی اونجا که با طنز از cpu amd  تبلیغ کرده اون جمله ترمیناتور معنیش چیه؟ :-?

جان کانر تو قسمت دوم به ترمیناتور میگه که اگه خواستی کلک یکی رو بکنی این جمله رو بگی : hasta la vista baby

https://en.wikipedia.org/wiki/Hasta_la_vista,_baby

:D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...