رفتن به مطلب

عجیب ترین مشکل موس !

HARE46
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز

نزدیک چند ماه که تا حالا کامپیوترم سه تا موس خراب کرده! هر موس نزدیک چند هفته ی کار میکنه و بعد کم کم کلیک سمت چپ به جای تک کلیک دابل کلیک میکنه ! (تا حالا دوتا موس بلوتوثی و یه گیمینگ رو خراب کرده) و خیلی ها گفتن مشکل از سیستم خودته ولی موس رو به سیستم دیگه ی هم وصل میکنم  روی اون هم دابل کلیک میکنه .

اخه مگه میشه ، موندم دیگه مشکل از کجاس ؟!!! 

لینک به دیدگاه

سلام ..  منم دو ماه پیش همین مشکل رو داشتم . موس من از برند های متفرقه بود که با خرید یه موس کوگار مشکل حل شد

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

نزدیک چند ماه که تا حالا کامپیوترم سه تا موس خراب کرده! هر موس نزدیک چند هفته ی کار میکنه و بعد کم کم کلیک سمت چپ به جای تک کلیک دابل کلیک میکنه ! (تا حالا دوتا موس بلوتوثی و یه گیمینگ رو خراب کرده) و خیلی ها گفتن مشکل از سیستم خودته ولی موس رو به سیستم دیگه ی هم وصل میکنم  روی اون هم دابل کلیک میکنه .

سعی کنید از موس های معتبر استفاده کنید موس هایی که با نام های متفرقه تو بازار ایران آمده دارای بدترین کیفیت هستند این موس ها از ساده ترین مدارها استفاده می کنند که در زیر فشار بیشترین عمرشان حداکثر 3الی 4 ماه می باشد و بعد از آن هزاران مشکل پیدا می کنند پیشنهاد من همان طور که دوستان ارجمند Ali Blue گفتند کوگار 500M است اگر هم میتونید بیشتر هزینه کنید مدل 700 توصیه میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یه موس درست حسابی بخر خودتو راحت کن این موس های 10-20-30-40-50 تومنی یبار مصرفا اکثرا... یک موس گیمینگ معتبر و تست شده رو مثل همین سری بلادی که رضا جان تستش رو هم گذاشتن بگیر یا همین کوگار و غیره که  اینهمه الکی خودتو اذیت نکنی ، در شرایط فعلی وجود یک کیبرد و موس درست حسابی برای یک سیستم از واجبات هست ...!  ^_^

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

سلام. یحتمل سعی کن موس بلوتوثی نخری مگه اینگه بودجه زیاد واسش بزاری. درکل سعی کن موس سیمدارتا بوجه100بخری,مثلا از برندa4techیا...که گارانتی جوابگویی داشته باشن. بعدم این کلیک چپ موست خراب میشه,من خودم تو این کار سابقه داشتم,کم بیش بستگی داره چقدر از موست کار میکشی,یا اینکه موقع بازی مث من جوگیر میشی :D به موس رحم نمیکنی آنچنان کیلیک چپو فشار میدی که از داخل خورد میشه.  اگر راهنمایی خواستی واسه خرید موس مطرح کن دوستان راهنماییت کنن چون اون موسی که میخوایی در آینده بخری شاید دوستان خریده باشن نسبت به کارایش راهنمایت کنن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

a4tech و کوگار توصیه میشه در این وضعیت بازار

بقیه برند ها یا گرونن یا بی کیفیت

لینک به دیدگاه

من الان پنج ساله a4tech دارم دیگه رنگش کلا رفته و پلاستیکه زیرش کاملا مشخص شده با این حال هنوزم کار میکنه ! اگه گیمر حرفه ای نیستید یا کار خاصی ندارید یه A4tech میان رده بخرید 

لینک به دیدگاه

یه نکته ولی اگر کسی هم میخواد کم هزینه کنه به نظرم فراسو بهتر از همه است من 6 سال پیش یه فراسو خریدم الان دیروز دابل کلیک میکرد به جای تک کلیک امروز خوب شده :D کلا فراسو به نظرم تو ارزونا بهتره 

ویرایش شده توسط amin8speed
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه نکته ولی اگر کسی هم میخواد کم هزینه کنه به نظرم فراسو بهتر از همه است من 6 سال پیش یه فراسو خریدم الان دیروز دابل کلیک میکرد به جای تک کلیک امروز خوب شده :D کلا فراسو به نظرم تو ارزونا بهتره 

با تایید حرف هاتون

اینم فراسو من هست (3180) فکر کنم داره میره توی 4 سال استفاده هنوز هم بدون ایراد فقط رنگش پریده بیچاره :laughing: :laughing: :laughing:

13ajx1sibgzd330sfbe7_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با تایید حرف هاتون

اینم فراسو من هست (3180) فکر کنم داره میره توی 4 سال استفاده هنوز هم بدون ایراد فقط رنگش پریده بیچاره :laughing: :laughing: :laughing:

درود

من دوتا موس فراسو داشتم ، در مدت خیلی کوتاهی دابل کلیک میزدن، موس ارزون لاجیتک b100 دارم تو مغازه استفاده میکنم، کیفیت ساخت بسیار بالا

در کنار سیم بلند و با کیفیت و دکمه های بسیار بسیار نرم و حسگر با دقت مناسب.

b100-optical-usb-mouse.png

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من دوتا موس فراسو داشتم ، در مدت خیلی کوتاهی دابل کلیک میزدن، موس ارزون لاجیتک b100 دارم تو مغازه استفاده میکنم، کیفیت ساخت بسیار بالا

در کنار سیم بلند و با کیفیت و دکمه های بسیار بسیار نرم و حسگر با دقت مناسب.

در سری جدیدش من هم برای یکی از دوستان خریدم که کمتر از 8 ماه شروع کرد به دابل کلیک متاسفانه

برای همین به دوستمون a4tech رو پیشنهاد دادم

سری جدید فراسو زیاد خوب نیستن متاسفانه

لینک به دیدگاه

درود

موس های فراسو مدل های جدیدش خیلی تعریفی نداره و زود خراب میشه. اگر دنبال موس های ارزون قیمت با کیفیت خوب هستید موس های genius بد نیستتن.

لینک به دیدگاه

با تایید حرف هاتون

یا خدا این که سفید شده کلا =))  =)) 

بقیش رو هم بتراش یک دست بشه :D 

نه بابا من ۶ سال الان هفت سال شده فک کنم با یه رم دو ddr 2  خریدن رم 30 تومن این 15 تومن بدبخت هنوز سالمه و مشکی فقط مارک فراسوش گم شده *dry# دیروز دابل کلیک میکرد امروز خوب شده 

ولی دوستان خوب پای کیبرد و موس و اینجور چیزا هزینه میکنن من کیبردمم گرین ه از این 20 تومنیا :D

من هنوز تو کف این موس پدام که 300 تومنن والا نمیدونم اینا چی ان اینقد گرونن 

post-16104-0-42893300-1460020811_thumb.jpg

این موس منه بنده خدا سالمه 

یکی از اقوام یه کیبرد فراسو داره 12 سالی فک کنم داره اش هنوز سالمه  :D

درود

موس های فراسو مدل های جدیدش خیلی تعریفی نداره و زود خراب میشه. اگر دنبال موس های ارزون قیمت با کیفیت خوب هستید موس های genius بد نیستتن.

حرف  دوستمون رو قبول دارم یکی از اشنا همونی کیبرد 12 ساله داره موس فراسو خرید  سوخت رفته گارانتی عوض کرده کیفیت این من رو هم نداره 

این موس ما نمیسوزه بریم ز این عجیب غریبا بخریم :laughing:

ویرایش شده توسط amin8speed
لینک به دیدگاه

درود. والا عزیزان اونقدر ها هم لزومی نداره که XXX  هزار تومان بابت یک موس خرج بشه. من چند سال پیش یه موس متفرقه (اسم برندش یادم نیست!) گرفتم که 4 سال حدودا کار کرد و بعد از اونم خراب نشد بلکه سیمش طی اتفاقی نابود شد. بعد از اونم رفتم یه موس تسکو TM 252 گرفتم که الان یک سال و خورده ای (یا 2 سال) هست که بدون مشکل کار می کنه. کیفیت مناسبه برای هزینه 23 هزار تومنی و هم چنین دکمه ها هم یه جنس پلاستیکی جدا از بقیه بدنه دارن که انگشتا اصطحکاک خوبی باهاش برقرار می کنن. خلاصه موس نباید به همین راحتی ها خراب بشه. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود. والا عزیزان اونقدر ها هم لزومی نداره که XXX  هزار تومان بابت یک موس خرج بشه. من چند سال پیش یه موس متفرقه (اسم برندش یادم نیست!) گرفتم که 4 سال حدودا کار کرد و بعد از اونم خراب نشد بلکه سیمش طی اتفاقی نابود شد. بعد از اونم رفتم یه موس تسکو TM 252 گرفتم که الان یک سال و خورده ای (یا 2 سال) هست که بدون مشکل کار می کنه. کیفیت مناسبه برای هزینه 23 هزار تومنی و هم چنین دکمه ها هم یه جنس پلاستیکی جدا از بقیه بدنه دارن که انگشتا اصطحکاک خوبی باهاش برقرار می کنن. خلاصه موس نباید به همین راحتی ها خراب بشه. 

راست میگی والا

طرف میره همیچن 300 تومن یا بیشتر پول موس میده انگار میخواد لیدر فانتیک بشه :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

راست میگی والا

طرف میره همیچن 300 تومن یا بیشتر پول موس میده انگار میخواد لیدر فانتیک بشه :laughing: :laughing: :laughing:

ای کاش 300 پول موس میدادن 300 پول موس پد میدن  ~x(  :D

لینک به دیدگاه

ذوست عزیز ربطی نداره موش که خراب بشه دابل میزنه. من موس دث اددر 2015 همون هفته اول دابل کلیک زد. از  طریق گارانتی اینتر نشنالش تیکت دادم یک فورم ویر فرستاد تا آپگریدش کنم زدم همون روز خوب بود بعد بازم دابل میزد دادم گارانتی عوض کرد الان جدیده هیچ مشکلی نداره.

نتیجه مشکل خیلی خیلی زیاد مربوط به موس هست نه pc

لینک به دیدگاه

درود

یک موس فراسو از سال 88 دارم واقعا خوب کار میکرد تا دو سال پیش ولی الان لرزه داره

یک دونه a4techگرفتم از اون موقع حالا این ظرف دو سال اینطوری شده پرش داره

لینک به دیدگاه

درود

یک موس فراسو از سال 88 دارم واقعا خوب کار میکرد تا دو سال پیش ولی الان لرزه داره

یک دونه a4techگرفتم از اون موقع حالا این ظرف دو سال اینطوری شده پرش داره

لرزه ممکنه به خاطر پد یا خاک گرفتن و کثیفی شیشه روی لنزش باشه که با یه گوش پاک کن تمیزش کنین درست میشه

من یه موس TSCO گرفته بودم چند وقت پیش ... باورتون نمیشه من اینو بالای 12 بار بردم گارانتی و 10 بار عوض کردم! تا دیگه الانم گارانتیش تموم شده ولی خدا رو شکر مشکل نداره . یه بار لنزش سوخت - یه بار قطع و وصل میکرد - یه بار دابل کلیک میکرد - دوباره لنزش از کار افتاد و لنزو عوض کردن ... جالبه لنز قرمز انداخته بودن روش ! :| به همین بهانه بازم بردم عوض کردم .. پیشنهاد میکنم هیچ چیز کلا از TSCO نخرید . نه پاور نه موس و هد ست . تجربه بنده از پاور هاش هم همین طور بود

ولی در عوض الان یه موس گرین 30 تومنی دستمه خیلی عالی کار میکنه . تا قبل این فراسو داشتم اونم 4 5 سالی موس بود برام  :D

ویرایش شده توسط ʀᴏɢ⌉ ᴍᴀʜʏᴀʀ⌋
لینک به دیدگاه

سلام منم تا الان یکی رو درست مثل شما خراب کردم دومیم هم از این خوب های که امیدوارم نشه .

مثل که نرم افزار خراب کردن موس به هماهنگی شرکت تولیدی موس و زیرمیزی که به مایکروسافت داده شده مورد قبول واقع شده[emoji3]

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

ویرایش شده توسط غلامی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تاپیک زیر رو بخون

می تونی با هرینه مناسب موسی بخری هم  کار  بازی رو راه بندازه هم مقاوم باشه هم زیبا باشه هم حالا حالا ها کار بده چون کلیدهای اصلیش OMRON هستند.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=57181&hl=

لینک به دیدگاه

کلا موس های زیر 50 تومن، موس 5 تومنی هستند که 50 تومن میفروشن. بهتره از برند بلادی موس تهیه کنید که هم کیفیت خوبی دارند و هم قیمت مناسب.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

این لینک پایین رو فقط ببین زبونش ناکجا اباده

ببین این بردار ها چجورری بررسی میکنن و سر و کله میزنن :D :D

http://bbs.expreview.com/thread-126077-1-1.html

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

سلام ..  منم دو ماه پیش همین مشکل رو داشتم . موس من از برند های متفرقه بود که با خرید یه موس کوگار مشکل حل شد

درود

یه موس درست حسابی بخر خودتو راحت کن این موس های 10-20-30-40-50 تومنی یبار مصرفا اکثرا... یک موس گیمینگ معتبر و تست شده رو مثل همین سری بلادی که رضا جان تستش رو هم گذاشتن بگیر یا همین کوگار و غیره که  اینهمه الکی خودتو اذیت نکنی ، در شرایط فعلی وجود یک کیبرد و موس درست حسابی برای یک سیستم از واجبات هست ...!  ^_^

سلام. یحتمل سعی کن موس بلوتوثی نخری مگه اینگه بودجه زیاد واسش بزاری. درکل سعی کن موس سیمدارتا بوجه100بخری,مثلا از برندa4techیا...که گارانتی جوابگویی داشته باشن. بعدم این کلیک چپ موست خراب میشه,من خودم تو این کار سابقه داشتم,کم بیش بستگی داره چقدر از موست کار میکشی,یا اینکه موقع بازی مث من جوگیر میشی :D به موس رحم نمیکنی آنچنان کیلیک چپو فشار میدی که از داخل خورد میشه.  اگر راهنمایی خواستی واسه خرید موس مطرح کن دوستان راهنماییت کنن چون اون موسی که میخوایی در آینده بخری شاید دوستان خریده باشن نسبت به کارایش راهنمایت کنن.

حرف همه ی شما دوستان قبول ولی من همون موس بلوتوثی رو به سفارش یکی از فروشنده های عمده که پیش اونا خرید دارم اونو بهم داد و گارانتی هم دوسال داشت و وقتی خراب شد دوبار برام عوض کرد ولی خودش در تعویض دومی خودش خیلی تعجب میکرد چون میگفت از فروش هزارتا فقط تو اونو برگشت دادی وگرنه تا حالا مرجوعی نداشته بخاطر همین یکی از اون موس ها تازه رو برای خودش گذاشت استفاده کنه والانم نزدیک دو ماه که خودش بدون مشکل باهاش کار میکنه (خودم از این تعجب میکنم) :eek:  :-?  :-?  .من با موس کمی زیاد کار میکنم ولی بهش فشار نمیارم اصلاً

هنگام خرید موس سومی دیگه بیخیال بلوتوثی شدم و یه گیمینگ مارک xp گرفتم ولی اونم الان نزدیک یه هفته س که کم کم داره خراب میشه ، موندم چرا از سه تا موس باید همین مشکل رو پیدا کنن  :crying:  :eek:  :eek:  :wacko:  :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزم هر چی که روش نوشتن گیمنیگ که گیمنیگ نیست مینویسن شما باور نکن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...