رفتن به مطلب

درخواست کرک برای ویندوز 7 با پارتیشن بندی GPT؟؟؟!!!کمک کنید دوستان!

DPSYS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام خدمت همه دوستان و اساتید اهل فن،

من یه نسخه آپدیت شده از ویندوز 7 رو روی یه هارد که پارتیشنش به صورت GPT هست به صورت UEFI نصب کردم و حالا برای کرکش به مشکل خوردم ، چون کرک خودش که Windows loader هست و با پارتیشن GPT کار نمیکنه و از یه کرک دیگه به نام KMSAutoEasy  هم استفاده کردم که مراحل کرکش انجام میشه ولی بعدش هیچ اتفاقی نمیافته و ویندوز هنوز اکتیو نشده باقی میمونه؟!!

حالا از دوستان تقاضا دارم که اگه راه حل رو میدونن (غیر از تغییر پارتیشن به MBR ) و یا کرکی برای این نوع نصب ویندوز سراغ دارن راهنمایی کنن تا این مشکل حل بشه؟!

پیشاپیش از همه عزیزان کمال تشکر و قدردانی را دارم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این Key ها متاسفانه کار نکرد و نسخه ویندوز منم Wndows 7 Ultimate X64 هست!

دوستان کسی نیست راهی بدونه یا کرکی داشته باشه برای این نوع نصب ویندوز؟؟؟

یعنی کسی از دوستان ویندوز رو به صورت UEFI نصب نکرده که به این مشکل خورده باشه؟؟؟

منتظر یاری سبزتان هستم عزیزان... @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

@};- درود تست کنید.انتی ویروس غیر فعال. @};-

http://s6.picofile.com/file/8246538392/Windows_7_Loader.zip.html

@};- اگر جواب نداد این جا رو مطالعه کنید یک روش ذکر شده شاید این روش کمک کرد .اگر بتونید شماره سریال انلاینی که block نشده باشه پیدا کنید.

http://yasserdivar.mihanblog.com/post/52

ویرایش شده توسط **ahmad**
لینک به دیدگاه

ممنوم از شما دوستان که جواب میدید و کمک میکنید، خدا خیرتون بده،

این لودر رو استفاده کردم البته نمیدونم همین نسخه هستش یا نه اما حالا که زحمت کشیدید، این رو هم میبرم تست میکنم (سیستم خونست) ببینم چطور میشه دوستان و جوابش رو اعلام میکنم.

تشکر از شما. @};-

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون از شما ولی این لودر هم مثل همون قبلی کار نکرد و پیغام عدم همخوانی با پارتیشن بندی رو داد؟!!

و حالا باید برم سراغ روشی که دوستمون**ahmad** فرمودن ببینم میشه یا نه؟!

دیگر دوستان هم اگه اطلاعاتی دارن دریغ نکنن ، با تشکر از همه شما عزیزان @};- @};- @};- .

لینک به دیدگاه

من با اون لودر هم mbr و هم gpt+UEFI رو اکتیو کردم (البته وین 10) ... شما احیانا با سیستم به اینترنت وصل نشدی ؟؟

لینک به دیدگاه

@};-متاسفانه نرم افزار اون سایت  رو تست کردم کار میکنه اما ادرس گفته شده برای وارد کردن شماره انلاین به id
مایکروسافت  بسته بود @};-از طریق cmd هم میتونید شماره سریال وارد کنید

http://know-world.blogfa.com/post/227

لینک به دیدگاه

من تو یه سایتی دیدم یکی پارتینش GPT بود میخواست MBR کنه که بتونه ویندوز نصب کنه بدون از دست رفتن اطلاعاتش که تو بقیه درایوا بود

یه بابایی اومده بود یه نرم افزار معرفی کرده بود که بدون از دست رفتن اطلاعات میتونست GPT رو به MBR تبدیل کنه

حالا درسته شما گفتی بدون تغییر GPT به MBR اما یه فکری به ذهنم رسید اینکه شما بیا با اون نرم افزار MBR کن اول بعد کرکش کن و دوباره به GPT تبدیل کن

البته از چند نفر حرفه ای بپرس یه موقع اطلاعاتت از دست نره بعدا مورد انتقاد تند قرار بگیرم

یه توضیحی هم برای بعضی از دوستان بدم درباره یه مشکلی که داشتم و حل شد شاید به درد یکی خورد

من خودم با نرم افزار Rufus وقتی میخوام ویندوز بریزم روی فلش که نصب کنم میزارم روی حالت

MBR Partition Scheme For BIOS or UEFI

بعد موقعی که فلشو از حالت UEFI بوت میکنم یه پیغامی میده و اجازه نمیده ویندوز نصب کنم . یه اروری میده که مطمئنم داخل متنش هم واژه EFI هستش هم واژه GPT

اما وقتی از حالت Legacy بوت میکنم اون وقت میتونم ویندوز نصب کنم و دکمه Next از حالت غیرفعال در میاد

لینک به دیدگاه

من با اون لودر هم mbr و هم gpt+UEFI رو اکتیو کردم (البته وین 10) ... شما احیانا با سیستم به اینترنت وصل نشدی ؟؟

درود

نه متاسفانه یه مشکل همینجاست که اون سیستم که این مشکل رو داره خونه هست و اینترنت نداره فعلا و قرار وصل بشه ان شاءالله و منم از محل کار دارم این تاپیک رو جلو میبرم و به همین خاطر دیر جواب میدم و تست هام طول میکشه!

شما با کدوم ورژن از این لودر کرک کردی؟من 2.1 و 2.2 رو امتحان کردم نشد؟!

@};-متاسفانه نرم افزار اون سایت  رو تست کردم کار میکنه اما ادرس گفته شده برای وارد کردن شماره انلاین به id

مایکروسافت  بسته بود @};-از طریق cmd هم میتونید شماره سریال وارد کنید

http://know-world.blogfa.com/post/227

@};- تشکر از شما بابت پیگیری و راهنماییی دوست عزیز، اینم باید تست کنم ببینم چی میشه؟!

از برنامه kmspico استفاده کنید.

http://dl3.soft98.ir/win/KMSpico.10.2.0.exe

ممنون از شما دوست عزیز ، باید ببرم تست کنم و نتیجش رو اطلاع میدم.

تشکر. @};-

safe mod رو تست کردید ؟

تست نکردم ولی فکر نکنم تاثیری کنه چون مشکل از فرمت پارتیشن بندیه(gpt)?!!

تشکر. @};-

من تو یه سایتی دیدم یکی پارتینش GPT بود میخواست MBR کنه که بتونه ویندوز نصب کنه بدون از دست رفتن اطلاعاتش که تو بقیه درایوا بود

یه بابایی اومده بود یه نرم افزار معرفی کرده بود که بدون از دست رفتن اطلاعات میتونست GPT رو به MBR تبدیل کنه

حالا درسته شما گفتی بدون تغییر GPT به MBR اما یه فکری به ذهنم رسید اینکه شما بیا با اون نرم افزار MBR کن اول بعد کرکش کن و دوباره به GPT تبدیل کن

البته از چند نفر حرفه ای بپرس یه موقع اطلاعاتت از دست نره بعدا مورد انتقاد تند قرار بگیرم

یه توضیحی هم برای بعضی از دوستان بدم درباره یه مشکلی که داشتم و حل شد شاید به درد یکی خورد

من خودم با نرم افزار Rufus وقتی میخوام ویندوز بریزم روی فلش که نصب کنم میزارم روی حالت

MBR Partition Scheme For BIOS or UEFI

بعد موقعی که فلشو از حالت UEFI بوت میکنم یه پیغامی میده و اجازه نمیده ویندوز نصب کنم . یه اروری میده که مطمئنم داخل متنش هم واژه EFI هستش هم واژه GPT

اما وقتی از حالت Legacy بوت میکنم اون وقت میتونم ویندوز نصب کنم و دکمه Next از حالت غیرفعال در میاد

این راه هم میتونه مورد تست قرار بگیره اما به شرطی که قدرت ریسکش رو آدم داشته باشه ، به دلیل احتمال پریدن اطلاعات؟!!

تشکر بابت راه حل و تجربه مفیدتون @};- .

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

درود بر تمامی دوستان عزیز

تمام  روشهایی که دوستان لطف کردند و ارائه دادند تست شد ولی متاسفانه فایده ای نداشت و فقط 3 روز برای اکتیو کردن ویندوز وقت دارم ....

دوستان یاری کنید ....

ممنون از همه شما عزیزان... @};- @};- @};-

مشخصات ویندوز:

Win 7 Ultimate - X64 - with (GPT) Partition

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

@};- اینم شاید تست کرده باشید Microsoft Toolkit

http://p30download.com/fa/entry/49443/

لینک به دیدگاه

درود

دوست گرامی اینها رو مدتها پیش استفاده کرده‌ام و الان امکان آزمودن‌شون نیست تا ببینم کدام برای gpt کار می‌کنه.

https://mega.nz/#F!tQxgXajA!OlAnDPvN4UltWU72yOKOUw

لینک به دیدگاه

دوستان از همه شما بابت راهنمایی هاتون ممنونم ولی متاسفانه هیچ کدوم کارساز نبود و سایت های خارجی رو هم هرچی زیر و رو کردم و راهشون رو رفتم ، باز نتیجه ای حاصل نشد و فقط 1200 دقیقه وقت دارم برای  فعال کردن ویندوز.....

دیگه روشی به فکرم نمیرسه که اجرا کنم ...آیا دوستان راه دیگه ای سراغ دارند؟

یعنی کسی ویندوز UEFI نصب نکرده که به این مشکل برخورده باشه؟؟

خودتون هم که بهتر میدونید تغییر از gpt به mbr یعنی ستم واقعا...؟؟؟!!!!!!!

آی ملت کممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک کنید :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

یه روزی ممکنه خودتون هم به این مشکل بر بخورید عزیزان.....

دوستان کسی با این KMS کار کرده چون میگم نکنه من اشتباه کاری رو انجام میدم؟! :-?  اگه دوستانی که استفاده کردن روش استفادشون رو بگن ممنون میشم واقعا.... :-?

با تشکر از همتون @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

برنامه easeus ادعا میکنه که بدون حذف کردن اطلاعات میتونه gtp رو به mbr و برعکس تبدیل کنه ... شما که دیگه چیزی برا از دست دادن نداری این روش رو هم امتحان کن اول mbr کن بعد اکتیو کن بعد به gpt برگردون ... اگه هم واقعا اطلاعاتت اینقد مهمه اول روی هارد اکسترنال کپی کن اطلاعات رو بعد mbr کن ... بعدش هم جدای از همه ی این مسائل دوست عزیز شما چرا انقد مساله رو میپیچونی ته تهش یه ویندوز دیگه نصب کن ... برو آخرین نسخه رو از soft98 بگیر کار خودتو راحت کن ... اصلا تعجب میکنم سر مساله به این راحتی شما این همه مدت موندی

لینک به دیدگاه

دوستان از همه شما بابت راهنمایی هاتون ممنونم ولی متاسفانه هیچ کدوم کارساز نبود و سایت های خارجی رو هم هرچی زیر و رو کردم و راهشون رو رفتم ، باز نتیجه ای حاصل نشد و فقط 1200 دقیقه وقت دارم برای  فعال کردن ویندوز.....

دیگه روشی به فکرم نمیرسه که اجرا کنم ...آیا دوستان راه دیگه ای سراغ دارند؟

یعنی کسی ویندوز UEFI نصب نکرده که به این مشکل برخورده باشه؟؟

خودتون هم که بهتر میدونید تغییر از gpt به mbr یعنی ستم واقعا...؟؟؟!!!!!!!

آی ملت کممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک کنید :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

یه روزی ممکنه خودتون هم به این مشکل بر بخورید عزیزان.....

دوستان کسی با این KMS کار کرده چون میگم نکنه من اشتباه کاری رو انجام میدم؟! :-?  اگه دوستانی که استفاده کردن روش استفادشون رو بگن ممنون میشم واقعا.... :-?

با تشکر از همتون @};- @};- @};-

تیم ویور دارین؟

بیاید پخ تا ببینیم میتونیم چیکار کنیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دروهله اول بعدازنصب ویندوز،توسط کدهای اسکایپ ویندوز رو بصورت قانونی اکتیو کنید کد انلاین هم در نت خیلی زیاده که میتونه به کارتون بیاد دروهله اخر استفاده ازکرک معتبر مانند Microsoft Toolkit هست که ویندوزرودربازه زمانی بین 90 تا 180 روز اکتیو نگه می داره

لینک به دیدگاه

برنامه easeus ادعا میکنه که بدون حذف کردن اطلاعات میتونه gtp رو به mbr و برعکس تبدیل کنه ... شما که دیگه چیزی برا از دست دادن نداری این روش رو هم امتحان کن اول mbr کن بعد اکتیو کن بعد به gpt برگردون ... اگه هم واقعا اطلاعاتت اینقد مهمه اول روی هارد اکسترنال کپی کن اطلاعات رو بعد mbr کن ... بعدش هم جدای از همه ی این مسائل دوست عزیز شما چرا انقد مساله رو میپیچونی ته تهش یه ویندوز دیگه نصب کن ... برو آخرین نسخه رو از soft98 بگیر کار خودتو راحت کن ... اصلا تعجب میکنم سر مساله به این راحتی شما این همه مدت موندی

دوست عزیز بابت راهنمایی ممنون ولی یه بار یه حرکتی با همین برنامه زدیم اونم روی یه سیستم که مال مشتری آشنا بود یعنی خدا کمک کرد و به هر طریقی بود نذاشتم مشکلی برای سیستم طرف پیش بیاد و گرنه شرمندش میشدم حسابی و اون موقع دیگه نمیدونستم جوابش رو چی بدم... . بگذریم در هر صورت از این برنامه ها بهتره برای وقتی استفاده بشه که اطلاعات روی سیستم مهم نباشه و گرنه تا حالا اینکار رو میکردم.

در مورد نصب ویندوز هم باید بگم که همین نصب اگه قرار باشه که هر 30 روز یه بار صورت بگیره که دیگه باید بیخیال همه چیز شد با اون همه نرم افزاری که من باهاشون کار میکنم و پلاگین و کرک کردن و...دیگر مسائل مربوطه که حتی گفتنشونم از حوصله خارجه...

من این سیستمی که دارم باهاش این متن رو مینویسم 5 سال پیش روش ویندوز نصب کردم و تاز عوضش کردم اونم به خاطر مشکل سیستمی که پیش اومد و گرنه عوضش نمیکردم!

موندنم رو این مسئله اینه که تا الآن دوبار ویندوز عوض کردم و متاسفانه بدلیل عدم کرک دیگه هیچ نرم افزاری نصب نکردم تا ان شاء الله اول اینو درستش کنم بعد بقیه رو .

به هرحال ممنون از پیگیری و راهنمایی شما عزیز . @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بابت راهنمایی ممنون ولی یه بار یه حرکتی با همین برنامه زدیم اونم روی یه سیستم که مال مشتری آشنا بود یعنی خدا کمک کرد و به هر طریقی بود نذاشتم مشکلی برای سیستم طرف پیش بیاد و گرنه شرمندش میشدم حسابی و اون موقع دیگه نمیدونستم جوابش رو چی بدم... . بگذریم در هر صورت از این برنامه ها بهتره برای وقتی استفاده بشه که اطلاعات روی سیستم مهم نباشه و گرنه تا حالا اینکار رو میکردم.

در مورد نصب ویندوز هم باید بگم که همین نصب اگه قرار باشه که هر 30 روز یه بار صورت بگیره که دیگه باید بیخیال همه چیز شد با اون همه نرم افزاری که من باهاشون کار میکنم و پلاگین و کرک کردن و...دیگر مسائل مربوطه که حتی گفتنشونم از حوصله خارجه...

من این سیستمی که دارم باهاش این متن رو مینویسم 5 سال پیش روش ویندوز نصب کردم و تاز عوضش کردم اونم به خاطر مشکل سیستمی که پیش اومد و گرنه عوضش نمیکردم!

موندنم رو این مسئله اینه که تا الآن دوبار ویندوز عوض کردم و متاسفانه بدلیل عدم کرک دیگه هیچ نرم افزاری نصب نکردم تا ان شاء الله اول اینو درستش کنم بعد بقیه رو .

به هرحال ممنون از پیگیری و راهنمایی شما عزیز . @};-

بیا داداش، غصه نخور

حذف کامل اکتیو ویندوز 7

http://dl5.downloadha.com/Tade/Softwares/RemoveWAT.2.2.6%20(www.Downloadha.com).zip

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

با این سیستمی که این مشکل رو داره آیا تا حالا به نت وصل شدین ؟؟

لینک به دیدگاه

تیم ویور دارین؟

بیاید پخ تا ببینیم میتونیم چیکار کنیم.

تیم ویور که روی سیستم نصب نیست متاسفانه و ازاون بدتر اینه که ساعات پایانی مهلت فعال سازی داره سپری میشه و از اون بدتر بدتر اینه که چند روز میشه برای اون سیستم ADSL گرفتم که اونم امروز به مشکل بر خورد و دائم قطع و وصل میشه و گفتن مشکل از خطه که نویز داره و به سلامتی میخوام برم 50 متر سیم کشی انجام بدم و فعلا نتی در کار نیست...

یه حرکتی تو این ساعات پایانی روی ویندوز زدم و منتظرم ببینم چه اتفاقی میافته و اگه نگرفت که دوباره تعویض ویندوز و راه اندازی خط و اونموقع مزاحم شما دوست عزیز خواهم شد.

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...