رفتن به مطلب

فروش کیس Thermaltak VI4000

Reza Yousefi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . یک عدد کیس Thermaltake VI4000 M9D دارم که 1 هفته پیش 130 گرفتم و کاملاً خودش و کارتنش نو هستش و برچسب هاش هم هنوز برداشته نشده

فقط یونولیت نداره و دور انداخته شده

به بالاترین پیشنهاد میفروشم

post-7393-047132000 1293965897_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Reza Yousefi
لینک به دیدگاه

چند تا رايتر يا هارد ديسک مي شه نصب کرد؟

اين يونوليت چي هست ؟

کدوم شهر هستيد؟

قيمت مد نظرتون؟

لینک به دیدگاه

چند تا رايتر يا هارد ديسک مي شه نصب کرد؟

اين يونوليت چي هست ؟

کدوم شهر هستيد؟

قيمت مد نظرتون؟

حول و حوشه 12-10 تا جای Rom و HDD داره و از نظر تهویه خیلی عالیه و 2 تا فن جلو و پشت کیس داره و یک فن 12 سانتی هم داره و از نظر زیبایی هم فکر کنم تکمیل ترین باشه و پر از LED هست ./

یونولیت هم تو کیس میذارن برای حفاظت بیشتر از کیس و وقتی که بخوایین استفاده کنید از کیس , دیگه احتیاجی به یونولیت ندارید و خود به خود میندازینش دور ./

تهران هستیم و قیمت مد نظرم هم که 100 هستش ولی به هر حال به بالاترین پیشنهاد می فروشم ./

لینک به دیدگاه

سوالم من چي براي شروع خوبه يا بد؟!

سوال شما هم برای شروع عالیه ... دیگه در هر صورت زود میخوام بفروشم ./

لینک به دیدگاه

سوال شما هم برای شروع عالیه ... دیگه در هر صورت زود میخوام بفروشم ./

عکس خونگي از کيس بگذاريد

با تشکر

لینک به دیدگاه

عکس خونگي از کيس بگذاريد

با تشکر

چشم . تا فردا میذارم ........ ولی کاملاً همینیه که عکسشو گذاشتم / البته این عکس , واسه موقعیه که سیستم روشنه و LED هاش کاملاً فعاله

لینک به دیدگاه

چشم . تا فردا میذارم ........ ولی کاملاً همینیه که عکسشو گذاشتم / البته این عکس , واسه موقعیه که سیستم روشنه و LED هاش کاملاً فعاله

بله از لحاظ عکس که حتما بگذاريد تأکيد کردم عکس خونگي چون به هر حال شما کاربر جديد هستيد و خوب حق بدهيد که اين موارد ضروري هست

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام . امکانش هست دلیل فروش رو بگید ؟ آخه بین 30 تا 50 تومان ضرر تو 1 هفته کم نیست . باید دلیلی داشته باشه .

لینک به دیدگاه

سلام . امکانش هست دلیل فروش رو بگید ؟ آخه بین 30 تا 50 تومان ضرر تو 1 هفته کم نیست . باید دلیلی داشته باشه .

سلام ..... خندم گرفت ............ آخه من باره اولیه که برام پیش اومده و دارم اینجوری چیزی رو میفروشم و واسه اینکه زودتر میخوام سیستمم رو جمع کنم / قیمت رو پایین گفتم ... تا زود بفروشم و یه کیس دیگه بگیرم

دلیل خندم هم واسه این بود که وقتی چیزی رو قیمت بالا بگی , میگن بالاست / وقتی پایین بگی , میگن حتماً یه دلیلی داره که قیمت پایین میگه

لینک به دیدگاه

سلام ..... خندم گرفت ............ آخه من باره اولیه که برام پیش اومده و دارم اینجوری چیزی رو میفروشم و واسه اینکه زودتر میخوام سیستمم رو جمع کنم / قیمت رو پایین گفتم ... تا زود بفروشم و یه کیس دیگه بگیرم

دلیل خندم هم واسه این بود که وقتی چیزی رو قیمت بالا بگی , میگن بالاست / وقتی پایین بگی , میگن حتماً یه دلیلی داره که قیمت پایین میگه

معمولا کسی میخواد جنسی رو بفروشه دلیلی برای فروشش داره . یا میخواد جنس نو بگیره که کیس شما نو هست . یا معیوب و میخواد عوضش کنه که کیس شما سالمه . یا اینکه تو استفاده از اون مشکلی داره یا خوشش نمیاد . من خودم اگر جای شما بودم زیر 100 اصلا نمی فروختم . برای همین گفتم چه دلیلی داره . قصدم تخریب نیست . کیس شما فوق العاده هستش . اگر من نیاز داشتم خودم مشتریش بودم . فقط میخواستم خودم روشن بشم . اگر باعث سوءتفاهم شدم عذر میخوام .

لینک به دیدگاه

اینم عکس :

اقا يه سوالي داشتم مثلا شما بخواي رايت کني يا مثلا شش تا رايتر نصب کني امکانش هست؟

بعد اين جلوش چه طور باز مي شه مثلا شما بخواي چپ و راست رايت کني و مرتب ديسک ها بخواهد بياد بيرون و خوب اين که جلوش درب و تشکيلات داره چه شکل هست يه راهنمايي کنيد

اين نماي داخل کيس هست يه توضيح بدهيد که اون بالا دو تا جا داره چي مي خوره ؟

قسمت وسط ظاهرا پنج تا رايتر

و قسمت پايين چند تا هارد سه تا ظاهرا يه توضيح بدهيد

dd4ef8aaedb330d21bb52095205e5104VI4000_2.jpg

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

معمولا کسی میخواد جنسی رو بفروشه دلیلی برای فروشش داره . یا میخواد جنس نو بگیره که کیس شما نو هست . یا معیوب و میخواد عوضش کنه که کیس شما سالمه . یا اینکه تو استفاده از اون مشکلی داره یا خوشش نمیاد . من خودم اگر جای شما بودم زیر 100 اصلا نمی فروختم . برای همین گفتم چه دلیلی داره . قصدم تخریب نیست . کیس شما فوق العاده هستش . اگر من نیاز داشتم خودم مشتریش بودم . فقط میخواستم خودم روشن بشم . اگر باعث سوءتفاهم شدم عذر میخوام .

از اینکه وقت گذاشتید و توضیح دادید ممنون / ....... عرضم به حضورتون که راستیتش تمام قطعات سیستم جدیدم رو این سری چون تو بازار بد پیدا می شد , مجبور بودم تمام قطعات رو تیکه تیکه و از جاهای مختلف بگیرم / .... این کیس هم آخر از همه و قبل از مانیتور گرفتم و الان هم مشکلی حادی با کیس ندارم / ولی چون سیستمم حرفه ایه و مادربردم SLI چهار راهست (4Way) ..... در آینده اگه بخوام کارت گرافیکارو چند راهه کنم ٰ این کیس نمیتونه جواب کاره من رو بده

لینک به دیدگاه

سوال من هم جواب بدهيد ممنون مي شم که براي رايت کردن درب اش مرتب بايد باز و بسته بشه و مي شه درب جلو رو برداشت به چه شکل هست و رو به کدوم سمت باز مي شه؟

لینک به دیدگاه

سوال من هم جواب بدهيد ممنون مي شم که براي رايت کردن درب اش مرتب بايد باز و بسته بشه و مي شه درب جلو رو برداشت به چه شکل هست و رو به کدوم سمت باز مي شه؟

دوباره سلام و ببخشید دیر جواب دادم ../

بله ... خیلی از کیس های جدید , مدلشون اینجوریه و برای استفاده از Rom ها و رایتر ها باید درب رو باز بکنید و استفاده کنید و اگه خیلی زیاد خواستید استفاده کنید , هم میتونید درب رو باز نگه دارید و هم میتونید کلاً درب رو از بدنه جدا کنید ........ یعنی کلاً مدلشون همینجوریه و برای زیباییه بیشتره / من الان اون یکی سیستمم هم از همین مدل کیس هاست ولی از برند SilverStone

و توی پست قبلیتون , خودتون اکثر جواب هارو داده بودید .......... از عکسی هم که گذاشتید کاملاً‌ مشخصه ......... بله 5 تا Rom و 3 تا اون پایین جای HDD و اون بالا هم میتونید هارد بذارید ........ برای هارد گذاشتن , مکانیسمش جوریه که میتونید هارد های بیشتری رو از زوایای مختلف , تو همون جای رایتر ها نصب کنید

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من حدود 75 می خرمش...اگر خواستین تو پروفایلم پیغام بدین...مرسی!

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...