رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید لپ تاپ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام دوستان

بنده قصد خرید لپ تاپ دارم و حالا بین همه چی دو دل شدم

یکی اینکه باطری داخلی باشه یا نباشه بیشتر خودم میگم باطری داخلی نباشه راحت ترم

و cpu سری i5 باشه یا i7

بگذریم

کاربری لپ تاپ هم نرم افزارهای مهندسی مثل متلب و دیگسایلنت و ...

و حالا شاید با بچه ها دورهمی بودیم یه PES یا FIFA هم زدیم در همین حد

حداکثر بودجه هم حدود حداکثر 2800

اما رو باطری دل میزنم باطری خارجی باشه

پس خودتون قوی ترین قطعات رو در نظر بگیرید با توجه به بودجه

رم 16 بود بهتر نبود 8 هم کافیه

cpu هم i7 بود که بهتر با کش 4 مگ

لینک به دیدگاه

سلام

با این مبلغ فقط i7 های سری u میتونید بگیرید که از هر لحاظ به جز مصرف کمتر نسبت به i5 های غیر سری u ضعیفتر هستن

پس زیاد گول تبلیغ رویi7 های u رو نخورید

لینک به دیدگاه

سلام

با این مبلغ فقط i7 های سری u میتونید بگیرید که از هر لحاظ به جز مصرف کمتر نسبت به i5 های غیر سری u ضعیفتر هستن

دقیقا ! به سری پردازنده توجه کنید و حتما تحقیق کنید با توجه به کارهای شما به هیچ وجه سری u پیشنهاد نمیشه ! 

لینک به دیدگاه

سلام

خب اونا قیمتشون هم بالاتر میره

دقیقا ! به سری پردازنده توجه کنید و حتما تحقیق کنید با توجه به کارهای شما به هیچ وجه سری u پیشنهاد نمیشه ! 

مرسی از شما

خب پیشنهاد بدید مدل تا من ببینم چی به چیه؟

لینک به دیدگاه

http://www.digikala.com/Product/DKP-131787/MSI-CX61-2QC-B-15-inch-Laptop/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-15-%D8%A7%D9%8A%D9%86%DA%86%D9%8A-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%A2%D9%8A-%D9%85%D8%AF%D9%84-CX61-2QC#!/tab-techspecs/
دوستان به نظرتون این مدل خوب نیست؟
این لب تاب cpu اش 4710mq که بهتر از 6500u  ولی گرافیکش زیاد قوی نیست
تو این رنج این لب تاب فقط من دیدم سری u نبود

ویرایش شده توسط amin8speed
لینک به دیدگاه

http://www.digikala.com/Product/DKP-131787/MSI-CX61-2QC-B-15-inch-Laptop/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-15-%D8%A7%D9%8A%D9%86%DA%86%D9%8A-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%A2%D9%8A-%D9%85%D8%AF%D9%84-CX61-2QC#!/tab-techspecs/

دوستان به نظرتون این مدل خوب نیست؟

این لب تاب cpu اش 4710mq که بهتر از 6500u  ولی گرافیکش زیاد قوی نیست

تو این رنج این لب تاب فقط من دیدم سری u نبود

مرسی نگاه کردم گزینه خوبیه با توجه به قیمتش اینم مد نظر قرار میدم

اما تو سایت cpuboss با 6500u مقایسش کردم به اون امتیاز بیشتری داده بود!

نظرتون راجع به این مدلا چیه؟

Acer Aspire V3-575G-73nq - 15 inch Laptop

و

Lenovo ThinkPad E560 - A - 15 inch Laptop

فقط باطری هاشون نمیدونم داخلیه یا خارجی نمای 3d هم نذاشته بودن ک ببینم؟

لینک به دیدگاه

سایت cpuboss رو کلا بریز دور

گرافیک هم فقط nvidia بگیر اصلا گزینه های amd دار رو حذف کن. چون عملکرد خوبی ندارن و تولید حرارت و مصرف برقشون هم بالاست. هم چنین برای نرم افزار های مهندسی که تحت gpu پردازش می کنن هم عملکرد کارت های nvidia به خاطر تکنولوژی cuda بسیار مناسب تره حالا نمی دونم از این جور کارا هم می کنی یا نه.

پردازنده های i5 سری hq هم که دوستان پیشنهاد کردند خیلی کمیاب هست به خصوص بازار داخل.

اگر بتونی msi ge40 گیر بیاری بهترین گزینه همونه به نظر من تو رنج قیمت زیر 3 تومن.

اگر نه یا باید بودجه رو افزایش بدی که پیشنهاد من acer v15 nitro هست حدود 3350 و یا باید به همون پردازنده های سری u اکتفا کنی که اگر با اون نرم افزار هایی که اسم بردی کار سنگین و حرفه ای انجام می دی طبیعتا پردازنده سری u مطلوب نیست. اما اگر کار حرفه ای انجام نمی دی همون 6500u هم کارت رو راه میندازه و گزینه های زیادی با این پردازنده و تو این رنج قیمت هست.

ویرایش شده توسط sms.moosavi
لینک به دیدگاه

سایت cpuboss رو کلا بریز دور

گرافیک هم فقط nvidia بگیر اصلا گزینه های amd دار رو حذف کن. چون عملکرد خوبی ندارن و تولید حرارت و مصرف برقشون هم بالاست. هم چنین برای نرم افزار های مهندسی که تحت gpu پردازش می کنن هم عملکرد کارت های nvidia به خاطر تکنولوژی cuda بسیار مناسب تره حالا نمی دونم از این جور کارا هم می کنی یا نه.

پردازنده های i5 سری hq هم که دوستان پیشنهاد کردند خیلی کمیاب هست به خصوص بازار داخل.

اگر بتونی msi ge40 گیر بیاری بهترین گزینه همونه به نظر من تو رنج قیمت زیر 3 تومن.

اگر نه یا باید بودجه رو افزایش بدی که پیشنهاد من acer v15 nitro هست حدود 3350 و یا باید به همون پردازنده های سری u اکتفا کنی که اگر با اون نرم افزار هایی که اسم بردی کار سنگین و حرفه ای انجام می دی طبیعتا پردازنده سری u مطلوب نیست. اما اگر کار حرفه ای انجام نمی دی همون 6500u هم کارت رو راه میندازه و گزینه های زیادی با این پردازنده و تو این رنج قیمت هست.

با سلام ممنون از پاسخ شما

بله گفتم برای نرم افزارهای مهندسی مثل متلب و دیگسایلنت و ...

باتوجه به بودجم فک کنم برم سراغ سری u و فک کنم کافی باشه و بیشتر دوستام هم با همون u دارن ، کارشون راه میندازه

یه مدل هم دوستمون بالا msi cx61 معرفی کردند فک کنم قوی باشه و باطریشم داخلی نیست

و اینم خودم دیدم مشخصاتشم خوب بود و هارد دو ترا و صفحه نمایش فول اچ دی و ...

Acer Aspire V3-575G-73nq - 15 inch Laptop ببینید یه نظری بدید؟

فقط این باطریش موندم ک داخلی هست یا خارجی؟

چون یکی از دوستام باطری داخلی داره خیلی اذیتش میکنه

ویرایش شده توسط HOSS3IN
لینک به دیدگاه

با سلام ممنون از پاسخ شما

بله گفتم برای نرم افزارهای مهندسی مثل متلب و دیگسایلنت و ...

باتوجه به بودجم فک کنم برم سراغ سری u و فک کنم کافی باشه و بیشتر دوستام هم با همون u دارن ، کارشون راه میندازه

یه مدل هم دوستمون بالا msi cx61 معرفی کردند فک کنم قوی باشه و باطریشم داخلی نیست

و اینم خودم دیدم مشخصاتشم خوب بود و هارد دو ترا و صفحه نمایش فول اچ دی و ...

Acer Aspire V3-575G-73nq - 15 inch Laptop ببینید یه نظری بدید؟

فقط این باطریش موندم ک داخلی هست یا خارجی؟

چون یکی از دوستام باطری داخلی داره خیلی اذیتش میکنه

این خوبه ولی اولا پنل TN داره و کیفیت صفحه اش خیلی خوب نیست البته در نوع خودش قابل قبوله. ثانیا گرافیکش خیلی جالب نیست و رده پایین حساب می شه.

ASUS V502 رو هم ببینید دو مدل داره i5 و i7. مدل i7 قیمتش 3 تومنه گرافیکش 950M هست که نزدیک به دو برابر 940M کارایی داره! وزنش زیر 2 کیلوئه (حدود نیم کیلو سبک تر از این مدلی که خودتون لینک دادید) باتریش هم حدس می زنم عمر بیشتری داشته باشه البته مطمئن نیستم. البته پنل ال سی دی اون هم TN هست.

در کل باز هم من به نظرم اگر براتون مقدوره 500 تومن بودجه رو افزایش بدید Acer v15 Nitro به کلی توی یه کلاس دیگه هست هم سی پی یوش هم گرافیکش هم صفحه اش که پنل ips داره هم قابلیت ها و به روز بودنش. قطعا پشیمون نمی شید و ارزش خریدش بسیار بالاست.

لپ تاپی که باتری خارج شونده دشته باشه هم اخیرا کمیابه و خیلی دیگه تولید نمی شه چنین مدل هایی. منظورتون از اذیت شدن چی هست؟

لینک به دیدگاه

v15 nitro که دوستمون میگه مسلما خیلی بهتره ولی قیمتش هم بالاست 
http://www.digikala.com/Product/DKP-131987/Acer-Aspire-V15-Nitro-VN7-592G-71ZL-15-inch-Laptop/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-15-%D8%A7%D9%8A%D9%86%DA%86%D9%8A-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D8%B1-%D9%85%D8%AF%D9%84-Aspire-V15-Nitro-VN7-592G-71ZL/keyword-v15#!/tab-techspecs/
3/300 پولشه یک تومن گرونتره نسبت به اون msi ولی اگر بتونید بودجه رو بالا ببرید مورد خوبیه 

لینک به دیدگاه

این خوبه ولی اولا پنل TN داره و کیفیت صفحه اش خیلی خوب نیست البته در نوع خودش قابل قبوله. ثانیا گرافیکش خیلی جالب نیست و رده پایین حساب می شه.

ASUS V502 رو هم ببینید دو مدل داره i5 و i7. مدل i7 قیمتش 3 تومنه گرافیکش 950M هست که نزدیک به دو برابر 940M کارایی داره! وزنش زیر 2 کیلوئه (حدود نیم کیلو سبک تر از این مدلی که خودتون لینک دادید) باتریش هم حدس می زنم عمر بیشتری داشته باشه البته مطمئن نیستم. البته پنل ال سی دی اون هم TN هست.

در کل باز هم من به نظرم اگر براتون مقدوره 500 تومن بودجه رو افزایش بدید Acer v15 Nitro به کلی توی یه کلاس دیگه هست هم سی پی یوش هم گرافیکش هم صفحه اش که پنل ips داره هم قابلیت ها و به روز بودنش. قطعا پشیمون نمی شید و ارزش خریدش بسیار بالاست.

لپ تاپی که باتری خارج شونده دشته باشه هم اخیرا کمیابه و خیلی دیگه تولید نمی شه چنین مدل هایی. منظورتون از اذیت شدن چی هست؟

مرسی از پاسخ شما

v502 رو شاید روش فکر کنم اما acer v15 قیمت میره بالا

و اینکه جفت ایناهم باطری داخلی ان

تهش که در نظر بگیریم باطری که خراب شد داخلی ها باید بدی تعمیرگاه برات عوض کنن لپ تاپی هم باز بشه هرکار باهاش میکنن اما خارجی ها خیلی ساده درمیاد میندازی دور بعد تعویض میکنی

لینک به دیدگاه

مرسی از پاسخ شما

v502 رو شاید روش فکر کنم اما acer v15 قیمت میره بالا

و اینکه جفت ایناهم باطری داخلی ان

تهش که در نظر بگیریم باطری که خراب شد داخلی ها باید بدی تعمیرگاه برات عوض کنن لپ تاپی هم باز بشه هرکار باهاش میکنن اما خارجی ها خیلی ساده درمیاد میندازی دور بعد تعویض میکنی

اگر بدید مرکز خدمات گارانتی براتون عوض می کنن دستکاری هم نمی کنن ضمن این که باتری عوض کردن خیلی هم تخصصی نمی خواد اگر خود باتری رو گیر بیارید خودتون هم به راحتی می تونید عوض کنید چند تا پیچ و اتصاله. به هر حال اگر اصرار داشته باشید روی این قضیه گزینه هاتون خیلی محدود می شه.

اون مورد msi هم که معرفی کردن من پیشنهاد نمی کنم چون درسته cpuش از هم قیمت هاش قوی تره ولی گرافیکش خیلی ضعیفه و تفاوت چندانی با گرافیک مجتمع خود سی پی یو نداره. طراحی ظاهریش هم بیش از حد کهنه و زشته! با این که شخصا برام ظاهر لپ تاپ اهمیتی نداره ولی این دیگه خیلی ظاهرش قدیمیه. حالا بازم سلیقه ی شماست. کیفیت صفحه اش هم اصلا خوب نیست حتی رزولوشنش هم hd هست البته لپ تاپ های قدیمی msi صفحه شون خیلی راحت تعویض می شه اگر یه ذره پیگیر باشید و خودتون پنل مناسب براش بگیرید ولی معمولا کاربر های معمولی دنبال این جور دردسر ها نمی رن.

لینک به دیدگاه

با سلام دوستان

بنده قصد خرید لپ تاپ دارم و حالا بین همه چی دو دل شدم

یکی اینکه باطری داخلی باشه یا نباشه بیشتر خودم میگم باطری داخلی نباشه راحت ترم

و cpu سری i5 باشه یا i7

بگذریم

کاربری لپ تاپ هم نرم افزارهای مهندسی مثل متلب و دیگسایلنت و ...

و حالا شاید با بچه ها دورهمی بودیم یه PES یا FIFA هم زدیم در همین حد

حداکثر بودجه هم حدود حداکثر 2800

اما رو باطری دل میزنم باطری خارجی باشه

پس خودتون قوی ترین قطعات رو در نظر بگیرید با توجه به بودجه

رم 16 بود بهتر نبود 8 هم کافیه

cpu هم i7 بود که بهتر با کش 4 مگ

چند روز پیش برا دوستم اینو خریدیم (که قرار شد یه ssd هم بهش اضافه کنیم)

www.digikala.com/Product/DKP-91944/Lenovo-ThinkPad-E550-D-15-inch-Laptop/

خودش که راضیه

منم همه چیشو بجز مانیتورش پسندیدم

(البته من چشمام خیلی حساسه و تقریبا 4-5 نفری که دیدن اصلا نفهمیدن)

تراکم پیکسلیش کمه و وقتی کل صفحه رو ابی می کنید پیکسل ها کاملا معلوم میشن

حالا بستگی به خودتون داره

لینک به دیدگاه

اگر بدید مرکز خدمات گارانتی براتون عوض می کنن دستکاری هم نمی کنن ضمن این که باتری عوض کردن خیلی هم تخصصی نمی خواد اگر خود باتری رو گیر بیارید خودتون هم به راحتی می تونید عوض کنید چند تا پیچ و اتصاله. به هر حال اگر اصرار داشته باشید روی این قضیه گزینه هاتون خیلی محدود می شه.

اون مورد msi هم که معرفی کردن من پیشنهاد نمی کنم چون درسته cpuش از هم قیمت هاش قوی تره ولی گرافیکش خیلی ضعیفه و تفاوت چندانی با گرافیک مجتمع خود سی پی یو نداره. طراحی ظاهریش هم بیش از حد کهنه و زشته! با این که شخصا برام ظاهر لپ تاپ اهمیتی نداره ولی این دیگه خیلی ظاهرش قدیمیه. حالا بازم سلیقه ی شماست. کیفیت صفحه اش هم اصلا خوب نیست حتی رزولوشنش هم hd هست البته لپ تاپ های قدیمی msi صفحه شون خیلی راحت تعویض می شه اگر یه ذره پیگیر باشید و خودتون پنل مناسب براش بگیرید ولی معمولا کاربر های معمولی دنبال این جور دردسر ها نمی رن.

مرسی از پاسخ شما

در مورد باطری چندتا عکس دیدم که تعویضشون خیلی ساده هست خودمونم که دست به آچاریم :D

حالا شاید نظرم عوض بشه در مورد باطری چون به هر حال همه چیز رو به پیشرفته حتما یه دلیلی هست که داخلی کردن

حالا چند مدل پیشنهاد بدید

خودمم چنتا پیدا کردم اما یکی cpuش ضعیفه یکی گرافیکش ضعیفه یکی بک لایت کیبورد داره یکی نداره کلا گیج شدم

چند روز پیش برا دوستم اینو خریدیم (که قرار شد یه ssd هم بهش اضافه کنیم)

www.digikala.com/Product/DKP-91944/Lenovo-ThinkPad-E550-D-15-inch-Laptop/

خودش که راضیه

منم همه چیشو بجز مانیتورش پسندیدم

(البته من چشمام خیلی حساسه و تقریبا 4-5 نفری که دیدن اصلا نفهمیدن)

تراکم پیکسلیش کمه و وقتی کل صفحه رو ابی می کنید پیکسل ها کاملا معلوم میشن

حالا بستگی به خودتون داره

ممنون از پاسختون

مگه میشه بعدا ssd اضاف کرد نیاز به پورت یا اسلات خاصی مگه نیست؟

لینک به دیدگاه

من خودمم گفتم فقط با توجه به این گفتم که دوستان تاکید شدیدی بر سری u نباشه داشتن گفتم مگر نه به نظر خودم صبر کنن و بودجه به 3/5 برسه بهتره چون مثل pc نیست که به راحتی تو بازار cpu قوی گیر بیاد و عوض کنی

مرسی از پاسخ شما

در مورد باطری چندتا عکس دیدم که تعویضشون خیلی ساده هست خودمونم که دست به آچاریم :D

حالا شاید نظرم عوض بشه در مورد باطری چون به هر حال همه چیز رو به پیشرفته حتما یه دلیلی هست که داخلی کردن

حالا چند مدل پیشنهاد بدید

خودمم چنتا پیدا کردم اما یکی cpuش ضعیفه یکی گرافیکش ضعیفه یکی بک لایت کیبورد داره یکی نداره کلا گیج شدم

ممنون از پاسختون

اره میشه ssd اضافه کرد بعضیا درایو رو در میارن جاش ssd میزارن یا که هارد قبلی رو در میارن جاش ssd میزارن 

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون

بله می شه به جای هارد یا درایو نوری ssd انداخت البته لپ تاپ های جدید که اسلات msata یا M.2 دارن نیازی به در اوردن هارد هم نیست می شه در کنار اون ssd هم اضافه کرد.

لینک به دیدگاه

بله می شه به جای هارد یا درایو نوری ssd انداخت البته لپ تاپ های جدید که اسلات msata یا M.2 دارن نیازی به در اوردن هارد هم نیست می شه در کنار اون ssd هم اضافه کرد.

جای اون دو تا که لپ تاپ ناقص میشه

اما اسلات مربوط به خودش رو داشته باشن عالیه

پس این رو هم در نظر بگیریم

از کجا سرچ کنم این مورد رو؟

ویرایش شده توسط HOSS3IN
لینک به دیدگاه

https://en.wikipedia.org/wiki/M.2
ولی گرونن این نوع ssd ها

لینک به دیدگاه

جای اون دو تا که لپ تاپ ناقص میشه

اما اسلات مربوط به خودش رو داشته باشن عالیه

پس این رو هم در نظر بگیریم

از کجا سرچ کنم این مورد رو؟

خیلی هم ناقص نمی شه درایو نوری که دیگه کمتر نیاز می شه اکسترنالشم هست. هارد هم که با یه ssd 250 gb جایگزین بشه خیلی مشکلی ایجاد نمی شه فقط باید یه ذره صرفه جویی کنید و فقط نرم افزار و ویندوز روی سیستم بریزید بقیه بره روی هارد اکسترنال. با در نظر گرفتن نویز و سرعت پایین هارد های معمولی این کار به صرفه است.

تو این صفحه بعضی مدل ها رو نوشته ولی در کل منبع کاملی وجود نداره که همه لپ تاپ ها رو داشته باشه باید بین گزینه های مطلوبتون تو اینترنت سرچ کنید ببینید کدومشون دارند.

http://laptopmedia.com/laptop-m-2-ngff-ssd-compatibility-list/

این ایسر که خودتون پیشنهاد کردید و اون asus v502 هیچ کدومشون msata و M.2 ندارند

لینک به دیدگاه

حالا دوباره خودمم یه سرچ بزنم با شرایط جدید ببینم چی گیر میاد

cpu : ترجیحا i7

صفحه نمایش fhd

گرافیک nvidia

بچه ها این مدل که پیدا کردم نوشته فقط سازگار با ویندوز 10 ، یعنی نمیشه چیز دیگه نصب کرد؟

http://www.digikala.com/Product/DKP-131482/ASUS-K556UF-C-15-inch-Laptop/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-15-%D8%A7%D9%8A%D9%86%DA%86%D9%8A-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-K556UF

اینطور که خیلی بده به شخصه با ویندوز 8.1 فعلا بیشتر حال میکنم تا 10

نظرتون در مورد اینم بگید صفخه نمایشش که عالیه ips و مات

http://www.digikala.com/Product/DKP-134746/ASUS-N551JQ-B-15-inch-Laptop/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-15-%D8%A7%D9%8A%D9%86%DA%86%D9%8A-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-N551JQ#!/page-1/sort-date/tab-qas/

ویرایش شده توسط HOSS3IN
لینک به دیدگاه

حالا دوباره خودمم یه سرچ بزنم با شرایط جدید ببینم چی گیر میاد

cpu : ترجیحا i7

صفحه نمایش fhd

گرافیک nvidia

بچه ها این مدل که پیدا کردم نوشته فقط سازگار با ویندوز 10 ، یعنی نمیشه چیز دیگه نصب کرد؟

http://www.digikala.com/Product/DKP-131482/ASUS-K556UF-C-15-inch-Laptop/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-15-%D8%A7%D9%8A%D9%86%DA%86%D9%8A-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-K556UF

اینطور که خیلی بده به شخصه با ویندوز 8.1 فعلا بیشتر حال میکنم تا 10

نظرتون در مورد اینم بگید صفخه نمایشش که عالیه ips و مات

http://www.digikala.com/Product/DKP-134746/ASUS-N551JQ-B-15-inch-Laptop/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-15-%D8%A7%D9%8A%D9%86%DA%86%D9%8A-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-N551JQ#!/page-1/sort-date/tab-qas/

اگر خیلی جا به جا نمی کنید و با وزنش مشکلی ندارید فکر کنم گزینه خوبیه

لینک به دیدگاه

ممنون و متشکر از دوستانی که بنده رو راهنمایی کردند

در نهایت خودم رو یک دل کردم و این مدل رو سفارش دادم:

HP ENVY 15-k209ne

http://www.digikala.com/Product/DKP-133633/HP-ENVY-15-k209ne-15-inch-Laptop/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-15-%D8%A7%D9%8A%D9%86%DA%86%D9%8A-%D8%A7%DA%86-%D9%BE%D9%8A-%D9%85%D8%AF%D9%84-Envy-15-k209ne

به دلایل زیر:

گرافیک خوب

cpu متوسط

صفحه نمایش مات

بک لایت کیبورد

کیفیت صدای خوب

اما یکی بگه اون 8 گیگ ssd چه دردی دوا میکنه؟

لینک به دیدگاه

هارد هیبریدیه و اون 8 گیگ جدا نیست داخل خود هارد هست عملکردش مشابه کش می مونه یعنی به طور هوشمند خانه های پر استفاده هارد رو می بره داخل اون 8 گیگ قرار می ده که سرعت اجراشون بالا بره

لینک به دیدگاه

ممنون و متشکر از دوستانی که بنده رو راهنمایی کردند

در نهایت خودم رو یک دل کردم و این مدل رو سفارش دادم:

HP ENVY 15-k209ne

http://www.digikala.com/Product/DKP-133633/HP-ENVY-15-k209ne-15-inch-Laptop/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-15-%D8%A7%D9%8A%D9%86%DA%86%D9%8A-%D8%A7%DA%86-%D9%BE%D9%8A-%D9%85%D8%AF%D9%84-Envy-15-k209ne

به دلایل زیر:

گرافیک خوب

cpu متوسط

صفحه نمایش مات

بک لایت کیبورد

کیفیت صدای خوب

اما یکی بگه اون 8 گیگ ssd چه دردی دوا میکنه؟

باتری قابل تعویض هست توسط کاربر
لینک به دیدگاه

باتری قابل تعویض هست توسط کاربر

بله قابل تعویض می باشد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...