رفتن به مطلب

بهترین هدست گیمینگ جهان

Madrigal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

نقد و بررسی PlayStation Gold Wireless اضافه شد. با تشکر از Lord_Crusader گرامی  @};-  به خاطر این نقد و بررسی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بحث منتقد که البته جای خود دارد، ولی در مورد دو هدستی که توسط مانسیلا معرفی شد یه مشکل بزرگ وجود داره.

هدست mmx300 دقیقاً همون 770 هست و سننهایزر هم x55 (که البه من این مدل سننهایزر رو نخوندم راجبش ولی این مدل اگه اشتباه نکنم جایزگین pc350 هست که دقیقاً همون518 بود) بعلاوه مادمایک.  که خب این قضیه خیلی عالیی هست فکر نکنم حرفی تو 770 وجود داشته باشه مخصوصاً با توجه به قمیت حدوداً 130 دلاری  (تیامت 7.1 برای مدت زیادی بین 170 تا 200 بود). ولی مشکلی که وجود داره تنها با اضافه کردن یه مایک به 770 قیمت این هدفن به تقریباً 300 دلار افزایش یافته ! به قولی یه مادمایک 50دلاری (که فکر میکنم این مایک خیلی بهتر از مایک روی mmx300 باشه) +770 میشه زیره 200 دلار !  حالا این 100 دلار اضافه برای mmx300 به نظرم اصلاً منطقی نیست ....

باز اوضاع pc350 بهتر بود (که خب تولیدش متوقف شده، و الان هم 518 حدود 70 دلار قمیت داره ولی زمان pc350 فکر کنم 518 بالای 100 دلار بود) ولی Game zero اوضاش تا حدود زیادی مشابه بیر هست.

هر چند خب ما بحث طراحی و هزینه ساخت هم داریم، ولی خب فکر میکنم همون صرفاً تگ گیمینگ خوردن رو این هدست ها تاثیر داشته رو قمیت گذاری ...

* البته من قیمت 770 یا 518 رو زمان معرفی یادم نیست احتمال داره بالاتر بوده باشه، ولی خب در هرصورت به نظرم قیمت محصولاتی که تگ گیمینگ می خورن بالاتر از چیزیه که ارزش دارن ...

**

-----------------

چنل Tek syndicate اصولاً در زمینه صدا مطمئن و حرفه ایی محسوب نمیشه ولی جز معدود (یا شاید تنها) چنل های گیمینگ باشه که در مورد صدا منطقی صحبت میکنه، پیشنهاد میکنم هر فردی که قصد تهیه هدست حرفه ایی داره نگاهی به ویدئو های این چنل بندازه (البته به جز افرادی که فکر میکنن ست شدن رنگ کیبورد و موسشون با پوستر های دیوار اتاقشون باعث حرفه ایی بودنشون میشه   :) )

البته mmx300 دقیقاً 770 نیست! زاویه درایو ها فرق داره و سانداستیج بهتری داره. اما از لحاظ جزئیات صدا همون 770 32 اهمی هستش و اختلاف قیمت...

گیم زیرو داستانش فرق می کنه هر چند سنهایزر سابقه خودزنی داره مثل HD600 و HD380 پرو . ولی گیم زیرو هم تگ ساراند G4ame 1 خورد و کلی تبلیغ کردن که این تکنولوژی صدای فراگیر توسط مهندسین آلمانی طراحی شده. البته ساراندش خوبه و به صورت مقایسه ای بخوایم نگاه کنیم ارزش خرید گیم وان یا گیم زیرو بیش از mmx300 هستش.

-----------------------

داستان هدست های گیمینگ شبیه بازار دک+امپ های قابل حمل شده. خیلی وقت ها اصلاً کاربرد نداره . مثلاً دک قابل حمل تولید کردن از کف دست بزرگ تر با وزن 300 گرم. حالا اینو وصلش کنیم به گوشی هوشمند مثلاً 100 گرم. نزدیک نیم کیلو مخلفات دنبال خودمون بکشیم اسم قابل حمل یدک می کشه.

----------------------

یک نگاه به لابراتوار صدای مانسیلا بندازیم یا تیم های قوی که داره یا شهرتی که داره به راحتی با مهندس صدا و مدیر عامل فلان شرکت صوتی مصاحبه می کنه از لابراتوارشون بازدید می کنه محصولی که هنوز عرضه نشده براش ارسال می کنن تا تست کنه خوب من شخصاً به خودم اجازه نمی دم لیستشو زیر سوال ببرم.

اما دیگه بر خلاف قدیم به اسم سایت یا ریویو کننده خیلی توجه نمی کنم. مشخصات سخت افزاری و بورد یک دکی رو می خواستم بررسی کنم بعد از کلی جست و جو یک سایت چینی گیر آوردم که دل و روده دک مورد نظر رو بیرون ریخته بود با گوگل ترسلیت انگلیسی کردم و دیدم چقدر خوب بررسی کرده چقدر خوب مدار رو تحلیل کرده و هیچ نقطه مبهمی باقی نذاشته کار قشنگی که نه هدفای نه هدفونیا و نه ساندنیوز انجام نداده بودن.

لینک به دیدگاه

برترین هدست های گیمینگ 2016 از دیدگاه وب سایت tomsguide:

Best Overall: STEELSERIES ELITE PRISM
r_750x450.jpg
Best Wireless Headset : LOGITECH G933 ARTEMIS SPECTRUM
r_750x450.jpg
Best Under $100 : KINGSTON HYPERX CLOUD II
r_750x450.jpg
Best Under $50 : LOGITECH G230
r_750x450.jpg

Most Versatile : POLK STRIKER PRO
r_750x450.jpg
Best for Xbox One : PLANTRONICS RIG FLEX LX
r_750x450.jpg

Best High-End : ASTRO A50
r_750x450.jpg
ویرایش شده توسط Madrigal
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام
ممنون از دوستان که اطلاعات سرشارشون رو که از سرچ تو نت بدست اوردن رو به بقیه انتقال میدن
من همه هدست های مطرح شده رو تجربه کردم
اطلاعات فنی و تبلیغات قابل استناد برای گیم نیستن
صدای بیرون امده از mmx300وastroa40قابل مقایسه با بقیه صدای هدست ها نیست
7.1 بودن اصلا مهم نیست چون شما 2 گوش بیشتر ندارید
الان ریزر تیامت 7.1 واقعی بوده ولی mmx 300 استریو ولی کیفیت و صدا گیری و راحتی بیرداینامیک بدون اغراق 100 برابر بهتر از ریزر هست
در مورد کیفیت سنهایزر گیم برای من هم کمی بزرگ نمایی شده و به علاوه نشتی صدای بیشتری دارن نسبت به بقیه هدست ها
پس فقط در 7.1 کانال در هدست بلندگو ها بی کیفیت تر میشن و شما تشخیص نمیدید جهت صدا عوض میشه یا شماره بلندگو و صدا گیری هم تعریفی نداره
بحث هدست کینگ با این موارد ذکر شده قیاس پراید با بنزه هر کدوم مشتری خودشو داره
ریزر رو فروختم ولی الان بیر داینامیک و استرو a40 موجوده (واسه فروش شاید)شما هم میتونید تجربه واقعی گیم رو داشته باشید ✌...

ویرایش شده توسط Hooti
لینک به دیدگاه

خیلی چیزا ممکنه شما رو متعجب کنه چون شما تجربه نکردی

زاویه و تشخیص جهت صدا در واقعیت یا در هدست توسط تاخیر زمانی صدا بین دو گوش ممکن میشه

و هیچ ارتباطی به 7.1 بودن نداره

دلیل فروش زیاد ریزر تیامت 7.1 دست دو هم همینه یا هدست های چینی 7.1 دیگه

شما مقصر نیستی چون نداشتی

ویرایش شده توسط Hooti
لینک به دیدگاه

7.1 بودن اصلا مهم نیست چون شما 2 گوش بیشتر ندارید  =))  =))  =))  =)) 

کلا با این حرف سیستم‌های چندکاناله زیر سوال رفته.

تا دیروز یک بنده خدایی موقع فروش میگفت ریزر بهترین هدست دنیاست الان یک چیز دیگه میگه  استرو a40 بهتره (احتملا واسه فروشه)  :laughing:  :laughing:  :laughing: 

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

زاویه و تشخیص جهت صدا در واقعیت یا در هدست توسط تاخیر زمانی صدا بین دو گوش ممکن میشه

و هیچ ارتباطی به 7.1 بودن نداره

راجب این موضوع بیشتر توضیح میدید یا اگه ممکنه منبعی رو معرفی کنید

لینک به دیدگاه

تا وقتی مثل تو کاربر د وان هدست 10 تومنی داشتم بعد از تیامت اون عقیده من بود و عقیده خیلیا مثل من ولی بعد از تجربه کل هدست های گیم قیاس معقولی انجام میشه که بهترین ها مشخص میشن

شما شارژ نتت تموم میشه برو بخواب

ویرایش شده توسط Hooti
لینک به دیدگاه

من ATH-M50X دارم

با هدست هایی که شما تست کردی تو گیم چقدر تفاوت داره؟

هدست های 2.1 برای گیم با 7.1 در عملکرد چه تفاوتی دارند ؟ منظورم از لحاظ جهت یابی و ...

چیزی که گفتی خیلی جالب بود، دوست دارم بیشتر بدونم

اگه بتونی به صورت مختصر از تجربیاتت با هدست هایی که تست کردی بذاری ممنون میشم، در حد 3-4 مورد کافیه

لینک به دیدگاه

من ATH-M50X دارم

با هدست هایی که شما تست کردی تو گیم چقدر تفاوت داره؟

هدست های 2.1 برای گیم با 7.1 در عملکرد چه تفاوتی دارند ؟ منظورم از لحاظ جهت یابی و ...

چیزی که گفتی خیلی جالب بود، دوست دارم بیشتر بدونم

اگه بتونی به صورت مختصر از تجربیاتت با هدست هایی که تست کردی بذاری ممنون میشم، در حد 3-4 مورد کافیه

شما جدی نگیرید. ایشون هر کالایی که برای فروش میزاره میاد میگه بهترینه.

لینک به دیدگاه

شما جدی نگیرید. ایشون هر کالایی که برای فروش میزاره میاد میگه بهترینه.

من کاری به این موارد ندارم

تو این زمینه کم تجربه هستم اما علاقه مند

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اولا که من در مورد سیستم های 7.1 صحبتی نکردم صحبت ما هدست گیم هست

نه این که 7.1 کاناله بده من همچین بحثی ندارم
ولی 7.1 واقعی یعنی تعدادی بلندگوی جداگانه در هر طرف هدست وجود داره
ولی تجربه شخصی من و خیلیا میگه یک هدست استریو با کیفیت خیلی دقیق تره از یک 7.1 چینی
منظور از دقت چیزی نیست که توی اطلاعات فنی هدست اومده باشه
تو تیامت یا لاجیتک یا ایسوز صدا شنیده میشه و شما میفهمی صدا از راست میاد ولی متوجه جهت دقیقش نمیشی چون دقت لازم رو نداره ولی در استرو جهت صدا بهتر تشخیص داده میشه و در بیرداینامیک اون دقت به اوج میرسه
به هر حال تجربه شخصی منه هر کس سلیقه ای داره
راستی شما کالاف میزدی نه؟
خدا رو شکر که تا به حال تجربه خوبی واسه خریدار ها ایجاد کردم و تمام نکات منفی هم ذکر کردم
و همه هم راضی بودن چه اینجا چه در پرشین تولز
شما خیلی بیکاری کاربر د وان
و همیشه هم پست هات اثر عکس دارن  بچه  واقعا بیکار د وان

ویرایش شده توسط Hooti
لینک به دیدگاه

از زمان خرید playstation gold wirelessروزی نیست که ازش استفاده نکنم دائم تو گوشمه موقع بازی و موزیک عالیه عالیه

لینک به دیدگاه

نه این که 7.1 کاناله بده من همچین بحثی ندارم

ولی 7.1 واقعی یعنی تعدادی بلندگوی جداگانه در هر طرف هدست وجود داره

ولی تجربه شخصی من و خیلیا میگه یک هدست استریو با کیفیت خیلی دقیق تره از یک 7.1 چینی

منظور از دقت چیزی نیست که توی اطلاعات فنی هدست اومده باشه

تو تیامت یا لاجیتک یا ایسوز صدا شنیده میشه و شما میفهمی صدا از راست میاد ولی متوجه جهت دقیقش نمیشی چون دقت لازم رو نداره ولی در استرو جهت صدا بهتر تشخیص داده میشه و در بیرداینامیک اون دقت به اوج میرسه

به هر حال تجربه شخصی منه هر کس سلیقه ای داره

راستی شما کالاف میزدی نه؟

خدا رو شکر که تا به حال تجربه خوبی واسه خریدار ها ایجاد کردم و تمام نکات منفی هم ذکر کردم

و همه هم راضی بودن چه اینجا چه در پرشین تولز

شما خیلی بیکاری کاربر د وان

و همیشه هم پست هات اثر عکس دارن کاربر واقعا بیکار د وان

شما منبعی برای اثبات حرفت داری تا جایی که من اطلاع دارم فقط چند هدست 7.1 واقعی وجود داره بقیه همه دارای دو درایور بیشتر نیستن به صورت مجازی 7.1 ایجاد می کنن مثل همون a40

کیفیت عمق و بیس صدا هم به کیفیت درایور ها برمیگرده 

مثلا تیامت درایور های با کیفیتی نداره ودرایور به صورت مجزا 7.1 واقعی رو ایجاد می کنن این مورد در مورد چند مدل 7.1 واقعی دیگه هم صدق میکنه 

همین hyperx cloud که دوستمون در تاپیکشون اشاره کردن مورد تایید بزرگترین منابع و منتقد های سخت  افزاری من تجربه شخصی خیلی از هدست وهدفون هارو داشتم ولی با این قیمت خیلی از هدست گردن کلفت بازار مثل سری استیل سریز a40 و بهتر عمل میکنه وهیچ کدوم از هدست ها حتی با قیمت یک ملیون همچین عمومیتی در استفاده ندارن 

http://www.pcgamer.com/the-best-gaming-headsets/

http://www.gamesradar.com/best-gaming-headset/

http://www.tomsguide.com/us/best-gaming-headsets,review-2710.html

http://thewirecutter.com/reviews/best-gaming-headset/

http://www.toptenreviews.com/computers/gaming/best-pc-gaming-headsets/

http://headphonesaddict.com/best-gaming-headset-gaming-headphones/

http://www.144hzmonitors.com/gaming-headset-buyers-guide-may-2016/

تقریبا توی همه ی  نقد بررسی سایت های معتبر هست  واین فقط نصف منابع بود که کذاشتم

شاید تو صدا به خیلی از هدست های گرون مثل a40 یا سنهایزر نرسه ولی هیچ کدوم در مقابل all in one بودن وقیمت مناسب این هدست حرفی  برای گفتن  ندارن

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

شما منبعی برای اثبات حرفت داری تا جایی که من اطلاع دارم فقط چند هدست 7.1 واقعی وجود داره بقیه همه دارای دو درایور بیشتر نیستن به صورت مجازی 7.1 ایجاد می کنن مثل همون a40

کیفیت عمق و بیس صدا هم به کیفیت درایور ها برمیگرده 

مثلا تیامت درایور های با کیفیتی نداره ودرایور به صورت مجزا 7.1 واقعی رو ایجاد می کنن این مورد در مورد چند مدل 7.1 واقعی دیگه هم صدق میکنه 

همین hyperx cloud که دوستمون در تاپیکشون اشاره کردن مورد تایید بزرگترین منابع و منتقد های سخت  افزاری من تجربه شخصی خیلی از هدست وهدفون هارو داشتم ولی با این قیمت خیلی از هدست گردن کلفت بازار مثل سری استیل سریز a40 و بهتر عمل میکنه وهیچ کدوم از هدست ها حتی با قیمت یک ملیون همچین عمومیتی در استفاده ندارن 

احسنت حرف حق رو گفتی  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

منابع و بنچ مارک ها از تجربیات عملی و تست ها بوجود میان و نظر های متفاوتی وجود داره ولی اگر خودتون تست کنید به همین نتیجه میرسید

هفته ای که گذشت یک نمایشگاه بسیار عالی توسط بیر داینامیک ایران برگزار شد که امکان تست همه تجهیزات رو به صورت مجانی به شما میداد

امکانات و اسم های زیادی وجود داشت ولی شما تا خودتون تست نکنید نمیتونید تصمیم بگیرید

در مورد 7.1 واقعی هم خب مطمعنا در این نوع هدست ها تفکیک صدا میتونه عای باشه ولی نقص هایی که به همین علت 7.1 بودن بوجود میاد کلا هدست رو نابود میکنه بازم میگم این نظر شخصی منه یعنی تجربه شخصیه منه

ویرایش شده توسط Hooti
لینک به دیدگاه

منابع و بنچ مارک ها از تجربیات عملی و تست ها بوجود میان و نظر های متفاوتی وجود داره ولی اگر خودتون تست کنید به همین نتیجه میرسید

هفته ای که گذشت یک نمایشگاه بسیار عالی توسط بیر داینامیک ایران برگزار شد که امکان تست همه تجهیزات رو به صورت مجانی به شما میداد

امکانات و اسم های زیادی وجود داشت ولی شما تا خودتون تست نکنید نمیتونید تصمیم بگیرید

در مورد 7.1 واقعی هم خب مطمعنا در این نوع هدست ها تفکیک صدا میتونه عای باشه ولی نقص هایی که به همین علت 7.1 بودن بوجود میاد کلا هدست رو نابود میکنه بازم میگم این نظر شخصی منه یعنی تجربه شخصیه منه

نظر چقدر متفاوت اینکه اکثر بزرگترین منتقد سایت های سخت افزار جزو بهترین هدست های  پیشنهادی شون باشه  

لینک به دیدگاه

همیشه تبلیغات و پورسانت ها روی بنچ مارک ها و نظر گیمر ها تاثیر دارن

حتی ممکنه هدست های خیلی بهتری وجود داشته باشه برای گیم که تگ گیمینگ نداشته باشه ولی من و شما اونو تست نکرده باشیم

من این هدست ها رو تو کالاف تست کردم

راستی یک کلک ساده برای بهبود صدا گیری هدست بدون امپ وجود داره که تقریبا به به این صورته

تارهای اکولایزر ویندوز رو در سمت راست زیاد کرد و در سمت چپ کاهش داد بعد از ظهر اگه تونستم اسکرین شاتی واستون میزارم

ویرایش شده توسط Hooti
لینک به دیدگاه

این که جهت یابی صدای استاتیکی یا دینامیکی چطور انجام میشه و تاخیر زمانی رو خودتون میتونید تو گوگل سرچ کنید مقالات زیادی از سطح دبستان تا خیلی پیچیده  وجود داره

ولی چیز پیچیده ای نیست در کل :)

post-22427-0-12527200-1464622349_thumb.png

این الگوریتم با تست های زیاد تو کالاف دیوتی بدست اومده و تا حد قابل توجهی صداهای بم مثل صدای تیر خودتونو یا صدای ترکیدن رو کاهش میده و صدا های ریز مثل صدا پا رو بهتر میگیره

خواهش میکنم اگه نظر شما متفاوته با دلیل های خودتون بیان کنید

(ولی این جور کلک ها جای آمپ یا کارت صدای حرفه ای رو نمیگیره)

آقایونی که هدست 7.1 واقعی  خودشون  تست کردن و در گیم موفقیت داشتن رو با بقیه هدست های به اصطلاح بالاترین کیفیت که اونم تست کردن معرفی کنن

فقط خواهشا بنچ مارک ندید که دیگه زدن تاپیک معنایی  نداره (خرید جنس از روی اطلاعات فنی و بنچ مارک ها اشتباه است)

ویرایش شده توسط Hooti
لینک به دیدگاه

در کل اضافه کردن پسوند گیمینگ به یک هدست یک عمل تبلیغاتی بیش نیست .چرا؟

چون برای هر هدست معیار ها و ویژگی هایی وجود داره که باعث انتخابش میشه

که مهمترین اونا تفکیک صدا یا ساوند استیج و حساسیت و راحتی هستند

ساونداستیج خوب به این معنی است که سیستم صوتی صداهایی با فرکانس متفاوت را به درستی بازسازی کرده و محیط مجازی دو یا سه‌بعدی خلق میکند. در حقیقت سانداستیج دو مقوله‌ی جهت صدا (چپ و راست, جلو و پشت , بالا و پایین) و صداهایی با فرکانس مختلف را شامل می‌شود و برخی هدست‌ها از چندین درایور در گوشی چپ و راست استفاده می‌کنند تا واقعاً جهت صدا را تغییر دهند(5.1 و 7.1 واقعی). ولی در کل در هدست های 7.1 و5.1 واقعی باید چند درایور کوچکتر و بی کیفیت تر به کار گرفته شود که اثر اون کاهش کیفیت صداست.

اگه هدست 7.1 واقعی سراغ دارید و این ویژگی رو نداره و کارش درسته بگید(فقط از واژه ی خوب استفاده نکنید چون وقتی یک ملیون میدید نمیتونه بد باشه ولی نسبت به هم رده های خودش باید گفت خوبه یا بد)

:Peace Sign:

ویرایش شده توسط Hooti
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...