رفتن به مطلب

کولر خوب برا 6700K

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان بنده در حال حاضر از کولر deepcool gammaxxs40 استفاده میکنم و گاهی حین کار های گرافیکی دما بالای 75 میره میخواستم ببینم چه کولر ابی بگیرم تفاوت چشمگیری حس میکنم ! یا در هر صورت کولر آبی خیلی بهتر پرفورمنس خواهد داشت ؟؟؟؟

مرسی

لینک به دیدگاه

سلام

اورکلاک کردی شما پردازندتون رو؟ یا XMP رو فعال کردید؟

75 درجه لحظه ای یا پایداره؟ تونستی یک تست استری با aida 64 بگیر.

ویرایش شده توسط maximal10
لینک به دیدگاه

سلام دوستان بنده در حال حاضر از کولر deepcool gammaxxs40 استفاده میکنم و گاهی حین کار های گرافیکی دما بالای 75 میره میخواستم ببینم چه کولر ابی بگیرم تفاوت چشمگیری حس میکنم ! یا در هر صورت کولر آبی خیلی بهتر پرفورمنس خواهد داشت ؟؟؟؟

مرسی

کولر ابی پرففورمنس بهتری داره ولی دیگه چقد!! پردازنده ای که با GAMMAX   75ه!۱  کولر ابی اگر کیس اتون جا داره بودجه هم دارید CORSAIR H100 یا بالاتر یا کول انتک و کولر مستر که رده بالا و گرونن 

اگر کمتر دارید  دیپ کول هم 24 سانتیاش میتونید اونا هم خوبه من با دیپ کول کاپیتان MALRSTROM 120  نسبت به استوک تو دور کم که تقریبا بدون نویز سیستم من همیشه روشنه و تو نرم افزاری هست که cpu ام همش تو لود 50 به بالاست با کولر ااستوک به 70 هم میرسه اما الان  35 تا 40 ه cpu  من ضعیف هست ولی تو لوده همیشه  

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

با این دمایی که پردازنده شما داره با خرید کولر آبی نسبتا خوب می تونید اختلاف دمایی فاحشی رو تجربه کنید.

فکر میکنم کیس Green X2 jaguar رادیات های 120mm رو به راحتی ساپورت کنه.

برای خنک کننده آبی، پیشنهادم حداقل Maelstrom 120 هست.

برای خنک کننده بادی، پیشنهادم "gammaxx 400" و یا "ThermalRight True Spirit 120M BW Rev.A" هست.( جانب احتیاط رو رعایت کنید چون ، وزن gammaxx 400 برای سری "اسکای لیک" شاید کمی بالا باشه و حدود 700 گرم وزن داره)

شاید از اونجایی که شما از گرافیک مجتمع پردازنده استفاده می کنید دما نامعقول تر شده.

در ضمن شما از چه خمیر حرارتی استفاده کردید؟

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

با این دمایی که پردازنده شما داره با خرید کولر آبی نسبتا خوب می تونید اختلاف دمایی فاحشی رو تجربه کنید.

فکر میکنم کیس Green X2 jaguar رادیات های 120mm رو به راحتی ساپورت کنه.

برای خنک کننده آبی، پیشنهادم حداقل Maelstrom 120 هست.

برای خنک کننده بادی، پیشنهادم "gammaxx 400" و یا "ThermalRight True Spirit 120M BW Rev.A" هست.( جانب احتیاط رو رعایت کنید چون ، وزن gammaxx 400 برای سری "اسکای لیک" شاید کمی بالا باشه و حدود 700 گرم وزن داره)

شاید از اونجایی که شما از گرافیک مجتمع پردازنده استفاده می کنید دما نامعقول تر شده.

در ضمن شما از چه خمیر حرارتی استفاده کردید؟

خمیر خود GAMAXX S40

والا کیس اصلا محدودیت ندارم چون کورسیر 760T میاد تا چند روز

فک کنم اگه گرافیک جدا بگیرم دما خیلی کاهش پیدا کنه

رادیاتور 360 کار سازه؟

لینک به دیدگاه

خمیر خود GAMAXX S40

والا کیس اصلا محدودیت ندارم چون کورسیر 760T میاد تا چند روز

فک کنم اگه گرافیک جدا بگیرم دما خیلی کاهش پیدا کنه

رادیاتور 360 کار سازه؟

کلا برای سرویس های دوره ایی، خرید یک خمیر خوب لازمه.

اینکه از لحاظ کیس حتی برای رادیات ها ۳۶۰ هم مشکلی ندارید خیلی خوبه و کیس خنکی خواهید داشت.

ولی برای رسیدن به دمایی نرمال و خوب اجباری به خرید رادیات ۳۶۰ ندارید، و از اونجایی که در مورد فضا مورد نیاز محدودیت خاصی ندارید، برای انتخاب بهتر یک واتر کولر توجه بیشتری به بودجه خودتون و عملکرد واتر کولر و همچنین میزان اورکلاکی‌که قصد انجام رو دارید، داشته باشید.

اگر که سفارش کیس رو انجام دادید که هیچ در غیر این صورت، نگاهی هم به 750d داشته باشید.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...