رفتن به مطلب

به روز رسانی تجمعی 10586.420 ویندوز ۱۰ دسکتاپ

EDK-OverVolt
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من از روز اول  اپدیت رواتوماتیکه اما بیلد هنوز رو 10240 ؟

10.jpg11.jpg

سلام

ویندوز شما enterprise هستش برای همین هم به بیلد جدید به صورت اتوماتیک اپدیت نشده باید دستی این کار رو بکنید

لینک به دیدگاه

عزیز.فکرکنم این لینک دانلود ویندوز 10 پرو باشه،درسته؟ویندوز من اینترپرایزه 64 بیته،بعدش فقط اگه میشه لطفن فقط بیلد 10586 رو میخوام.بازم ممنون بابت راهنماییات داداشم. @};-  @};-  @};-  :clapping:  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

عزیز.فکرکنم این لینک دانلود ویندوز 10 پرو باشه،درسته؟ویندوز من اینترپرایزه 64 بیته،بعدش فقط اگه میشه لطفن فقط بیلد 10586 رو میخوام.بازم ممنون بابت راهنماییات داداشم. @};-  @};-  @};-  :clapping:  :clapping:  :clapping:

دوست عزیز بیلد تنها 10586 وجود خارجی ندارد. بیلدی اومد 10586.؟؟؟ بود که رقم آخرش یادم نیست.

آپدیت شده تا آپریل 2016:

نسخه اینترپرایز

http://cdn.download.ir/?b=dlir-software&f=Windows.10.Enterprise.LTSB.April.2016.x64.www.Download.ir.rar

همه نسخه‌ها

http://cdn.download.ir/?b=dlir-software&f=Windows.10.8in1.v1511.ESD.en-US.April.2016.x64.www.Download.ir.rar

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بیلد تنها 10586 وجود خارجی ندارد. بیلدی اومد 10586.؟؟؟ بود که رقم آخرش یادم نیست.

آپدیت شده تا آپریل 2016:

نسخه اینترپرایز

http://cdn.download.ir/?b=dlir-software&f=Windows.10.Enterprise.LTSB.April.2016.x64.www.Download.ir.rar

همه نسخه‌ها

http://cdn.download.ir/?b=dlir-software&f=Windows.10.8in1.v1511.ESD.en-US.April.2016.x64.www.Download.ir.rar

ممنون داداش.ببخشید عصبانیت کردیم.والا من خودم الان 17 ساله سیستم دارم ولی همچین دنگ وفنگایی تا حالا نداشتم.یکی نیست بگه آقای مایکروسافت(اون هندیه اسمش یادم رفته)،چه عجله ای بود؟شما اول ویندوزتو کامل میکردی بعد میدادیش بیرون که یه کاربرای کم هوشی مثه من وسط این دنگ وفنگات گم نشه. =))  =))  =)) 

یه چیز دیگه:داداش نصبش چطوره؟یعنی بعد از اینکه از حالت فشرده خارجش کردم روش نصب کردن خاصی داره؟

ویرایش شده توسط lali city
لینک به دیدگاه

اکسترکت کنید فایل خروجی یک  iso هستش نصبش شبیه ویندوزهای قبلیه مثل 8 و 7

لینک به دیدگاه

اکسترکت کنید فایل خروجی یک  iso هستش نصبش شبیه ویندوزهای قبلیه مثل 8 و 7

داداش یه چیزی:وقتی عکس آواتارتو میبینم میترسم ازت سوال کنم. =))  =))  =))  =))  =))  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

داداش یه چیزی:وقتی عکس آواتارتو میبینم میترسم ازت سوال کنم. =))  =))  =))  =))  =))  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

:devilish:  :devilish:  :devilish:  :devilish:  :devilish:  :devilish:  :devilish:

لینک به دیدگاه

سلام بیلد من 10586.36 هست ویندوز 64 بیتی اینترپرایس کدوم لینک رو بگیرم.

لینک به دیدگاه

سلام بیلد من 10586.36 هست ویندوز 64 بیتی اینترپرایس کدوم لینک رو بگیرم.

ببینید از آپدیت خود ویندوز میتونید بروزرسانی کنید؟ در غیراینصورت 

http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/secu/2016/04/windows10.0-kb3147458-x64_102d6979e265b20d3e81bf0a1c60f6e6135c09e4.msu

لینک به دیدگاه

آقا این ویندوز 10 کشت منو!

لپ تاپم زیر 8.1 قبول نمی کنه. 10 ریختم. دفعه اول مشکلی نداشت ولی دفعه دوم هارد میرفت رو 100%. رفتم سایت های خارجی هم گشتم هر کار گفتند کردم درست نشد. ویندوزو عوض کردم که هیچ، هاردو کامل پاک کردم از اول پارتیشن بندی کردم که مبادا ویروسی باشه. حالا دوباره نصب کردم الان سی پی یو معمولا بالای 80 درصد میره. فن هام همش دور تند هستند در صورتی که در کارکرد معمولی اصلا روشن نمی شدند. خلاصه دیگه دارم می میرم! وسط پروژه دانشگاهی منو گذاشت! می خوام لپ تاپو بفرستم گارانتی ببینم چشه! این دو هفته زندگی من به لطف مشکلات سیستم عاملم، بدترین دو هفته توی یک سال گذشته بود.

لینک به دیدگاه

آپدیت شده تا آپریل 2016:

نسخه اینترپرایز

همه نسخه‌ها

سلام.

من همین الان لینک اول رو دانلود و نصب کردم اما متاسفانه هنوز تو winver میزنه 10240  :wacko:

چه کنم ایا؟  :wacko:

لینک به دیدگاه

attachicon.gifUntitled.png

مگه داریم ؟ مگه میشه ؟؟  :wacko:

پس احتملا  نسخه اینترپرایز بیلد 10586 نداره! :-?

عجیبه!

نکته:

Enterprise LTSB Windows 10 Enterprise Long Term Servicing Branch (LTSB) is similar to Windows 10 Enterprise but will not receive any feature updates, gives companies more control over the update process and is the most stripped down edition of Windows 10 available

از لینک زیر دانلود کنید:

File Name: en_windows_10_enterprise_version_1511_x64_dvd_7224901.iso

Languages: English

SHA1: 25043CA5C5C56D6380609A203344481AB8E15247

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۳ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۴ – ۶۰۳ مگابایت

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

پس احتملا  نسخه اینترپرایز بیلد 10586 نداره! :-?

عجیبه!

از لینک زیر دانلود کنید:

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۳ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۴ – ۶۰۳ مگابایت

ممنون.

این یکی حتما درسته دیگه؟

دوباره الکی 4 گیگ دانلود نکنم یه وقت  :D

لینک به دیدگاه

ممنون.

این یکی حتما درسته دیگه؟

دوباره الکی 4 گیگ دانلود نکنم یه وقت  :D

این یکی اوکیه 

شرمنده! :)

نسخه پرو نصب کنید تا هم خیال شما راحت باشه و هم خیال من :D

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

کسی راهی بلده از اپ هایه ویندوز یه ستاپ تهیه کرد تا در صورت تعویض ویندوز دوباره دست به دانلود اپ ها نزنیم؟

اصلا راهی هست که اپ ها رو نگه داشت؟ یا باید از همون اول پ ها رو دستی خودم دان میکردم؟ :(

لینک به دیدگاه

بنده نسخه اینترپرایس دارم

و به راحتی روی اون نصب شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

همین الان این آپدیت هارو من دارم دریافت میکنم ( سرفیس پرو 4 )

sxew1289n260_t.jpg

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

سلام عزیز.من تازه ویندوز 10 نصب کردم.ازکجا میشه ببینم بیلدش چنده؟

داخل سرچ بنویسید winver @};-

داخل سرچ بنویسید winver @};-

فکر کردم تاپیک تازه زده شده :D

لینک به دیدگاه

کسی راهی بلده از اپ هایه ویندوز یه ستاپ تهیه کرد تا در صورت تعویض ویندوز دوباره دست به دانلود اپ ها نزنیم؟

اصلا راهی هست که اپ ها رو نگه داشت؟ یا باید از همون اول پ ها رو دستی خودم دان میکردم؟ :(

فکر نکنم بشه ولی ویندوز اگه آپگرید بشه app باقی میمونن

لینک به دیدگاه

همیشه آپدیت اتومات ویندوز 10 رو غیر فعال کنید و به صورت دستی نصب کنید.  یعنی چی به صورت دستی؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بله میشه اپدیتها رو به ویندوز Intagrate کرد تا درصورت بروزمشکل ،نیازی به دانلود واینستال اپدیتهای حجیم نبود.

لینک به دیدگاه

همیشه آپدیت اتومات ویندوز 10 رو غیر فعال کنید و به صورت دستی نصب کنید.  یعنی چی به صورت دستی؟؟؟؟

آپدیت‌های تجمعی رو بعد از چند روز از انتشار نصب کنید. چون اینطوری میتونید فیدبک کاربرا تو اینترنت درباره آپدیت و نصبش جویا بشید. اگه آپدیت اتومات فعال باشه گاهی اوقات بعضی از آپدیت‌های ویندوز 10 بعد از نصب بوت سیستم تو حلقه میفته و رفع مشکلش هم خیلی سخته. منظورم از بصورت دستی، دانلود لینک آپدیت بصورت مستقیم که میتونید بعدا هم استفاده کنید. فکر کنم منظورمو بد رسوندم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ینی اینکه Automatic Update راازقسمت Settings ویندوزبه حالت Disable دراورده وبروزرسانیها رو بصورت دستی دانلود و نصب کنید.بعداز نصب یادتون باشه که برای اعمال تنظیمات یکبار سیستم رو ری استارت کنید.

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزی که از ویندوز 10 استفاده می کنید 2تا سوال دارم؟

1-آیا این ویندوز میتونه جانشین خوبی برای ویندوز 7 باشه؟ یا نه مثل 8 پشیمان کنندست؟

2-آیا برای نصب برنامه هایی که تا الآن روی 7 نصب میکردیم به مشکل برخواهیم خورد و مخصوصا برنامه هایی که پلاگین خورشون زیاده؟؟؟!!!

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند.

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...