رفتن به مطلب

pc یا لپ تاپ یا کنسول بازی؟

Recommended Posts

باز شروع شد جنگ بین طرفداران !

دوست عزیز استارتر پی سی از همه جهات بهتره دلیلش هم دوستان گفتن . خودتون هم می توانید با یه سرچ ساده در نت متوجه شوید .

زیاد هم به حرف هایی که بوی فروم های بازی سنتر و ... میده گوش ندید .

کنسول این همه مشکلات و ضعف داره بعد از پی سی ایراد میگیرن ، پورتش بده ، گرونه ، بازی هاش کرک نمیشه ! کلا" چند تا بازی کرک نشده که به لطف سی دی کی اشتراکی همه دارن با 10 تا 15 هزار تومان بازی می کنند . همین دارک سولز 3 نیامده کرک شد ! اونم کرک معتبر codex . شما همین بازی rise of tomb rider را روی کنسول و پی سی مقایسه کن ، حالت از نسخه کنسول بهم میخوره از بس که کیفیت خرابه رو کنسول . با تک نیک nvidia hairworks موی لارا و بقیه حیوانات و کارکتر های بازی اینقدر طبیعی میشه که انگار جلوت نشسته ! با ماد می توانید گرافیک بازی های پی سی را خیلی بالا ببرید تا اونجایی که تقریبا" مثل یه فیلم سینمایی میشه . ولی کنسول چی ؟ میشه روش ماد نصب کرد ؟ میشه بهش موس و کیبورد متصل کرد و بازی کرد ؟ اما شما می توانید دسته پلی استیشن یا ایکس باکس را به پی سی متصل کرده و به راحتی بازی کنید .

هی میگن آنچارتد ! چی هست این بازی که تبلیغش میشه . پی سی این همه بازی خوب داره GTA , Witcher 3 ، فالوت 4 ، فارکرای ، سری اساسین و ... بعد هی تبلیغ یه بازیی را می کنن که هنوز نیامده ! 3 ساله این بازی آنچارتد داره تبلیغ میشه هنوز ازش خبری نیست انگار میخوان آپولو هوا کنن ! پی سی بازی های ارزشمندش بعد از مدت زمان کمی عرضه میشه اما کنسول چی ؟ انقدر صبر می کنن تا نسل بعدیش بیاد بعد بازی نسل قبل تازه میاد بیرون .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

دوست عزیز استارتر پی سی از همه جهات بهتره دلیلش هم دوستان گفتن . خودتون هم می توانید با یه سرچ ساده در نت متوجه شوید .

کنسول این همه مشکلات و ضعف داره بعد از پی سی ایراد میگیرن ، پورتش بده ، گرونه ، بازی هاش کرک نمیشه ! کلا" چند تا بازی کرک نشده که به لطف سی دی کی اشتراکی همه دارن با 10 تا 15 هزار تومان بازی می کنند . همین دارک سولز 3 نیامده کرک شد ! اونم کرک معتبر codex . شما همین بازی rise of tomb rider را روی کنسول و پی سی مقایسه کن ، حالت از نسخه کنسول بهم میخوره از بس که کیفیت خرابه رو کنسول . با تک نیک nvidia hairworks موی لارا و بقیه حیوانات و کارکتر های بازی اینقدر طبیعی میشه که انگار جلوت نشسته ! با ماد می توانید گرافیک بازی های پی سی را خیلی بالا ببرید تا اونجایی که تقریبا" مثل یه فیلم سینمایی میشه . ولی کنسول چی ؟ میشه روش ماد نصب کرد ؟ میشه بهش موس و کیبورد متصل کرد و بازی کرد ؟ اما شما می توانید دسته پلی استیشن یا ایکس باکس را به پی سی متصل کرده و به راحتی بازی کنید .

هی میگن آنچارتد ! چی هست این بازی که تبلیغش میشه . پی سی این همه بازی خوب داره GTA , Witcher 3 ، فالوت 4 ، فارکرای ، سری اساسین و ... بعد هی تبلیغ یه بازیی را می کنن که هنوز نیامده ! 3 ساله این بازی آنچارتد داره تبلیغ میشه هنوز ازش خبری نیست انگار میخوان آپولو هوا کنن ! پی سی بازی های ارزشمندش بعد از مدت زمان کمی عرضه میشه اما کنسول چی ؟ انقدر صبر می کنن تا نسل بعدیش بیاد بعد بازی نسل قبل تازه میاد بیرون .

ببینید  دوست عزیز شما هرچقدر هم دلایل نیارید رو بعضی ها بی تاثیره چون کسیکه خوابه میشه بیدار کرد کسیکه خودشو به خواب زده غییر ممکنه

الحمالله همه هم گیمر هستند و ولی فقط دنبال شوتر اشد گریگمب- راحت میشه روانشناسی کرد یک تاپیک میزنی درباره  dark souls   پنجاه نفر می بینن یک تاپیک میزنی دربارهcall of  و کوانتوم بریک و ....  50000 نفر میبینن همه چی مشخصه - روه به کدوم سمتیم!

برادر من بازی کوانتوم بریک  پورت بدی است یک لیست داده رمدی از اشتباهاتش در پورت  یک کیلومتر - - طرف بعد از 10 سال یک بازی ناقص پورت کرده برای پی سی شما هم همین بازی رو هی مثال میزنید ؟؟؟چرا بازی های دیگه رو مثال نمیزنید؟ چرا ویچر 3 ؟ چرا فالوت 4 ؟چرا سری  Asssassins؟ چرا همین بتلفلید ؟ چرا همین دارک سولز ؟ need for speed? یک بازی خراب و. مشکل دار  ملاک نیست  برای مقایسه اشتباه. فکر نمیکنید؟

مشکل اینجاست کسیکه کنسول داره به دلیل محدودیت هاش{تک بعدی بودن و فقط گیم محور بودن} خلاقیت و نوآوریش از بین میره و تعصب جای دانش رو میگیره.

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

الحمالله همه هم گیمر هستند و ولی فقط دنبال شوتر اشد گریگمب- راحت میشه روانشناسی کرد یک تاپیک میزنی درباره  dark souls   پنجاه نفر می بینن یک تاپیک میزنی دربارهcall of  و کوانتوم بریک و ....  50000 نفر میبینن همه چی مشخصه - روه به کدوم سمتیم!

برادر من بازی کوانتوم بریک  پورت بدی است یک لیست داده رمدی از اشتباهاتش در پورت  یک کیلومتر - - طرف بعد از 10 سال یک بازی ناقص پورت کرده برای پی سی شما هم همین بازی رو هی مثال میزنید ؟؟؟چرا بازی های دیگه رو مثال نمیزنید؟ چرا ویچر 3 ؟ چرا فالوت 4 ؟چرا سری  Asssassins؟ چرا همین بتلفلید ؟ چرا همین دارک سولز ؟ need for speed? یک بازی خراب و. مشکل دار  ملاک نیست  برای مقایسه اشتباه. فکر نمیکنید؟

دوست عزیز من اصلا کوانتوم بریک رو بازی نکردم! اون جمله ای هم که گفتم "ما" منظورم من نوعی بود یک نفر با سیستم مشابه من. شاید هیچ وقت هم بازی نکنم! بازی هایی که تازه تموم کردم بتمن و Tomb Raider هست و در حال حاضر هم مشغول XCOM و DiRT Rally هستم و از بهترین بازی هایی هستن که تو این یکی دو سال اخیر بازی کردم! آخرین شوتری هم که بازی کردم COD BO3 بود که افتضاح بود. بتل فیلد هم حتی نسخه 4 هم بازی نکردم چه برسه به هاردلاین! این از رفع اتهامی که به من وارد کردید. البته هیچ ربطی هم به بحث نداشت و شما همین طوری این رو گفتید که من رو در موضع پایین تر قرار بدید ولی به حال ...

در مورد پورت ها هم بگم مثال من فقط اون نیست.

توم ریدر که حدود یک ماه طول کشید با آپدیت هاش مشکلات فریم پایین و استاتر رو حل کنه!

بتمن حدود 3 ماه طول کشید مشکلات به صورت نصفه نیمه حل بشه!

بلک آپس 3 هم که سی پی یو های AMD و i5 رو 100 در 100 می گرد و مموری لیک داشت راحت 10 گیگ مموری پر می کرد و شروع می کرد به استاتر زدن.

ویچر 3 هم که شما مثال زدید تا آپدیت 1.05 اصلا پرفورمنس جالبی نداشت به خصوص روی کارت های AMD. یادی هم بکنیم از ویچر 2 که سراسر باگ بود تا زمانی که نسخه Enhanced Edition همزمان با نسخه اکس باکس منتشر شد.

سری اساسینز که واقعا جای تعجب داره شما مثال می زنید! یونیتی که یک فاجعه بود! سندیکا از یونیتی بهتر بود ولی در حد گرافیک نه چندان خوبی که داشت اصلا فریم مناسبی نمی داد!

دارک سولز 3 رو بازی نکردم ولی ظاهرا باگ های Game-breaking داره که باعث کرش می شه. البته از نظر فریم مشکلی نداره.

در مورد بقیه موارد حق با شماست من هم که البته ادعا نکردم همه بازی ها مشکل دارند ولی تعدا زیادیشون دارند که بعضی ها بعد از چند هفته با آپدیت حل می شه بعضی ها هیچ وقت حل نمی شه.

در پایان هم بگم دوستان اصلا منظور من رو متوجه نشدن! من در کل می گم فقط برای بازی کنسول به صرفه تر هست. تَکرار می کنم فقط به صرفه تر! به دلیل پشتیبانی مداوم تا 4 5 سال بعد. و گر نه در بهتر بودن PC از همه نظر شکی نیست.

مشکل اینجاست کسیکه کنسول داره به دلیل محدودیت هاش{تک بعدی بودن و فقط گیم محور بودن} خلاقیت و نوآوریش از بین میره و تعصب جای دانش رو میگیره.

اگر پست های بنده رو خونده باشید متوجه می شید گفتم در حال حاضر کنسول ندارم و با PC بازی می کنم!!! اصلا ادعای گیمر بودن هم نمی کنم چون در هفته به طور متوسط 5-10 ساعت گیم بازی می کنم دوره گیمری ما دو سه سالی هست تموم شده.

شما که دانش دارید سعی کنید داخل پست هاتون به جای اهانت از این دانشتون استفاده کنید که ما هم بهره ببریم.

ویرایش شده توسط sms.moosavi
لینک به دیدگاه

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

دوست عزیز وقتی سه سال ازش خبری نیست به این معنا که از نهایت قدرت ps4 استفاده میکنند و خیلی خوب بهینش میکنن که نه افت فریم داشنه باشه و نه ... برا همینه شما یه نمونه سری اساسین جدید بگین که بهینه باشه رو پی سی ؟ مخصوصا یونیتی که خدای باگه. کوانتم بریک که پورت با مشکلانی رو پی سی بود. ما نمیخوایم پی سی رو تخریب کنیم هر چیزی به مزاج فرد میچسبه الان شما واستون پی سی خوبه چرا ؟ چون خیلی سطح توقعاتتون بالاس مث ماد و... ولی واسه یه نفر مث من که به انحصاری های سوتگنی علاقه داره و گرافیک هم خیلی براش مهم نیس یک کنسول خوبه . من که هر سه تا داشتم ایکس باکس وان و پی سی حرفه ای و ps4 که با جمع بندی بنده برا خودم یک سیستم فقط برای کارای روز مره و یک کنسول قوی. اون بازی هایی که گفتین ویچر و... مولتی پلتفرمن فقط مختص به پی سی نیستن.

موفق باشی

الحمالله همه هم گیمر هستند و ولی فقط دنبال شوتر اشد گریگمب- راحت میشه روانشناسی کرد یک تاپیک میزنی درباره dark souls پنجاه نفر می بینن یک تاپیک میزنی دربارهcall of و کوانتوم بریک و .... 50000 نفر میبینن همه چی مشخصه - روه به کدوم سمتیم!

برادر من بازی کوانتوم بریک پورت بدی است یک لیست داده رمدی از اشتباهاتش در پورت یک کیلومتر - - طرف بعد از 10 سال یک بازی ناقص پورت کرده برای پی سی شما هم همین بازی رو هی مثال میزنید ؟؟؟چرا بازی های دیگه رو مثال نمیزنید؟ چرا ویچر 3 ؟ چرا فالوت 4 ؟چرا سری Asssassins؟ چرا همین بتلفلید ؟ چرا همین دارک سولز ؟ need for speed? یک بازی خراب و. مشکل دار ملاک نیست برای مقایسه اشتباه. فکر نمیکنید؟

شما این بازی ها رو بازی کردین که میگین مشکل دارن ؟؟؟؟!!!!! ویچر 3 که بهترین جایزه سال رو برد و از گیم اسپات نمره 10 اورد که دقیقا یادم نمیاد فکر کنم 10 بازی در تاریخ باشه که از گیم اسپات نمره 10 گرفت حالا من کاری به گیم اسپات ندارم ولی ویچر یک بازی بی نقص بود. فال اوت که یک مشکلات فنی داشت به لطف اپدیت ها خوب شد. بازی جدید نید فور اسپید بازی کردین اصلا ؟ اگر نمره بد اورد به خاطر چنتا نقاد بود ک اصلا مهن نیس کاملترین بازی بود به طوری که میتونستی باد چرخ رو تنظیم کنی میخوای واسش بال بزارن تا پرواز کنه ؟؟!!!!! بتلفیلد 4 که خدای انلاینه کجاش باگ داره اگرم داره مال انلاینه که به خاطر پینگ هست. اسسنس که اون موتور گرافیکیش مشکل داره ولی این قلم رو بهتون حق میدم اساسین مشکل داره ولی بقیه بازی ها خوبن

الحمالله همه هم گیمر هستند و ولی فقط دنبال شوتر اشد گریگمب- راحت میشه روانشناسی کرد یک تاپیک میزنی درباره dark souls پنجاه نفر می بینن یک تاپیک میزنی دربارهcall of و کوانتوم بریک و .... 50000 نفر میبینن همه چی مشخصه - روه به کدوم سمتیم!

برادر من بازی کوانتوم بریک پورت بدی است یک لیست داده رمدی از اشتباهاتش در پورت یک کیلومتر - - طرف بعد از 10 سال یک بازی ناقص پورت کرده برای پی سی شما هم همین بازی رو هی مثال میزنید ؟؟؟چرا بازی های دیگه رو مثال نمیزنید؟ چرا ویچر 3 ؟ چرا فالوت 4 ؟چرا سری Asssassins؟ چرا همین بتلفلید ؟ چرا همین دارک سولز ؟ need for speed? یک بازی خراب و. مشکل دار ملاک نیست برای مقایسه اشتباه. فکر نمیکنید؟

شما این بازی ها رو بازی کردین که میگین مشکل دارن ؟؟؟؟!!!!! ویچر 3 که بهترین جایزه سال رو برد و از گیم اسپات نمره 10 اورد که دقیقا یادم نمیاد فکر کنم 10 بازی در تاریخ باشه که از گیم اسپات نمره 10 گرفت حالا من کاری به گیم اسپات ندارم ولی ویچر یک بازی بی نقص بود. فال اوت که یک مشکلات فنی داشت به لطف اپدیت ها خوب شد. بازی جدید نید فور اسپید بازی کردین اصلا ؟ اگر نمره بد اورد به خاطر چنتا نقاد بود ک اصلا مهن نیس کاملترین بازی بود به طوری که میتونستی باد چرخ رو تنظیم کنی میخوای واسش بال بزارن تا پرواز کنه ؟؟!!!!! بتلفیلد 4 که خدای انلاینه کجاش باگ داره اگرم داره مال انلاینه که به خاطر پینگ هست. اسسنس که اون موتور گرافیکیش مشکل داره ولی این قلم رو بهتون حق میدم اساسین مشکل داره ولی بقیه بازی ها خوبن
لینک به دیدگاه

فکر نمیکنید یکم زیادی تاپیک منحرف شد  :D

به هر حال تصمیم اول و اخر به عهده ایشان هست که لپ تاپ پی سی یا کنسول بخرن

من به شما پیشنهاد میکنم برید تو اون انجمن های کنسول باز از اونا هم دلایل رو بپرسید و سپس جواب های متعصبانشون رو بررسی کنید با اینجا

لینک به دیدگاه

فکر نمیکنید یکم زیادی تاپیک منحرف شد :D

به هر حال تصمیم اول و اخر به عهده ایشان هست که لپ تاپ پی سی یا کنسول بخرن

من به شما پیشنهاد میکنم برید تو اون انجمن های کنسول باز از اونا هم دلایل رو بپرسید و سپس جواب های متعصبانشون رو بررسی کنید با اینجا

توهین به دوستان عزیز کنسول باز نباشه اما اون انجمن های معروف فن های کنسولی رسما" از لحاظ مشاوره دادن تعطیل هستند .

حوصله ام نمیکشه وگرنه یه طومار سه کیلومتری از سوتی ها و اشتباهات فاحش موجود در تاپیک های اونجا را رو می کردم.

لینک به دیدگاه

http://gamefa.com/309053/اطلاعات-بسیار-زیادی-از-uncharted-4-منتشر-شد-گیم/ واقعا مهیجه این اطلاعات بخونین
لینک به دیدگاه

هر چقدر پول بدید همونقدر آش میخورید

ولی بعد از خوندن نقد های زیادی از منتقدان زیاد به این نتیجه میرسیم که کنسول های این نسل باعث عقب افتادگی گیم های جدید هستند چرا؟ چون نمیتونند گیم هایی با کیفیت خیلی بالا درست کنند مگر اینکه مختص Pc باشه

مثلا شما برید mmorpg هایی که درست میشه رو ببینید مثل Black desert online گرافیک خیلی خوبی داره خیلی از کنسول پلیر ها اعتراض کردند که چرا این گیم برای کنسول نمیاد خب معلوم با گرافیکی که کنسول ها دارند باید 720p با 10 فریم در ثانیه اجرا میشه حالا خب وقتی این کیفیت وجود داره ولی نمیتونن رو بازی های پرطرفدار بزارن چون کنسول ها نمیکشند خب گیم ها عقب میوفته در ضمن طی این سال ها کنسول ها دقیقا Pc هستند با یک سیستم عامل اختصاصی و گیم هایی که برای این سیستم عامل ها بهینه شدند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون دوستی که قصه نوشته برای کنسول و به من میگه این بازی ها رو بازی کردی یا نه جان بچه های لایون تاپیک های بررسی بازی ها رو که ایجاد کردیم لینک بزارید براشون نیان اینجا به ما که ده برابر اونا هزینه پی سی و بازی میدیم نیان داستان تعریف کنند. هر پورتی هر بازی باگ داره یونیتی خراب بود روی پی سی؟ روز یک کنسولش افتضاح تر بود باز پی سی اجرا شد ای ام دی و انویدیا فیکس دادن درایور امد پچ امد الان همون یونیتی که از قضا بهترین نسخه اش شده پی سی داره فیلم اجرا میشه. پچ روز یک بتمن ارخام نایت رو روی ps4نمیزدی نمیشد بازی کنی 10فریم بود. دارک سولز 3 صفحات قبل عکس گذاشتم دیجیتال فاندری مقاله کاملش است میانگین فریمش 20 الان! با فریم تایم 50!!!یعنی جاهایی اسلوموشن است. کی گفته بازی پی سی فقط خرابه؟؟ چارتا مقاله زرد که ادم دید خودش تست نزده بود پی سی رو نباید قضاوت کنه این داستان های کنسولی است طرف دانشش رو نداره مرتب تز های سهمگین میده اذم شاخ درمیاره. پی سی قدرتمند ترین ابزار بازی نسل هفت و هشته و کلا عقب مونده بخاطر توانایی پایین کنسول ها همین بحث های ps4k, از کجا ریشه داره؟؟ از ضعف خود کنسول وگرنه طرف بین نسل نمیاد بگه اخ کم اوردیم!
هر پلتفرمی مشکل خودش رو داره هر بازی مشکل خودش رو داره هر دستگاهی پچ میخواد فیکس میخواد همه باگ دارن و درست میشند. با توجه به قیمت در ایران که 360 قوطی رو میدن 1500.000!!!!!! پول رو داخل چاه بریزیم بره بهتره همه تو خونه ها پی سی دارن یکم ارتقا خوب و ردیفه.

پی سی گیمینگ تو ایران خیلی قویه من خودم اینقدر گیمر پی سی میشناسم که با وجود مشکلات و هزینه بالا و پشتیبانی کم هنوز پایبند موس و کیبورد هستند.

دوست عزیز من اصلا کوانتوم بریک رو بازی نکردم! اون جمله ای هم که گفتم "ما" منظورم من نوعی بود یک نفر با سیستم مشابه من. شاید هیچ وقت هم بازی نکنم! بازی هایی که تازه تموم کردم بتمن و Tomb Raider هست و در حال حاضر هم مشغول XCOM و DiRT Rally هستم و از بهترین بازی هایی هستن که تو این یکی دو سال اخیر بازی کردم! آخرین شوتری هم که بازی کردم COD BO3 بود که افتضاح بود. بتل فیلد هم حتی نسخه 4 هم بازی نکردم چه برسه به هاردلاین! این از رفع اتهامی که به من وارد کردید. البته هیچ ربطی هم به بحث نداشت و شما همین طوری این رو گفتید که من رو در موضع پایین تر قرار بدید ولی به حال ...

در مورد پورت ها هم بگم مثال من فقط اون نیست.

توم ریدر که حدود یک ماه طول کشید با آپدیت هاش مشکلات فریم پایین و استاتر رو حل کنه!
بتمن حدود 3 ماه طول کشید مشکلات به صورت نصفه نیمه حل بشه!
بلک آپس 3 هم که سی پی یو های AMD و i5 رو 100 در 100 می گرد و مموری لیک داشت راحت 10 گیگ مموری پر می کرد و شروع می کرد به استاتر زدن.
ویچر 3 هم که شما مثال زدید تا آپدیت 1.05 اصلا پرفورمنس جالبی نداشت به خصوص روی کارت های AMD. یادی هم بکنیم از ویچر 2 که سراسر باگ بود تا زمانی که نسخه Enhanced Edition همزمان با نسخه اکس باکس منتشر شد.
سری اساسینز که واقعا جای تعجب داره شما مثال می زنید! یونیتی که یک فاجعه بود! سندیکا از یونیتی بهتر بود ولی در حد گرافیک نه چندان خوبی که داشت اصلا فریم مناسبی نمی داد!
دارک سولز 3 رو بازی نکردم ولی ظاهرا باگ های Game-breaking داره که باعث کرش می شه. البته از نظر فریم مشکلی نداره.
در مورد بقیه موارد حق با شماست من هم که البته ادعا نکردم همه بازی ها مشکل دارند ولی تعدا زیادیشون دارند که بعضی ها بعد از چند هفته با آپدیت حل می شه بعضی ها هیچ وقت حل نمی شه.

در پایان هم بگم دوستان اصلا منظور من رو متوجه نشدن! من در کل می گم فقط برای بازی کنسول به صرفه تر هست. تَکرار می کنم فقط به صرفه تر! به دلیل پشتیبانی مداوم تا 4 5 سال بعد. و گر نه در بهتر بودن PC از همه نظر شکی نیست.

اگر پست های بنده رو خونده باشید متوجه می شید گفتم در حال حاضر کنسول ندارم و با PC بازی می کنم!!! اصلا ادعای گیمر بودن هم نمی کنم چون در هفته به طور متوسط 5-10 ساعت گیم بازی می کنم دوره گیمری ما دو سه سالی هست تموم شده.
شما که دانش دارید سعی کنید داخل پست هاتون به جای اهانت از این دانشتون استفاده کنید که ما هم بهره ببریم.

چرا رفع اتهام؟ دادگاه که نیست دوست من.
ولی وقتی دارید میگید روی سیستم من فلان بازی اجرا نشد ما که علم غیب نداریم بدونیم شما داری مثال میزنید؟؟ ششما گفتید کوانتوم بریک روی سیستم 4میلیونی من اجرا نمیشه روی نمیدونم چی اجرا میشه؟؟ بنده در پاسخ شما گفتم چی؟؟

کوانتوم بریک از لحاظ پورت بد بوده و مشکلات زیادی داره که البته رمدی یک لیست طولانی زده در گیم اسپات و پیگیر فیکس هستند خلاص مثل همه بازی ها. قرار نیست برای بررسی توان پی سی یک بازی مشکل دار رو که اونهم در حال فیکسه ملاک قرار بدیم؟؟ نمیشه! ،این همه خوبی پی سی حالا شما میخوای با یک بازی مشکل دار همه خوبی ها رو ازد بین ببرید؟
بقیه صحبت هاتون به حرف من مربوط نمیشه من فقط گفتم کوانتوم بریک بازی نیست که به عنوان تاچ استون برای ارزیابی و معیار شما مثال میزنید. توانایی پی سی برتر از اینهاست که با دوتا پورت بد خراب بشه.

ویچر سه نسخه کنسول سی گیگ اپدیت امد براش هنوز از محیط ها حتی 25 فریم هم پایین تر میره،درسته؟ برای پی سی هم همین فیکس ها امدن الان ویچر روی پی سی رو میشه با کنسول مقایسه کرد؟؟ بهترین نسخه ویچر 3 پی سی بود همون روز یک من بدون پچ کلی بازی کردم ولی ps4 دم دستم بود تست زدم مشکلات بیداد میکرد فریم لگ باگ غیب میشدن ایتم ها...... پس فقط بازی پی سی نیست که مشکل داره ادم یک چیزیی شنید تا خودش تست نکنه نباید به کسی گوش کنه شاید منبع خبر صلاحیت علمی بحث رو نداشته باشه.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

اون دوستی که قصه نوشته برای کنسول و به من میگه این بازی ها رو بازی کردی یا نه جان بچه های لایون تاپیک های بررسی بازی ها رو که ایجاد کردیم لینک بزارید براشون نیان اینجا به ما که ده برابر اونا هزینه پی سی و بازی میدیم نیان داستان تعریف کنند. هر پورتی هر بازی باگ داره یونیتی خراب بود روی پی سی؟ روز یک کنسولش افتضاح تر بود باز پی سی اجرا شد ای ام دی و انویدیا فیکس دادن درایور امد پچ امد الان همون یونیتی که از قضا بهترین نسخه اش شده پی سی داره فیلم اجرا میشه. پچ روز یک بتمن ارخام نایت رو روی ps4نمیزدی نمیشد بازی کنی 10فریم بود. دارک سولز 3 صفحات قبل عکس گذاشتم دیجیتال فاندری مقاله کاملش است میانگین فریمش 20 الان! با فریم تایم 50!!!یعنی جاهایی اسلوموشن است. کی گفته بازی پی سی فقط خرابه؟؟ چارتا مقاله زرد که ادم دید خودش تست نزده بود پی سی رو نباید قضاوت کنه این داستان های کنسولی است طرف دانشش رو نداره مرتب تز های سهمگین میده اذم شاخ درمیاره. پی سی قدرتمند ترین ابزار بازی نسل هفت و هشته و کلا عقب مونده بخاطر توانایی پایین کنسول ها همین بحث های ps4k, از کجا ریشه داره؟؟ از ضعف خود کنسول وگرنه طرف بین نسل نمیاد بگه اخ کم اوردیم!

هر پلتفرمی مشکل خودش رو داره هر بازی مشکل خودش رو داره هر دستگاهی پچ میخواد فیکس میخواد همه باگ دارن و درست میشند. با توجه به قیمت در ایران که 360 قوطی رو میدن 1500.000!!!!!! پول رو داخل چاه بریزیم بره بهتره همه تو خونه ها پی سی دارن یکم ارتقا خوب و ردیفه.

پی سی گیمینگ تو ایران خیلی قویه من خودم اینقدر گیمر پی سی میشناسم که با وجود مشکلات و هزینه بالا و پشتیبانی کم هنوز پایبند موس و کیبورد هستند.

ولی وقتی دارید میگید روی سیستم من فلان بازی اجرا نشد ما که علم غیب نداریم بدونیم شما داری مثال میزنید؟؟ ششما گفتید کوانتوم بریک روی سیستم 4میلیونی من اجرا نمیشه روی نمیدونم چی اجرا میشه؟؟ بنده در پاسخ شما گفتم چی؟؟

کوانتوم بریک از لحاظ پورت بد بوده و مشکلات زیادی داره که البته رمدی یک لیست طولانی زده در گیم اسپات و پیگیر فیکس هستند خلاص مثل همه بازی ها. قرار نیست برای بررسی توان پی سی یک بازی مشکل دار رو که اونهم در حال فیکسه ملاک قرار بدیم؟؟ نمیشه! ،این همه خوبی پی سی حالا شما میخوای با یک بازی مشکل دار همه خوبی ها رو ازد بین ببرید؟

بقیه صحبت هاتون به حرف من مربوط نمیشه من فقط گفتم کوانتوم بریک بازی نیست که به عنوان تاچ استون برای ارزیابی و معیار شما مثال میزنید. توانایی پی سی برتر از اینهاست که با دوتا پورت بد خراب بشه.

ویچر سه نسخه کنسول سی گیگ اپدیت امد براش هنوز از محیط ها حتی 25 فریم هم پایین تر میره،درسته؟ برای پی سی هم همین فیکس ها امدن الان ویچر روی پی سی رو میشه با کنسول مقایسه کرد؟؟ بهترین نسخه ویچر 3 پی سی بود همون روز یک من بدون پچ کلی بازی کردم ولی ps4 دم دستم بود تست زدم مشکلات بیداد میکرد فریم لگ باگ غیب میشدن ایتم ها...... پس فقط بازی پی سی نیست که مشکل داره ادم یک چیزیی شنید تا خودش تست نکنه نباید به کسی گوش کنه شاید منبع خبر صلاحیت علمی بحث رو نداشته باشه.

یعنی اقا رضا داری می ترکونیا !   I CALL YOU LORD COMMANDER OF PC WATCH     :clapping:  :clapping:  :big hug:

------------

یه سوتفاهمی هم که به وجود میاد می دونین چیه؟ 

طرف میاد میگه فلان گیم رو PC مشکلات فراوان داره نمی دونم باگ داره افت فریم داره. منظور از از افت فریم اینه که میخواد رو 60 اجرا کنه فریم میاد رو 50 45 . ولی تو کنسول فریم رو 30 قفله خو شما رو سیستم 1 میلیونی هم میتونی همه بازیارو رو 30 فریم اجرا کنی و هیچ هم نیازی به پچ نخواهی داشت علی رغم پچ های چند گیگی کنسول

پس وقتی میگیم فلان بازی رو PC افتضاحه یعنی یه نمره بهتر از کنسوله نه 10 نمره!!!!!!!!!!! ما اون 10 نمره رو غالبا مدنظر میگیریم

بعدشم شما هی بیا بگو سونی شاهکار داره انحصاری داره اقا قبول . انچارتد . لست اف اس . گاد اف وار. اینا شاهکار. اینا عالی اینا معرکه اینا هلو اینا البالو اینا شفتالو. به خاطر سه تا گیم ادم میاد این همه ضرر بکنه؟ چون به جز 3 4 تا انحصاری توپ بقیه انحصاری ها عالی نستن و ما بقی بازیای مولتی پلتفورم هم هم قیمت هم کیفیت خوبی در PC نسبت به کنسولا دارن. میگم قیمت چون ما استیم رو داریم. نمی دونم کنسول دارا خبر دارن یا خودشونو به کوچه فلان می زنن . تو استیم بازی ها هی تخفیف میخورن. ما استیم گیفت داریم. استیم آف داریم. انویدیا کد داریم. ای ام دی کد داریم. کرک داریم. چی میگین ها؟ من که به خاطر 3 4 تا گیم توپ و شاهکار شاهکار نمیام خودمو از بقیه بازیا محروم کنم چون که نمی تونم برا هر بازی 200 یا 200 به بالا پول بدم. 

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی اقا رضا داری می ترکونیا !   I CALL YOU LORD COMMANDER OF PC WATCH     :clapping:  :clapping:  :big hug:

------------

طرف میاد میگه فلان گیم رو PC مشکلات فراوان داره نمی دونم باگ داره افت فریم داره. منظور از از افت فریم اینه که میخواد رو 60 اجرا کنه فریم میاد رو 50 45 . ولی تو کنسول فریم رو 30 قفله خو شما رو سیستم 1 میلیونی هم میتونی همه بازیارو رو 30 فریم اجرا کنی و هیچ هم نیازی به پچ نخواهی داشت علی رغم پچ های چند گیگی کنسول

پس وقتی میگیم فلان بازی رو PC افتضاحه یعنی یه نمره بهتر از کنسوله نه 10 نمره!!!!!!!!!!! ما اون 10 نمره رو غالبا مدنظر میگیریم

بعدشم شما هی بیا بگو سونی شاهکار داره انحصاری داره اقا قبول . انچارتد . لست اف اس . گاد اف وار. اینا شاهکار. اینا عالی اینا معرکه اینا هلو اینا البالو اینا شفتالو. به خاطر سه تا گیم ادم میاد این همه ضرر بکنه؟ چون به جز 3 4 تا انحصاری توپ بقیه انحصاری ها عالی نستن و ما بقی بازیای مولتی پلتفورم هم هم قیمت هم کیفیت خوبی در PC نسبت به کنسولا دارن. میگم قیمت چون ما استیم رو داریم. نمی دونم کنسول دارا خبر دارن یا خودشونو به کوچه فلان می زنن . تو استیم بازی ها هی تخفیف میخورن. ما استیم گیفت داریم. استیم آف داریم. انویدیا کد داریم. ای ام دی کد داریم. کرک داریم. چی میگین ها؟ من که به خاطر 3 4 تا گیم توپ و شاهکار شاهکار نمیام خودمو از بقیه بازیا محروم کنم چون که نمی تونم برا هر بازی 200 یا 200 به بالا پول بدم. 

خدا رفتگان ات رو مورد امرزش و رحمت الهی  قرار بده . @};-

لینک به دیدگاه

خدا رفتگان ات رو مورد امرزش و رحمت الهی  قرار بده . @};-

Thank you my Lord

لینک به دیدگاه

من یک راهکار مناسب دارم برای همه دیگه اینقدر بحث نباشه:

یکدونه xbox و یکدونه PS4 بگیرن بازی های اختصاصی شون هم بگیرن.

یکدونه PC با دو تا گرافیک Ti یا Fury x با مخلفاتش هم بگیرن برای بازی های مشترک.

یکدونه Surface Book  هم بگیرن برای کار تحصیل.

نخند آقا، شوخی نداریم.

لینک به دیدگاه

نخند آقا، شوخی نداریم.

بهترین جواب

لینک به دیدگاه

نخند آقا، شوخی نداریم.

شدیدا تائید میشه 

ولی جدا از شوخی استارتر عزیز لطفا تصمیمتون رو بگید که میخواید کدوم رو بخرید و اینکه اگر نیاز به سیستم پیشنهادی داشتین مطرح کنید تا زودتر این قضیه تموم شه

حالا بلند شید همدیگرو ببوسید همه چی ختم به خیر شه :laughing:

لینک به دیدگاه

بهترین جواب

بهترین جواب

شدیدا تائید میشه 

ولی جدا از شوخی استارتر عزیز لطفا تصمیمتون رو بگید که میخواید کدوم رو بخرید و اینکه اگر نیاز به سیستم پیشنهادی داشتین مطرح کنید تا زودتر این قضیه تموم شه

حالا بلند شید همدیگرو ببوسید همه چی ختم به خیر شه :laughing:

می دونید اصلاً نباید از این بحثا باشه دلیل تمام این بحثای بی معنی اصلاً ما نیستیم اینا بخاطر بی پولی که نگیم بهتره بگیم واحد پول بی ارزشمون هست خدا رو شکر هنوز خیلی نگذشته از اون موقع که دلار ۸۰۰ مبادلاتی و ۱۰۰۰ آزاد بود الان ۳/۵ میلیون می دی یک سیستم متوسط رو به پایین می گیری اون موقع ۳/۵ می دادی بهترین سیستم که چی بگم، سیستم سفارشی می تونستی بگیری. بهترین لپ تاپ رو که می گرفتی از ۱/۵ بیشتر نمی شد xbox 360 رو من خریدم ۳۵۰ تومن PS3 رو گرفتم ۴۰۰. چه کار که با ما نکرد هاله ی نور حالا باید بین چند تا چیز که هیچ ربطی به هم ندارن و هم کدوم کار خودشون رو می کنن باید انتخاب بی معنی کنیم.

لینک به دیدگاه

می دونید اصلاً نباید از این بحثا باشه دلیل تمام این بحثای بی معنی اصلاً ما نیستیم اینا بخاطر بی پولی که نگیم بهتره بگیم واحد پول بی ارزشمون هست خدا رو شکر هنوز خیلی نگذشته از اون موقع که دلار ۸۰۰ مبادلاتی و ۱۰۰۰ آزاد بود الان ۳/۵ میلیون می دی یک سیستم متوسط رو به پایین می گیری اون موقع ۳/۵ می دادی بهترین سیستم که چی بگم، سیستم سفارشی می تونستی بگیری. بهترین لپ تاپ رو که می گرفتی از ۱/۵ بیشتر نمی شد xbox 360 رو من خریدم ۳۵۰ تومن PS3 رو گرفتم ۴۰۰. چه کار که با ما نکرد هاله ی نور حالا باید بین چند تا چیز که هیچ ربطی به هم ندارن و هم کدوم کار خودشون رو می کنن باید انتخاب بی معنی کنیم.

باز هم بهترین جواب

مشکل اصلی بی پولیه

مشکل بعدی گربه دستش به گوشت نمیرسه است!(عذر می خوام که میگم)

حالا که نمیرسه نباید تو سر این و اون کوبید !شخصیت خودتو باید ببری بالا نه اینکه خودتو ضایع کنی

من خودم هر چی گرفتم همش قرض و قسط بوده اونم از یه آشنا،من تو هزینه ی دانشگام موندم ! با داشتن اینا قید خیلی چیزا رو زدم الان من یه دوچرخه هم ندارم :D

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

حیف هنوز پستام به حد نساب نرسیده و گرنه به همتون مثبت میدادم  :(

به هر حال ازتون تشکر میکنم به خاطر گفتن واقعیت 

اما از ماست که بر ماست

فقط ممنون میشم بفهمم تصمیم استاتر چی هست :D

لینک به دیدگاه

ببین دوست عزیز من که از روی تعصب حرف نمیزنم من پی سی حرفه ای داشتم کارت گرافیکش gtx 980ti بعدا یه اتفاقی افتا. مال تصادف لعنتی فروختم. و الان کنسول دارم . یا دستگاه شما خراب بود که بتمن سری اخر رو اینطوری اجرا کرده یا مشکلات دیگه . من خودم اصلا ابدا بازی های پی اس رو اپدیت نمیکنم مگر برا انلاین بازی کردن . کی گفته بتمن رو پی اس بدون اپدیت فریم رو 10 ؟؟؟!!!! واقعا شاخ در اوردم بهترین پورت رو کنسول ها بود و بدترین و افتضاح ترین پورت رو پی سی بود که با یک کارت گرافیک تیتان 12 گیگابایتی فریم رو 30 بود . واقعا دیگه انصاف خوب چیزیه معلومه که شما هیچی رو تست نکردین خودم بنده تو سایت های معروف حالا اسم نمیبرم به عنوان نقاد بازی های رایانه ای فعالیت دارم و همه بازی ها رو پی اس فور اجرا و نقد میکنم چرت پرت که نمیگم همش بر اساس تست و حقیقته. والا من یونیتی رو رو پی سی و پی اس فور نصب کردم هر دو بدون اپدیت مشکل داشتن نرخ فریم تو. Ps4 روی 25 الی 27 بود رو پی سی با اپدیت یه خورده رفت بالاتر من صحناتی از قبیل غیب شدن سر و ... ندیدم هر چی دیدم تو پی سی بوده قبلا هم متذکر شدم مشکل موتور گرافیکی بازی هست در مورد ویچر 3 رو کنسول ps4 روی 28 الی 30 بود که اکثر اوقات رو 30 قفل بود ولی اکس باکس وان یه خورده ضعیف کار کرده. لطفا تا خودمون امتحان نکنیم نریم از چند جا حرف گوش کردیم بیایم بگیم اینو برا تو نگفتم برا همه گفتم چون دیدم.

نتیجشو بگم کنسول و پی سی دوتا مقوله جداگانه هستند به قول دوستمون هر چقدر پول بدی به همون اندازه اش میخوری. پولداری برو سیستم خفن بخر بازی کن پول نداری همین کنسول بخر تا اخر عشق حال کن با بازها با کیفیت فول اچ دی . فور کا برا ادمایی هست که سطح توقعاتشون بالاس که تو ایران به خاطر مسایل اقتصادی خیلی کم هستن اینطور بهره ای از کیفست 4کا ببرن.

موفق باشید

یعنی اقا رضا داری می ترکونیا ! I CALL YOU LORD COMMANDER OF PC WATCH :clapping: :clapping: :big hug:

------------

حالا کاری ندارم به این چیزا الان یه حرف بزنم این به این معنا نیست طرفداری بکنم

بازی هایی که از استیم میخرید چقدره ؟ بازی های قدیمی از 20 شروع میشن تا 70. بازی های جدید از 140 شروع میشن تا 200. حالا بازی کنسول اول بسم الله بیاد بازار 220 تومن قیمتشه که اینا به دلال های ایرانی ربط داره وگرنه قیمتش پایین تر از این حرفاس بگذریم . بعد از یک هفته قیمت کم کم میادپایین میشه رو 170 تومن حالا چقدر فرق داره با قیمت استیم؟؟؟ تازه میتونید بفروشیدش با یه خورده ضرر یا تعویض سربه سر یا مقداری پول وش میزارین به همین راحتی. از اول گفتم این به این معنا نیست که دارم دفاع میکنم بلکه فقط حقایق رو دارم میگم

ویرایش شده توسط *AHMAD*
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین دوست عزیز من که از روی تعصب حرف نمیزنم من پی سی حرفه ای داشتم کارت گرافیکش gtx 980ti بعدا یه اتفاقی افتا. مال تصادف لعنتی فروختم. و الان کنسول دارم . یا دستگاه شما خراب بود که بتمن سری اخر رو اینطوری اجرا کرده یا مشکلات دیگه . من خودم اصلا ابدا بازی های پی اس رو اپدیت نمیکنم مگر برا انلاین بازی کردن . کی گفته بتمن رو پی اس بدون اپدیت فریم رو 10 ؟؟؟!!!! واقعا شاخ در اوردم بهترین پورت رو کنسول ها بود و بدترین و افتضاح ترین پورت رو پی سی بود که با یک کارت گرافیک تیتان 12 گیگابایتی فریم رو 30 بود . واقعا دیگه انصاف خوب چیزیه معلومه که شما هیچی رو تست نکردین خودم بنده تو سایت های معروف حالا اسم نمیبرم به عنوان نقاد بازی های رایانه ای فعالیت دارم و همه بازی ها رو پی اس فور اجرا و نقد میکنم چرت پرت که نمیگم همش بر اساس تست و حقیقته. والا من یونیتی رو رو پی سی و پی اس فور نصب کردم هر دو بدون اپدیت مشکل داشتن نرخ فریم تو. Ps4 روی 25 الی 27 بود رو پی سی با اپدیت یه خورده رفت بالاتر من صحناتی از قبیل غیب شدن سر و ... ندیدم هر چی دیدم تو پی سی بوده قبلا هم متذکر شدم مشکل موتور گرافیکی بازی هست در مورد ویچر 3 رو کنسول ps4 روی 28 الی 30 بود که اکثر اوقات رو 30 قفل بود ولی اکس باکس وان یه خورده ضعیف کار کرده. لطفا تا خودمون امتحان نکنیم نریم از چند جا حرف گوش کردیم بیایم بگیم اینو برا تو نگفتم برا همه گفتم چون دیدم.

نتیجشو بگم کنسول و پی سی دوتا مقوله جداگانه هستند به قول دوستمون هر چقدر پول بدی به همون اندازه اش میخوری. پولداری برو سیستم خفن بخر بازی کن پول نداری همین کنسول بخر تا اخر عشق حال کن با بازها با کیفیت فول اچ دی . فور کا برا ادمایی هست که سطح توقعاتشون بالاس که تو ایران به خاطر مسایل اقتصادی خیلی کم هستن اینطور بهره ای از کیفست 4کا ببرن.

موفق باشید

حالا کاری ندارم به این چیزا الان یه حرف بزنم این به این معنا نیست طرفداری بکنم

بازی هایی که از استیم میخرید چقدره ؟ بازی های قدیمی از 20 شروع میشن تا 70. بازی های جدید از 140 شروع میشن تا 200. حالا بازی کنسول اول بسم الله بیاد بازار 220 تومن قیمتشه که اینا به دلال های ایرانی ربط داره وگرنه قیمتش پایین تر از این حرفاس بگذریم . بعد از یک هفته قیمت کم کم میادپایین میشه رو 170 تومن حالا چقدر فرق داره با قیمت استیم؟؟؟ تازه میتونید بفروشیدش با یه خورده ضرر یا تعویض سربه سر یا مقداری پول وش میزارین به همین راحتی. از اول گفتم این به این معنا نیست که دارم دفاع میکنم بلکه فقط حقایق رو دارم میگم

تمام لحنتون تعصبه شرمنده میگم چون خیلی از حرفاتون مشکوکه! اینقدر گیمر بودم و اینقدر پی سی باز بودم و میشناسم پی سی باز که به محض نفس کشیدن نان گیمر پی سی شناساییش میکنم.  برادر من  بازی بتمن هم خراب بود دارید د ست میزاری روی بد چیز هایی کوانتوم بریک و بتمن هردو بازی هایی مشکل داری هستند البته کوانتوم بریک فیکس خواهد شد ولی بتمن نه -وارنر معذرت خواهی رسمی کرد از کاربران استیم و قول داد دیگه همچین فاجعه ای نشه -من بازی ها رو هیچی تست نکردم؟؟؟؟؟ شما تازه کار هستید در این فروم من رو نمیشناسید دوست من . بنده کارم نقد و بررسی و تست بازی هاست.  شما یک بازی خراب تست کردید روی پی سی هی میاید همینجا همین بازی های خراب رو اشاره میکنید. خوب دیگه غیر از بتمن و کوانتوم بریک چی دارید ؟ شما گیمر کنسولید من پی سی ، شما هیچ وقت گیمر پی سی نبودید شک نکنید اگر بودید اینجور از کنسول دفاع نمیکردید. کنسول این نسل  که کلا خراب کرده پیشرفت رو روی پی سی،  نسل پیش هم که  پی سی تا 16/32 گیگ رم براش عادی بود  360/ps3 با 256 مگ رم بازی ها روشون توسعه داده می شد نتیجه شد که چقدر بازی خوب با رزلوشن های 720/30 فریم مذخرف باقی موندند و به تاریخ پیوستند. 

از نقد هاتون بگذارید اینجا لطفا ،چرا اسم نمیبرید ایرادی نداره عزیزم ما هم میخونیم مگر خدای نکرده خلاف کردید نقد نوشتید بگذارید ببینیم فعالیت رو .

لینک های زیر گوشه ای از   بعضی از کارهای من زیر است می تونید مطالعه کنید تا دیگر بدون شناخت شخصی بهش تهمت بی اطلاعی یا نداشتن دانش روی موضوعی رو نزنید .من وارد بحثی نمیشم که در موردش اطلاعی نداشته باشم ، شاید شما الان اینکار رو کردید ولی من نه:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=57479&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=57095&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=28729&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43066&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=54924&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=51859&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=41811&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=55185&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=29539&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=53732&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=52026&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=34470&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43811&hl=

و...................................

من ویچر 3 ps4 رو زیاد بازی کردم افتضاح بود دوست من لطفا پاسخ های خود و جملات خودم رو برای خودم نقل نکنید. بتمن 90% زمان 25 فریم بود روی ps4 روز یک دیپ داشت در فریم    10 هم میزد گرامی روز یک فیکس شد ما قبل از روز یک تست زدیم !  خوب مگر پی سی و کنسول دو مقوله جدا نیستند؟ چرا مرتب دارید به پی سی بی احترامی میکنید و میگید فلان بازی خراب بودو ....؟؟خوب اگر مصرف کننده کنسول هستید که مشخصه دیگه لطفا  به پی سی گیمنیگ بی احترامی نکنید این مشخصه که پی سی از هر لحاظ برتری داره.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

تمام لحنتون تعصبه شرمنده میگم چون خیلی از حرفاتون مشکوکه! اینقدر گیمر بودم و اینقدر پی سی باز بودم و میشناسم پی سی باز که به محض نفس کشیدن نان گیمر پی سی شناساییش میکنم. برادر من بازی بتمن هم خراب بود دارید د ست میزاری روی بد چیز هایی کوانتوم بریک و بتمن هردو بازی هایی مشکل داری هستند البته کوانتوم بریک فیکس خواهد شد ولی بتمن نه -وارنر معذرت خواهی رسمی کرد از کاربران استیم و قول داد دیگه همچین فاجعه ای نشه -من بازی ها رو هیچی تست نکردم؟؟؟؟؟ شما تازه کار هستید در این فروم من رو نمیشناسید دوست من . بنده کارم نقد و بررسی و تست بازی هاست. شما یک بازی خراب تست کردید روی پی سی هی میاید همینجا همین بازی های خراب رو اشاره میکنید. خوب دیگه غیر از بتمن و کوانتوم بریک چی دارید ؟ شما گیمر کنسولید من پی سی ، شما هیچ وقت گیمر پی سی نبودید شک نکنید اگر بودید اینجور از کنسول دفاع نمیکردید. کنسول این نسل که کلا خراب کرده پیشرفت رو روی پی سی، نسل پیش هم که پی سی تا 16/32 گیگ رم براش عادی بود 360/ps3 با 256 مگ رم بازی ها روشون توسعه داده می شد نتیجه شد که چقدر بازی خوب با رزلوشن های 720/30 فریم مذخرف باقی موندند و به تاریخ پیوستند.

از نقد هاتون بگذارید اینجا لطفا ،چرا اسم نمیبرید ایرادی نداره عزیزم ما هم میخونیم مگر خدای نکرده خلاف کردید نقد نوشتید بگذارید ببینیم فعالیت رو .

لینک های زیر گوشه ای از بعضی از کارهای من زیر است می تونید مطالعه کنید تا دیگر بدون شناخت شخصی بهش تهمت بی اطلاعی یا نداشتن دانش روی موضوعی رو نزنید .من وارد بحثی نمیشم که در موردش اطلاعی نداشته باشم ، شاید شما الان اینکار رو کردید ولی من نه:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=57479&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=57095&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=28729&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43066&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=54924&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=51859&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=41811&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=55185&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=29539&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=53732&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=52026&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=34470&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43811&hl=

و...................................

من ویچر 3 ps4 رو زیاد بازی کردم افتضاح بود دوست من لطفا پاسخ های خود و جملات خودم رو برای خودم نقل نکنید. بتمن 90% زمان 25 فریم بود روی ps4 روز یک دیپ داشت در فریم 10 هم میزد گرامی روز یک فیکس شد ما قبل از روز یک تست زدیم ! خوب مگر پی سی و کنسول دو مقوله جدا نیستند؟ چرا مرتب دارید به پی سی بی احترامی میکنید و میگید فلان بازی خراب بودو ....؟؟خوب اگر مصرف کننده کنسول هستید که مشخصه دیگه لطفا به پی سی گیمنیگ بی احترامی نکنید این مشخصه که پی سی از هر لحاظ برتری داره.

والا من به پی سی بی احترامی نکردم من از همون روز اول که پا گذاشتم به دنیای گیمینگ توسط پی سی بود اولین بازیم هم ای جی ای و جنگ های صلیبی بود که تا وقتی که پلی 3 اومد و ایکس باکس 360 بیشتر رو کنسول تمرکز کردم و بعد از اونا دوباره بعد از اومدن کارت های سری جدید 980و 970 رفتم پی سی رو ارتقا دادم . من خودم به شخصه پی سی رو قبول دارم ولی از اول گفتم دوتا مقوله جداگانه هستن که نمیشه باهم فرق گذاشت . از اول گفتم به قولی دوستمون همون قدر که پول میدی ... . سایت های گیمفا و گیم ایمگ و بازی سنتر بنده اونجا فعالیت دارم با همین اسم کاربریم

موفق باشید. به هر حال هر گونه ابهاماتی ایشالله رفع شده باشه قصدم تخریب پی سی نبوده و نخواهد بود هر چیزی یک معایب و مزایای داره تو این دنیا همش اینطوریه

لینک به دیدگاه

متاسفانه کنسولهای جدید ضعیفتر از اونه که بشه حتی با pc مقایسش کرد .

کنسولهای نسل جدید عملا هیچ برتری نسبت به pc ندارن .

یک نگاه به لینک زیر نشون میده که در بازی های شوتر کنسول واقعا ضعف داره چون گیم پد ضعف داره  .

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=57083#entry698895

حالا فریم روی 200 یا 2 باشه فرقی نمیکنه . واقعا برای اکثریت گیمرها بازی شوتر بدون موس و کیبرد معنی نداره .

اجرای بازی در رزولیشن 900 و 720 یا فریم 30 یا تنظیمات مدیوم تنها قسمتی از مشکلات کنسولها هست و مربوط به ضعف سخت افزاری کنسول میشه و با حقه های نرم افزاری قابل ترمیم نیست .

حالا هم که 750ti میتونه بازی ها رو به خوبی کنسول اجرا کنه و نسل جدید گرافیک ها اصلا حرفی برای گفتن باقی نمیزاره .

گرافیک های مثل 970 جادویی که به خوبی میتونست کنسول رو شکست بده به زودی به یک کارت کاملا میان رده تبدیل میشه . چون که نسل جدید انویدیا و ای ام دی به زودی میان و تاثیر جدی در پرفورمنس دارن .

حالا بحث سر کنسولهای که از همین الان دارن با 720p و 30 فریم بازی رو اجرا میکنن و مایه خجالت شدن . یک 280x میتونه بازی ها رو خیلی بهتر اجرا کنه در حالی که عملا میان رده حساب میشه .

لینک به دیدگاه

از لحاظ قدرت که همه میدونیم pc برتر هست(یعنی اگه این رو تکذیب کنید اسم گیمر نمیشه روتون گذاشت(لطفا اگه قبول ندارید برید امار سایت های بزرگ گیم مثل پی سی گیمر یوروگیمر ای جی ان کوتاکو و ... رو ببنیدی که یک کامپیوتر low end gaming برتر است از ps4))

و اینکه از لحاظ پورت و بازی

وقتی که کنسول میتونه تازه با 720*1366 به اندازه 30 فریم بگیره واقعا حرفی باقی نمیذاره 

بعدشم تمام کنسول باز ها حتی تو سایت های خبری گیم متعصب ترین گیمر های کنسول این رو قبول دارن که پی سی برتر هست و زمانی که مقایسه تصویری میذارن بین کیفیت بازی ها با کنسول و پی سی بدون دیدن فیلم میگن پی سی 

دلیلش اینه که حرفی برای گفتن نداره مقابل پی سی

اما من خودم کنسول دارمو بازی های زیادی کردم اما واقعا مقایسه کردین کیفیت یک بازی رو رو پی سی و همون بازی رو با همون تی وی یا مانیتور روی کنسول؟

اگر اینکار هارو انجام داده باشید میدونید چرا همه میگن پی سی

لینک به دیدگاه

اگه میخوای لپتاپ بگیری باید اینو در نظر بگیری که مثلا gtx 970 لپتاپ در حد gtx950 کامپیونر عملکرد داره

کنسول xbox ,ps4 هم رو 30fps قفل میشه

یعنی در حد gtx750 هم نیست

ویرایش شده توسط amirfd96
لینک به دیدگاه

سلام دوستان به خاطر شرکت در بحث بسیار ممنونم  @};-

یک سری گفتن گرافیک های نسل جدید داره میاد داستان چیه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...