رفتن به مطلب

شاخ به شاخ Z170X-Gaming GT با Maximus VIII Formula

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود در بین مین بردهای رده حرفه ای،برند ایسوزحرف اول رو در کیفیت،کارایی وتکنولوژی می زنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از همه عزیزانی که نظر دادن

حالا نظرتون درباره یک مقایسه و بررسی عملی Head To Head درست و حسابی بین این دو مادربرد چیه؟
پ .ن: منظور از بررسی عملی درست حسابی، از تست بهره وری انرژی گرفته تا اجرای بازی و اورکلاک و رم و... :cool:

41052-Tabby-kitten-head-to-head-with-cut

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از همه عزیزانی که نظر دادن

حالا نظرتون درباره یک مقایسه و بررسی عملی Head To Head درست و حسابی بین این دو مادربرد چیه؟

پ .ن: منظور از بررسی عملی درست حسابی، از تست بهره وری انرژی گرفته تا اجرای بازی و اورکلاک و رم و... :cool:

41052-Tabby-kitten-head-to-head-with-cut

بزن ببینیم چند به چند میشه :D

منتظر شاخ به شاخ و بررسی موشکافانه

لینک به دیدگاه

هر دو مادربرد در سطح عالی امکانات قرار دارن و از نظر پورت و اسلات و چیپست و... کم و کسری ندارن. 

شخصا Z170X Gaming GT رو ترجیح می دم به خاطر تجربه خوبی که ازش داشتم. توی مشخصاتش رم رو تا 3866MHz ذکر کردن اما من تا 4000 هم دیدم که ران کرده.

لینک به دیدگاه

من سری گیگابایت رو دارم و ب جرعت میگم که گیگابایت رو انتخاب کنی از لحاظ کیفیت و قدرت گیگابایت بهتره

لینک به دیدگاه

درود

هردو برد خیلی نزدیک به همن

ایسوس usb3.1 type a+c داره و گیگا فقط type c

کارت صدای ایسوس supreme fx و گیگا creative 3d داره

لود 600 اهمی رو ایسوس پتیبانی کرده اما گیگا حرفی در موردش نگفته

گارد روی برد ایسوس همه برد رو گرفته با خنک کننده دوگانه و گیگا همون طراحی بدون حفاظ همیشگیه

اورکلاک گیگا بالاتره نسبت به ایسوس اما نه خیلی

گیگا پورت Thunderbolt 3 رو داره و چیپ شبکه killer داره

ایسوس دارای وای فای دوال باند با پشتیبانی تمام استانداردهای a/b/g/n/ac هست

انتخاب دیگه به نیاز و سلیقه هست

لینک به دیدگاه

خبات جان قیمت دلاریشون رو هم در نظر داشته باش!

وجود Wifi و bluetooth در بورد Asus از نظر من خیلی خوبه !

من بدون در نظر گرفتن امکاناتشون با توجه به این که در یک رنج قیمت هستند ، Asus رو انتخاب میکردم چون به Asus اطمینان دارم به خاطر همین بهتر بودن یا نبودن Giga برام اهمیتی نداره!

اگر بین این دو مدل گیگا رو می گرفتم فقط دنبال ایراد گرفتن ازش می بودم ، از نظر من خودت هر کدوم رو بیشتر دلت میخواد بگیر. @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خبات جان قیمت دلاریشون رو هم در نظر داشته باش!

وجود Wifi و bluetooth در بورد Asus از نظر من خیلی خوبه !

من بدون در نظر گرفتن امکاناتشون با توجه به این که در یک رنج قیمت هستند ، Asus رو انتخاب میکردم چون به Asus اطمینان دارم به خاطر همین بهتر بودن یا نبودن Giga برام اهمیتی نداره!

اگر بین این دو مدل گیگا رو می گرفتم فقط دنبال ایراد گرفتن ازش می بودم ، از نظر من خودت هر کدوم رو بیشتر دلت میخواد بگیر. @};- @};- @};-

سلام عزیز

قیمت بازار ایران ملاک هست چون داریم در مورد انتخاب در بازار خودمون بحث میکنیم.

من به دنبال تهیه هیچ کدوم از این بردها نیستم :D  صرفاً جنبه ماجراجویی داره

خیلی زود با یه مقایسه و بررسی درست و حسابی برمی گردم اونم یه بررسی مستقل که برای هیچ وب سایت، فروم و شخص و شرکتی تهیه نشده :cool:

لینک به دیدگاه

خبات جان

نظر شخیص من اینه که هیچ مادربردی، حتی مدلهای موجود ایسوس نمیتونه در مقابل Hero Alpha قد علم کنه.

Formula و Extreme با قیمت های موجود از نظر من ارزش خرید ندارن. مدلهای گیگابایت هم که نمیگم بده، ولی خوب، بایوسش خوش دست نیست.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام من چند وقت پیش یک مقاله خوندم فکر کنم  به این صورت بود اگر اشتباه نکنم از یکی از وارد کننده های فرانسه تجربه خودش رو گفته بود کمتر خرابی بین مادربرها asus بوده است من هم طبق اون چیزی که خوندم من هم ایسوس رو پیشنهاد می دهم 

لینک به دیدگاه

به نظر من ایسوز امکانات و سطح اورکلاک بالاتری رو میده ولی در بحث کیفیت بعضی موقع ها خوب عمل نمیکنه من یک مادربرد گیمینگ 170 ایسوز خریدم که از همون اول باتری بایوسش خراب از آب دراومد و دو ماه درگیرش بودم تا آخر فهمیدم مشکل از باتری هست از بلو اسکرین گرفته تا ریست شدن بایوس و .. که خوشبختانه حل شد و البته ممکنه این اتفاق واسه هر برندی پیش بیاد ولی تا حالا شخصا هر بار گیگا خریدم یک ذره باهاش مشکل نداشتم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

به نظر من ایسوز امکانات و سطح اورکلاک بالاتری رو میده ولی در بحث کیفیت بعضی موقع ها خوب عمل نمیکنه من یک مادربرد گیمینگ 170 ایسوز خریدم که از همون اول باتری بایوسش خراب از آب دراومد و دو ماه درگیرش بودم تا آخر فهمیدم مشکل از باتری هست از بلو اسکرین گرفته تا ریست شدن بایوس و .. که خوشبختانه حل شد و البته ممکنه این اتفاق واسه هر برندی پیش بیاد ولی تا حالا شخصا هر بار گیگا خریدم یک ذره باهاش مشکل نداشتم

درود

کاری به بحث کیفیت ندارم چون نمیشه ابزار نظر کرد مگه اینکه ببری آزمایشگاه ...

اما باتری به هیچ عنوان نمیتونه چنین مشکلی ایجاد کنه+ اینکه باتری مین های ایسوس گیگا هر دو ساخت یه شرکت دیگه و در اغلب مواقع دقیقا یکی هستن

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

درود

کاری به بحث کیفیت ندارم چون نمیشه ابزار نظر کرد مگه اینکه ببری آزمایشگاه ...

اما باتری به هیچ عنوان نمیتونه چنین مشکلی ایجاد کنه+ اینکه باتری مین های ایسوس گیگا هر دو ساخت یه شرکت دیگه و در اغلب مواقع دقیقا یکی هستن

اتفاقا میتونه چون باتری مسئول حفظ تنظیمات بایوس در زمان قطع برق هست و بطور عجیبی بعضی مواقع ریست میشد و بعضا نمیشد. برند باتری هم newsun بود که با تعویضش مشکل حل شد همونطور هم که گفتم ممکنه برای هر برندی پیش بیاد ویرایش شده توسط Astrix
لینک به دیدگاه

اون وای فای و بلوتوث داشتن ایسوس که یه برد کوچیک و در قسمت بالایی برد اصلی قرار میگیره خیلی خوبه

که اگر نباشه به فرض گیر آوردن کارت PCI اون هم در وسط برد مانعی برای خنک شدن کارت یا cpu بسته به موقعیت شکاف pcie

اینه که الکیش نگیرید

من برد قبلیم زد 77 بود و داشت و الان که جدید گرفتم این برام روشن شده است

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...