رفتن به مطلب

کانکتور های ts-9 ts-5 crc 9

rtmreza
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان

این نوع کانکتور ها   ts-9    ts-5   crc 9    رو از کجا تو کشور میشه تهیه کرد   منظور فقط سرفیش ها هستن

کاربردشون تو مودم های 3جی و 4G  هست

خیلی هم ارزون هستن   ولی جای تعجب داره من نتونستم فروشگاهی رو براش پیدا کنم

https://www.google.com/search?newwindow=1&client=opera&biw=1164&bih=840&tbm=isch&sa=1&q=connector%2Bts5%2Bts+9%2Bantenna&oq=connector%2Bts5%2Bts+9%2Bantenna&gs_l=img.3...5272.11295.0.11592.9.8.1.0.0.0.265.1469.2-6.6.0....0...1c.1.64.img..2.0.0.SrYjy7TUCNM

لینک به دیدگاه

دوست گرامی این کانکتور ها در دسترس عموم نیست ، در تهران من کل پاساژ امجد و توکل را شخم زدم اما برای فروش موجود نیست . ( اما در ایران موجوده ، مخابرات و شرکت های مرتبط با اون )

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

سلام...راستین بازار چند روز دیگه قراره بیاره برا مودمای ۳جی و ۴ جی..به گفته حودشون تو مرحله تست محصولات هستن که بهترین رو انتخاب کنن..

2 ماهه ملت رو گذاشته سرکار  تازه معلوم نیست  ts 5 هست   یا  ts 9

دوست گرامی این کانکتور ها در دسترس عموم نیست ، در تهران من کل پاساژ امجد و توکل را شخم زدم اما برای فروش موجود نیست . ( اما در ایران موجوده ، مخابرات و شرکت های مرتبط با اون )

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

ممنون عزیز یعنی خودت رفتی از مخابرات گرفتی  اگر اره  چه قیمتی  چطوری

لینک به دیدگاه

2 ماهه ملت رو گذاشته سرکار تازه معلوم نیست ts 5 هست یا ts 9

ممنون عزیز یعنی خودت رفتی از مخابرات گرفتی اگر اره چه قیمتی چطوری

نه دوست گرامی من آنتن هایی که این کانکتور را ساپورت کنه نگرفتم ولی اطلاع دارم که خودشون موجود دارن و فروشش برای عموم آزاد نیست مگر آشنا داشته باشی .
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...