رفتن به مطلب

*تاپیک کلی حل مشکلات شما در بازی ها*

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

gears 5 نمیتونم بازی کنم تازه نصب کردم و حتی پاک کردم دوباره نصب کردم این پیغامها رو میده

نسخه کورپک گرفتم Gears.5.v1.1.15.0-CorePack

5-4.JPG

5-3.JPG

5-2.JPG

5-1.JPG

لینک به دیدگاه

• ارسال 137
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 12 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

gears 5 نمیتونم بازی کنم تازه نصب کردم و حتی پاک کردم دوباره نصب کردم این پیغامها رو میده

نسخه کورپک گرفتم Gears.5.v1.1.15.0-CorePack

درود 

برنامه C++ رو نصب کنید تمام ورژن هاشو مشکلتون حل میشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Pooria3000 گفته است :

درود 

برنامه C++ رو نصب کنید تمام ورژن هاشو مشکلتون حل میشه 

از نسخه 2005 تا 2019 نصبه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

از نسخه 2005 تا 2019 نصبه

ارور Concrt14o.dll لینک : http://ads.err0r.ir/index.php?url=http%3A%2F%2Fdl.err0r.ir%2Fconcrt140_64.zip

ارور vcruntime.dll لینک : http://ads.err0r.ir/index.php?url=http%3A%2F%2Fdl.err0r.ir%2Fvcruntime140_64.zip

ارور msvcp140.dl لینک : http://ads.err0r.ir/index.php?url=http%3A%2F%2Fdl.err0r.ir%2Fmsvcp140_64.zip

فایل های Dll رو دانلود کنید و در مسیر C:\Windows\System32 منتقل کنید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Pooria3000 گفته است :

ارور Concrt14o.dll لینک : http://ads.err0r.ir/index.php?url=http%3A%2F%2Fdl.err0r.ir%2Fconcrt140_64.zip

ارور vcruntime.dll لینک : http://ads.err0r.ir/index.php?url=http%3A%2F%2Fdl.err0r.ir%2Fvcruntime140_64.zip

ارور msvcp140.dl لینک : http://ads.err0r.ir/index.php?url=http%3A%2F%2Fdl.err0r.ir%2Fmsvcp140_64.zip

فایل های Dll رو دانلود کنید و در مسیر C:\Windows\System32 منتقل کنید 

ممنون تست میکنم خبر میدم

فورزا 4 نسخه لوت باکس قبلا نصفه بازی کردم الان اومدم فیتگرل نصب کردم که همون اول استارت پنجره بسته میشه زدم دوباره نصب بشه 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

ممنون تست میکنم خبر میدم

فورزا 4 نسخه لوت باکس قبلا نصفه بازی کردم الان اومدم فیتگرل نصب کردم که همون اول استارت پنجره بسته میشه زدم دوباره نصب بشه 

من خودم لوت باکس رو بازی کردم تمومش کردم 

اما موقع تیونینگ و تغییر رنگ ماشین ها توی بازی یکی درمیون کرش میکرد میوفتاد بیرون

فیتگرل هم نباید مشکلی باشه 

فورزا خیلی بازی حساسیه من دفعه اول هرکاری کردم از طریق CMD دستور هاشو میزدم اجرا نمیشد 

همون ویندوز رو دوباره نصب کردم دستور های CMD اجرا شد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

من خودم لوت باکس رو بازی کردم تمومش کردم 

اما موقع تیونینگ و تغییر رنگ ماشین ها توی بازی یکی درمیون کرش میکرد میوفتاد بیرون

فیتگرل هم نباید مشکلی باشه 

فورزا خیلی بازی حساسیه من دفعه اول هرکاری کردم از طریق CMD دستور هاشو میزدم اجرا نمیشد 

همون ویندوز رو دوباره نصب کردم دستور های CMD اجرا شد 

gears 5 درست شد

فیت گرل دوباره نصب کردم مثل دفعه قبل همون موقع استارت اولیه پینجره بسته میشه ، لوت باکس هم برای بنده هم اونجوری بود

کلا بازیهای مایکروسافت مصیبته کرک و اجرا کردنشون

نسخه لوت باکس اولیه هم دارم شاید اونم تست کنم فعلا gear5 بازی کنم تا بعد

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

gears 5 درست شد

فیت گرل دوباره نصب کردم مثل دفعه قبل همون موقع استارت اولیه پینجره بسته میشه ، لوت باکس هم برای بنده هم اونجوری بود

خوب خیلی عالی که Gears اجرا شده 

من فک میکنم ویندوزتون باهاش سرناسازگاری برداشته وگرنه من خودمم همینطوری بود ویندوز عوض کردم درست شد 

هیچ وقت هم دلیلش رو نفهمیدم !!!

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

gears 5 درست شد

اگه کارت صدا داری غیر فعالش کن درست میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 54 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

اگه کارت صدا داری غیر فعالش کن درست میشه

کارت صدا ، آنبرد هستش ، اونم غیرفعال کنم ؟ 

در 59 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

خوب خیلی عالی که Gears اجرا شده 

من فک میکنم ویندوزتون باهاش سرناسازگاری برداشته وگرنه من خودمم همینطوری بود ویندوز عوض کردم درست شد 

هیچ وقت هم دلیلش رو نفهمیدم !!!

به لطف شما بدون مشکل اجرا شد

فعلا امکان تعویض ویندوز نیست بعدا شاید ، نسخه های فشرده برای فورزا اصلا خوب نیستن برای نسخه سوم هر دو نسخه فشرده گرفتم اما نتونستم بازی کنم هر دو ایرادات مختلفی میدادن بدترینشون کرک نشدن دوباره بازی بعد از نصب دوباره که کلی مصیبت باید میکشیدی تا کرک قبلی از رجیستری و جاهای مختلف پاک بشه ، آخر سر کودکس دانلود کردم و بازی کردم

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

کارت صدا ، آنبرد هستش ، اونم غیرفعال کنم ؟ 

فعلا امکان تعویض ویندوز نیست بعدا شاید ، نسخه های فشرده برای فورزا اصلا خوب نیستن برای نسخه سوم هر دو نسخه فشرده گرفتم اما نتونستم بازی کنم هر دو ایرادات مختلفی میدادن بدترینشون کرک نشدن دوباره بازی بعد از نصب دوباره که کلی مصیبت باید میکشیدی تا کرک قبلی از رجیستری و جاهای مختلف پاک بشه ، آخر سر کودکس دانلود کردم و بازی کردم

نه فقط اگه اکسترنال هست. اگه کارت صدا اکسترنال نداری مشکل از چیز دیگه هست. توی بایوس vt-d باید روشن باشه ، xmp هم اگه روشنه خاموش کنید و تست کنید. همچنین توی firewall چک کنید بلاک شده باشه بازی.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

خواهش میکنم 

اره متاسفانه بازی هایی که انحصاری مایکروسافت هستن هم خیلی دیر کرک میشن هم که مشکلات زیادی دارن 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

چند وقته نرم افزار Epic Games باز نمیکنه اکانتمو

مستقیم بخوام وارد بشم بدون sing in کردن بدون مشکل  وارد فروشگاه میشه همه چیرو نمایش میده

اما همین که بخوام sing in کنم تو صفحه لانچر گیر میکنه و تمام وقت در حال لود کردنه

از طریق مرورگر وارد اکانت epic میشم مشکلی وجود نداره - پسوردمو هم تغییر دادم بازم مشکل حل نشد -البته یکی دو بار وارد شد اما همین که epic بستم خواستم دوباره وارد بشم بازم تو صفحه لانچر گیر کرد

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام دوستان من بعد نصب Alan wake remastered وقتی بازی رو اجرا میکنم ارور

could not read from file residing in memory

واسم میاد

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

درود

بک آپ Fortnite رو از دانلود ها دان کردم ولی هرکاری میکنم epic games  ویرفای نمیکنه تا ۱۸ درصد ویرفای میکنه باز برمیگرده به دانلود کسی راه حلی میدونه؟؟؟

میخوام بک آپ های دیگ هم دان کنم میترسم کار نکنن! 

لینک به دیدگاه

39 دقیقه قبل، Miad007 گفته است:

درود

بک آپ Fortnite رو از دانلود ها دان کردم ولی هرکاری میکنم epic games  ویرفای نمیکنه تا ۱۸ درصد ویرفای میکنه باز برمیگرده به دانلود کسی راه حلی میدونه؟؟؟

درود

به احتمال زیاد بک آپ مشکل داره.

لینک به دیدگاه

درود به دوستان عزیز.بازی آساسین کرید والهالا نسخه 1.0.7 کرک امپرس رو نصب کردم ولی وقتی فارسی ساز نصب میکنم موقع شروع بازی آرم آساسین ها میاد و میپره بیرون.دوستان کسی همچین مشکلی داشته تو این بازی  با فارسی ساز ؟؟؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
13 ساعت قبل، lali city گفته است:

درود به دوستان عزیز.بازی آساسین کرید والهالا نسخه 1.0.7 کرک امپرس رو نصب کردم ولی وقتی فارسی ساز نصب میکنم موقع شروع بازی آرم آساسین ها میاد و میپره بیرون.دوستان کسی همچین مشکلی داشته تو این بازی  با فارسی ساز ؟؟؟؟؟ 

بدون فارسی ساز مشکلی نداری ؟

این سری از بازی واقعا اشغال بود من که نتونستم بیشتر از 2 ساعت تحمل کنم بیشتر شبیه جنگهای صلیبی بود تا اساسین

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، Miad007 گفته است:

درود

درود بر شما . 

احتمالا بک آپ قدیمی بوده چون آپدیت جدید اومده دیگه قبلی رو نمیشناسه لانچر . 

از سایت download.ir بک آپ با آپدیت جدید رو بگیرید و مجدد نصب کنید . 

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

بدون فارسی ساز مشکلی نداری ؟

این سری از بازی واقعا اشغال بود من که نتونستم بیشتر از 2 ساعت تحمل کنم بیشتر شبیه جنگهای صلیبی بود تا اساسین

نه داداش بدون فارسی ساز راحت اجرا میشه ولی با فارسی ساز میپره بیرون از بازی.من چون اوریجین و اودیسی رو هم با فارسی ساز بازی کردم که خیلی لذت بخش بود فارسی ساز والهالا رو هم گرفتم ولی متاسفانه این جواب نداد.

ولی کلن با فارسی ساز لذت بازی خیلی بیشتر میشه.الان من خیلی از مراحل جانبی رو انجام نمیدم چون نمیدونم چی میگن و چیکار باید بکنم.

والا منم از بیکاری بازی میکنم.آخه از هر بازی خوشم نمیاد.بیشتر سبک مخفی کاری.اینم به خوبی قبلیا نیست ولی تفننی بازی میکنم تا آخرش.

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، lali city گفته است:

نه داداش بدون فارسی ساز راحت اجرا میشه ولی با فارسی ساز میپره بیرون از بازی.من چون اوریجین و اودیسی رو هم با فارسی ساز بازی کردم که خیلی لذت بخش بود فارسی ساز والهالا رو هم گرفتم ولی متاسفانه این جواب نداد.

ولی کلن با فارسی ساز لذت بازی خیلی بیشتر میشه.الان من خیلی از مراحل جانبی رو انجام نمیدم چون نمیدونم چی میگن و چیکار باید بکنم.

والا منم از بیکاری بازی میکنم.آخه از هر بازی خوشم نمیاد.بیشتر سبک مخفی کاری.اینم به خوبی قبلیا نیست ولی تفننی بازی میکنم تا آخرش.

ویندوز 11 دارید؟

اساسین والهالا تا قبل اومدن ویندوز 11 مشکلی نداشت  بعد نصب ویندوز 11 حتی نسخه های اورجینال هم این مشکل رو داشتن که بعد مدتی با نسخه 22h2 ویندوز 11 مشکل برطرف شد

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
6 ساعت قبل، lali city گفته است:

اره میدونم بدون اینکه جریان بازیو بفهمی سخته ازش لذت بردن

اگر با فارسی ساز مشکل دارید با پشتیبانش صحبت کنید ببینید چاره ای دارن

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

ویندوز 11 دارید؟

اساسین والهالا تا قبل اومدن ویندوز 11 مشکلی نداشت  بعد نصب ویندوز 11 حتی نسخه های اورجینال هم این مشکل رو داشتن که بعد مدتی با نسخه 22h2 ویندوز 11 مشکل برطرف شد

نه داداش ویندوز 10 دارم.

13 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

اره میدونم بدون اینکه جریان بازیو بفهمی سخته ازش لذت بردن

اگر با فارسی ساز مشکل دارید با پشتیبانش صحبت کنید ببینید چاره ای دارن

گفتن روی دیتای استیم مشکل داره ولی دیتای اوریجین نه.منم بازیم کرک امپرس هست نمیدونم این دیتای کدومشونه.

لینک به دیدگاه

دوستان من اینترنتم مخابرات و سرعت و پینگش خوبه اما برا بازیای آنلاین مشکل دارم هر dns که میزنم کار نمیکنه یه سری dns مثل الکترو و شکن و رادار وارد بازی میشن اما سرور پیدا نمیکنن مشکل از چیه؟؟ اگه isp رو عوض کنم درست میشه؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، Miad007 گفته است:

دوستان من اینترنتم مخابرات و سرعت و پینگش خوبه اما برا بازیای آنلاین مشکل دارم هر dns که میزنم کار نمیکنه یه سری dns مثل الکترو و شکن و رادار وارد بازی میشن اما سرور پیدا نمیکنن مشکل از چیه؟؟ اگه isp رو عوض کنم درست میشه؟؟

بعد از جریانات چند ماه اخیر کلا ریدن به وضعیت نت و بازیهای آنلاین من که سالی ماهی پلی میدادم یک ماه چندین نت و قندشکن تست کردم همشون پک لاست شدید دارن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...