رفتن به مطلب

*تاپیک کلی حل مشکلات شما در بازی ها*

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مراحل بسیار سخت پیچیده که لازمه هر مرحله چند بار تکرار بشه و باید حوصله فراوان داشت

لینک به دیدگاه

• ارسال 137
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوستان خسته نباشید

من بازی outlast 2  نسخه fitgirl رو گرفتم  ولی نصب نمیشه   اول نصب میگه باید به اینترنت وصل بشی

میخواستم بدونم حتما اول نصب بازی باید به اینترنت وصل بشم ؟؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، zanyar11 گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید

من بازی outlast 2  نسخه fitgirl رو گرفتم  ولی نصب نمیشه   اول نصب میگه باید به اینترنت وصل بشی

میخواستم بدونم حتما اول نصب بازی باید به اینترنت وصل بشم ؟؟

سلام دوست عزیز. قبل از نصب حتما اتصال اینترنت رو قطع کنید بعد اینکه هنگام نصب و در ستاپ شما باید تیک های اضافی اعم از دانلود دایرکت و..رو بردارید تا بتونید نصبش کنید!(کلا همه تیک هارو بردارید)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان چند سوال در مورد cd key داشتم 

اول اینکه برای انلاین بازی کردن به cd key نیاز هست؟

برای استفاده از cd key باید نسخه اصلی بازی رو خرید یا نه میشه دانلودش کرد؟ اگه میشه باید چه نسخه رو دانلود کرد؟

بهترین سایت برای خرید آنلاین cd key تو ایران کجاست؟

چند تا بازی آنلاین خوب میشه لطفا معرفی کنید؟

در آخرهم تشکر.

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، assassin gamer گفته است :

سلام دوستان چند سوال در مورد cd key داشتم 

اول اینکه برای انلاین بازی کردن به cd key نیاز هست؟

برای استفاده از cd key باید نسخه اصلی بازی رو خرید یا نه میشه دانلودش کرد؟ اگه میشه باید چه نسخه رو دانلود کرد؟

بهترین سایت برای خرید آنلاین cd key تو ایران کجاست؟

چند تا بازی آنلاین خوب میشه لطفا معرفی کنید؟

در آخرهم تشکر.

سلام

بله برای آنلاین بازی کردن cd key لازمه ، البته بعضی از بازی‌ها بخش آنلاینشون هم کرک میشه

در مورد فایل‌های بازی هم شما میتونید بک‌آپ بازی رو سفارش بدید یا اینکه دانلود کنید، برای دانلود هم سایت‌های مختلفی هست مثل سایت xtland.com که نسخه فشرده اختصاصی هم میذاره (حتی برای آپدیت‌ها)

برای خرید cd key هم سایت‌های مختلفی هست ولی به نظر من persiankey.ir از همه معتبرتر و بهتره

در مورد بازی آنلاین هم بستگی به سلیقه شما داره، ولی من سِری بتلفیلد رو پیشنهاد میکنم چون همیشه تو قسمت آنلاین از بهترین‌هاست

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز ممنون از پاسخت راستش  چند تا سوال دیگه برام پیش اومد

اول اینکه بازی های رو که قسمت آنلاینش کرک شده رو معرفی کنی؟

از سایت ایرانی هم میشه بازی های اورجینال دانلود کرد؟ میشه یکی دوتا معرفی کنی

تو یکی از سایت های فروش cd key قیمت بتلفیلد1 قیمتش 35000 تومن بودولی تو همون سایت یه نسخه بتلفید1 205000تومن تفاوت شون چیه؟

بازهم تشکر:x

ویرایش شده توسط assassin gamer
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، assassin gamer گفته است :

تو یکی از سایت های فروش cd key قیمت بتلفیلد1 قیمتش 35000 تومن بودولی تو همون سایت یه نسخه بتلفید1 205000تومن تفاوت شون چیه؟

آنلاین کیلو چنده

فقط کانتر

ویرایش شده توسط AGM143
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، AGM143 گفته است :

آنلاین کیلو چنده?

منظورم سرور هک شده بود

ویرایش شده توسط assassin gamer
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، assassin gamer گفته است :

سلام

Rainbow 6 آنلاینش کرک شده، خودم بازی نکردم ولی دوستام میگن آنلاینش عالیه

سایت دانلود هم معرفی کردم که! سایت دانلود زیاد هست، ولی سایت xtland.com که معرفی کردم نسخه فشرده اختصاصی میذاره حتی برای آپدیت‌ها، در صورتی که بقیه سایت‌ها برای بازی‌های کرک نشده اصلا نسخه فشرده نمیذارن 

در مورد بتلفیلد ۱ هم اون ۳۵۰ تومنیه حتما نسخه اولتیمیت بازی بوده که پریمیوم هم همراهش هست، و اون ۲۰۵ تومنی هم یا نسخه معمولی بوده یا پریمیوم (پریمیوم از معمولی جداست، یعنی اول شما نسخه معمولی رو میخری، بعد پریمیوم رو اگه خواستی میخری تا به مپ‌ها و اسلحه‌های بیشتری دسترسی داشته باشی)

ویرایش شده توسط mohammad7
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mohammad7 گفته است :

سلام

Rainbow 6 آنلاینش کرک شده، خودم بازی نکردم ولی دوستام میگن آنلاینش عالیه

سایت دانلود هم معرفی کردم که! سایت دانلود زیاد هست، ولی سایت xtland.com که معرفی کردم نسخه فشرده اختصاصی میذاره حتی برای آپدیت‌ها، در صورتی که بقیه سایت‌ها برای بازی‌های کرک نشده اصلا نسخه فشرده نمیذارن 

در مورد بتلفیلد ۱ هم اون ۳۵۰ تومنیه حتما نسخه اولتیمیت بازی بوده که پریمیوم هم همراهش هست، و اون ۲۰۵ تومنی هم یا نسخه معمولی بوده یا پریمیوم (پریمیوم از معمولی جداست، یعنی اول شما نسخه معمولی رو میخری، بعد پریمیوم رو اگه خواستی میخری تا به مپ‌ها و اسلحه‌های بیشتری دسترسی داشته باشی

لایک برادر ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان به تازگی با مشکل نصب نشدن بازیهای فیت گرل شدم اولش فکر کردم فایل بازی مورد نظر خراب شده اما بعد از تست 3 بازی دیگه مطمئن شدم ایراد از جای دیگست

واسه همین ویندوز هم عوض کردم اما فرجی حاصل نشد 

1.JPG.f299eed918eae9fced1686e4fd6afe4d.JPG2.JPG.62532deb6f9a207192a20c30d9537d34.JPG

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

دوستان به تازگی با مشکل نصب نشدن با

درود بر شما دوسته عزیز اگر اشتباه نکنم  منم مشکل isdone رو داشتم برای حل این مشکل باید فضای داخل درایور وجود داشته باشه تا بازی نصب شه مثلا اگر بازی موقع اکسترتک میشه 100 گیگ باید هارد کمش 150 تا 200 گیگ خالی داشته باشه  سوای از خوده بازی

اون ارور بعدیم ب رجیستر کردن فایل های بازی ک نتونسته فعال بشه مربوطه

ویرایش شده توسط nightwolf
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

دوستان به تازگی با مشکل نصب نشدن بازیهای فیت گرل شدم اولش فکر کردم فایل بازی مورد نظر خراب شده اما بعد از تست 3 بازی دیگه مطمئن شدم ایراد از جای دیگست

واسه همین ویندوز هم عوض کردم اما فرجی حاصل نشد 

سلام

اولِ نصب اون تیکِ محدود کردن به ۲ گیگ رم رو فعال کنید

من تا حالا فقط برای نصب ریمستر اساسینز‌کرید3 با این ارور مواجه شدم که با این کار حل شد

ویرایش شده توسط mamad-pc
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، mamad-pc گفته است :

سلام

اولِ نصب اون تیکِ محدود کردن به ۲ گیگ رم رو فعال کنید

من تا حالا فقط برای نصب ریمستر اساسینز‌کرید3 با این ارور مواجه شدم که با این کار حل شد

بازیهای که میخواستم نصب کنم اون گزینه نداشتن و بازی دیگه اون گزینه داشت (بدون فعال کردن اون گزینه) بدون مشکلی نصب شد فکر کنم ارور مربوط به هارد باشه البته اونم باید تست کنم 

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بازیهای که میخواستم نصب کنم اون گزینه نداشتن و بازی دیگه اون گزینه داشت (بدون فعال کردن اون گزینه) بدون مشکلی نصب شد فکر کنم ارور مربوط به هارد باشه البته اونم باید تست کنم 

سلام

من فیت گرل نمیگیرم معمولا اما یه احتمال میدم اونم همون موردیه که دوستمون @nightwolf گفتن

بعضی بازیها به محض اکسترکت کردن میخوان نصب بشن که باید فضای حد اقل ۲−۳ برابر حجم فایل دانلودی داشته باشید که اول اکسترکت بشه بعد نصب بشه.

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

سلام در مورد فارکرای5 سوال داشتم غنایم بدست اومده مثل پوست حیوانات رو کجا بفروشیم 

لینک به دیدگاه

در در 8 اسفند 1395 در 16:04، Hassan.SK گفته است :

بازی وایل 7 صداش واسه من زودتر از تصویر میاد نسخه cpy ، کس دیگه ای این مشکلو داره ؟

من گولد ادیشن PLAZA رو رفتم مشکلی نداشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، amir311 گفته است :

سلام در مورد فارکرای5 سوال داشتم غنایم بدست اومده مثل پوست حیوانات رو کجا بفروشیم 

سلام 

دقیق یادم نیست ولی فروشنده های دوره گرد بودن یا پاسگاههایی که فتح میکردی اونجا فروشنده بود

در 50 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

من گولد ادیشن PLAZA رو رفتم مشکلی نداشت

سلام

داداش پستی که نقل کردی مال اسفند 95 😌

در ۱ ساعت قبل، MojArch گفته است :

سلام

من فیت گرل نمیگیرم معمولا اما یه احتمال میدم اونم همون موردیه که دوستمون @nightwolf گفتن

بعضی بازیها به محض اکسترکت کردن میخوان نصب بشن که باید فضای حد اقل ۲−۳ برابر حجم فایل دانلودی داشته باشید که اول اکسترکت بشه بعد نصب بشه.

تا حالا با فیت گرل مشکلی نداشتم الان اینجوری شده ، معمولا کورپک میگیرم اما بعضا کورپک تنبلی میکنه .

با درایور با فضای آزاد زیاد هم تست شد بازم نصب نشد احتمالا فایلهای بازی آسیب خورده ولی فیت گرلهایی که گزینه کاهش رم ندارن  مشکلی ندارن عجب ! البته همشونو تست نکردم باید دونه دونه تست کنم تا حالا 3 تا بازی این ارور داده 2 تا بازی دیگه اون گزینه دارن مشکلی نداشتن 

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام 

دقیق یادم نیست ولی فروشنده های دوره گرد بودن یا پاسگاههایی که فتح میکردی اونجا فروشنده بود

سلام

داداش پستی که نقل کردی مال اسفند 95 😌

تا حالا با فیت گرل مشکلی نداشتم الان اینجوری شده ، معمولا کورپک میگیرم اما بعضا کورپک تنبلی میکنه .

با درایور با فضای آزاد زیاد هم تست شد بازم نصب نشد احتمالا فایلهای بازی آسیب خورده ولی فیت گرلهایی که گزینه کاهش رم ندارن  مشکلی ندارن عجب ! البته همشونو تست نکردم باید دونه دونه تست کنم تا حالا 3 تا بازی این ارور داده 2 تا بازی دیگه اون گزینه دارن مشکلی نداشتن 

دیفندرو کلا از ویندوز ناتوان کن انتی ویروس هم تا زمان نصب کامل بازی خاموش باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

دیفندرو کلا از ویندوز ناتوان کن انتی ویروس هم تا زمان نصب کامل بازی خاموش باشه

فولدر آرشیو بازی و محل نصب بازی به دفندر اعتماد سازی شده ، ولی به هر حال بازم خاموشش کردم اما همون پیغام !

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

فولدر آرشیو بازی و محل نصب بازی به دفندر اعتماد سازی شده ، ولی به هر حال بازم خاموشش کردم اما همون پیغام !

به نر من با خاموش کردن و اعتماد سازی دیفندر از کار نمیوفته نمیدونم داستانش چجوریه

من کلا دیفندرو ساقط کردم و ی نود 32 نصب کردم تا کامل زیر نظرم باشه

به هر حال................

ی کار دیگه هم میتونید کنید یکی از اون بازیا که حجمش کم هست رو ریحش کنید اموزش تو گوگل هست

اگر اونجوری درست شد نشون میده موقع دانلود فایلها به خوبی دریافت نشدن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

به نر من با خاموش کردن و اعتماد سازی دیفندر از کار نمیوفته نمیدونم داستانش چجوریه

من کلا دیفندرو ساقط کردم و ی نود 32 نصب کردم تا کامل زیر نظرم باشه

به هر حال................

ی کار دیگه هم میتونید کنید یکی از اون بازیا که حجمش کم هست رو ریحش کنید اموزش تو گوگل هست

اگر اونجوری درست شد نشون میده موقع دانلود فایلها به خوبی دریافت نشدن

قبلا همین بازیها رو نصب کرده بودم اما الان نمیدونم چه مرگشون شده که دیگه نصب نمیشن ! اگه به گیر دفندر بود بازیهای دیگه که ریلیز کورپک و غیره بودن باید نصب نمیشدن

خودم قبلا از نود 32 و کاسپر استفاده میکردم اما دیدم خود دفندر پیشرفت خوبی کرده نیازی به سنگین کردن سیستم نیست همین دفندر از پسش بر میاد 

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

قبلا همین بازیها رو نصب کرده بودم اما الان نمیدونم چه مرگشون شده که دیگه نصب نمیشن ! اگه به گیر دفندر بود بازیهای دیگه که ریلیز کورپک و غیره بودن باید نصب نمیشدن

خودم قبلا از نود 32 و کاسپر استفاده میکردم اما دیدم خود دفندر پیشرفت خوبی کرده نیازی به سنگین کردن سیستم نیست همین دفندر از پسش بر میاد 

فایلهای همه بازیا ی جور نیست

به خاطر همون تو بعضی مواقع دیفندر به کوچکترین فایل ناشناس گیر میده

اگر قبلا همین نسخهارو نصب کردید مشخصه که نسخهاتون ایراد نداره و برمیگرده به ویندوز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 33 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

فایلهای همه بازیا ی جور نیست

به خاطر همون تو بعضی مواقع دیفندر به کوچکترین فایل ناشناس گیر میده

اگر قبلا همین نسخهارو نصب کردید مشخصه که نسخهاتون ایراد نداره و برمیگرده به ویندوز

دفندر یا هر آنتی ویروسی موقع گیر دادن خودش پیام میده که این فایل همچین مشخصاتی داره که بنابه تشخیصش یا قرنطینه میکنه یا پاک

ویندوز هم به همین خاطر تعویض کردم و تا خرخره آپدیت شده نمیدونم چه مرضی گرفته این فایلها !

احتمالا دوباره باید دانلود کنم !

لینک به دیدگاه

در در 10 تیر 1398 در 23:03، Hassan.SK گفته است :

سلام 

سلام

داداش پستی که نقل کردی مال اسفند 95 1f60c.png

سلام

یه احتمال کوچیک هم میدم که خیلی به شخصه بعید میدونم باشه

اینکه احتمال داره کتابخونه‌هایی که این بازیها رو بااونها فشرده کردند تو سیستم شما وجود نداشته باشه که به این مشکل برمیخورید

برای رفع اون باید نرم‌افزارهایی که استفاده میشه رو از نو نصب کنید(اول با یه برنامه مثل youruninstaller پاکشون کنید و بعد دوباره نصب کنید) برنامه هایی مثل 7zip/rar/unrar/.............

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...