رفتن به مطلب

سیستم مورد نیاز Mirror’s Edge Catalyst مشخص شد

alidadashnejad
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بعد از گذشت 8 سال از انتشار نسخه ی اول این بازی در حال نزدیک شدن به زمان انتشار نسخه ی جدید این بازی هستیم جدا که صبر کردن مشکل هست 

و امروز سیستم مورد نیاز برای این بازی منتشر شد 

rendition1.img_-1.jpg

MINIMUM

Windows® 7 64-Bit 

(CPU: Intel i3-3250 / AMD FX-6350. (Note: Mirror’s Edge Catalyst requires at least 4 logical cores to run

• RAM: 6 GB
  • HARD DRIVE: At least 25 GB of free space
    VIDEO: NVIDIA GeForce® GTX 650 Ti 2GB or better / AMD Radeon™ R9 270x or better
  • INPUT: Keyboard and mouse, dual analog controller
  • RECOMMENDED
  • CPU: Intel Core i7-3770 at 3.4 GHz / AMD FX-8350 at 4.0 GHz
  • RAM: 16 GB
  • HARD DRIVE: At least 25 GB of free space
  • VIDEO: NVIDIA GeForce® GTX 970 4GB or better / AMD Radeon™ R9 280x 3GB or better
  • INPUT: Keyboard and mouse, dual analog controller

خیلی از گیمر ها از  کمپانی EA به خاطر پول پرست بودن و گند زدن به بازی ها متنفر هستن و کاملا حق دارن 

اما بیشتر بازی های ea به لطف استودیو های قوی این کمپانی ( در این جا DICE جان من ) پورت بسیار عالی بر روی PC داشته اند 

بازی بتل فرانت که یکی از بهترین گرافیک های سال پیش بود بر روی gtx 780 و r9 290 راحت 60 فرم می داد 

و این بازی نیز پورت عالی خواهد داشت در این شکلی نیست 

بتای بسته ی بازی در تاریخ 22 تا 26 April انجام می شود 

به شدت منتظر هستم 

•  
ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

8ساللللللل پیش بود اینو بازی کردم؟؟؟!!!!چه قدر زود گذشت.....هنوز خیلی از صحنه های بازی رو یادم هست :)

لینک به دیدگاه

:دی

منم الان گزاشتم برم پاک کنم

مرسی بابت خبر :D

2-1200x675.jpg

3-1200x675.jpg

http://www.dice.se/g...-edge-catalyst/

http://www.mirrorsed...em-requirements

https://www.origin.c...tandard-edition

لینک به دیدگاه

اخی 970 انویدیا رو نگاه تازگیا شده رقیب 280x :( :( :(

دوست عزيز در اينك ٩٧٠ يك كارت قوي و محبوبه شكي نيست

و شما هم بايد اين نكته توجه كنيد ك Dice هميشه از كارت هاي amd پشتيباني ميكرده و تعجبي هم نداره

ویرایش شده توسط JaFa_th
لینک به دیدگاه

یا خدا 16گیگ رم می خواد

الان ماریو بخوای بازی کنی باید حداقل 8 گیگ رم داشته باشی این بازی که جای خود دارد

لینک به دیدگاه

حداقل و پیشنهاد شده اصلا ربطی به هم ندارن .

i3 شده i7

6 گیگ شده 16 گیگ

بعد روی چه حسابی باید 650ti بشه 970 که هیچ ربطی به هم ندارن اما 270x بشه 280x که کاملا به هم ربط دارن ؟؟؟ توی حداقل انویدیا خوب ظاهر شده توی پیشنهاد شده نه

جالبه که در مورد cpu هم همین طوره . 6350 شده 8350 اما i3 3250 شده i7 3770 واقعا جالبه .

لینک به دیدگاه

i3 شده i7

6 گیگ شده 16 گیگ

بعد روی چه حسابی باید 650ti بشه 970 که هیچ ربطی به هم ندارن اما 270x بشه 280x که کاملا به هم ربط دارن ؟؟؟ توی حداقل انویدیا خوب ظاهر شده توی پیشنهاد شده نه

جالبه که در مورد cpu هم همین طوره . 6350 شده 8350 اما i3 3250 شده i7 3770 واقعا جالبه .

ظاهرا" سی پی یو های کهنه کار ای ام دی پرفورمنس واقعی خودشون را دارن تو بازی های نسل جدید نشون میدن ، همانطور که افزایش 10 تا 20 درصدی قدرت سی پی یو در DX12 اتفاق افتاده .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

ظاهرا" سی پی یو های کهنه کار ای ام دی پرفورمنس واقعی خودشون را دارن تو بازی های نسل جدید نشون میدن ، همانطور که افزایش 10 تا 20 درصدی قدرت سی پی یو در DX12 اتفاق افتاده .

مگه این بازی دایرکس 12 رو پشتیبانی میکنه ؟؟؟

جد از اون اگر این شکلی باشه باید در حداقل یک cpu سری 4000 از پس کارها بر بیاد .

مشکل سر اینه که در گرافیک و حداقل انویدیا دست بالا تر رو داره اما در حداکثر AMD دست بالاتر رو داره !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنظر میاد بازی خوب و محبوبی هست با اینکه یک نسخه فقط بوده ازش اونم خیلی وقت ازش میگذره...  :x

اینجاست که میگن گهی زین به پشت ...  :D

الان ماریو بخوای بازی کنی باید حداقل 8 گیگ رم داشته باشی این بازی که جای خود دارد

مثالت تو حلقم بقول یکی از دوستام  :D  :clapping:

مشکل سر اینه که در گرافیک و حداقل انویدیا دست بالا تر رو داره اما در حداکثر AMD دست بالاتر رو داره !

این بخاطر اینه که amd سری های قبلیش رو از رده خارج کرده یجورایی  و بازی هم بنظر حداقل رم گرافیک 2 می خواد و سری 7000 اکثرا یا قویترن از 270 ویا رمشون کمتره... ! البته این استدلال منه...  ^_^

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

احتمالا" با استفاده از پچ و آپدیت قابلیت DX12'اضافه میشه ، به همین دلیل هستش که کارت گرافیک های ای ام دی بالانس بهتری دارن بین کمترین و بیشترین ( یعنی کمترین کارت با بیشترین کارت تفاوت آنچنانی نداره به همین دلیل 280X همرده 970 در این بازی نشان داده شده . ) در واقع کارایی واقعی کارت های AMD الان رو شده ، امیدوارم برگرده به دوران اوجش مثل سال 2005 .
لینک به دیدگاه

i3 شده i7

6 گیگ شده 16 گیگ

رفيق تو بازياي دايس سيستمى كه باهاش 1080 60FPS بگيرى معمولا از سيستم پيشنهادى رسمى ضعيف تره خوشبختانه. من با ٨ گيگ رم و كور آي ٥ ٤٦٠٠ فريم ٦٠ فيكس ميگيرم با ٩٧٠ در حالى كه عملا رم و پردازندم كافى نيست.

بعدم دايس با همه يكسان رفتار ميكنه و تكنولوژى همه رو هم اضافه ميكنه (MFAA و Mantleمثلا) و بهينه سازيشم به صورت كليه نه براي برند خاصى. از اين رو Recommended Specs ميگه: تو كم و بيش اينو داشته باش بقيش با من.

داداش اگه ميشه بذار اينجا مثل تاپيك كوانتوم بريك نشه. ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

رفيق تو بازياي دايس سيستمى كه باهاش 1080 60FPS بگيرى معمولا از سيستم پيشنهادى رسمى ضعيف تره خوشبختانه. من با ٨ گيگ رم و كور آي ٥ ٤٦٠٠ فريم ٦٠ فيكس ميگيرم با ٩٧٠ در حالى كه عملا رم و پردازندم كافى نيست.

یک فرقی بین پول پرست هایی که میان بازی رو فقط برای یک برند اپتیمایز میکنند که باید باشه ... اعتبار این شرکت همینه!

لینک به دیدگاه

دوستان DICE افسانه ای بازی رو 2 هفته عقب انداخت برای رسیدگی به فیدبک تست کنندگان 

خدایش خیلی استودیوی عالی هست ایکاش از EA پول پرست جدا شه البته اخه یکی که نیست تو سرتاسر دنیا هست و مردم هم کمکش می کنن تا سرپا به مونه این پابلیشر های کله گنده دارن گند می زنن به بازی ها من از FALLOUT 4 به اینور هیچی بازی AAA انجام ندادم 

امیدوارم این بازی که من 8 سال منتظرش بودم خوب از اب دربیاد ( پورتش عالی خواهد بود / گیم پلی و گرافیک و صدا گذاری عالی خواهد بود چیزی دیگه ای نمی شه از دایس انتظار داشت ولی نگران داستانش هستم ) 

درضمن زمان انتشار June 9th هست 49 روز خیلی سخته انتظار 

http://www.mirrorsedge.com/news/mec-update-april-21

لینک به دیدگاه

بازی روی 970 با بالاترین تنظیمات با رزولوشن فورکی، 8 فریم بر ثانیه بوده است.

لینک به دیدگاه

بازی روی 970 با بالاترین تنظیمات با رزولوشن فورکی، 8 فریم بر ثانیه بوده است.

اصلا اجرای بازی در 4k با گرافیک 970 نادرسته ( کاری به این ندارم که کلا انویدیا چقدر فریم گرفته )

970 برای فول اچ دی مناسبه . 4k براش زیاده .

لینک به دیدگاه

اصلا اجرای بازی در 4k با گرافیک 970 نادرسته ( کاری به این ندارم که کلا انویدیا چقدر فریم گرفته )

970 برای فول اچ دی مناسبه . 4k براش زیاده .

اون که فرمایش شما درسته. منظورم بهینه‌سازی بازی مد نظر بوده.

لینک به دیدگاه

• RAM: 16 GB :-? :-?
بازی های جدید همین جوری هستند ، مطمئن باشید بازی های دو تا سه سال آینده حتما" به 32 گیگابابت رم ، پردازنده هشت هسته ( یا هشت رشته ) و کارت گرافیک های قدرتمند احتیاج خواهند داشت .

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من یک عدد کد اضافی Mirror's Edge Catalyst Closed Beta دارم. اگر کسی واقعا میتونه دانلود کنه و میخواد بگه تا کد رو بهش بدم. نمیخوام حروم شه.

حجم بتا 12.8 گیگ و زمان انقضاش پس تا پس فردا شب هست. البته از پریروز باز شده بود.

خلاصه اگه کسی خواست بگه.

آپدیت : خود استارتر خواستش منم دادم :D

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من یک عدد کد اضافی Mirror's Edge Catalyst Closed Beta دارم. اگر کسی واقعا میتونه دانلود کنه و میخواد بگه تا کد رو بهش بدم. نمیخوام حروم شه.

حجم بتا 12.8 گیگ و زمان انقضاش پس تا پس فردا شب هست. البته از پریروز باز شده بود.

خلاصه اگه کسی خواست بگه.

آپدیت : خود استارتر خواستش منم دادم :D

اره من به شدت می خواستم ثبت هم کرده بودم ولی ندادن 

با موبایل دانلودش می کنم شب می شه با 1000 تومن 17 گیگ زد خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...