رفتن به مطلب

افزایش قیمت محصولات گیرین

Recommended Posts

سلام.نمی دونم کاربرا توجه می کنن یا نه اما مثل اینکه شرکت گیرین هر چی میگذره قیمت محصولاتشون هر روز افزایش پیدا می کنه.کیبورد Cougar 700K زمانی که وارد شد 380 بود بعدش شد 399 بعد 410 برای مدت طولانی بعد 440 و امروز به قیمت 488 هزار تومن رسیده...کیس به قول خودشون زیر 400 تومنشون که چپو راست داخل نمایشگاه ها گفتن با قیمت زیر 400 تومن و امکانات فوقالعاده عرضه می شه امروز از 369 به 410 تومن رسید(اونم در حالی که به زور 3 هفته از موجود شدنش میگذره!قیمت زیر 400 تومن فقط 3 هفته دوام داشت!)...کیس Viper X3 هم که مدت زیادی هستش که دست خوش نواسانات رو به بالا بوده و از یه کیس 200-220 تومنی به یه کیس 260-270 تومنی تبدیل شده..شرکت گیرین اگه دچار این اعتماد بنفس شده که محصولاتش داخل بازار رقیبی نداره و با هر قیمتی که بخواد می تونه محصولاتشو بفروشه در اشتباهه چون محصولات Deepcool و Cooler Master و Corsair داخل بازار موجود هست و مخصوصا از لحاظ  کیس و پاور که کار اصلی شرکت گیرین هستش این سه برند می تونن جایگزین خیلی مناسبی باشن وعلاوه بر این برند های شناخته شده تری هستن.برند Bit fenix هم که وارد بازار شده همین هفته ی پیش قیمت های خیلی مناسبی داره کیس های زیر 400 تومنش.در ضمن من این نکته رو عرض کنم که تمامی قیمت های شرکت گیرین مستقیما از خود شرکت میاد و هیچ فروشنده ای توی قیمت های محصولات گیرین نمی تونه دست ببره.پس این افزایش قیمت ها از طرف لیون کامپیوتر یا بازار نیست.توضیحشون باید شنیدنی باشه وقتی دلار 3670 تومنی قبل از سال نو شده 3450 تومن و تحریم ها هم برداشته شدن.

88e3_price_changes_thumb.jpg1dr2_x3_viper_thumb.jpgzfub_700k_thumb.jpg3mqt_z7_thumb.jpg

بنده به عنوان مصرف کننده و کسی که مرتب کار اسمبل و مشاوره سیستم انجام میده روز به روز میلم به کار کردن یا پیشنهاد دادن محصولات گیرین کم تر می شه...و با این وضعیت دیگه اصلا پیشنهاد نمی دم محصولاتشون رو...

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

• ارسال 120
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

این افزایش قیمت اخیر میتونه موقت باشه یا اصلا ربطی به خود گرین نداشته باشه
ویرایش: افزایش قیمت از طرف خود شرکت گرین بوده و بین 3 تا 6 درصد هست.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

بنده هم روز به روز از این شرکت بیشتر بدم میاد

جنس نامرغوب و طراحی نامناسب و کولینگ نه چندان خوب

واقعیتش این شرکت همه رو سر کیسه داره میکنه همین الان آخرین تغییرات قیمت لیون رو دیدم و واقعا این مقدار افزایش بی سابقه هست و با توجه به مشکلاتی که پاور هاشون هم داره واقعا این قیمت مناسب نیست

به هر حال حتی اگر قیمت ها رو هم نصف کنند بنده ترجیح میدم که با مارک های شناخته در جهان کار کنم چه برسه که وقتی همچنین افزایش قیمتی داشتند :|

لینک به دیدگاه

شما حواستون به کاهش قیمت ها هم باشه ...کاهش قیمت های 1 هزار تومنی و 10 هزار تومنی افزایش قیمت های 40-70 تومنی...

این نکته رو هم در نظر بگیرید که کسایی که برای خدمات رفتن سراغ نمایندگی با دعوا و جر و بحث کالای آک گرفتن به جای خرابشون...خود شرکت هم اول تمایل به تعمیر داره تا تعویض حتی اگه توی 3 روز اول کار کرد سوخته باشه...و وقتی هم تعویض می کنن حواستون نباشه کالای تعمیری به جای آک میدن بهتون...نمونه هاییش بوده توی همین فروم که تاپیک زدن اگه پیدا کردم لینکشو قرار می دم.ضمنا حرفشون در مورد اینکه می تونن با برند های خارجی برابری کنن یا در بعضی مواقع یکی هستن درسته! حتی مسئولشون داخل نمایشگاه هم همین رو می گفت که به جای اینکه پول برند بدید همون پاور رو با ریبرند ما بردارید و خدمات بهتر و قیمت ارزون تر...اما وقتی خدمات اونطوریه و قیمت هاشون با قیمت برند های معروف جهانی دارن برابری می کنن چه دلیلی داره گرین بخریم؟

بنده می دونم اینجا جایی برای ارتباط با شرکت گیرین نیست و این رو هم برای شرکت گیرین من ننوشتم...برای کاربر ها و بقیه مصرف کننده ها...به خصوص کسایی محصولات گیرین رو می خرن.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

واقعیتش این شرکت همه رو سر کیسه داره میکنه همین الان آخرین تغییرات قیمت لیون رو دیدم و واقعا این مقدار افزایش بی سابقه هست و با توجه به مشکلاتی که پاور هاشون هم داره واقعا این قیمت مناسب نیست

به هر حال حتی اگر قیمت ها رو هم نصف کنند بنده ترجیح میدم که با مارک های شناخته در جهان کار کنم چه برسه که وقتی همچنین افزایش قیمتی داشتند :|

گرون فروشی = نخریدن

میخواستم 700k بخرم ولی با این حساب نمیخرم ، بجاش مدل ایسوس رو میگیرم.

میخواستم Z7 بگیرم و باز با این حساب نمیگیرم و بجاش دوکاس میگیرم.

توی نمایش گاه هزار بار گفتن Z7 زیر 400 تومنه.!!!

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

منم امروز دیدم تعجب کردم گفتم اخه مگه میشه افزایش قیمت انقدر بشه.

لینک به دیدگاه

با این توصیف تا بودجه 200 تومان چه پاوری میتونه مناسب باشه؟؟

سری های Elite و Thunder از CM و سری V از Corsair....

نظرتون درباره محصولات انر مکس چیه ؟؟؟ خوبه؟؟

کار نکردم این محصولات رو ولی کسایی که داشتن به نظر راضی بودن.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

وقتی که همه تند تند از محصولاتش تعریف میکنن توی forum ها همین میشه دیگه.اونم چشم بسته....

سالهاست که به دلیل کمبود وارد کننده جیب مردم رو خالی کردن.هر سال هم که کیفیت رو میارن پایینتر.

الان کلی برند خوب دیگه آمده.که کیفیت خیلی بهتری دارن.

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه عزیزی چیز جالبی در این باره به من گفتن البته درست بودن/نبودن اش پای خودشون

ایشون گفتن این محصولات گرین نیست که گرون شده و به برندهای معتبری مثل کولر مستر و کرسیر نزدیک میشه، نه، بلکه کولر مستر و کرسیر و انرمکس هستن که برای کسب بخشی از سهم گرین از بازار ایران قیمت هارو پایین آوردن :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داشتم دنبال پاور 750 وات میگشتم تو سایت لیون دیدم گرین که همیشه موجوده زده شده ناموجود بعدش یه سرچ کلی کردم دیدم اصلاً 750 وات ها کلاً ناموجودن الان یکی پاور 750 بخواد بخره فقط 1 انتخاب داره . بتفینیکس :D

حالا این گرین هم جنسش جور نیست داخل بازار ما قشر ضعیف چه کنیم ؟

نداریم خب 600 تومن پول پاور 750 وات گلد بدیم

http://www.itbazar.com/PriceList.aspx?id=113&Page=1

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

توی کیس به نظرم قیماتش برای یک برند مثلا ایرانی فضاییه. ولی هنوز توی پاور خوبه قیمتاش.

اگه این نمودار قیمت لیون درست کار می کرد، دوستان بهتر متوجه منظور شما می شدند

ویرایش شده توسط warlordmsm
لینک به دیدگاه

این افزایش قیمت برای نفر اول کلیپ سبز هستش  :) تا قطعه کمتر بتونه برداره

لینک به دیدگاه

این افزایش قیمت برای نفر اول کلیپ سبز هستش  :) تا قطعه کمتر بتونه برداره

=)) =)) =))

لینک به دیدگاه

داشتم دنبال پاور 750 وات میگشتم تو سایت لیون دیدم گرین که همیشه موجوده زده شده ناموجود بعدش یه سرچ کلی کردم دیدم اصلاً 750 وات ها کلاً ناموجودن الان یکی پاور 750 بخواد بخره فقط 1 انتخاب داره . بتفینیکس :D

حالا این گرین هم جنسش جور نیست داخل بازار ما قشر ضعیف چه کنیم ؟

نداریم خب 600 تومن پول پاور 750 وات گلد بدیم

http://www.itbazar.com/PriceList.aspx?id=113&Page=1

دوست من اگر مشکل خاصی با تیم لیون دارید توی تاپیک انتقادات بنویسید

وقتی کالایی موجود نیست مجبوریم ناموجود کنیم و این هم کالاهای مشابه

وقتی نمیخواید کالا رو ببنید پس حتما نمیبینیدش

Cooler Master B700 Ver.2 80Plus Power Supply

Cooler Master G750M 80Plus Bronze Power Supply

Green GP700A-HP Power

Cooler Master V750S 80Plus Gold Power Supply

افزایش قیمت هم از طرف شرکت گرین بوده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من اگر مشکل خاصی با تیم لیون دارید توی تاپیک انتقادات بنویسید

وقتی کالایی موجود نیست مجبوریم ناموجود کنیم و این هم کالاهای مشابه

Cooler Master B700 Ver.2 80Plus Power Supply

Cooler Master G750M 80Plus Bronze Power Supply

Green GP700A-HP Power

Cooler Master V750S 80Plus Gold Power Supply

افزایش قیمت هم از طرف شرکت گرین بوده

با سلام

خب الان همین جا انتقاد میکنم این سایت فروشگاه رو واقعاً یفکری بحالش کنید خواهشاً تا ما اینجوری ضایع نشیم

من توی سرچ فروشگاه در بخش مربوط به پاور گزینه 750W رو زدم و هر چی اومد ناموجود بود بغیر بتفینیکس

الان مشکل از کاربر هست یا ازسایت فروشگاه که نمیتونه کالا های موجود رو بیاره ؟ شاید علاقه خاصی داره که کالا های ناموجود رو بیاره من نمیدونم نمودار قیمتی هم که دوستان میگن وضعش جالب نیست

یکدفعه بشینید بصورت یوزر معمولی با سایت فروشگاه کار کنید اینقدر به ما یوزر ها انتقاد نکنید خواهشاً اگر کمبود نیرو دارید خب مقداری تبلیغات و کارهای حاشیه ایی رو کم کنید و کمبود نیرو رو برطرف کنید یک نمونه هم وضعیت چند روز پس از تعطیلات عید بود (برای یاد آوری)

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

آدم زیاد خرج کنه ولی یک بار خرج کنه.

اون وقت تاپیک زدین تاپیک طرفداران پاور های گرین یا تاپیک طرفداران کیس های گرین

که ۹۰ درصد این تاپیک ها مربوط میشه به مشکلات اساسی و مهم کاربر ها که با همین پاور ها و کیس های گرین بر خوردند.

...

...

...

...

تغییر نام بدین به تاپیک مصیبت زدگان گرین

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

با سلام

خب الان همین جا انتقاد میکنم این سایت فروشگاه رو واقعاً یفکری بحالش کنید خواهشاً تا ما اینجوری ضایع نشیم

من توی سرچ فروشگاه در بخش مربوط به پاور گزینه 750W رو زدم و هر چی اومد ناموجود بود بغیر بتفینیکس

الان مشکل از کاربر هست یا ازسایت فروشگاه که نمیتونه کالا های موجود رو بیاره ؟ شاید علاقه خاصی داره که کالا های ناموجود رو بیاره من نمیدونم نمودار قیمتی هم که دوستان میگن وضعش جالب نیست

یکدفعه بشینید بصورت یوزر معمولی با سایت فروشگاه کار کنید اینقدر به ما یوزر ها انتقاد نکنید خواهشاً اگر کمبود نیرو دارید خب مقداری تبلیغات و کارهای حاشیه ایی رو کم کنید و کمبود نیرو رو برطرف کنید یک نمونه هم وضعیت چند روز پس از تعطیلات عید بود (برای یاد آوری)

درود

شما میتونید وارد سوپر گروپ بشید و از فیلتر ها استفاده کنید و روی سمت چپ سایت یه سری امکانات به شما داده میشه که شما میتونید در بخش وضعیت کالا " موجود " رو انتخاب کنید

سایت جدید در حال طراحیه و زمان میبره تا آپ بشه

و در آخر اینکه دوست من در تاپیک انتقادات انتقاد کنید @};-

---------------------

توضیحات به سایر دوستان گلم

امروز گرین لیست جدید داد و قیمتها افزایش پیدا کرد و بنده دلیلش رو از گرین نپرسیدم و اگر بخواید فردا پیگیری میکنیم .

ولی دلیلی که ما میدونیم اتفاق میفته هر سال اینه که هر سال مقدار مالیات بر ارزش افزوده که طی یکسال ثابته تغییر میکنه که امسال نیز افزایش داشته و نکته بعد امسال هزینه گمرک هم افزایش داشته . که اینها باعث افزایش اجباری قیمتها میشن

لینک به دیدگاه

آقا گرین هم مثل بقیه شرکت ها ممکنه در برهه ای ناچار باشه افزایش قیمت بده. چرا تا تقی به توقی میخوره اول سر گرین رو پخ پخ میکنین. همون نمایشگاه که میفرمایید، گرین تنها شرکتی بود که غرفه زد و پذیرای کاربران همه ی فروم ها بود. چرا اینو نمیگین که هیچ کدوم از وارد کننده های دیگه زحمت ندادن به خودشون که محصولاتشون رو بیارن نمایشگاه؟

من هم مثل بقیه وقتی کالایی گرون میشه تواناییم کم میشه. از پارسال منتظرم 700K بخرم پولم جور نمیشه، حالا که 488 شد دیگه عمرا" زورم نمیرسه. ولی همه ی اینها دلیل نمیشه مثلا" یقه شرکت پانا رو که کیبرد 140 دلاری رو میده 710 تومن ول کنم برم یقه گرین رو بچسبم چرا کیبرد 130 دلاری رو میده 488 تومن!

انصاف داشته باشیم خوبه. بله خیلی چیزها گرونه، میدونم، ولی گرین جزو آخرین شرکت هاییه که به خاطر گرونی ممکنه سرزنشش کنم.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

سلام.نمی دونم کاربرا توجه می کنن یا نه اما مثل اینکه شرکت گیرین هر چی میگذره قیمت محصولاتشون هر روز افزایش پیدا می کنه.کیبورد Cougar 700K زمانی که وارد شد 380 بود بعدش شد 399 بعد 410 برای مدت طولانی بعد 440 و امروز به قیمت 488 هزار تومن رسیده...کیس به قول خودشون زیر 400 تومنشون که چپو راست داخل نمایشگاه ها گفتن با قیمت زیر 400 تومن و امکانات فوقالعاده عرضه می شه امروز از 369 به 410 تومن رسید(اونم در حالی که به زور 3 هفته از موجود شدنش میگذره!قیمت زیر 400 تومن فقط 3 هفته دوام داشت!)...کیس Viper X3 هم که مدت زیادی هستش که دست خوش نواسانات رو به بالا بوده و از یه کیس 200-220 تومنی به یه کیس 260-270 تومنی تبدیل شده..شرکت گیرین اگه دچار این اعتماد بنفس شده که محصولاتش داخل بازار رقیبی نداره و با هر قیمتی که بخواد می تونه محصولاتشو بفروشه در اشتباهه چون محصولات Deepcool و Cooler Master و Corsair داخل بازار موجود هست و مخصوصا از لحاظ  کیس و پاور که کار اصلی شرکت گیرین هستش این سه برند می تونن جایگزین خیلی مناسبی باشن وعلاوه بر این برند های شناخته شده تری هستن.برند Bit fenix هم که وارد بازار شده همین هفته ی پیش قیمت های خیلی مناسبی داره کیس های زیر 400 تومنش.در ضمن من این نکته رو عرض کنم که تمامی قیمت های شرکت گیرین مستقیما از خود شرکت میاد و هیچ فروشنده ای توی قیمت های محصولات گیرین نمی تونه دست ببره.پس این افزایش قیمت ها از طرف لیون کامپیوتر یا بازار نیست.توضیحشون باید شنیدنی باشه وقتی دلار 3670 تومنی قبل از سال نو شده 3450 تومن و تحریم ها هم برداشته شدن.

88e3_price_changes_thumb.jpg1dr2_x3_viper_thumb.jpgzfub_700k_thumb.jpg3mqt_z7_thumb.jpg

بنده به عنوان مصرف کننده و کسی که مرتب کار اسمبل و مشاوره سیستم انجام میده روز به روز میلم به کار کردن یا پیشنهاد دادن محصولات گیرین کم تر می شه...و با این وضعیت دیگه اصلا پیشنهاد نمی دم محصولاتشون رو...

حقیقتاً بعضی اوقات یک سری حرف ها به گوش آدم که مخ سوت میکشه. اما بگذارید در چند مرحله جواب عرایض شما رو بدم. 

• چیزی که الان می تونید از همه گردن کلفت های بازار کامپیوتر بشنوید اینکه که سود محصولات گرین برای دلال های بازار کامپیوتر به مراتب کمتر از برندهای جهانی و اکثرا با قیمت گم تو بازار هستش. بنده هم اگر جای این سری از دلال ها بودم نمیومدم پاور و کیس و گرین رو با سود کمتر از 10% بفروشم. کرس ایر و کولر مستر می فروختم که کم کم 20% الی 50% تو پاورها و کیس های رده بالاش برام سود داشته باشه. 
  • افزایش قیمت هایی که می بینید یه حباب بیش نیست. بعد از انبار گردانی و انجام کارهای اداری ترخیص کالاها از گمرک بعد از عید و کم شدن کالا در بازار به دلیل کاغذ بازی های اداری اونم برای یه شرکت کوچیک مثل گرین این حباب ها پیش میاد و البته تجربه نشون داده که در کمتر از 1 ماه این قیمت ها به حالت عادی برمیگرده. این مورد بارها برای محصولات شرکت های کوچیک در بازار پیش اومده و خواهد آمد.
  • من 1 ساعت پیش با یکی از نمایندگان شرکت گرین درارتباط بودم. طبق گفته ایشون و به نقل از واحد فروش قیمت های محصولات این شرکت حداکثر بین 3 تا 6 درصد گرون شده. ضمن اینکه کولرهای این شرکت هم به همین میزان ارزون تر شده. البته این افزایش قیمت ها از 6 اردیبهشت به بعد اعمال خواهند شد.
  • دوست عزیز جالبته بدونید آخرین نرخ تورم سال 94 طبق اعلام بانک مرکزی حدود 14 الی 15 درصد بوده در صورتی که اختلاف درصدی بین دلار 3670 تومان و 3450 کمتر از 6 درصد هست. حالا اگر تورم 15 درصدی رو منهای این 6 درصد کنی متوجه میشی که افزایش 3 تا 6 درصدی قیمت های گرین به هیچ وجه غیر منصفانه نیست! البته این در صورتیه که که اصلا کاهش قیمت های کولرهای های این شرکت را نادیده بگیریم !! 
  • همه بازار کامپیوتر کشور که Lioncomputer نیست ! همین الان دیجی کالا داره محصولات گرین رو با 15% تخفیف می فروشه ! http://www.digikala.com/Search/#!/Keyword-greenpromotion/PageSize-48/SortBy-7/Status-2/

110f2afc-0afb-4a19-9d66-f517eccf6e4f.jpg

خیلی ها تفکر شما رو دارند. اینکه کم کم 50% یه جنس رو فقط به خاطر داشتن یه برند خارجی گرون تر از یه جنس با همون کیفیت با برند ایرانی بخرند. 

البته دلال ها و سودجویان تو بازار هم البته تفکر شما رو دارند. چون سودهای کمتر از 8% الی 10% محصولات گرین صدای همه رو درآورده ... وقتی میشه برند خارجی رو با قیمت گم و البته سودهای نجومی 50% - 60% درصدی فروخت چرا جنس ایرانی که قیمتش تو همه جای بازار مشخصه ؟! 

ای کاش قبل از راه اندازی جوهای منفی و بیان دیدگاه های این چنینی اون هم علیه یه برند ایرانی با این همه سابقه خوب در بازار اگر حمایت نمی کینم حداقل بدون اطلاعات کافی تخریب نکنیم. 

فکر کنید در مورد حرفام ... همین ... 

لینک به دیدگاه

آقا گرین هم مثل بقیه شرکت ها ممکنه در برهه ای ناچار باشه افزایش قیمت بده. چرا تا تقی به توقی میخوره اول سر گرین رو پخ پخ میکنین. همون نمایشگاه که میفرمایید، گرین تنها شرکتی بود که غرفه زد و پذیرای کاربران همه ی فروم ها بود. چرا اینو نمیگین که هیچ کدوم از وارد کننده های دیگه زحمت ندادن به خودشون که محصولاتشون رو بیارن نمایشگاه؟

من هم مثل بقیه وقتی کالایی گرون میشه تواناییم کم میشه. از پارسال منتظرم 700K بخرم پولم جور نمیشه، حالا که 488 شد دیگه عمرا" زورم نمیرسه. ولی همه ی اینها دلیل نمیشه مثلا" یقه شرکت پانا رو که کیبرد 140 دلاری رو میده 710 تومن ول کنم برم یقه گرین رو بچسبم چرا کیبرد 130 دلاری رو میده 488 تومن!

انصاف داشته باشیم خوبه. بله خیلی چیزها گرونه، میدونم، ولی گرین جزو آخرین شرکت هاییه که به خاطر گرونی ممکنه سرزنشش کنم.

دوست عزیز شما درست می فرمایید. 

تنها مشکلی که در مورد گرین در این مقطع پیش اومده افزایش قیمت یهویی بوده.

طبیعی هستش که وقتی قیمت یهویی!! زیاد بشه باید منتظر انتقاد هم باشیم. 

این انتقادها هم قطعاً به نفع مصرف کننده است. که شاید بقیه هواسشون جمع باشه که از این سیاست های افزایش قیمت یهویی استفاده نکنند. 

موفق باشید.  @};-

ویرایش شده توسط Madrigal
لینک به دیدگاه

نظرتون درباره محصولات انر مکس چیه ؟؟؟ خوبه؟؟

PSU: Enermax Platimax 750W Platinumمن این مدلشو دارم البته دس دو گرفتم وگرنه قیمتش بالاس
در زمینه پاور محصولات انرمکس تو سری گولد ,پلتیوم درکل مرگ ندارن انرمکس مظلوم واقع شده تو ایران مث کارت گرافیک هایegva
سری برنزشم مطمئنا شرف داره به سری برنز گرین
لینک به دیدگاه

حقیقتاً بعضی اوقات یک سری حرف ها به گوش آدم که مخ سوت میکشه. اما بگذارید در چند مرحله جواب عرایض شما رو بدم.

• [*]چیزی که الان می تونید از همه گردن کلفت های بازار کامپیوتر بشنوید اینکه که سود محصولات گرین برای دلال های بازار کامپیوتر به مراتب کمتر از برندهای جهانی و اکثرا با قیمت گم تو بازار هستش. بنده هم اگر جای این سری از دلال ها بودم نمیومدم پاور و کیس و گرین رو با سود کمتر از 10% بفروشم. کرس ایر و کولر مستر می فروختم که کم کم 20% الی 50% تو پاورها و کیس های رده بالاش برام سود داشته باشه.

[*]افزایش قیمت هایی که می بینید یه حباب بیش نیست. بعد از انبار گردانی و انجام کارهای اداری ترخیص کالاها از گمرک بعد از عید و کم شدن کالا در بازار به دلیل کاغذ بازی های اداری اونم برای یه شرکت کوچیک مثل گرین این حباب ها پیش میاد و البته تجربه نشون داده که در کمتر از 1 ماه ....

از بحث قیمت که بگذریم بحث کیفیت مطرح میشه یعنی به اندازه پولی که خرج می کنیم رضایت و اطمینان خاطر داشته باشیم.

شما می فرمایید وارد کننده ها ۵۰ الی ۶۰ درصد رو جنسشون سون می کشند و گرین ۱۰ درصد!دیگه بدتر

چیزی که داریم تجربش می کنیم:

با این تفاوت سودی که شما می فرمایید باز هم گرین در مقایسه با سایر برند ها تفاوت قیمت فاحشی نداره!!!!!

با تفاوت کیفیتی که وجود داره خرید جنس های برند غیر گرین ، به صرفه تره.

این جوری بگم:

شما یک پاور ۷۰۰ گرین و یک پاور ۷۰۰ برند x رو در نظر بگیرید،

بر فرض قیمت گرین ۴۰۰ هست و برند x قیمت ۴۵۰ رو داره.

سود گرین از این پاور ۱۰ درصده

سود وارد کننده x از اون پاور ۳۰ درصده

کیفیت پاور x بهتر از پاور گرین هست.

شما کدوم رو انتخاب می کنید؟ در حالی که باید بابت هر دو ۴۰۰ الی ۴۵۰ هزار تومان پرداخت کنید.

...

...

...

...

هدف ما از خرید برند گرین نابودی دلال نیست، بی پولی هست!

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• چیزی که الان می تونید از همه گردن کلفت های بازار کامپیوتر بشنوید اینکه که سود محصولات گرین برای دلال های بازار کامپیوتر به مراتب کمتر از برندهای جهانی و اکثرا با قیمت گم تو بازار هستش. بنده هم اگر جای این سری از دلال ها بودم نمیومدم پاور و کیس و گرین رو با سود کمتر از 10% بفروشم. کرس ایر و کولر مستر می فروختم که کم کم 20% الی 50% تو پاورها و کیس های رده بالاش برام سود داشته باشه. 
  • افزایش قیمت هایی که می بینید یه حباب بیش نیست. بعد از انبار گردانی و انجام کارهای اداری ترخیص کالاها از گمرک بعد از عید و کم شدن کالا در بازار به دلیل کاغذ بازی های اداری اونم برای یه شرکت کوچیک مثل گرین این حباب ها پیش میاد و البته تجربه نشون داده که در کمتر از 1 ماه این قیمت ها به حالت عادی برمیگرده. این مورد بارها برای محصولات شرکت های کوچیک در بازار پیش اومده و خواهد آمد.
  • من 1 ساعت پیش با یکی از نمایندگان شرکت گرین درارتباط بودم. طبق گفته ایشون و به نقل از واحد فروش قیمت های محصولات این شرکت حداکثر بین 3 تا 6 درصد گرون شده. ضمن اینکه کولرهای این شرکت هم به همین میزان ارزون تر شده. البته این افزایش قیمت ها از 6 اردیبهشت به بعد اعمال خواهند شد.
  • دوست عزیز جالبته بدونید آخرین نرخ تورم سال 94 طبق اعلام بانک مرکزی حدود 14 الی 15 درصد بوده در صورتی که اختلاف درصدی بین دلار 3670 تومان و 3450 کمتر از 6 درصد هست. حالا اگر تورم 15 درصدی رو منهای این 6 درصد کنی متوجه میشی که افزایش 3 تا 6 درصدی قیمت های گرین به هیچ وجه غیر منصفانه نیست! البته این در صورتیه که که اصلا کاهش قیمت های کولرهای های این شرکت را نادیده بگیریم !! 
  • همه بازار کامپیوتر کشور که Lioncomputer نیست ! همین الان دیجی کالا داره محصولات گرین رو با 15% تخفیف می فروشه ! http://www.digikala.com/Search/#!/Keyword-greenpromotion/PageSize-48/SortBy-7/Status-2/

110f2afc-0afb-4a19-9d66-f517eccf6e4f.jpg

خیلی ها تفکر شما رو دارند. اینکه کم کم 50% یه جنس رو فقط به خاطر داشتن یه برند خارجی گرون تر از یه جنس با همون کیفیت با برند ایرانی بخرند. 

البته دلال ها و سودجویان تو بازار هم البته تفکر شما رو دارند. چون سودهای کمتر از 8% الی 10% محصولات گرین صدای همه رو درآورده ... وقتی میشه برند خارجی رو با قیمت گم و البته سودهای نجومی 50% - 60% درصدی فروخت چرا جنس ایرانی که قیمتش تو همه جای بازار مشخصه ؟! 

ای کاش قبل از راه اندازی جوهای منفی و بیان دیدگاه های این چنینی اون هم علیه یه برند ایرانی با این همه سابقه خوب در بازار اگر حمایت نمی کینم حداقل بدون اطلاعات کافی تخریب نکنیم. 

فکر کنید در مورد حرفام ... همین ...

ببخشید عزیز حالا شما میگید ما با این محصولات کار نکردیم هزاران نفر کار کردند و راضی نیستند حالا یک چیزی بگم بنده و هر کاربری که بصورت حرفه ای کار میکنیم برند برامون مهم نیست و پرفورمنس مهم

بنده از گیرین استفاده کردم

کیس های گیرین هم از نزدیک دیدم ولی اگر دقت کنید حتی جنس بدنه ی کیس های گیرین اصلا به اندازه شرکت های nzxt و Corsair خوب نیست

دلیلی نداره که از هر جنسی بدلیل این که ایرانی هست حمایت کنیم از لحاظ گارانتی هم مثلا کورسیر خود تخت جمشید سری جدید و حرفه ای پاور های کورسیر رو گارانتی 10 سال داره میده حالا اگر شما که نمیدونم شاید از طرف خود شرکت گیرین هم باشید یا اصلا خود گیرین انقدر اطمینان داره به خودش؟ این همه تعریف میکنه از خودش گارانتیش 18 ماه هست حاضر این گارانتی رو به پنج سال افزایش بده؟؟؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...