رفتن به مطلب

افزایش قیمت محصولات گیرین

Recommended Posts

درود،

لطفاً این پست را کامل مطالعه بفرمایید. برای عزیزانی که بنده رو نمی شناسند، بنده پوریا شعبانی یکی از اعضای تیم R&D شرکت سیاره سبز هستم. همونطور که به شکل رسمی پیش از این در این فروم تاپیک نظر سنجی از طرف شرکت سیاره سبز توسط بنده زده شده الان هم تنها سخن گو این شرکت در این فروم هستم...

متاسفانه کاربر reza3656 که خیلی دوست دارم ایشون رو بشناسم، دوستی از جنس خاله خرسه رو دارند و یا کاسه داغتر از آش هستند یا هدف دیگه ای رو با این ضد تبلیغشون دنبال می کنند و به شما عزیزان اطمینان می دم که این سخنان غیر فنی از جانب مجموعه سیاره سبز نبوده و این مجموعه هیچگاه به این شکل و با این ادبیات جوابگوی کاربران فهیم لیون کامپیوتر نخواهد بود.

جوابیه رسمی شرکت سیاره سبز:

"

ضمن آرزوی اوقات خوش برای تمامی عزیزان و حسن نظر کاربران عزیز نسبت به مجموعه سیاره سبز و همچنین تشکر بابت انتقادات سازنده شما دوستان عزیز که همواره نظرات شما دوستان موجب رشد و ترقی این مجموعه شده است دلایل افزایش قیمت برخی از محصولات شرکت سیاره سبز به شرح ذیل می باشد:

1) افزایش میزان حداقل خود اظهاری رسمی گمرک که برای تمامی محصولاتی که افزایش قیمت داشته اند لحاظ گردیده. (بیشترین عامل تاثیرگذار در افزایش بین 2 تا 6 درصدی قیمت)

2) افزایش هزینه های جاری شرکت سیاره سبز که مشتمل بر حقوق و مزایای کارکنان(طبق استاندارد وزارت کار در سال 95)، افزایش جزئی هزینه های انبارداری و حمل و نقل و همچنین در ادامه افزایش مراکز خدمات سرویس در آینده نزدیک.

"

دوستان قوی ترین عامل افزایش قیمت، افزایش حداقل میزان خود اظهاری گمرک بوده که برای شرکت هایی که به شکل قانونی واردات کالا دارند موثر خواهد بود و بی شک تمامی شرکت هایی که به این روش واردات کالا دارند به زودی با افزایش قیمت روبرو خواهند بود ولی متاسفانه چون حجم فروش محصولات و سفارشات شرکت سیاره سبز به میزان بالاتری نسبت به بقیه شرکت هاست این تغییرات قیمتی در محصولات شرکت سیاره سبز رو شما زودتر از بقیه شرکت ها شاهد هستید. نکته بعدی هم افزایش حقوق امثال بنده هست که طبق قانون کار امسال نیز افزایش میزان حقوق داشتیم که به شکل خیلی جزئی در این تغییرات قیمتی دخیله ... 

با سلام

ممنون از پاسختون

فقط اگر امکانش هست میشه از خود کارخونه گرین یک گزارش تصویری تهیه کنین؟

بنده خیلی دوسدارم ببینم، که به چه شکل محصولات آماده و تولید میشن، امکانش وجود داره؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 120
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام

ممنون از پاسختون

بنده خیلی دوسدارم ببینم، که به چه شکل محصولات آماده و تولید میشن، امکانش وجود داره؟

+۱  من هم مثل شما

لینک به دیدگاه

من کم کم دارم شک می کنم شما یه رابطه ای با شرکت گرین دارید، هی مرتب میگید ما فلان میکنیم ما به همان می کنیم و غیره...این ما کی هستش؟شما از طرف خودت داری حرف میزنی یا برای گرین هم دارید صحبت می کنید؟ اگه برای گرین دارید صحبت می کنید بفرمائید کی هستید و سمتتون داخل شرکت چیه...هیچ کسی اینقدر کور کورانه طرفداری یه شرکت مثل گرین رو نمی کنه و به خاطر گرین حاظر نمی شه چپو راست به بقیه بی احترامی بکنه..هر کس اینجا یا می تونه نظر شخصی و تجربش رو بگه یا گمانه زنی های حساب شده بکنه با توجه به اطلاعاتشون یا اطلاعات موجود...شما یه طوری حرف می زنی انگار همه ی حرفاتون صاف از روی اطلاعات و آمار مستقیم شرکت گرین هستش... ضمن اینکه حرفاتون دقیقا شبیه یکی از مسئولای بازرگانی گرین که داخل نمایشگاه اصفهان هم من باهاشون صحبت می کردم هستش به ایشون هم تا حرف بقیه شرکتا و قیمت رو می زدی زود مثل شما جوش می آورد و فوتوکپی همین حرفارو تحویل بنده میداد. البته هیچ وقت بی احترامی نمی کردن و عین حرفشون هم این بود که جنس های گرین چون فروش می ره کاربر هیچ دخالتی در قیمت گذاریش نداره شرکت با توجه به آمار خودش سود خودشو در نظر میگیره و یه قیمت متناسب قرار میده حالا کاربر می خواد بخره میخواد نخره!(که ایشون این اعتماد به نفسو داشتن که انگار همه ی ملت رو کردن توی جیب بقلشون می تونن مثل ATM ازشون پول بگیرن)...شما اگه واقعا با شرکت گرین رابطه ای دارید پیشنهاد می کنم اعلام کنید که ما بفهمیم حرفای شما از روی کجاست...ما نمی دونیم، شما از کجا می دونید؟ شما انگار از کل جیک و پوک گرین خبر دارید و اگه کسی جزو کار کنان گرین نباشه اصلا این اطلاعات رو حتی فروشنده های بزرگی مثل لیون هم نداره و فقط بخشیش رو می تونه تخمین بزنه...پس یا ادعاتون رو ثابت کنید یا اینقدر به اینو اون نگید بچه و غیره...حرف زدن کاری نداره اثبات مهمه...بنده گمانه زنی هام رو با حساب کتاب انجام میدم و رو از روی اطلاعات موجود یا تجربه هایی که طی 8-9 سالی که داخل بازار کار می کردم و یا شاگردی کردم می زنم...حرفاییم که مستند هست رو می تونید پیدا کنید راحت مثال های داخل همین فروم هم همینطور تاپیک Esonic تاپیک  Master Case Pro یا اون تاپیکی که آواژنگ برد یه بنده خدا رو می خواست با X58 عوض کنه...شرکت گرین به خاطربرند ایرانی بودن و تولید داخلی از شکایت،گله،انتقاد،کوبیدن و غیره مصونیت نمی گیره...(تولید کننده ی داخلی...به قول خودشون! به نظر من وارد کردن قطعه و گذاشتنش داخل قوطی و برچسب زدن و کارت گارانتی قرار دادن داخل قوطی اسمش تولید داخلی نیست... گرین از نظر من یه وارد کنندس مثل بقیه و هیچ تافته ی جدا بافته ای به حساب نمیاد)

حتی بگیم گرین آقا با دلار دولتی هم کار نکنه شما بگو دلار 3500...گرین که عمده می خره قیمت یوزر بهش نمی دن که میدن؟ اگه گرین به قیمت یوزر خرید و واردات انجام میده یه بیزینس رو به زوال و در حال ورشکستگیه!به فرض روی 90 دلار می خرید 90x3500=315000 تومن 315 کجا و 488 تومن کجا؟سود یه کیبور باید 35.5 درصد باشه؟(این در صورتیه که ارزون تر از این نخریده باشن که احتمالش زیاده)و از این 35.5 درصد جقدرشو به مغازه دار میرسه؟ کمتر از 5 درصد چون من میدونم که قیمت های فروش کاملا استعلامی از خود شرکته هیچ فروشنده ی حق نداره محصولات گرین رو یه تک تومنی گرون تر بفروشه...حالا هر چند هم Cougar می خواد برند خوبی باشه وقتی نمایندشون این طوریه بنده نمی خرم و بقیه هم همینطور..جواب شما هم در مقابل این حرف اینه که بقیه هم انجام میدن سایر برند ها هم همینطوره...بله درسته شاید بیشتر از این هم باشه ولی وقتی گرین که وارد کننده ی عمده بزرگی هستش انتظار میره قیمت رو برای کاربر به مراتب ارزون تر تموم کنه (که بماند به جز کوگار لیان لی و یکی دوتا پارتنر دیگه بقیشون جنس درجه 3 و 4 هستن و ضمن اینکه همون کسایی هم که پارتنر های خوبشون هستن رو ازشون استفاده نمی برن مثلا میرن از Cougar کیس X7 و X6 رو میگیرن که خود اون شرکت تولیدشون رو متوقف کرده جنسای رده خارج لیان لی رو میارن یا پاور های درجه دو و سه یا ارزون و کیفیت پایین CWT و High power میگیرن.این شرکتا همه محصولی می زنن با کیفیت درجه 1 جهانی و درجه2 3... گرین اون درجه پایین تر هاش یا از رده خارج هاش رو اکثرا می گیره)حالا اگه قیمت Cougar رسید به logitech به نظر شما Cougar با 25 ماه گارانتی ارزش داره یا logitech که مثلا 20 تومن گرون تره اما 39 ماه گارانتی پانا؟ ضمن اینکه logitech از قدیمی ترین تولید کنندگان لوازم جانبی هستش و Cougar که تازه وارد این قسمت بازاره حرفی برای گفتن جلوی logitech نداره...ضمن اینکه کیبورد  ASUS STRIX TACTIC PRO هم هست که Cherry MX داره و قیمتش 410 تومنه!

شما چقدر شاخه به شاخه می پرید؟ دوباره دارید بهونه ی تورم رو جلو می کشید!این همین بهونه ایه که همه ی مارو داره به نابودی می کشونه...آقا رضا گرون می کنه چون بیشتر براش می صرفه بعد آقا احمد گرون می کنه چون آقا رضا گرون کرده، آقا نادر گرون می کنه چون آقا رضا و آقا احمد گرون کردن و به همین ترتیب یه گرونی بی جهت می افته داخل بازار...والا شما خودت چندتا پست قبل حساب کتاب کردی گفتی یه افزایش 6 درصدی با توجه به درنظر گرفتن کاهش قیمت واتر کولر ها قابل قبوله...

"دوست عزیز جالبته بدونید آخرین نرخ تورم سال 94 طبق اعلام بانک مرکزی حدود 14 الی 15 درصد بوده در صورتی که اختلاف درصدی بین دلار 3670 تومان و 3450 کمتر از 6 درصد هست. حالا اگر تورم 15 درصدی رو منهای این 6 درصد کنی متوجه میشی که افزایش 3 تا 6 درصدی قیمت های گرین به هیچ وجه غیر منصفانه نیست! البته این در صورتیه که که اصلا کاهش قیمت های کولرهای های این شرکت را نادیده بگیریم !! "

که بنده هم حساب کتاب کردم براتون فقط 2 موردش خیلی بیشتر از 6 درصد بود که در مقابل کاهش ناچیز واتر کولرهاشون هیچ به حساب می یومد:

"شما که می گی افزایش قیمت 3 تا 6 درصدی اوکی هستش بزارید حساب کنیم 369 ضرب در 6% می شه 22 هزار تومن 369 به علاوه ی 22 هزار تومن می شه 391 تومن نه 410 تومن!(Z7) کیبورد 700K به قیمت 439 به علاوه ی 6% یا 26340 تومن قیمت باید بشه 465340 تومن نه 488000 تومن...همون 6 درصد هم بی جهته این جنس که دیشب وارد نشده.فردا بخرید این کیبورد رو می بینید 7-8 ماه از 25 ماه گارانتیش رد شده!ضمن اینکه همین الان افزایش قیمت بیش از 6 درصد همون 2 محصول کاهش قیمت چند هزار تومنی واتر کولر هارو جبران کرد.واترکولر مدل 120 قبل از عید 235 بوده و همون قبل از عید شده 222 تومن یعنی همون قبل از عید 5.4% کاهش داشته که کاری به افزایش قیمت امروز نداره ضمن اینکه اگه هم داشته باشه کاهش 13 تومنی روی این مدل واتر کولر در مقابل افزایش قیمت کیس Z7 از 369 به 410 که حدود 41 هزار تومن هست فوق العاده ناچیزه...همین یه قلم جنس داره کاهش ناچیز 10-12 تا جنس دیگشون رو جبران می کنه...(کاهش روی جنس هایی که فروش هم ندارن)"

شما که چشمای باز دارید این حساب دو دو تا چهار تارو بزنید با ماشین حساب ببینید غیر از اینه؟یا من ریاضیات رو هم از خودم در میارم؟ حتما الان دوباره حباب قیمت رو وسط می کشید و بعد هم فروشنده ها و دلال های سود جو رو؟

شما این همه تجربه و سابقه ی فعالیت در فروم های قدیمی رو داشتید از قبل از وجود لیون کامپیوتر درسته؟فروم لیون از سال 86 شاید قبل تر بوده و شما با این همه ثابقه و علم و غیره تازه همین دیروز تصمیم به عضویت و فعالیت داخل فروم یکی از بزرگترین فروشندگاه محصولات الکترونیک در ایران گرفتید؟ضمنن می شه این فروم قدیمی رو که براش عرق جبین ریختید رو معرفی کنید ما هم ببینیم؟

پاورقی: آقا ما از صبح تا حالا بیرون بودیم مثبتای ما چطوری ته کشیده؟زمان ریست شدن کی هستش؟

داداش خدایی + داشت ولی تموم شده مثبت هام @};-

لینک به دیدگاه

بنده نسبت به پاور های گرین اطمینان کامل داشتم قبلا اما جدیدا با توجه به خرابی هایی که به گوشم میرسه یکم چشمم ترسیده از برند گرین

از کیس هاش بگم :

سال 88 که گرین مگنوم + تازه اومده بود بنده این کیس رو خریدم و اون موقع هنوز خیلی توی کامپیوتر وارد نبودم و سیستم رو توی کیس جدید اسمبل کردم . بعد از یکی دو سال کم کم مشکلاتش در اومد!  جنس واقعا افتضاح پنل جلویی کیس که پلاستیک خشک هستش و راحت با کوچکترین فشاری ، باعث شکستگی میشه که بنده مجبور شدم برم نمایندگی گرین مرکز کامپیوتر ایران و یک عدد پنل نو از یک کیس آکبند بهم دادن و جالب اینجاست ( انگار به مراتب کیفیتش پایین تر اومده باشه ) کیفیتش از پنل قبلی بنده پایینتر بود 

همچنین قطعات همراه کیس مثل اون قطعات پلاستیکی که درایو ODD و هارد رو بدون نیاز به پیچ محکم میکنه کیفیت فوق العاده پایینی داشتن که بنده در اولین اسمبل اون کیس شاهد شکسته شدن پین های اون نگهدارنده ها شدم!

مورد بعدی که بر میگرده به 4 ماه پیش که یه سیستم اسمبل کردم که کیس Green Pars داشت (چون سیستم اداری بود نمیخواستیم خیلی هزینه کنیم) این هم در اولین اسمبل پنل درایو ODD شکست و کیفیت بسیار بسیار نا مناسبی داشت . علاوه بر این کیس اسکلت محکمی نداشت و تاب میخورد (حالا الان چه بلایی سرش اومده خدا میدونه)

خودم این موارد رو وقتی متوجه شدم که کیس Corsair 760T رو خریدم . دوستان شاید باور نکنین اصلا اصلا اصلا قابل قیاس نیستن این دو برند! ضخامت ورق هایی که توی کورسیر استفاده شده فکر کنم 1/10 اش توی گرین استفاده شده و خیلی کیس محکم و باکیفیتی هست . همینطور پنل جلوی کیس هم کیفیت بسیار عالیی داره .

از همه این ها گذشته اگه سری به سایت کورسیر زده باشید تک تک قطعات کیس های تولیدیش رو جداگانه برای فروش قرار داده که اگر احیانا اتفاقی برای کیس افتاد و قطعه ای آسیب دید کیس بلااستفاده نشه و با جایگزین اون قطعه عین روز اولش بشه! اما اما گرین این کار رو حتی 1 بار کرده!؟ نه! اگر هم چنین چیزی پیش بیاد ببری گارانتی بر میگردن میگن آسیب های فیزیکی شامل گارانتی نمیشه! همین ! تموم . حالا 500 پول یه کیسی رو دادی که به خاطر یه قطعه یا از قیافه افتاده یا بلااستفاده شده!

بنده الان 1 سال و 2 ماه هست که پاور Green GP 700A-HP رو روی سیستم امضام دارم و خداشاهده از اون موقع تا حالا با ترس و لرز سیستم رو روشن کردم که یه وقت خدایی نکرده اتفاقی نیوفته! و اون موقع هم به خاطر کمبود شدید بودجه مجبور به خرید این پاور شدم!  و در اسرع وقت میخوام رد کنم و کورسیر بگیرم!

دوستان این ها نظرات شخصی بنده بود نسبت به شرکت گرین و تجربه ای که ازش داشتم

یا حق

لینک به دیدگاه

اقای hk888 کل تاپیک رو خوندم متاسفانه از حالت انتقاد به حالت توهینی در اومده.

شما از کجا میدونید گرین درجه ۳ پاورهای شرکت cwt یا high power رو وارد میکنه؟

شما مشکل دارید با قیمت یا به قول خودتون گرین اشغال وارد میکنه خب نخرید.

کسی شما رو مجبور به خرید کرده؟

یا مجبور شدید حرفایی که هیچ سندی دربارش ندارید بزنید؟

نصف بیشتر این دوستانی که در مورد محصولات گرین بدگویی میکنن اصلا تجربه استفاده اش رو نداشتن.

هرکی هم میاد تو تاپیک به امید گرفتن مثبتو زیاد کردن پستاشه.

اگه اشتباه میکنم خودتون۸ صفحه رو از ابتدا مرور کنید متوجه میشید بیشتر پستهای تاپیک اسپمن.

اگرم تمایل به ادامه دادن موضوع دارید خواهشا با دلیل و مدرک صحبت کنید تا حداقل بدرد کسانیکه بعدا این تاپیک رو میبینن بخوره.

متشکرم.

ویرایش شده توسط m.mohebbi
لینک به دیدگاه

بنده نسبت به پاور های گرین اطمینان کامل داشتم قبلا اما جدیدا با توجه به خرابی هایی که به گوشم میرسه یکم چشمم ترسیده از برند گرین

از کیس هاش بگم :

سال 88 که گرین مگنوم + تازه اومده بود بنده این کیس رو خریدم و اون موقع هنوز خیلی توی کامپیوتر وارد نبودم و سیستم رو توی کیس جدید اسمبل کردم . بعد از یکی دو سال کم کم مشکلاتش در اومد!  جنس واقعا افتضاح پنل جلویی کیس که پلاستیک خشک هستش و راحت با کوچکترین فشاری ، باعث شکستگی میشه که بنده مجبور شدم برم نمایندگی گرین مرکز کامپیوتر ایران و یک عدد پنل نو از یک کیس آکبند بهم دادن و جالب اینجاست ( انگار به مراتب کیفیتش پایین تر اومده باشه ) کیفیتش از پنل قبلی بنده پایینتر بود 

همچنین قطعات همراه کیس مثل اون قطعات پلاستیکی که درایو ODD و هارد رو بدون نیاز به پیچ محکم میکنه کیفیت فوق العاده پایینی داشتن که بنده در اولین اسمبل اون کیس شاهد شکسته شدن پین های اون نگهدارنده ها شدم!

مورد بعدی که بر میگرده به 4 ماه پیش که یه سیستم اسمبل کردم که کیس Green Pars داشت (چون سیستم اداری بود نمیخواستیم خیلی هزینه کنیم) این هم در اولین اسمبل پنل درایو ODD شکست و کیفیت بسیار بسیار نا مناسبی داشت . علاوه بر این کیس اسکلت محکمی نداشت و تاب میخورد (حالا الان چه بلایی سرش اومده خدا میدونه)

خودم این موارد رو وقتی متوجه شدم که کیس Corsair 760T رو خریدم . دوستان شاید باور نکنین اصلا اصلا اصلا قابل قیاس نیستن این دو برند! ضخامت ورق هایی که توی کورسیر استفاده شده فکر کنم 1/10 اش توی گرین استفاده شده و خیلی کیس محکم و باکیفیتی هست . همینطور پنل جلوی کیس هم کیفیت بسیار عالیی داره .

از همه این ها گذشته اگه سری به سایت کورسیر زده باشید تک تک قطعات کیس های تولیدیش رو جداگانه برای فروش قرار داده که اگر احیانا اتفاقی برای کیس افتاد و قطعه ای آسیب دید کیس بلااستفاده نشه و با جایگزین اون قطعه عین روز اولش بشه! اما اما گرین این کار رو حتی 1 بار کرده!؟ نه! اگر هم چنین چیزی پیش بیاد ببری گارانتی بر میگردن میگن آسیب های فیزیکی شامل گارانتی نمیشه! همین ! تموم . حالا 500 پول یه کیسی رو دادی که به خاطر یه قطعه یا از قیافه افتاده یا بلااستفاده شده!

بنده الان 1 سال و 2 ماه هست که پاور Green GP 700A-HP رو روی سیستم امضام دارم و خداشاهده از اون موقع تا حالا با ترس و لرز سیستم رو روشن کردم که یه وقت خدایی نکرده اتفاقی نیوفته! و اون موقع هم به خاطر کمبود شدید بودجه مجبور به خرید این پاور شدم!  و در اسرع وقت میخوام رد کنم و کورسیر بگیرم!

دوستان این ها نظرات شخصی بنده بود نسبت به شرکت گرین و تجربه ای که ازش داشتم

یا حق

داداش من با پاور همین داخل امضا  یه R9 280 و 7970 در حالت اورکلاک شده به کور 1200 هم تست زدم مشکلی پیش نیومده بعد شما به سینگل کارت میترسی؟

دیگه انقدر وضعشون خراب نیست که :D

همین الانم پاورم بعد 3 سال همه ولتاژ های اصلی ش در بهترین حالت قرار داره.

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش من با پاور همین داخل امضا  یه R9 280 و 7970 در حالت اورکلاک شده به کور 1200 هم تست زدم مشکلی پیش نیومده بعد شما به سینگل کارت میترسی؟

دیگه انقدر وضعشون خراب نیست که :D

همین الانم پاورم بعد 3 سال همه ولتاژ های اصلی ش در بهترین حالت قراره داره.

جالبه کیس 70 تومنی با کیس کورسیر 700 هزار تومنیم مقایسه میکنن !

طرفدار هیچ برند یا شرکتی نیستم اما حداقل بی طرفانه انتقاد کنید ، تو محصولات پایین رده کیفیت محصولات گرین به مراتب بهتر از کورسیر و کولرمستر هستش

لینک به دیدگاه

تاپیک شده: هرچه می‌خواهد دل تنگت بگو، فقط کلمه‌ی "گرین" توش باشه.

بالاخره بحث درباره‌ی قیمت محصولات گرین هست؟

لینک به دیدگاه

من جدیدا متوجه شدم پاور 600hp من فنش صدا گرفته. کسی میدونه ببرم گارانتی یا روغن بزنم بهش؟

لینک به دیدگاه

اقای hk888 کل تاپیک رو خوندم متاسفانه از حالت انتقاد به حالت توهینی در اومده.

شما از کجا میدونید گرین درجه ۳ پاورهای شرکت cwt یا high power رو وارد میکنه؟

شما مشکل دارید با قیمت یا به قول خودتون گرین اشغال وارد میکنه خب نخرید.

کسی شما رو مجبور به خرید کرده؟

یا مجبور شدید حرفایی که هیچ سندی دربارش ندارید بزنید؟

نصف بیشتر این دوستانی که در مورد محصولات گرین بدگویی میکنن اصلا تجربه استفاده اش رو نداشتن.

هرکی هم میاد تو تاپیک به امید گرفتن مثبتو زیاد کردن پستاشه.

اگه اشتباه میکنم خودتون۸ صفحه رو از ابتدا مرور کنید متوجه میشید بیشتر پستهای تاپیک اسپمن.

اگرم تمایل به ادامه دادن موضوع دارید خواهشا با دلیل و مدرک صحبت کنید تا حداقل بدرد کسانیکه بعدا این تاپیک رو میبینن بخوره.

متشکرم.

اولا شما هم کاسه داغ تر از آش شدید اینجا مسئول خود شرکت گرین و مدیریت لیون حضور دارن هر تذکری لازم باشه رو می دن فعلا اکثر بی احترامی ها از طرف آقای reza3656 بوده که حتی خود جناب حسینی و مسئول شرکت گرین به ایشون تذکر و حرفاشون رو تکذیب کردن...

دوم بنده به یاد ندارم که از واژه ی "آشغال" استفاده کرده باشم...بی کیفیت و کیفیت پایین در بد ترین حالت...درست نقل قول کنید...

سوم بنده گفتم هم گرین نمی خریدم و هم دیگه پیشنهاد نمی دم.اما این باعث نمی شه که از تجربم توی اسمبل های زیادی که با محصولاتشون داشتم نگم.مخصوصا وقتی مشتری رو به سختی می شه متقاعد که پولش رو خرج دیگر محصولات بکنه و تنها به دلیل ارزون بودن این کالا ها می خرن که الان با گرون شدن کالا های گرین عرصه برای بقیه باز شده.گفتم تاپیک برای همه و مخصوصا برای کاربرا و کسانی که محصولاتشون رو می خرن.دلیل و مدرک از این محکم تر که کاربرای متعدد داخل همین فروم و همین تاپیک دارن شکایت می کنن ازقیمت، محصولات و خدمات و از تجربه هاشون دارن میگن( چه خوب چه بد)بنده خودم بار ها بار ها با کابل های سری UK که از سری های ارزون قیمت پاور های گرین از شرکت CWT هستن مشکل داشتم که به نظرم فوق العاده بی کیفیت و خشک هستن و سری های HP با اینکه کار High Power هستن استاندارد gold ندارن پس به طور طبیعی پاور درجه یک محسوب نمی شن(جنس خوب اما درجه یک نه)همونطور که سری B از کولر مستر درجه یک حساب نمی شه( جنس خوب اما درجه یک نه)توی اینکه کیس X6 و X7 هر دو کیس های توقف تولید یا قدیمی Cougar هستن که بحثی نیست می تونید برید سایت cougar می بینید که Challenger رو از خیلی وقت پیش دارن ولی مدل Evolution رو دیگه ندارن داخل سایتشون ( نکته Challenger به قیمت 80 دلار عرضه می شه برای یوزر که می شه 280 تومن داخل بازار الان 365 تومن هستش)

چهارم این قضیه که شما که نمی خری چرا اعتراض می کنی رو کلا بزارید کنار ما همه خیلی چیزا رو نمی خریم ولی همه این حق رو داریم که بیایم بگیم به فلان دلایل منطقی و به فلان دلایل سلیقه ای به نظرمون خریدشون اشتباهه و بقیه هم بهتره نخرن...قبول کردن یا نکردنش با بقیه افراد هستش بقیه هم می تونن بیان بگن به چه دلایل منطقی یا سلیقه ای اون محصول رو خریدن و یا خریدش رو پیشنهاد می دن..پس بهتر جای اینکه هر کی راه خودشو بگیره و بره بهتره راه های که ازشون رفتیم یا بلدیم رو بهم بگیم.من موندم اینکه جلوی دهن هم دیگرو بگیریم چه سودی داره؟شما نمی تونی بیای برای بقیه تایین تکلیف کنید که چون تجربه استفاده نداشتن حق اظهار نظر در هیچ مورد رو ندارن...شما باز اومدید می گید خیلیا دارن اسپم می کنن اینجا ناظر هست تشخیص بدن تاپیک داره به بیراهه میره تاپیک رو قفل می کنن که اینطور نشده.تاپیک اول در مورد قیمت و خدمات گرین بود بعد یه سری وارد بحث شدن که گفتن چرا شکایت می کنید؟چرا بقیه شرکت ها رو در نظر نمی گیرید؟(که بنده کلی مثال زدم)چه دلیلی برای شکایاتتون دارید؟(خیلی از کاربرا و خودم از تجربه ها و دلایلمون گفتیم) اگه نمی خرید شکایت نکنید!انتقاد هم نکنید!هیچی نگید! و سر همین کلی به بیراهه کشید...یه سری ها جوش آوردن یه سری ها هم برای آروم کردن تاپیک تک و توک اسپم های خنده داری زدن...

تاپیک تا همینجاش هم بسیار مفید بوده و اطلاع رسانی کرده و مخصوصا زنگ خطری بوده برای شرکت گرین که از الان شروع به چاره اندیشی بکنه وگرنه به زودی مشتری هاشو کامل از دست میده...بنده تمایل زیادی به ادامه ی تاپیک ندارم چون حرف آخر رو نماینده ی گرین زدن که قیمت ها به اون 2 دلیل افزایش داشتن و کاهشی در کار نیست...نتیجه گیری بنده هم اینکه اگه نخوان تغییر قیمتی بدن یا طوری این افزایش قیمت رو جبران کنن، دلیلی نمی بینم که بخرم یا پیشنهاد بدم و یا کس دیگه ای بخره اجناس دیگه با برند های برتر و کیفیت بیشتر با قیمت های نزدیک و شاید معقول دیگه ای هستن که جایگزین گرین بشن...حالا کسی دوست داره بازم بره بخره 100 درصد من جلوش رو نمی گیرم ولی بهش میگم که اشتباه می کنه..اینکار وارد کننده ها رو تشویق به افزایش قیمت می کنه(صرفا بی رویه و به جدای بحث افزایش قیمت به دلیل گمرکی ) اگه مدیریت تاپیک رو قفل و مهم کنن که بعدا بهش رجوع کنیم و در آینده بازش کنیم بسیار عالی می شه.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

تاپیکی که مفید باشه:

باید برای اتهامات واردش سند و مدرک داشته باشه.

شما یه حرفی رو بدون مدرک تو فصایه مجازی پخش کردید. این تاپیک ها با یه سرچ پیدا میشه و موجب گمراه شدن دیگران میشه.

لینک به دیدگاه

تاپیکی که مفید باشه:

باید برای اتهامات واردش سند و مدرک داشته باشه.

شما یه حرفی رو بدون مدرک تو فصایه مجازی پخش کردید. این تاپیک ها با یه سرچ پیدا میشه و موجب گمراه شدن دیگران میشه.

والا اینجا دادگاه نیست شمام اتهام دروغ به بنده نزنید چون در عین حال شما هم مدرکی در دست ندارید که بگید بنده دارم دروغ می گم...مدرکی هم برای اثبات خلاف گفته های خیلی از کاربرا ارئه نکردید اگه هم بکنید می شه تجربه ی شخصی تجربه ی شخصی هم همونطور که گفتم خیلیا خوبشو دارن خیلیا بدش رو...وجود هر یک دلیل بر دروغ بودن دیگری نیست...

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

از این پست به بعد هر مطلبی که کوچکترین تویهین توش باشه حذف میشه و تکرار مجدد توسط کسی که پست زده بر طبق قوانین به عنوان اسپمر معرفی میشه

پس ازتون میخوام همیشه خونسردی رو حفظ کنید و با کمال ادب و منطق صحبت کنید . مطمئننا این فروم جای صحبت و گفتگو هستش ولی بر طبق قوانین و ادب

با تشکر @};-

با سلام

خب الان همین جا انتقاد میکنم این سایت فروشگاه رو واقعاً یفکری بحالش کنید خواهشاً تا ما اینجوری ضایع نشیم

من توی سرچ فروشگاه در بخش مربوط به پاور گزینه 750W رو زدم و هر چی اومد ناموجود بود بغیر بتفینیکس

الان مشکل از کاربر هست یا ازسایت فروشگاه که نمیتونه کالا های موجود رو بیاره ؟ شاید علاقه خاصی داره که کالا های ناموجود رو بیاره من نمیدونم نمودار قیمتی هم که دوستان میگن وضعش جالب نیست

یکدفعه بشینید بصورت یوزر معمولی با سایت فروشگاه کار کنید اینقدر به ما یوزر ها انتقاد نکنید خواهشاً اگر کمبود نیرو دارید خب مقداری تبلیغات و کارهای حاشیه ایی رو کم کنید و کمبود نیرو رو برطرف کنید یک نمونه هم وضعیت چند روز پس از تعطیلات عید بود (برای یاد آوری)

در راستای انتقاد دوستمون روش سرچ در سایت فروشگاه تغییر کرد

و اول کالاهای موجود بهتون نمایش داده میشه و بعد سایر کالاها

به همین دلیل ما بابت انتقادات شما دوستان همیشه تشکر میکنیم :) :) :)

ولی باز هم میگم در تاپیک خودش یعنی تاپیک انتقادات ;)

لینک به دیدگاه

سلام اسم تاپیک رو میبینم خندم میگیره در کل دنیا قیمت محصولات به مرور زمان  کم میشه ایران زیاد   =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اسم تاپیک رو میبینم خندم میگیره در کل دنیا قیمت محصولات به مرور زمان  کم میشه ایران زیاد   =))  =))  =))

این برمیگرده به وضع اقتصادی نامطلوب کشور

وگرنه هیچ شرکتی دوست نداره بیخود قیمت محصولاتش رو بالا ببره چونکه باعث کاهش فروشش میشه

و البته در مورد محصولات گیرین

من کاری به قیمت ندارم و میخوام درباره کیفیتشون بگم

چند سال پیش مجله عصرشبکه یک تست رقابتی گذاشته بود برای پاور

که بهترین پاورهای حدود 900 وات شرکتهای مختلف رو تست و بررسی کرد که تو اون پاور ها بهترین پاور پاور 885 گرین شد

که تمام تستها در حضور نمایندگی شرکتها برگزار شد

و خودتون هم میدونید پاورهای گرین توسط بهترین شرکتهای مادر تولید و طراحی میشه

این تا اینجا

و در مورد کیس

من تا حالا شاید 20 تا سی نوع کیس از شرکتهای مختلف دستم امده و تست کردم

این کیسهای گرین رو تا حالا داشتم

دراگون

x1

x3

x5

x9

مگنوم 2

پاور

و ...

هر کدوم از کیسها یک سری معایب و خوبی ها داشتن

البته معایب زیاد چشم گیر نبودن

در مورد بدنه کیس که واقعا گرین عالی کار میکنه و چیزی از شرکتهای دیگه کم نداره

نامردیه بیای کیسه 50 تومنی گرین رو مقابل کیسهای 500 به بالای شرکتهای دیگه مقایسه کنید

دوستان ظاهر کیس هم سلیقه ای هست اینطور نیست مثل اگر شما از کیس خوشتون نیومد بگی بدرد نمیخوره

مثلا همین کیسهای بیت فنیکس

واقعا من که نگاه کردم زیاد چیزی نپسندیدم و این سلیقه ای هست

و در مورد قیمت هم همینطور که قبلا گفتم نظری ندارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان این افزایش قیمت برای چند محصول بوده یا کلاً تمامی محصولات موجود گرین در بازار گرون شدن

از اول تاپیک تقریباً نیگاه کردم کسی به این موضوع اشاره دقیقی نکرده

یکی دو مدل کیس بوده با کیبورد و یکی دو تا پاور :-? :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان خدایی کیس x9 گرین از لحاظ ورق از کدوم کیس زیر یک میلیون کورسیر کم میاره ?

راحترین کار وزن کردن کیس ها هست من از زمان کیس های سری 2000 گرین دارم و از محصولات این شرکت استفاده می کنم

کیس mid 2000 یادشه بخیر همون موقع فراسو بود tvm پلاستیکی بود الگانس و ... خدایی تا یکسال پیش هم داشتمش یادش بخیر خیلی زیبا بود عاشق اون مثلثی بودم که تو سه کنج کیس میگذاشتن  :D

من الان کورسیر دارم باور کنید چند ماهه که خریدمش هنوز رغبت نکردم برم سمتش و باهاش کار کنم !! البته من یه سری نظر دارم که شخصی هست مثلا ورق های راست و چپ باربر نیستن و فقط پوشش هستن ولی من دوست دارم 

ضخامتش بیشتر باشه همه چیز تو کیس کورسیر فیکس میشه با قطعات پلاستیکی و فلزی اما من فیکس شدن با فلزی رو دوست دارم  مثل x9 و اینکه دوست دارم کیسم خیلی سنگین باشه بازم تاکید می کنم نظرهام شخصیه مثلا از هارد هیتاچی بدم میاد چون سبکه !! یا از وسترن واسه خاطر شکل ظاهریش خوشم میاد عمق فاجعه اینجاست که من قبل از کارایی شکل ظاهری برام مهمه

اینم اضافه کنم هر گلی بوی خودش رو میده کورسیر جای خودش گرین جای خودش  @};-

من چند تا برند ایرانی رو خیلی دوست دارم اولین گرین خودمونه دومیش پارس خزره  :)  و ...

این تاپیک خوبه چون تبلیغه برای گرین تمام کاربرا میفهمن که برندی تو ایران هست که صداشون رو میشنوه حالا هر کی میخواد این وسط تهمت بزنه و دروغم بگه بازم حس اعتماد رو بیشتر میکنه

اینم اضافه کنم من جایی هستم که در سطح خودم یه سری تصمیمات میگیرم واسه جایی که هستم و تو لیست سفارشات و قطعات فقط از محصولات گرین استفاده میکنم (کیس و پاور)

والا پاورهای 300 وات گرین در طول مدتی که هستم یه مورد خرابی هم نداشتم و همه هم راضی هستن. سیستم ها هم با بدترین شرایط آب و هوایی مثل مرد دارن کار می کنن

من با گرین بالای هزار کیلومتر فاصله دارم برای تمام محصولاتش پول دادم و هیچ ربطی هم باهاش ندارم و این رو با تمام وجود می گم :

زنده باد هر چی شرکت وارد کننده ، تولید کننده ، مونتاژ کاره  که مثل سیاست شرکت گرین کار میکنه  @};-  @};-

از پراکندگی صحبت هام عذر میخوام چون در چند مرتبه نوشتم

فداتون بوس بوس

بدترین شرایط آب و هوایی این هست (پاور سوخته انرمکس) 

post-10586-0-12687500-1461563868_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمی دونم چرا دوستان شرایط بازار داخلی رو نسبت به بازار بین المللی می سنجن؟

مگر اصلا ما ارتباطی با بازارهای جهانی داریم؟ همه چیز باید از چند مسیر بگذره تا وارد بشه

امسال فقط دستمزد 14% افزایش داشته خوب من به عنوان کسی که یک محصولی تولید می کنم و پارسال مثلا به قیمت 100 هزارتومان می فروختم امروز حداقل باید 114 هزارتومان بفروشم

افزایش دستمزد افزایش قیمت همه چیز رو شامل میشه

اون شرکتی که موارد اولیه ازش تهیه می کردیم هم قیمت رو بالا می بره، اون شرکتی که حمل و نقل می کنه هم قیمت رو بالا می بره که در نهایت باعث میشه بنده مجبور بشم قیمت کالای نهایی رو بالاتر ببرم

که نه تنها به سودم نیست بلکه باعث ضررم میشه! چون با هر افزایش قیمتی یک تعداد از مشتری ها دیگه نمی تونن خرید کنن
و این یعنی کاهش درامد

افزایش قیمت هر سال هست که اونم به دلیل تورم و مشکلات

کاریی به اینکه قیمت گذاری ها منطقی هست یا نه ندارم، صرفا در مورد اینکه افزایش قیمت ناگزیر هست صحبت می کنم

ما در کشوری زندگی می کنیم که متوسط هر سال 20% تورم داریم

امسال که بدتر هم شده رکود تورمی!

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

خب با توضیحاتی که کاربر پوریا لیون دادند و ظاهرا از پرسنل گرین هستن یه سری چیزا مشخص شد. کاری به بد و خوب بودن محصولات مربوط به گرین ندارم ولی فکر نکنم خود شرکت بخواد بدون دلیل منطقی قیمت محصولاتش رو بالا ببره و معلومه که برخلاف میلشون قیمتها رو بالا بردن. عدم وجود حمایت از سوی دولت برای قطعات رایانه باز هم مشخص شد که هیچ برنامه خاصی برای بازار رایانه وجود نداره. حتی برای شرکتی داخلی مثل گرین که بنظرم همیشه قیمتهاش متعارف بوده به ظاهر که حمایت خاصی نشدن از سوی دولت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من گرین قدیمی رو بیشتر دوست داشتم تا این فعلیش رو و بیشتر با سلایق و خواسته هام یکی بود... قدیم یک کیس گرین گالاکسی بود هنوز که هنوزه عین روز اول میمونه بیش از 8-10 ساله دارمش الانم بخاطر طراحی داخیلی قدیمیش می خوام عوضش کنم ولی خیلی حیفه که دیگه از این جور کیس ها تولید نکرد و بنظرم خیلی شیک تر و زیباتر از این کورسیر های غولپیکر با قیمت نجومی هست...!  :-?

پاوز885b رو هم همینطور واقعا پاور عالی هست و بنظرم از نظر کیفیت چیزی از بقیه کم نداشت ... اما جدیدا زیاد با محصولاتش جذب نمیشم تازه قیمتشم که داره همینجور زیادتر میشه در نتیجه محصولات دیگه راحت داره جاشو میگیره بین کابران و بنظرم دو سه سال پیبش تو اوج بود الان نه قبلا تو تاپیک ها همش پارو و کیس محصولات گیرین فقط دیده میشد و پیشنهاد میشد الان برید ببینید اصلا گرین پیشنهاد نمیشه... بهتره زودتر یه فکری به حالش بکنن مسولین...!  :-?

..............

والا من نمی گم که گیرین محصولاتش بد شده نه، دیگه سر نیست نسبت به بقیه...!  :-?

قبلا میگفتن گرین بگیر میگفتی چرا گرین میگفتن مثلا قیمتش مناسبتره کیفتش عالیه و ساخت شرکت فلانه و جدیدترین تکنولوؤی هارو داره مثلا فلان قدر گارانتی داره بقیه ندارن... میگفتیم باشه بده... الان هیچ کدوم از این برتری هارو نداره... نه اینکه عقب گرد کرده باشه نه، الان بقیه محصولات تو بازار هم  پلاتینیوم دارن  گلد دارن oc دارن گارانتی فلان دارن در واقع اون برتری های انتخاب گرین از بین رفته و یجورایی دیگه هرکی هرچی رو خوشش بیاد می خره و این کششی که نسبت به محصولات گرین بوده از بین رفته... البته این پیشنهاد و توصیه و نظر شخصیم از روی دلسوزی بوده شاید دیدگاه دوستان فرق بکنه و بگه نه هنوز هم برتریهایی داره که بیان بگن ما اشنا بشیم...!  ^_^

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

سلام

من چند تا از محصولات گرین دارم و راضیم ولی نمیدونم اگر بعضی از دوستان خوششون نمیاد از محصولات گرین خوب میتونن نخرن چرا اینهمه اصرار به تبلیغ ضد این شرکت رو دارن. به نظر من اصلا مقایسه کیفیت محصولات این شرکت با مشابه خارجیش با محصولات سایپا و ایران خودرو با خودروهای خارجی عادلانه نیست.

من همین الان که دارم این متن رو مینویسم جایی هستم که هم توش کیس های گرین هست و هم چندتا کیس کولر مستر. دوستانی که میگن بدنه ضعیفی داره گرین کجا رو میگن؟ من که دارم نگاه میکنم ضخامت بدنه گرین از کولر مستره بیشتره. بعد به قولی شما با پاور چی کار میکنید که میگین گرین خوب نیست و مارک های دیگه بهترن؟ معیارتون رو بگین؟ مثلا تفاوت یک پاور گرین سری پلاتینیوم را با مشابهش از یک برند مورد نظرتون تو یک رنج قیمتی بفرمایین

اینم بگم منم عاشق چش ابروی گرین نیستم ولی دلیلی هم نمیبینم که مخالف سرسخت محصولاتش باشم

لینک به دیدگاه

اینکه هرکی مختاره هر برندی رو خرید کنه هیچ شکی درش نیست. از حقم نگذریم گرین تا اینجا قیمتاش نسبت به کیفیت کالاهاش خوب بوده. فقط خوب  :| 

این افزایش قیمتم هرچقدم منطقی باشه در وهله اول ممکنه سود خود شرکت رو کم کنه.

به هر حال همیشه از شرکت Green انتظار می ره با توجه به قدرت خرید مخاطباش که معمولا قشر ضعیف و متوسط هستن قیمتگذاری کنه.

امیدوارم بتونن حالا حالاها جوابگوی نیاز ما باشن  :lol: 

ویرایش شده توسط ringer
لینک به دیدگاه

با سلام

ممنون از پاسختون

درود،

بله امکانش هست، ولی زمانش رو نمی تونم بگم چون مشخص نیست به صورت ماموریت کی به کارخونه اعزام بشم ... (محل کارخانه منطقه آزاد سلفچگان هست)

دوستان یک نکته رو فراموش نکنید و اون هم اینه که هیچ شرکتی دوست نداره کالاش رو گرون کنه و اگر افزایش قیمتی می بینید بدونید که تمامی اعضاء شرکت تمام تلاششون این هست که این اتفاق نیوفته @};-

با قبول تمامی انتقادات هم بایستی عرض کنم خیلی از برندها تغییرات قیمتی خیلی بیشتر از این رو ممکنه در طول کارشون داشته باشند اما همین که تغییرات قیمتی شرکت سیاره سبز 11 صفحه نظرات کاربران مختلف با سلایق مختلف رو در پی داره نشون دهنده موفقیت و محبوبیت یک برند هست.

از دید خود بنده تغییرات قیمتی گسترده بوده ولی میزانش زیاد نبوده... دوست عزیزمون کالای رنج 400 تومنی رو مثال زدند که قطعاً افزایش قیمتیش بیشتر خواهد بود. یک مثال براتون بزنم. مثلاً پاور 430 وات گرین از 157500 تومان به 156000 تومان کاهش قیمت داشته یعنی فقط 1500 تومن کاهش و پاور 380 وات گرین از 137500 تومان به 140000 تومان افزایش قیمت داشته که این یعنی فقط 2500 تومان افزایش قیمت. این درحالی هستش که خیلی برندهای دیگه در داخلی ایران توی این رنج قیمتی بارها و بارها در طی سال افزایش و کاهش قیمت خواهند داشت. @};-

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

خدا وکیلی قیمت تمام برند های دیگه بعد ورود خیلی خیلی کم میشه و همش جز پیشنهادات ویژه قرار میگیره

و وقتی قیمت رو میبینیم واقعا میشه بهش گفت پیشنهاد ویژه

اما گرین بر عکس اولش ارزون یهو یکم فروش که میکنه به طور غیر طبیعی گرون میشه. بخاطر تولید و واردات زیاد و هزینه انبار داری و حقوق انبار دار و مالیات و از همه مهم تر (((خواب پولشون)) خواب پول ،چون بلاخره طول میکشه فروش بره فکر کنم گرون میشه.،!! خداییش دست اندرکاران شرکت گرین خیلی زحمت میکش و‌ کلی فکر اندیشه که یه سیاستی پیش بگیرن و مشکل تورم رو هم در اینده حل کنن که خدایی نکرده خدایی نکرده اگر تورم شد با توجه به اینکه هزینه تو انبار داره خاک میخوره از پیش سود رو کرده باشن و‌ضرر رو از جیب مشتری تامین کنن ((این یه قسمت رو یا عالیجناب بادوکبال تو سریال جمونگ عمل میکنن به قول معروف از اب کولر کره پنیر تهیه میکنن)) و این یعنی اینده نگری شرکت مشتری محوری گرین

چه دلیلی داره کیس و پاور کیبوردی که تولید شده بعدبا یه قیمت وارد بازار میشه یهو گرون میشه،میاد ایران ایا چیزی بعد یه مدت بهش اضافه میشه مثلا وزنش رنگش ،چی میشه که کیس میاد اولش 200 تومن دو ماه بعد میشه 300 تومن،صحبت های اقای ...تو اپارات

فکر کنم گرین یکم فکر میکنه میگه وای ....بعد با دور اندیشی پی به اشتباهش میبره قیمت رو اصلاح میکنه و ۲۰درصد یهو گرون میشه

اگر بپرسی میگن حتما حتما حتما ،که تو سفارش بعدیمون چون تقاضا زیاد داشتیم دوباره درخواست تولید دادیم و شرکت تولید کننده برای ما گرونتر تولید کرده و تقصیر از اونهاست و ما بی تقصیر

خب با این تفاصیر قیمت محصولات گرین از نظر قیمت بالاتر از برند های دیگه و کیفیت پایین تر از محصولات برند های دیگه (فاجعه)

کیس ها و پاور های گرین بعد گرون تر شدن داخل فروشگاه لیون کامپیوتر تو پیشنهاد ویژه قرار میگیره و اتفاقا ارسال رایگان هم میشه در صورتی که قبلا با هزینه ارسال از جیب مشتری داخل فروشگاه لیون باز هم از ویژه خریدن ارزونتر بود

کیس کورسیر امریکایی تولید چین وارد کننده تخت جمشید مدل 750d سوال کردم گفتم لیون گذاشته 680 تومن بازار رضا خریدم 650 تومن چرا شما که وارد کننده هستی گرونتر میفروشی

خیلی با احترام پاسخ دادن که چون سفارش جدید هست و مدل جدیدتر کیس 750d رو وارد کردیم گرونتر هست

خداییش این قابل درک هست چون حد اقل یه تغییر احساس میکنی بابت پول بیشتر که پرداخت میکنی

اما گرین تو سفارش جدید نه اینکه اصلا تغییر نکرده کیفیت هم پایین تر اومده (فاجعه)

تو نماینده فروش گرین بازار رضا واتر کولر های جدید گرین داره خاک میخوره

اما نمیدونم پشت ویترین چرا گرون میشن دستم نخورده

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

دوستان یک نکته رو فراموش نکنید و اون هم اینه که هیچ شرکتی دوست نداره کالاش رو گرون کنه و اگر افزایش قیمتی می بینید بدونید که تمامی اعضاء شرکت تمام تلاششون این هست که این اتفاق نیوفته @};-

انصافا باید به عنوان جوک سال از این جمله تقدیر به عمل بیاد 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...