رفتن به مطلب

افزایش قیمت محصولات گیرین

Recommended Posts

• کاربر ویژه

انصافا باید به عنوان جوک سال از این جمله تقدیر به عمل بیاد 

هیچوقت افزایش قیمت به نفع یک تولید کننده یا فروشنده نیست (حداقل در دراز مدت)

فرض کن من یک کالایی دارم که اگر با قیمت 100 هزارتومن بفروشمش 10 تا مشتری خواهم داشت ( سود من از فروش 20 تومن در مجموع 200 تومن)

همین کالا رو اگر 130 تومن بفروشم 7 تا مشتری خواهم داشت که سودم میشه 140 تومن

واقعا باید دستتون توی کار تولیدی یا واردات باشه که ببینید چه هزینه هایی باید بشه هر روز هم یک بخش نامه جدید می تونه هزینه هارو بالاتر ببره

نمی گم آدم سودجو وجود نداره (داستان گرونی cpu به دلیل کمی یاب شدن سودجویی بود دیگه) اما هر گرون شدنی دلیلش سودجویی نیست

لینک به دیدگاه

• ارسال 120
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

فرض کن من یک کالایی دارم که اگر با قیمت 100 هزارتومن بفروشمش 10 تا مشتری خواهم داشت ( سود من از فروش 20 تومن در مجموع 200 تومن)

واقعا باید دستتون توی کار تولیدی یا واردات باشه که ببینید چه هزینه هایی باید بشه هر روز هم یک بخش نامه جدید می تونه هزینه هارو بالاتر ببره

نمی گم آدم سودجو وجود نداره (داستان گرونی cpu به دلیل کمی یاب شدن سودجویی بود دیگه) اما هر گرون شدنی دلیلش سودجویی نیست

البته اگر در قسمت واردات یا تولید بدون داشتن بند پ باشید این بخشنامه ها لازم اجراست

پ.ن وقتی مردم بودجشون محدود هست و در عین حال به دلیل گمرگ و دیگر مسائل بازار کمی انحصاری هست مطمنن مردم ناچار به خرید وسایل هستند با هر قیمتی....

اگرچه اگر عزیزان وقتی جنس گرون هست رو نخرن مطمنن سرنوشت بهتری در انتظار بازار و اون جنس از نظر قیمت هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته اگر در قسمت واردات یا تولید بدون داشتن بند پ باشید این بخشنامه ها لازم اجراست

پ.ن وقتی مردم بودجشون محدود هست و در عین حال به دلیل گمرگ و دیگر مسائل بازار کمی انحصاری هست مطمنن مردم ناچار به خرید وسایل هستند با هر قیمتی....

اگرچه اگر عزیزان وقتی جنس گرون هست رو نخرن مطمنن سرنوشت بهتری در انتظار بازار و اون جنس از نظر قیمت هست

بند پ که مال آدم های خاص هست اگر در دسترس همه بود که دیگه بند پ بهش نمی گفتن :D ( هر چند برای استفاده از همون بند پ هم باید کلی هزینه کنن) 

اصل تجارت بر مبنای سود هست دیگه هر کسب و کاری بر همین اساس بنا شده

اینکه قیمت ها بالاست به دلیل شرایط اقتصادی ماست. واردکننده ها علت اصلی گرونی کالاها نیستن (کاری به عده ایی که از آب گل آلود ماهی میگیرن ندارم)

همیشه مشتری بیشتر = سود بیشتر اینو همه واردکننده ها و تولید کننده ها هم می دونن

ولی ما کلا بدبین هستیم به همه مسائل

اصل حرف بنده این بود که گرون شدن کالا و خدمات توی کشوری با شرایط ما ناگزیر هست

تصور نکنید که وارد کننده یا تولید کننده با خوشحالی کالاش رو گرون می کنه

لینک به دیدگاه

تولید کننده تا جایی که میتونه و بدونه بقیه میخرن گرون میکنه.

اگر هم ببینه شرایطی که شما گفتی پیش میاد دیگه گرون نمیکنه در هر صورت 200 تومن از  140 تومن بیشتر هست

گرون کردن برای سود بیشتر بردن هست طرف نمیاد گرون کنه که سود کم تری ببره.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

میخواستم در اینده نه چندان دور کیس گرین z 7 گلادیتور بخرم .

اما با این تفاسیر فکر کنم برم همون انتخاب اولم (haf x کولر مستر) رو بخرم .فکر کنم بابت 300 تومن  پول اضافه که میدم کاملا ارزشش رو داره.

چون گرین فقط برای ما گیرینه . نمیدونم چرا تا حالا هیچ سایت سخت افزار معتبر خارجی اسمی از گرین نبرده.

لینک به دیدگاه

گرین که نزدیک یک سال در جاده خاکی زده همه میدونن فن ۱۵ تومنی ۲۵ میفروشن

کیس ۲۰۰ تومنی ۲۷۰

پاور ۲۰۰ تومنی ۲۵۰

موس و کیبرد و بقیه چیزها جای خود دارد

از همه مهم تر کیفیت پایین تر اومده

به نظر من وجود کیس های خوش قیمت و با کیفیت و‌حرفه ای دیپکول اصلا کسی سراغ گرین نره بهتره

در پاور هم کولر مستر مد های خوبی داره

در فن هم باز هم دیپکول خیلی بهتر و ارزنتره

لینک به دیدگاه

باید در نظر گرفت که تمام زحمات گرین و وارد کننده ها فقط فقط بخاطر سود بیشتر هست و اینکه دلمون واسه مشتری قنج میره و به فکر خریدار و مصرف کننده هستیم همه کشک و اشه

اگر هم اسم مصرف کننده و مشتری وسط میاد به عنوان مشتری مداری هیچ چیز نیست جز تبلیغات

حالا اصلا هیچ ایرادی نداره محصولات گرین گرونه یا هم قیمت محصولات دیگه بازار هست،مشکل اصلی سر تبلیغات تو خالی این شرکت هست و سیاسیت ارزون بگو یهو گرون بفروش

خب اگه صادقانه بگن هیچ حد مرزی نداریم و مجبورین الارقم میل اختیار گرون بفروشیم ،من گرونی رو فدای کیفیت بهتر یه محصول دیگه و کاملا خارجی میکنم تا جواب های هوی باشه ،

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اما با این تفاسیر فکر کنم برم همون انتخاب اولم (haf x کولر مستر) رو بخرم .فکر کنم بابت 300 تومن  پول اضافه که میدم کاملا ارزشش رو داره.

چون گرین فقط برای ما گیرینه . نمیدونم چرا تا حالا هیچ سایت سخت افزار معتبر خارجی اسمی از گرین نبرده.

سوالتون مثل این هست که پبرسید نمی دونیم چرا در هیچ سایت یا نمایشگاه معتبری اسمی از سایپا نیومده...

لینک به دیدگاه

سوالتون مثل این هست که پبرسید نمی دونیم چرا در هیچ سایت یا نمایشگاه معتبری اسمی از سایپا نیومده...

منم همینو میگم.چرا وقتی جنس خوب دیگه هست نریم سراغش؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز، گرین برند Local ایران هستش.

چون محصولات گرین به کشور های دیگه صادر نمیشه، شما نمیتوانید ریویویی ازش در سایت های خارجی پیدا کنید.

لینک به دیدگاه

داداش من با پاور همین داخل امضا  یه R9 280 و 7970 در حالت اورکلاک شده به کور 1200 هم تست زدم مشکلی پیش نیومده بعد شما به سینگل کارت میترسی؟

دیگه انقدر وضعشون خراب نیست که :D

همین الانم پاورم بعد 3 سال همه ولتاژ های اصلی ش در بهترین حالت قرار داره.

پاورهای گرین کیفیت مناسبی دارند و تنها ایراد آنها عدم ارائه ی ولتاژ 12 ولت در یک ریل خروجی است. نظرات اورکلاکرها هم در مورد پاور های گرین بسیار جالب و شنیدنی است. این موضوع را با دوست مشترکمان "پ" که در فروم همسایه فعالیت می کند مطرح کردم و انتقادات شدیدی علیه این شرکت از او دریافت نمودم. در حالی که پاورهای 580 و 1035 این شرکت بعد از چندین سال استفاده ی بیش از حد، هنوز عملکرد مناسبی دارند. به نظرم دوستان عزیز توجه کافی نمی کنند که پاور، با هر برند مورد دلخواه شما، بعد از مدتی با کاهش کارایی رو به رو است و متوسط این کاهش کارایی بین 10 تا 20 درصد در سال، بعد از گذشت حدود 2 تا 3 سال از زمان اولین استفاده است. یعنی یک پاور 1000 واتی با فرض دوام 2 ساله، بعد از 3 سال مصرف تبدیل به پاور 900 واتی می شود. البته این قضیه تنها در مورد محصولات خوب و رده ی بالاتر صادق است.

در مورد کیس های گرین تا به حال تجربه ی استفاده از کیس X8 را داشته ام. پس از چندین سال استفاده از کیس های سیلورستون و کولرمستر، به دو دلیل: حمایت از تولید کننده ی داخلی و قیمت ارزان تر مدل X8 را خریداری کردم. این کیس نسبت به کیس های قبلی من با اینکه ابعاد بزرگتری داشت ولی سبک تر بود. استحکام و کیفیت بدنه ی کیس مناسب و راضی کننده بود. امکانات خوبی هم بر روی این محصول تعبیه شده است.

با این حال از نظر من، کیس بسیار بد و به درد نخوری است. بعضی قطعات این کیس پرچ شده اند و قابلیت باز شدن از هم را ندارند ولی در عین حال استحکام مناسبی به کیس بخشیده اند. در مقایسه با کیس های قبلی من که تمامی قطعات با پیچ به هم متصل بودند و کیس ها انعطاف پذیری بالایی داشتند، رضایت بخش نبود.(شاید از نظر افراد دیگر انعطاف پذیری کیس نامطلوب باشد و نقطه ی ضعف بدانند)

در زیر سقف این کیس رادیاتور 280 میلی متری نصب کرده ام که با مشکلات فراوانی همراه بود. 6 سوراخ از 8 سوراخ جهت بستن پیچ با رادیاتور مطابقت داشت و دو سوراخ دیگر 1 میلی متر انحراف داشتند که با دریل، سوراخ ها را بزرگتر کردم. جالب تر این بود که در قسمت جلوی کیس که قابلیت نصب رادیاتور 280 میلی متری را دارد، 4 سوراخ میانی اندازه های بزگتری داشتند و نیازی به سوراخ کاری نداشتند!(با این حال در نظر داشته باشید که کیس X8 تنها کیس زیر 550 هزار تومانی است که قابلیت نصب دو عدد رادیاتور 280 میلی متری را دارد و علاوه بر این، می توان 2 رادیاتور 140 میلی متری را نیز در قسمت های پشتی و زیرین کیس نصب کرد. از نظر تقسیم بندی فضا کیس بسیار خوبی است.)

تمامی موارد ذکر شده به کیفیت مونتاژ قطعات مرتبط است و در این زمینه باید، تلاش بیشتری صورت گیرد. علاوه بر این، مواردی که به عنوان عیب این محصول یاد کردم، به دلیل نیازم به باز و بسته کردن پیاپی کیس به هنگام نصب قطعات اضافی به هنگام اورکلاک است و در صورت استفاده ی عادی هیچ یک از موارد گفته شده، عیب محسوب نمی شوند.

مطلبی که به عنوان "خواهش" می خواهم خاطر نشان کنم، در مورد اورکلاک است. دوستانی که با امکانات خوب فعلی، با مادربورد های پیشرفته ی امروزی که تمامی تنظیمات اورکلاک را خودکار در اختیار کاربر قرار می دهند، افزایش 1GHz فرکانس پردازنده هایی مثل 6700، 6600، 4790، 5960، 5930، 5920 و... شاهکار نیست بلکه شروع خوبی است. یادمان باشد افرادی در این سایت و دیگر سایت ها هستند که چندین سال است، رتبه ی کشور عزیزمان ایران را در HWBOT با اقتدار، بالاتر از سایر کشورها نگه داشته اند. لطفا به نظرات این افراد در مورد کالا های رایانه ای بیشتر اهمیت دهیم. وگرنه بحث های احساسی در این باره، مانند بحث های طرفداران AMD و Nvidia است که جز آوردن خنده بر لبان افراد حرفه ای، تاثیری بر رفتار و عملکرد شرکت های مورد نظر ندارد.

لینک به دیدگاه

شرکت ها معمولاً برای افزایش سودشون، بعد از اینکه بین مردم جا افتادند دو تا راه کار دارند:

1- کیفیت را پایین بیاورند تا هزینه ی تمام شده کم شود.

2- قیمت را افزایش بدهند تا سود هر فروش نیز افزایش پیدا کند.

معمولاً برای اینکه باز خورد مشتری ها خیلی بد نشود، فقط یکی از راه کارهای فوق را انتخاب می کنند.

شما حالا با دقت به اطرافتون نگاه کنید. خیلی از شرکت ها همچین رویه ای در پیش گرفتند.

نمونه 1)  کیفیت خدمات دیجی کالا در دو سال پیش چگونه بود و الان چگونه است. (به عنوان نمونه کیفیت بسته بندی و مقواها رو در نظر بگیرید)

نمونه 2)  دوام هارد دیسک های 15 سال پیش چطور بود؟ آیا اصلاً خرابی داشتند؟ و دوام هارد دیسک های امروزی چگونه است؟

نمونه 3) وقتی یه تن ماهی تازه وارد بازار میشه کیفیت خوبی داره اما بعد از جا افتادن کیفیت افت می کنه.

نمونه 4) بعضی از شرکت ها هم پیدا می شن که هم کیفیت رو پایین میارند و هم قیمت رو بالا می برند. (معمولاً شیر کیسه ای و دوغ چنین حالتی دارند)

فقط یک راه حل برای مقابله با این حرکت ها وجود داره و این خیلی ساده است : باید سود شرکت ها کم بشه! چطوری؟  جواب: تعداد فروش محصولاتشون کم بشه!

حالا فروش محصولات چجوری کم میشه؟ جواب: اون هم خیلی ساده است! چنین اعتراض هایی باعث کاهش فروش میشه! 

من تشکر می کنم از کسی که این تاپیک رو ایجاد کرد. و عزیزانی که در این تاپیک شرکت کردند. حتی از کسانی که در حمایت از افزایش قیمت گرین صحبت کردند باز هم ازشون ممنونم به خاطر اینکه یه جور گل به خودی دارند می زنند  :clapping: .

در پایان تشکر می کنم از تیم لیون به خاطر اینکه فضایی آزاد و محترم ایجاد کردند.

از همه ممنونم!

موفق باشید  @};-

لینک به دیدگاه

شرکت ها معمولاً برای افزایش سودشون، بعد از اینکه بین مردم جا افتادند دو تا راه کار دارند:

1- کیفیت را پایین بیاورند تا هزینه ی تمام شده کم شود.

2- قیمت را افزایش بدهند تا سود هر فروش نیز افزایش پیدا کند.

معمولاً برای اینکه باز خورد مشتری ها خیلی بد نشود، فقط یکی از راه کارهای فوق را انتخاب می کنند.

شما حالا با دقت به اطرافتون نگاه کنید. خیلی از شرکت ها همچین رویه ای در پیش گرفتند.

نمونه 1)  کیفیت خدمات دیجی کالا در دو سال پیش چگونه بود و الان چگونه است. (به عنوان نمونه کیفیت بسته بندی و مقواها رو در نظر بگیرید)

نمونه 2)  دوام هارد دیسک های 15 سال پیش چطور بود؟ آیا اصلاً خرابی داشتند؟ و دوام هارد دیسک های امروزی چگونه است؟

نمونه 3) وقتی یه تن ماهی تازه وارد بازار میشه کیفیت خوبی داره اما بعد از جا افتادن کیفیت افت می کنه.

نمونه 4) بعضی از شرکت ها هم پیدا می شن که هم کیفیت رو پایین میارند و هم قیمت رو بالا می برند. (معمولاً شیر کیسه ای و دوغ چنین حالتی دارند)

فقط یک راه حل برای مقابله با این حرکت ها وجود داره و این خیلی ساده است : باید سود شرکت ها کم بشه! چطوری؟  جواب: تعداد فروش محصولاتشون کم بشه!

حالا فروش محصولات چجوری کم میشه؟ جواب: اون هم خیلی ساده است! چنین اعتراض هایی باعث کاهش فروش میشه! 

من تشکر می کنم از کسی که این تاپیک رو ایجاد کرد. و عزیزانی که در این تاپیک شرکت کردند. حتی از کسانی که در حمایت از افزایش قیمت گرین صحبت کردند باز هم ازشون ممنونم به خاطر اینکه یه جور گل به خودی دارند می زنند  :clapping: .

در پایان تشکر می کنم از تیم لیون به خاطر اینکه فضایی آزاد و محترم ایجاد کردند.

از همه ممنونم!

موفق باشید  @};-

هر تولید کننده داخلی که دیدم این اصول کارش بوده.

بعد از چند وقت که توی بازار جا میافتن از حاشیه کیفیت میزنن تا سود بیشتری ببرن.

زنه ژاپنی بود مسلمون شده بود با یه مرد ایران ازدواج کرده بود امده بود ایران توی برنامه زنده تلوزیون آورده بودنش دقیقا همین رو گفت.

هیچ وقت تولید داخلی و جنس داخلی به جایی نمیرسه.  این خط این نشون. (مگر یه اصل کاری توی کارخونه یه آدم با انصاف باشه که بین 100000 تا یکی پیدا میشه)

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

دوستان حقیقت رو گفتند و این تنها توی محصولات کامپیوتری نیست و تو اکثر زمینه ها و مشاغل این جریان اتفاق میافته که اول طرف تو حیطه کاریش اسم در میکنه و بعد دیگه شل میکنه بهش و بنداز بنداز میشه....

حالا من شخصا با محصولات گیرین کاری ندارم ولی این موردی که گفتم رو خیلی تجربه کردم و یکیش مثلا دیجی کالا، من چند وقت پیش چندتا وسیله ازش خرید کردم که روی هم وزن زیادی نداشتند و پیش خودم با تیپاکس نهایتا20 تومان کرایه اش میشد و قیمت اجناس هم زیاد بالا نبود در حد 200 تومان ، اونوقت موقع تایید خرید و نحوه ارسال من زدم با تیپاکس که دیدم تو قسمت مبلغ پرداخت زده بود هزینه ارسال 82000 که من اول فکر کردم ریاله و بعد متوجه شدم که نه به تومانه و حیرت زده شدم و باهاشون تماس گرفتم که آقا این چه وضعیه مگه سر گردنست که خانومه گفت این نرخیه که شرکت تیپاکس به ما داده و منم گفتم این بسته رو تیپاکس برای من با 16 تومان و نه آخرش 20 تومن میاره و شما یه لطفی کن برای ما پس کرایه بزن که گفت نه اینطوری نمیشه و دوباره زنگ زد گفت (چون شما فهمیدی ما داریم چپاول میکنیم) برای شما میزنیمش 50 تومان و منم گفتم خواب دیدی خیره و کنسلش کردم و از یه جای دیگه خرید کردم و هزینه ارسال هم شد 16 تومان!!! ....... 82000 کجا و 16000کجا.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه تا کجا دیگه اینا ملت رو بلانسبت نا.... گیر آوردن.......من که دیگه فاتحه دیجی کالا رو خوندم.....شما هم بخونید ... اگه هم نخوندیت تو خریدهاتون حواستون جمع باشه دوستان....... :-? :mad:

لینک به دیدگاه

متاسفانه دلیل گسترده بودن و شیوع این روش سود اوری بیشتر در ایران به دلیل بسته بودن بازار و یا بالا بودن قیمت کالا های رقیب به خاطری برخی دلایل هست که با کیفیت بالاتری هستند.

خریداران نیز به دلیل قیمت مجبور میشن کالاهایی با این شکل رو خریداری کنند که خود این عامل یکی از بزرگترین دلایل شیوع این روش افزایش سود و توقف ناپذیری این موارد در بین عزیزان  در داخل  ایران هست

لینک به دیدگاه

پاورهای گرین کیفیت مناسبی دارند و تنها ایراد آنها عدم ارائه ی ولتاژ 12 ولت در یک ریل خروجی است. نظرات اورکلاکرها هم در مورد پاور های گرین بسیار جالب و شنیدنی است.

درود،

در رابطه با پاورهای تک ریل:

http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=GP1200B-OC_Plus

http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=GP650A-UK

http://www.green-case.com/products/power/GP700A-HP.html

http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=GP580A_ES

این پاور ها از سری های مختلف گرین دارای تک ریل خروجی 12 ولت می باشند.

البته بنده به درجه استادی دیگر عزیزان اورکلاکر نیستم ولی زمانی که اورکلاک می کردیم خاطر ندارم پاوری به جز پاورهای گرین رو استفاده کرده باشم و کاملاً راضی کننده و مطمئن بود. @};-

هر تولید کننده داخلی که دیدم این اصول کارش بوده.

بعد از چند وقت که توی بازار جا میافتن از حاشیه کیفیت میزنن تا سود بیشتری ببرن.

زنه ژاپنی بود مسلمون شده بود با یه مرد ایران ازدواج کرده بود امده بود ایران توی برنامه زنده تلوزیون آورده بودنش دقیقا همین رو گفت.

هیچ وقت تولید داخلی و جنس داخلی به جایی نمیرسه.  این خط این نشون. (مگر یه اصل کاری توی کارخونه یه آدم با انصاف باشه که بین 100000 تا یکی پیدا میشه)

درود،

آیا توضیحات بنده در رابطه با افزایش قیمت ها مکفی نبود؟

برای اینکه واضح تر منظورم خودم رو بیان کنم یک مثال و یک سوال از شما دارم:

من کارت گرافیک PNY Quadro k620 رو 20 روز پیش به مبلغ 620 هزار تومن خریداری کردم و البته که فاکتورش هم موجوده. حالا نظر شما رو به لینک زیر جلب می کنم:

http://lioncomputer.ir/product/5044/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%DA%A9%D9%88%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D9%88+K620/

خوب،،، می تونید به من دلیل بیش از 200 هزار تومن افزایش قیمت رو (ظرف حدود 20 روز) شرح بدید؟؟؟

آیا افزایش و کاهش قیمتها در حد 5 تا 10 هزار تومنی گرین واقعاً 13 صفحه بحث و جدل و حرفا و نظرات تکراری احتیاج داره ؟

دوستان شرکت سیاره سبز شرکتی انتقاد پذیر و مشتری مدار هستش ولی آیا افزایش قیمت ها اینقدر زیاد بوده ؟!!!

دوستان عزیز برند گرین چندین سال هستش که در بازار جا افتاده و اگر می خواست سودجویی کنه سالها قبل این کار رو می کرد.

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

درود،

در رابطه با پاورهای تک ریل:

http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=GP1200B-OC_Plus

http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=GP650A-UK

http://www.green-case.com/products/power/GP700A-HP.html

http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=GP580A_ES

این پاور ها از سری های مختلف گرین دارای تک ریل خروجی 12 ولت می باشند.

البته بنده به درجه استادی دیگر عزیزان اورکلاکر نیستم ولی زمانی که اورکلاک می کردیم خاطر ندارم پاوری به جز پاورهای گرین رو استفاده کرده باشم و کاملاً راضی کننده و مطمئن بود. @};-

درود،

آیا توضیحات بنده در رابطه با افزایش قیمت ها مکفی نبود؟

برای اینکه واضح تر منظورم خودم رو بیان کنم یک مثال و یک سوال از شما دارم:

من کارت گرافیک PNY Quadro k620 رو 20 روز پیش به مبلغ 620 هزار تومن خریداری کردم و البته که فاکتورش هم موجوده. حالا نظر شما رو به لینک زیر جلب می کنم:

http://lioncomputer.ir/product/5044/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%DA%A9%D9%88%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D9%88+K620/

خوب،،، می تونید به من دلیل بیش از 200 هزار تومن افزایش قیمت رو (ظرف حدود 20 روز) شرح بدید؟؟؟

آیا افزایش و کاهش قیمتها در حد 5 تا 10 هزار تومنی گرین واقعاً 13 صفحه بحث و جدل و حرفا و نظرات تکراری احتیاج داره ؟

دوستان شرکت سیاره سبز شرکتی انتقاد پذیر و مشتری مدار هستش ولی آیا افزایش قیمت ها اینقدر زیاد بوده ؟!!!

دوستان عزیز برند گرین چندین سال هستش که در بازار جا افتاده و اگر می خواست سودجویی کنه سالها قبل این کار رو می کرد.

جالبه همین ملت وقتی بنزین از 100 تومن شد 700 تومن کسی صداش درنیومد هیچ بدتر شبانه حمله کردن به پمپ بنزین ها که لااقل یه باک بنزین 100 تومنی بزنن حالا اون یک باک بنزین 100 تومنی چقدر اینا رو تو خرج اون ماه جلو مینداخت خدا عالمه!

اما وقتی برای کرایه تاکسی 500 بیشتر کسر بشه کلی داد و بیداد میکنن!

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

دلیل ااین همه دفاع شما از مصحولات این شرکت نمیدونم

مد نظر داشته باشید اگه قوانین مسخره گمرکی نبود و دلار افت میکرد مصحولات خارجی با قیمت خیلی کمتری عرضه می شد و این شرکت حرفی برای گفتن نداشت

لینک به دیدگاه

دلیل ااین همه دفاع شما از مصحولات این شرکت نمیدونم

مد نظر داشته باشید اگه قوانین مسخره گمرکی نبود و دلار افت میکرد مصحولات خارجی با قیمت خیلی کمتری عرضه می شد و این شرکت حرفی برای گفتن نداشت

اما و اگر با واقعیت فرق دارد.
لینک به دیدگاه

دوستان به اندازه ی کافی در مورد دلایل این افزایش قیمت بحث و گفتگو و اطلاغ رسانی شد.

با توجه به اینکه تاپیک به حاشیه داره میره، ادامه ی بحث بی فایده است.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...