رفتن به مطلب

مشخصات رسمی کارت گرافیک Radeon Pro Duo اعلام شد: 1.5 برابر سریع تر از TITAN X

Trickster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

کارت گرافیک دو هسته ای Radeon Pro Duo کمپانی AMD فردا رسماً عرضه می شود اما از هم اکنون اسلایدهای خبری به بیرون درز کرده اند. از جایی که مطمئنم تاکنون همه شما از مشخصات و جزئیات این هیولای دوسر آگاه هستید، پس بیش از این مقدمه چینی نکرده و یکسره به سراغ اسلایدها که شامل اولین بنچمارک ها نیز هستند میرویم:

در جدول زیر می توانید مشخصات رسمی کارت گرافیک Radeon Pro Duo را ببینید و با دیگر کارت گرافیک های پرچمدار کمپانی AMD مقایسه کنید:

LY4RM.jpg

در ادامه نیز اسلایدهای رسمی AMD که نشانگر نقاط قوت این کارت هستند:

xkVYr.jpg   v1TQq.jpg

P4X9K.jpg   krsmb.jpg

Lp6w8.jpg

و در انتها نیز قسمتی که همه گیمرها تا مدتها منتظر آن بوده اند و لحظه شماری می کردند، یعنی بنچمارک های رسمی:

NP8o8.jpg

منبع: Video Cardz

مترجم: مجید بکائیان

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

• ارسال 79
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

عکس آخری برای من از همه مهم تر بود .

سریع ترین کارت جهان ! اسم سنگین و خوفناکیه :eek:

لینک به دیدگاه

ای ام دی واقعا یه چیزی ش میشه یا ... ؟

اخه رونمایی کارت 2 هسته ای این همه سرو صدا میخواد؟ :laughing: :laughing:

توی pc برای بازی بیشتر از 4 تا  gpu نمیشه استفاده کرد چه 1 کارت 4 چیپ،  چه 4 تا کارت تک چیپ

یعنی تا الان کسی نمیتونسته فیوری رو کراس کنه؟

وقتی میشه با قیمت کمتر کارایی بهتر گرفت چه نیازی که کارت 2 چیپه!

نکته بعدی

amd خجالت نمیکشه کارت 2 چیپ رو با تک چیپ مقایسه میکنه؟ :wacko: :|

لینک به دیدگاه

عنوان های دیگه ای برای مقایسه نبود؟! BattleField، FarCry و ..... تنها یه عنوان Rise of the Tomb Raider به چشم میاد که اختلاف جالب توجهی دارند! :D

جدا باید یه فکری به حال این اسلاید های خبریش و نحوه گزارش رسانی انجام بده کلا ملت رو دست انداخته.

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توی pc برای بازی بیشتر از 4 تا  gpu نمیشه استفاده کرد چه 1 کارت 4 چیپ،  چه 4 تا کارت تک چیپ

نکته بعدی

شما لازم نیست نگران amd باشی کلا pro duo طرف شما نمیاد خیالت تخت :D

الان انودیا برای قاب کاور فلزی  :laughing:  پاسکال همه نت رو ترکونده حالا این که قویترین کارت دنیاست (فعلا )نمیخواد سرو صدا کنه ؟؟!!! :D

اون کلیپ یارو گوشواره داره :D  7 تا کارت نانو رو کراس کرده دیدی با 7 عدد مانیتور داخل یوتیوب سرچی بزن میبینی انشاا... توفیق دیدنش نصیبت میشه :laughing:

شاید کسی نخواد دوتا کارت جدا بخره دوست داشته باشه یکی بخره 2تاببره :D

گفتم شما نیازی نیست طرف این کارت بری

نکته بعدی

amd خجالت نمیکشه کارت 2 چیپ رو با تک چیپ مقایسه میکنه؟

خوب چیکار کنه تقصیر انودیاست که کارت دوال دیگه نمیزنه تقصیر amd چیه

به قول شما نکته : ایا اگر الان انودیا کارت دوال میزد مثلا +++TITAN XXXXXو این تاپیکش بود شما مثل الان نظرات سازنده و مفیدتون روراجع به اون به همین شکل میدادی =))

یعنی واقعا حال میکنم یک نفر با اعتماد به نفس کامل میاد و به حدود 1000 نفر مهندس درس خونده با ضریب هوشی بالا  که داشتن بر رویه ساخت این کارت چند ساله کار میکردن میگه شما هیچی حالیتون نیست این چیه ساختین =)) =)) =)) =)) =))

درود

مجید جان دلبندم 26 اپریل رونمایی میشه فردا 24 اپریله یعنی 2 روز دیگه :D

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثل چند نسل گذشته، قدرتمندترین کارت دو هسته ای متعلق به AMD هستش...

واقعا AMD سیاستهای خودش رو دنبال میکنه و چیزهای جالبی تو ذهن داره که داره بد جواب میده، ظاهرا ارزش سهام AMD هم بالاترین جهش خودش در چند سال اخیر در حدود 50 درصد رو داشته...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

درود

سلام حاجی @};-

منم تعجب کردم ولی به جان خودم سایت منبع نوشته فردا عرضه میشه! :D

-----------------------------------------------------------------------------------------------

در ضمن: با کسی که هنوز نمیدونه یا خودشو به اون راه میزنه که Assassin's Creed Syndicate یک عنوان انویدیا تایتل هست، بازی بتلفیلد 4 رو که با موتور عالی فراست بایته و پای ثابت بنچمارکهاست، بازی محبوب و پرطرفدار و بهینه GTA رو زیر سوال میبره یا حتی بازی Far Cry Primal رو که یکی از بهترین بازی های عنوان جدید در Dual GPUها هست بحث کردن هییییییییییییییچچچچچچ فایده ای نداره، همونطور که نداشته و نخواهد داشت.

لینک به دیدگاه

اگه  این کارت مشکل 295x2 رو نداشته باشه و تحت هر شرایط و هر بازی ای بتونه از هر دو GPU ش استفاده کنه اون موقع ارزش خرید داره ، در غیر این صورت من که نمی خرمش. :D :D :D

لینک به دیدگاه

نکته بعدی

توان مصرفی رو مقایسه میکردن اون موقع حرف واسه گفتن نداشتن :laughing:  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

الان انودیا برای قاب کاور فلزی  :laughing:  پاسکال همه نت رو ترکونده حالا این که قویترین کارت دنیاست (فعلا )نمیخواد سرو صدا کنه ؟؟!!! :D

اون کلیپ یارو گوشواره داره :D  7 تا کارت نانو رو کراس کرده دیدی با 7 عدد مانیتور داخل یوتیوب سرچی بزن میبینی انشاا... توفیق دیدنش نصیبت میشه :laughing:

نکته بعدی

به قول شما نکته : ایا اگر الان انودیا کارت دوال میزد مثلا +++TITAN XXXXXو این تاپیکش بود شما مثل الان نظرات سازنده و مفیدتون روراجع به اون به همین شکل میدادی =))

یعنی واقعا حال میکنم یک نفر با اعتماد به نفس کامل میاد و به حدود 1000 نفر مهندس درس خونده با ضریب هوشی بالا  که داشتن بر رویه ساخت این کارت چند ساله کار میکردن میگه شما هیچی حالیتون نیست این چیه ساختین =)) =)) =)) =)) =))

درود

جناب محترم به جای اینکه با فونت درشت تاپیک کنی 2 دقیقه عقل خودتو قاضی کن!!!

برای پردازش gpgpu بله 7 تا خیلی دیدم زمان از زمان مابورد Ud9 گیگا سوکت 1366

ولی برای گیم بیشتر از 4 تا جی پی یو استفاده نمیشه اینو دیگه هر کسی میدونه !!

اصلا گیرم 7 تا ساپورت کنه برو تست های بازی های جدید رو ببین بزور از sli و کراس ساپورت میکنن

اینم یه نمونه ش حوصله ندارم بقیه شو ردیف کنم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=55330

به علاوه تمام بازی های استور مایکروسافت که کلا چینش دو گانه ساپورت نمیکنن برو تست های کوانتوم رو ببین

پول 2 کارت بدی ولی 1 یکی بیشتر استفاده نشه!

ماشالله به این منطق!

در زمان های خیلی دور کنار مادربورد های hi-end یه پسوند sli میزاشتن یعنی از دو کارت پشتیبانی میکنه ولی الان مادربورد 350 تومنی سری اچ کراس ساپورت میکنه!

http://lioncomputer.ir/product/7563/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+%D8%A8%DB%8C+150+%D9%BE%D8%B1%D9%88/

مرگ بر امریکا :laughing: :laughing: :laughing:

به حدود 1000 نفر مهندس درس خونده با ضریب هوشی بالا  که داشتن بر رویه ساخت این کارت چند ساله کار میکردن میگه شما هیچی حالیتون نیست این چیه ساختین

ببین با کیا اومدیم فروم!!

جناب خدایی فکر میکنی چیزه جدیدی اختراع شده؟ 1000 نفر؟ چند سال؟ شیب ؟ بام؟

فکر میکنی زدن کارت 2 هسته ای کاره سختیه

ایسوس کارت 760 دوال چیپ زده قبلا هم evga کارت 460 دوال زده بود

ایسوس کارش طراحی گرافیه؟ نخیر

همین چپی که روی مابورد گزاشتن رو میارن روی کارت یه چند تا فاز و یه 8 پین اضاف میکنن میشه کارت 2 چیپ! تمام

هیچ چیزه جدیدی اختراع نشده ، اونی که چند سال روش کار کردن پولاریس معماری نسل جدیده

لینک به دیدگاه

در بازی از 4 چیپ بیشتر استفاده نمیشه؟ Pro Duo دو هسته ای؟ کارت دو منظوره؟ شیب؟ بام؟

لینک به دیدگاه

الان انودیا برای قاب کاور فلزی :laughing: پاسکال همه نت رو ترکونده حالا این که قویترین کارت دنیاست (فعلا )نمیخواد سرو صدا کنه ؟؟!!! :D

اون کلیپ یارو گوشواره داره :D 7 تا کارت نانو رو کراس کرده دیدی با 7 عدد مانیتور داخل یوتیوب سرچی بزن میبینی انشاا... توفیق دیدنش نصیبت میشه :laughing:

نکته بعدی

یعنی واقعا حال میکنم یک نفر با اعتماد به نفس کامل میاد و به حدود 1000 نفر مهندس درس خونده با ضریب هوشی بالا که داشتن بر رویه ساخت این کارت چند ساله کار میکردن میگه شما هیچی حالیتون نیست این چیه ساختین =)) =)) =)) =)) =))

درود

درود ، فقط یه نکته اون کارت ها کراس نبودن بلکه برای هفت مانیتور جداگانه بودن ، من ویدیو را در وبسایت سخت افزار مگ گذاشتم و توضیح هم دادم .

عنوان هفت گیمر و یک سیستم را جستجو کنید .

[emoji257]

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در بازی از 4 چیپ بیشتر استفاده نمیشه؟ Pro Duo دو هسته ای؟ کارت دو منظوره؟ شیب؟ بام؟

داداش واقعا سواله اینا؟ :D

تا حالا جایی دیدی 5way sli تست کنن؟ یا 3 تا کارت 2 چیپ؟

لفظ 2 هسته اشتباهه برای گرافیک اصطلاح 2 چیپ رو به کار میبرن

عکسی که خودت گزاشتی 2 تا چیپ رو نمیبینی؟

توی مشخصات هم زده 2x fiji xt - 2x 4096 core

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصلا گیرم 7 تا ساپورت کنه برو تست های بازی های جدید رو ببین بزور از sli و کراس ساپورت میکنن

به علاوه تمام بازی های استور مایکروسافت که کلا چینش دو گانه ساپورت نمیکنن برو تست های کوانتوم رو ببین

ماشالله به این منطق!

در زمان های خیلی دور کنار مادربورد های hi-end یه پسوند sli میزاشتن یعنی از دو کارت پشتیبانی میکنه ولی الان مادربورد 350 تومنی سری اچ کراس ساپورت میکنه!

http://lioncomputer.ir/product/7563/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+%D8%A8%DB%8C+150+%D9%BE%D8%B1%D9%88/

همین چپی که روی مابورد گزاشتن رو میارن روی کارت یه چند تا فاز و یه 8 پین اضاف میکنن میشه کارت 2 چیپ! تمام

هیچ چیزه جدیدی اختراع نشده ، اونی که چند سال روش کار کردن پولاریس معماری نسل جدیده

اخوی چقدر هولی شما نگران چی هستی الان این خبر چقدر تاثیر منفی رو شما گذاشته چرا جوش میاری بنده دیدم شما دلایل و استدلالت بسیار مفید و جامع واقع شده گفتم یه تجدید نظر هم بکنی 

ای بابا من اینو نمیدونستم حقیقتا خوب شد شما عرض فرمودید

فکر میکنی زدن کارت 2 هسته ای کاره سختیه !!!!! جان :wacko:  هان :wacko: مان :wacko: فان :wacko: خان :clapping:  !!!!

ای وای خوب شد شما گفتی نمیدونستم برای شما اینقدر راحته کارت دوال ساختن خوب حالا که اینطوره شما یه زحمت بکش برای بچه های فروم یه چند تایی بساز ببینیم سخت نیست مشتریت بشیم

ببین با کیا اومدیم فروم!!  اینو نگفتی شدیم 80 میلیون نفر =)) =))

شما یک کار کن به 100 تا کار به ارزه یه تماس با amd بگیر بگو هر موقع خواستن چیزی به اسم گرافیک بسازن از شما هم نظر خواهی کنن و بعد لانچش کنن :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

ماشالله به این منطق!

کلا پیکربندی رندرینگ تحت شبکه کسی بلد نیست اینجا وگرنه کراس کردن هزارتا گرافیک چیز عجیبی نیست

لینک به دیدگاه

کلا فکر کنم "مشخص نبودن تکلیف با خود" کمی شایع شده؟؟؟!!!

5Way SLI چیه؟ اونم تازه SLI و نه کراس؟ 3 تا کارت دو چیپ چیه؟ ببین با کیا اومدیم فروم! عزیزم، این کارت یک دونه برد با 2 تا به قول خودت چیپ هست. به جان خودم 4 و 5 و 3x2=6 همه از 2 بیشترن ها!!!!!!!!!!!! مگه اینجا کسی از چندتا کارت جدا صحبت کرد؟ داری چه جوری نتیجه گیری میکنی؟

تازه تمام هنر انویدیا اینه 0.5 گیگ رو با 3.5 گیگ SLI کنه اسمشو بذاره 970، حالا می خوای 5Way SLI خوب کار کنه؟

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

اینم چند تا بنچمارک مقایسه دو تا تایتان X با  R9 295 x2

80_72_amd-radeon-r9-295x2-versus-geforce

80_40_amd-radeon-r9-295x2-versus-geforce

80_42_amd-radeon-r9-295x2-versus-geforce

80_44_amd-radeon-r9-295x2-versus-geforce

80_47_amd-radeon-r9-295x2-versus-geforce

توان مصرفی رو داشته باشید:

80_777_amd-radeon-r9-295x2-versus-geforc

لینک به دیدگاه

5Way SLI چیه؟ اونم تازه SLI و نه کراس؟ 3 تا کارت دو چیپ چیه؟ ببین با کیا اومدیم فروم! عزیزم، این کارت یک دونه برد با دو تا به قول خودت چیپ هست. به جان خودم 4 و 5 و 3x2=6 همه از 2 بیشترن ها!!!!!!!!!!!! مگه اینجا کسی از چندتا کارت جدا صحبت کرد؟ داری چه جوری نتیجه گیری میکنی؟

شما پست اول منو یه بار دیگه بخون

بنده گفتم 1+1= 1*2

دوتا فیوری با یک عدد  Pro Duo مساویه

شاید دوتا فیوری کارایی بهتر هم بده با قیمت کمتر

اگر قرار بر مکس پرفرمنس و بیشتر امتیاز و رکورد زنی هست کسی نمیتونه بیشتر از دوتا Pro Duo روی مادربورد ببنده ولی میشه 4 تا فیوری بست

نتیجه 2*2=1+1+1+1

افتاد؟

شما به من بگو غیر از اینکه این کارت جای کمتری اشغال میکنه چه فرقی با دوتا فیوری داره؟

الان کیس گیمینگ امروزی مشکل جا دارند؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

5Way SLI چیه؟ اونم تازه SLI و نه کراس؟ 3 تا کارت دو چیپ چیه؟ ببین با کیا اومدیم فروم! عزیزم، این کارت یک دونه برد با 2 تا به قول خودت چیپ هست. به جان خودم 4 و 5 و 3x2=6 همه از 2 بیشترن ها!!!!!!!!!!!! مگه اینجا کسی از چندتا کارت جدا صحبت کرد؟ داری چه جوری نتیجه گیری میکنی؟

تازه تمام هنر انویدیا اینه 0.5 گیگ رو با 3.5 گیگ SLI کنه اسمشو بذاره 970، حالا می خوای 5Way SLI خوب کار کنه؟

=)) =)) =))

شما پست اول منو یه بار دیگه بخون

بنده گفتم 1+1= 1*2

دوتا فیوری با یک عدد  Pro Duo مساویه

شاید دوتا فیوری کارایی بهتر هم بده با قیمت کمتر

اگر قرار بر مکس پرفرمنس و بیشتر امتیاز و رکورد زنی هست کسی نمیتونه بیشتر از دوتا Pro Duo روی مادربورد ببنده ولی میشه 4 تا فیوری بست

نتیجه 2*2=1+1+1+1

افتاد؟

شما به من بگو غیر از اینکه این کارت جای کمتری اشغال میکنه چه فرقی با دوتا فیوری داره؟

الان کیس گیمینگ امروزی مشکل جا دارند؟

شما بگو دوتا واتر کول برای گرافیک و یک واتر کول cpu رو کجا میخوای ببندی نکنه یه دون از واتر کولها رو همینطوری از کیس اویزون میکنی نه

در ضمن این کارت فقط گیمینگ نیست بهینه برای VR و ورک استیشن کارتی که هم میشه درایور فایر پرو نصب کرد هم کارت RADEON

لینک به دیدگاه

من میگم نمیشه شما میگی خوب کار کنه؟ :laughing: :laughing:

میگم نره میگه بدوش

حالا 4way sli مثال زدم چون ای ام دی برای چینش 4 گانه اصطلاحی نداره

اصلا 5way crossfire

خوب شد؟

4x igpu

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

ویرایش شده توسط Veyron
لینک به دیدگاه

توان مصرفی رو داشته باشید:

80_777_amd-radeon-r9-295x2-versus-geforc

اشتباه به عرضت رسوندن عزیزم:

post-14679-0-41805500-1461432210_thumb.gif      post-14679-0-43829700-1461432215_thumb.png

در ضمن به مصرف 3 تا تایتان و 2 تا 295x2 هم دقت کن

لینک به دیدگاه

اشتباه به عرضت رسوندن عزیزم:

attachicon.gif1.gif      attachicon.gifuntitled-1.png

در ضمن به مصرف 3 تا تایتان و 2 تا 295x2 هم دقت کن

خیلی خنده داره چارت تون

یک 295x2  با دو تا 295x2 کمتر از  50  وات فرق داره  =))  =))  =))  =))  =))

یعنی گرافیک دوم اصلا کار نمیکنه  :laughing:  :laughing:  :laughing:

از AMD از این کارا برمیاد

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...