رفتن به مطلب

مشخصات رسمی کارت گرافیک Radeon Pro Duo اعلام شد: 1.5 برابر سریع تر از TITAN X

Trickster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

برادران فن باز

ی نکته !

هروقت pro duo خریدید بیاید پز دعوا بدید. این دعوا های الکی چیه

معلومه خب یک کارت دو هسته از یک کارت تک هسته بهتره پرفورمنسش دیگه چی این قضیه دعوا داره ؟ همون تایتان ایکس 2 هسته ای بود ... الله اکبر ! :دی

لینک به دیدگاه

• ارسال 79
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

خیلی خنده داره چارت تون

یک 295x2  با دو تا 295x2 کمتر از  50  وات فرق داره  =))  =))  =))  =))  =))

یعنی گرافیک دوم اصلا کار نمیکنه  :laughing:  :laughing:  :laughing:

از AMD از این کارا برمیاد

خنده داره؟ خوب همینو از اول بگو داداش من. بگو من هیچ کسو غیر از نتیجه گیری های خودم قبول ندارم (البته بین طرفدارن.....خیلی شایعه) کسی که دیگه Guru3D و Tech Power Up رو قبول نداره، مشخصه دیگه هیچ جوره قانع نمیشه!

باشه داداش. اصلا هر چی شما بگی. ما با همون "بخاری برقیمون" حال می کنیم.

یه مطلب "غیر آموزشی!" از سایت Tom's Hardware که بازم قطعا قبولش ندارین:

The Math Behind GPU Power Consumption And PSUs

Is AMD's Radeon R9 295X2 A PSU-Killer?

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

خدا می دونه شما پنکه ها کی دعواهاتون رو تموم می کنین ؟! :-? :eek:  :| 

لینک به دیدگاه

جالبه برام titan با titanx فرق نداره!!!!!!!!!

حداقل چارتو با دقت نگاه کنن بهتره

لینک به دیدگاه

اگه  این کارت مشکل 295x2 رو نداشته باشه و تحت هر شرایط و هر بازی ای بتونه از هر دو GPU ش استفاده کنه اون موقع ارزش خرید داره ، در غیر این صورت من که نمی خرمش. :D :D :D

جون من این دفه رو بخر :D این بیاد ایران باید خونمونو بفروشیم چادور بزنیم تو خیابون بشینیم پای بازی برقشم از تیر برق بگیریم :D
لینک به دیدگاه

جالبه برام titan با titanx فرق نداره!!!!!!!!!

حداقل چارتو با دقت نگاه کنن بهتره

میشه شما در همون دو تا چارت TITAN X رو نشون بدی؟ من که هر چی گشتم چیزی ندیدم!!!

لینک به دیدگاه

اولا تو نه شما دوست عزیز

خوب نکته همین جاست اون چارت پست اول TITAN X

ولی چارتی که قید کردید در ضمن به مصرف 3 تا تایتان و 2 تا 295x2 هم دقت کن

titan چه ربطی به titan x که من چارتش گذاشتم بود؟؟؟

--------------

دیگه من صحبت نمی‌کنم که بعضی دوستان ناراحت نشن.  @};-  @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

جون من این دفه رو بخر :D این بیاد ایران باید خونمونو بفروشیم چادور بزنیم تو خیابون بشینیم پای بازی برقشم از تیر برق بگیریم :D

حالا چون شما گفتی می خرم. :D =)) =))

لینک به دیدگاه

اولا تو نه شما دوست عزیز

:wacko: :wacko: :wacko: حداقل کامنتو یه نگا بندازی بد نیست، دوست عزیز!

خوب نکته همین جاست اون چارت پست اول TITAN X

ولی چارتی که قید کردید در ضمن به مصرف 3 تا تایتان و 2 تا 295x2 هم دقت کن

titan چه ربطی به titan x که من چارتش گذاشتم بود؟؟؟/

من اونو برای 295X2 نوشتم.

حالا: طبق چارتی که من گذاشتم 295X2 مصرفش 500 واته.چارتی که شما گذاشتی نوشته مصرف کل سیستم با 295X2 میشه 630 وات. یعنی مصرف کل سیستم بدون کارت میشه 130 وات!!!! قبول....

چارت شما مصرف سیستم با دوتا تایتان ایکس رو نوشته 530 وات. یعنی اگر مصرف سیستمو ازش کم کنیم دو تا تایتان ایکس میشه 400 وات. درسته؟

حالا خود چارت شما نوشته یه دونه تایتان ایکس 300 وات مصرفشه پس چطور میشه یه دونه تایتان ایکس مصرفش 100 وات از دو تا تایتان ایکس کمتر باشه؟ :laughing: :laughing: :laughing: حالا چارت کی خنده داره؟  :laughing:  البته از انویدیا این کارا بعید نیست

------------------------------------------------------------------------------------------------------

اگر کسی حرف منطقی بزنه هیچ کس ناراحت نمیشه @};-

لینک به دیدگاه

:wacko: :wacko: :wacko: حداقل کامنتو یه نگا بندازی بد نیست، دوست عزیز!

من اونو برای 295X2 نوشتم.

حالا: طبق چارتی که من گذاشتم 295X2 مصرفش 500 واته.چارتی که شما گذاشتی نوشته مصرف کل سیستم با 295X2 میشه 630 وات. یعنی مصرف کل سیستم بدون کارت میشه 130 وات!!!! قبول....

چارت شما مصرف سیستم با دوتا تایتان ایکس رو نوشته 530 وات. یعنی اگر مصرف سیستمو ازش کم کنیم دو تا تایتان ایکس میشه 400 وات. درسته؟

حالا خود چارت شما نوشته یه دونه تایتان ایکس 300 وات مصرفشه پس چطور میشه یه دونه تایتان ایکس مصرفش 100 وات از دو تا تایتان ایکس کمتر باشه؟ :laughing: :laughing: :laughing: حالا چارت کی خنده داره؟  :laughing:  البته از انویدیا این کارا بعید نیست

من تابحال ندیدم "تو" رو با فعل "نشدی" باهم بیارن (البته تو پست شما دیدم) بماند طرف خودشو مترجم هم خطاب کنه. :-?  :-?  :-?  :-? 

شما چارت بنده رو با دقت بیشتری نگاه کنید. اون 300 وات توان کل سیستمه نه گرافیک  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing: 

مقایسه کردنتون مثل ترجمه هاتون جالبه.

توان مصرفی گرافیک دوم: 300-530=230 وات 

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

کلا روح بعضی دوستان از کل کل تغذیه می کنه.

اصلا نشد یه بار یه تاپیک راجع به AMD باز بشه و خرابش نکنن  :| 

این کارت و هر کارت دیگه مشتری خودشو داره حالا یکی بگه بخاری برقیه یکی بگه مصرفش بالاس یکی بگه چیپش پشمالوعه و ... هیچ تاثیری روی خریدار نمی ذاره.

من خودم اگه کارت و پولش با هم بیان صد در صد می خرم  :lol: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واسم جالب هستش که دوستان کارت 295X2 رو با کارت نسل بعد انویدیا که Titan X باشه، مقایسه میکنن، فکر میکنم این کارت رو باید با نسل کارتهای FuryX مقایسه بشه که الان کارت دو هسته ای اون اومده با اسم Radeon Pro Duo...

لینک به دیدگاه

من تابحال ندیدم "تو" رو با فعل "نشدی" باهم بیارن (البته تو پست شما دیدم) بماند طرف خودشو مترجم هم خطاب کنه. :-?  :-?  :-?  :-? 

مقایسه کردنتون مثل ترجمه هاتون جالبه.

حاجی چند چندی؟ :-?  میشه بفرمایید در این تاپیک من کجا کسی رو "تو" خطاب کردم؟ یا مگه بعد از "تو" باید "نشدین" رو آورد که من تا حالا بلد نبودم؟

در ضمن بنده وقتی مینویسم خودم مطلبی رو ترجمه کردم برای اینه که اگر کسی انتقادی داره به بنده اعلام کنه، همونطور که تا به حال چندین بار این مطلبو گوشزد کردم. بنده برخلاف شما هیچ ادعایی ندارم و به "قصد جایزه ای" کاری انجام نمیدم که بعدا به خاطرش اعتراض کنم و تاپیک راه بندازم!

شما چارت بنده رو با دقت بیشتری نگاه کنید. اون 300 وات توان کل سیستمه نه گرافیک  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing: 

توان مصرفی گرافیک دوم: 300-530=230 وات 

خب پس 2 تا 230 وات که میشه 460 وات، یعنی مصرف بقیه سیستم 70 وات بوده دیگه، درسته یا اینم اشتباه میکنم؟

لینک به دیدگاه

حاجی چند چندی؟ :-?  میشه بفرمایید در این تاپیک من کجا کسی رو "تو" خطاب کردم؟ یا مگه بعد از "تو" باید "نشدین" رو آورد که من تا حالا بلد نبودم؟

در ضمن بنده وقتی مینویسم خودم مطلبی رو ترجمه کردم برای اینه که اگر کسی انتقادی داره به بنده اعلام کنه، همونطور که تا به حال چندین بار این مطلبو گوشزد کردم. بنده برخلاف شما هیچ ادعایی ندارم و به "قصد جایزه ای" کاری انجام نمیدم که بعدا به خاطرش اعتراض کنم و تاپیک راه بندازم!

خب پس 2 تا 230 وات که میشه 460 وات، یعنی مصرف بقیه سیستم 70 وات بوده دیگه، آره یا اینم اشتباه میکنم؟

اشتباه از من بود. نوشتید شما ولی فعل نشدی بود.

میشه شما در همون دو تا چارت TITAN X رو نشون بدی؟

لینک به دیدگاه

اشتباه از من بود. نوشتید شما ولی فعل نشدی بود.

چی شد؟ جوهر تموم کردین؟ اینم درشت بنویسین تا بقیه هم ببینن! جملات انتقادیتونو که خوب درشت می نوشتین!

میشه شما در همون دو تا چارت TITAN X رو نشون بدی؟

منم نوشتم اون چارت ها رو برای TITAN X نذاشتم، اون چارت ها برای گوشزد کردن مصرف 295X2 بودن.

لینک به دیدگاه

چی شد؟ جوهر تموم کردین؟ اینم درشت بنویسین تا بقیه هم ببینن؟ جملات انتقادیتونو که خوب درشت می نوشتین!

منم نوشتم اون چارت ها رو برای TITAN X نذاشتم، اون چارت ها برای گوشزد کردن مصرف 295X2 بودن.

باشه هرچی شما بگید دوست عزیز

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

کو این بحث های مهندسی. کجاس مطالب مفید؟ دوستان یکم لیونی باشین  اینجا لیونه

لینک به دیدگاه

ایول AMD همونطور که دوستان گفتن واقعا ای ام دی داره راه خودشو میره و درست هم داره میره. امیدوارم با پولاریس دوباره برگرده اون بالا بالاها.

لینک به دیدگاه

وای خدای من  چه کارتی  :cool:

وای 1.5 برابر  قویتر از کارت تک  هسته ای TitanX   :-?

حالا  با این همه  قدرت  میخوای  چیکار  کنی ؟

راستی پاورت باید چند وات  باشه؟

12545912_10153864253325049_730669695_o.j

لینک به دیدگاه

فقط کافی بود یکی یه چاقو دست هر طرف بود الآن خون و خون ریزی داشتیم... :D *dry#

Take it easy guys

بیخیال

لینک به دیدگاه

منطقی باشید دوستان

اولا ک کارت دو هسته ای رو واقعا نمیشه با تک هسته مقایسه کرد

دوما ک این کارت ها برای پردازش های سنگین طراحی شدن تا بازی وگرنه انویدیا میومد رو titan z برچسب designed for gaming میزد.

سوم اینکه گفته شده 16 ترافلاپس قدرت پردازشی داره اکر اشتباه نکنم. خب؟ برای گیم بیشتر از 4 یا 5 ترافلاپ استفاده میشه؟

چهارم اینکه این رده از کارت ها چ انویدیا چ amd فروش بسیار پایینی دارن و هرکس دنبالشون نمیره به دلیلی ک بالا بهش اشاره کردم. بیشتر ب کار رندر میاد تا گیم.

پنجم اینکه منطقی پست بذارید. هروقت خودتون خریدید و استفاده کردید انتقاد و تعریف کنید.

ششم اینکه تا بیاد ایران...

قضیه hbm ها پیش میاد ک وقتی معرفی شدن 4 الی 6 ماه بعد وارد بازار شدن ک اون هم بخاطر استقبال سرد بازار داخل وارد کننده ها پشت دستشون رو داغ گذاشتن و همون تعداد محدودی هم ک از fury x و نانو وارد شد هنوز فروش نرفته! نه تنها در بازار داخل بلکه تو کل بازار دنیا.

شما حتی fury x رو نتونستید بخرید تست کنید ک بخاطر ی چیپ بیشتر روی برد دارید مجادله میکنید اخرش هم هیچی و ممکنه اخراج بشین.

پس بهتره منطقی رفتار کنید دوستان تو کل سال ها همیشه از این بنچمارک ها هست و چیزی تغییر نمیکنه.

بحث r9 295 x2 هم خیلی وقته تموم شده. وگرنه نه فروشی داشت و نه جذابیتی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وای خدای من  چه کارتی  :cool:

وای 1.5 برابر  قویتر از کارت تک  هسته ای TitanX   :-?

حالا  با این همه  قدرت  میخوای  چیکار  کنی ؟

راستی پاورت باید چند وات  باشه؟

12545912_10153864253325049_730669695_o.j

مصرف ؟؟؟!!! میدونی نزدیک 18 میلیارد ترانزیستور داره ؟؟؟ یعنی حدود 2 میلیارد بیشتر از تایتان ایکس در حالت SLI ؟؟؟؟

میدونی 350 تقسیم به دو برای هر هسته میشه 175 وات ؟؟؟در ضمن اون 350 pek مصرفی هست در حالت گیمینگ ؟؟؟؟

میدونی این یک کارت 2 کاره هست هم workstation و هم برای VR گیمینگ ؟؟؟؟

میدونی دمای تایتان ایکس در حالت فول لود 100 درجه رو مموریهاش به سلامتی پاس میکنن ؟؟؟ میدونی دمای پرو دو قرار نیست از 50 درجه در حالت فول لود بیشتر بشه ؟؟؟

حالا برای اینکه همه اینها برای شما جا بیفته صلوات ....

راستی اوضاع کارت 3.5 گیگی در چه حاله :D

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

با این دعوا ها نه nvidia سر میشه نه amd و نه چیزی گیره منو شما میاد بهتره یکمی منطقی باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این دعوا ها نه nvidia سر میشه نه amd و نه چیزی گیره منو شما میاد بهتره یکمی منطقی باشید

دعوا نیست عزیز کجاش دعواس کسی به کسی بی احترامی نکرده فقط بعضی دوستان کم لطفی میکنن و کلا حاشیه جاده که خاکی هست رو بیشتر دوست دارن مخصوصا اگر اون جاده AMD باشه

وگرنه بحث باشه ولی منطقی باشه اشکالی نداره

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...