رفتن به مطلب

لب تاب گیمی که برای گیم نیست !

beni_death
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

وقتی لب تاپ روی گرافیک r9 میره دکمه پاور نارنجی میشه و در حالت نرمال دکمه سفید هست گفتم که فرستادم گرافیک رو یک سره کردن یعنی کلا دکمه پاور لب تاب نارنجی هست و روی حالت گیمینگ چه بخوام چه نخوام( ولی لب تاب گیم بزای گیم نیست) واسه همینه که باطریش توی یک ساعت و نیم تموم میشه ! با اینکه کاری باهاش نمیکنم

دوست عزیز سعی کنید با نرم افزارهای مانیتورینگ چک کنید در زمان بازی کردن هر کدوم از قژعات چقدر زیر لود میرن اینطوری بهتر میشه نظر داد
لینک به دیدگاه

چه کاریه برادر

لپ تاپ شما به اشتباه گیمینگ نامگذاری شده ، پردازنده سری A10 m قوی هستن به نسبت قیمت و مصرف برقشون ولی به هیچ عنوان برای گیمینگ ساخته نشدن .

بقیه اجزای لپ تاپ شما برای اجرای بازی خیلی مناسب هست و نقطه ضعف سیستم فقط پردازنده هست که ساختارش برای بازی نیست .

کلا شرکت msi اشتباه کرده که همچین پردازنده ای رو روی یه لپ تاپ گیمینگ گذاشته .

بهتره لپ تاپ رو با مقداری ضرر بفروشید و دنبال لپ تاپی باشید که همه قسمت هاش مناسب بازی باشه و نقطه آشیل نداشته باشه که باعث گلوگاه شدن بقیه قطعات هنگام بازی بشه .

همیشه قبل از خرید یه سیستم حداقل بنچمارک های قطعات اصلی مثل پردازنده و گرافیکش رو در نت سرچ و مشاهده کنید تا قدرت قطعه دستتون بیاد . 

مثلا من الان این ویدیو بنچمارک این لپ تاپ رو نگاه کردم در دو بازی تام رایدر و باتلفیلد 4 فریمی بین 10 تا 20 فریم میداد که اصلا مناسب نیست و در کنارش لگ وحشتناکی هم داشت که کاملا با توجه به اعداد مانیتورینگی که کنار صفحه نشون میداد معلوم بود از پردازنده هست .

https://www.youtube.com/watch?v=6saLTC6RI4U

https://www.youtube.com/watch?v=HDY6BvP7veE

تمام این ویدیو ها رو قبل خرید خودم دیدم اگه دقت کرده باشید با گرافیک اخر اجرا میکنه که من حتی روی ضعیف ترین گرافیک هم نمیتونم بازی کنم ! من بازی های سبک تری نصبت به این بازی های که شما گفتین انجام میدم بازی های که اسم بردم مثل  dota2  و wow که روی ضعیف ترینن سیستم ها قابل اجرا هستن یعنی مشکل اوفت فریم نیست اصلا غیر قابل بازی کردن هست !

دوست عزیز سعی کنید با نرم افزارهای مانیتورینگ چک کنید در زمان بازی کردن هر کدوم از قژعات چقدر زیر لود میرن اینطوری بهتر میشه نظر داد

چک کردم وقتی روی  high performance  نمیزارم کلا دیگه داغونه  داغونه !

شرایط لبتاب رو ذکر کنید، حتما مشتری خاص خودش رو داره

این یک

بعدش هم دنیا به جهنمی به اسم ماتریس ختم نمیشه مراکز حرفه ایی برای تعمیر لپ تاب وجود داره

این دو

اگر هم قرار شد بلایی سر لپتاب در بیارید این کارو تو تهران و جلوی چشمان همون ماتریس بی خیر انجام بدید.

راستی دوستان راهی وجود نداره که به گوش MSI برسونیم که ماتریس داره چه بلایی به سر دارنگان محصولش در میاره چه اسم پلیدی شده.

جا داره که فعلا بیخیل برند green بشیم و یه موج اعتراض علیه ماتریس به راه انداخت

میخوام تیکتی بزارم برای سایت خود  msi

ویرایش شده توسط beni_death
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

قبل از هر چیز مشخصات لب تاب رو براتون بذارم 

Msi gx 70 Destroyer

HHD : 1tb

SSD : 128GB

Ram : 16 gig 

Cpu : A10-5750

Graphic : R9 M290X

برای  مشخصات دقیق تر میتونید به سایت خوده msi مراجعه کنید که لینکشو گذاشتم براتون 

https://www.msi.com/Laptop/GX70-3CC-Destroyer.html#hero-overview

عرضم به حضورتون جریان از برج 5 شروع میشه که ما با بودجه 3.5 ملیون امدیم گرون ترین لب تاب اون موقع که میشد با پول که داششتیم خرید به مبلغ 3470000 رو یعنی همین لب تاب  msi gx 70 destroyer  رو خریداری کردیم بدلیل اینکه دانشگاه ام توی شهر خودم نبود بنده ساکن بوشهر هستم و دانشگاه ام اراک هست از روز اول لب تاب سر سویچ گرافیک بلو پیج میداد  تو راه دانشگاه یه سر رفتیم نمایندگی لب تاب یعنی  شرکت ماتریس دادیم درستش کنن که گفتن چند روزی کار داره بعدشم هی تماس میگرفتن که ما همه چیزشو تست کردیم و درسته بیاید تحویل بگیرید لب تابتون رو اقا ما تا رفتیم لب  تاب رو تحویل بگیریم جلو خوده پشتیبانی هنگ کرد و بلو پیج داد که خوده پشتیبانی ماتریس هم تعجبب کرد ما هم عجله داشتیم واسه برگشت بوشهر و بهمون گفتن برید از بوشهر با جعبه ارسال کنید تا درستش کنیم ما هم همین کار رو کردیم امدیم از بوشهر ارسال کردیم در هنگام ارسال گفتن نه جعبه نمیخواد بفرستین و فقط خود لب تاب رو  ازمون تحویل گرفتن اقا لب تاب رفت و برگشت تا دیدیم کلا گرافیک لب تاب رو یک سره کردن و باتری 9 سلولی که قبلا 5 ساعت راحت میشد تو راه دانشگاه باهاش فیلم نگاه کنم و یا حتی بازی کنم در عرض یک ساعت و نیم تموم میشد و این تازه شروعش بود !! دیدیم که  مشکل بلو پیجش رو فقط سر هم کردن اما گرافیکش مشکل داره و اصلا نمیتونم باهاش بازی های ساده ای رو انجام بدیم اقا ما دوباره فرستادیمش گارانتی برای چند بار و زنگ زدن گفتن که AMD  همینه ولی ما برای شما ram تون رو تعویض میکنیم و باز هم لب تاب رو برای ما فرستادن هر بار هم که این کارارو میردن یه 40 تومنی از ما میگرفتن اقا من اینجا مشکل دارم که یه لب تاب 1.8 ملیونی داره 3 برابر لب تاب من که 3.5 ملیون خریدم fps  میده به پشتیبانی گفتم بهم میگن که توقع اتو باید بیاری پایین این لب تاب همینه لب تاب گیم که باهاش نمیشه بازی کرد من بازی های ساده ای هم میکنم که رو ضعیف تریین سیستم ها قابل بازی هست  بازی های مثل  Dota2  و World of Warcraft و need for speed 2012 گهگاهی بهم میگن این همینه گفتم خانوم محترم من تحقیق کرددم این لب تابو خریدم کلی فیلم دیدم یه بازی های با این لب تاب میکنند که من اصلا فکرشم نمیکردم بشه یه روزی باهاش بازی کرد میگن نه شما گول تبلیغات رو خوردین الان هم باید گولتون رو بوخورید و لب تاب رو برای من فرستادن بوشهر با اینکه کلی من اسرار کردم تهران نگرش دارین تا تکلیفم مشخص شه چون اخر برج 2 گارانتی این لب تاب تموم هست و هیچکی زیر بار نمیره !!!

من مشکل ام fps  نیست اقا با fps  پایین میشه بازی کرد حداقل ولی با این لب تاب اصلا نمیشه بازی کرد !!!!!!!!!! چه گرافیک رو روی اولترا بذارم چه روی پایین ترین حد به من fps 25 میده هی میره  50 هی میاد روی 10 ثابت نیست خوده برنامه AMD بازی های رو که من میکنم روی اولترا تنظیم میکنه! پشتیبانی  به من میگن شما گیمر نیستی هیچی نمیدونی اشتباه کردی این لب تاب رو خریدی این برای گیم نیست  و هزار تا کار میشه باهاش کرد منم گفتم فقط یک کار میخوام و میخوام باهاش ببازی کنم !!!سوالم اینه که چرا شرکت ماتریس لب تابی که برای گیم نیست رو برای گیم تبلیغ میکنه و میفروشه ؟ 

گفتن  مشکل نرم افزاریه من از ویندوز 7 تا 10 با هر بیتی با هر ورژن گرافیکی نصب کردم از خوده سایت msi  برنامه گرفتم ولی هیچی نشد که نشد ! ممکن با چند بار ریست کردن لب تاب مشکل گرافیکی حل بشه ولی برای بار بعد که شما لب تاب رو خاموش میکنید دوباره خراب میشه !

پشتیبانی باز هم بهم گفت کسی amd  برای گیم نمیخره اصلا amd   بدرد گیم نمیخوره!!! چرا شرکت ماتریکسس میفروشه پس ؟ ؟؟؟؟؟ 

بهم گفتن بیا تو این سایت مشکلتو بگو شاید حل شد . الان 9 ماه هست من یه روز خوش از این لب تاب ندیدم !

با تشکر امیدوارم وقتتون رو نگرفته باشم واقعا دیگه نمیدونم باید چی کار کرد !

لپتاپ های msi کیفیت بدی ندارند. اما متاسفانه توی ایران مونتاژ میشن به همین دلیل کیفیت پایینی دارند و همین باعث شده که اسم msi توی ایران بد در بره. یکی از دوستان هم توی این فروم ge60 از ماتریس گرفته بود که مشکلات زیادی داشت.

لپتاپ هم به درد گیم نمیخوره. حالا چه برسه به لپتاپ با کانفیگ AMD.

اسم ماتریس هم فکر نکنم دیگه بدتر از این بشه. بهترین راه همون تماس با پشتیبانی خود msi هست.

لینک به دیدگاه

برنامه gpuz رو نصب کن و عکسشو بزار از تب های اول و دوم ترجیحا توی گیم.

بازی gta v و یا اساسین ساندیکیت رو تست کردین باهاش؟

لینک به دیدگاه

واقعا جای خجالت داره برای مسولان این شرکت

منم می خواستم همین امروز یه لپ تاب از این شرکت بخرم کاملاً پشیمون شدم. می رم سراغ ایسوز

وای این msi چقدر منفوره.وای

اقا اینا همش بدشانسیه

من خودم 3 ماه پیش pe60 6qe از نمایندگی ماتریس تو تهران خریدم

هر روزم صبح تا شب بازی میکنم ولی هنوز ک چیزیش نشده

لینک به دیدگاه

kson_msi_thumb.jpg

نگاه دوستان من کلی ویدو دیدم تحقیق کردم اینو گرفتم بازی های که روی این لب تاب میکنند جالبه !

از لحاظ گرافیک  dota2  و  wow پیش اینا لنگ میندازن ! 

need for speed 2012 که دیگه جای خودشو داره ! 

http://www.aparat.com/v/NqhD4

یک گیم پلی 1 دقیقه بازی dota2

لینک به دیدگاه

من کل پستای تاپیکو خوندم ولی متوجه نشدم حرفای استارتر که میگه توی اینترنت دیدم با این لپتاپ بازی های انچنانی میشه درسته یا حرف دوستان که میگن لپتاپ مشکلی نداره و این سی پی یو به درد بازی نمیخوره

لینک به دیدگاه

من کل پستای تاپیکو خوندم ولی متوجه نشدم حرفای استارتر که میگه توی اینترنت دیدم با این لپتاپ بازی های انچنانی میشه درسته یا حرف دوستان که میگن لپتاپ مشکلی نداره و این سی پی یو به درد بازی نمیخوره

تاپیک اخر رو بخونید اسم بازی های که باهاش تست شده هست با اخرین گرافیک ممکنه بعدشم حرف من اینه که قبل اینکه لب تاب رو یکسره کنند درست بود وقتی میخواستم توی گیم ببرم یا بلو پیج میداد یا نمیداد اگه نمیداد گرافیکش قابل قبول بود ! خوب من الان 9 ماه هسست درگیرم با این موضوع !!!!

لینک به دیدگاه

تاپیک اخر رو بخونید اسم بازی های که باهاش تست شده هست با اخرین گرافیک ممکنه بعدشم حرف من اینه که قبل اینکه لب تاب رو یکسره کنند درست بود وقتی میخواستم توی گیم ببرم یا بلو پیج میداد یا نمیداد اگه نمیداد گرافیکش قابل قبول بود ! خوب من الان 9 ماه هسست درگیرم با این موضوع !!!!

خب دوست عزیز پس لپ تاپ شما یه مشکلی داشته ولی وقتی رفته گارانتی بجای اینکه اون مشکل کوچیک حل کنن زدن یه مشکل بزرگتر درست کردن حدس من اینه که اصلا از اون گرافیک m290 استفاده نمیشه
لینک به دیدگاه

خب دوست عزیز پس لپ تاپ شما یه مشکلی داشته ولی وقتی رفته گارانتی بجای اینکه اون مشکل کوچیک حل کنن زدن یه مشکل بزرگتر درست کردن حدس من اینه که اصلا از اون گرافیک m290 استفاده نمیشه

دکمه پاور همشه روی حاالت گیمینگ هست ! 

لینک به دیدگاه

دکمه پاور همشه روی حاالت گیمینگ هست !

شاید گندی که زدن همینه و روی حالت گیمینگ نمیره روی گراف اصلی
لینک به دیدگاه

شاید گندی که زدن همینه و روی حالت گیمینگ نمیره روی گراف اصلی

با یک 10-20 بار ریست ممکنه درست شه یا بار اول که ویندوز نصب میکنی ولی بعد از یک بار خاموش شدن داغون میشه 

حدف اینه که به کاربرا بگم msi  چطوریه تو ایران و اشتباه من رو نکنند و نخرند چون واقعا پشتیبانیش ضعیف هست ! ادعا مهندسیشون میشه ولی از گیم حالیشون نمیشه !!! چند درصد کامپیوتر گیم هست ؟ خدایی !یه گیمر ساده تقریبا اندازه یه مهندس میدونه ! 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

همه بزرگان راهنمایی کردن

نمیدونم چرا همه فکرشون رو درگیر گرافیک کردن

به نظرم بلو پیج ربط به گرافیک نداشته و مربوط به رم بوده (بازم نظر دوستان مهمتره)

چرا ی تستی از سرعت هارد های رو سیستمت قرار نمیدی تا کنترل بشه که سرعت هارد مشکل اصلی نباشه (به علت مربوط نبودن فریم به تغییر گرافیک بازی طبق فیلمی که گذاشتید)

آخه بازی دوتا2 بازی نیست که گرافیک خوبی بخواد به نظرم گرافیک مجتمع هم واسش کافیه

لطفا بازیتو تو ی درایو دیگه نصب کن ترجیحا درایوی که  قبلا روش بازی نصب میکردید

موفق باشی

منتظر جواب تست هارد شما هستیم

ی عکس هم موقع بازی از قسمت پرفرمنس هارد دیسک خود کامپیوتر بزاری بد نیست

ویرایش شده توسط alihoo
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من قبلا یه لپتاپ 

ASUS A53SM که کارت گرافیک اش GT630 انویدیا بود راحت تمام گیم هارا که آنلاین بازی میکردم راحت تو حالت low و رزولیشن خود لپتاپ اجرا میدرد تو حالت فول اچ دی کمی لگ داشت من آنلاین بازی میکردم خیلی از دوستان تو اوریجین تعجب

کرده بودند ، یه روز رایتر لپتاپ خود به خود ایجکت میکرد و سی دی یا دی وی دی را خود بخود بیرون مینداخت هیچ یادم نمیره دو روز مونده بوده گارانتیش تموم بشه من به شرکت که قرار بود به آواژنگ ارسال کنه گفتم موقع تحویل دبه درنیارن که گارانتیش تموم شده گفت مشکلی نداره آقا لپ تاپ من به از ارومیه به تبریز ارسال شده بعدا از یه ماه سر در نیاوردن نتونستن مشکل را حل کنن و از اونجا به تهران ارسال شد من هی به آواژنگ زنگ میزدم بدجور تو کف بازی مونده بودم خلاصه انها هم تست کردند فهمیدن که مشکل از رایتر نیست کل مادربرد باید عوض شه خلاصه بعد 3 ماه لپتاپ بدست ام رسید بدون هیچ هزینه ای واقعا لذت بردم اگه گارانتیش نبود چندسال پیش 1.2 برام شاید هزینه میشد شاید هم بیشتر دوست عزیز نیدونم گرافیک خوبی روی لپتاپ شما هست کلا شرکت در مورد شما کم لطفی کرده و من با دیدن این پیام دیگر از این گارانتی نمیخرم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

همه بزرگان راهنمایی کردن

نمیدونم چرا همه فکرشون رو درگیر گرافیک کردن

به نظرم بلو پیج ربط به گرافیک نداشته و مربوط به رم بوده (بازم نظر دوستان مهمتره)

چرا ی تستی از سرعت هارد های رو سیستمت قرار نمیدی تا کنترل بشه که سرعت هارد مشکل اصلی نباشه (به علت مربوط نبودن فریم به تغییر گرافیک بازی طبق فیلمی که گذاشتید)

آخه بازی دوتا2 بازی نیست که گرافیک خوبی بخواد به نظرم گرافیک مجتمع هم واسش کافیه

لطفا بازیتو تو ی درایو دیگه نصب کن ترجیحا درایوی که  قبلا روش بازی نصب میکردید

موفق باشی

منتظر جواب تست هارد شما هستیم

ی عکس هم موقع بازی از قسمت پرفرمنس هارد دیسک خود کامپیوتر بزاری بد نیست

سلام پشتیبانی یک بار رم رو عوض کرده و بازی رو روی هارد ssd  هم تست کردم فرقی نداشت !

لینک به دیدگاه

سلام پشتیبانی یک بار رم رو عوض کرده و بازی رو روی هارد ssd  هم تست کردم فرقی نداشت !

لطفا تست سرعت هارد بزار

ممنون

لینک به دیدگاه

عزیزان نخرید لپ تاپ گیم نگیرید!

اومدن واسه لپ تاپ 980درست کردن  بعد رزلوشین لپ تاپ 4k!

معلوم نیست تکلیفشون با خودشون چیه!الان همین 980توی کارایی روی گیم 30درصد هم از 970روی pcقدرتش کمتره ویدئو های بنچمارکش توی یوتیوب رو ببینید بخندین

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

استارتر محترم خوب دقت کنین یه چیز مشکوکه.من یه دفه درایور pc گرافیک نصب بود فریم خوب بود. بعد پاکش کردم بازی ها اجرا میشدن ولی خیلی لگ داشت. من میگم شاید درایورت مشکل داره. درایور خود لپتاپ که تو dvd هست رو نصب میکنی؟شما یه کاری بکن حتما و جواب رو اینجا بزار اگه میشه.اول برنامه gpu z رو نصب کن ببین کدوم گرافیک در حال اجراست. بعد یه چیز ممکنه الکی بهت گفتن یه سرش کردن ظاهرا روی گیمینگ و 290 هستش ولی در باطن روی انبورده. انبورد لپتاب این cpu هم خیلی ضعیف تر از pc هستش. مثلا من با اینتل hd 2000 توی لپتاپ تست میکردم با 2000 کامپیوتر مال کامپیوتر چندین برابر بازدهی داشت.بعد شما واسه این که مطمئن بشید که روی کدوم گرافیک سویچه برو تو بازی های مثل gta v یا gta iv یا asasin syndicate بعد برو تو تنظیمات گرافیک بازی ببین نوشته حجم رم گرافیک رو. خوب 290 که حدودا 4 گیگه و اون یکی باید کمتر باشه احتمالا. شاید این صحبت ها کمکت کرده باشن.پ ن : احتمالا روی 290 سویچ نباشه فقط عضر میخوام گولت زدن که روی اصلی سویچه.

روی ویندوز 8 هم تست کنین (بدون نصب درایور هم تست کنین حتما ویندوز هشت یا 8.1 باشه )

لینک به دیدگاه

سلام

استارتر محترم با ویندوز 10 تست کن! از هسته های بی خاصیت AMD  بهینه تر کار میکشه! من خودم با گرافیک داخلی 6600راحت بازی GTA V رو روی تنظیمات very high و بعضا ultra در رزولوشن 800*1280 بین 30 تا 60 فریم میگیرم!

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز شانس شماست چون نه ماتریکس شرکت بدیه نه MSI برند ضعیفی

این احتمال وجود داره که باتری به یکی از قطعات سیستم شما صدمه زده باشه و در این بین مشکلی برای گرافیک پیش اومده باشه

تنها راه اینکه شما اول مشکل اصلی رو پیدا کنید در ابتدا باید از سلامت یکی یکی قطعات اطمینان حاصل کنید

به این صورت که به وسیله نرم افزار های تست قطعات رو چک کنید مثلا نرم افزار GPU-Z این قابلیت رو داره که گرافیک شما رو در حالت فول لود قرار بده تا شما از قدرت اون آگاهی پیدا کنید

و یا خود ویندوز 7 که در قسمت رنکینگ کل سیستم رو برای امتیاز بندی چک میکنه شما باید به این طریق از کارایی قطعات آگاهی پیدا کنید

موفق باشید...

لینک به دیدگاه

من به نظرم  گرافیک اصصلی استفاده نمیشه اصلا اخه  دیگه  and مگه چقد داغونه دوستان میگید یه چیزیا اخه دوستمون need for speed 2012 نمیتونه بازی کنه هر چی هم بد باشه  دیگه در این حدا هست که gta v هم باید بیاره لب تاب رو همون ماتریکس به فنا داده

لینک به دیدگاه

در ضمن به همه عزیزان این رو میگم که شما نباید هیچ وقت یه لپ تاپ  رو با سیستم دسکتاپی مقایسه کنید

شما در نظر بگیرید که فردی مثل ایشون میخواد سیستمشو با خودش این ور و اون ور ببره برای لپ تاپ خرجش یه کیفه

ولی برای کیس و مانیتور و موس و کیبورد و اسپیکر دسکتاپ شما فکر کنم حداقل باید یه ماشینی چیزی کرایه کنید  :D

به نظر من لپ تاپ ها اونقدرهم بد نیستند چون درعوض گرفتن فضای کم کارایی بسیار عالی به شما میدن و از همه مهمتر قابل حمل هستند

ولی در کل هرکسی نظر خاص خودشو داره و نظرشم خیلی محترمه

باتشکر از همه موفق باشید...

لینک به دیدگاه

لطفا تست سرعت هارد بزار

ممنون

برنامه خاصی مد نظرتون هست بگید تست کنم شاید من تست ام خراب بوده توی ویندوز 10 در قسمت performance  هم نگاه کردم هارد اوکی بوده هم پینگش هم  انتقال داده ولی شما همم برنامه تست هارد رو بگین تا من دوباره چک کنم

سلام

استارتر محترم با ویندوز 10 تست کن! از هسته های بی خاصیت AMD  بهینه تر کار میکشه! من خودم با گرافیک داخلی 6600راحت بازی GTA V رو روی تنظیمات very high و بعضا ultra در رزولوشن 800*1280 بین 30 تا 60 فریم میگیرم!

با همه ی ویندوز ها تست شده تنظیمات اصلا تاپیری بر روی performance  نداره خوب قبل اینکه این لب تاب بره ماتریس خوب تست کردم دیدم رو گرافیک معمولیش وقتی چراغ پاور سفیده اوضاع چطوریه ! 

استارتر محترم خوب دقت کنین یه چیز مشکوکه. من یه دفه درایور pc گرافیک نصب بود فریم خوب بود. بعد پاکش کردم بازی ها اجرا میشدن ولی خیلی لگ داشت. من میگم شاید درایورت مشکل داره. درایور خود لپتاپ که تو dvd هست رو نصب میکنی؟ شما یه کاری بکن حتما و جواب رو اینجا بزار اگه میشه. اول برنامه gpu z رو نصب کن ببین کدوم گرافیک در حال اجراست. بعد یه چیز ممکنه الکی بهت گفتن یه سرش کردن ظاهرا روی گیمینگ و 290 هستش ولی در باطن روی انبورده. انبورد لپتاب این cpu هم خیلی ضعیف تر از pc هستش. مثلا من با اینتل hd 2000 توی لپتاپ تست میکردم با 2000 کامپیوتر مال کامپیوتر چندین برابر بازدهی داشت. بعد شما واسه این که مطمئن بشید که روی کدوم گرافیک سویچه برو تو بازی های مثل gta v یا gta iv یا asasin syndicate بعد برو تو تنظیمات گرافیک بازی ببین نوشته حجم رم گرافیک رو. خوب 290 که حدودا 4 گیگه و اون یکی باید کمتر باشه احتمالا. شاید این صحبت ها کمکت کرده باشن. پ ن : احتمالا روی 290 سویچ نباشه فقط عضر میخوام گولت زدن که روی اصلی سویچه.

روی ویندوز 8 هم تست کنین (بدون نصب درایور هم تست کنین حتما ویندوز هشت یا 8.1 باشه )

با همه ی درایور های موجود تست شده و همه ی ویندوز ها ! در این حد واردم عزیز جاان یه ارچیو از درایور های لب تاب رو دارم هر طور هم بگین تست کردم مثلا فقط درایور گرافیک نصب کردم بر روی ویندوز تازه باز ههم هیچ 

باز هم میگم قبل اینککه بره ماتریس اگه بلو پیج نمیداد تقریبا اوکی کار میکرد ! 

سلام

عزیز شانس شماست چون نه ماتریکس شرکت بدیه نه MSI برند ضعیفی

این احتمال وجود داره که باتری به یکی از قطعات سیستم شما صدمه زده باشه و در این بین مشکلی برای گرافیک پیش اومده باشه

تنها راه اینکه شما اول مشکل اصلی رو پیدا کنید در ابتدا باید از سلامت یکی یکی قطعات اطمینان حاصل کنید

به این صورت که به وسیله نرم افزار های تست قطعات رو چک کنید مثلا نرم افزار GPU-Z این قابلیت رو داره که گرافیک شما رو در حالت فول لود قرار بده تا شما از قدرت اون آگاهی پیدا کنید

و یا خود ویندوز 7 که در قسمت رنکینگ کل سیستم رو برای امتیاز بندی چک میکنه شما باید به این طریق از کارایی قطعات آگاهی پیدا کنید

موفق باشید...

سلام منم قبل خرید کلی تعریف شنیده بودم از شرکت ماتریس خوب فقط محصصول نیست من  ننگاه میکنم ببینم چه شرکتی پشتیبانشه ! خوده ماتریس هر دفعه فرستادم میگن ما همه چیزشو چک کردیم !! مشکلی نداره ولی اون خروجی که قبلا بهم میداد رو نمیده  من حتی باطری هم جدا کردم و مستقیم به برق وصل کردم ولی بازم فرقی نکرد ! 

برنامه خاصی مد نظرتون هست بگید تست کنم شاید من تست ام خراب بوده توی ویندوز 10 در قسمت performance  هم نگاه کردم هارد اوکی بوده هم پینگش هم  انتقال داده ولی شما همم برنامه تست هارد رو بگین تا من دوباره چک کنم

با همه ی ویندوز ها تست شده

با همه ی درایور های موجود تست شده و همه ی ویندوز ها ! در این حد واردم عزیز جاان یه ارچیو از درایور های لب تاب رو دارم هر طور هم بگین تست کردم مثلا فقط درایور گرافیک نصب کردم بر روی ویندوز تازه باز ههم هیچ 

باز هم میگم قبل اینککه بره ماتریس اگه بلو پیج نمیداد تقریبا اوکی کار میکرد ! 

سلام منم قبل خرید کلی تعریف شنیده بودم از شرکت ماتریس خوب فقط محصصول نیست من  ننگاه میکنم ببینم چه شرکتی پشتیبانشه ! خوده ماتریس هر دفعه فرستادم میگن ما همه چیزشو چک کردیم !! مشکلی نداره ولی اون خروجی که قبلا بهم میداد رو نمیده  من حتی باطری هم جدا کردم و مستقیم به برق وصل کردم ولی بازم فرقی نکرد ! 

من به نظرم  گرافیک اصصلی استفاده نمیشه اصلا اخه  دیگه  and مگه چقد داغونه دوستان میگید یه چیزیا اخه دوستمون need for speed 2012 نمیتونه بازی کنه هر چی هم بد باشه  دیگه در این حدا هست که gta v هم باید بیاره لب تاب رو همون ماتریکس به فنا داده

بله جناب اختلاف گرافیک رو قبل اینکه ماتریس اینجوریش کنه دیدم چطوریه منظورم دو گرافیک لبتاب هست انگا فیزیکی یک سره کردن لب تاب رو چون من چیزی نرم افزاری نتونستم درست کنم حتی یک بار هم از ویندوز 7 با نت اپدیت کردم به 10 که شاید درست شه من کامل ارچیو درایور های لب تاب رو دارم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...