رفتن به مطلب

اپیزود دوم Hitman باز هم شکستی دیگر در کارنامه DirectX 12

ℛ𝒪𝒩ℐ𝒩
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

کاش Radeon Pro Duo رو هم توی بازی راه میدادن .

اصلا 2 یا چند gpu ساپورت میکنه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 90
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

بازی ک یکساعت وایسی لود شه در رده گیم های مفتخر دنیا قرار نمیگیره !
الحمدالله خودتون دارید فقط بازی میکنید اینجور ک دارید حرفش رو میزنید !
ما تو گروه های گیم و سخت افزاری تلگرام عضویم همه یا مشغول division هست یا Dark souls 3  و tomb raider و ... از این دسنه بازی هایی ک برای شما بد حساب میشن :laughing:
والا میزان بردن اسم بازی هم ملاک خوبی هست برای محبوبیت این عنوان :clapping:
والا بخدا کالاف مالاف میاد و بازی های دیگه ما بیایم غصه بخوریم ک ای وااااااااای چرا لود بازی اینطوریه چرا :crying:
چرا fury x با اون همه دبدبه کبکبه و فناوری های hbm و از این جور دوز و کلک بازی های amd از 390X میخوره و =))
اقا بیخیال سطح مقایسه تایتل ها مشخصه دیگه... همه نشستن و هیتمن بازی میکنن :دی

لینک به دیدگاه

فقط کسی سوال منو جواب نداد چرا 390X = Fury X No Shit... الان اونی که 650$ برای FuryX پیاده شده با خودش چی فکر میکنه؟

همون فکری که کسی که 980TI خریده، فقط 5 دقیقه زودتر

این بازی متاسفانه از DX12 فقط یه لیست بنچمارک داشت و غیر اون هیچ چیز امیدوار کننده ای برای یه گیمر در بر نداشت، تجربه بازی روی DX12 هم کلا ناپایدار هست و قطعا باید به تیم توسعه دهنده تبریک گفت!

برای شما که خیلی به نظر منتقدا اهمیت میدین:

Game Spot: 7

IGN, Episode 1: 7.9

IGN, Episode 2: 8.5

نتیجه اینکه این بازی اگر یک عنوان قوی نباشه، حداقل یک بازی خوب هست، اما بی ارزش نیست.

عنوان ناقص ؟؟؟!!!

ببین آقای فتحی، کلاً بازی ها به دو دسته تقسیم میشن:

1.بازی هایی که روی کارت های انویدیا بهتر جواب میدن

2.بازی هایی که بدرد نمی خورن

ما ک مشکلی نداریم بشینید هیتمن بازی کنید بقیه بازی ها هم ک دیگه از نگاه شما بد و مضخرف محسوب میشن :D

دوست عزیز، شما اگر کامنتهای این تاپیک و تاپیک های قبلی رو مشاهده کنی، این طرفداران سبزپوش بودن که بازی ها رو بی ارزش خطاب کردن. اینجا هنوز کسی از تیم قرمز به خوبی یا بدی بازی خاصی اشاره نکرده :-?

بازی ک یکساعت وایسی لود شه در رده گیم های مفتخر دنیا قرار نمیگیره !

روی کارت های انویدیا یه ساعت طول میکشه، رو کارت های AMD مشکلی نداره

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

برای شما که خیلی به نظر منتقدا اهمیت میدین:

Game Spot: 7

IGN, Episode 1: 7.9

IGN, Episode 2: 8.5

نتیجه اینکه این بازی اگر یک عنوان قوی نباشه، حداقل یک بازی خوب هست، اما بی ارزش نیست.

ببین آقای فتحی، کلاً بازی ها به دو دسته تقسیم میشن:

1.بازی هایی که روی کارت های انویدیا بهتر جواب میدن

2.بازی هایی که بدرد نمی خورن

:laughing:

ما ک مشکلی نداریم بشینید هیتمن بازی کنید بقیه بازی ها هم ک دیگه از نگاه شما بد و مضخرف محسوب میشن :D

دوست عزیز، شما اگر کامنتهای این تاپیک و تاپیک های قبلی رو مشاهده کنی، این طرفداران سبزپوش بودن که بازی ها رو بی ارزش خطاب کردن. اینجا هنوز کسی از تیم قرمز به خوبی یا بدی بازی خاصی اشاره نکرده :-?

جالب اینجاس سبز هایی ک از قول خودتون میگید شورشی کاری با چیزی ندارن. فقط یه اکیپ 3-4 نفره از شما متعصبین Amd تو این فروم هستن ک هر خبری ک ب Amd ربط پیدا میکنه سرازیر میشید و با کامنت هایی ک انگار انویدیا با شما پدر کشتگی داره حضور بهم میرسونید :D والا ما کاری نداریم ! نگفتیم شما چرا میخواید هیتمن بازی کنید یا چرا اصلا و ابدا دلتون نمیخواد تایتل های انویدا رو بازی کنید مبادا کفری صورت بگیره العیاذ بالله :laughing:

جامعه گیمینگ جهانی کاملا ب این امر واقف هست ک amd ب درد بازی کردن نمیخوره من هم نمیگم خود شبکه استیم میزان استفاده ها رو درصد بندی کرده.

اگر منظورتون ب منه ک من کاری ندارم با قرمز پوشان ب قول خودتون. بشینید بدون فیلتر های بافتسازی و رگه رگه شدن تصاویر با لذت تمام هیتمن بازی کنید و داد بزنید ک 2 فریم بیشتر گرفتین اصلا نه 100 فریم :cool:

ولی جالبه هر نظری ک برای amd باز های اینجا بد تموم میشه شاهد سرازیر شدن امتیازات منفی اساتید و فیلسوفان async compute  هستیم ! =)) =))

لینک به دیدگاه

جالب اینجاس سبز هایی ک از قول خودتون میگید شورشی کاری با چیزی ندارن. فقط یه اکیپ 3-4 نفره از شما متعصبین Amd تو این فروم هستن ک هر خبری ک ب Amd ربط پیدا میکنه سرازیر میشید و با کامنت هایی ک انگار انویدیا با شما پدر کشتگی داره حضور بهم میرسونید :D والا ما کاری نداریم ! نگفتیم شما چرا میخواید هیتمن بازی کنید یا چرا اصلا و ابدا دلتون نمیخواد تایتل های انویدا رو بازی کنید مبادا کفری صورت بگیره العیاذ بالله :laughing:

جامعه گیمینگ جهانی کاملا ب این امر واقف هست ک amd ب درد بازی کردن نمیخوره من هم نمیگم خود شبکه استیم میزان استفاده ها رو درصد بندی کرده.

اگر منظورتون ب منه ک من کاری ندارم با قرمز پوشان ب قول خودتون. بشینید بدون فیلتر های بافتسازی و رگه رگه شدن تصاویر با لذت تمام هیتمن بازی کنید و داد بزنید ک 2 فریم بیشتر گرفتین اصلا نه 100 فریم :cool:

با همین دقت بازی رو بررسی کردی؟

به هر حال کاملا مشخصه شما از سابقه بحث های فروم با خبر نیستی چون دقیقاً حرفهایی که داری میزنی بر عکس اتفاق هایی که افتاده.

منم دیگه حوصله بحث بیشتر ندارم شما هم میتونی یه یکی دو سالی همینطور Tomb Raider بازی کنی تا شاید یه بازی دیگه که انویدیا در اون بهتر باشه بیاد و فعلاً کاری به بقیه بازی ها نداشته باشی.

هر چند با سکوتی که انویدیا از اول تا الان درباره DirectX 12 کرده و به هر حال خوب یا بد از این به بعد بازی ها کم کم DX 12 میشن، همین هم دیگه بعیده اتفاق بیوفته!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

980ti نه عزیزم تایتان ایکس خریده بعد 980ti سریعتر و بهتر ظاهر میشه در 99 درصد تستها 275017_sarcastic_hand.gif

روی کارت های انویدیا یه ساعت طول میکشه، رو کارت های AMD مشکلی نداره 275017_sarcastic_hand.gif275017_sarcastic_hand.gif

لینک به دیدگاه

980ti نه عزیزم تایتان ایکس خریده بعد 980ti سریعتر و بهتر ظاهر میشه در 99 درصد تستها 275017_sarcastic_hand.gif

:laughing: :laughing: :laughing: 

مثبت هام تموم شده *dry#

لینک به دیدگاه

با همین دقت بازی رو بررسی کردی؟

به هر حال کاملا مشخصه شما از سابقه بحث های فروم با خبر نیستی چون دققاً حرفهایی که داری میزنی بر عکس اتفاق هایی که افتاده.

منم دیگه حوصله بحث بیشتر ندارم شما هم میتونی یه یکی دو سالی Tomb Raider بازی کنی تا شاید یه بازی دیگه که انویدیا در اون بهتر باشه و فعلاً کاری به بقیه بازی ها نداشته باشی.

هر چند با سکوتی که انویدیا از اول تا الان درباره DirectX 12 کرده و به هر حال خوب یا بد از این به بعد بازی ها کم کم DX 12 میشن، همین هم دیگه بعیده اتفاق بیوفته!

نیازی ب بررسی نداشت تو همون کنفرانس کپسایسین amd کاملا واقف شدم ک این بازی چقدر میتونه جالب باشه ! گیمپلی کمتر از 30 ثانیه بدون فریم ریت شاور و 15 ثانیه بعدش مردن گیمر فوق حرفه ای کنفرانس کپسایسین و بعدش ختم قاعله نمایش هیتمن رو پولاریس ^_^

چیزی هم ک مشهوده بهتر شدن عملکرد کارت های انویدیا نسبت ب دفعات پیشین روی DX12 هست. من نباید منتظر بشینم شما باید منتظر بشینید ک ی عنوان باز مثل هیتمن بیاد روی DX12 منقل شما رو اتیش کنه ^_^

بحث سر حوصله نیست عزیزم چون با این جمله ک خیلی جاها گفته میشه توپ رو تو زمین امثال بنده میندازید ب عنوان اینکه میخوام قشقرق ب پا کنم و هشدار بدن بهم ک من کاملا اشنا ب این فن ها هستم :x

موفق باشین @};-

لینک به دیدگاه

کمتر از یک ماه دیگه totalwar warhammer میاد با پشتیبانی dx12 و مخصوصا async اونوقت میخوام ببینم بازم دست هایی پشت پرده هست یا شرکت متبوع خیلی از دوستان هست که توانایی رقابت نداره

فعلا که 4>1 بوده

its just begun

#REDTEAM

لینک به دیدگاه

پاسخ های بسیار علمی و قانع کننده ای بود مرسی :دی

@};-

لینک به دیدگاه

نیازی ب بررسی نداشت تو همون کنفرانس کپسایسین amd کاملا واقف شدم ک این بازی چقدر میتونه جالب باشه ! گیمپلی کمتر از 30 ثانیه بدون فریم ریت شاور و 15 ثانیه بعدش مردن گیمر فوق حرفه ای کنفرانس کپسایسین و بعدش ختم قاعله نمایش هیتمن رو پولاریس ^_^

چیزی هم ک مشهوده بهتر شدن عملکرد کارت های انویدیا نسبت ب دفعات پیشین روی DX12 هست. من نباید منتظر بشینم شما باید منتظر بشینید ک ی عنوان باز مثل هیتمن بیاد روی DX12 منقل شما رو اتیش کنه ^_^

​واقعاً اگر مدرکتون اینه که به نظر من اصلاً قانع کننده نیست!

​در مورد بهبود انویدیا نمی دونم از کجا نتیجه گرفتین ولی تا جایی که من اطلاع دارم از 6 عنوانی که با DX12 اومده، 5 تاش AMD بهتر نتیجه گرفته. (Quantum Break-Gears Of War- Ashes of The Singularity-Killer Instincts-Hitman)

لینک به دیدگاه

دوستان خواهشاً  تعصب بیجا را کنار بزارید و یه طرفه به قاضی نرید . . هنوز بازی درست و حسابی بر پایه DX12 ساخته نشده که بشه نظر قطعی داد . بازی هایی هم که صرفاً لانچ شده با پچ و آپدیت قابلیت پشتیبانی از DX12 اضافه شده مثل بازی های Rise of the Tomb Raider ، Gears of War Ultimate Edition،Quantum Break و ...  اما بازی هایی که قراره از بیس از DX12 پشتیبانی کنند  عناوینی مثل Deus Ex: Mankind Divided ،Star Citizen ، و ... هستند و باید منتظر باشیم و ببینیم عملکرد کارت گرافیک این دو شرکت چگونه است . همه میدونیم که سری 700 یا 900 انویدیا برای بازی های جدید و مبتنی بر DX 12 در رزولوشن های بالا اصلاً مناسب نیستند ( به غیر از پرچمدار ها)  باید منتظر نسل جدید گرافیک های دو شرکت باشیم یعنی پاسکال و پولاریس . و یه سوال بسیار مهم از طرفداران شرکت ای ام دی ، چرا کارت 400 دلاری R9 390X تقریباً هم اندازه کارت 550 دلاری FURY فریم گرفته ؟ حتی در  بعضی موارد هم اندازه FURY X !! درسته که همین کارت یعنی R9 390X بهتر از 980Ti ظاهر شده اما ای ام دی چی پیش خودش فکر کرده با تولید کارت های سری Fury ؟ چطوری کارت تریپل ریبرند (!!) R9 390X از این کارت نسل جدید قوی تر ظاهر شده ؟ واقعاً دوستانی که میگن ای ام دی به حقوق مشتری احترام میزاره کجان ، الان اون بدبختی که 2400 میده کارت fury میخره هم اندازه کارت 1800  R9 390X کارایی میگیره چکار باید بکنه ؟! واقاً تبریک میگم به کمپانی معظم ای ام دی با شکست دادن کارت های رده بالای خودش توسط کارت های قدیمی ریبرند شده !! 

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

این اختلافه فریمه کجا بوده همش از 3 تا 8 فریم تو fhd هم که مساوی و همه ایناهم که داره رشوه های amd همین, کدوم برنامه نویسیه که از پول بدش بیاد؟؟ جالبه تو 4K با اینکه amd به همه ی این بازیسازا رشـوه های کلان میده بازم 980ti دست انداخته گلویه furyx

بدون اینکه بدونه اینکه سخت افزاری 12 رو ساپورت کنه من واقعا تعجبمه ماتو مبهوت موندم چطوری بعضیا از گرافیکای amd  خوششون میاد به مرغه یخ زده ی تو فریزر بگی از خنده وا میره حالا دوست داشتن هیچی طرفداریشو در برابره انویدیا میکنن اینو موندم ...........

راستی خبره جدیدم بگم:
 amd اعلام کرده r9 490x که معماریه polaris 10 هست قراره تازه به 980ti از لحاظ قدرت نزدیک بشه نزدیک اما به قیمت 300$ یعنی 200 دلار ارزونتر از ti معماریه جدید کارته جدید پرچمداره های انده جدید تازه با تبلیغو ادعایه خوده amd نزدیک به ti

lol

http://www.guru3d.com/news-story/amd-polaris-10-gpu-to-offer-near-980-ti-performance-for-299-usd.html

لینک به دیدگاه

این اختلافه فریمه کجا بوده همش از 3 تا 8 فریم تو fhd هم که مساوی و همه ایناهم که داره رشوه های amd همین, کدوم برنامه نویسیه که از پول بدش بیاد؟؟ جالبه تو 4K با اینکه amd به همه ی این بازیسازا رشـوه های کلان میده بازم 980ti دست انداخته گلویه furyx

بدون اینکه بدونه اینکه سخت افزاری 12 رو ساپورت کنه من واقعا تعجبمه ماتو مبهوت موندم چطوری بعضیا از گرافیکای amd خوششون میاد به مرغه یخ زده ی تو فریزر بگی از خنده وا میره حالا دوست داشتن هیچی طرفداریشو در برابره انویدیا میکنن اینو موندم ...........

راستی خبره جدیدم بگم:

amd اعلام کرده r9 490x که معماریه polaris 10 هست قراره تازه به 980ti از لحاظ قدرت نزدیک بشه نزدیک اما به قیمت 300$ یعنی 200 دلار ارزونتر از ti معماریه جدید کارته جدید پرچمداره های انده جدید تازه با تبلیغو ادعایه خوده amd نزدیک به ti

lol

http://www.guru3d.com/news-story/amd-polaris-10-gpu-to-offer-near-980-ti-performance-for-299-usd.html

هدفش بازار کنسولی هست احتمالا با این جنگ و دعوایی ک بین فن های کنسول باز پیش اومده

بازم مشخص نیست ولی چیزی ک تازه مشخص شده اینه:

Geforce GTX 1080 8GB GDDR5X and GTX 1070 8GB GDDR5 (Paper) Launching On 6th May at Nvidia Editor’s Event

The Geforce GTX 1080 8GB GDDR5X Graphics Card with the GP104-400-A1 GPU

Status: Confirmed

Reveal: Editor’s Event 6th May

Paper Launch: Computex 2016

Availability: June 2016

The Geforce GTX 1070 8GB GDDR5with the GP104-200-A1 GPU

Status: Confirmed

Reveal: Editor’s Event 6th May

Paper Launch: Computex 2016

Availability: June 2016

پاسکال اومد!

زمزمه هایی هم از 1060ti ب گوش رسیده

انویدیا برای پولاریس حسابی خواب دیده!

GTX 1080

Gtx 1070

Gtx 1060 Ti

GTX 1060

و شاید بر طبق رسوم GTX 1080 TI هم یکی دو ماه بعد پا ب میدون بذاره

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان خواهشاً  تعصب بیجا را کنار بزارید و یه طرفه به قاضی نرید . . هنوز بازی درست و حسابی بر پایه DX12 ساخته نشده که بشه نظر قطعی داد . بازی هایی هم که صرفاً لانچ شده با پچ و آپدیت قابلیت پشتیبانی از DX12 اضافه شده مثل بازی های Rise of the Tomb Raider ، Gears of War Ultimate Edition،Quantum Break و ...  اما بازی هایی که قراره از بیس از DX12 پشتیبانی کنند  عناوینی مثل Deus Ex: Mankind Divided ،Star Citizen ، و ... هستند و باید منتظر باشیم و ببینیم عملکرد کارت گرافیک این دو شرکت چگونه است . همه میدونیم که سری 700 یا 900 انویدیا برای بازی های جدید و مبتنی بر DX 12 در رزولوشن های بالا اصلاً مناسب نیستند ( به غیر از پرچمدار ها)  باید منتظر نسل جدید گرافیک های دو شرکت باشیم یعنی پاسکال و پولاریس . و یه سوال بسیار مهم از طرفداران شرکت ای ام دی ، چرا کارت 400 دلاری R9 390X تقریباً هم اندازه کارت 550 دلاری FURY فریم گرفته ؟ حتی در  بعضی موارد هم اندازه FURY X !! درسته که همین کارت یعنی R9 390X بهتر از 980Ti ظاهر شده اما ای ام دی چی پیش خودش فکر کرده با تولید کارت های سری Fury ؟ چطوری کارت تریپل ریبرند (!!) R9 390X از این کارت نسل جدید قوی تر ظاهر شده ؟ واقعاً دوستانی که میگن ای ام دی به حقوق مشتری احترام میزاره کجان ، الان اون بدبختی که 2400 میده کارت fury میخره هم اندازه کارت 1800  R9 390X کارایی میگیره چکار باید بکنه ؟! واقاً تبریک میگم به کمپانی معظم ای ام دی با شکست دادن کارت های رده بالای خودش توسط کارت های قدیمی ریبرند شده !! 

درود

دوست من ميگيد بازيها هيچ کدوم از بيس مبتني بر DX12 نیست درست ولی در DX11 هم انویدیا رو عناوین جدید داره بد فریم میاره. Farcry primal, QB, Division و همین هیتمن روی DX11 . این رو چطور میشه توجیه کرد!؟ بحث از سری 700 کردید، الان کدوم یک از پرچمدارای سری 700 میتونن عناوین جدید رو در 1080 فریم 60 بگیرن؟ غیر از اینه که 780ti با اون عظمت که زمانی کاراییش فراتر از R9 290X بود و الان زیر 970 قرار میگیره که خودش زیر R9 290X؟ یا 770 که کارت رویایی خیلی از بچه های همین فروم بود کارت 950 براش سالاری می کنه. شما میگیید یه طرفه به قاضی نرید و از فاجعه انویدیا و 770 رو چشم پوشی می کنید ولی اینکه 390X تو یه عنوان فریم ریت برابر با فیوری گرفته رو کاملا زیر سوال می برید؟ ضمن اینکه R9 390X از 290X ریبرند شده و تریپل رو نمیدونم منظورتون چی هست.

پ ن: من خودم رو طرفدار هیچ برندی نمیدونم و فقط تو هر مقطعی کارایی رو مقایسه می کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

بازی درست و حسابی منظورتون چیه ؟؟؟ کوانتوم بریک و گیرز اف وار التیمیت که base اونها بر اساس dx12 طراحی شده ایا شما گزینه dx 11 داخل اپشنهای بازی میبینید یا حتی میتونید رویه ویندوز 7 یا 8 این بازی رو اجرا کنید ؟؟!! اینها شده بهانه که توجیه های غلط انودیا رو برای کاربراش سرپوش بزاره

از اولین تست بازی dx 12 که اومد همین حرفها بوده (نمیدونم بازی مشکل داره نمیدونم بازی تایتل amd بوده نمیدونم مشکل از اپدیت ویندوزه و از این جور حرفها ) تا الان 3 تا بازی البته تا جایی که بنده میدونم بیس اونها دایرکت ایکس 12 بود : ashes of singolarity کوانتوم بریک و گیرز اف وار بقیه با پچ شدن dx 12 ولی با این حال تویه هیچ کدومشون انودیا کارایی کارتهاش افزایش پیدا نکرده بعضا در بعضی تستها نسبت به dx 11 کاهش پرفورمنس هم داشته

خوب اگر این طوره پس کسانی که 1000 دولار دادن و تایتان نسل اول (منظورم معماری کپلر )گرفتن ولی الان کارت 970 با قیمت 350 دوولار میاد در بیشتر تستها این کارتو کنار میزنه چکار میکنن ؟؟؟!!!!

اینکه 390x به قول دوستان ریبرند میاد و در حد و اندازه فیوری ظاهر میشه کجاش مشکل به نظر میاد اینها نشون دهنده اینه کسایی که این کارت رو خریدن مطمئن هستند  تا چند سال اینده هم مشکلی برای اجرای بازیهای جدید مبتنی بر dx 12 ندارند و حداقلش اینه که صحبتهای amd شعار نبوده بر عکس انودیا

به قول دوستان 780ti رو که یادتونه یعنی کاربرانی که این کارت رو به عنوان غول سری 700 خریدن کارایی این کارتشون داره به سری رده پایین 900 یعنی 950 و 960 میرسه حتی در dx 11 کارتهای amd هم سری r7 370 , 380 دارن بهش میرسن اینجاست که عمق این فاجعه معلوم میشه و احترام انودیا به کاربرانش

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

درود

دوست من ميگيد بازيها هيچ کدوم از بيس مبتني بر DX12 نیست درست ولی در DX11 هم انویدیا رو عناوین جدید داره بد فریم میاره. Farcry primal, QB, Division و همین هیتمن روی DX11 . این رو چطور میشه توجیه کرد!؟ بحث از سری 700 کردید، الان کدوم یک از پرچمدارای سری 700 میتونن عناوین جدید رو در 1080 فریم 60 بگیرن؟ غیر از اینه که 780ti با اون عظمت که زمانی کاراییش فراتر از R9 290X بود و الان زیر 970 قرار میگیره که خودش زیر R9 290X؟ یا 770 که کارت رویایی خیلی از بچه های همین فروم بود کارت 950 براش سالاری می کنه. شما میگیید یه طرفه به قاضی نرید و از فاجعه انویدیا و 770 رو چشم پوشی می کنید ولی اینکه 390X تو یه عنوان فریم ریت برابر با فیوری گرفته رو کاملا زیر سوال می برید؟ ضمن اینکه R9 390X از 290X ریبرند شده و تریپل رو نمیدونم منظورتون چی هست.

پ ن: من خودم رو طرفدار هیچ برندی نمیدونم و فقط تو هر مقطعی کارایی رو مقایسه می کنم.

من دقیقا با نظر شما موافقم. @};-

متاسفانه انویدیا با اینکه بیشتر درصد بازار رو داره ، باز هم فقط به فکر سود بیشتر هست و برای همین هر نسل جدید ، نسل قبلی رو از رده خارج می کنه.

بیشتر مردم ایران از قشر متوسط جامعه هستن و توانایی ندارن که هر سال کارت گرافیکشون رو عوض کنن.

این کار انویدیا اصلا قابل قبول نیست و فقط به ضرر گیمرهاست.

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

درود

دوست من ميگيد بازيها هيچ کدوم از بيس مبتني بر DX12 نیست درست ولی در DX11 هم انویدیا رو عناوین جدید داره بد فریم میاره. Farcry primal, QB, Division و همین هیتمن روی DX11 . این رو چطور میشه توجیه کرد!؟

هیچ کدوم از بازی های Quantum Break-Gears Of War- Ashes of The Singularity-Killer Instincts-Hitman با پچ DX12 نشدن. فقط Tomb Raider بود

بحث از سری 700 کردید، الان کدوم یک از پرچمدارای سری 700 میتونن عناوین جدید رو در 1080 فریم 60 بگیرن؟ غیر از اینه که 780ti با اون عظمت که زمانی کاراییش فراتر از R9 290X بود و الان زیر 970 قرار میگیره که خودش زیر R9 290X؟ یا 770 که کارت رویایی خیلی از بچه های همین فروم بود کارت 950 براش سالاری می کنه. شما میگیید یه طرفه به قاضی نرید و از فاجعه انویدیا و 770 رو چشم پوشی می کنید ولی اینکه 390X تو یه عنوان فریم ریت برابر با فیوری گرفته رو کاملا زیر سوال می برید؟ ضمن اینکه R9 390X از 290X ریبرند شده و تریپل رو نمیدونم منظورتون چی هست.

Nvidia is deliberately downgrading kepler gpu's performance in favor of Maxwell

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من دقیقا با نظر شما موافقم. @};-

متاسفانه انویدیا با اینکه بیشتر درصد بازار رو داره ، باز هم فقط به فکر سود بیشتر هست و برای همین هر نسل جدید ، نسل قبلی رو از رده خارج می کنه.

بیشتر مردم ایران از قشر متوسط جامعه هستن و توانایی ندارن که هر سال کارت گرافیکشون رو عوض کنن.

این کار انویدیا اصلا قابل قبول نیست و فقط به ضرر گیمرهاست.

@};- @};- @};-

درسته و با نظر آقای hex موافقم

به نظرتون انویدیا چجوری 80 درصد بازار در اختیار ، درسته هر نسل مصرف و کارایی افزایش میده ، اینو کسی منکرش نیست اما سری قبلو از رده خارج میکنه تا کاربران مجبور به خرید کارت جدید بکنه ، اینجوری میشه مثلا 50 درصد میشه 80 درصد !!!!!!!!!:|

الان کسی که 290 گرفته همون 3 سال پیش ، الانم استفاده میکنه و بازم تو اوجه ، یعنی نیازی به تعویض کارت نیست، ولی منی که با هزار بدبختی اومدم انویدیا گرفتم نسل جدید باید بندازم دور .:|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته و با نظر آقای hex موافقم

به نظرتون انویدیا چجوری 80 درصد بازار در اختیار ، درسته هر نسل مصرف و کارایی افزایش میده ، اینو کسی منکرش نیست اما سری قبلو از رده خارج میکنه تا کاربران مجبور به خرید کارت جدید بکنه ، اینجوری میشه مثلا 50 درصد میشه 80 درصد !!!!!!!!! :|

الان کسی که 290 گرفته همون 3 سال پیش ، الانم استفاده میکنه و بازم تو اوجه ، یعنی نیازی به تعویض کارت نیست، ولی منی که با هزار بدبختی اومدم انویدیا گرفتم نسل جدید باید بندازم دور . :|

این اعلام عدم پشتیبانی در این نسل که به صورت رسمی از سمت خود انویدیا بود و گفته بنده هم نیست!

من چند وقت پیش یه سیستم گیم داشتم برای مشتری با بودجه محدود زیر 3 میلیون! یه R9 290 دست دوم تری ایکس سافایر گرفتم که دماش در لود همه بازیها زیر 70 درجه هست و بهای تمام شده اش هم زیر 900 تومان! حالا شما در نظر بگیرید با همین بودجه میتونستم یه کارت 780 دست دوم یا 960 آکبند بخرم! هر دوی این کارتها هیچ حرفی برای گفتن ندارن در مقابل 290 در حال حاضر. اینها حقایقی است که باید دیده بشه!

بنده همین الان هم بخوام پیشنهاد بدم به کسی به جای 970 تو رنج قیمتی 1300 کارت R9 390 Nitro پیشنهاد میدم! مصرف بیشتری از 970 داره ولی میانگین 10 درصد از 970 قوی تر هست، حافظه مموری 8 گیگابایت داره و آینده بهتری برای DX12 براش میشه دید. دماش زیر 65 درجه کاملا کنترل شده و هر درایوری که براش میاد کلی کاراییش بهبود پیاده می کنه!  حرف بنده رو قبول ندارید بررسی این کارت رو تو تامز هاردور و تک پاور آپ ببینید! 

http://www.techpowerup.com/reviews/Sapphire/R9_390_Nitro/23.html

http://www.tomshardware.com/reviews/sapphire-nitro-r9-390-8g-d5,4245.html

تو رنج 1600 هم اگر 980 باشه به این قیمت قطعا پیشنهادم 980 هست ولی اگر بنا باشه برای 980 بیش از 2 میلیون تومان هزینه بشه ترجیح میدم R9 390X TriX رو بگیرم برای مشتریم.

یاد آور میشم اگر فیوری در این بازی تفاوت کارایی با 390X نداره و 500 تومان گرونتره، از حافظه HBM استفاده می کنه، دما و مصرف بهتری داره و میانگین هم کاراییش 15 درصد بیشتر از 390X هست.

لینک به دیدگاه

تو تستا AMD بهتره NVIDIA شرکت کثیفیه گیم ورک اش صنعت بازی سازی رو خراب کرده درایور های انویدیا دیگه فایده ندارن ولی 80% بازار دست انویدیاس ؟ چرا واقعا فک کنم همش کار امریکاس

لینک به دیدگاه

تو تستا AMD بهتره NVIDIA شرکت کثیفیه گیم ورک اش صنعت بازی سازی رو خراب کرده درایور های انویدیا دیگه فایده ندارن ولی 80% بازار دست انویدیاس ؟ چرا واقعا فک کنم همش کار امریکاس

دوستان بالا دقیق توضیح دادن که چرا 80 درصد دست انویدیاست و از نظرم خودمم هم منطقیه..!

واقعا باید به AMD افرین گفت با نتیجه ای که جدیدا کارت هاش میگیرن در ادامه ی سال هم عناوین قدرتمند دیگه ای هم هستن که خیلی بهتر و بهینه تر از DX12 پشتیبانی میکنن و نتیجه هاشون از نظرم مثل یه تیر سمی تمام کننده میمونه برای شرکت رقیب

ویرایش شده توسط Radeon.AMD
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

4y8b294t8totm3tvr4sf.jpg

5pnjnxzfacpka8rfhn9m.jpg

iup1dj1eakldm55qyfha.jpg

هدف از زدن این بنچمارکهارو نمیدونم، ولی تا اونجایی که بنده تو این بنچمارکها میبینم، کارت فیوری X وجود نداره، جالب هستش که 980ti وجود داره ولی فیوری X نیستش از اینجا به بی طرف بودن بنچمارکها مشکوک میشم، کلا بهتون پیشنهاد میکنم که تا کارتی رو خودتون تست نکردید به هیچ وجه به این اعدادی که در این سایتها میبینید اطمینان نکنید...

یه نکته ای واسه بنده جالب هستش که خیلی روش بحث شده، در مورد میزان پرفورمنس کارتهای سری 290 و 390 در مقایسه با سری فیوری هستش، همونطور که دوستان هم اشاره کردن، این کارتهای سری 290 با معماری فوق العادشون، اونقدر خوب عمل کردن که بعداز 2 نسل هنور قدرت برابری با فلگ شیپ های کنونی رو دارن، دلیل این همه تعریف و تمجید AMD از این کارتها هم همین بوده، رابطه 512 بیتی و پهنای باند بسیار بالا، قدرت فوق العاده به این کارتها داده، مهمتر از همه قضیه این هستش که AMD این کارتهارو با نگرشی به آینده طراحی کرده بود که کاملا جواب دادنش، قدرت AMD رو نشون میده...

در مورد سری فیوری هم کاملا معلوم بود که این سری رو برای ساکت کردن کسانی که از دما و مصرف کارتهای سری قبلی می نالیدن، ارایه کرده و همه میدونستن که سال پیش، شاهد آخرین سری از GPUهای فلگ شیپ با معماری 28 نانومتری بودیم، پس نمیشه گفت که AMD کم کاری کرده در مورد سری فیوری، بلکه اینجوری باید گفت که AMD به دنبال راضی کردن مشتری هاش بوده، البته این رو هم بگیم که سری فیوری حداقل 40-30 درصد از سری 290 که فلگ شیپ نسل قبلی بود، قویتر بود، اینکه بخاطر بنچمارک نزدیکشون در یک بازی که دلیل اصلیش DX12 هستش، بخوایم کل بازی یا کارتهای گرافیک رو ببریم زیر سوال، خیلی خنده دار هستش...

دوستانی که بازی کوانتوم بریک رو خریدن، کسی این آپدیت 27 گیگی رو گرفته که نتایجش رو اعلام کنه، واسه بنده که بازی با آخرین تنظیمات بدون مشکل اجرا میشد با ورژن 1.006 ولی بلوری بودن تکسچرها واسم جالب نبود، انگار که مشکل رزولوشن رو هم حل کردن با این آپدیت و از تکسچرهای Upscale شده استفاده نمیشه دیگه(فکر میکنم دلیل سایز بالای آپدیت هم همین تکسچرها باشه)

دوستان اگه نظرشون رو تایید نکردم، دلیلش این هست که میزان رای دهی بنده در طول 24 ساعت تمام شده...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

4y8b294t8totm3tvr4sf.jpg

5pnjnxzfacpka8rfhn9m.jpg

iup1dj1eakldm55qyfha.jpg

ماشالاه 970 صدر جدوله البته از اخر :-?

نتایجم زیاد فرقی نکرده هنوز 980 ti زیرابی میره به امید یه گیم ورک دیگس تا بیاد رو  :-?

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...