رفتن به مطلب

توجه توجه ؛ رونمایی از کارت های گرافیک GTX 1080 و GTX 1070 شرکت NVIDIA در هفته پیش رو

Recommended Posts

b3n433j3ibyibee722su.png

اشتباه ندیدید ، عرضه و یا حداقل رونمایی از نسل جدید کارت های گرافیک شرکت NVIDIA که بر پایه Pascal می باشند و GeForce GTX 1080 و GTX 1070 نام دارند خیلی زودتر از تاریخ اولیه ای که اعلام شده بود و آن اوایل ماه ژوئن بود ، انجام خواهد شد . این خبر بنابر اخبار بدست آمده از منبع موثقی است که دعوتنامه ای از این کمپانی جهت شرکت در مراسمی در شهر آستین ایلات تگزاس بدستش رسیده است . 

tqnhgnyu2hxmri9i8ve4.jpg

این امر بدین معناست که در این هفته شرکت NVIDIA حداقل بصورت کتبی و نوشتاری از کارت های گرافیک GTX 1080 و GTX 1070 رونمایی خواهد کرد . همچنین صحبت و اعمال کار در رابطه با شرکت های همکار برای تولید این کارت های گرافیک ، بررسی این دو محصول و مواردی از این قبیل قرار است در اوایل ماه ژوئن صورت گیرد . چه چیزی بهتر از این که بازی Battlefield 5 نیز در حدود همان تاریخ عرضه خواهد شد . آیا باید منتظر انقلابی عظیم از سوی شرکت NVIDIA بود؟تنها این امر را در نظر داشته باشید که بتوانید بازی Battlefield 5 را تنها با یک کارت گرافیک و با کیفیت 4K بازی و تجربه  نمایید . حتی تصور این موضوع نیز لذت بخش است . 

منبع : techpowerup

مترجم : حماد قربانی

لینک به دیدگاه

• ارسال 135
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

ممنون از خبر.

هرچند فعلا ترجیح دادم با کنسول ps4 وقتمو بگزرونم .

اما آینده ای که من میبینم pc عمرش یواش یواش به پایان میرسه .

یارو کلی میخواد خرج یک pc کنه خوب همونو ps5 میگیره دیگه که صدرصد هم خیلی ارزونتر و قدرتش هم باید خیلی زیاد باشه ایندفعه.

برای تلوزیونش هم که یک 4k برای خونه میگیره از اونم برای بازیش با بهترین کیفیت انجام میده.

یواش یواش هم بازی ها جای فیلم سینمایی رو تو خونه میگیره[emoji3]

مثلا فرض کنین کل خانواده جریان بتمن آرخام نایت رو بفهمن[emoji3]

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

ویرایش شده توسط غلامی
لینک به دیدگاه

اولش که خوندم خیلی هیجان زده شدم و الان هم هستم 

اما اگه یکم بیشتر به موضوع نگاه کنیم میفهمیم انویدیا نمیخواست تو کامپوتکس عرضش کنه

چون فقط به خاطر زلزله تو تایوان خسارتی بهش وارد شد و کارخونه هاش چند وقت تعطیل بودن و عرضه این کارت هارو به تعویق انداخت و قبل از زلزله برنامه ریزی کرده بودن که تو یه تاریخ خیلی زودتر عرضش کنن

اما کاملا پیداست که nvidia تو عرضه ی سریع تر کارت های نسل جدیدش عجله داره و فقط امیدوارم این عجله بر ضدش نشه

اما اگه پی سی گیر عمرش رو به پایان هست پس باید بدونید که نابودی پلتفرم پی سی = نابودی صنعت گیم(کنسولی هم دیگه وجود نداره که باهاش بازی کنید)

لینک به دیدگاه

ممنون برای ترجمه خبر

خدا کنه سیاست قیمت گذاریشو تغییر بده وگرنه باید کلیه ام بزارم برا فروش :laughing:

ویرایش شده توسط RISC1378
لینک به دیدگاه

ممنون از خبر.

یارو کلی میخواد خرج یک pc کنه خوب همونو ps5 میگیره دیگه که صدرصد هم خیلی ارزونتر و قدرتش هم باید خیلی زیاد باشه ایندفعه.

برای تلوزیونش هم که یک 4k برای خونه میگیره از اونم برای بازیش با بهترین کیفیت انجام میده.

فرض کنید --> Quantum Break --> 720p 30fps --> روی تلوزیون 4K! اصلا چه حالی می ده!!! تازه با ps می شه هزار تا کار غیر از گیم هم انجام داد! جدیدا سخت افزارش بازی ها رو روی 8K هم اجرا می کنه!

لینک به دیدگاه

فرض کنید --> Quantum Break --> 720p 30fps --> روی تلوزیون 4K! اصلا چه حالی می ده!!! تازه با ps می شه هزار تا کار غیر از گیم هم انجام داد! جدیدا سخت افزارش بازی ها رو روی 8K هم اجرا می کنه!

نه خوب من شخصا کامپیوترم یا بازی بود یا آهنگ یا فیلم.

لینک به دیدگاه

ممنون از خبر.

حالا که همه دارن به PC Gaming امیدوار میشن و تحسینش میکنن، شما میگی داره عمرش به پایان میرسه؟

چند ساله تازه متولد شده(نسبت به کنسول که از سال 19xx بوده)، بمیره؟

لینک به دیدگاه

نه مطمان باش سریه بعدی دستگاه کنسول بیاد خودت هم میره ps5 رو میگیری.

درسته که ps4 نمیتونه الان جزٸیات رو با بیشترین حالت اجرا کنه ولی مطمان باش سریه بعدیش بیاد با اینا خیلی متفاوته

لینک به دیدگاه

حالا که همه دارن به PC Gaming امیدوار میشن و تحسینش میکنن، شما میگی داره عمرش به پایان میرسه؟

چند ساله تازه متولد شده(نسبت به کنسول که از سال 19xx بوده)، بمیره؟

از pc بدم میاد چون با مانیتورش به صورت دست دوم 2700 خرج میکنی آخرش هم باید بری از سایت ها بازی رو دانلود کنی تازه اگه مشکلاتی براش پیش نیاد و کرک و آپدیتاشو بتونی پیدا کنی و غیره....

باز ps4 رو دست دوم شو با تلوزیونش 1800 میشه تهیه کرد که تازه اگه با خانواده مشکل نداشته باشی میتونی با تلوزیون خونه کارکنی.

نسل جدید GPU های انویدیا و AMD جای زیادی رو برای ارتقای GPU های ps5 باز میکنه به طوری که یک 100w میتونه به اندازه 980ti قدرت داشته باشه.

پس در نتیجه میشه گفت pc یک مقدار مشتریانش کم میشن و همه مثل گذشته ها(15 سال پیش) بر میگردن به سمت دستگاه های اصلیه بازی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از pc بدم میاد چون با مانیتورش به صورت دست دوم 2700 خرج میکنی آخرش هم باید بری از سایت ها بازی رو دانلود کنی تازه اگه مشکلاتی براش پیش نیاد و کرک و آپدیتاشو بتونی پیدا کنی و غیره....

باز ps4 رو دست دوم شو با تلوزیونش 1800 میشه تهیه کرد که تازه اگه با خانواده مشکل نداشته باشی میتونی با تلوزیون خونه کارکنی.

نسل جدید GPU های انویدیا و AMD جای زیادی رو برای ارتقای GPU های ps5 باز میکنه به طوری که یک 100w میتونه به اندازه 980ti قدرت داشته باشه.

پس در نتیجه میشه گفت pc یک مقدار مشتریانش کم میشن و همه مثل گذشته ها(15 سال پیش) بر میگردن به سمت دستگاه های اصلیه بازی.

دوست من عمر هر کنسول 7 سال هست! شما در مورد PS5 صحبت می کنی که کی قرار بیاد تو بازار ؟

4 سال دیگه ؟

لینک به دیدگاه

دوست من عمر هر کنسول 7 سال هست! شما در مورد PS5 صحبت می کنی که کی قرار بیاد تو بازار ؟

4 سال دیگه ؟

فکر نکنم جایی نوشته باشه حتما هر کنسول باید 7 سال عمر داشته باشه .

مثلا شما میخوان بگین سطح کیفیت بازی ها رو تا 7 سال آینده برای ps4 کم میکنن؟

چیزی که من از بازی ها واقعا میبینم تفاوت خیلی زیاد گرافیکشون با نسل قبلیشون هست ، در نتیجه عمر ps4 فکر میکنم نهایت مثلا تا یکیه بعدیه بتمن رو جواب بده بعد از اون دیگه قدرت قطعاتش نمیکشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر نکنم جایی نوشته باشه حتما هر کنسول باید 7 سال عمر داشته باشه .

مثلا شما میخوان بگین سطح کیفیت بازی ها رو تا 7 سال آینده برای ps4 کم میکنن؟

چیزی که من از بازی ها واقعا میبینم تفاوت خیلی زیاد گرافیکشون با نسل قبلیشون هست ، در نتیجه عمر ps4 فکر میکنم نهایت مثلا تا یکیه بعدیه بتمن رو جواب بده بعد از اون دیگه قدرت قطعاتش نمیکشه.

گفته من نیست؛ به زمان عرضه هر کنسول نگاه کنید متوجه میشید عمرش تقریبا 6-7 سال هست. اصلا فلسفه کنسول این هست که شما یه ابزار سرگرمی داشته باشی که چندین سال ساپورت بشه و مثل PC دائما نیاز به ارتقا نداشته باشه! اگر قرار بود کنسول هر دو سه سال نیاز به تعویض داشته باشه هیچ کسی سراغش نمی رفت! عرضه کنسول های Sony:

• December 3, 1994 PS
  • March 4, 2000 PS2
  • November 11, 2006 PS3
  • November 15, 2013

حالا فکر کنید بعد از گذشت دو نیم سال عمر این کنسول به پایان برسه! درسته که این نسل از کنسول ها شدیدا ضعیف هستن و طمع سونی و مایکروسافت در استفاده از APU ارزان قیمت شرکت AMD کار رو به اینجا رسوند! ولی مطمئن باشید اگر کنسول بعدی بخواد اینقدر زودتر ارائه بشه که شما میگی دیگه طرفدارای کنسول بهش اعتماد نمی کنند! شما حرف بنده رو که ناشی از دانش ضمنی هست زیر سوال می بری و بعد این بازه زمانی که میگی واقعا بر چه مبناست و خیلی  هم در نوع خودش جالبه! :D

لینک به دیدگاه

مشخصات و رو نمایی یه طرف اما بنچمارک و نتایج یه طرف دیگه...ولی امیدوارم یه فکری به حال اسمش بکنه...دو رقم آخرش رو نمی تونه کاری بکنه  چون رده بندی محصولاتشه ولی دو رقم اولش رو یه کاریش می شه کرد...

گفته من نیست؛ به زمان عرضه هر کنسول نگاه کنید متوجه میشید عمرش تقریبا 6-7 سال هست. اصلا فلسفه کنسول این هست که شما یه ابزار سرگرمی داشته باشی که چندین سال ساپورت بشه و مثل PC دائما نیاز به ارتقا نداشته باشه! اگر قرار بود کنسول هر دو سه سال نیاز به تعویض داشته باشه هیچ کسی سراغش نمی رفت! عرضه کنسول های Sony:

• December 3, 1994 PS
  • March 4, 2000 PS2
  • November 11, 2006 PS3
  • November 15, 2013

حالا فکر کنید بعد از گذشت دو نیم سال عمر این کنسول به پایان برسه! درسته که این نسل از کنسول ها شدیدا ضعیف هستن و طمع سونی و مایکروسافت در استفاده از APU ارزان قیمت شرکت AMD کار رو به اینجا رسوند! ولی مطمئن باشید اگر کنسول بعدی بخواد اینقدر زودتر ارائه بشه که شما میگی دیگه طرفدارای کنسول بهش اعتماد نمی کنند! شما حرف بنده رو که ناشی از دانش ضمنی هست زیر سوال می بری و بعد این بازه زمانی که میگی واقعا بر چه مبناست و خیلی  هم در نوع خودش جالبه! :D

اتفاقا جالبیش اینجاست که سال 2017 سونی داره PS NEO رو با PS VR عرضه می کنه که از لحاظ مشخصاتی با PS4 فرق داره . مشخصات الان PS4 این هستش:

8 هسته چگوار با فرکانس 1.6 به عنوان سی پی یو

18 هسته با ساختار GCN و فرکانس 800 به عنوان پردازشگر گرافیک

8 گیگ مموری GDDR5 با پهنای باند 176GB/s

و مشحصاتی که شایعه شده PS NEO خواهد داشت هم ایناس:

8 هسته چگوار با فرکانس 2.1 به عنوان سی پی یو

36 هسته با ساختار GCN و فرکانس 911 به عنوان پردازشگر گرافیک

8 گیگ مموری GDDR5 با پهنای باند 218GB/s

قیمتش هم 399 دلاره و هرچند سونی الان میگه که نسل بعدی کنسول نیست یا PS5 نیست ولی تفاوت هر نسل با نسل بعدی کنسول ها توی سخت افزار هستش...با این حال اگه بخوایم بگیم PS NEO با این مشخصات شایعه شده به بازار بیاد،می شه حدس زد که تواناییش در چه حدیه...اگه توانایی گرافیکی PS4 در حد HD7850 بوده ( 750ti تقریبا) حالا با دو برابر شدن هسته های گرافیکیش و بالا تر رفتن فرکانس هسته های گرافیکی و CPU می شه گفت تقریبا می شه 2 برابر یه 750ti اورکلاک شده ازش انتظار داشت.حدودی یعنی به اندازه ی یه GTX 960 اورکلاک شده...اگه از همون اول 2013 با یه همچین مشخصاتی بیرون اومده بودن الان کارشون راحت تر می شد و با همون یه کنسول از 2013 تا 2018-2020 سر می کردن و توی 2019-2020 کنسول نسل بعد رو ارائه می کردن...از یه طرف اگه NEO فروش کنه بازار کنسول به هم میریزه و همه می خوان هر 2 سال یه بار کنسول جدید ریلیز کنن...از طرفی اگه NEO فروش نکنه و روی دست Sony باد کنه ممکنه PS5 در کار نباشه...ولی در هر صورت بازار PC که بهش دست نمی خوره...بازار CPU هستش که کساد شده به لطف Intel که هر نسلش با نسل قبلی کمتر از 10 درصد تفاوت داره و با یه مقدار اورکلاک می شه جبرانش کرد که از طرفی امیدواریم AMD با عرضه کردن ZEN یه لگدی به بازار رقابتی بزنه و دوباره راه بندازتش...

http://www.ecumenicalnews.com/article/playstation-4-5-neo-release-date-specs-rumors-and-updates-ps-neo-carries-improved-ps4-hardware/43509.htm

http://www.idigitaltimes.com/playstation-neo-specs-crossplay-better-hardware-no-neo-exclusive-vr-games-or-features-527965

ویرایش: فعلا هیجان انگیز ترین خبر از نظر من تریلر DOW III بودکه دیشب ریلیز شد.بلاخره بعد از 4-5 سال که SEGA حقوق و ip سری DOW رو خرید یه بازی براش ساخت...

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

میگن میخواد با ps 4.5 که داره اواسط نسل میاد کنسول x1 هم جدیدش داره میاد

میگن قیمتش حدود 1000 دلار هست

حالا بیاد تو ایران...

لینک به دیدگاه

• December 3, 1994 PS
  • March 4, 2000 PS2
  • November 11, 2006 PS3
  • November 15, 2013
حالا فکر کنید بعد از گذشت دو نیم سال عمر این کنسول به پایان برسه! درسته که این نسل از کنسول ها شدیدا ضعیف هستن و طمع سونی و مایکروسافت در استفاده از APU ارزان قیمت شرکت AMD کار رو به اینجا رسوند! ولی مطمئن باشید اگر کنسول بعدی بخواد اینقدر زودتر ارائه بشه که شما میگی دیگه طرفدارای کنسول بهش اعتماد نمی کنند! شما حرف بنده رو که ناشی از دانش ضمنی هست زیر سوال می بری و بعد این بازه زمانی که میگی واقعا بر چه مبناست و خیلی هم در نوع خودش جالبه! :D
حرفتون در مورد اینکه زود زود بخواد کنسول جدید بده تو بازار اینطوری مشتریا بی اعتماد میشن درست اما اولا این موضوع برای 2 سال دیگه هست دوما اینطوری ها هم که میگین نیست کسایی که اهل بازین اینجور چیزا رو اهمیت نمیدن(کلاه برداری ها-بی اعتماد شدن)مجبورن دوباره دستگاه رو تغییر بدن.

سوما هدف من از این موضوع این بود که تکنولوژی های جدید واقعا جا برای یک سخت افزار قوی رو برای سری بعدی این دستگاه ها باز میکنه در نتیجه طرف وقتی با ps5 مثلا میتونه 4k بازی کنه با بیشترین تنظیمات چرا بره pc بگیره؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

این که کنسول نسل جدید امسال بیاد خودش بزرگترین شکست برای شرکتهای سازندش به حساب میاد .

برای کسایی که سر رشته ای از کامپیوتر ندارن کنسول یعنی وسیله ای که میگیری و تا 6 الی 7 سال باهاش بازی میکنی . برعکس کامپیوتر که تا اون موقع 3 نسل مختلف رو تجربه کرده .

اگر بر فرض ps5 هم امسال بیاد تا سال 2020 به سرنوشت ps4 دچار میشه . شما فکر کردی pc همینجا متوقف میشه ؟ نسل بعدی گرافیک ها 4k رو کاملا در دسترس قرار میده و نسل بعدش به 8k میرسه و با نرخ فریمی که الان 4k اجرا میشه 8k اجرا میشه .

کارت گرافیکی که بتونه 4k رو روی 60 فریم اجرا کنه فعلا وجود نداره و تا اومدن نسل بعد طول میکشه . سوار کردن یه همچین گرافیکی روی یک سیستم مثل ps5 خودش یک چالش بزرگه و مدت زیادی کار میخواد . و تا اون موقع نسل جدیدتر اومده و بازی ها به سمت 8k میرن .

ضمن این که همچین کنسولی قیمتش به بالای 1000 دلار میرسه که اصلا ارزش خرید نداره .

لینک به دیدگاه

• December 3, 1994 PS
  • March 4, 2000 PS2
  • November 11, 2006 PS3
  • November 15, 2013

ما هم به اطلاعاتمون اضافه شد پس دیگه میشه آشکار  :D

مرسی  @};-

لینک به دیدگاه

خوب نظرات شخصی شما و برداشتتون از وقایع اتفاقیه که با حقیقت یکسان نیست...

اگر می بینید که به قول خودتون PS5 قراره زود بیاد بیرون، دلیلی داشته، دلیلشم اینه که PS4 هنوز نیومده در مقابله با PC داره شکست میخوره و توانایی رقابت با اون رو نداره.

درسته که میگید فرضا 450 دلار میدیم یه کنسول میخریم که در حد یه PC گرون کار میکنه، ولی باید توجه داشته باشید که خیلی از گیمرها بیشتر دنبال کیفیت بالا هستن، از طرفی همون کنسول، واقعا نمیتونه در حد یه PC گرافیک بده...

بازی های کنسول به زور سر FHD میان بالا در حالیکه الان گرافیک های میان رده راحت FHD رو ساپورت میکنن اونم با فریم ریت خیلی بیشتر از 30FPS کنسول.

احتمالا شما هنوز روی کامپیوتر گرافیک بالا با فریم بالای 30 رو تجربه نکردی(60-120-144) که اینقدر PC رو دست کم گرفتی...

یه تریلر 60FPS از GTA V بود... اونو تماشا کنید و با یه فیلم معمولی مقایسه کنید، حساب کار دستتون میاد

لینک به دیدگاه

خوب نظرات شخصی شما و برداشتتون از وقایع اتفاقیه که با حقیقت یکسان نیست...

اگر می بینید که به قول خودتون PS5 قراره زود بیاد بیرون، دلیلی داشته، دلیلشم اینه که PS4 هنوز نیومده در مقابله با PC داره شکست میخوره و توانایی رقابت با اون رو نداره.

درسته که میگید فرضا 450 دلار میدیم یه کنسول میخریم که در حد یه PC گرون کار میکنه، ولی باید توجه داشته باشید که خیلی از گیمرها بیشتر دنبال کیفیت بالا هستن، از طرفی همون کنسول، واقعا نمیتونه در حد یه PC گرافیک بده...

بازی های کنسول به زور سر FHD میان بالا در حالیکه الان گرافیک های میان رده راحت FHD رو ساپورت میکنن اونم با فریم ریت خیلی بیشتر از 30FPS کنسول.

احتمالا شما هنوز روی کامپیوتر گرافیک بالا با فریم بالای 30 رو تجربه نکردی(60-120-144) که اینقدر PC رو دست کم گرفتی...

یه تریلر 60FPS از GTA V بود... اونو تماشا کنید و با یه فیلم معمولی مقایسه کنید، حساب کار دستتون میاد

مهم نیست برام fps بالا ، تنها چیزیش که فرق میکنه با ps4 گرافیک بیشترش هست.

نسل بعدی احتمال خیلی زیاد جوابگوی 4k هست در نتیجه چرا ps5 رو ول کنم برم pc بگیرم.

بعدشم آدم باید خودشو برای همیشه با یکی از این ها آمیخته کنه ، اگه همیشه بتونی با ps4 پیش بری سریه بعدش هم که بیاد(ps5) میگی گرافیکش بیشتر شد[emoji5]

ناگفته نمونه آخرین سیستمم i5 4460 بود با gtx970 و رم 8g که تازه با این ها تام رایدر رو با فریم 28 تو فول اچ دی با تمام جزٸیات به غیر از تکستورکوالیتی وری های بودن بازی میکردم

لینک به دیدگاه

طرف خودش فهمیده چه گندی زده با این کنسولش بعد میخواد 4.5 بده بیرون  اون وقت بعضی ها اینجا میگن کنسول از PC بهتره  =)) . (اوکی شما درست میگی بهتره)

کنسول فقط و فقط یه برتری داره به PC   بازی انحصاری مخصوصا برای سونی. وگرنه  هیچ چیز دیگه نداره.

لینک به دیدگاه

اصلا برای من مرگ بود از زمانی که متوجه شدم دستگاهی به نام کامپیوتر هست

اگه از اول فقط ps ها بودن واقعا هم حالش خوب بود هم اینقدر ضرر نمیدادم(حالا باز بگو تقصیر خودته همش عوض میکنی[emoji16] )

یک زمانی بهترین بازیه من داینوکریسیس 1و2 ps1 بود که تا حالا این قدر که لذت بردم از اونها از چیز دیگه ای نبردم .

ویرایش شده توسط غلامی
لینک به دیدگاه

ممنون از خبر.

دوست عزیز حرف های خنده دار نزنید هر وقت هر کنسولی حتی اگه خیلی قوی ظاهر بشه یک Pc صد برابر قویترش با کیفیت بهتر وجود داره و چند منظوره بودن Pc خیلی تاثیر داره

مثلا بنده کار رندرینگ میکنم دیوونه هستم برم ps4 بخرم وقتی یک Pc قدرتمند دارم!؟ در ضمن مثل شما عمرش هم تموم بشه دور نمیندازمش با تعویض چند قطعه همه چی به بهترین کیفیت میرسه

(بنده منفی ندادم دوستانی که منفی دادند خجالت بکشید ینده خدا نظرشون رو گفتند گناه که نکردند)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حرف های خنده دار نزنید هر وقت هر کنسولی حتی اگه خیلی قوی ظاهر بشه یک Pc صد برابر قویترش با کیفیت بهتر وجود داره و چند منظوره بودن Pc خیلی تاثیر داره

مثلا بنده کار رندرینگ میکنم دیوونه هستم برم ps4 بخرم وقتی یک Pc قدرتمند دارم!؟ در ضمن مثل شما عمرش هم تموم بشه دور نمیندازمش با تعویض چند قطعه همه چی به بهترین کیفیت میرسه

(بنده منفی ندادم دوستانی که منفی دادند خجالت بکشید ینده خدا نظرشون رو گفتند گناه که نکردند)

والا به نظر من عمری برای بیشتر کردن گرافیک بازی ها نمونده ، الان اگه ps4.5 بخواد برای 4k ظهور کنه پس خودش خیلی دیگه جلو افتاده دیگه برای چی pc بگیریم

لینک به دیدگاه

یک زمانی بهترین بازیه من داینوکریسیس 1و2 ps1 بود که تا حالا این قدر که لذت بردم از اونها از چیز دیگه ای نبردم .

زمان PS1 هم برای من بهترین بازی dinocrysis 1 2 بود  هفته ای 10 بار تا آخرش میرفتم

ولی اون زمان PC و قدرت الان و محبوبیت الان رو نداشت.

از 2012 به این طرف PC حاکم بوده و با گذر زمان جا افتاده تر هم میشه.

4k و 144 فریم ، یا gameworks یا موس و کیبورد در بازی های شوتر و استراتژیک.

آخه این  های رو جز PC دیگه کجا میشه تجربه کرد @};-   @};-

والا به نظر من عمری برای بیشتر کردن گرافیک بازی ها نمونده ، الان اگه ps4.5 بخواد برای 4k ظهور کنه پس خودش خیلی دیگه جلو افتاده دیگه برای چی pc بگیریم

بدون منطق حرف میزنید.

4.5 خودش رو بکشه بترکونه میتونه 2k نهایت 30 فریم بگیره.

4k برای کنسول ها رویایی بیش نیست.(حداقل تا دو سال دیگه)

دستگاه بازی ای هم که بالای 1000 دلار بشه دیگه کنسول نیست

کنسول به ارزون بودنش هست   300 تا 800 دلار منظورم هست.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...