رفتن به مطلب

پادشاه جدید کارت‌های گرافیک تاج گذاری کرد!

Recommended Posts

واي ١٠٨٠ با اين قدرت رو sli بكني ديگه واقعا متركونه! آدم اصلا نميتونه تصور كنه ديگه چي ميشه 4k كه هيچ 8k رو هم مثل آب ميخوره!!!

همش میشه 1200$ مفت  :cool:

یا به عبارتی 5 ملیون ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاش انویدیا جوری درایور بده که درجا بزنه ، آخه بیچاره کارت پسرفت میکنه

تو ویچر 3 50 فریم میگرفتم بعد 7 ماه دوباره اومدم بازی کنم با همون تنظیمات 35 فریم گرفتم بعد چند ساعت بازیو پاک کردم!به خاطر درایور جدید!

لینک به دیدگاه

کاش انویدیا جوری درایور بده که درجا بزنه ، آخه بیچاره کارت پسرفت میکنه

تو ویچر 3 50 فریم میگرفتم بعد 7 ماه دوباره اومدم بازی کنم با همون تنظیمات 35 فریم گرفتم بعد چند ساعت بازیو پاک کردم!به خاطر درایور جدید!

البته درجا زدن را بهترین حالت در نظر گرفتم ، پسرفت که جای خود .

باز خوبه شما Gtx 750 Ti داری و ضرر مالی آنچنانی نکردی ، اما اون بدبخت هایی که اون اوایل 780ti خریده بودن حدود 2800 تا 3000 بسته به مدلش هزینه کردن بودن این خیلی زور داره که الان کارت ضعیفی مثل GTX 960 با یه اورکلاک ساده حتی در بعضی از بازی ها بیشتر از GTX 780Ti فریم میده !! یعنی کارایی یه کارت 850 هزار تومانی برابر یه کارت دو میلیونی شده !!

البته این اتفاق تو این سری بدتره و برای کسانی که هزینه می کنند دردناک تره ، طبق گفته انویدیا کارایی GTX 1070 برابر Titan X است ولی اگر از لحاظ قیمتی حساب کنیم پرفورمنس یه کارت 1600 برابر یه کارت 4200 شده !!!! ببین اونایی که تایتان ایکس خریدن چقدر ضرر می کنند .

لینک به دیدگاه

البته درجا زدن را بهترین حالت در نظر گرفتم ، پسرفت که جای خود .

باز خوبه شما Gtx 750 Ti داری و ضرر مالی آنچنانی نکردی ، اما اون بدبخت هایی که اون اوایل 780ti خریده بودن حدود 2800 تا 3000 بسته به مدلش هزینه کردن بودن این خیلی زور داره که الان کارت ضعیفی مثل GTX 960 با یه اورکلاک ساده حتی در بعضی از بازی ها بیشتر از GTX 780Ti فریم میده !! یعنی کارایی یه کارت 850 هزار تومانی برابر یه کارت دو میلیونی شده !!

البته این اتفاق تو این سری بدتره و برای کسانی که هزینه می کنند دردناک تره ، طبق گفته انویدیا کارایی GTX 1070 برابر Titan X است ولی اگر از لحاظ قیمتی حساب کنیم پرفورمنس یه کارت 1600 برابر یه کارت 4200 شده !!!! ببین اونایی که تایتان ایکس خریدن چقدر ضرر می کنند .

الان کارت 1070 با قدرت Titan X برابری بکنه بده ؟

لینک به دیدگاه

نه

این که کارت 1000 دلاری کمتر از کارت 600 دلاری پرفورمنس داشته باشه بده .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

برای کسی که قراره یک کارت جدید با اون رنج قیمت خرید بکنه خیر خیلی هم عالی هست! ولی برای اون بنده خدایی که برای Titan X هزینه کرده قطعا ناراحت کننده هست!

مشکل کارت های سبز تاریخ مصرف دار بودنشون هست و این خیلی بده ! *dry#

لینک به دیدگاه

نه

این که کارت 100 دلاری کمتر از کارت 600 دلاری پرفورمنس داشته باشه بده .

کارت 370 دلاری نیست ؟

600 دلار قیمتش بود که خدا بیامرزه 

الان کارت 370 دلاری زده که کارایی به قیمتش عالیه که این مهمه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

نه

این که کارت 1000 دلاری کمتر از کارت 600 دلاری پرفورمنس داشته باشه بده .

سلام دوست عزیزم

خب اون کارت 1000 دلاری مال نسل قبل بود و 1080 و 1070 مال نسل جدیده و افزایش پرفورمانس اگه نباشه که مسخرست سری جدید زدن با هر قیمتی ...اگه از یک سری بودن و لانچ تایمشون هم تقریبا مثل هم بود بد میشد... مثل 980Ti و تایتیان ایکس که نزدیک به هم بودن و از یک نسل و قدرتشون حدودا مثل هم بود و اون رو میشد بد دونست... البته منصفانه اینه که مطرح بشه تایتان ایکس هم با 12 گیگابایت حافظه صرفا کارت گیمینگ نبود و 980 تی ای صرفا مخصوص گیم بود.. 

وقتی بازار دستت باشه همه جور استانت ای هم در میاری دیگه... اگه AMD هم مشتری مداری میکنه در مورد قیمت و پشتیبانی از کارت های سری قبل به خاطر علاقش به من و شما نیست بلکه برای اینه که سهم فعلیش از بازار به خطر نیوفته.... یه قانونه تجارته... بازار که دستت باشه هر جور بازی ای در میاری و مانوور میدی مثل انویدیا ، بازار دستت نباشه باید همش هوای همون میزان مشتریات رو داشته باشی مگرنه سرریز میکنن به اونطرف و همون سهمت از بازار رو هم از دست میدی

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم

خب اون کارت 1000 دلاری مال نسل قبل بود و 1080 و 1070 مال نسل جدیده و افزایش پرفورمانس اگه نباشه که مسخرست سری جدید زدن با هر قیمتی ...اگه از یک سری بودن و لانچ تایمشون هم تقریبا مثل هم بود بد میشد... مثل 980Ti و تایتیان ایکس که نزدیک به هم بودن و از یک نسل و قدرتشون حدودا مثل هم بود و اون رو میشد بد دونست... البته منصفانه اینه که مطرح بشه تایتان ایکس هم با 12 گیگابایت حافظه صرفا کارت گیمینگ نبود و 980 تی ای صرفا مخصوص گیم بود.. 

وقتی بازار دستت باشه همه جور استانت ای هم در میاری دیگه... اگه AMD هم مشتری مداری میکنه در مورد قیمت و پشتیبانی از کارت های سری قبل به خاطر علاقش به من و شما نیست بلکه برای اینه که سهم فعلیش از بازار به خطر نیوفته.... یه قانونه تجارته... بازار که دستت باشه هر جور بازی ای در میاری و مانوور میدی مثل انویدیا ، بازار دستت نباشه باید همش هوای همون میزان مشتریات رو داشته باشی مگرنه سرریز میکنن به اونطرف و همون سهمت از بازار رو هم از دست میدی

صد البته حق با شماست .

واقعیت اینه که انویدیا بازار رو در دست داره  و از یک دیدگاه میشه بهش حق داد که این کارها رو بکنه . اما کاش انویدیا حداقل یک دراپ قیمت میداد . هرچند دراپ قیمت توی ایران یعنی سود بیشتر وارد کننده نسبتا محترم .

لینک به دیدگاه

صد البته حق با شماست .

واقعیت اینه که انویدیا بازار رو در دست داره  و از یک دیدگاه میشه بهش حق داد که این کارها رو بکنه . اما کاش انویدیا حداقل یک دراپ قیمت میداد . هرچند دراپ قیمت توی ایران یعنی سود بیشتر وارد کننده نسبتا محترم .

تا آقایون داداشا هستن انویدیا چه کاره که بیاد دراپ بده

لینک به دیدگاه

بنظرم دوستان اينقدر تو فكر پسرفت كارتهاي 900 نباشن

اگه اينطور باشه كه انويديا چند وقت ديگه ميادو كارت 1180 ميزنه اونوقت همين 1080 هم به سرنوشت 900 ها دچار ميشه

دركل بيخي خي

فقط يه چيزي 1080 از DX 12.1 پشتيباني ميكنه ديگه؟

ویرایش شده توسط alpha007
لینک به دیدگاه

بنظرم دوستان اينقدر تو فكر پسرفت كارتهاي 900 نباشن

اگه اينطور باشه كه انويديا چند وقت ديگه ميادو كارت 1180 ميزنه اونوقت همين 1080 هم به سرنوشت 900 ها دچار ميشه

دركل بيخي خي

فقط يه چيزي 1080 از DX 12.1 پشتيباني ميكنه ديگه؟

این طور که به نظر میاد

مثل 980 ساپورت میکنه .

هم آره هم نه .

لینک به دیدگاه

دوستان بالاخره از شوك قدرت اين كارت ها در اومدين يا هنوز تو شوك هستين؟!

لینک به دیدگاه

@};-  اجرا ی بازی doom با کارت 1080 gtx وافزایش فریم 150 

http://www.tomshardware.com/news/id-software-doom-vulkan-gtx-1080-nvidia,31756.html

ویرایش شده توسط مهمان
لینک به دیدگاه

@};-  اجرا ی بازی doom با کارت 1080 gtx وافزایش فریم 150 

http://www.tomshardware.com/news/id-software-doom-vulkan-gtx-1080-nvidia,31756.html

تا 200 فریم بر ثانیه هم بالا  رفته انقدربالا ک تیم انویدیا دیدن فریم ریت داره گلیچ میکنه  :laughing:

شروع طوفانی پاسکال کماکان ادامه داره :x

در مورد ولکان:

Vulkan is an upcoming low-overhead API developed the the Khronos Group. Vulkan gives developers better control over GPU resources while reducing driver overhead. Both AMD and Nvidia have adopted Vulkan support, and more game developers are hopping on the train as well.

^_^

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

دوستان چرا به این توجه ندارید مگهamd نگفته کارت داره میده بیرون 300 دلار قدرتش اندازه 980ti??

اینجور باشه 2 تاش میشه 600 دلار یعنی مثل 980ti sli قیمتش میشه در حد 1080 که میشه 980sli

اگ AMD واقعا راست گفته باشه AMD از نظر قیمت در برابر کارایی حرف های بیشتری داره

اللته باید صبر کرد دید چه پیش میاد؟!!

لینک به دیدگاه

ببینید وقتی
7.2 بيليون ترانزيستور یعنی 800 ميليون كمتر از Gm200 قدرتی حتی 30% الی 40% بیشتر از نسل قبل در یک تراشه mid range 256bit بر اورده میکنه این یعنی موفقیت دوباره در معماری پاسکال ( فرکانس کاری بالای 2.1GHz اما هنوز دما ( بدون شلنگ ) روی 67 ثابت مونده )

قبلا هم اشاره کردم وقتی nvidia نسل با یه تراشه mid range شروع میکنه این یعنی پلاریس کبریت بی خطره
1070 gtx قیمت و قدرت بینظیری داره و این کارو برای amd بشدت سخت میکنه.

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببینید وقتی

7.2 بيليون ترانزيستور یعنی 800 ميليون كمتر از Gm200 قدرتی حتی 30% الی 40% بیشتر از نسل قبل در یک تراشه mid range 256bit بر اورده میکنه این یعنی موفقیت دوباره در معماری پاسکال ( فرکانس کاری بالای 2.1GHz اما هنوز دما ( بدون شلنگ ) روی 67 ثابت مونده )

قبلا هم اشاره کردم وقتی nvidia نسل با یه تراشه mid range شروع میکنه این یعنی پلاریس کبریت بی خطره

1070 gtx قیمت و قدرت بینظیری داره و این کارو برای amd بشدت سخت میکنه.

الان مگه کارتهای amd روش شلنگ داره که میای مثلا تیکه میندازی ؟؟؟  :D

تازه اگه به قول خودت فیوری رو میگی که شلنگ داره بنظرم پول شلنگش رو مفتی بهات حساب کردن که اون قیمت دادن... بعدم اون معماریش کجا این معماری 14 کجا... میترسم همون پنکه هم روش نذاره یبارگی  ... البته برای قشنگی شاید روش باشه ...  :laughing:

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

الان مگه کارتهای amd روش شلنگ داره که میای مثلا تیکه میندازی ؟؟؟  :D

تازه اگه به قول خودت فیوری رو میگی که شلنگ داره بنظرم پول شلنگش رو مفتی بهات حساب کردن که اون قیمت دادن... بعدم اون معماریش کجا این معماری 14 کجا... میترسم همون پنکه هم روش نذاره یبارگی  ... البته برای قشنگی شاید روش باشه ...  :laughing:

2نانو دیگه قرار نیست 50% اختلاف داشته باشه.

به نظر من قدرت های اند های در حد هم خواهد بود  اختلاف کم تر از 3%  و مید رنج های اختلاف نهایت 5%.

ولی این وسط قیمت خیلی مهمه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

2نانو دیگه قرار نیست 50% اختلاف داشته باشه.

به نظر من قدرت های اند های در حد هم خواهد بود  اختلاف کم تر از 3%  و مید رنج های اختلاف نهایت 5%.

ولی این وسط قیمت خیلی مهمه!

اتفاقا به نظرمن انویدا باز هم قویتر خواهد بود اما به نسبت قیمت و کارایی amd برگ برندش خواهد بود... پولاریس 10 اگه 300 دلار باشه بنظر من کارت خیلی خوبی میشه برای خرید مخصوصا تو ایران چون خریدار کارت بالای 2 تومن خیلی کمه اما 1-1.5 رو میشه بیشتر روش حساب باز کرد ... البته اینا همش تا معرفی هیچ چیزی رو نشون نمیده اما خب الان من خودم میدونم بودجم به 1070 هم نمیرسه و بدرد من نمی خوره زیادیمه ترجیح میدم کنسول بخرم بازی کنم تا 2 تومن پول گرافیک بدم...  :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

دوستان چرا به این توجه ندارید مگهamd نگفته کارت داره میده بیرون 300 دلار قدرتش اندازه 980ti??

اینجور باشه 2 تاش میشه 600 دلار یعنی مثل 980ti sli قیمتش میشه در حد 1080 که میشه 980sli

اگ AMD واقعا راست گفته باشه AMD از نظر قیمت در برابر کارایی حرف های بیشتری داره

اللته باید صبر کرد دید چه پیش میاد؟!!

No CrossFire Bridge Available ^_^

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...