رفتن به مطلب

قدرتمند و مقرون به صرفه GTX 1070 معرفی شد!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

با اینحال تا یه دوتا تمودار نیاد از دایرکتس 12 فایده نداره این بحثا  :D

لینک به دیدگاه

به قول خاری ها wow!!!

8GB مموری!!

خطر از بیخ گوشمون رد شده پس :D منم میخواستم 980 بگیرم.

انصافا خیلی پیشرفت داشته حالا من کاری به اعداد و ارقام فرکانس و کودا و... ندارم شکی نیست که غولیه برا خودش اون چیزی که مشخصه اینه که 980 هرچقدر هم که چیز شاخی باشه 4گیگ vram براش کم هست.مثال عینی اش هم quantum break و devision هستند الان دیگه برا بازی ها 4gb کم کم داره minimum required میشه حالا بماند که 970 حتی 4gb رو هم بصورت کامل نمیداد(اون 500mb سرعت انتقال حدود یک هفتم 3.5gb رو داشت که که عدد قابل توجهیه) کاش 1070 اینجوری نباشه.

به نظر من الان فقط باید منتظر AMD بود که قرار بود یه کارت 300$ بده که قدرتی معادل 980 ti داشته باشه حالا 490x بماند(به قول خارجی ها interesting :D )

کم کم باید به فکر تعویض 770 باشم  :-?

به شدت موافقم

ویرایش شده توسط Lord asghar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به قول خاری ها wow!!!

8GB مموری!!

خطر از بیخ گوشمون رد شده پس :D منم میخواستم 980 بگیرم.

انصافا خیلی پیشرفت داشته حالا من کاری به اعداد و ارقام فرکانس و کودا و... ندارم شکی نیست که غولیه برا خودش اون چیزی که مشخصه اینه که 980 هرچقدر هم که چیز شاخی باشه 4گیگ vram براش کم هست.مثال عینی اش هم quantum break و devision هستند الان دیگه برا بازی ها 4gb کم کم داره minimum required میشه حالا بماند که 970 حتی 4gb رو هم بصورت کامل نمیداد(اون 500mb سرعت انتقال حدود یک هفتم 3.5gb رو داشت که که عدد قابل توجهیه) کاش 1070 اینجوری نباشه.

به نظر من الان فقط باید منتظر AMD بود که قرار بود یه کارت 300$ بده که قدرتی معادل 980 ti داشته باشه حالا 490x بماند(به قول خارجی ها interesting :D )

کم کم باید به فکر تعویض 770 باشم :-?

بدبختی همینه دیگه... انویدیا کارتهاش بدرد همون سال و نسل فقط میخوره سال دیگه کمشه... برعکس Amd یه 290x دو سال پیش یا 3 سال پیش بود بنظرم لامصب تاریخش یادم رفته از بس قدمت و قدرت هماهنگی نداره برای این کارت  :D هنوز که هنوزه برا خودش جولان میده تو نمودارها اما اگه 2 یا 3 گیگ بود همون سال از رده خارج میشد... انویدیا داره برای اقشار مصرفی کارت میسازه و مجبورشون میکنه هرسال کارت جدید بخرند... کارت های امسالشونم بدرد نگه داشتن تا سال بعد نمی خوره ... یعنی طرفدارای انویدا تا کارت معرفی شد باید بخرند فوری که حداقل 1 سال حالشو ببرند و گرنه بخوان منتظر کاهش قیمت بشن دیگه پولی رو که بابتش دادن به همون اندازه از تاریخ انقضاش کم شده در واقع انگار رفتی یه پاور گرین خریدی ارزونتر اما مثلا بجا دوسال گارنتی 1 سال گارانتی داره  :D

لینک به دیدگاه

یه بنده خدایی که در مورد معماری گرافیک ها زیاد تحقیق میکنه و سرش میشه میگفت

""این افزایش کارایی دوبرابری 1080 در برابر 980 در بازی های واقعیت مجازی هست و توی بازی های DX12 و DX11 افزایش کارایی به این میزان نخواهد بود.""

نمیدونم حالا تا بنچمارک هاش رو در بازی هایی مثل GTA V و Tomb rider و.. نبینیم نمیشه نظر داد.

لینک به دیدگاه

الان کارتای جدید amdمثل 490x  به بازار عرضه شده و بنجمارکاش اومده که شما داری نظر میدی؟!! در ضمن کل کل رو اون کاربر قبلی شروع کرد که با کنایه میخواست کارتای انودیا رو زیر سوال ببره این دوستمون هم جوابشو داد

بله

هنوز کارتی نیومده . درواقع من به روش خودشون رفتار کردم تا جواب کل کل رو داده باشم .

MSRP یعنی همون گرافیک رفرنس NVIDIA  اونیکی ام همون گرافیک کاستوم شرکتای دیگه مثل giga asus evga msi ..

کاری به اون شخص ندارم که مقایسه کرد ولی خودتون حرف خودتونو نقض کردین الان این گرافیکا اومدن که شما 1080 و 1070 و شکست حساب میکنی؟ بعد دقیقا کجا 970 شده رقیب 280X ? :|

همین اواخر و در تست های dx12 کارت 970 شده رقیب 280x

اگر قرار باشه هر دو کمپانی به یک میزان رشد کنن 1070 میشه در حد 480x

لینک به دیدگاه

بله

هنوز کارتی نیومده . درواقع من به روش خودشون رفتار کردم تا جواب کل کل رو داده باشم .

970 همین الانشم از 290x از هر نظر قویتر و بهتره چطور با 280x مقایسه میکنید 

کسایی که تو این رنج کارت ها رو دارن میشه گفت بیشتر از 90% تو fhd بازی میکنن که 970 از 390 هم بهتره

ویرایش شده توسط Majid_Rezaie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

970 همین الانشم از 290x از هر نظر قویتر و بهتره چطور با 280x مقایسه میکنید 

980 ش هم نمیتونه جلو این کارت سر بالا بیاره جدیدا... خوابی داداش، از دنیا عقب نمونی... !  :D

برو سایت بگرد یه 290 گیر اوردی من خریدارم اما تا دلت بخواد 970 و 980 980 it برا فروش هست... این خودش گواه همه چیزه  ^_^

لینک به دیدگاه

980 ش هم نمیتونه جلو این کارت سر بالا بیاره جدیدا... خوابی داداش، از دنیا عقب نمونی... !  :D

برو سایت بگرد یه 290 گیر اوردی من خریدارم اما تا دلت بخواد 970 و 980 980 it برا فروش هست... این خودش گواه همه چیزه  ^_^

970 حتی از 390 هم قوی تر هست چطور میگید  280X؟ رزولیشن 1080 مد نظر هست.

این از آخرین بنجمارکی هست که سایت Techpowerup گرفته قدیمی نیست که بخواید بگید برای قبلا هست.

این میانگین کارایی گرافیک های لیست شده در چیزی حدود 20 بازی هست.

perfrel_1920_1080.png

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

970 حتی از 390 هم قوی تر هست چطور میگید  280X؟ رزولیشن 1080 مد نظر هست.

این از آخرین بنجمارکی هست که سایت Techpowerup گرفته قدیمی نیست که بخواید بگید برای قبلا هست.

این میانگین کارایی گرافیک های لیست شده در چیزی حدود 20 بازی هست.

perfrel_1920_1080.png

خوب تو 20 گیم میانگین از 390 هم سرتره دیگه 

عزیز 290x که اصلا در مقابل 970 حرفی برای گفتن نداره و نخواهد داشت 

آره تو مصرف 980 که خوبه 980ti هم نمیتونه در مقابل 290x سر بالا بیاره :D

290 طرف برای قیمتش نمیاره بفروشه چون 800 دستشو میگیره و تو این قیمت کارت دیگه ای نمیتونه بگیره

شما هر موقع هم قیمت 290 برای من 970 پیدا کردی برو سایت بگرد من خریدارم

لینک به دیدگاه

اخه جای چه بحثی هست؟این AMDمیتونه NVIDIA GAMEWORKSاجرا کنه؟اگه قرار باشه با گرافیک کنسولی بازی کنیم که سیستم ارتقا نمیدادیم!خرید AMDکار درستی نیست حالا بگید دماش کمه و فلان!

همین AMDگند زده به کنسول های نسل هشت با اون طراحی کارت گرافیکی که انجام داد

لینک به دیدگاه

اخه جای چه بحثی هست؟این AMDمیتونه NVIDIA GAMEWORKSاجرا کنه؟اگه قرار باشه با گرافیک کنسولی بازی کنیم که سیستم ارتقا نمیدادیم!خرید AMDکار درستی نیست حالا بگید دماش کمه و فلان!

همین AMDگند زده به کنسول های نسل هشت با اون طراحی کارت گرافیکی که انجام داد

قبول دارم game works واقعا بازی رو جذاب میکنه.

ولی مزخرف بودن کنسول ها ربطی به AMD نداره ماکرو و سونی خواستن از سخت افزار ارزون قیمت استفاده کنن.

لینک به دیدگاه

باز دوباره جنگ فن ها شروع شد . خدایی من ک حوصله ندارم همش درگیری لفظی ایجاد کنم ولی پیشنهادم به amd باز ها اینه ک 3-4 ماه صبر کنید تا از پولاریس خبری بیاد هی قصه حسین کُرد رو تعریف نکنید برای هم :D

لینک به دیدگاه

بله

چند تا از این تست هارو میشه بزارید ؟ این اخرین بنچمارک هایی که اومده

Overwatch_1920.jpg

MirrorsEdge_1920.jpg

ds3_1920.jpg

لینک به دیدگاه

اصلا بحث فن بازی نیست 

آخه زورم میاد 280x دارن با 970 مقایسه میکنن در حالی که 970 از 290x هم قویتر و بهتره

تو fhd که راحت 290x شکست میده اونم با نصف مصرف 

لینک به دیدگاه

باز دوباره جنگ فن ها شروع شد . خدایی من ک حوصله ندارم همش درگیری لفظی ایجاد کنم ولی پیشنهادم به amd باز ها اینه ک 3-4 ماه صبر کنید تا از پولاریس خبری بیاد هی قصه حسین کُرد رو تعریف نکنید برای هم :D

ماشالله آتیششونم تنده چند روز پیش یه پست دادم گفتم 7970 یه کوچولو تو رزولوشن پایین از 680 ضعیف تره ولی تو رزواوشن بالا بر عکس.

به دیقه نکشید دیدم همینجور منفی داره نثارم میشه :eek: 

گفتم بابا دهن سرویسا امضامو نگاه کنین من خودم گرافیکم 7970 هست نمیام بی خودی از گرافیکم بد بگم خلاصه زدم پستمو ویرایش کردم تا بیخیالم شدن :D 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حال کردین چه راحت دعوا راه انداختم  :D

فرجام فکر کنم الان میاد میگه صبر کنید من برم چیپس و پفک بخرم بیام بعد شروع کنید...  =))

......................

اقا اصلا از فیوریx هم قویتره، برید حالشو ببرید والا  ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام جان بیا با هم:

:daydreaming: :daydreaming: :daydreaming: :daydreaming:

بحثهای قشنگ شروع شده... :D

:silent:

دوستانی که از قیمتها شکایت دارن، یه هنری به خرج بدن و یه پاتکی بزنن که برای بقیه هم یه سودی داشته باشن وگرنه که صحبت در موردش، هیچ دردی رو دوا نمیکنه...

درضمن دوستان این کارتها High End هستن که برای کارت High End نسبت به نسل قبل، شیرین 100 دولار افزایش قیمت داشتن و کارت تایتان جدیدی اگه بیاد، کارت High End حساب نمیشه و کارت تاپ یا Flag Ship حساب میشه...

باید صبر کنیم و ببینیم که جواب AMD چی هستش، راستی دوستان من کنفرانس رو ندیدم، بازی بتلفیلد در حین کنفرانس انویدیا رونمایی شد؟؟

آره اتفاقا دارم نگاه میکنم  :daydreaming:  :daydreaming:  :daydreaming:

لینک به دیدگاه

آره اتفاقا دارم نگاه میکنم  :daydreaming:  :daydreaming:  :daydreaming:

چند بسته چیپس و پفک بخرین ، به آقا نیما هم بدین. :D =))

لینک به دیدگاه

آقا بحث نکنید خوبیت نداره... خوب یا بد، هر چی بود نسل قبل تموم شد رفت... الان دیگه دوران پاسکال و پولاریسه...

el1r_1.jpg   ukpt_2.jpg

6pu7_3.jpg   ivv_4.jpg

jq77_5.jpg

ولی خب در مجموع AMD بهتر بود... :devilish: :devilish: :devilish:

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

حالا چه اسراریه مقایسه ی بین 970 , 280x 

970یه کارت 300$ هست 280X 190$ ,اگه قرار باشه برابر FPS بدن که باید 970 رو بندازی تو سطل اشغال :D

280ایکس منقرض شده الان 970 بهتره با 390 که هم قیمت و هم رده هستند مقایسه بشه

http://www.techpowerup.com/reviews/Sapphire/R9_390_Nitro/6.html

که البته فاصله ی کارایی 290x با 970 هم تو تست بالا مشخصه(حالا من بحث این موارد رو نمیکنم)باید منتظر کارت جدید AMD 300$ بود

مشخصه که کارت های AMD به خاطر پهنای باند بیشتر پتانسیل بالایی دارند.به نظر من مشکل AMD اینه که از لحاظ نرم افزاری کمتر سرمایه گزاری میکنه,فرضا بعدا که چنتا درایور داد بیرون تازه کارت هاش به قدرت واقعی خودشون میرسند

دوستان خبری از زمان عرضه ی کارت های پولاریس نشده؟

ویرایش شده توسط Lord asghar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا چه اسراریه مقایسه ی بین 970 , 280x 

970یه کارت 300$ هست 280X 190$ ,اگه قرار باشه برابر FPS بدن که باید 970 رو بندازی تو سطل اشغال :D

280ایکس منقرض شده الان 970 بهتره با 390 که هم قیمت و هم رده هستند مقایسه بشه

http://www.techpowerup.com/reviews/Sapphire/R9_390_Nitro/6.html

که البته فاصله ی کارایی 290x با 970 هم مشخصه(حالا من بحث این موارد رو نمیکنم)باید منتظر کارت جدید AMD 300$ بود

مشخصه که کارت های AMD به خاطر پهنای باند بیشتر پتانسیل بالایی دارند.به نظر من مشکل AMD اینه که از لحاظ نرم افزاری کمتر سرمایه گزاری میکنه,فرضا بعدا که چنتا درایور داد بیرون تازه کارت هاش به قدرت واقعی خودشون میرسند

دوستان خبری از زمان عرضه ی کارت های پولاریس نشده؟

حدود 2-3 ماه دیگه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...