رفتن به مطلب

Call of Duty جدید رکورد Dislike در یوتیوب را شکست

Big_Boss
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

CoD-IW-1.jpg

به نظر می‌رسد که بازی Call of Duty: Infinite Warfare نتوانسته نظر بازی‌کننده‌ها را به سمت خودش جلب کند. ویدیوی این بازی که روی سایت یوتیوب قرار گرفته تا این لحظه 9.2 میلیون بازدید‌، 204.258 عدد «لایک» (Like) و 475900 «دیسلایک» (Dislike) داشته است. همین موضوع نشان می‌دهد که بسیاری از کاربران از این عنوان ناراضی هستند.

بازی‌کننده‌ها از نبود نوآوری در Call of Duty: Infinite Warfare و علمی-تخیلی شدن این عنوان ناراضی هستند.

بسیاری از کاربران به دلیل اینکه نسخه‌ی جدید ندای وظیفه از ریشه‌های سری Modern Warfare دور شده‌اند و بیش از پیش روند علمی-تخیلی در پیش گرفته‌اند، ناراضی هستند. دلیل دیگر نارضایتی کاربران از این بازی، عدم خرید نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Call of Duty 4: Modern Warfare بدون خرید Infinite Warfare است. در ادامه می‌توانید ویدیوی معرفی Call of Duty: Infinite Warfare را ببینید:

‌‌‌

ویدیوی معرفی بازی Infinite Warfare تا این لحظه 475900 دیسلایک گرفته و تریلر معرفی بازی Black Ops 3 که سال گذشته عرضه شد، تنها 79 هزار دیسلایک داشت. این میزان در زمان معرفی بازی Advanced Warfare تنها 50 هزار عدد بود. حتی میزان بازدید این ویدیو هم بسیار کمتر از ویدیوهای ساخته شده برای شماره‌های قبلی بوده است. دو نسخه‌ی قبلی مجموعه بازی‌های ندای وظیفه به ترتیب 22 و 30 میلیون بازدید داشته‌اند. حتی بسیاری از کاربران کامنت‌های منفی زیادی در زیر ویدیوی معرفی بازی Infinite Warfare گذاشته بودند و بسیاری از بازی‌کننده‌ها هم به تحسین بازی Battlefield 1 پرداختند که دیروز معرفی شد. این عنوان با تریلر زیبایی به نمایش درآمد که بسیاری از بازی‌کننده‌ها را هیجان‌زده کرد

منبع

ویرایش شده توسط Big_Boss
لینک به دیدگاه

cod مرده

بیخودی دارن نبضش رو میگیرن .

ارزش اکانت اشتراکی رو هم نداره .

مگر کرک بشه شاید ارزش تست داشته باشه .

لینک به دیدگاه

cod مرده

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

cod مرده

البته جنگ طرفدارای این بازی ها به کنار، حرفتون نمیتونه درست باشه، فقط به تعداد ویوهای تریلرهای دو بازی نگاه کنی، به خیلی چیزها پی میبری...

اما اینکه این نسخه طرفدارهاش رو راضی کنه یا نه، باید به فروش و سرورهاشون نگاه کنی، از این نظر که COD در مقایسه با رقیبش در نسخه آخر که اصلا قابل مقایسه نبودن، اصلا...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

این همه دیسلایک میکنن ولی در اخر هموشون میخرن بازی میکنن !
قضیه بلک اپس 3 هم همین بود همه گفتن تخیلیه هیچکس نمیخره ما هم نمیخریم !
ولی چیشد ؟
تا چند ماه اولین رکورد فروش رو توی انگلستان داشت فقط *dry#

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

فقط لوووووووول

تعداد بازدید و لایک و دیس لایک بتل1 مستر هم میزاشتین هه

کاد همیشه بیشتر میفروشه ... به دلیل وجود نوب بیشتر بازیم ارکیده نسبت به بتل ....و همین طور کاد شناخته شده تره

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

این همه دیسلایک میکنن ولی در اخر هموشون میخرن بازی میکنن !

قضیه بلک اپس 3 هم همین بود همه گفتن تخیلیه هیچکس نمیخره ما هم نمیخریم !

ولی چیشد ؟

تا چند ماه اولین رکورد فروش رو توی انگلستان داشت فقط *dry#

اینبار قضیه فرق داره!اونی که شما داری میگی مربوط ایران بود نه جهان

Black Ops 3از اول محبوب بود وقتی بتا منتشر شد نظر اکثر بازیکن ها مثبت بود  اما این یکی رو بعید میدونم!

cod مرده

codکرک شده به چه دردی میخوره؟این بازی فقط آنلاینش ارزش داره نه کرک شدش

من بخاطر ریمسترد شدن نسخه ی MWبازی رو میخرم

لینک به دیدگاه

اینبار قضیه فرق داره!اونی که شما داری میگی مربوط ایران بود نه جهان

Black Ops 3از اول محبوب بود وقتی بتا منتشر شد نظر اکثر بازیکن ها مثبت بود  اما این یکی رو بعید میدونم!

نه عزیز فرقی نداره. سال پیش همین موقع ها تو فیسبوک و یوتیوب جنگ و دعوایی میدیدم سر اینکه چرا کالاف دیوتی شبیه کرایسیس شده ولی شد و فروخت حالشم کرد.

ایران...

نه عزیز اونی ک میگم منبع معتبر داره مجلات هم تایید کردن ک کالاف توی انگلیس تا چند ماه اول فروش رکورد دار فروش بود ! حالا امریکاش بماند ...

لینک به دیدگاه

نه عزیز فرقی نداره. سال پیش همین موقع ها تو فیسبوک و یوتیوب جنگ و دعوایی میدیدم سر اینکه چرا کالاف دیوتی شبیه کرایسیس شده ولی شد و فروخت حالشم کرد.

ایران...

نه عزیز اونی ک میگم منبع معتبر داره مجلات هم تایید کردن ک کالاف توی انگلیس تا چند ماه اول فروش رکورد دار فروش بود ! حالا امریکاش بماند ...

فروش دلیل خوب بودن نیست

وقتی یه چیزی اشتباه باشه صد میلیون نفر هم بگن درسته توی اشتباه بودنش تغییری ایجاد نمیشه

Fanbase این بازی بیشتر از بچه های 10-15 ساله تشکیل شده

.......

Cod ghost همراه با بتل چهار اومد هنوز تعداد زیادی دارن بتل چهار بازی میکنن پیک سرور های بتل چهار نزدیک صد هزار نفر در روز هست برای هر سه پلتفرم

ولی CoD ghost الان کجاس؟ کی دیگه بازی میکنه ؟

اکتیویژن این فرانچایز نابود کرده این تعداد دیسلایک همچیو ثابت میکنه

لینک به دیدگاه

ایران...

نظرات تو PSNقسمت پخش مستقیم گیم پلی ها و کامنت های یوتیوب مثبت بوده من خودم اونجا بودم در برابر میلیون ها آدم که داشتن پخش مستقیم بازی رو تماشا میکردند!

دوستای خود من هم میگفتن بگیریم که بتونیم زامبی هم بازی کنیم

آمار فروش هم که مشخص بود

لینک به دیدگاه

فروش دلیل خوب بودن نیست

وقتی یه چیزی اشتباه باشه صد میلیون نفر هم بگن درسته توی اشتباه بودنش تغییری ایجاد نمیشه

Fanbase این بازی بیشتر از بچه های 10-15 ساله تشکیل شده

.......

Cod ghost همراه با بتل چهار اومد هنوز تعداد زیادی دارن بتل چهار بازی میکنن پیک سرور های بتل چهار نزدیک صد هزار نفر در روز هست برای هر سه پلتفرم

ولی CoD ghost الان کجاس؟ کی دیگه بازی میکنه ؟

اکتیویژن این فرانچایز نابود کرده این تعداد دیسلایک همچیو ثابت میکنه

من خودم از جمله دیسلایک کننده های کالافم تو یوتیوب ولی بازی میکنم !

دیسلایک کردم چون چسبیده به طاق اسمون ولکن نیست

بازی میکنم بخاطر اینکه از گیمپلی لذت ببرم . هرچی باشه کالاف رو ب خدای صحنه سازی میدون های شلوغ نبرد میشناسن کما اینکه بتلفیلد ی گردان 4 نفره سه لشگر رو حریف بودن ! :laughing:

بتلفیلد بخاطر ضعف داستانی شدید چسبید ب جنگ جهانی و کالاف بخاطر یه عده نوب جنگ ستارگان دوست چسبیده به فضا تا از در و دیوار بتونه هر مکان و هر زمان رو القا کنه نبردش چگونه خواهد بود.

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

من که این نخسه اخری رو بازی نکردم. اولا نمراتش افتضاح بود در ثانی حجم خیلی بالایی داشت. حوصله نصبشو نداشتم. این یکی هم اینطوری باشه نمی خرمش

لینک به دیدگاه

cod mw1 رو کی میتونه فراموش کنه ؟  bf خیلی عالیه ولی black ops 1 mw1 رقیب ندارن  @};-

لینک به دیدگاه

کالاف کلا مذخرف شده :mad:

فقط رفته تو کار فضا و تخیلی .

اخ چه حالی میداد یک بازی مثل داینو کریس ساخته میشد واسه پی سی با گرافیک خفن

لینک به دیدگاه

عشق است وکانتر خودمون سبکشم هیچ وقت عوض نمیشه هر هفته هم نباید سیستم ارتقا بدی برا بازی کردنش

جی مود هم تازگی مد شده برا فان بازا

لینک به دیدگاه

Activision's Reaction To The Battlefield 1 Reveal Trailer

http://www.aparat.com/v/3Bm2O

:D خدایی جای که می نویسه "Press F to pay respects" خیلی باحال بود :D

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

فقط کال اف 2 اونم فارسی دیگه بقیه حال نمیده :D  :D

فارسیش زیاد حال نمیده...نسخه اصلیش مخصوصه قسمت D-Day

ادم یاد فیلم نجات سرباز رایان میندازه... :x :x :cool:

بشخصه اهل بازی های فضایی نیستم...اما خیلی کنجکاوم ببینم این کمپانی با گذشته درخشانش چی ساخته.... *dry#

Activision's Reaction To The Battlefield 1 Reveal Trailer

http://www.aparat.com/v/3Bm2O

:D خدایی جای که می نویسه "Press F to pay respect" خیلی باحال بود :D

قسمتی که میگه

Its happening...

عالی بود... =)) =))

لینک به دیدگاه

بازی میکنم بخاطر اینکه از گیمپلی لذت ببرم . هرچی باشه کالاف رو ب خدای صحنه سازی میدون های شلوغ نبرد میشناسن کما اینکه بتلفیلد ی گردان 4 نفره سه لشگر رو حریف بودن ! :laughing:

بتلفیلد بخاطر ضعف داستانی شدید چسبید ب جنگ جهانی و کالاف بخاطر یه عده نوب جنگ ستارگان دوست چسبیده به فضا تا از در و دیوار بتونه هر مکان و هر زمان رو القا کنه نبردش چگونه خواهد بود.

والا توی این مدت زیادی که بتل میزنم ندیدم کسی بتل بخاطر داستانش بازی کنه همه واسه مولتی خوبش میخرن و اون بخش سینگل جنبه آموزش و آشنایی داره
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آخ حرف دل منو زدی.

من خودم یکم دیر با MW آشنا شدم، دقیقا وقتی که شایعات MW2 در جریان بود.

بعد که MW2 رو بازی کردم و عاشقش شدم رفتم روی BO1 خیلی خورد تو زوقم، چون یکی از دوستام که الان سوئده و فن این بازی بهم گفت که یکی در میون استیدو عوض میشه و چون آشنا نبود با این جو و رزنوفم نمیشناختم خیلی ضد حال شد بماند که یکمم بد موتور بود. بعد از چند وقت که برگشتم سر BO1 برای بار دوم و با دقت بیشتر تمومش کردم دو دستی زدم تو سر خودم که چرا با این شاهکار انقدر بد رفتاری کردم.

همون موقع رفیقم بهم BF Bad company 2 رو نشون داد و چون دورانی بود که بخش داستانی های FPS خیلی داشت بهم فاز میداد BFBC2 کلا شِت روزگار من شد. 4 تا آمریکایی ترسو که تازه با کلمه اف آشنا شدن کل روسیرو یه دستی جمع میکنن ولی تخریب پذیری خیلی شاخ بود.

بعد BF3 معرفی شد همزمان با MW3؛ منو رفیقم، جفتمون شرط بستیم که BF امسال میترکونه چون با باگ های با نمک MW3 تو تریلر که خشاب فشنگ توش نبود و ریلود میشد! در مقابل BF که با راکت هتل فندق رو میا آورد پایین حرفی نداشت ولی جفتمون ضایع شدم و من گفتم باز دم BFBC2 گرم شرف داشت به BF3. بعد BF4 اومد گفتم این دیگه منفجر میکنه باز تو کمپین تر زد و گفتم صد رحمت به BF3. امسالم که BF HL اومد و بازم همین شد گفتم خدا پدر BF4 رو بیامرزه بابا. این بهم نشون داد که باید قدر نعمت هارو دونست و کفر نورزید.

منم مثل یکی از دوستان Black ops 3 رو بازی نکردم اما وقتی دیدم ربات با اسنایپر میزننتت کلا رفت تو بلک لیست، تریلر COD IW رو هم ندیدم ولی یه جاش شبیه به استار سیتیزن بود، رو این حساب دور اینم خط کشیدم به قول دوستان اشتراکیشم نمی ارزه.

اما نکته ای که بهش اشاره نکردم مولتی بتلفیلد هست که هیچ FPS دیگه ای چه انحصاری کنسول چه مولتی پلتفرم تو خوابم بهش نمیرسن. هروقت میریم پیش یکی از دوستام هرچی عنوان جدید گرفته میگم بریز دور BF4 رو بزار حال کنیم تازه با PS4 هم هست.

لینک به دیدگاه

دوستان این کلیپ طنز رو اگر ندیدید، تماشا کنید، خالی از لطف نیست! در مورد واکنش اکتیویژن به معرفی Battlefield 1.

لینک دانلود

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

فضا چه اشکالی داره ؟

اتفاقا خیلی هم خوبه.

یکیش میره فضا یکیش WW1

لینک به دیدگاه

من نگران کالاف دیوتی سال بعد هستم ، هر سال بیشترتو فضا نفوذ می کنه ، معلوم نیست سال بعد کجای فضا میره !!

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان قضیه گردش خورشید به دور زمین نیست که درصد زیادی قبول داشته باشن، پس صحیح هستش =)) داریم در مورد بازی کامپیوتری صحبت میکنیم، فروش بازی، مهمترین دلیل موفقیت یه بازی هستش...(تازه این قضیه Dislike های یوتیوب رو هم زیر سوال میبره)

فکر میکنم این قضیه سن طرفدارای این بازی هم یه جوک باشه، چون 90 درصد طرفدارای این بازی وقتی اسم بازی رو میارن، میگن فلان بازی 15-10 سال پیشش، بهترین نسخه بازی بوده، خیلی جالب هستش... :D

البته فراموش کردم که بگم که دلیل اینکه سرورهای بازی بتل 4 شلوغ هستش، تنفر طرفداران این بازی از هارد لاین هستش، واقعا به دلیل کمبود بازی، مجبور بشین بازی 2 سال پیش رو بازی کنید؟؟؟

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...