رفتن به مطلب

Call of Duty جدید رکورد Dislike در یوتیوب را شکست

Big_Boss
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اخه Acticicion کی میخاد ازبازیهای مزخرف تخیلی دست برداره و دوباره بره سمت بازیهای واقعی! واقعا Cod داره به فنا نزدیک میشه. درمقابل بازیهای سری Battelfield اوج هیجان و نشاط رو بهمراه خودش داره.

لینک به دیدگاه

پاسخ اکتیوویژن به Dislike های Call of Duty: Infinite Warfare

گویا این کمپانی نگران این حجم عظیم Dislike ها نیست به دلیل این که همچین موردی رو در Black ops II داشتن وقتی که برای اولین بار در این بازی قدم به اینده گذاشتند و تریلر این بازی بیشترین Dislike هایی که یک تریلر بازی که از طرف این کمپانی منتشر شده بود رو گرفته بود البته در اون زمان اما بعدا مشخص شد که این بازی یکی از موفق ترین های این کمپانی بوده

در ادامه دلیل این گونه رفتار به حس نوستالژیک که طرفداران Call of duty نسبت به بازی های با استایل "زمین گونه "(boots-on-the-ground-style gameplay") دارند مربوط دانست

و ادامه داد در حقیقت بیشتر طرفداران علاقه مند به بازی هایی با استایل های جدیدتری هستند.

و در اخر صحبت ها اعلام شد که ما از این گونه رفتار طرفداران بازی ها بسیار خوشحالیم زیرا طرفداران طوری رفتار می کنند که گویا این کمپانی و ساخته هایش مطعلق به خودشان هست که این نقطه قوت ماست.

لینک منبع و مصاحبه کامل :

http://www.designntrend.com/articles/75554/20160506/activision-responds-call-of-duty-infinite-warfare-youtube-dislikes.htm

یعنی اعتماد به نفسش توی حلق خودش !!!

انشاالله که به زمین گرم میخورن .

به یکی از بهترین سری بازی های دنیا گند زدن .

البته در گند زدن رقیب سرسختی به نام Capcom دارن که سری RESIDENT EVIL رو با خاک یکسان کرده .

فکر نکنم بتونن به Capcom برسن ولی دارن تلاش خودشون رو میکنن

لینک به دیدگاه

یعنی اعتماد به نفسش توی حلق خودش !!!

انشاالله که به زمین گرم میخورن .

به یکی از بهترین سری بازی های دنیا گند زدن .

البته در گند زدن رقیب سرسختی به نام Capcom دارن که سری RESIDENT EVIL رو با خاک یکسان کرده .

فکر نکنم بتونن به Capcom برسن ولی دارن تلاش خودشون رو میکنن

:laughing: :laughing: :laughing: =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

Cod:BOIII هم وضعیت مشابه ایی داشت ولی دیدید اکتیویژن 1%درصد هم ضرر نداد تا تشقویقی برایش باشه تا این راه رو ادامه بده

شاید تو خارج از کشور این سبک محبوبه 
شاید هم اکتیویژن تو این نسخه دست به تغییر زده باشه
شاید
شاید

لینک به دیدگاه

Cod:BOIII هم وضعیت مشابه ایی داشت ولی دیدید اکتیویژن 1%درصد هم ضرر نداد تا تشقویقی برایش باشه تا این راه رو ادامه بده

شاید تو خارج از کشور این سبک محبوبه

شاید هم اکتیویژن تو این نسخه دست به تغییر زده باشه

شاید

شاید

اگه محبوب بود در خارج کشور بنظرتون اینقدر دیسلایک میخورد؟

الان یسری به ردیت cod بزنید همشون ناراحتن بخاطر این کاری که اکتیویژن کرد و طرفدارهای cod مسخره بتل باز ها شدن =))

ویرایش شده توسط THE-BLACK-CAPTAIN
لینک به دیدگاه

اگه محبوب بود در خارج کشور بنظرتون اینقدر دیسلایک میخورد؟

الان یسری به ردیت cod بزنید همشون ناراحتن بخاطر این کاری که اکتیویژن کرد و طرفدارهای cod مسخره بتل باز ها شدن =))

خوبه من به بتل ایمان آوردم و اکانتش رو خریدم !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همه دیسک لایک میکنن اما همینا میرن میخرن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همه دیسک لایک میکنن اما همینا میرن میخرن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

البته من بازی کرک شده رو دانلود میکنم :D، ولی فکر نمیکنم که این یکی رو به هیچ شکلی بخرم برای آنلاین بازی کردن...

لینک به دیدگاه

انقدر عزیزان از Call of duty جدید بد گفتید هی عزیزان یاد Call of duty های قبلی کردن تا من یه بار دیگ حوس Call of duty 2 کنم...

بعد کلی گشتن تو اینترنت برای دانلود نسخه کاملش موفق شدم پیداش کنم :D

بعضی عزیزان برای کم حجم کردن بازی امدن صدا و این چیزا بازی حذف کردن که من اخر تونستم با حجم 3.5 گیگ و بدون حذفیات پیداش کنم :D

فقط نمیدونم چرا تو  مرحله D-day هی من دیالوگ های فیلم نجات سرباز رایان میگفتم ... داد میزدم

Covering Fire....

I`m reloading, Covering fire...

maxresdefault.jpg

8706124_orig.jpg?323

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینجاست که معلوم میشه اونورم مثل اینور مردم ادم بشو نیستن هی میگن فلان چیز خوب نیست بعد میبینی اولین نفر رفتن تو صف خریدنش  =))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...