رفتن به مطلب

پشتیبانی کامل معماری Pascal از Async Compute

Recommended Posts

باز که سواره نظام ای ام دی حمله ور شد به یکی از تاپیک های انویدیا . الان خداوکیلی کی بحث را شروع کرد ، کجاست اون دوست عزیزی که میگفت بیشتر اتیش ها از گور طرفدار انویدیا بلند میشه ؟ از هر دو طرف خواهش می کنم که بحث هم می کنید بحث علمی و منطقی باشه و زیاد کش ندین که این تاپیک هم به جمع تاپیک های ترکیده قبلی بپیونده !! حداقل بزارید یه تاپیک باز و سالم از انویدیا باقی بماند ! کارت GTX 1080 بسیار قدرتمنده و در حال حاظر نتایج قابل قبولی کسب کرده است ، تو تست هایی که کانال یو *تیوب linus tech tips قرار داده است این کارت عملکردی بالاتر از یک تایتان ایکس و در حد GTX 980 کسب کرده است ! اما با قیمتی بسیار پایین تر از آن ها . پس دوستان بی انصاف نباشید درضمن فکر نکنم افراد زیادی در ایران این کارت را بخرن و با توجه به اینکه قیمتش در زمان لانچ از GTX 980 بیشتره احتمال میدم که به سرنوشت همین کارت دچار بشه حداقل در ایران . GTX 970 فروش خوبی داشت هم تو کشور های خارجی و هم توی ایران حال باید منتظر نتایج GTX 1070 و اختلافش با GTX 1080 بمانیم و نتیجه گیری کنیم که کدام کارت ارزش خرید بالاتری داره . با توجه به قابلیت فوق العاده GPU های پاسکال در اورکلاک 100% مطمئن باشید که نسخه های کاستوم کارت GTX 1070 با یه اورکلاک درست و حسابی به راحتی می توانند رقیب نسخه رفرنس کارت GTX 1080 بشوند .

:)

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

داداش اصلا کارت 1080 خدا

خوبه ؟ راضی شدی ؟

کی گفت فریم نمیده ؟؟

کی گفت بدرد نمیخوره ؟؟

کل حرف ما اینه :

برخلاف موضوع تاپیک کارتهای سری 1000 انویدیا با توجه به فریم های اومده و عدم ساپورت Async Compute به صورت سخت افزاری کارتهای انویدیا از ساپورت 100 در 100 فناوری Async Compute عاجز هستند .

کارتهای پاسکال انویدیا دارن با سری قبل AMD مقایسه میشن و تا این لحظه عملا شکست خوردن . درسته که هنوز برای نتیجه گیری زود و فقط میشه احتمال داد اما به نظر میرسه انویدیا در dx12 و Async Compute به مشکل برخورده .

والسلام

لینک به دیدگاه

• ارسال 146
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

باز که سواره نظام ای ام دی حمله ور شد به یکی از تاپیک های انویدیا . الان خداوکیلی کی بحث را شروع کرد ، کجاست اون دوست عزیزی که میگفت بیشتر اتیش ها از گور طرفدار انویدیا بلند میشه ؟ از هر دو طرف خواهش می کنم که بحث هم می کنید بحث علمی و منطقی باشه و زیاد کش ندین که این تاپیک هم به جمع تاپیک های ترکیده قبلی بپیونده !! حداقل بزارید یه تاپیک باز و سالم از انویدیا باقی بماند ! کارت GTX 1080 بسیار قدرتمنده و در حال حاظر نتایج قابل قبولی کسب کرده است ، تو تست هایی که کانال یو *تیوب linus tech tips قرار داده شده است این کارت عملکردی بالاتر از یک تایتان ایکس و در حد GTX 980 کسب کرده است ! اما با قیمتی بسیار پایین تر از آن ها . پس دوستان بی انصاف نباشید درضمن فکر نکنم افراد زیادی در ایران این کارت را بخرن و با توجه به اینکه قیمتش در زمان لانچ از GTX 980 بیشتره احتمال میدم که به سرنوشت همین کارت دچار بشه حداقل در ایران . GTX 970 فروش خوبی داشت هم تو کشور های خارجی و هم توی ایران حال باید منتظر نتایج GTX 1070 و اختلافش با GTX 1080 بمانیم و نتیجه گیری کنیم که کدام کارت ارزش خرید بالاتری داره . با توجه به قابلیت فوق العاده GPU های پاسکال در اورکلاک 100% مطمئن باشید که نسخه های کاستوم کارت GTX 1070 با یه اورکلاک درست و حسابی به راحتی می توانند رقیب نسخه رفرنس کارت GTX 1080 بشوند .

درسته دوست عزیز کارت های نسل جدید انویدیا عالی هستند ولی وقتی از dx12 بطور کامل پشتیبانی نمیکنند با اینکه الان بازی های dx12 میان ما با توجه به پنجمکارهایی که الان از کارت های AMD میبینیم و قبلا دیدیم مثلا الان کارت 390 یا 290 بیاد توی dx12 اندازه 1080 فریم بده پس خرید 1080 که 700 دلار قیمتشه اصلا منطقی نیست با اینکه کارت های نسل قبلی بطور کامل از dx12 پشتیبانی نمیکردند حتی کارت های AMD مثلا همین 290 از 90 درصد dx12 پشتیبانی میکنه ولی چندین برابر در dx12 کاراییش افزایش پیدا کرده حالا شما خودتون قضاوت کنید الان که کارت های نسل جدید AMD میاد اونم که از DX12 بطور کامل پشتیبانی میکنند کلا به نظر من طوفانی به پا میشه :D

خیلی به کارت های AMD امیدوارم  :party: چون تا الان با توجه به نتایجی که دیدم و همه شما عزیزان دیدید توی بازی ها AMD در dx12 سنگ تموم گذاشته ..... :Peace Sign:

" آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است" :D

ویرایش شده توسط omide1648
لینک به دیدگاه

داداش اصلا کارت 1080 خدا

خوبه ؟ راضی شدی ؟

کی گفت فریم نمیده ؟؟

کی گفت بدرد نمیخوره ؟؟

کل حرف ما اینه :

برخلاف موضوع تاپیک کارتهای سری 1000 انویدیا با توجه به فریم های اومده و عدم ساپورت Async Compute به صورت سخت افزاری کارتهای انویدیا از ساپورت 100 در 100 فناوری Async Compute عاجز هستند .

کارتهای پاسکال انویدیا دارن با سری قبل AMD مقایسه میشن و تا این لحظه عملا شکست خوردن . درسته که هنوز برای نتیجه گیری زود و فقط میشه احتمال داد اما به نظر میرسه انویدیا در dx12 و Async Compute به مشکل برخورده .

والسلام

کجا به مشکل خورده ؟؟

دو تا بنچمارک از بازی Ashes شد شکست ؟

فعلا" که تو بیشتر عناوین روز دنیا کارت GTX 1080 نتایج خوب را کسب کرده ، برای نظر دادن در مورد بقیه کازت های سری 1000 و پولاریس هم زوده باید صبر کنیم تا لانچ شدن و عرضه شدنشان باید صبر کنیم . الان کارت 1080 مثلا" شد رقیب کارت ریبرندی 390X ؟ توی کدام بازی ؟ هر چند که خودم می گم این کارت ارزش خرید نداره با قیمت 599 دلار برای نسخه پایه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باز که سواره نظام ای ام دی حمله ور شد به یکی از تاپیک های انویدیا . الان خداوکیلی کی بحث را شروع کرد ، کجاست اون دوست عزیزی که میگفت بیشتر اتیش ها از گور طرفدار انویدیا بلند میشه ؟ از هر دو طرف خواهش می کنم که بحث هم می کنید بحث علمی و منطقی باشه و زیاد کش ندین که این تاپیک هم به جمع تاپیک های ترکیده قبلی بپیونده !! حداقل بزارید یه تاپیک باز و سالم از انویدیا باقی بماند ! کارت GTX 1080 بسیار قدرتمنده و در حال حاظر نتایج قابل قبولی کسب کرده است ، تو تست هایی که کانال یو *تیوب linus tech tips قرار داده شده است این کارت عملکردی بالاتر از یک تایتان ایکس و در حد GTX 980 کسب کرده است ! اما با قیمتی بسیار پایین تر از آن ها . پس دوستان بی انصاف نباشید درضمن فکر نکنم افراد زیادی در ایران این کارت را بخرن و با توجه به اینکه قیمتش در زمان لانچ از GTX 980 بیشتره احتمال میدم که به سرنوشت همین کارت دچار بشه حداقل در ایران . GTX 970 فروش خوبی داشت هم تو کشور های خارجی و هم توی ایران حال باید منتظر نتایج GTX 1070 و اختلافش با GTX 1080 بمانیم و نتیجه گیری کنیم که کدام کارت ارزش خرید بالاتری داره . با توجه به قابلیت فوق العاده GPU های پاسکال در اورکلاک 100% مطمئن باشید که نسخه های کاستوم کارت GTX 1070 با یه اورکلاک درست و حسابی به راحتی می توانند رقیب نسخه رفرنس کارت GTX 1080 بشوند .

درود

دوست عزیز کسی شروع نکرد تاپیک مورد بحث مربوط به همین موضوعه تیتر تاپیک روشنه کسی غیر از این صحبت بی ربط نکرده و بحث فن بازی هم نیست

اون خبری بوده که چند تا سایت در پیتی گذاشتن و بنده هم ترجمه کردم کسی به کسی توهین نکرده

هیچ کس منکر قدرت 1080 نیست ولی چیزی که مورد توجه قرار شد با DX 12 معماریهای سری جدید بهینه تر و پرفورمنس بهتری بگیرند ولی انودیا تا الان که مثل سری مکسول فقط شعار داده

لینک به دیدگاه

درسته دوست عزیز کارت های نسل جدید انویدیا عالی هستند ولی وقتی از dx12 بطور کامل پشتیبانی نمیکنند با اینکه الان بازی های dx12 میان ما با توجه به پنجمکارهایی که الان از کارت های AMD میبینیم و قبلا دیدیم مثلا الان کارت 390 یا 290 بیاد توی dx12 اندازه 1080 فریم بده پس خرید 1080 که 700 دلار قیمتشه اصلا منطقی نیست با اینکه کارت های نسل قبلی بطور کامل از dx12 پشتیبانی نمیکردند حتی کارت های AMD مثلا همین 290 از 90 درصد dx12 پشتیبانی میکنه ولی چندین برابر در dx12 کاراییش افزایش پیدا کرده حالا شما خودتون قضاوت کنید الان که کارت های نسل جدید AMD میاد اونم که از DX12 بطور کامل پشتیبانی میکنند کلا به نظر من طوفانی به پا میشه :D

خیلی به کارت های AMD امیدوارم :party: چون تا الان با توجه به نتایجی که دیدم و همه شما عزیزان دیدید توی بازی ها AMD در dx12 سنگ تموم گذاشته ..... :Peace Sign:

" آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است" :D

کارت 290 اندازه GTX 1080 فریم گرفته ؟؟! توی کدام بازی ؟ واقعا" باید به این نتایج عجیب و غریب کارت های ای ام دی شک کرد . همچنین به عناوینی که به اصطلاح از DX12 هم پشتیبانی می کنند . مگه میشه کارت چند نسل پیش بیاد یه فول چیپ قدرتمند با این همه قابلیت های خوب را شکست دهد ؟ چطور تو بازی های درست و حسابی که کارت GTX 1080 نزدیک GTX 980 SLI فریم گرفته این حساب نیست بعد بنچمارک بازی هیتمن و ASHES شد نتیجه شکست ؟!
لینک به دیدگاه

کارت 290 اندازه GTX 1080 فریم گرفته ؟؟! توی کدام بازی ؟ واقعا" باید به این نتایج عجیب و غریب کارت های ای ام دی شک کرد . همچنین به عناوینی که به اصطلاح از DX12 هم پشتیبانی می کنند . مگه میشه کارت چند نسل پیش بیاد یه فول چیپ قدرتمند با این همه قابلیت های خوب را شکست دهد ؟ چطور تو بازی های درست و حسابی که کارت GTX 1080 نزدیک GTX 980 SLI فریم گرفته این حساب نیست بعد بنچمارک بازی هیتمن و ASHES شد نتیجه شکست ؟!

شکست یعنی این که فاصله فریم گیری 980 و 1080 در dx11 و dx12 یک میزان باشه

از این مطلب میشه این نتیجه رو گرفت 1080 به اندازه 980 از dx12 پشتیبانی میکنه و تکنیک Preemption شکست خورده !

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز کسی شروع نکرد تاپیک مورد بحث مربوط به همین موضوعه تیتر تاپیک روشنه کسی غیر از این صحبت بی ربط نکرده و بحث فن بازی هم نیست

اون خبری بوده که چند تا سایت در پیتی گذاشتن و بنده هم ترجمه کردم کسی به کسی توهین نکرده

هیچ کس منکر قدرت 1080 نیست ولی چیزی که مورد توجه قرار شد با DX 12 معماریهای سری جدید بهینه تر و پرفورمنس بهتری بگیرند ولی انودیا تا الان که مثل سری مکسول فقط شعار داده

فعلا" که نتایج یکی از محصولات پاسکال مشخص شده و نظر دادن درباره بقیه محصولات این سری کار صحیحی نیست .

از نظر شما که همه سایت ها درپیت هستند و سایت هایی که خودتون قبول دارید درست و حسابی . مخصوصا" سایت هایی که نتایج کارت های ای ام دی توی آن ها منتاژ میشه . منطق این کار کجاست خدا میدونه همین و بس .

شکست یعنی این که فاصله فریم گیری 980 و 1080 در dx11 و dx12 یک میزان باشه

از این مطلب میشه این نتیجه رو گرفت 1080 به اندازه 980 از dx12 پشتیبانی میکنه و تکنیک Preemption شکست خورده !

الان یه لینک میدی که نتایج کارت GTX 1080 و GTX 980 یکی باشه ؟! دوست گرامی GTX 1080 دو برابر GTX 980 قدرت داره بعد نتایجشون هم اندازه است ؟؟! حتما" بازی ASHES ؟

خوب شد یه بازی ساخته شد که بنیان کارت های انویدیا را برندازه ، الانم انویدیا با همین حرف اعلام ورشکستی کرد و شرکتش پلمپ شد .

لینک به دیدگاه

فعلا" که نتایج یکی از محصولات پاسکال مشخص شده و نظر دادن درباره بقیه محصولات این سری کار صحیحی نیست .

از نظر شما که همه سایت ها درپیت هستند و سایت هایی که خودتون قبول دارید درست و حسابی . مخصوصا" سایت هایی که نتایج کارت های ای ام دی توی آن ها منتاژ میشه . منطق این کار کجاست خدا میدونه همین و بس .

الان یه لینک میدی که نتایج کارت GTX 1080 و GTX 980 یکی باشه ؟! دوست گرامی GTX 1080 دو برابر GTX 980 قدرت داره بعد نتایجشون هم اندازه است ؟؟! حتما" بازی ASHES ؟

خوب شد یه بازی ساخته شد که بنیان کارت های انویدیا را برندازه ، الانم انویدیا با همین حرف اعلام ورشکستی کرد و شرکتش پلمپ شد .

عزیزم فاصله هم اندازه هست نه فریم !!

یعنی 1080 توی dx11 تقریبا 2 برابر 980 فریم میگیره توی dx12 هم تقریبا 2 برابر .

اگر 1080 بیشتر از 980 در dx12 هماهنگ شده باید به نسبت dx11 فریم بیشتری در dx12 بگیره ( مثلا 2.5 برابر ) اما نسبت ها یکسانه !!! پس ساپورت dx12 در هر دو کارت یکسانه !

اصلا صحبت سر فریم به تنهایی نیست صحبت سر فاصله 2 کارت 980 و 1080 در dx11 و dx12 هست .

لینک به دیدگاه

عزیزم فاصله هم اندازه هست نه فریم !!

یعنی 1080 توی dx11 تقریبا 2 برابر 980 فریم میگیره توی dx12 هم تقریبا 2 برابر .

اگر 1080 بیشتر از 980 در dx12 هماهنگ شده باید به نسبت dx11 فریم بیشتری در dx12 بگیره ( مثلا 2.5 برابر ) اما نسبت ها یکسانه !!! پس ساپورت dx12 در هر دو کارت یکسانه !

اصلا صحبت سر فریم به تنهایی نیست صحبت سر فاصله 2 کارت 980 و 1080 در dx11 و dx12 هست .

منظور اینه که کارت های انویدیا توی dx12 درجا میزنند ؟! با بازی ashes of the singularity ؟

من که دیگه واقعاً خسته شدم از بحث کردن چون هر چه قدر هم بگی باز نمی تونی بعضی از حقایق را ثابت کنی مخصوصاً به فن های دو آتیشه . 

دوستان ای ام دی باز خوش باشین فعلاًَ تا نتایج کامل سری پولاریس و پاسکال مشخص بشه بعد دوباره جنگ را شروع می کنیم !

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

حالا خوبه سایته به نفع AMD گرفته که من دارم بدگوییشون رو میکنم و تاکید هم کردم که هیچ کدومو به جز تامزهاردوار قبول ندارم   وای به حالی که طرفداریشون رو بکنم :eek: :eek:

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

منظور اینه که کارت های انویدیا توی dx12 درجا میزنند ؟! با بازی ashes of the singularity ؟

من که دیگه واقعاً خسته شدم از بحث کردن چون هر چه قدر هم بگی باز نمی تونی بعضی از حقایق را ثابت کنی مخصوصاً به فن های دو آتیشه . 

دوستان ای ام دی باز خوش باشین فعلاًَ تا نتایج کامل سری پولاریس و پاسکال مشخص بشه بعد دوباره جنگ را شروع می کنیم !

تا به اینجا بله درجا میزنن !

میترسم بعد از اومدن پولاریس دیگه طرفدار انویدیا خجالت بکشن بیان توی سایت !!!!!!!!!

:D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشه بگید بازی ASHES چه حُربه ای از AMD درونش گنجانده شده مثلا تنظیماتی مثل گیم وکز یا از این جور چیزا ؟؟!!

ASYNC COMPUTE یک قابلیت سخت افزاریه و ربطی به بازی و بازیساز نداره حالا بازیساز بخواد ازش استفاده میکنه نخواد نمیکنه میشه این ربطش رو به AMD بگید

لینک به دیدگاه

قبلا هم گفتم طرفدارهای amd فردا بهونه ای دیگه در میارین

بحث کردن با ادم غیر منطقی هیچ فایده ای نداره چون از این شاخه به اون شاخه میپره... خصوصا از منظر علمی...به زودی کارت های amd هم میبینیم دوستان عزیز

به عنوان مثال برید تاپیک مقایسه دما پردازنده amd با اینتلشون رو بخونید !!!

فقط یک سری حرف های خنده دار و بی منطق....همه ی این دوستان طرفدار amd هم چه چه به به راه انداختن در حالی که در هر 2 جبهه هم شکست خوردن  :laughing:  :laughing:  =))  =))

کاملا ثابت شده که از نظر طرفدارای amd و خصوصا خیلیهاشون ( که الان تو همین تاپیک هم هستن و ادعا هم دارن که فن نیستن) این بحث ها روکم کنیه

نه اینکه تا دیروز در کمال تعجب 1080 رو در حد 980 ti میدونستن و عملکردش رو زیر سوال بردن و حال که مشخص شده اینطور نیست حتی به روی خودشون هم نمیارن که چنین حرفی زدن (چون مشخص شد که بنده در اون تاپیک حرف حقیقت میزدم یا AMD ها !!!!)

ادمی که خودش رو به خواب زده نمیشه بیدار...شما بزار فکر کنن عقل کل هستند دوست عزیز

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

حالا اینکه درجا میزنه مثل نسل قبل رو من زیاد بهش توجه نمی کنم، اما قابلیت کمپوت کردن در چارت دایرکتس 12 هست برو ببین، حالا اگه یک بازی مثل تامبرایدر نصف ویژگی های دایرکتس 12 رو دست و پا شکسته اجرا کنه مشخص نمیشه اما یک بازی که این قابلیت رو داراهست و میشه بهش عنوان دایرکتس 12 کامل گذاشت توش فناوری کمپوت بهینه شده... متاسفانه در سری 900 با نرم افزار در حال کمپوت کردن بود انویدیا ، اما امید بود در سری پاسکال سخت افزاری بشه و انویدیا اومد با یک اسم دیگه که معرفی کرد گفت این کار رو کارت انجام میده و مشکل حل شده تازه خیلی هم خفن تر از کمپوته این فناوری، اما در عمل بنظر نمیرسه خفن باشه که هیچ پیشرفت قابل ملاحظه ای هم توش شاهد نیستیم... حالا عده ای میگن تو درایور بعدی بهتر میشه و اینجوری توجیه می کنند ، صبر می کنیم و میبینیم...!  ^_^

.......................

پ.ن: نظر خودم اینه که amd چون با مایکرو همکاری کرده در ساخت و تهیه دایرکتس و از منتل ایده برداری شده احتمالا در نتیجه این کمپوت از اونجا اضافه شده ، حالا انویدیا هم زورش میاد بره زیر بار این کار می خواد خلاف جهت دریا شنا کنه که نتونسته تا الان... شاید اصلا از دریا اومد بیرون بازیسازهارو مجبور کرد از کمپوت استفاده نکنند...  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

قبلا هم گفتم طرفدارهای amd فردا بهونه ای دیگه در میارین

بحث کردن با ادم غیر منطقی هیچ فایده ای نداره چون از این شاخه به اون شاخه میپره... خصوصا از منظر علمی...به زودی کارت های amd هم میبینیم دوستان عزیز

به عنوان مثال برید تاپیک مقایسه دما پردازنده amd با اینتلشون رو بخونید !!!

فقط یک سری حرف های خنده دار و بی منطق....همه ی این دوستان طرفدار amd هم چه چه به به راه انداختن در حالی که در هر 2 جبهه هم شکست خوردن  :laughing:  :laughing:  =))  =))

کاملا ثابت شده که از نظر طرفدارای amd و خصوصا خیلیهاشون ( که الان تو همین تاپیک هم هستن و ادعا هم دارن که فن نیستن) این بحث ها روکم کنیه

نه اینکه تا دیروز در کمال تعجب 1080 رو در حد 980 ti میدونستن و عملکردش رو زیر سوال بردن و حال که مشخص شده اینطور نیست حتی به روی خودشون هم نمیارن که چنین حرفی زدن (چون مشخص شد که بنده در اون تاپیک حرف حقیقت میزدم یا AMD ها !!!!)

ادمی که خودش رو به خواب زده نمیشه بیدار...شما بزار فکر کنن عقل کل هستند دوست عزیز

+1

کل کل کردن واقعاً فایده ندارم ، میذاریم نتایج بیاد تا خودشون متوجه بشوند ، نتایج هم میاد میگن دستکاری شده است و ما قبول نداریم !!!  :laughing:  :D  =))

لینک به دیدگاه

عزیز من منظورم اینکه حالا 10 یا 15 فریم کمتر ولی 390 یا 290 در کل میشه همون نزدیکای 1080 توی DX12 نه اینکه با 1080 توی فریم دهی برابر باشه یعنی اینکه چرا کارتی که سال 2013 اومده با کارتی که با معماری جدید و تکلونوژیهای جدید ساخته شده توی dx12 کم بیاره.... من یا تو از همچین کارتی بیشتر از اینا انتظار داریم نه اینکه بیاد بگه فلان مشکلو داره اینجوریه اونجوریه....

به نظرتون این منطقیه؟؟

الان 5 روز دیگه بازی total war warhammer میاد که dx12 هست حالا ببینیم پنجمارک های این چی میشه...

لینک به دیدگاه

یه بنده خدایی چند ماه پیش حرف خیلی خوبی میزد میگفت که اکثر این افرادی که سنگ AMD رو به سینه می زنند، کارت انویدیا میخرن یا اگر هم نخریدن در فکر خریدش هستند، چون با این حمایتی که از AMD میشه جای تعجبه که به مرز ورشکستگی نزدیک شده که به گمونم دلیلش برمیگرده به اینجا....

حالا شما باید با چنین افرادی به تبادل نظر بپردازی که نتیجه اش قبل از شروع کار مشخص هست.

پ.ن: AMD Bundles Total War Warhammer With Radeon R9 390(X) and FX processors

پ.ن 1:

We’re pleased to confirm that Total War: WARHAMMER will also be DX12 compatible, and our graphics team has been working in close concert with AMD’s engineers on the implementation. This will be patched in a little after the game launches, but we’re really happy with the DX12 performance we’re seeing so far, so watch this space

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

یه بنده خدایی چند ماه پیش حرف خیلی خوبی میزد میگفت که اکثر این افرادی که سنگ AMD رو به سینه می زنند، کارت انویدیا میخرن یا اگر هم نخریدن در فکر خریدش هستند، چون با این حمایتی که از AMD میشه جای تعجبه که به مرز ورشکستگی نزدیک شده که به گمونم دلیلش برمیگرده به اینجا....

حالا شما باید با چنین افرادی به تبادل نظر بپردازی که نتیجه اش قبل از شروع کار مشخص هست.

@};-

+1

اینم مثل بازی هیتمن که باندل ای ام دی بود ، نمی دونم چرا بازی های باندل ای ام دی  روی کارت های این شرکت بهتر اجرا میشن !! الان فن ها میان میگن نه این DX12 است و کارت های انویدیا مشکل دارن ! چطور اون موقع که بازی ها باندل انویدیا بود میان میگن که انویدیا با سیاست کثیفش سعی در خراب کردن شرکت رقیب داره اما الان که علناً بازی هیتمن و این بازی باندل ای ام دی هستن و از قضا از DX 12 هم پشتیبانی می کنند نمیگن که ای ام دی با سیاست ناجوانمردانه قصد خراب کردن انویدیا را دارد .

لینک به دیدگاه

+1

اینم مثل بازی هیتمن که باندل ای ام دی بود ، نمی دونم چرا بازی های باندل ای ام دی  روی کارت های این شرکت بهتر اجرا میشن !! الان فن ها میان میگن نه این DX12 است و کارت های انویدیا مشکل دارن ! چطور اون موقع که بازی ها باندل انویدیا بود میان میگن که انویدیا با سیاست کثیفش سعی در خراب کردن شرکت رقیب داره اما الان که علناً بازی هیتمن و این بازی باندل ای ام دی هستن و از قضا از DX 12 هم پشتیبانی می کنند نمیگن که ای ام دی با سیاست ناجوانمردانه قصد خراب کردن انویدیا را دارد .

پاسخ کاملا واضحه .

انویدیا از تکنیک های متن بسته ای استفاده میکرد که در انحصار خودش ( سری 900 ) بود .

اما فناوری Async Compute یک فناوری سخت افزاریه و انویدیا میتونه هر موقع که خواست به کارتهاش اضافه کنه .

واقعا روی چه حسابی اینها رو با هم مقایسه میکنید ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

@};-

خوب این اصلا چه ربطی داره؟؟؟

بحث dx12 جداست عزیز ربطی نداره که باندل AMD هست اگه اینطوریه پس چرا اون بازی هایی که باندل انویدیا هستن هم مشکل دارند؟؟ :crying:

دوست عزیز چرا نمیخوایید قبول کنید انویدیا توی پاسکال هم نتونسته این مشکل رو حل کنه، این کاملا واضحه .....

خودتون بهتر میدونید این مشکل سخت افزاریه، نرم افزاری نیست که بعدا با دادن درایور جدید مشکلش رو حل کنه و.....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب الان انتظار داری amd بیاد به چه بازی باندل بده بیرون که این حرف رو میزنی؟؟؟

هر شرکتی با یه بازی میاد باندل میده بیرون جهت تبلیغات و فروش... تا اونجایی هم که قبلا دیدیم فقط انویدیا بوده باندل هاش دارای مشکل بوده برای amd چون مستقیما در اون بازی دست برده... حالا amd با یک بازی احتمالا کمپوتی اومده باندل داده ترس برتون داشته چرا ؟؟؟  :D

لینک به دیدگاه

خب الان انتظار داری amd بیاد به چه بازی باندل بده بیرون که این حرف رو میزنی؟؟؟

هر شرکتی با یه بازی میاد باندل میده بیرون جهت تبلیغات و فروش... تا اونجایی هم که قبلا دیدیم فقط انویدیا بوده باندل هاش دارای مشکل بوده برای amd چون مستقیما در اون بازی دست برده... حالا amd با یک بازی احتمالا کمپوتی اومده باندل داده ترس برتون داشته چرا ؟؟؟  :D

AMD همینجوری هم ترسناکه ! وای به وقتی که Async Compute رو هم استفاده کنه . :D

لینک به دیدگاه

AMD همینجوری هم ترسناکه ! وای به وقتی که Async Compute رو هم استفاده کنه . :D

s4b9_6d1536z0xs27hr4f43ch.jpg

خطی قرمز بر زندگی هیولای خفته!! :D

لینک به دیدگاه

به نظر شما چه چیز باعث شده سازنده بیاد بگه " بازی ما با DX12 سازگار هست" و بعدش هم بگه "تیم گرافیکی ما دارن برای پیاده سازی با مهندسان AMD همکاری نزدیکی میکنن"؟

چه اتفاقی افتاده که جمله به این صورت گفته نشده:

We’re pleased to confirm that Total War: WARHAMMER will also be DX12 compatible, and our graphics team has been working in close concert with NVIDIA’s engineers on the implementation. This will be patched in a little after the game launches, but we’re really happy with the DX12 performance we’re seeing so far, so watch this space

اگر شما مدعی هستی که AMD یک شرکت در آستانه ورشکستگی هست، اینو حتماً ناشر هم میدونه، پس چرا باید بیاد آینده بازیشو به خطر بندازه و روی یک کمپانی در آستانه ورشکستگی سرمایه گذاری کنه؟ (منظورم این نیست که ناشر واقعاً سرمایه گذاری مالی کرده ولی همین که حاضر شده اسم AMD رو هم کنار بازیش بزنه، یک نوع قمار با آینده بازیش انجام داده).

این رو هم در نظر داشته باشین غیر از هیتمن که عرضه شد، Deus Ex و Watch Dogs 2 (احتمالاً) هر دو DX 12 هستن و برای سخت افزارهای AMD بهینه شدن به علاوه اینکه همکاری AMD و DICE هم قبلاً برای Battlefield اعلام شده.

به نظر میاد جدا از این بازی، حتی عناوین DX 12 آینده هم بیشتر تمایل همکاری با AMD دارن. (ضمن اینکه این سه بازی که گفتم فعلاً تنها بازی هایی هستن که خاطرم هست. شاید عناوین دیگری هم باشن که یا من در حال حاضر خاطرم نیست یا هنوز به اطلاع عموم نرسیده.)

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

احساس میکنم amd با ماکروسافت یه همکاریهای زیادی میکنه و یه جوراییی داره انویدیا رو دور میزنه (ماکروسافت رو میگم)

پس چه جوریه که هنوز انویدیا روی dx12 نتونسته حتی زره ای خودش رو نشون بده؟ چی پشت این راز نهفته

من که به کل به این مسئله مشکوکم البته فعلا معلوم نیست شاید در اینده با بروزرسانی های جدید عملکردش در dx12 بهتره بشه اما این فقط یک فرضه

ویرایش شده توسط Amir 18
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...