رفتن به مطلب

برگزاری کنفرانس AMD برای معرفی GPU های پولاریس در ماه می

اشتراک گذاری

Recommended Posts

عزیز بیخیال...

به جون خودم اونقدر خندیدم تو این 20-15 دقیقه اخیر که پدرم اومده تو اتاق بهم میگه دیوونه شدی؟؟ =)) =)) =))

با احترام به همه دوستان @};-، آقا ارزش خودت رو پایین نیار... @};-

یک سری برهانات و دلایلی پیاده میشه، بعضی وقت ها که آدم نمیدونه به چی فکر کنه و چطور حرف بزنه... :D

این برای شما ک هر کس هرچی میگه نظرش رو برای ما کپی میکنید و خودت اصلا ی تحقیق نمیکنید در مورد صحتش !

نتایج معتبر ک قبلا بررسی شدن:

4mcne6ng4g0u02pupa3o.jpg

این هم نتایجی ک شما بهش بسنده کردین !

f8clc52mlz6y7chpzh1h.jpg

خودتون چی فکر میکنید ؟ به قول خودتون گاهی ادم نباید فکر کنه بعد حرف بزنه ؟

GTX 1080 جایگزین GTX 980 هست ! تراشه GP104 میان رده هست و نصف GP100 که جانشین GTX 980Ti هست قدرت داره و بخش زیادی از واحد های SM و Scheduling کاهش یافته.

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

• ارسال 95
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بنچ 1080 کجا بود ؟؟؟ اختلاف همینه ؟ =)) :laughing:

f8clc52mlz6y7chpzh1h.jpg

http://www.mobipicker.com/nvidia-gtx-1080-directx-12-benchmarks-async-compute/

5 روز دیگه ریویو کامل میاد...ولی انتظار بیشتری بود

1080 > 980SLI

1070 > TITAN X 

شو رو الان دیدم کامل ، جنسج هانگ قشنگ اینا رو گفت .... مهمان های حاضرم نمیدونم چی زده بودن ولی منفجر شدن اینو شندیدن :دی

GTX-1080-benchmarks-1080-Crazy.jpgGTX-1080-benchmarks-1440-Crazy.jpg

پاسکال ASYNC COMPUTE ساپورت میکنه دیگه مشکل چیه پس

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

این برای شما ک هر کس هرچی میگه نظرش رو برای ما کپی میکنید و خودت اصلا ی تحقیق نمیکنید در مورد صحتش !

نتایج معتبر ک قبلا بررسی شدن:

این هم نتایجی ک شما بهش بسنده کردین !

خودتون چی فکر میکنید ؟ به قول خودتون گاهی ادم نباید فکر کنه بعد حرف بزنه ؟

GTX 1080 جایگزین GTX 980 هست ! تراشه GP104 نصف واحد های SM و Scheduling اش غیر فعال شده نسبت ب GP100

میتونید توضیح بدید که هدف از زدن این بنچمارکها چی هستش؟

من متوجه نمیشم در مورد چی حرف میزنید؟

نتایجی که بنده بهش بسنده کردم؟

عزیز، بنده به هیچ نتایجی بسنده نکرده و جایی بنچمارکی رو منبع حرفم قرار ندادم، همین چند وقت پیش هم به شما گفتم که این بنچمارکهارو در هیچ سایتی قبول نکنید تا وقتی که خودتون پرفورمنس کارتی رو ندیدید، در کامنتهای مطلبی که گورو زده بود، چندتا از اورکلاکرها داشتن بحث میکردن که بنچمارکی که گرفته بودن با کارت 980ti که به شدت اورکلاک شده بوده و حتی نتایجش رو در فروم خودشون هم گذاشته بوده رو این سایت منبع قرارداده و ازش کوهی ساخته به اسم ساپورت پاسکال از Async Compute، بهتر هستش که بیشتر فکر کنید قبل از پست زدن، یادم میاد که قبلا هم چندین بار بهتون تذکر دادم، شکل و شیوه پست زدنتون رو عوض کنید، از تاپیک بحث معرفی کارت Radeon Pro Duo شروع کردید به این طرف، 99 درصد پستهاتون بهمین شکل هستش...

@};-

شرمنده دوستان، حق رای بنده تمام شده... @};-

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

بنچ 1080 کجا بود ؟؟؟ اختلاف همینه ؟ =)) :laughing:

f8clc52mlz6y7chpzh1h.jpg

http://www.mobipicker.com/nvidia-gtx-1080-directx-12-benchmarks-async-compute/

5 روز دیگه ریویو کامل میاد...ولی انتظار بیشتری بود

1080 > 980SLI

1070 > TITAN X 

شو رو الان دیدم کامل ، جنسج هانگ قشنگ اینا رو گفت .... مهمان های حاضرم نمیدونم چی زده بودن ولی منفجر شدن اینو شندیدن :دی

GTX-1080-benchmarks-1080-Crazy.jpgGTX-1080-benchmarks-1440-Crazy.jpg

پاسکال ASYNC COMPUTE ساپورت میکنه دیگه مشکل چیه پس

نگرفتین چی میگم همینطوری میخندین و میگین همین؟

خب بزرگوار hardware scheduler نقش کلیدی عملکرد رو در تراشه های پاسکال داره

تراشه میان رده ای 1080 پرچمدار AMD رو به زیر کشیده تراشه ای ک اون همه دبدبه کبکه راه مینداخین براش قبلن

بازم نگرفتین چیه منظورم؟ همگی فقط بنچ میبینید ولی نمیگید از کجا اومده و چطوری ؟ نکنه ضعف شدید پولاریس 10 و 11 هم تو open gl ک از 950 کم اوردن هم افتخار هست ؟

اون جمع حضار هم چیزی نزده بودن برادر من همه پارت هاشو نگاه کردم تشویق میکردن همگی چیزی ک ب مزاق شما خوش نیومده احتمالا

همونطور ک اقای جن سون هوانگ هم توضیح میدادن مشخص شد افزایش پرفورمنس 1080 نسبت به 980 خوب بوده

1070 سریع تر از titan x و 1080 سریع تر از دوتا 980 در حالت Sli

دیگه قدرتشون رو هم روی پرده نشون داد با نمودار

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

نگرفتین چی میگم همینطوری میخندین و میگین همین؟

خب استاد بزرگوار hardware scheduler نقش کلیدی عملکرد رو در تراشه های پاسکال داره

تراشه میان رده ای 1080 پرچمدار AMD رو به زیر کشیده تراشه ای ک اون همه دبدبه کبکه راه مینداخین براش قبلن  من نمیدونم به جا این که بگن دست درد نکنه خبر رو بازتاب دادی این حرفو میزنی .....مگه من خبر از خودم اورده بودم ... خبر گزاشتم من اومده بودم داد بزن ملت فقط ای ام دی به من چه ... حرفا میزنین

بازم نگرفتین چیه منظورم؟ همگی فقط بنچ میبینید ولی نمیگید از کجا اومده و چطوری ؟ نکنه ضعف شدید پولاریس 10 و 11 هم تو open gl ک از 950 کم اوردن هم افتخار هست ؟ عجله نکنین برادر بسیجی

اون جمع حضار هم چیزی نزده بودن برادر من همه پارت هاشو نگاه کردم تشویق میکردن همگی چیزی ک ب مزاق شما خوش نیومده احتمالا !

لول فقط لول

چرا به خودتون میگیرین اتفاقا من نظر دو طرف رو دنبال میکردم این وسط یکی دو نفر کامنت های احساسی میدادن منظورم بود امیدوارم این جوری دیگه با بنده صحبت نکنین که من با کسی درگیر لفظی بشم خوشم نمیاد @};-

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان صلوات بفرستین تمومش کنید... صبر کنید نتایج تا چند وقت دیگه میاد معلوم میشه ...!  @};-  ^_^

لینک به دیدگاه

باز توی تاپیک جنگ جهانی راه انداختیناا :|

این به اون میپره اون به این یکی جواب میده یکی این وسط داوری می کنه 

باز بچه بازیاتون شروع شد !! :D

لینک به دیدگاه

شایعه رد شد توسط AMD

دوستانی که توکار گذاشتن شایعه و شایعه پراکنی هستن سعی کنن حداقل از یک منبع معتبر شایعه بزارن نه از یه شخصی که توی یه فروم آلمانی یچیزی از خودش درآورد یه اکانت فیک نه معتبر

http://www.eteknix.com/amd-debunks-recent-negative-rumours/

ویرایش شده توسط THE-BLACK-CAPTAIN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شایعه رد شد توسط AMD

دوستانی که توکار گذاشتن شایعه و شایعه پراکنی هستن سعی کنن حداقل از یک منبع معتبر شایعه بزارن نه از یه شخصی که توی یه فروم آلمانی یچیزی از خودش درآورد یه اکانت فیک نه معتبر

جدا این شایعه رو باور کرده بودی عزیز؟؟؟

کلا واسه معماری که نتونه فرکانس بالاتری رو تحمل کنه، باید افسوس خورد، بعد اون معماری رو فرض کنیم شاهکاری مثل GCN باشه که برخلاف رقیب که هر سال یه معماری میده و سال بعد همش رو از رده خارج میکنه، بیش از 4 سال از عمرش میگذره و هنوز اونقدر جدید هستش که رقیب جز کپی برداری ازش، کار دیگه ای بلد نبوده... :D

کلا حداکثر تا 17 روز دیگه فقط منتظر میمونید برای مشخص شدن میزان پرفورمنس و قیمت کارتهای جدید AMD...

قضیه این هستش که مشخصا AMD دنبال هدفی هستش که بعداز معرفی از روی هول انویدیا، اونها هم به دنبال هر چه زودتر معرفی کردن نسل جدیدشون هستن...

با احترام به خیلی از دوستان دیگه، باید بگم که کلا بعضی کاربرها، در بیش از 80-70 درصد پستهاشون هم ارزش علمی وجود نداره و فقط کل کل هستش، قصدشون رو هم نمیشه متوجه شد از زدن تاپیک و پستهای جنجالی و ...

لینک به دیدگاه

شایعه رد شد توسط AMD

دوست عزیز کسی شایعه پراکنی نکرده و کل این واقعه مربوط ب سایت guru3d بوده و از معتبر ترین سایت های سخت افزاری هست که خودشون هم فقط شنیده بودن و مهر تایید نزدن بهش.

شما خودتون از اون سایت کامنت کپی میکنید ب اسم خودتون میذارید پس از بقیه انتقاد نکنید ک شایعه پراکنی میکنن!

gxmybzgw9ng5s78ctjlf.jpg

yhqo3ezmwus5oyigt6sj.jpg

البته کسی هم راضی با این وضع نبود چون با یک طرفه شدن بازار خیلی چیز ها بهم میریخت مثل قیمت و حق انتخاب

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کسی شایعه پراکنی نکرده و کل این واقعه مربوط ب سایت guru3d بوده و از معتبر ترین سایت های سخت افزاری هست که خودشون هم فقط شنیده بودن و مهر تایید نزدن بهش.

شما خودتون از اون سایت کامنت کپی میکنید ب اسم خودتون میذارید پس از بقیه انتقاد نکنید ک شایعه پراکنی میکنن!

gxmybzgw9ng5s78ctjlf.jpg

yhqo3ezmwus5oyigt6sj.jpg

البته کسی هم راضی با این وضع نبود چون با یک طرفه شدن بازار خیلی چیز ها بهم میریخت مثل قیمت و حق انتخاب

اولا اینکه منبع من بخش کامنت guru نبوده

و منبع من فروم neogaf هست که اینسایدر ها میان اطلاعاتی اونجا به اشتراک میزارن پس من کامنت کسی کپی نکردم

اینم منبع :

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=1217458

امام صادق (علیه السلام) فرمودند:

«تهمت به بیگناه، از کوه های عظیم سنگین تر است.»

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان بحث الکی رو ول کنید فن بازی همیشه هست و کاریش هم نمیشه کرد 398719_boredsmiley.gif

جالبه شایعه میشه که amd هول کرده از ترس 1080 و 1070 ولی هنوز نه کارتی از amd معلوم شده نه درایوری که هنوز ساپورت پولاریس داخلش باشه جالبه همون سایتهای خارجی نمی دونم از کجا این کارتها رو تهیه کردن که اقدام به بنچمارک گیری از این کارتها کردن اونم بدون درایور بگذریم 289717_4fvgdaq_th.gif289717_4fvgdaq_th.gif

حالا گفتن که پولاریس 10 توانایی رقابت با 1080 یا 1070 ولی این بنچمارکی بازی ashes که خودشون شایعه کردن هسته پولاریس 10 در برابر دوعدد تایتان x نصف پرفورمنس دوتا تایتان ایکس در حالت sli در رزلوشن 5k فریم ریت گرفته 8bogasg8sqf9jf14rxgc.gif

و حالا فرض کنید هر دو کارت در حالت تک کارت تست بشن قطعا پرفورمنس اونها میشه گفت برابر خواهد بود

fqrt7qdu52kgmqj5oo8v.png

خوب اگه این نتیجه گیری درست باشه چطوری میشه الان گفت که پولاریس 10 نمیتونه با 1080 یا حتی 1070 مقابله کنه این برام خیلی سواله 305320_JC_thinking.gif

حداقل بزارید کارتها معرفی بشن هر موقع انودیا و amd به جون هم افتادن بعد تاپیک بحث و کل کل و فن بازی راه بندازید _s5847_.gif_s5847_.gif

خوب مثل اینکه یک شایعه دیگه هم ظهور کرده و مشخصات احتمالی پولاریس 10 و 11 هم پیدا شده

جالب شد برام گفته شده (شایعه شده ) پولاریس 10 و 11 دو نسخه دارند هم نسخه موبایل و هم دسکتاپ

نسخه دسکتاپ پولاریس 10 دارای 32 عدد CU و 2048 عدد استریم پروسسور

Polaris 10 also known as Ellesmere is said to offer 5.5 TFLOPs of single precision computing performance. TPU editor notices that this is still more than Hawaii chip which has 2816 Stream Processors. So it means that Polaris 10 is clocked at around 1350 MHz.

بنده گفتم هسته پولاریس نسبت به تراشه هاوایی مقایسه شده نمی دونم چرا بعضی ها اصرار دارند این تراشه رو با 1080 و 1070 مقایسه کنن مثل این هست 960 با 980TI مقایسه بشه خوب این خنده داره

فرکانس هسته هم خوب خداروشکر برای بعضی ها که خیلی نگرانش بودن 1350 مگاهرتز اعلام شده و برای پولاریس 11 هم 1395 مگاهرتز

sog7o8smqj6utkbb9ntr.png

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشخص میشه 1080 که اندازه ی 980ti قیمت داره ، چقدر قدرتش بیشتره ؟ آیا ارزش ارتقا داره واسه کسانی که 980ti دارن؟!؟

من که فکر نکنم ، مگه اینکه کسی مایه دار باشه ، البته تا مشخص نشدن و بنچمارک گیری نمیشه نظر داد ، اینم در نظر گرفت که انویدیا درایوری بده بیرون که عملکرد سری 900 تحت تاثیر قرار بده و کاربران تشویق به تعویض کارت بکنه ، همون کاری با سری 700 کرد !!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

اینکه اصلا جالب نشد انتظار داشتیم کارت GTX 1070 با پولاریس کاهش قیمت داشته باشه بخریمش!

این AMD چیکار میکنه یک کارت R9 290X دیگه دست ملت داره میده؟!(باز ریبرند سلطان Hawaii... :))

از 28nm به 14nm رفته الان پرفورمنس هم به نسبت اون افزایش داشته؟

پس شایعه جلو افتادن Vega چندان شایعه نبوده....

FP32 Computing Performance

Polaris 10 5.5 TFLOPs < R9 290X 5.6 TFLOPS

با این وضعیت AMD باید دو برابر ضرری که برای GTX 970 در کارنامه اش ثبت شده اینجا برای GTX 1070 در نظر گرفته بشه!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

اینکه اصلا جالب نشد انتظار داشتیم کارت GTX 1070 با پولاریس کاهش قیمت داشته باشه بخریمش!

این AMD چیکار میکنه یک کارت R9 290X دیگه دست ملت داره میده؟!(باز ریبرند سلطان Hawaii... :))

با این وضعیت AMD باید دو برابر ضرری که برای GTX 970 در کارنامه اش ثبت شده اینجا برای GTX 1070 در نظر گرفته بشه!

@};-

باورش سخت که AMD همچین رو دستی خورده باشه.

این جوری AMD رسما به فنا رفته :(

لینک به دیدگاه

@};-

100 درصد همینطوره ، از همین الان ضعف کارت های مبتنی بر معماری پولاریس معلوم شده ، از نظر من معماری پولاریس فقط در بحث دما و مصرف بسیار بهتر از گرافیک های قبلی ای ام دی عمل می کند اما از نظر پرفورمنس فکر نکنم . به همین دلیل  ای ام دی که قرار بود اواسط سال 2017 کارت های " وگا " را معرفی کند روند تولید را جلو انداخته و قرار شده اکتبر همین سال میلادی دو پرچمدار از این سری را عرضه کند ، Vega10 و Vega11 دو تراشه بعدی این شرکت هستند که طبق شایعات پخش شده در فضای مجازی Vega 10 دارای 4096 هسته سایه زن و حدود 8 گیگابایت مموری از نوع HBM2 برای مقابله با دو کارت GTX 1080 و GTX 1070 و Vega 11 دارای 6144 هسته سایه زن و 16 گیگابایت مموری از نوع HBM2  هستش که قراره با تراشه بسیار قدرتمند پاسکال GP-100 مقابله کنه .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@};-

کجا اسم ریبرند برده شده میشه نشون بدید ؟؟ 41Wnh.gif41Wnh.gif

با نصف مصرفبرق .. با تعداد استریم پروسسورهایی برابر با کارت 7970 ...قدرت محاسباتی برابر با 290X یا همون 390X ...شما به این نتیجه رسیدی فقط اینکه باز پولاریس ریبرند 290X هست ؟؟؟ 41Wnh.gif

حالا گیریم ریبرند باشه اگه اینطور باشه که شاهکاره که فرض کن 7970 ریبرند شده برای مبارزه با 1070 یا 980TI این چیش عیب حساب میشه 8bogasg8sqf9jf14rxgc.gif8bogasg8sqf9jf14rxgc.gif یعنی یک معماری 4 سال پیش دوباره بیاد و از پس معماری تازه نفس بر بیاد

انودیا سه نسل کپلر و مکسول و پاسکال عوض کرده ولی AMD میخواد باز با معماری 4 سال پیشش مبارزه کنه 5981R.gif5981R.gif

پس اینطور باشه که شما میگی بنده که کارتم 290 هست و دو سه سالی از عمرش میگزره تا 3 یا 4 سال دیگه هم نیازی ندارم کارت عوض کنم اینطوری که ایولا داره _s6203_.gif_s6203_.gif

درضمن تراشه هاوایی 5.2 ترافلاپس قدرت محاسباتی داره شما از کجا اوردی 5.6

Assuming that each CU continues to consist of 64 stream processors (SP), you're looking at an SP count of 2,048. What's more, this chip is said to offer a single-precision floating point performance of 5.5 TFLOP/s, as claimed by AMD. To put this into perspective, the company had claimed 5.2 TFLOP/s for the "Hawaii"/"Grenada" based FirePro W9100, which launched earlier this February, and that SKU featured all 2,816 SP present on the chip. So this chip is definitely faster than most "Hawaii" based SKUs.

اولین عکس منتصب به پولاریس 10 :

2wd8bb1h8pqhyubt71u5.jpg

چقدر خوشگله لامصب :x :x

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

مشخص میشه 1080 که اندازه ی 980ti قیمت داره ، چقدر قدرتش بیشتره ؟ آیا ارزش ارتقا داره واسه کسانی که 980ti دارن؟!؟

من که فکر نکنم ، مگه اینکه کسی مایه دار باشه ، البته تا مشخص نشدن و بنچمارک گیری نمیشه نظر داد ، اینم در نظر گرفت که انویدیا درایوری بده بیرون که عملکرد سری 900 تحت تاثیر قرار بده و کاربران تشویق به تعویض کارت بکنه ، همون کاری با سری 700 کرد !!!!!!!!!

درست میگی حتما اینکارو میکنه از اومدن 1080 بی اندازه خوشحالم و از انویدیا خوشم میاد ولی با اینکارش بشدت مخالف و متنفرم

لینک به دیدگاه

کجا اسم ریبرند برده شده میشه نشون بدید ؟؟ 41Wnh.gif41Wnh.gif

با نصف مصرفبرق .. با تعداد استریم پروسسورهایی برابر با کارت 7970 ...قدرت محاسباتی برابر با 290X یا همون 390X ...شما به این نتیجه رسیدی فقط اینکه باز پولاریس ریبرند 290X هست ؟؟؟ 41Wnh.gif

حالا گیریم ریبرند باشه اگه اینطور باشه که شاهکاره که فرض کن 7970 ریبرند شده برای مبارزه با 1070 یا 980TI این چیش عیب حساب میشه 8bogasg8sqf9jf14rxgc.gif8bogasg8sqf9jf14rxgc.gif یعنی یک معماری 4 سال پیش دوباره بیاد و از پس معماری تازه نفس بر بیاد

انودیا سه نسل کپلر و مکسول و پاسکال عوض کرده ولی AMD میخواد باز با معماری 4 سال پیشش مبارزه کنه 5981R.gif5981R.gif

پس اینطور باشه که شما میگی بنده که کارتم 290 هست و دو سه سالی از عمرش میگزره تا 3 یا 4 سال دیگه هم نیازی ندارم کارت عوض کنم اینطوری که ایولا داره _s6203_.gif_s6203_.gif

درضمن تراشه هاوایی 5.2 ترافلاپس قدرت محاسباتی داره شما از کجا اوردی 5.6

Assuming that each CU continues to consist of 64 stream processors (SP), you're looking at an SP count of 2,048. What's more, this chip is said to offer a single-precision floating point performance of 5.5 TFLOP/s, as claimed by AMD. To put this into perspective, the company had claimed 5.2 TFLOP/s for the "Hawaii"/"Grenada" based FirePro W9100, which launched earlier this February, and that SKU featured all 2,816 SP present on the chip. So this chip is definitely faster than most "Hawaii" based SKUs.

شما چی رو مبنای مقایسه قرار میدی؟! الان Polaris باید با چی مقایسه بشه؟ تراشه های 28nm?! در اقدامی جانفشانه AMD تراشه 2 3 سال پیش خود را با مصرف و منابع پردازشی کمتر مورد هدف قرار داده؟! یا باید با محصولات پاسکال مورد قیاس قرار بگیرند!

برادر من قبلا هم گفتم قبل از ارسال سریع پست یک دو دو تا چهار تا کنید و حرف هایی نزنید که کل کمپانی AMD و خودتون رو زیر سوال ببرید؟!

دیگه کاربر دو روزه میفهمه منظور من از ریبرندینگ چی بوده ---> Polaris 10 5.5 TFLOPs < R9 290X 5.6 TFLOPS

GTX 1080 9 TFLOPS 180W 16nm | Polaris 10 5.5 TFLOPS 150W 14nm

5.2 ترافلاپس رو شما از کجا آوردی؟

من در مورد W9100 صحبت کردم یا R9 290X?!

AMD-Radeon-R9-290-Specifications.jpg

http://wccftech.com/amd-radeon-r9-290x-radeon-r9-290-specifications-confirmed/

https://www.techpowerup.com/gpudb/2460/radeon-r9-290x

http://www.tomshardware.com/news/amd-radeon-hawaii-specs-r9-290x-r9-290-release-date,24578.html

یه سرچ ساده در اینترنت دیگه کاری نداره که!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

اولین عکس منتصب به پولاریس 10 :

2wd8bb1h8pqhyubt71u5.jpg

چقدر خوشگله لامصب :x :x

اقا این عکس درسته ؟

دوتا 6 پین میخوره ؟ :-?

لینک به دیدگاه

شما چی رو مبنای مقایسه قرار میدی؟! الان Polaris باید با چی مقایسه بشه؟ تراشه های 28nm?! در اقدامی جانفشانه AMD تراشه 2 3 سال پیش خود را با مصرف و منابع پردازشی کمتر مورد هدف قرار داده؟! یا باید با محصولات پاسکال مورد قیاس قرار بگیرند!

برادر من قبلا هم گفتم قبل از ارسال سریع پست یک دو دو تا چهار تا کنید و حرف هایی نزنید که کل کمپانی AMD و خودتون رو زیر سوال ببرید؟!

دیگه کاربر دو روزه میفهمه منظور من از ریبرندینگ چی بوده ---> Polaris 10 5.5 TFLOPs < R9 290X 5.6 TFLOPS

http://www.tomshardware.com/news/amd-radeon-hawaii-specs-r9-290x-r9-290-release-date,24578.html

@};-

از نظر دوستان طرفدار ای ام دی سایت هایی مثل  techpowerup ، wccftech ، tomshardware و غیره متعلق به انویدیا هستند و ارزش دیدن و سر زدن به آن ها وجود نداره ! 

لینک به دیدگاه

درست میگی حتما اینکارو میکنه از اومدن 1080 بی اندازه خوشحالم و از انویدیا خوشم میاد ولی با اینکارش بشدت مخالف و متنفرم

طبیعیه دوست من. (*)

هیچکی دوست نداره که هر سال کارت گرافیکش رو عوض کنه و ضرر ببینه. *dry#

باور کنین فقط فقط به خاطر همین کار انویدیا بر خلاف گذشته به هیچ عنوان گرافیک انویدیا نمی گیرم. :|

لینک به دیدگاه

از نظر دوستان طرفدار ای ام دی سایت هایی مثل  techpowerup ، wccftech ، tomshardware و غیره متعلق به انویدیا هستند و ارزش دیدن و سر زدن به آن ها وجود نداره ! 

سایت Guru3d هم باید اضافه کنید چون بعد از انعکاس خبر شایعه محصولات Polaris سیل عظیمی از نیو یوزرها ریختن پای خبر کلی انتقاد و خط و نشان کشیدند برای سایت مورد نظر!

برادران همیشه در صحنه..... :دی نه خسته برادر... :laughing:

hlbx78onzyxq2ltpap8n.png

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@};-

اخوی بنده مبنا رو بر هیچ اساسی قرا نمیدم طبق گفته خود amd هست که گفته پولاریس نسبت به تراشه هاوایی 2.5 برابر پرفورمنس پروات داره

منظور مقایسه تراشه base هست چون با کاهش و افزایش فرکانسها این مقدار تغییر میکنه در اون متنی هم که گذاشتم و از سایت tech power هست گفته شده که منظور از مقایسه تراشه base هاوایی هست پس اگه اینطوری شما مقایسه کنی این مقدار در 390x که همون تراشه هاواییه منتها با فرکانس بالاتر بیشتر از 5.6 هست

شما یا خودتو زدی به اون راه یا مارو ....

مگه تراشه w9100 هاوایی نیست از لحاظ سخت افزاری و معماری هسته  چه فرقی با هم دارن میشه توضیح بدی ؟؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...