رفتن به مطلب

سوال و قیمت GTX 1080

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

کارت 1080 که بیاد روی لیون حدودا قیمتش چند در میاد؟

و اینکه با پاور 750 مشکلی نداره؟

سیستمم الآن اینه:

4790K

16GB

Asus VII Ranger

HDD

SSD

...

ممنون

لینک به دیدگاه

اصلا نمیشه نظر داد.

مطمعن باش اولاشم که بیاد قیمت فضایی داره مثه گذشته بعد گذشت چند ماه متعادل میشه قیمتا.

اگر فرضو بگیریم دلاری 5 تومن حساب کنن قیمتش 700 دلاره فک کنم. با 5تومن میشه حدود 3.5 تومن. این دوروبرا.

کارتیه که مصرفش کمه مطمعنن کافیه این پاور براش.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

سلام

کارت 1080 که بیاد روی لیون حدودا قیمتش چند در میاد؟

و اینکه با پاور 750 مشکلی نداره؟

سیستمم الآن اینه:

4790K

16GB

Asus VII Ranger

HDD

SSD

...

ممنون

سلام دوست گرامی.

قیمتش که دقیقا معلوم نیست و باید تا اون موقع صبر کنین.

پاورتون براش زیاد هم هست.

پردازندتون بسیار قویه و امکان نداره برای هیچ کارت گرافیکی کم بیاره.

رم 16 هم مناسبه و در کل باسیستم شما هیچ جای نگرانی نیست.

لینک به دیدگاه

خدا میدونه بعد از این که بیاد قیمتش چقدره ؟ :-?

GTX 1080 به پاور 500 وات و یک عدد کابل 8 پین نیاز داره ...

ویرایش شده توسط EhsanCPU
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اوایل موجودی فکر کنم حدود 2500الی 2700 بعد 3 ماه یه کم پایین میاد و موجودی بیشتر بشه

اوایل تیرماه تو ایران موجود میشه

لینک به دیدگاه

ضمنا با باندلتونم سازگاری کامل داره !

post-19389-0-60508600-1462820966_thumb.png         و  post-19389-0-93925100-1462821566_thumb.png

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

ببینید الان قیمت 1080 حدود 700 دلاره که با دلار 3450 میشه 2400

خوب معمولا تو ایران قیمتو بر اساس مقایسه با قدرت بقیه کارت ها میزارن. مثلا همین 1080 که قدرتش از titan x بیشتره فکر میکنین قیمتشو کمتر از اون میزارن که کارت های مکسول رو دستشون باد کنه؟ نه عزیز اینجور نیست. نهایت هم قیمت تایتان x

اینا صبر میکنن تا این کارت های مکسولو بفروشن و انبار ها خالی شه ( احتمالا کاهش قیمتم میدن ) بعد این پاسکال ها به قیمت واقعی نزدیک تر میشن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببینید الان قیمت 1080 حدود 700 دلاره که با دلار 3450 میشه 2400 خوب معمولا تو ایران قیمتو بر اساس مقایسه با قدرت بقیه کارت ها میزارن. مثلا همین 1080 که قدرتش از titan x بیشتره فکر میکنین قیمتشو کمتر از اون میزارن که کارت های مکسول رو دستشون باد کنه؟ نه عزیز اینجور نیست. نهایت هم قیمت تایتان x اینا صبر میکنن تا این کارت های مکسولو بفروشن و انبار ها خالی شه ( احتمالا کاهش قیمتم میدن ) بعد این پاسکال ها به قیمت واقعی نزدیک تر میشن.

مشکل اینجاست که دلار روی 3450 حساب نمی کنن!

این کارت ها هم شک ندارم اوایل ورودشون 3.5 قیمت می خورن! و 980 ti هم احتمالا تا 2600 دراپ می خوره  که فروششون مزاحم هم! نشه  :D 

لینک به دیدگاه

امید وارم یکبار برای همیشه تو گلوشون گیر کنه  

برای یک بار هم شده به فکر بغل دستی تون باشین اگه قیمت فضایی وارد کردن نخرین دنیا که اخر نمیشه 

لینک به دیدگاه

ببینید الان قیمت 1080 حدود 700 دلاره که با دلار 3450 میشه 2400 خوب معمولا تو ایران قیمتو بر اساس مقایسه با قدرت بقیه کارت ها میزارن. مثلا همین 1080 که قدرتش از titan x بیشتره فکر میکنین قیمتشو کمتر از اون میزارن که کارت های مکسول رو دستشون باد کنه؟ نه عزیز اینجور نیست. نهایت هم قیمت تایتان x اینا صبر میکنن تا این کارت های مکسولو بفروشن و انبار ها خالی شه ( احتمالا کاهش قیمتم میدن ) بعد این پاسکال ها به قیمت واقعی نزدیک تر میشن.

شدیدا با این نظر موافقم...

عموما عزیزان دست اندر کار با همین روش انبار هاشون خالی میکنن :( *dry#

لینک به دیدگاه

البته این رو هم در نظر بگیرید توی ایران توروم خیلی بالا هست و اون وارد کننده داره پول خواب گرافیکش رو هم حساب میکنه که به عبارتی میشه ماهی 50 هزار تومن برای هر یه 1080  و این هم در نظر بگیرید این وسط مغازه دارم هم بلاخر میخواد سود کنه و اجاره مغازه ماهی 5 - 15 تومنیش هم بده  و کشور های دیگه قانون گمرک رو نداره (چون واقعا یه قانون منسوخ شده هست که مثل زالو خون مردم رو میمکه)در نتیجه این  ها به صورت دمینو میخورن به هم و قیمت در آخر فضایی میشه ولی خوب توی کشور های دیگه این جور نیست اون مغازه داری که توی امریکا هست مستقیم از خود گیگا گرافیک 700 دلاری رو 650 دلار میخره و 50 دلار خودش سود میکنه و تورم هم اونجا اونقدر نیست که بخواد تاثیر گذار باشه ، گارانتی  هم که باز با خود شرکت گیگا هست در نتیجه برای یه فردی که در امریکا هست یه گرافیک 700 دلاری در میاد 700 دلار ولی توی ایران یه گرافیک 700 دلاری در میاد 900 تا 950 دلار.

اصلا بگم سود وارد کننده به وارد کردنش پس در نتیجه واسطه های این وسط میشن

گمرک

مغازه دار

پول خواب قطعه

گارانتی 

.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

البته این رو هم در نظر بگیرید توی ایران توروم خیلی بالا هست و اون وارد کننده داره پول خواب گرافیکش رو هم حساب میکنه که به عبارتی میشه ماهی 50 هزار تومن برای هر یه 1080  و این هم در نظر بگیرید این وسط مغازه دارم هم بلاخر میخواد سود کنه و اجاره مغازه ماهی 5 - 15 تومنیش هم بده  و کشور های دیگه قانون گمرک رو نداره (چون واقعا یه قانون منسوخ شده هست که مثل زالو خون مردم رو میمکه)در نتیجه این  ها به صورت دمینو میخورن به هم و قیمت در آخر فضایی میشه ولی خوب توی کشور های دیگه این جور نیست اون مغازه داری که توی امریکا هست مستقیم از خود گیگا گرافیک 700 دلاری رو 650 دلار میخره و 50 دلار خودش سود میکنه و تورم هم اونجا اونقدر نیست که بخواد تاثیر گذار باشه ، گارانتی  هم که باز با خود شرکت گیگا هست در نتیجه برای یه فردی که در امریکا هست یه گرافیک 700 دلاری در میاد 700 دلار ولی توی ایران یه گرافیک 700 دلاری در میاد 900 تا 950 دلار.

گمرک

مغازه دار

پول خواب قطعه

گارانتی 

.

اگه یه نظارت درست حسابی روی این موارد باشه حتما هم نیاز نیست تورم صفر بشه چون خود وارد کننده ها نمیرن تو مغازه که خرید کنن از تولید کننده با تخفیف می خرن وبعد قیمت اصلی رو به اضافه سودشون می کنن بعد از این می مونه مشکل گمرک که روز به روز داره اوضاعش تاسف برانگیز تر می شه پول خواب قطعه هم که تو کشور هایی مثل  ما طبیعی  و می مونه وگارانتی که باز وارد کننده روی قطعش میکشه که همونطور می دونین وضع اکثر گارانتی ها ایران از خراب هم خراب تره ودر نهایت میرسه به مغازه دار که اونم با وجود نظارت ظاهری که وجود داره وضعش انچنان خوب نیست 

و این میشه که ما ها مجبوریم 300 دلار یا بیشتر برای چیزایی که ربطی به ما نداره بپردازیم

مشکل اول واردکنندس که می دونیم اکثرا دست چه کسایی هست  با سو استفاده از تحریم ها ونبود شرکت اصلی درایران از اب گل الود ماهی میگیرن که این مشکل فقط به دست دولت ونظام حل میشه که توجه ورغبتی به مسائل کامپیوتری ندارن ولی با نظارت بر این شرکت های گارانتی کننده یا وارد کننده تا حدودی میشه مشکل حل کرد 

لینک به دیدگاه

شما عللحساب سيستمت رو به نسل شيش اسكايل لايك ارتقا بده كه بستر بهتر آماده بشه... :D

در مورد سؤالتون از پاور كه ميشه ميگفت خيلى هم كافيه چون هر نسل جديدى كه مياد مصرفش كمتر هم ميشه

لینک به دیدگاه

حالا این چیزا رو بیخیال شین

cpu هامون واسش گلوگاه نشه یه وقت؟

i5 6600k دارم من

ویرایش شده توسط amirfd96
لینک به دیدگاه

گمرک

مغازه دار

پول خواب قطعه

گارانتی 

.

یک نکته رو هم فراموش کردید که در خارج از ایران سرویس Online ordering هست که بیشتر عزیزانی که دستی بر اتش دارند از سرویس ها استفاده میکنن که باعث کاهش هزینه های فروشنده میشه که درنتیجه کاهش قیمت نهایی جنس

در ایران هم گارانتی کننده با وارد کننده عموما یکی هستند که در نهایت به ضرر مصرف کننده هست

اگه یه نظارت درست حسابی روی این موارد باشه حتما هم نیاز نیست تورم صفر بشه چون خود وارد کننده ها نمیرن تو مغازه که خرید کنن از تولید کننده با تخفیف می خرن وبعد قیمت اصلی رو به اضافه سودشون می کنن بعد از این می مونه مشکل گمرک که روز به روز داره اوضاعش تاسف برانگیز تر می شه پول خواب قطعه هم که تو کشور هایی مثل  ما طبیعی  و می مونه وگارانتی که باز وارد کننده روی قطعش میکشه که همونطور می دونین وضع اکثر گارانتی ها ایران از خراب هم خراب تره ودر نهایت میرسه به مغازه دار که اونم با وجود نظارت ظاهری که وجود داره وضعش انچنان خوب نیست 

و این میشه که ما ها مجبوریم 300 دلار یا بیشتر برای چیزایی که ربطی به ما نداره بپردازیم

مشکل اول واردکنندس که می دونیم اکثرا دست چه کسایی هست  با سو استفاده از تحریم ها ونبود شرکت اصلی درایران از اب گل الود ماهی میگیرن که این مشکل فقط به دست دولت ونظام حل میشه که توجه ورغبتی به مسائل کامپیوتری ندارن ولی با نظارت بر این شرکت های گارانتی کننده یا وارد کننده تا حدودی میشه مشکل حل کرد 

موافق بالا بردن نظارت هستم و این که هم اکنون نظارت کم هست و کیفیت خدمات شرکت های واردکننده یا گارانتی کننده بسیار پایین اما به نظرم بهتر هست ابتدا مشکل اصلی که همون گمرگ بر قطعات الکترونیکی هست حل بشه

چون ما که کارخانه تولید پردازنده یا مادربرد یا حتی رم و دیگر موارد رو نداریم اما یک روز شاهد کاهش گمرگ و یک روز شاهد افزایش گمرگ هستیم که این مورد باعث ایجاد مشکلات میشه

حالا این چیزا رو بیخیال شین

cpu هامون واسش گلوگاه نشه یه وقت؟

i5 6600k دارم من

خیر 6600 مطمنن کاملا میتونه از پس این کارت بربیاد تو حالت تک کارته

لینک به دیدگاه

والا بعد این همه وقت هنوز 980Ti حدود 2800 هست. خدا رحم کنه معلوم نیست 1080 چند دربیاد...

من آشنا اونور آب دارم که میتونه بفرسته ولی میترسم به دستم نرسه چون گمرک بی قانونه. کسی از روش های ارسال کالا به ایران اطلاع داره؟

لینک به دیدگاه

اصلا نمیشه نظر داد.

مطمعن باش اولاشم که بیاد قیمت فضایی داره مثه گذشته بعد گذشت چند ماه متعادل میشه قیمتا.

اگر فرضو بگیریم دلاری 5 تومن حساب کنن قیمتش 700 دلاره فک کنم. با 5تومن میشه حدود 3.5 تومن. این دوروبرا.

کارتیه که مصرفش کمه مطمعنن کافیه این پاور براش.

استاد شما افق آینده مملکت رو با دلاری 5 تومان برای چه سالی بستید؟

لینک به دیدگاه

استاد شما افق آینده مملکت رو با دلاری 5 تومان برای چه سالی بستید؟

فکر کنم همین الانم با یه حساب سرانگشتی وضع بازار تو ایرانو میشه حساب کرد که در بدترین نمونه ها مثل Amazon Kindle که قیمت 110 دلاره تو آمریکا و تو ایران 700 هزار فروخته میشه که حساب کنی دلار رو تقریبا 7000 تومن برات در اومده 

الان هم GTX980 Ti به قیمت 625 دلار از سایت آمازون و در آمریکا قابل خریده که تو ایران میبینی قیمت نزدیک 2680 تومنه که میشه 4200 دلاری که تازه با فرض اینه که از آمازون وارد کرده باشن :) مطمئن باش محصولی که تازه وارد بازار میشه رو زیر 5000 تومن دلاری با من و شما حساب نمیکنن 

والا بعد این همه وقت هنوز 980Ti حدود 2800 هست. خدا رحم کنه معلوم نیست 1080 چند دربیاد...

من آشنا اونور آب دارم که میتونه بفرسته ولی میترسم به دستم نرسه چون گمرک بی قانونه. کسی از روش های ارسال کالا به ایران اطلاع داره؟

تنها کاری که میتونن بکنن اینه که وسیله رو با مسافر بفرستن یا خودشون بیارن و امیدوار باشن چیزی نگن تو فرودگاه ( که البته اکثرا چیزی نمیگن برای یه وسیله الکترونیکی)

ویرایش شده توسط rainer
لینک به دیدگاه

هر چقدر ٩٨٠ بود تو بازار قيمتش (چه دوران اولش چه الان) ميشه قيمت اون + ٤٠٠ تومن اينا (چون ١٠٨٠ حدود ٥٠ دلار از ٩٨٠ گرون تره قيمت اصليش)

لینک به دیدگاه

فکر کنم همین الانم با یه حساب سرانگشتی وضع بازار تو ایرانو میشه حساب کرد که در بدترین نمونه ها مثل Amazon Kindle که قیمت 110 دلاره تو آمریکا و تو ایران 700 هزار فروخته میشه که حساب کنی دلار رو تقریبا 7000 تومن برات در اومده 

الان هم GTX980 Ti به قیمت 625 دلار از سایت آمازون و در آمریکا قابل خریده که تو ایران میبینی قیمت نزدیک 2680 تومنه که میشه 4200 دلاری که تازه با فرض اینه که از آمازون وارد کرده باشن :) مطمئن باش محصولی که تازه وارد بازار میشه رو زیر 5000 تومن دلاری با من و شما حساب نمیکنن 

تنها کاری که میتونن بکنن اینه که وسیله رو با مسافر بفرستن یا خودشون بیارن و امیدوار باشن چیزی نگن تو فرودگاه ( که البته اکثرا چیزی نمیگن برای یه وسیله الکترونیکی)

خوب برادر گرامی کارت گرافیک و کلا" قطعات کامپیوتری و گوشی که نان شب نیست

یک اصلی هست به نام عدم تمایل خرید مشتری به علت قیمت ارائه شده غیر واقعی

یک مدت خرید انجام نشه و واردکنندگان عزیز خواب پولها شونو حساب کنند و ضررهای روزانه ای که متحمل میشوند به خاطر اینکه پولهاشون برگشتی نداره برای واردات جدید مجبور به متعادل سازی میشوند چطور که الان مین و کارت گرافیک اختلاف جزئی با بازار دنیا دارند و یا سی پی یو که تقریبا" همسان هست

در کل اگر دوستان عجله به خرج ندهند متعادل میشه قیمت ها بعد از 3 هفته ولی خیز بردارید برای خرید حتی با قیمت های نجومی معلومه قیمت پایین کشیده نخواهد شد.

لینک به دیدگاه

خوب برادر گرامی کارت گرافیک و کلا" قطعات کامپیوتری و گوشی که نان شب نیست

یک مدت خرید انجام نشه و واردکنندگان عزیز خواب پولها شونو حساب کنند و ضررهای روزانه ای که متحمل میشوند به خاطر اینکه پولهاشون برگشتی نداره برای واردات جدید مجبور به متعادل سازی میشوند چطور که الان مین و کارت گرافیک اختلاف جزئی با بازار دنیا دارند و یا سی پی یو که تقریبا" همسان هست

در کل اگر دوستان عجله به خرج ندهند متعادل میشه قیمت ها بعد از 3 هفته ولی خیز بردارید برای خرید حتی با قیمت های نجومی معلومه قیمت پایین کشیده نخواهد شد.

البته بنده هم چیزی در مخالفت با این موضوع نگفتم. واقعا قبول دارم چیزی که میگی رو و تو قیمت های CPU درست میگید. کلا صحبت از این بود که کاری به افق مملکت نداره و بحث واردکنندگان و بازاره :)

لینک به دیدگاه

که در 90% ایرانی ها وجود نداره و زمان رویاروی با آن از خود مقاومت نشان میدهند. :D 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...