رفتن به مطلب

خرید سیستم تا یک میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان گل من می خواستم یک سیستم بخرم تا 1میلیون بدون مانیتور

می خواستم شما هم من را راهنمایی کنید سیستم intel یا amd ولی intel باشد خیلی بهتر هست.

مادبورد گیگا یا اسوس با قابلیت جدید که(usb3وsata6 و......داشته باشد)

cpu =cori باشد

کارت گرافیک (atiیا geforce باشد HD ,DVI هم داشته باشد اگر geforce باشد بهتر است)

هارد هم 1ترابایت ( western digital یا seagate کدام بهتر هست)

رم هم 4GB باشد( Corsair Dominator یا یک رم بهتر از این باشد)

دی.وی.دی رایتر (plaxtor یا HP کدام بهتر هست)

پاور هم green باشد

کیس هم x3 green هست

و در آخر یک مانیتور 21 یا 23 LED که فرق نمی کند کدام مدل باشد DVI , HDMI را به خوب ساپورد کند ویک اسپیکر خوب که فکر کنم بهترین edifier باشد.وقیمت مانیتور تا 300 هزارتومان و اسپیکر تا 50 تومان باشد.

ویرایش شده توسط aryaee
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان گل من می خواستم یک سیستم بخرم تا 1میلیون بدون مانیتور

می خواستم شما هم من را راهنمایی کنید سیستم intel یا amd ولی intel باشد خیلی بهتر هست.

مادبورد گیگا یا اسوس با قابلیت جدید که(usb3وsata6 و......داشته باشد)

cpu =cori باشد

کارت گرافیک (atiیا geforce باشد HD ,DVI هم داشته باشد اگر geforce باشد بهتر است)

هارد هم 1ترابایت ( western digital یا seagate کدام بهتر هست)

رم هم 4GB باشد( Corsair Dominator یا یک رم بهتر از این باشد)

دی.وی.دی رایتر (plaxtor یا HP کدام بهتر هست)

پاور هم green باشد

کیس هم x3 green هست

و در آخر یک مانیتور 21 یا 23 LED که فرق نمی کند کدام مدل باشد DVI , HDMI را به خوب ساپورد کند ویک اسپیکر خوب که فکر کنم بهترین edifier باشد.وقیمت مانیتور تا 300 هزارتومان و اسپیکر تا 50 تومان باشد.

درود دوست عزيزم مطالبت رو خوندم و پيشنهاد من به شرح زير هستش براي يك كيس با قيمتهاي حدودي امروز :

M.B asus P7P55D e lx = 190

cpu 760 i5 = 248

hdd 1tb seagate = 66

ram corsiar 4gb dominator = 130

VGA 460GTX EVGA 1gb = 253

case green x3 = 74

power 635w green = 102

dvd rw samsung or sony or liteon = 26

dvd rw hp = 31 ارزش خريد نداره

LED MS238H asus = 345

s.p edifire m1550 = 58

لینک به دیدگاه

دوست عزیز استفادتون بری این سیستم چیه ؟؟

اگر گیم است که همین سیستمی که اقای حسینی معرفی کردن کاملا ایده اله و با اون مانیتور از بازیها واقعا لذت خواهید برد.

اگر برای کار با برنامه ها و کلا application هاست یک 6 هسته ای AMD به صرفه تر است دوست عزیز !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

M.B Gigabyte -890XA-UD3 250t

CPU PHENOM II X6 1055T 200t

RAM corsiar 4gb dominator 130t

VGA SAPPHIRE HD 6850 1GB DDR5 260t

H.D.D W.D black 1TB 32MB 100t

case green x3 75t

Power Green GP485B-US 72t

LED MS238H asus 345t

اینم بر پایه ی AMD که گرافیک HD 6850 آماده ی کراس فایر هست .

لینک به دیدگاه

M.B Gigabyte -890XA-UD3 250t

CPU PHENOM II X6 1055T 200t

RAM corsiar 4gb dominator 130t

VGA SAPPHIRE HD 6850 1GB DDR5 260t

H.D.D W.D black 1TB 32MB 100t

case green x3 75t

Power Green GP485B-US 72t

LED MS238H asus 345t

اینم بر پایه ی AMD که گرافیک HD 6850 آماده ی کراس فایر هست .

الان هارد سامسونگ 1TB F3 پیدا میشه؟؟ اگر میشه هاردتون رو حتما F3 بگیرید. یک سرو گردن از بقیه هاردهای مکانیکی بالاتره و از WD black هم ارزونتره ! برای intel یا AMD فرقی نیمکنه !

در ضمن پیشنهاد میکنم باری AMD مادربرد ارزونتر بردارید. که پاور رو بتونید همون 630 وات گرین بردارید !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز .

به نظر من یکم صبر کن که cpu جدید اینتل یا همون پل شنی رو خریداری کنی.فکر کنم آقای حسینی تا چند وقته دیگه بیاره .

Intel Core i5-2500

http://lioncomputer....product_id=3114

ASUS P8P67

http://lioncomputer....product_id=3112

این سی پی یو فکر کنم قیمتی تا حدود 260 تا 300 تومن داشته باشه اما خیلی ساختار جدیدی داره و سی پی یو های گرون قیمتتر از خودشو پشت سر گذاشته و به نسبت قیمتی که داره یه شاهکار محسوب میشه و cor i7-2600k که 100 دلار از 2500 گرونتره از لحاظ قدرت هم در حد cor i7 980Xو در ضمن خیلی اورکلاک پذیر تره.که با اور کلاک به راحتی 980X رو پشت سر میذاره

Rose.gif

قدرت خواندن و نوشتن حافظه

http://www.guru3d.co...a-ud4-review/14

http://www.guru3d.co...2600k-review/18

بازیها

http://www.guru3d.co...a-ud4-review/20

http://www.guru3d.co...a-ud4-review/18

http://www.guru3d.co...a-ud4-review/19

ویرایش شده توسط Hurmuz
لینک به دیدگاه

حرف این دوستمون هم کاملا منطقیه...فقط من فکر میکنم به دلیل قیمت گذاری های عجیب و غریب وارد کننده اسوس رو مادربردها قیمت مادربرد یک خورده بالا در بیاد. بهتره منتظر ماردبرد از برندهای دیگر باشید ولی در این مورد که اون پردازنده یک شاهکاره شکی نیست و sandy bridge واقع خوب ظاهر شده. همون طور که دوستمون گفت عملکردش به پردازنده 1000 دلاری 980 بسیار نزدیکه و با یک خورده اورکلاک میزنه رو دستش. این هم یکی دیگر از اپشناتون هست که کمی صبر و حوصله به خرج بدید و منتظر بمونید. 2-3 هفته دیگه وارد ایران میشه !گ

ویرایش : الان دوباره review i5 2500k رو از اول خوندم . هر بار که میخوانم بیشتر به قدرت بی نظیر مهندسی جدید اینتل پی میبرم. بهترین خرید برای اون رنج قیمت تنها چیزیه که میشه برای i5 2500k و i7 2600k به کار برد البته 2500K بیشتر میصرفه و 100 دلار ارزنتره !. جالبیش اینه که اینا برای طیف main-stream و میان قیمت هستند ولی با 980 کل کل میکنه @};-. من خودم 10 ساله دارم AMD استفاده میکنم و میشه گفت fan-boy پر و پا قرص AMD هستم ولی بهتون پیشنهاد میدم 2-3 هفته صبر کنید بعد سیستم رو ببندید. پشیمون نمشید !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

دوستان Intel Core i5-2500 تو بازار ایران آمده یا نه اگر آمده قیمت چند هست؟

میشود مشخصات دقیق رمram corsiar 4gb dominator و گرافیکVGA 460GTX EVGA 1gb را بگین?

ویرایش شده توسط aryaee
لینک به دیدگاه

دوستان Intel Core i5-2500 تو بازار ایران آمده یا نه اگر آمده قیمت چند هست؟

میشود مشخصات دقیق رمram corsiar 4gb dominator و گرافیکVGA 460GTX EVGA 1gb را بگین?

دوست گلم فعلا هيچ مدلي از 1155 در بازار موجود نيستش ولي حتما به زودي سر و كلشون پيدا ميشه . البته يه چيزي رو ميخوام براي ساير دوستان سورپرايز نگه دارم و بعدا اعلام ميكنم در اين رابطه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حواست باشه دو مدل پردازنه i5 2500 داریم. یکی همون i5 2500 معمولی است و دیگری i5 2500k است .تنها فرقشونم اینه که i5 2500k ضریب باز داره و صرفا برای اورکلاک هست و به همین دلیل قیمت جهانیش تقریبا 30 دلار از مدل اول گرونتره. تنها فرقشون همینه.

البته i5 2500k توانایی اورکلاک خارقالعاده ای داره و با یک کولر خوب من تا دلت بخواد رکوردهای 4.8 و حتی 5GHZ دیدم اونم رو air-cooling . جدا مغز ادم سوت میشکه !

نحوه اورکلاینگ در sandy bridge کاملا با نسلهای قبل تفاوت داره و اصلا مثل قبل نیست. با یک پردازنده ضریب بسته شما حداکثر چند صد مگاهرتز میتونی اور کنی و بیشتر نمشه ولی وقتی ضریب باز باشه 1 گیگاهرتز اورکلاک رو شاخشه و خیلی راحت تا 1.3 و حتی 1.5 گیگاهرتز هم میشه اور کرد.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

نظر دوستان راجع به LED های زیر چیه:آیا این مدل فول اچ دی هستن. به ترتیب کیفیت کدوم بهتره ؟

LED LS248H آیا این LED در ایران موجود هست؟

LED ASUS VE228H

Asus ML238H

LED SAMSUNG PX2370

LGW2261 Vp

LED LG 2250T

ویرایش شده توسط aryaee
لینک به دیدگاه

سلام دوستان کارت گرافیک که آقای حسینی معرفی کرد خوب هست ولی یک از دوستان گفت که کارت گرافیک 6850 sapphire این هم قیمت است وازVGA 460GTX EVGA 1gb بهتر است آیا درست است یا خیر من بیشتر بازی میکنم

با تشکر.

ویرایش شده توسط aryaee
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نظر دوستان راجع به LED های زیر چیه:آیا این مدل فول اچ دی هستن. به ترتیب کیفیت کدوم بهتره ؟

LED LS248H آیا این LED در ایران موجود هست؟

LED ASUS VE228H

Asus ML238H

LED SAMSUNG PX2370

LGW2261 Vp

LED LG 2250T

اون ال جی 2261VP فکر کنم LCD باشه سامسونگ هم فقط اسمش در اومده اگه بتونی ASUS بخری از همه اینا بهتره :o

لینک به دیدگاه

دوستان کدام مدل این ASUS - 23" - ML238H - LED

یا این مدل ASUS - 23" - MS238H - LED

آخه بعضی دوستان می گویند این دو LED مشکل دارن یکی از این مشکل این هست که بدنه پلاستیکی مشکی براق دارند ودومی مشکل این هست که مانیتور را نمی توانی تنظیم کنید آیا راست هست یا خیر ؟

ویرایش شده توسط aryaee
لینک به دیدگاه

دوستان کدام مدل این ASUS - 23" - ML238H - LED

یا این مدل ASUS - 23" - MS238H - LED

آخه بعضی دوستان می گویند این دو LED مشکل دارن یکی از این مشکل این هست که بدنه پلاستیکی مشکی براق دارند ودومی مشکل این هست که مانیتور را نمی توانی تنظیم کنید آیا راست هست یا خیر ؟

تفاوت اين دو مدل فقط در پايه هاشونه و در مشخصات تفاوتي ندارن .

ايا بدنه مشكي براق مشكلي داره ؟؟؟؟؟؟؟ كه شركت اسوس روش سرمايه گذاري كرده ؟

منظور از تنظيم فكر كنم مدل MS238 هستش كه چون پايه نداره از نظر درجه ديد نميشه تنظيمش كرد ولي اين مشكل در ML حل شده

لینک به دیدگاه

دوستان از بین این دوتا کدام CPU را خریداری کنم هردو یک قیمت هستن Intel Core i5 - 3.3GHz - 2500K یا Intel Core i7 - 3.4GHz - 2600

ویرایش شده توسط aryaee
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان از بین این دوتا کدام CPU را خریداری کنم هردو یک قیمت هستن Intel Core i5 - 3.3GHz - 2500K یا Intel Core i7 - 3.4GHz - 2600

با درود:

دوست عزیز ، می توانید به لینک زیر رفته و تفاوتها را در تستها مشاهده کنید.

http://lioncomputer....__20#entry61489

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB - Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...