رفتن به مطلب

ساخت بلاک طرح EKWB

Recommended Posts

20d8ae838718eecd74154b8fa18cc83c.jpg

تهیه فیتینگ و تیوبینگ مناسب

ساخت مخزن سایز 250mm و 150mm

36d1a4e58a1cf7dc4a6c4b7a4741c6b6.jpg

ساخت بلوک cpu مدل ...

5c375371cd7d2e8a0a39f9223ae63d94.jpg

b66acb8cf7fdec7e527ffcd3b0750255.jpg

320ebc28036b0528ce8d57de503524e3.jpg

تهیه تیوبینگ و اتصالات مناسب جهت جمع اوری واتر کولر openlopیا کاستو

a19c62a7e8c95edaa53cab5d1a293c5e.jpg162e7482077e49239720518df94c6d42.jpg8d01803fea6681a712832c40d8a7a65e.jpg5baa7f9f4f4e39afd4b547b442d8284d.jpg6e0718cb6dcc89d352c8081b2e189e43.jpg

560137bc726b3197c93d02df489a9c61.jpg

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

بلاک رو ساختی؟

از چه متریالی هست؟

هم از المینیوم و هم مس میشه واسه کف که با پردازنده تماس داره ساخت و قاب روش حتما پلکسی بخاطر زیبایی و سبکتر بودن و راحتر هم تراش میخوره

خودم بلاک دارم و تو طراحی ونحوه ساخت و تهیه جنس و متریال هیچ مشکلی ندارم کافیه فقط نیاز باشه تا اقدام به ساخت کنم

و البته بخاطر ریسک نمیشه پیشتر شروع به ساخت کنم چون هزینه بردار هست اما کاملا تست شده و قابل اجرا مطابق تمام استانداردهاش هست

بیشتر وقت و بوجه رو واسه ساخت یه نوع بلوک فول کاور vga میخوام بگذارم که نتیجه حاصل شده مطمین هستم خیلی خیلی جالب در میاد از کار [emoji4] البته تمام شرایط بسته به بوجه سفارش دهنده داره

میشه گرونتر یا ارزونتر تمام بشه و از نظر من بهترین بلوک همین مدل EKWB هست

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان ساخته خوده بلاک به تنهایی 

با جنسی که ناقل بهتر حرارت باشه مثله مس 

قدر در میاد 

چون برای گرافیک خروجی ها باید از بقل باشه 

صرفا برای خوده جیپیو نه الباقی 

لینک به دیدگاه

الان ساخته خوده بلاک به تنهایی

با جنسی که ناقل بهتر حرارت باشه مثله مس

قدر در میاد

چون برای گرافیک خروجی ها باید از بقل باشه

صرفا برای خوده جیپیو نه الباقی

اگر هم از بلوک cpu و هم بلاک vga بخوای استفاده کنی! جای فیتینگ بلوک vga باید از بغل باشه تا بتونید راحتر لوله کشی کنید

خب بخاطر همین مشکل 4تا سوراخ فیتینگ تعبیه میشه...

((( دو تا از رو دوتا از بغل))) و دو تا از سوراخ ها بسته میشه تا در صورت نیاز بتونید هر طور که چیدمان و لوله کشی دوست دارید انجام بدید

بنده خیلی خیلی سعی میکنم قیمت از بلاک raystrome برند xspc که مدل رایج و موجود بازار ما هست ارزونتر ،با نصب راحتر و قابلیت تعویض تمام قسمت ها تمام و درست بشه

قیمت نهایی فقط در صورت سفارش خصوصی عرض میکنم

با در نظر گرفتن اینکه همین مدل ekwb{{بلوک که عکسش رو گذاشتم }} بخواین اماده بخرین دقیقا 500 هزار تومن تمام میشه و مدل raystrome برند xspc دقیقا بین 270 تا 300 تومن و هیچ قطعه جای گزین واسه خرابی های اینده نداره و این یعنی ایراد

اما بلوک ی که ساخت اینجا باشه حتما حتما میشه با قطعه جایگزین در اینده گارانتی کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان این عکس بلاک که گزاشتید خودتون ساختید یا ماله EK هست ؟

لینک به دیدگاه

الان این عکس بلاک که گزاشتید خودتون ساختید یا ماله EK هست ؟

این مال EK هست برادر[emoji12] اما دقیقا همین مدل رو طراحیش رو دارم و کاملا اماده ساخت هست

در اصل میشه (((کپی برابر اصل)))

بخاطر فقر شدید این بخش نیاز[emoji4]

لینک به دیدگاه

با سلام

کار بسیار خوب و خلاقانه ای انجام دادید ( پروژه مشابهی داشتم که در مرحله اجرا توقف خورد )

لطفا در مورد ابعاد بلاک و مخزن ساخت خودتون بفرمایید

پیغام شخصی هم برای شما ارسال شد.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیزم

اگه به مس نیاز داشتی میتونم بهت بدم...

تنها کاربرد شمش های مسی که دارم اینه که میذارم لای در اتاقم که باز بمونه :|  :D

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم

تنها کاربرد شمش های مسی که دارم اینه که میذارم لای در اتاقم که باز بمونه :|  :D

:D

همونی که 10 کیلو بود

فکر کنم یه دو جین بلاک بشه باهاش درست کرد :D

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم

تنها کاربرد شمش های مسی که دارم اینه که میذارم لای در اتاقم که باز بمونه :| :D

ارادت سایز سه میل ورق شو اماده دارم به طور لوله ای هم دارم کافیه فقط مثل کالباس ببرم ،مرسی از شما

با سلام

کار بسیار خوب و خلاقانه ای انجام دادید ( پروژه مشابهی داشتم که در مرحله اجرا توقف خورد )

لطفا در مورد ابعاد بلاک و مخزن ساخت خودتون بفرمایید

پیغام شخصی هم برای شما ارسال شد.

موفق باشید.

سایز مخزن طبق استاندارهای خودش هست 10,15,25, متداول ترین سایز ها مگر یه نفر بخواد سایز خواصی بسازه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تهیه فیتینگ و تیوبینگ مناسب

ساخت مخزن سایز 250mm و 150mm

ساخت بلوک cpu مدل ...

320ebc28036b0528ce8d57de503524e3.jpg

تهیه تیوبینگ و اتصالات مناسب جهت جمع اوری واتر کولر openlopیا کاستوم لوپ

d35f889aebbbd7ee4750830cc473f5a3.jpg

خوب این شد 

شما باید هزینه ساخت رو مطرح کنی 

هزینه هاتونو در نظر بگیرید + دست مزد 

بگید فلان 

تا بشه روش فکر کرد 

هم قیمت که خوب نباشد باشه 

یه حساب سر انگشتی بزنید 

لینک به دیدگاه

خوب این شد

شما باید هزینه ساخت رو مطرح کنی

هزینه هاتونو در نظر بگیرید + دست مزد

بگید فلان

تا بشه روش فکر کرد

هم قیمت که خوب نباشد باشه

یه حساب سر انگشتی بزنید

قیمت نهایی بعد از تکمیل بسته بندی محصول و تکمیل قالب و راه اندازی فروشگاه انلاین ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت نهایی بعد از تکمیل بسته بندی محصول و تکمیل قالب و راه اندازی فروشگاه انلاین

:wacko:  :wacko:  :wacko:

لینک به دیدگاه

تهیه محصولات Ek اعم از کولانت _فیتینگ،تیوبینگ سخت و نرم ،پمپ,مخزن و رزروار،پایه و استند نگه دارنده ،کلیه محصولات برند EK در رابطه با واتر کولینگ قابل سفارش هست فقط سایت www.notec.ir زمان تحویل کمتر از سه هفته

دوستان خودم فیتینگ هاش رو سفارش دادم رسیده دستم کولانت هم توجه کنید اصلا اجازه واردات نداره بخاطر ممنوعیت مایعات ،بصورت کاملا سفارشی در هر رنگ و اندازه میتونید سفارش بدید.

در ضمن تو تهیه پمپ و مخزن و فیتینگ و اتصالات موجودی خودم هم میتونم کمک کنم

سر فرصت عکس محصولاتی که موجود هست رو میگذارم

لینک به دیدگاه

d4b5af02f3f30a6b2b7b6fc53f82bfb4.jpg

کیفیت=استاندارد=نصب اسان= سایز و اندازه دلخواه 42cb0114c88b8e8b168cbc3191eea186.jpg

زیباست

003485ebc3f79641da815e187c937c70.jpg

53a82c672713b0a7b3d7eebaa8b1fef0.jpg

مهم ترین قسمت ساخت بلاک و مخزن شکل تجاری و قابل پسندش هست و از عکسها کاملا مشخصه که شکل و اندازه و جنس استاندار و متداول و نمیتونه چیزی کمتر از بهترین ها داشته باشه

رنگ دلخواه مدل و سایز دلخواه و از همه مهمتر متریال دلخواه نسبت به بوجه مصرف کننده0bcfa8f41ba18f8a8ccf631b7180e690.jpg

faf62023cfa9bfcc5127400d44bfdb43.jpg

071ab8ce1116eecce2a9e0397923f1b7.jpgbb7cea53f6097f099c0537fa2dd42201.jpg

لینک به دیدگاه

de5cf28c454d254807a86147bc017800.jpg40ba64c49b96a823f4c6f2d2d1656c7e.jpg2ab3d52cf5c82a842369d22e4ad1b355.jpgbb93574bdd8eae4ed0f75ebd4d2b428c.jpg2d21b6e603803658aae6abdf768917a9.jpg6bd17aa41c88b83d00a82ccc5ca90762.jpged605cc9de3aadf39fecea2a084400f3.jpg9597e38e79829bd3124d2fd722370158.jpgb157f56496902653b32d0f5d825c6651.jpg6362f623075acf549c6ac0f8a4133e3a.jpg

WWW.notec.ir

سایت تخصصی واتر کولینگ و اشنایی با ساختار واتر کولینگ های کاستوم و قطعات مورد نیاز

لینک به دیدگاه

چجوری می خواید micro channel بسازید؟؟؟

تراکم micro channel تا چه حدی مد نظرتون هست؟؟؟

مثلا به نظر من supremacy های ek تراکم خیلی خوبی داره....

لینک به دیدگاه

چجوری می خواید micro channel بسازید؟؟؟تراکم micro channel تا چه حدی مد نظرتون هست؟؟؟ مثلا به نظر من supremacy های ek تراکم خیلی خوبی داره....

تراکم باید به فرض طوری باشه که جذب خورده ریزه نداشته باشه

برای جذب بیشتر خورده ضرات میشه بین راهی تصفیه استفاده کرد یا مخزن های خود ek از یه طوری ابری جهت تصفیه کف مخزن استفاده کرده

حالا از نظر تخصصی شرکت ek خودش کف بلاک ها رو از چند نمونه متریال از جمله مس ،نیکل المینیوم و حتی طلا با شیار های متفاوت استفاده کرده ،فرق قیمت ها هم بخاطر همین هست

اما اینجا بخاطر محدودیت کارگاه و گرونی ابزارش مجبورم طراحی رو ساده و تراکم کمتر بگیرم نه اون حدی که کارایی و خاصیت بلوک‌ رو از بین ببره ،

حالا این شیار ها میتونه بصورت مارپیچ ،راه راه ،یا شطرنجی باشه و مشکل ترین شکل این micro channel شطرنجی هست از نظر ساخت البته بخاطر جذب ضررات حتما باید تراکم رو کم کرد و بجاش از متریال بهتر استفاده کرد مثل نیکل ،مس ،یا مس با روکش نیکل،ارزونتر و اقتصادی ترین جنس هم میتونه المینیوم باشه.

چند نمونه عکس قرار میدم تا دوستان بهتر متوجه بشن منظور بنده چی هست و چرا این دوستمون دقت رو این مسله دارن

البته خودم بخاطر داشتن یه بلاک خیلی عذاب کشیدم داخل ایران و گرونی اون بخاطر نایاب بودنش از طرف دیگه ازارم داد و تصمیم به ساختش گرفتم ،شاید خود این باعث بشه یه دوست دیگه برای علاقه به این تکنولوژی کمتر از من عذاب بکشه.

بین دو بلوک که از xspc و ek استفاده کردم از نظر کارایی تفاوتی احساس نکردم ،اما بلوک xspc با کولانت واکنش نشون میده داخل مخزن کولانت کف نارجی رنگ ایجاد میشد و فقط میشه گفت ساییدگی مس از طرف کولانت بود اما از بلوک ek همچین مشکلی رو ندیم و این نشون دهنده کیفیت خوب متریال استفاده شده در بلوک های ek هست ،

از طرفی ادقام اکریلیک و فلز جلوه خاص هست و قابلیت تعویض و سرویس بلوک در صورت مشکل ،انتخاب من هم بخاطر همین قضیه هست ،زیبایی،راحتی استفاده،کارایی مناسب و از همه مهتر ساختار ساده و قابل ساختش برای من

امید وارم جواب سوالت رو گرفته باشی[emoji12]

c314d5a05e2548e3b81c109d478f8cd9.jpg

نمونه بلاک از روکش طلا

b39d719d086b6d59fe4a38f94ceb6c4b.jpghttp://15605940a87a51f24eaa92fb39ea27c8.jpg

......

dd18654809f11881f9de0d70412453df.jpge78f26c81b5aa715a0f2d776b8270404.jpg081416be4ad817aebe6c5334bb8acce5.jpga0b770c48bbaba1647992b849892abfe.jpg1d02d6e426d2c7bf0edd20a894824a5e.jpgfc5d5b82ce0e663d74d1df492a5845d9.jpgd4827594e3883d3c0dadd9d258789163.jpg92ec98fbdd5f66c89a485b8dd94777e6.jpg954da9f79b961617de93236a12cac282.jpg9668e3bb257f38f2eb03f47cce55bac1.jpg5c6cb561e8fdab92a095d0e5103ece20.jpgbe7525f091bd4d00059442ba396f7050.jpg8252d9895b8cc69b1c1720c494c5cc02.jpg

لینک به دیدگاه

/ 0317e2a423da58ae1664bd42d6f05080.jpgd3c885d1d7a8a57d6157eb3e30846b5e.jpg

برای پولیش و صاف کردن لبه های لوله Acrylic یا Petg

لوله سخت شفاف در اندازه های 12/14/16 موجوده

لوازم و ابزار مورد نیاز استفاده از

{ hard tube }

جهت راه اندازی کاستوم لوپ موجود داریم 1fffa4993f29dd646043c3a8e442d105.jpg

f417380fdd14e2f54a65df51820cda2a.jpg

لینک به دیدگاه

سلام 

یه سوال داشتم..

من الان می خوام یه لوپ با لوله های شیشه ای بزنم شیشه هاشو از کجا میشه گیر اورد؟؟

+

من یه حساب کردم دیدم آدم 2 تا glacier 240 بخره رو هم کمتر از یه رادیات 240 ek میشه... یه حرکتی بشه زد که رزوه ی 1/4 روی این رادیاتاش زد خیلی خوب میشه ....

لینک به دیدگاه

سلام

یه سوال داشتم..

من الان می خوام یه لوپ با لوله های شیشه ای بزنم شیشه هاشو از کجا میشه گیر اورد؟؟

+

من یه حساب کردم دیدم آدم 2 تا glacier 240 بخره رو هم کمتر از یه رادیات 240 ek میشه... یه حرکتی بشه زد که رزوه ی 1/4 روی این رادیاتاش زد خیلی خوب میشه ....

مشکل با فیتینگ و رادیات نیست

شما حاضری دو تا کولر خراب کنی به اضافه هزینه فیتینگ خور کردن اما میخوای اماده بخری میگی گرونه

بر فرض یکی ساختی ،هم کولر رو خراب کردی و هم دیگه نمیتونی بفروشی اما رادیات اماده بخر که اگر نیاز نداشتی بدی کسی دیگه استفاده کنه

من خودم یه ست کولر ساختم ،رادیات و پمپ و فیتینگ و شلنگ تا حدی که با مبلغ یک سوم یه کولر از ek یا xspc بتونی راه اندازی کنی .

درسته همه جدا تهیه شده اما کنار هم همخوانی کامل دارن و از همه بهتر کاملا ارزون و اقتصادی هست .سعی نکردم چیزی رو خراب کنم که یه چیز دیگه بسازم ،کلا از پایه فابریک تهیه شدن و کارایی واقعا قابل قبولی دارن

‌ییشنهاد من به عنوان کسی که چه از نظر تحقیق، زمان و پول در این مورد با ازمون خطا تجربه کرده، اگر قرار بر خریدن یه glacier گرین بعد جدا کردن پمپ و شلنگ از رادیات بعد رزوه کردن وهزینه که ازش برای فیتینگ لوله سخت استفاده کنی !!؟!

این همه رو بی خیال حرکت زدن شو یه اماده تهیه کن بصرفه تر هست.

اگر هم بوجه برای تهیه کل قطعات نداری از لوله سخت استفاده نکن بجاش همون رادیات رو شلنگ دمبه ای یا نرم استفاده کن

برای خرید لوله سخت بصورت اماده و در ابعاد دو تا نیم متر موجود دارم . من خودم بصورت 100 شاخه و در 2بسته بندی تهیه کردم که سفارشی از www.notec.ir یا از عقیق رایانه تهیه کنید و‌ فکر نمیکنم بدون خرید تجهیزات کامل از شرکت عقیق رایانه بهتون بفروشن اما امکان ثبت سفارش برای حتی یک فیتینگ هم داریم لوله Acrylik باید بگین قطر و اندازه فیتینگ شما چه سایزی هست تا بهتون قیمت بدم

البته چند مدل داره ،که همشون امکان خم کردن نداره یا چروک میشن یا پف میکنن ،بخاطر همین مجبور شدم 100 شاخه بخرم.

پیام خصوصی اندازه فیتینگ هاتون رو که تهیه کردین بگین تا قیمت بدم

امکان سرویس لوپ در هر زمان،قابلیت ارتقاع از نظر پمپ و رادیات در صورت تغییر توان حرارتی

اینها همه مزایا محسوب میشه بخاطر هزینه زیادترش و از همه مهمتر وقتی شما قطعات یه واتر کولر رو جدا جدا تهیه میکنی مطمین باش کیفیت یه بلوک یا رادیات واتر کولر کاستوم زمین تا زیر زمین تفاوت داره.

خودم بشخصه کولر کاستوم رو ترجیح میدم به ،10 تا لوپ اماده

البته تا از نزدیک قطعات کولر کاستوم Ekwb رو با مثلا واتر کولر های گرین مقایسه نکنید متوجه کیفیت و دقت محصولات EK نمیشید

برای ساخت فیتینگ به اندازه ساخت یه جواهر وقت صرف شده و در کنار زیبایی خیره کننده

من خودم محصولات ek رو پیشنهاد میدم ،فقط بخاطر بازار داخلی چون میتونید سفارشی و در هر رنگ و اندازه و تعدادکه بخواین خرید کنید و این عالیه .www.notec.ir

شما با کمی حوصله و دقت شاید بتونید رادیات های کولر گرین رو فیتینگ خور بکنید اما برای پمپ به مشکل میخورید ،چون هر پمپ که داخل بازار ما پیدا میشه رو بخاطر صدا و نویز اصلا نمیتونید تحمل بکنید ((اما برای نمونه خودم چند مدل پمپ واقعا کم صدا تهیه کردم برای تکمیل بعضی از کولرهام که کامل باشن.))

حالا با این اوضاع میتونی ازش یه ظاهر مناسب درست کنی؟؟؟

و پیشنهاد میکنم رادیات های گرین رو به حال خودشون بگذار که مطمین هستم اگر از کولانت پاستل بخوای استفاده کنی رادیات سوراخ میشه چون هم الیاژ ضعیفی داره و هم نازکه بهتر هست یا بسازین یا اماده تهیه کنید.

یه مژده هم بدم یه نمونه رادیات در اندازه 240 و 280 دادم ساختن بعد از تکمیل بسته بندی و قیمت گذاری حتما اعلام میکنم شما بعد از اقای حیدپور دومین نفری هستی که این موضوع رو براش اعلام کردم

و سوال شما بی ربط با این موضوع نیست بزودی عکس از کیت کامل قرار میدم

لینک به دیدگاه

مشکل با فیتینگ و رادیات نیست

مطمین باش شما دو تا گلیسر گرین تهیه میکنی بعد یکسال میتونی ازش جا گلدون استفاده کنی ،دوست من شاید بشه از رادیاتور های واتر کول های شرکتی استفاده کرد که صد در صد هم میشه اما برای پمپ و بلوک پردازنده و گرافیک‌ حتما یه اماده تهیه کنی یاسفارش بدین تهیه کنید

برای خرید لوله سخت بصورت اماده و در ابعاد دو تا نیم متر هست و من خودم بصورت 100 شاخه و در 2بسته بندی تهیه مردم که سفارشی از ما یا از عقیق رایانه تهیه کنید و‌ فکر نمیکنم بدون خرید تجهیزات کامل از شرکت عقیق رایانه بهتون بفروشن اما ما امکان ثبت سفارش برای حتی یک فیتینگ هم داریم لوله Acrylik باید بگین قطر و اندازه فیتینگ شما چه سایزی هست تا بهتون قیمت بدم

البته چند مدل داره ،که همشون امکان خم کردن نداره یا چروک میشن یا پف میکنن ،بخاطر همین مجبور شدم 100 شاخه بخرم و اصلا تک فروشی وجود نداره

فقط پیام خصوصی اندازه فیتینگ هاتون رو که تهیه کردین بگین تا قیمت بدم

امکان سرویس لوپ در هر زمان،قابلیت ارتقاع از نظر پمپ و رادیات در صورت تغییر توان حرارتی

اینها همه مزایا محسوب میشه بخاطر هزینه زیادترش و از همه مهمتر وقتی شما قطعات یه واتر کولر رو جدا جدا تهیه میکنی مطمین باش کیفیت یه بلوک یا رادیات واتر کولر کاستوم زمین تا زیر زمین تفاوت داره و شما یه کولری که 250 تومن میخری اندازه همون مبلغ میتونی استفاده کنی

خودم بشخصه کولر کاستوم رو ترجیح میدم به ،10 تا لوپ اماده

البته تا از نزدیک قطعات کولر کاستوم Ekwb رو با مثلا واتر کولر های گرین مقایسه نکنید متوجه کیفیت و دقت محصولات EK نمیشید

برای ساخت فیتینگ به اندازه ساخت یه جواهر وقت صرف شده و در کنار زیبایی خیره کننده

من خودم محصولات ek رو پیشنهاد میدم ،فقط بخاطر بازار داخلی چون میتونید سفارشی و در هر رنگ و اندازه و تعدادکه بخواین خرید کنید و این عالیه

شما با کمی حوصله و دقت شاید بتونید رادیات های کولر گرین رو فیتینگ خور بکنید اما برای پمپ به مشکل میخورید ،چون هر پمپ که داخل بازار ما پیدا میشه رو بخاطر صدا و نویز اصلا نمیتونید تحمل بکنید اما برای نمونه خودم چند مدل پمپ واقعا کم صدا تهیه کردم برای تکمیل بعضی از کولرهام که کامل باشن.

بر فرض پمپ مناسب هم تهیه کردی یا از پمپ خود کولر گرین استفاده کردی

بی شک باید فکری برای رزوه پمپ بکنی یا رادیات که خودش هزینه زیاد داره ،حالا از همه اینا که بگذری باید بلوک تهیه کنی ...[emoji4]

حالا با این اوضاع میتونی ازش یه ظاهر مناسب درست کنی؟؟؟

فکر کنم این مقدار گرونتر ارزش خرید رادیات اماده داشته باشه و مطمین باش یه کیت با برند یکسان حتما همخوانی و زیبایی بیشتری داره.

یه مژده هم بدم یه نمونه رادیات در اندازه 240 و 280 دادم ساختن بعد از تکمیل بسته بندی و قیمت گذاری حتما اعلام میکنم

منم گفتم فقط رادیاتشو می خوام استفاده کنم.... پمپ هم d5 هست .... بلاک هم supremacy ....

توجیه نداره یه رادیات 240 با findensity و قطر مشابه که 2 تاشو میشه خرید 440 یه چیزی حدود +500 پول بدی بابتش....

+

hard loop رو می خوام با شیشه بزنم....(اطلاعات بیشتر کانال jays two cents هست...) خیلی تمیز تر و بهتر از اکریلیک و PETG در میاد....

خرید فیتینگ ها و این چیزا از ek برام مشکلی نیست ...

گیر اینم که شیشه رو از کجا میشه گیر اورد و فیتینگ زدن به رادیات ها....

+

یکی که نخواد هزینه ی پمپ مثلا d5 بده اگر 3 تا واترکورلر گرین بگیره پمپارو سری کنه (که میشه مخفیشونم کرد + micro channel رو جدا کرد تا flowrate پمپ بهتر بشه) نتیجه ی خوبی می گیره به نظر من....

+

رادیات هم میشه داخل تولید کرد ... یعنی هست می گی برات می برن .. ولی بعید میدونم بشه ه چیزی در اورد که بتونه از نظر قیمت با ان رادیات glacier ها رقابت کنه...

من یه سری پرسجو قبلا کردم ... حالا شاید توی تعداد بالا به صرفه در بیاد....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

منم گفتم فقط رادیاتشو می خوام استفاده کنم.... پمپ هم d5 هست .... بلاک هم supremacy ....

توجیه نداره یه رادیات 240 با findensity و قطر مشابه که 2 تاشو میشه خرید 440 یه چیزی حدود +500 پول بدی بابتش....

+

hard loop رو می خوام با شیشه بزنم....(اطلاعات بیشتر کانال jays two cents هست...) خیلی تمیز تر و بهتر از اکریلیک و PETG در میاد....

خرید فیتینگ ها و این چیزا از ek برام مشکلی نیست ...

گیر اینم که شیشه رو از کجا میشه گیر اورد و فیتینگ زدن به رادیات ها....

+

یکی که نخواد هزینه ی پمپ مثلا d5 بده اگر 3 تا واترکورلر گرین بگیره پمپارو سری کنه (که میشه مخفیشونم کرد + micro channel رو جدا کرد تا flowrate پمپ بهتر بشه) نتیجه ی خوبی می گیره به نظر من....

+

هم میشه داخل تولید کرد ... یعنی هست می گی برات می برن .. ولی بعید میدونم بشه ه چیزی در اورد که بتونه از نظر قیمت با ان رادیات glacier ها رقابت کنه...

اصلا شیشه مناسب نیست اگر منظورت همون petg هست که نوعی اکریلیک نشکن هست تو اینجا بهش میگن پلی کربنات ،از نظر کارایی هیچ تفاوتی با اکریلیک نداره اگر اکریلیک رو استفاده کردی petg هم همونه یه جور استفاده یه جور کارایی و با یه روش باید ازش استفاده کنی و من خودم ازش صد شاخه خریدم .

اگر منظورت لوله شیشه پیرکس هست برو یه تابلو ساز پیدا کن بهش بگو لوله ایی که ازش تابلو نىون میسازی میخوام اما بخاطر اندازه به مشکل میخوری چون همشون فقط از یه سایز استفاده میکنن

در مورد رادیات هم شما کاملا تصمیم گیری کردی و نتیجه گیری هم کردین نیاز به پرسیدن نبود

با این حال چه از نظر اقتصادی چه توجیه داشتن و نداشتن براتون توضیح دادم حاضر هستی دو تاglacier بخری خراب کنید اما یه اماده نخرید ایراد نداره شما تجربه کن نتیجه رو با یه شات به ما هم اعلام کنید.

اکریلیک petg یا پلی کربنات 100 شاخه موجوده.

و‌میتونید هم از عقیق رایانه و هم notec.ir تهیه کنید.

یه نظریه راجب پمپ و خرید سه تا پمپ سر هم کردن و این حرفا پیش کشیدی[emoji4]

ایا شما سه تا کارت گرافیک و رو ترجیح میدی؟؟ یا یک کارت گرافیک با همون قدرت سه تا کارت ؟؟

ایا پیشنهاد سه تا کارت گرافیک بجای یه کارت مشابه با همون مشخصات سه تا کارت اقتصادی و عقلانی هست

ایا یه کارت برق کمتری مصرف میکنه یا سه تا کارت

ایا یه کارت داخل کیس بهتر جا میشه یا یه کارت

ایا بهتر نیست جا سه تا کولر خراب کردن و مشکلات سر هم کردن و پوشوندن اونا از جلو چشم، از یه پمپ اماده با همون قدرت و کارکرد و حجم کمتر و از همه مهمتر نویز کمتر استفاده کرد.

خب با توجه به توضیحات شما برام سوال هست شما که توجیه خواصی برا استفاده از رادیات اماده نداشتی چرا از پمپ و بلوک اماده استفاده کردی

ایا دلیل خواصی داره ،پمپ D5 استفاده میکنی

یا چرا بلوک xspc که ارزونتر هست استفاده نکردین توجیه خاصی داره؟؟؟

باید بگم خود اکریلیک به زور پیدا میشه

چه برسه petg یا اون شیشه هه که گفتین

شما بهتره یه کولانت تهیه کنی یه کولانت پاستل که رنگهای واقعا خیره کننده داره و اکریلیک بودن یا نبودن لوله هات به چشم نمیاد

در عوض هزینه و کلی گشتن و خریدن لوله خواصی که گفتی بهتره بگذاری پولش رو روی رادیات و خودت رو از دردسر راحت کنی

بهت اطمینان میدم یه رادیات اماده EK رو دستت بگیری عاشقش میشی و خودت به زبون میای که واقعا تفاوت داره با رادیات دوزاری های بازار

هیچ ارزونی بی عیب نیست و هیچ گرونی بی علت نیست [emoji12]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...