رفتن به مطلب

کیس با بودجه یک میلیون

Recommended Posts

سلام من حدودا یک میلیون برای خرید کیس بودجه دارم . به نظرتون این سیستمو با این قیمت ببندم؟در ضمن همینقدر بیشتر نمیتونم خرج کیس کنم

main:giga p81-d3

vga:asus 730 sl 64bit

ram:kingston 4g

cpu:pentium 3260

power:green 330

DVD writer:hp or pioner

hdd:wd 250g internal

case:tsco

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید یا  با این بودجه سیستم بهتری پیشنهاد کنید. یاحق

ویرایش شده توسط avataremad
لینک به دیدگاه

سلام.بنظرم بجای خرید گرافیک 730 یه کور3 بگیری و از انبرد استفاده کنی بصرفه تره.

یه سیستم میتونم معرفی کنم بنظرم بروزتر و بهتر ازین که خودت گفتی، البته نزدیک 100 باید بیشتر هزینه کنی دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

درود. دوست عزیز گرافیک 730 ارزش خرید نداره به نظر من. بقیه قطعات خوبن.البته پاور رو هم اگه بتونید بالاتر بردارید بهتره.به نظرمن یا دنبال قطعات تمیز دست دو باشید یا اینکه فعلا گرافیک رو بیخیال شید تا بعدا که ارتقا بدین. رم و رایتر و پاور تمیز و گارانتی دار دست دو تو انجمن فراوونه. گرافیک هم یه دست دوم 750ti اگه بگیرید منطقی تره

لینک به دیدگاه

سلام من حدودا یک میلیون برای خرید کیس بودجه دارم . به نظرتون این سیستمو با این قیمت ببندم؟در ضمن همینقدر بیشتر نمیتونم خرج کیس کنم

main:giga p81-d3

vga:asus 730 sl 64bit

ram:kingston 4g

cpu:pentium 3260

power:green 330

DVD writer:hp or pioner

hdd:wd 250g internal

case:tsco

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید یا  با این بودجه سیستم بهتری پیشنهاد کنید. یاحق

سیستم مد نظر شما کمی قدیمی هست ... به شخصه با این بودجه این سیستم اینده دار رو پیشنهاد میکنم

ASUS H110M-C D3 LGA1151 H110 Mainboard

228

Intel® Core i3-6100 Skylake Processor

373

Gskill AEGIS Series 4GB 2400Mhz CL15 Single DDR4

85

Cooler Master Elite 350W PSU

114

WD Purple 1TB 64MB Buffer HDD

170

مجموعا

980 تومن

پ.ن: برای کیس و دی وی دی رایتر باهم در حدود 100 تومان هزینه بیشتر نداره

برای کاهش قیمت کلی سیستم پیشنهاد میشه پردازنده  و رم و مادربرد رو به صورت دست دوم تهیه کنید.

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

سلام. این چیزای که گذاشتید زیاد جالب نیستن.

این چیزای که میزارم بگیرین بهتره

همه همین فقط

cpu i3 6100

main h110 asus

http://lioncomputer.ir/product/6820/مادربرد+ایسوس+H110M-C/

و رم هم 4 گیگ ddr4 برند گیل هست قیمتشم مناسبه تو لیون هست.

دلیل این که skylake برداشتم اینه که گرافیک داخلیش قابل قبوله برای اجرای بازی ها روی رزولوشن پاین.

اگه کارتون گیمه حتما یه رم دیگه هم اضاف کنین چون واسه گرافیک انبورد حتما باید دوتا رم تو سیستم باشه تا فریم دهی خوب بشه اگه یه دونه باشه فریم به شدت میاد پاین ( تست کردم )

لینک به دیدگاه

سیستم مد نظر شما کمی قدیمی هست ... به شخصه با این بودجه این سیستم اینده دار رو پیشنهاد میکنم

228

373

85

114

170

مجموعا

980 تومن

برای کاهش قیمت کلی سیستم پیشنهاد میشه پردازنده  و رم و مادربرد رو به صورت دست دوم تهیه کنید.

منم نظرم تقریبا همین بود.البته رم رو دوتا 4 بگیری بهتره...و بقول دوستان بعضی قطعات رو کارکرده بگیری مثل کیس و رایتر و پاور.

لینک به دیدگاه

سلام.بنظرتون این سیستمی که پیشنهاد دادید به این منظور که گرافیک نداره و از گرافیک مجمع پردازنده استفاده میکنه، مناسب هستش برای یک سیستم معمولی یا گیمینمگ مختصر ؟؟  و این سیستم شما از سیستمی که گزاشته بودم در کارهای پردازشی قوی تر هستش؟؟؟؟؟ ممنون از اینکه پاسخ دادید

لینک به دیدگاه

سلام.بنظرتون این سیستمی که پیشنهاد دادید به این منظور که گرافیک نداره و از گرافیک مجمع پردازنده استفاده میکنه، مناسب هستش برای یک سیستم معمولی یا گیمینمگ مختصر ؟؟  و این سیستم شما از سیستمی که گزاشته بودم در کارهای پردازشی قوی تر هستش؟؟؟؟؟ ممنون از اینکه پاسخ دادید

سلام.بله دوست عزیز...اکثر بازیها هم حداقل رو رزولیشن مدیوم یا پایین قابل اجراست...از سیستمی که خودتون گفتین در مجموع بهتر و بصرفه تر و بروزتر هست.موفق باشی.

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

سلام.بله دوست عزیز...اکثر بازیها هم حداقل رو رزولیشن مدیوم یا پایین قابل اجراست...از سیستمی که خودتون گفتین در مجموع بهتر و بصرفه تر و بروزتر هست.موفق باشی.

خیلی ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

228

373

85

114

170

مجموعا

980 تومن

همین سیستم عالیه. فقط هاردش رو blue بردار.
لینک به دیدگاه

228

373

85

114

170

مجموع

980 تومن

سلام . این مادربردی که فرمودید از رم dd3 پشتیبانی میکنه در حالی که رم dd4 هستش . میشه دقیقا بگید برای این سیستم دقیقا چی ببندم تا همخونی داشته باشه؟

مرسی از نظرتون

لینک به دیدگاه

سلام . این مادربردی که فرمودید از رم dd3 پشتیبانی میکنه در حالی که رم dd4 هستش . میشه دقیقا بگید برای این سیستم دقیقا چی ببندم تا همخونی داشته باشه؟

مرسی از نظرتون

خیر از رم های DDR3 پشتیبانی نمیکنه بلکه از رم های DDR3L یا (DDR3 Low voltage ) پشتیبانی میکنه که در صورت استفاده از رم های معمولی DDR3 در بازار به دلیل بالا بودن ولتاژ احتمال اسیب رسوندن به پردازنده ها بسیار زیاد هست...

پ.ن از اونجایی که پیدا کردن رم های DDR3L کمی سخت هست پیشنهاد میشه از سری رم های DDR4 استفاده کنید

لینک به دیدگاه

خیر از رم های DDR3 پشتیبانی نمیکنه بلکه از رم های DDR3L یا (DDR3 Low voltage ) پشتیبانی میکنه که در صورت استفاده از رم های معمولی DDR3 در بازار به دلیل بالا بودن ولتاژ احتمال اسیب رسوندن به پردازنده ها بسیار زیاد هست...

پ.ن از اونجایی که پیدا کردن رم های DDR3L کمی سخت هست پیشنهاد میشه از سری رم های DDR4 استفاده کنید

ینی اگه من برم بازار همین چیزهایی که شما فرمودید رو بگیرم ، همخونی داره؟

اخه مادربرد h110m c d3  رم های drr4 رو پشتیبانی نمیکنه . اگه منظورتون مادربرد h110 m c هستش ، اره پشتیبانی میکنه ولی فرکانس مورد قبولش 2133 هستش درحالی که رم 2400 مگاهرتز فرکانس میده

لینک به دیدگاه

اگه دوست داشتی یه کیس باهمین مشخصات که دادی دارم البته خیلی قوی تر ولی میتونم براتون همون 1 تومن بدم

لازم به ذکره سیستم  کلا کمتر از 60 بار روشن شده و همه قطعات هنوز شش ماه از گارانتی شون می گذره و یکی از هاردها گارانتی مادام داره(اس اس دی)

اینم مشخصات:

asus h81 m-c

asus gt 730 128 bit

asus 350 w real

intel pentium g3240

kingstone fury 8 gb 1600

tp-;ink wifi n150

dvd writer lite on

card reader internal

128gb transcend 550 gb/s

قصد تعریف ندارم ولی سیستم معرکه ای یه.... جالبه با این که سی پی یو نسبتا معمولی و دو هسته ای داره اما قدرت و پردازش بالایی داره چراکه تمامی قطعات هماهنگ و از مارک ایسوس هستند... به طور مثال بازی های سنگین مثل جی یت ای وی رو راحت پاسخگو هست و زمان روشن شدن روی ویندوز فقط 8 ثانیه ست یعنی هنوز لوگوی ویندوز 7 کامل نشده روشنه !! :cool:

لینک به دیدگاه

مرسی از نظرتون

http://lioncomputer.ir/product/6820/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+H110M-C/

لینک به دیدگاه

دوست عزیز نگران فرکانس رم نباشید ، رم اگه 3600 مگاهرتز هم باشه ، مادربرد با همون حداکثر فرکانس خودش از رم ها استفاده میکنه یعنی 2133 ، اشکالی نداره که شما رم فرکانس بالاتر استفاده کنید .

ولی مدل مادربرد رو مراقب باشید اشتباه نگیرید که ddr3 و ddr4 همدیگرو پشتیبانی نمیکنن .

لینک به دیدگاه

ینی اگه من برم بازار همین چیزهایی که شما فرمودید رو بگیرم ، همخونی داره؟

اخه مادربرد h110m c d3  رم های drr4 رو پشتیبانی نمیکنه . اگه منظورتون مادربرد h110 m c هستش ، اره پشتیبانی میکنه ولی فرکانس مورد قبولش 2133 هستش درحالی که رم 2400 مگاهرتز فرکانس میده

حق باشماست من مدل رو اشتباهی پیست کردن در اینجا

این مدل مد نظر هست

ASUS H110M-C LGA1151 H110 Mainboard

پ.ن با توجه به نزدیک بودن قیمت این مادربرد با این مدل

ASUS H110-Plus LGA1151 H110 Mainboard

هردو مادربرد پیشنهاد میشه

تنها تفاوتشون در مدل پلاس مادربرد از سری ATX هست و خروجی 8 کاناله صدا هم داره

همانطور که عزیزان در خصوص باس رم فرموندن مشکلی نیست...

رم ها در باس دیفالت 2133 فیکس میشن و مشکلی نیست در عوض اگر در اینده قصد فروش و یا تعویض مادربرد با سری های بالاتر داشتید میتونید بعد از فعال کردن پروفایل XMP اون هارو در 2400 ست کنید

اگه دوست داشتی یه کیس باهمین مشخصات که دادی دارم البته خیلی قوی تر ولی میتونم براتون همون 1 تومن بدم

لازم به ذکره سیستم  کلا کمتر از 60 بار روشن شده و همه قطعات هنوز شش ماه از گارانتی شون می گذره و یکی از هاردها گارانتی مادام داره(اس اس دی)

اینم مشخصات:

asus h81 m-c

asus gt 730 128 bit

asus 350 w real

intel pentium g3240

kingstone fury 8 gb 1600

tp-;ink wifi n150

dvd writer lite on

card reader internal

128gb transcend 550 gb/s

قصد تعریف ندارم ولی سیستم معرکه ای یه.... جالبه با این که سی پی یو نسبتا معمولی و دو هسته ای داره اما قدرت و پردازش بالایی داره چراکه تمامی قطعات هماهنگ و از مارک ایسوس هستند... به طور مثال بازی های سنگین مثل جی یت ای وی رو راحت پاسخگو هست و زمان روشن شدن روی ویندوز فقط 8 ثانیه ست یعنی هنوز لوگوی ویندوز 7 کامل نشده روشنه !! :cool:

البته انتخاب با خریدار هست اما لازم به توضیح هست که دلیل زمان بوت تک رقمی سیستم شما به دلیل استفاده از SSD هست و نه به خاطر قدرت سیستم در عین حال گرافیک های سری 1151 هم رده این مدل کارت های گرافیک هستند پس از نظر اجرا بازی ها نیز قدرت بیشتری در حقیقت نیست...

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...