رفتن به مطلب

|| فروش کارت گرافیک قدرمند و خاص R9290TRIXOC ||

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

کارت R9290TRIXOC خودم رو به فروش میرسونم و یه سری طلاعات جزئی بدم فقط

کارت از DX12.0 و مهم ترین ویژگی ان ASYNC COMPUTE کاملا پشتیبانی میکند و مناسب برای اجرا اخرین بازی های روز دنیا در تنظیمات ULTRA حتی در رزولوشن 2K که خودم باهاش بازی میکردم هست که ناامید نمیکنه! و 1080P هم دیگه براش هیچه!

دلیل فروش بنده شخصی هست مثل همه! ولی در حال حاضر پول نیاز دارم و دوستانی که منو میشناسند میدونند دانشجوی خوابگاهی هستم فقط اخر هفته ها خونه پیدام میشه و گیم میزنم به همین خاطر کارت بی استفاده هست و هیچ مشکلی ندارد!

در صورتی که شما مشکل خاصی مثل ماین یا خرابی ... حتی اور یا ...پیدا کردین پولتون رو پس میگیرین کارت هم مال خودتون ، و یک عدد R9 FURY TRI-X هم براتون میخرم :D

34480724899067295135.jpg

برای خرید یک پست تو تاپیک بدین اپ بشه و بعدش در مورد قیمت پی وی بدین دوستان اون جا راحت تر صحبت میکنیم

از اونجایی که عجله دارم ، با یکی از دوستان صحبت کردیم و کار تقریبا تمام هست ولی میتونین پی وی بدین شانستون رو امتحان کنین .. کارت تمیز و سالم و قدرتمند و به روز ... انصافا ازش راضی بودم

vjqr_123123123123123123123.jpg

(روی عکس زیر کلیک کنین)

snas_img_1324_thumb.jpg

54206091272471441215.jpg

(روی عکس زیر کلیک کنین)

4cp_img_1319_thumb.jpg

تو لینک امضام هم از مانیتور MG279Q ریویو گزاشتم کارت هم رو تستش کردم میتونین نتایج رو ببینین(هرکی زودتر واریز کنه مبلغی ک در پی وی توافق برسیم مال ایشون میشه(

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

چون نسل جدید کارت گرافیک ها که هم قدرت بیشتر دارند هم مصرف برق کمتر دارند و به صرفه تر و ارزون هستن تا اخر خرداد داره میاد همه کارت هاشونو میفروشن جالبه

لینک به دیدگاه

درود.کاش قیمتم میگفتین

درود گرامی پی وی بدین

چون نسل جدید کارت گرافیک ها که هم قدرت بیشتر دارند هم مصرف برق کمتر دارند و به صرفه تر و ارزون هستن تا اخر خرداد داره میاد همه کارت هاشونو میفروشن جالبه

این نظر کارشناسی نشد دیگه !

1070 و 1080 مثلا اومدن ... وقتی 1070 حدودا1.700 تا کم کم افت کنه قیمت خورد با کارتی ک من دادم 850-900 میدم ارزشش یکیه عایا؟ من کارتو سال 94 به قیمت 1.500 خریدم ... یکی از دوستان سوال پرسیدن در مورد اسیک.. اسیک کارتم 71.7%هست

با سه تا از دوستان صحبت کردم ... بالاترین پینشهاد 880بود

880 با یکی از دوستان توافق رسیدم تا چند ساعت دیگه پیشنهاد بالاتر نبود تقدیمشون میشه و تمام!

لینک به دیدگاه

با سلام

کارت توسط بنده خریداری شد و مبلغ واریز شد به حسابشون

منتظر ارسال و تست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مبارک باشه عزیز...

متوجه تاپیکت نشدم سعید خان، فروختی دیگه...

دنبال 4k هستی ها!... :clapping:

لینک به دیدگاه

با سلام

کارت توسط بنده خریداری شد و مبلغ واریز شد به حسابشون

منتظر ارسال و تست

تایید شد. من خودم سوار بر اتوبوس راهی خوابگاه بودم

دادم یکی از اشنایان موقعی ک واریز کردن ارسال کردن

ولی منطقه ما یک روز دیر ارسال کردن (یعنی یک شنبه ارسال شد ) خربدار محترم لطفا صبر کنند

مبارک باشه عزیز...

متوجه تاپیکت نشدم سعید خان، فروختی دیگه...

دنبال 4k هستی ها!... :clapping:

بله داداش گلم

یک ماهی امتحانا هست و بعد هم نسل جدید میاد

4k فکر کنم ماینتور 2k خیلی باحال بشه :)))

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...