رفتن به مطلب

GTX 970 G1 دست دو یا GTX 970 STRIX دست دو

گرافیک ASUS GTX 970 STRIX یا GIGABYTE GTX 970G1  

72 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. هر دو گرافیک دس دو هستن کدومو پیشنهاد میدید ؟

• عشق است گیگابایت .گور پدر ایسوس .G1 میگیرم.
      44
    • عشق است ایسوس . گور پدر گیگابایت STRIX میگیرم .
      28

Recommended Posts

دوستان میخوام برای سیستمی که میخوام ببندم یه گرافیک 970 دس دو بگیرم .

گرافیکی که میخوام اینه که کم صدا باشه و خنک کنندگی ایده آل داشته باشه و اسیک خوبی داشته باشه

دو تا گزینه بیشتر ندارم .

GIGABYTE GTX 970 G1

یا

ASUS GTX 970 STRIX

کدوم خصوصیاتی که گفتم رو داره .

ویرایش شده توسط Angry GAMER
لینک به دیدگاه

قطعا مدل G1

اور بیشتر

خنک تر

ایسوس تنها برتری که داره کوچیک بوذنش هست و کم صدا بودنش  در حدل 7 دی سی بل

لینک به دیدگاه

قطعا" G1 بهتر هست اگر مشکل فضا و پاور نداشته باشی باهاش.

ویرایش شده توسط Mr.Ekaba
لینک به دیدگاه

دوستان میخوام برای سیستمی که میخوام ببندم یه گرافیک 970 دس دو بگیرم .

گرافیکی که میخوام اینه که کم صدا باشه و خنک کنندگی ایده آل داشته باشه و اسیک خوبی داشته باشه

دو تا گزینه بیشتر ندارم .

GIGABYTE GTX 970 G1

یا

ASUS GTX 970 STRIX

کدوم خصوصیاتی که گفتم رو داره .

ASUS GTX 970 STRIX

من این مدل رو دارم اصلا سر و صدا نداره و خنک هست دماش تو بازی از 48بالاتر نمیره و مارک قابل اطمینان تری هست

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

گیگا نبود ؟

ASUS GTX 970 STRIX

من این مدل رو دارم اصلا سر و صدا نداره و خنک هست دماش تو بازی از 48بالاتر نمیره و مارک قابل اطمینان تری هست

یک ماه یا یک ماه و نیم دیگه گرافیکتونو نمیفروشین ؟؟

خواستید بفروشید به من بگید احتمال زیاد خریدارم .

لینک به دیدگاه

گیگا نبود ؟

یک ماه یا یک ماه و نیم دیگه گرافیکتونو نمیفروشین ؟؟

خواستید بفروشید به من بگید احتمال زیاد خریدارم .

شما میدونی چندمین نفری هستی که تو این سایت خواسته گرافیکمو بخره؟ :D

2ساله دارم استفاده میکنم آخ نگفته :D

نه قصد فروش ندارم

لینک به دیدگاه

فک کنم G1..

میتونید کلی review پیدا کنید از جفتشون.. ملاک هم خنکی و اورکلاک پذیری باشه منطقی هست. اندازه به شخصه برا من خیلی مهم نیس

لینک به دیدگاه

اگر مشکل پاور نداری G1 بخر
چون هم خنکتره هم قابلیت اور بالاتری داره

من خودم Strix دارم اونقدرام هم میگن کوچک نیست

cphoxw4yjehlykqpxjm4.jpg

تنها دلیل خریدم این بود بودجه ی خرید پاور بالا نداشتم با پاور 530 بدون مشکل کار میکنه
دماشم بالاست تا 75 میره البته من دسته دو خریدم شایدم صاحب قبلی خیلی ازش کار کشیده اینجوریه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خدمت شما 

هم از لحاظ پتانسیل اورکلاک پذیری و هم از لحاط خنک کنندگی جی 1 سرتر از استریکس هست استریک متاسفانه از لحاظ کولیگ زیاد جالب نیست و پتانسیل اورکلاک پذیری پایینتری رو داره از یه طرف نوی کمتری داره و... 

اما در نهایت همانطور که دوستان دیگه هم گفتن خدمتتون استریکس از نظر طولی 29 و جی1 حدود 31 سانت هست. 

نکاتی در مورد جی 1 

- پتانسیل اورکلاک پذی بالاتر

- گارانتی اوژنگ 

- قیمت مناسب در حال حاضر 

- کولینگ بسیار عالی 

و...

عملکرد هر دوی این گرافیک ها توی گیم نهایتا 1 الی 2 فریم تفاوت داره و تمام تفاوت های این گرافیک توی اورکلاک روی ایر و زیر نیترو مشخص میشه و... 

ویرایش شده توسط Ehsan Bahavar
لینک به دیدگاه

فارغ از بحث این دو مدل خاص و همچنین با قبول اینکه هردو مدل کیفیت بالایی دارند  چیزی به نام قابلیت اطمینان در ایسوس وجود داره که به نظر من در برندهای دیگه کمتره. یعنی کسی که ایسوس میخره خیالش راحته که از برندی خرید میکنه که پیشتاز صنعت بردهای الکترونیکیه. ولی از لحاظ عملکرد احتمالا 90% یوزرها فرق این دو مدل که شما فرمودید رو حس نخواهند کرد.

لینک به دیدگاه

اگه برای اور کردن میخوای حتما g1 بگیر و به نظرم زیباتر هم هست

اما اگه اور کردن نمیخوای هر کدوم رو خواستی بگیر هر کدوم ارزون تر بود بگیر

لینک به دیدگاه

کارت های جی وان یه مشکل دارن به اسم مینیموم فریم ، من خودم اینو تست کردم ، به دلیل فرکانس بیشتر حداكثر فریم کارت های جی وان بیشتره اما ، مینیموم فریم کمتری دارن که البته لگ هم روی مینیموم فریم هست . یکی از یوزرای hwbot میگفت که به دلیل مشکل تغذیه هست و زمانی که یک باره فشار زیادی به کارت وارد میشه ، مدار تغذیه نمیتونه سریعا از پسش بر بیاد و باعث میشه لحظه ی کوتاهی فریم مقداری پایین بیاد ، راست و دروغ دلیل رو نمیدونم اما تست کردم این مشکل بود و دلیل هم منطقی به نظر میرسهpost-21523-0-92522000-1463067711_thumb.jpg

با یوزر محترم اوپراتو تست کردیم ، کارت من 980 جی وان و کارت ایشون 970 استریکس ، مکس فریم من خیلی بیشتر بود اما مینیموم فریم شدیدا کمتر ، سخت افزار ها تقريبا یکی بود و جالبه که سخت افزار من کمیم قوی تر بود

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

کارت های جی وان یه مشکل دارن به اسم مینیموم فریم ، من خودم اینو تست کردم ، به دلیل فرکانس بیشتر حداكثر فریم کارت های جی وان بیشتره اما ، مینیموم فریم کمتری دارن که البته لگ هم روی مینیموم فریم هست . یکی از یوزرای hwbot میگفت که به دلیل مشکل تغذیه هست و زمانی که یک باره فشار زیادی به کارت وارد میشه ، مدار تغذیه نمیتونه سریعا از پسش بر بیاد و باعث میشه لحظه ی کوتاهی فریم مقداری پایین بیاد ، راست و دروغ دلیل رو نمیدونم اما تست کردم این مشکل بود و دلیل هم منطقی به نظر میرسهattachicon.gifIMG_20160512_200540.jpg

با یوزر محترم اوپراتو تست کردیم ، کارت من 980 جی وان و کارت ایشون 970 استریکس ، مکس فریم من خیلی بیشتر بود اما مینیموم فریم شدیدا کمتر ، سخت افزار ها تقريبا یکی بود و جالبه که سخت افزار من کمیم قوی تر بود

دادا اگه مدار تغذیه اش رو فشار کم میاره.. نباید اورکلاک پذیری اش (جدا از بحث دمایی) هم خراب بشه؟

لینک به دیدگاه

اگه g1 یا strix کارکردشو گیر اوردی 

اول به گارانتیشون توجه کن چقدر مونده ...تقریبا یکسان بودن... g1گارانتی بهتری داره

خنک کنندگی کارتا g1بهتره

فریم که در یه حد هستن ...از لحاظ کیفیت که در یه سطح هستن . ایسوس تو ایران بشتر اسم در کرده تا گیگابایت

اگه به اور کردن باشه g1سرتره

درکلg1 عشقه

لینک به دیدگاه

فقط :x :x :x G1

اینو از بشنو که هر دو رو داشته و استفاده کرده

لینک به دیدگاه

Asus 970 Strix کسایی که داشتن دیدن کل کارت با 4تا پیچ وصل شده به کولر!!!!!یه جورایی به دل آدم نمیشینه.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز بنده یک Zotac GTX 970 AMP! Omega CORE Edition 4GB GDDR5 دارم میفروشمش اگه خریدار هستید بهم اطلاع بدید

ممنون

لینک به دیدگاه

به نظر من گیگابایت خیلی بهتره اگه تونستی مدل extereme gaming رو بخر

لینک به دیدگاه

هردوش خوبه ولی g1 تو فشار بهتره درسته نویزش یزره بیشتر ولی برای دست دو شک نکن که g1 خوبه واینکه چرا زوتک رو تی لیست نزاشتی بنظرم از مدل اکستیرمش از اینا هم بهتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...