رفتن به مطلب

کم کردن سرعت دسترسی به وای فای از طریق تنظیمات ویندوز

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام میخاستم بدونم روشی هست که از طریق تنظیمات ویندوز یا رجیستری بتونم به طور مخفیانه سرعت دسترسی به نت وای وفای رو کم کنم بدون اینکه خودش متوجه بشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عزیز...

غیر ممکن هستش، چون وای از سیستم عامل شما که استفاده نمیکنه، در حقیقت وای فای بطور مستقیم از مودم شما گرفته میشه...

اما اگر به دنبال تغییر در خود مودم هستید، به مدل مودم شما بستگی داره که همچین امکانی وجود داشته باشه، جهت اطلاعتون، چنین مودم هایی قیمت بالای 400 رو دارن که دارای سیستم عامل مجزا واسه خودشون هستن...

بهترین راه استفاده از روتر میکروتک هستش...

یک راه دیگه وجود داره که اون استفاده از Firmware های لینوکسی هستش مثل OpenWRT و Gargoyle که روی هر مودمی نصب نمیشن و نصب کردنشون هم به ریسک خودتون هستش، ممکنه باعث سوختن مودمتون بشن...

لینک به دیدگاه

فککر کنم متوجه نشدید . من میخاستم سرعت اتصال لب تاب دوستم به وای فای دانشگاه رو کم کنم یعنی یه کاری کنم یه سرعت دانلود یا وبگردیش به یک مقدار مشخصی محدود بشه از طریق دستکاری لبتابش بدون اینکه متوجه بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...