رفتن به مطلب

تاج خورشید نمایان شد »»» نتایج و بررسی RX 480 اضافه شد »»» نتایج و بررسی RX 470 اضافه شد + نظرسنجی

اشتراک گذاری

کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟  

406 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟

• همچنان گرافیک R9 300 خود را نگه میدارم
      11
    • همچنان گرافیک GTX 900 خود را نگه میدارم
      63
    • ارتقا به سری R9 400
      153
    • ارتقا به سری GTX 1000
      144
    • کارت قدیمی تر از amd رو نگه می دارم
      17
    • کارت قدیمی تر از nvidia رو نگه می دارم
      18
  2. 2. کدام ارتقا را بیشتر میپسندید ؟

• RX 480 تکی و CROSS
      53
    • RX 470 تکی و CROSS
      14
    • GTX 1080 تکی
      39
    • GTX 1070 تکی و SLI
      49
    • موارد ضعیف تر گرافیکهای نوظهور پاسکال و پلاریس
      8
    • در انتظار نسل بعد میمانم
      12
    • در انتظار نتایج GTX 1060 میمانم
      21
  3. 3. کدام کارت سفارشی از گرافیک RX 480 را بیشتر میپسندید ؟

• SAPPHIRE NITRO
      25
    • POWERCOLOR RED DEVIL
      17
    • GIGABYTE G1 GAMING
      16
    • ASUS STRIX
      35
    • XFX 480
      1
    • MSI GAMING X
      23

Recommended Posts

برنامه pc gamer show AMD تموم شد.
خب چیزی ک انتظار میرفت از برنامه بیشتر از این چیزا بود
صحبتی از وگا نشد از zen هم همینطور و تنها ب معرفی دو کارت 460 و 470 بسنده کردن

لینک به دیدگاه

آقا چی شد بلاخره... قدم رنجه کردن 480 آقا..؟

شرکتی نزده مدلای اولیه شو که قیمتا دستمون بیاد؟

لینک به دیدگاه

سلام و صد صلام دوستان عزیزم  :big hug:  @};- 

من که خیلی با قیمتش حال کردم. قیمت های انویدیای کبیر کجا 699 599 به بالا. قیمت های amd کجا. 199

داداش فکر کنم کبیر و یه 4 سانت جابجا گفتی  :D  @};- 

درحالی ک چیزی تا برنامه گیم شو amd نمونده این عکس یکم مشکوک ب فیک بودن هست
از ی لحاظ اینکه مربوط ب ی سایت کره ای هست و اثباتی برای حقیقی بودن این نتیجه نیست وگرنه شاهد نتایج در 3DMARK بودیم نه نمودار به این شکل
نکته دیگه ای ک وجود داره اینه اطلاعات کارت استاک بحث بر انگیزه. با توجه به اینکه سرعت کلاک تراشه کارت rx480 برابر با 1266 مگاهرتز بود در حالت دیفالت اینجا و در این نمودار شاهد فرکانس عجیب و غریب 1080 مگاهرتزی هستیم! فرکانسی ک حتی در نتایج رسمی تر 3Dmark در حال دیفالت برای این تراشه 1266 قید شده بود با توجه به درایور این کارت.
نکته دوم اینکه اگر واقعا کارت از فرکانس 1080 ب 1400 اورکلاک شده باشه نیازمند 30 درصد توان مصرفی بیشتر در اعضای نتایج بدست اومده هست! و این 30 درصد بیشتر قاعدتا 150 وات قید شده برای این کارت رو رد میکنه با توجه به اینکه این کارت از یک رابط تغذیه 6 پین استفاده میکنه و نسخه های سفارشی با برد های سفارشی ساز شده هنوز وارد بازار نشدند.
نکته سوم اینکه اگر این نتیجه صحت داشته باشه بدون شک این نتایج اسکور گیری قابل باور نیست ک تراشه ای با اورکلاک 320 مگاهرتزی(از فرکانس 1080 به 1400مگاهرتز) 1000 پوینت بیشتری در تست گیری دریافت کنه! چیزی ک حتی تراشه های زیر نیترو قابل دسترسی بهش نیستن و قطعا اورکلاک در این سطح باید چیپ رو در سخت ترین شرایط استرس قرار بده ک تنها زیر نیترو امکان پذیر خواهد بود

:clapping:  @};- فوق العاده بود ... منتظرم نظر باقی دوستانم ببینم (وااقعیش منو که کلی جو زده کرد  یه لحظه یاد اون خبر 200$ ای افسانه ای انداخت و تا تغییر عنوان رفتم !)

دوستان شاید به تاپیک ربط نداشته باشه، ولی XOne S هم معرفی شد که انگار دقیقا قضیه سونی رو دنبال میکنه، ولی برای اجرای بازیها در 4K نیست و فقط اجرای فیلم و ویدیو هستش در این رزولوشن، احتمالا یه مقداری قویتر هستش برای اجرای بازیها با فریم درسته حسابی، فقط نکته جالب قیمت 300 دولاریش هستش...

GOW هم برای ویندوز 10 تایید شد...

نمیدونم که چرا دوستان یه تاپیکی خبری از E3 نزدن هنوز...

:clapping:  @};- عاشق این عادتم داداش ... خیلی خوبه که مطرحش کردی به هر حال عمده تغییراتشم که همون P10 واقعا مرتبط با تاپیک !

با اجازه ی دوستان هر چه زودتر  ترجمش رو میزارم (البته خوشبختانه شما اصل ماجرا رو رفتی )

470 فقط 100 دلار 75 وات!  عملکرد مشابه با 970 

480 9 تیرماه!

:clapping:  @};-

AMD کارتهای 460 و 470 رو هم معرفی کرد...

آقا یه تاپیک جدید بزنید این 32 صفحه شده ، آدم نمیدونه کی به کیه ! در این موردم دوستان از بنده با تجربه ترن  ، پیشنهاد ی داشتن در آدرس دهی بهتر عناوین به دیده ی منت !

یه خبر درست درمون بزارید ببینیم چی شده؟

نظر دوستان چی ؟؟؟ واقعیتش خیلی قافلگیر شدم ... خلا خیلی عزیزان احساس میشه ... گفتم لااقل یکی 2 تاپیک جدید زده شده تا الآن !!!

به هر حال یکی دو تا خبر جدیدی که رسمی مطرح شده رو بازم با اجازه ی دوستان میزارم ...

ولی تاپیک جدیدم زدید ما هم استفاده میکنیم 

@};-

زور 470 چقدره؟؟؟

Sent from my D5503

@};-

970

@};-

اقا لایو استریم دارید میبینید؟ کجا نشون میده لینک بدید

بازی احتصاصی Killing Floor هم با VR جالب بود...

https://www.twitch.tv/pcgamer

-

wooowww این Drop In بازی هستش که بتونه جای Starcraft رو واسه من بگیره، البته کمی ضعیفتر به نظر میرسید...

5plpmbqrs25f7237780m.jpg
تصاویر کارت های 460 (سمت راست تصویر) و 470 (سمت چپ تصویر) AMD

تازه بحث سخت افزار و تکنولوژی AMD شروع شد...

با سلام

بفرمائید 1060 :)

البته فکر کنم :-?

http://www.expreview.com/47678.html

@};-

برنامه pc gamer show AMD تموم شد.
خب چیزی ک انتظار میرفت از برنامه بیشتر از این چیزا بود
صحبتی از وگا نشد از zen هم همینطور
و تنها ب معرفی دو کارت 460 و 470 بسنده کردن

منم حسابی ناامید شدم ... کاش لااقل یه custom نشون میدادن :(

@};-

از دوستان تقاضا دارم کلیه ی پیشنهاداتشون رو آشکار و نهان با بنده در میون بزارن 

با تشک @};- ر

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

ی نتیجه گیری کوچیک میشه کرد از این کنفرانس
سوال ها اینه:
که چرا amd از چیپ های وگا سخنی ب میون نیوورد
چرا amd از پردازنده های zen اطلاعاتی نداد

خب اگر از وگا سخنی ب میون نیومد میشه اینطور گفت ک فعلا amd قصد داره تا با در دید قرار دادن قیمت های کم کارایی بیشتر بده و از این راه در رده مین استریم که بیشتر سهم بازار از فروش هر نسل رو تشکیل میدن فروش کنه چراکه اگر از وگا حرفی میزد نگاه ها از روی پولاریس بر میگشت و باز ب نوعی نگاه ها به بالا تر و بهتر و قوی تر معطوف میشد و پولاریس از چشم میوفتاد. چیزی ک amd به قوه زیاد خیلی بهش نیاز داره تا پولاریس ها در دید باشن تا از این راه فروش کنه چه با سود کم چ با سود زیاد. بر خلاف این نسل کمپانی ها در معرفی نسل جدیدشون همرده هم کارتی معرفی نکردن یا بهتر بگیم amd برای nvidia همرده و رقیب عرضه نکرد و همین باعث شد تا در قیمت قدرت مانور رقابت رو از دست نده و بتونه با قیمت میدون داری کنه چون با گذشت زمان مشخص شد فعلا رقیبی برای کارت های انویدیا وجود نداره از لحاظ قدرت و آرکیتکت پاسکال خیلی فرا تر از انتظار ظاهر شد و کارت های رده پرفورمنسی مثل 1070 کارت های فلگ شیپ مکسول رو کاملا از دور خارج کردن(سیاستی ک طبق عرف نسلی ب نسل دیگر متفاوت بود و ب عنوان مثال کارت 670 حریف 580 بود یا 770 در قدرت 680 بود البته در پرفورمنس و کارایی و راندمان) چیزی ک نیاز نبود حتی amd اون هارو از دور خارج کنه.
حالا amd حرفی از وگا نمیزنه همونطور ک انویدیا حرفی از Big Pascal ها حرفی نمیزنه و طبق رسوم فقط هر از گاهی خبری درز پیدا میکنه ک این خبر درز کردن ها همش ب سود انویدیا بوده و اغلب شایعات ک تا قبل از این در مورد 1080 و 1070 وجود داشتن ب واقعیت تبدیل شدن و نگاه هارو با این درز اخبار درگیر خودش کرد. و حالا این دلیل حرف نزدن ها از وگا منطقی هست چون اخرین شانس amd در برابر پاسکال انویدیا در این نسل هست و بدون شک هنوز مراحل تست و بررسی اون کامل نشده یا شاید هم کامل شده اما سیاست این منطق رو نمیپذیره ک وقتی پولاریس رو معرفی کردیم در عرض چند روز وگا رو معرفی کنیم چون با این کار صد در صد در فروش پولاریس صدمه میبینن چون کسی دنبال پولاریس نمیره و همه میگن صبر میکنیم برای وگا! دلیلش هم منطقیه چون 1070 و 1080 تا الان رقیب ندارن و اونایی ک مایل ب خرید amd هستن میگن بجای پول دادن ب پولاریس صبر میکنیم پول رو بیشتر جمع میکنیم برای وگا.
از جهتی انویدیا هم کاملا داره زیرکانه عمل میکنه ک این زیرکانه بودن رو باید در اصل منطق سیاست این شرکت دونست ک حتی برای وگا ها تراشه GP102 رو راهی میدون کنه که بازم ی GP100 باقی میمونه در اخر ک خدا میدونه چ استفاده ای داره. در صنعت های پردازشی با راندمان بالا استفاده خواهد شد مثل TESLA P100 یا شاهد کارتایی حتی در اسم  1090 (حالا هرچیزی ک شما میدونین همینطوری داره میره بالا!) در رده GTX ها خواهیم بود یا حتی شاید این نظریه هم وجود داشته باشه ک GP100 مخصوص TITAN PASCAL باشه ک هیولایی فول چیپ هست با قدرت محاسباتی بیش از 12 ترافلاپس در حالت تک چیپ ک خود این میتونه کابوسی برای amd باشه و منطق اجازه نده فعلا حرفی از وگا زده بشه.
موضع الان amd کاملا بستگی ب رفتار خودش داره مثل کسی ک پشت دیوار پنهان شده باشه و تک تیر انداز فقط منتظر ی گاف کوچیک باشه تا از پا درش بیاره. برای همین کوچکترین سیاست نا کارامدش باعث میشه اینتل و انویدیا از دو جهت قفلش کنن و الان شرایط حساسی رو میگذرونه و باید در بطنش دید. از قیمت های پایین تا بسنده کردن ب خانواده پولاریس و صنعت پی سی گیمینگ ارزون و سیاست فروش بیشتر هرچند کم سود
و با استناد ب این قضایا بهتره انتظار رو کم کنیم چون واقعا شرایط حساسه براش چرا که وقتی 970 فروش غیر قابل باوری داشت amd فکرش رو نمیکرد ک صنعت pc gaming به همچین کارتی نیاز داره برای همین الان هم برای در دست گرفتن این نقطه عطف داره از pc gaming با قیمت کمتر و کارایی بیشتر سود میخره ک ب نفع خوش و علاقه مندا ب pc gaming هست

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کاملا نا امید شدم این هم شد کنفرانس ؟؟؟ اصلا جذابیتی برای من نداشت !  *dry#

لینک به دیدگاه

5plpmbqrs25f7237780m.jpg

یا این صحنه افتادم

post-15235-0-58268000-1465881317_thumb.jpg

:D

با این که ایشون خانوم هستند اما فکر نمیکنم کسی جرات کنه به ایشون ت ی ک ه بندازه . شیر زنی هستند !!!

ولی خدایش ظاهر و لباس پوشیدنش خیلی حرف برای گفتن داره .

1 در 100 فکر کنید به جای ایشون بعضی از دختران محترم ایرانی بودند به کمتر از این لباس :

post-15235-0-54203100-1465881662_thumb.jpg

رضایت نمیدادن !

آخه نماد AMD رنگ قرمز هست و باید لباسشون با شرکتشون :eek:  ست باشه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یا این صحنه افتادم

attachicon.gifJax-MK3-Wins.jpg

با این که ایشون خانوم هستند اما فکر نمیکنم کسی جرات کنه به ایشون ت ی ک ه بندازه . شیر زنی هستند !!!

1 در 100 فکر کنید به جای ایشون بعضی از دختران محترم ایرانی بودند به کمتر از این لباس :

attachicon.gif20152171143728a.jpg

رضایت نمیدادن !

آخه نماد AMD رنگ قرمز هست و باید لباسشون با شرکتشون :eek:  ست باشه !

=)) =)) =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا ناامید کننده بود از این لحاظ که منتظر یه صحبت یا گفتگویی در مورد سری وگا بودم، که انگار صحبت در موردش کاملا ممنوع بود...

راستش انتظار بنده زیاد بود، چون E3 یه PC Gaming Show هستش و اینکه AMD اومد و کارتهایی مثل 460 و 470 رو هم معرفی کرد، خارج از عرف بود و کلا بحث بازیهای اختصاصی و بازی های VR و DX12 بود که از این نظر، کنفرانس خیلی خیلی پری بود، البته انتظار داشتم که یه چیزی هم از GPU Open بگن که کل کنفرانس رو توجه نکردم(داشتم بازی ایتالیارو میدیم!!) حالا بازیهای دیگه در بوث های خود شرکتهای سازنده، به کنار...

منتظرم که لینکی از معرفی کامل بازیهای E3 رو پیدا کنم و ...

خوب 480 که تا دو هفته دیگه میاد، به احتمال خیلی زیاد، این هفته باید شاهد برداشتن NDA باشیم تا بشه ریویوهاش رو هم دید...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

5plpmbqrs25f7237780m.jpg

اگر کارت 460 را در دست چپ من و کارت 470 را در دست راست من قرار دهند به خدا قسم دیگه پول ندارم قطعه عوض کنم =)) هر 2را زمین گذاشته و از همین 390 استفاده نموده :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر کارت 460 را در دست چپ من و کارت 470 را در دست راست من قرار دهند به خدا قسم دیگه پول ندارم قطعه عوض کنم =)) هر 2را زمین گذاشته و از همین 390 استفاده نموده :laughing: :laughing:

در هنگام معرفی کارتها، لینک بنده از کار افتاد :mad: ولی اگه طبق گفته دوستان، کارت 470 با قیمت 100 دولار، هم قدرت 970 باشه که کی دیگه میره کارت دیگه ای میخره؟؟؟ من دوتا میخرم!!! :D

ولی اصل قضیه فعلا 480 هستش که اگه اختلاف عملکرد سری های 370 و 380 رو رو در نظر بگیریم، که اختلاف عملکرد 50 درصدی دارن، واقعا میشه گفت که 480 کارت خیلی قدرتمندی میتونه باشه، تازه اگه اختلاف عملکرد 370 و 380X رو در نظر نگرفته باشیم که اختلاف عملکردشون، حدودا 100 درصد هستش...

post-10788-0-11257800-1465886931_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنچمارکی از این 470 و 460 نیومده؟؟

خیر عزیز، تازه معرفی شدن...

لینک به دیدگاه

درود @};-  :clapping: 

ی نتیجه گیری کوچیک میشه کرد از این کنفرانس
سوال ها اینه:
که چرا amd از چیپ های وگا سخنی ب میون نیوورد
چرا amd از پردازنده های zen اطلاعاتی نداد

خب اگر از وگا سخنی ب میون نیومد میشه اینطور گفت ک فعلا amd قصد داره تا با در دید قرار دادن قیمت های کم کارایی بیشتر بده و از این راه در رده مین استریم که بیشتر سهم بازار از فروش هر نسل رو تشکیل میدن فروش کنه چراکه اگر از وگا حرفی میزد نگاه ها از روی پولاریس بر میگشت و باز ب نوعی نگاه ها به بالا تر و بهتر و قوی تر معطوف میشد و پولاریس از چشم میوفتاد. چیزی ک amd به قوه زیاد خیلی بهش نیاز داره تا پولاریس ها در دید باشن تا از این راه فروش کنه چه با سود کم چ با سود زیاد. بر خلاف این نسل کمپانی ها در معرفی نسل جدیدشون همرده هم کارتی معرفی نکردن یا بهتر بگیم amd برای nvidia همرده و رقیب عرضه نکرد و همین باعث شد تا در قیمت قدرت مانور رقابت رو از دست نده و بتونه با قیمت میدون داری کنه چون با گذشت زمان مشخص شد فعلا رقیبی برای کارت های انویدیا وجود نداره از لحاظ قدرت و آرکیتکت پاسکال خیلی فرا تر از انتظار ظاهر شد و کارت های رده پرفورمنسی مثل 1070 کارت های فلگ شیپ مکسول رو کاملا از دور خارج کردن(سیاستی ک طبق عرف نسلی ب نسل دیگر متفاوت بود و ب عنوان مثال کارت 670 حریف 580 بود یا 770 در قدرت 680 بود البته در پرفورمنس و کارایی و راندمان) چیزی ک نیاز نبود حتی amd اون هارو از دور خارج کنه.
حالا amd حرفی از وگا نمیزنه همونطور ک انویدیا حرفی از Big Pascal ها حرفی نمیزنه و طبق رسوم فقط هر از گاهی خبری درز پیدا میکنه ک این خبر درز کردن ها همش ب سود انویدیا بوده و اغلب شایعات ک تا قبل از این در مورد 1080 و 1070 وجود داشتن ب واقعیت تبدیل شدن و نگاه هارو با این درز اخبار درگیر خودش کرد. و حالا این دلیل حرف نزدن ها از وگا منطقی هست چون اخرین شانس amd در برابر پاسکال انویدیا در این نسل هست و بدون شک هنوز مراحل تست و بررسی اون کامل نشده یا شاید هم کامل شده اما سیاست این منطق رو نمیپذیره ک وقتی پولاریس رو معرفی کردیم در عرض چند روز وگا رو معرفی کنیم چون با این کار صد در صد در فروش پولاریس صدمه میبینن چون کسی دنبال پولاریس نمیره و همه میگن صبر میکنیم برای وگا! دلیلش هم منطقیه چون 1070 و 1080 تا الان رقیب ندارن و اونایی ک مایل ب خرید amd هستن میگن بجای پول دادن ب پولاریس صبر میکنیم پول رو بیشتر جمع میکنیم برای وگا.
از جهتی انویدیا هم کاملا داره زیرکانه عمل میکنه ک این زیرکانه بودن رو باید در اصل منطق سیاست این شرکت دونست ک حتی برای وگا ها تراشه GP102 رو راهی میدون کنه که بازم ی GP100 باقی میمونه در اخر ک خدا میدونه چ استفاده ای داره. در صنعت های پردازشی با راندمان بالا استفاده خواهد شد مثل TESLA P100 یا شاهد کارتایی حتی در اسم  1090 (حالا هرچیزی ک شما میدونین همینطوری داره میره بالا!) در رده GTX ها خواهیم بود یا حتی شاید این نظریه هم وجود داشته باشه ک GP100 مخصوص TITAN PASCAL باشه ک هیولایی فول چیپ هست با قدرت محاسباتی بیش از 12 ترافلاپس در حالت تک چیپ ک خود این میتونه کابوسی برای amd باشه و منطق اجازه نده فعلا حرفی از وگا زده بشه.
موضع الان amd کاملا بستگی ب رفتار خودش داره مثل کسی ک پشت دیوار پنهان شده باشه و تک تیر انداز فقط منتظر ی گاف کوچیک باشه تا از پا درش بیاره. برای همین کوچکترین سیاست نا کارامدش باعث میشه اینتل و انویدیا از دو جهت قفلش کنن و الان شرایط حساسی رو میگذرونه و باید در بطنش دید. از قیمت های پایین تا بسنده کردن ب خانواده پولاریس و صنعت پی سی گیمینگ ارزون و سیاست فروش بیشتر هرچند کم سود
و با استناد ب این قضایا بهتره انتظار رو کم کنیم چون واقعا شرایط حساسه براش چرا که وقتی 970 فروش غیر قابل باوری داشت amd فکرش رو نمیکرد ک صنعت pc gaming به همچین کارتی نیاز داره برای همین الان هم برای در دست گرفتن این نقطه عطف داره از pc gaming با قیمت کمتر و کارایی بیشتر سود میخره ک ب نفع خوش و علاقه مندا ب pc gaming هست

شنیدنی و پر نکته بود ممنون ... به واقع کم لطفی بخوام مورد خاصیشو برجسته کنم ؛ از اون متنای تحلیلی که برای هر سطح و سلیقه ای کاربرد و جذابیت داره ...

(قطعا از سعادت این تاپیک این همه درفشانی @};-   )

درود

کاملا نا امید شدم این هم شد کنفرانس ؟؟؟ اصلا جذابیتی برای من نداشت ! 

چه پرجنبه و واقع بین  :D، منم ،ولی بازم امیدوارم ... تا 9 تیر چیز زیادی نمونده ... حتم دارم این روزا چشمون به یه review خفن از یه Custom 480  خوش قیمت بیفته ، همه این افتضاحو فراموش میکنیم 

@};-

یا این صحنه افتادم

attachicon.gifJax-MK3-Wins.jpg

attachicon.gif20152171143728a.jpg

رضایت نمیدادن !

آخه نماد AMD رنگ قرمز هست و باید لباسشون با شرکتشون ست باشه ! خوب این جنبه ی خانم sue هم میرسونه و اینیکه ایشون فن نیستن  :D 

=))  =))  =))  =))  =))  =))  @};- خداوکیلی از دیشب که این نما رو دیدم همش تو فکر بودم خیلی برام آشناست ... با اون بک گراندش! :D

گل کاشی داداش ، از دیدنش سیر نمیشم ... گل بخودی نبود میزاشتم صفحه اول ...

(حقی که هنر نزد ایرانیانست و بس !)

=))

کلا ناامید کننده بود از این لحاظ که منتظر یه صحبت یا گفتگویی در مورد سری وگا بودم، که انگار صحبت در موردش کاملا ممنوع بود...

راستش انتظار بنده زیاد بود، چون E3 یه PC Gaming Show هستش و اینکه AMD اومد و کارتهایی مثل 460 و 470 رو هم معرفی کرد، خارج از عرف بود و کلا بحث بازیهای اختصاصی و بازی های VR و DX12 بود که از این نظر، کنفرانس خیلی خیلی پری بود، البته انتظار داشتم که یه چیزی هم از GPU Open بگن که کل کنفرانس رو توجه نکردم(داشتم بازی ایتالیارو میدیم!!) حالا بازیهای دیگه در بوث های خود شرکتهای سازنده، به کنار...

منتظرم که لینکی از معرفی کامل بازیهای E3 رو پیدا کنم و ... داداش پیدا کردی برامون بزار ، دوستان راحتتتر با غم فراغ کنار بیان،دعات میکنیم :D 

خوب 480 که تا دو هفته دیگه میاد، به احتمال خیلی زیاد، این هفته باید شاهد برداشتن NDA باشیم تا بشه ریویوهاش رو هم دید...

:clapping:  @};- منو بگو با چه عشقی پست احتمالاتو میرفتم ... یکیشم علنی نشد فکر کنم :laughing: بابا یه ریز معماریم  شات میزاشتن ، یه هفته باش سرگرم بودیم لااقل...

اگر کارت 460 را در دست چپ من و کارت 470 را در دست راست من قرار دهند به خدا قسم دیگه پول ندارم قطعه عوض کنم =)) هر 2را زمین گذاشته و از همین 390 استفاده نموده

:D  @};-

در هنگام معرفی کارتها، لینک بنده از کار افتاد :mad: ولی اگه طبق گفته دوستان، کارت 470 با قیمت 100 دولار، هم قدرت 970 باشه که کی دیگه میره کارت دیگه ای میخره؟؟؟ من دوتا میخرم!!! :D

ولی اصل قضیه فعلا 480 هستش که اگه اختلاف عملکرد سری های 370 و 380 رو رو در نظر بگیریم، که اختلاف عملکرد 50 درصدی دارن، واقعا میشه گفت که 480 کارت خیلی قدرتمندی میتونه باشه، تازه اگه اختلاف عملکرد 370 و 380X رو در نظر نگرفته باشیم که اختلاف عملکردشون، حدودا 100 درصد هستش...

attachicon.gifuntitled-2.png

بنچمارکی از این 470 و 460 نیومده؟؟

خیر عزیز، تازه معرفی شدن...

سپاس @};-

شمارش معکوس تا...         شارژ حق رای :D 

لینک به دیدگاه

:D  @};-

رونمایی AMD از RX 470 , RX 460 ، عرضه در 29June

...   
6sl7a7kz5owk0exa5qqm.jpg

23ks1o3tuv73zq87wdnz.jpeg

جلوه گری دوچندان XBOX SCORPIO و PS NEO  از طریق AMD  FreeSync 

4y3vz3ppdl7k8z92oh34.jpg

...

Xbox Scorpio Revealed; 8 Core CPU With 6 Tflops Computing Power & 320 GB’s Memory Bandwidth

dy58pz9njru9ay2od032.png

...

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنظرم c4 همون 470  ه ، فکر نمی کردم واقعا کارت جدید بده دمشون گرم ...  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنظرم c4 همون 470  ه ، فکر نمی کردم واقعا کارت جدید بده دمشون گرم ...  :D

اگه اینجوری باشه که از 970 هم قدرتمندتر خواهد بود:

و قیمت 100 دولار؟؟؟

post-10788-0-48922700-1465895699_thumb.png

لینک به دیدگاه

برای دوستانی ک دیشب مراسم معرفی کارت های rx470 و rx460 رو ندیدن:
https://www.youtube.com/watch?v=Sc21mWzqwJw
ضمن معرفی شاهد گیمپلی کوتاه از بازی doom 4 روی پولاریس همراه با فریم ریت دریافتی هستیم
از قند شکن استفاده کنین لینک از یوتیوب هست

لینک به دیدگاه

اگه اینجوری باشه که از 970 هم قدرتمندتر خواهد بود:

و قیمت 100 دولار؟؟؟

واقعا جالبه !

گوبا باید یک بار دیگه به AMD کبیر ایمان بیاریم !

اگر بحث قفل Denuvo و کرک نشدن بازی ها نبود الان زمان طلایی pc گیمینگ میشد !

فقط اگر RX 470 به اندازه 970 قدرت داشته باشه و 100 دلار هم قیمتش باشه حتی خرید RX 480 هم به صرفه نیست !

کراس 2 تا از این کارتها در قیمت با RX 480 هم قیمت میشن اما توی فریم نه .

لینک به دیدگاه

واقعا جالبه !

گوبا باید یک بار دیگه به AMD کبیر ایمان بیاریم !

اگر بحث قفل Denuvo و کرک نشدن بازی ها نبود الان زمان طلایی pc گیمینگ میشد !

فقط اگر RX 470 به اندازه 970 قدرت داشته باشه و 100 دلار هم قیمتش باشه حتی خرید RX 480 هم به صرفه نیست !

کراس 2 تا از این کارتها در قیمت با RX 480 هم قیمت میشن اما توی فریم نه .

اونجوری RX490 باید سه تای GTX 980Ti باشه :|

ولی اگه راست باشه که بعید میدونم Nvidia به خاطرات می پیونده

لینک به دیدگاه

از اونجایی که 1080ti احتمالا 3 تای 980ti هست .

پس راه دوری نمیره اگر 490 هم باشه !

لینک به دیدگاه

میتونم بپرسم با چ دلیل و مدرکی حساب کردین ک 490 سه تای 980ti شد؟

با این دلیلی ک شما اوردین 480 باید 3 تای 980 میبود!

لینک به دیدگاه

برای دوستانی ک دیشب مراسم معرفی کارت های rx470 و rx460 رو ندیدن:

https://www.youtube.com/watch?v=Sc21mWzqwJw

ضمن معرفی شاهد گیمپلی کوتاه از بازی doom 4 روی پولاریس همراه با فریم ریت دریافتی هستیماز قند شکن استفاده کنین لینک از یوتیوب هست

رزولوشن؟

فریم ریت

الان جاییم نتم ضعیفه بگین چقدره

لینک به دیدگاه

رزولوشن؟

فریم ریت

الان جاییم نتم ضعیفه بگین چقدره

والا فقط گفتن بازی با پولاریس اجرا میشه حتی نگفتن رزولوشن چقدره. احتمالا مال RX480 بوده نمیدونم

فریم ریت از 58 تا 89 متغیر بوده البته بازی رو همش توی لوکیشن های تاریک گیمپلی دادن و این خودش باعث میشه فریم ریت بالا تر بره و جاهایی ک کمی نور پردازی و عمق فیلد داشت فریم روی 58 میومد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طراح بازی از اجرای اون روی لپتاپ صحبت میکرد، با توجه به اینکه کارت 460 و 470 رو بخاطر مصرف و دمای پایینشون رو برای موبیلیتی ها در موردش صحبت کردن، احتمال اینکه این اجرای بازی بر روی 480 بوده باشه، ضعیف هستش...

البته هیچ جایی در مورد رزولوشن و تنظیمات گرافیکی بازی هم صحبت نکردن...

این بنچمارک هم یه جورایی تایید شده واسه 480:

post-10788-0-86174400-1465905088_thumb.jpg

ظاهرا NDA بسیار سر سختی، این سری AMD روی کارتهاش گذاشته، به شکلی که اگه کوچکترین اطلاعاتی درز کنه، کسیکه اون اطلاعات رو بیرون داده، به راحتی شناخته میشه!!!

ظاهرا نسخه های متفاوتی از این کارت با فرکانسهای مختلف برای تست بیرون دادن، که بایوسهای متفاوتی داشتن و این کارت با فرکانس بایوسی که برای طرف فرستادن که 1080 مگاهرتز بوده، توسنته اون امتیاز 3194 رو بزنه که بیشتر از یک 980 بوده، خود طرف یه اورکلاک کرده بر روی کارت با خنک کننده لایتنینگ(که از روی کارت دیگه ای برداشته و ظاهرا درست هم جا ننداخته که باعث شده دمای کارت به 91 درجه برسه) و تونسته نتیجه اون 1400 مگاهرتزی رو بگیره که تقریبا با فیوری ایکس برابری میکرده...

برای اثبات فیک نبودن امتیاز هم:

https://www.youtube.com/watch?v=i6o5H10TTRI

کلا تاپیک بحثش هم اینجا هستش:

https://linustechtips.com/main/topic/610173-rx-480-actual-leaks-gtx-980-to-fury-performance/?page=1

ظاهرا هم بایوس نهایی کارتها در اختیار کسی قرار نگرفته، بهمین دلیل کسی از فرکانس دقیق این کارتها خبری نداره، پس حتی ممکن هستش که فرکانس این کارت 1.4 گیگاهرتز باشه...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...