رفتن به مطلب

تاج خورشید نمایان شد »»» نتایج و بررسی RX 480 اضافه شد »»» نتایج و بررسی RX 470 اضافه شد + نظرسنجی

اشتراک گذاری

کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟  

406 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟

• همچنان گرافیک R9 300 خود را نگه میدارم
      11
    • همچنان گرافیک GTX 900 خود را نگه میدارم
      63
    • ارتقا به سری R9 400
      153
    • ارتقا به سری GTX 1000
      144
    • کارت قدیمی تر از amd رو نگه می دارم
      17
    • کارت قدیمی تر از nvidia رو نگه می دارم
      18
  2. 2. کدام ارتقا را بیشتر میپسندید ؟

• RX 480 تکی و CROSS
      53
    • RX 470 تکی و CROSS
      14
    • GTX 1080 تکی
      39
    • GTX 1070 تکی و SLI
      49
    • موارد ضعیف تر گرافیکهای نوظهور پاسکال و پلاریس
      8
    • در انتظار نسل بعد میمانم
      12
    • در انتظار نتایج GTX 1060 میمانم
      21
  3. 3. کدام کارت سفارشی از گرافیک RX 480 را بیشتر میپسندید ؟

• SAPPHIRE NITRO
      25
    • POWERCOLOR RED DEVIL
      17
    • GIGABYTE G1 GAMING
      16
    • ASUS STRIX
      35
    • XFX 480
      1
    • MSI GAMING X
      23

Recommended Posts

Radeon-RX-480-cooler.jpg

تازه این کولر رفرنس هیچی نداره و دما این هست! شما فکر کن هیت پایپ باشه چی میشه!؟

کولرهای WF گیگا و MSI و نیترو سافایر با هیت پایپ های 8 و 10 میلیمتری و استریکس اسوس با 8 میلیمتری!!!

با اونا احتمالا 50 باشه توی لود

لینک به دیدگاه

Radeon-RX-480-cooler.jpg

تازه این کولر رفرنس هیچی نداره و دما این هست! شما فکر کن هیت پایپ باشه چی میشه!؟

کولرهای WF گیگا و MSI و نیترو سافایر با هیت پایپ های 8 و 10 میلیمتری و استریکس اسوس با 8 میلیمتری!!!

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=60266&page=5#entry743163

مگه دیگه  خواب میمونه برا آدم تا صبح !!! :laughing:  @};- 

لینک به دیدگاه

به معنای حقیقی کلمه فرکانس، دما و قیمت 480 عالیه. حتما خودم 480 تهیه خواهم کرد البته نه از ایران.

لینک به دیدگاه

به معنای حقیقی کلمه فرکانس، دما و قیمت 480 عالیه. حتما خودم 480 تهیه خواهم کرد البته نه از ایران.

به !!! بلاخره امین خان ام  ایمان کامل آوردن !

راستی آخرین قیمت $ اش چند ؟ خبر داری شما ؟ 

لینک به دیدگاه

من میرم مقر انویدیا رو آتش بزنم وتا اون موقعه در غار زندگی میکنم تا زمانی که RX 480 8GB غیر رفرنس از ایسوس با رنگ بندی Aura بیاد + خنک کننده دوفنه استریکس (فکر کنم یه فنش هم کافی باشه با این نتایج) بعد بیایید منو بیدار کنید بیام بخرم :crying:  :crying:  :crying:  :crying: 
هنوزم باورم نمیشه :-? 
میشه یکی بگه این قیمت واقعیه یا نه

249 دلار واقعیه یا نه(بماند غیررفرنس اش گرونتر میشه) :eek:  :eek:  :eek:  :eek: 

ویرایش شده توسط Alone In THE Darkness
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میگم الکی اندازه کارت رو بزرگ کردن فن کارت اصلا زیرش برد نیست...  :-?

همیشه این فن های اصطلاحا توربینی همینطور هستن. شما کارتهای قدیمی تر مثل 6870 رو هم باز کرده باشید همینطوری هست.(منظور هیت سینک کوچکی داره البته هیت پایپ هم داره اکثرا) خوبیش اینه که هوای دمیده شده پس از عبور از هیت سینک میخوره به مدار تغذیه و بعد از پشت کارت به بیرون کیس هدایت میشه.

با اونا احتمالا 50 باشه توی لود

البته شرکت ها تو اونجا که بتونن هزینه تولید رو پایین نگهمیدارن! واقعا نیازی نیست به اون هیت پایپ ها! دو سه تا  هیت پایپ 6 میلیمتری یا دو تا 8 میلیمتری کاملا سطح چیپ رو پوشش میده.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

AMD RX 480 Overclocked to 1607Mhz

RX-480-Overclocked-to-1607Mhz.jpg

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

RX-480-unboxing-3.jpgRX-480-unboxing-4.jpg

آخ قلبم...

جون میده با این injustice 2 بازی کنیم. الان دارند یطوری میسازنش که لباس دوم(زره) برای خودت میتونی بگیری و هر کارکتر لباس های زیادی داره برای دفع قدرت کارکتر مقابل!

تریلر سینماتیکشو ببینید خیلی باحاله. یه جورایی مثل بازی PES میمونه که قبل شروع بازی میری تو GamePlan ترکیب میچینی حالا ایندفعه لباس دفع قدرت حریف :)

لینک به دیدگاه

آخ قلبم...

جون میده با این injustice 2 بازی کنیم. الان دارند یطوری میسازنش که لباس دوم(زره) برای خودت میتونی بگیری و هر کارکتر لباس های زیادی داره برای دفع قدرت کارکتر مقابل!

تریلر سینماتیکشو ببینید خیلی باحاله. یه جورایی مثل بازی PES میمونه که قبل شروع بازی میری تو GamePlan ترکیب میچینی حالا ایندفعه لباس دفع قدرت حریف :)

injustice یه جورای موش آزمایشگاهی کمبت به حساب میاد .

تکنیک هایی که از موفقیتشون اطمینانی وجود نداره رو روی این بازی پیاده میکنن و اگر موفق بود به کمبت اضافه میشه .

فقط مشکل اینه که گمون نکنم برای pc بیاد !

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=59868#entry736500

:D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با توجه به عکس های منتشر شده:

(منظورم این عکس)

Radeon-RX-480-4.jpg

احتمال ارائه نسخه های کامپکت یا مینی نیز وجود داره. :x

خود کولر 24 سانتی متر هست ولی اندازه برد کارت رو میشه بین 17-18 سانتی متر تخمین زد.

برای مثال کارت 380 و 380X دارای برد رفرنس با اندازه 221 میلیمتر بودند و بعدا نمونه کامپکت 380 با اندازه برد 170 میلیمتر از راه رسید. منظورم ایشون:

Sapphire_20162418918.jpg

لازم به ذکر هست برای طراحی این کارت(380) نیاز بود که برد و مدار تغذیه مجددا طراحی بشه ولی برای 480 با توجه به اندازه برد نیاز نیست که تغییری ایجاد بشه و فقط کافیه یه کولر ساده طراحی بشه.

graph20.png

با توجه به دمای 60 درجه کارت با کولر رفرنس که بسیار ساده هم هست، به نظر نمی رسه سازنده  ها کار سختی پیش رو داشته باشند.

من که کارتهای جمع و جور و قدرتمند رو خیلی دوست دارم :x

شما چطور؟ @};-

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

(منظورم این عکس)

Radeon-RX-480-4.jpg

خود کولر 24 سانتی متر هست ولی اندازه برد کارت رو میشه بین 17-18 سانتی متر تخمین زد.

برای مثال کارت 380 و 380X دارای برد رفرنس با اندازه 221 میلیمتر بودند و بعدا نمونه کامپکت 380 با اندازه برد 170 میلیمتر از راه رسید. منظورم ایشون:

Sapphire_20162418918.jpg

لازم به ذکر هست برای طراحی این کارت(380) نیاز بود که برد و مدار تغذیه مجددا طراحی بشه ولی برای 480 با توجه به اندازه برد نیاز نیست که تغییری ایجاد بشه و فقط کافیه یه کولر ساده طراحی بشه.

graph20.png

با توجه به دمای 60 درجه کارت با کولر رفرنس که بسیار ساده هم هست، به نظر نمی رسه سازنده  ها کار سختی پیش رو داشته باشند.

شما چطور؟ @};-

یه پا نانو هست برای خودش !

برای من همین که دما در حد 75 درجه باقی بمونه و زیاد نشه بسه !

ترجیه میدم کارت کمی اور بشه یا کوچیک بشه تا این که بزرگ و خنک باشه و کم زور !

فریم بالا + دما در حد 75 درجه + قیمت مناسب = کارت مناسب برای من

همه موارد بالا + کوچک بودن = کارت ایده آل برای من !

@};-

راستی مگه مصرف RX 480 کمتر از 380 نیست ؟

اگر مصرف کمتر داشته باشه میتونه حتی کوچیک تر بشه !

یه روزی کارتهای کوچیک نشانه HD 5450 و 210 بود الان نشانه کارتهای میان رده و بالا رده شده !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

(منظورم این عکس)

Radeon-RX-480-4.jpg

Sapphire_20162418918.jpg

graph20.png

شما چطور؟ @};-

فکر نکنم به این زودی مدل مینیش رو بدن به بازار منم دیگه طاقت ندارم صبر کنم  *dry#

هیچ غیر رفرنسی هم هنوز معرفی نشده نمی دونم چرا اینجوری می کنه amd...  :mad:

لینک به دیدگاه

(منظورم این عکس)

Radeon-RX-480-4.jpg

Sapphire_20162418918.jpg

graph20.png

با توجه به دمای 60 درجه کارت با کولر رفرنس که بسیار ساده هم هست، به نظر نمی رسه سازنده ها کار سختی پیش رو داشته باشند.

شما چطور؟ @};-

درود

برای من اندازه مهم نیست، فقط پر قدرت + خنک + خوش قیمت باشه کافیه!

لینک به دیدگاه

(منظورم این عکس)

Radeon-RX-480-4.jpg

Sapphire_20162418918.jpg

graph20.png

شما چطور؟ @};-

بردهای mini با کولر غیر استوک از AIB ها هم حتی قابلیت اور خوبی ندارن به خاطر LIMIT شدن کولر. دیگه چه برسه به کولر و برد رفرنس مینی اون هم از سلطان VAPOR CHAMBERS های داغون AMD. 

لینک به دیدگاه

شما چطور؟ @};-

درود

با همین جمله ی پرسشی تاپیک حسابی up خواهد شد. سایت مرحوم نارنجی از همین جمله برای وادار کردن خواننده به واکنش استفاده می کرد.☺

ماه می 1968 که دانشجوهای فرانسوی شورش کردند تعدادی جمله از راه شعارها و دیوارنویسی ها وارد فرهنگ بشری شد، از جمله "کوچک زیباست".

من هم معتقد ام کوچک زیباست خاصه خروجی 10 بیتی داشته باشه. امیدوارم amd روی سری دسکتاپ کارتهاش هم به این مساله بپردازه. انویدیا که از این مرامها نداره.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

injustice یه جورای موش آزمایشگاهی کمبت به حساب میاد .

تکنیک هایی که از موفقیتشون اطمینانی وجود نداره رو روی این بازی پیاده میکنن و اگر موفق بود به کمبت اضافه میشه .

فقط مشکل اینه که گمون نکنم برای pc بیاد !

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=59868#entry736500

:D

چه بهتر

قرار بود وقتی اومد برای دوستم دان کنم چون عاشق این بازیه. بجاش یه بازی بهتر دان میکنم =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بردهای mini با کولر غیر استوک از AIB ها هم حتی قابلیت اور خوبی ندارن به خاطر LIMIT شدن کولر. دیگه چه برسه به کولر و برد رفرنس مینی اون هم از سلطان VAPOR CHAMBERS های داغون AMD. 

ظاهرا دنبال نکردید اخبار رو همین فن سینک کوچیک دمای کارت رو محدوده 60 نگه میداره!

480 فرکانس 1607 زده با همون کولر رفرنس...

زمان همه چیز رو مشخص می کنه دوست من...

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این هم آخرین اطلاعات درز کرده، یک شخصی در چین ظاهرا بدون توجه به nda تصمیم گرفته که یک ریویو از کارت بیرون بده که ویدیوی مورد نظر در حال حاضر، پاک شده ولی تنها اطلاعاتی که از این ریویو میشه گرفت، این بوده که کارت فوق العاده سایلنت و خنک بوده(رفرنس) و میزان مصرف بسیار پایینتر از 150 وات داشته، کمی بیشتر از 100 وات بوده، ظاهرا یه نمای کوچیکی هم از برنامه Overclock جدید AMD در صفحه مانیتورش دیده میشه:

کارتی که دارید میبینید هم بک پلیت نداره، پس اون مدل هایی که دیدیم و بک پلیت داشتن، قضیشون چی بود؟؟؟

post-10788-0-10389500-1466516844_thumb.jpg

post-10788-0-77817400-1466516861_thumb.jpg

post-10788-0-65063500-1466516898_thumb.jpg

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این هم آخرین اطلاعات درز کرده، یک شخصی در چین ظاهرا بدون توجه به nda تصمیم گرفته که یک ریویو از کارت بیرون بده که ویدیوی مورد نظر در حال حاضر، پاک شده ولی تنها اطلاعاتی که از این ریویو میشه گرفت، این بوده که کارت فوق العاده سایلنت و خنک بوده(رفرنس) و میزان مصرف بسیار پایینتر از 150 وات داشته، کمی بیشتر از 100 وات بوده، ظاهرا یه نمای کوچیکی هم از برنامه Overclock جدید AMD در صفحه مانیتورش دیده میشه:

کارتی که دارید میبینید هم بک پلیت نداره، پس اون مدل هایی که دیدیم و بک پلیت داشتن، قضیشون چی بود؟؟؟

درود

فکر کنم اون بک پلیت دار ها نسخه های سفارشی شرکای درجه یک amd بودند مثلا اون خط تولید که عکساش بوده مربوط به XFX بوده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

فکر کنم اون بک پلیت دار ها نسخه های سفارشی شرکای درجه یک amd بودند مثلا اون خط تولید که عکساش بوده مربوط به XFX بوده

والله من چینی بلد نیستم، ولی تو صفحه یه سری اطلاعات هم داده که 970 و XFX تو صفحه مشخص هستن!!!

معلوم نیست، واقعا تا رسمی چیزی ارائه نشه، نمیشه حرفی زد...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

اون نسخه بک پلیت دار مخصوص به XFX بود که شات GPU Z هم پخش شد

لینک به دیدگاه

ظاهرا دنبال نکردید اخبار رو همین فن سینک کوچیک دمای کارت رو محدوده 60 نگه میداره!

480 فرکانس 1607 زده با همون کولر رفرنس...

زمان همه چیز رو مشخص می کنه دوست من...

درسته دوست عزیز (*) 

بهتره بعد از اینکه کارت وارد بازار ایران شد حتما یک تایپک جدا شما یا دوستان دیگر برای اورکلاک این کارت بزنید تا همه دوستان بتونند نهایت استفاده از کارتشون رو ببرند ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...