رفتن به مطلب

تاج خورشید نمایان شد »»» نتایج و بررسی RX 480 اضافه شد »»» نتایج و بررسی RX 470 اضافه شد + نظرسنجی

اشتراک گذاری

کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟  

406 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟

• همچنان گرافیک R9 300 خود را نگه میدارم
      11
    • همچنان گرافیک GTX 900 خود را نگه میدارم
      63
    • ارتقا به سری R9 400
      153
    • ارتقا به سری GTX 1000
      144
    • کارت قدیمی تر از amd رو نگه می دارم
      17
    • کارت قدیمی تر از nvidia رو نگه می دارم
      18
  2. 2. کدام ارتقا را بیشتر میپسندید ؟

• RX 480 تکی و CROSS
      53
    • RX 470 تکی و CROSS
      14
    • GTX 1080 تکی
      39
    • GTX 1070 تکی و SLI
      49
    • موارد ضعیف تر گرافیکهای نوظهور پاسکال و پلاریس
      8
    • در انتظار نسل بعد میمانم
      12
    • در انتظار نتایج GTX 1060 میمانم
      21
  3. 3. کدام کارت سفارشی از گرافیک RX 480 را بیشتر میپسندید ؟

• SAPPHIRE NITRO
      25
    • POWERCOLOR RED DEVIL
      17
    • GIGABYTE G1 GAMING
      16
    • ASUS STRIX
      35
    • XFX 480
      1
    • MSI GAMING X
      23

Recommended Posts

با سپاس از عزیزان فعال  :clapping:  :big hug:  @};-

ارائه ی بایوس مود شده برای آورکلاک افسانه ای RX 480 در AIR ، توسط رومان هارتونگ ! جزئیات و دانلود

5f8hwpwb5fvn77j3ule3.png

ویدئو (!AMD RX 480 Extreme OC to 1700 MHz (Liquid Nitrogen اینبار توسط  رومان هارتونگ

cxcjwuk8wbt95zbxa0fh.png

وبازهم +RX480 + Arctic Accerolo Mono @

m1dp2lgaowh9wl5mner3.jpg

ممنون از پوشش خبر

خبر بسیار خوبی بود

لینک به دیدگاه

ASUS Republic of Gamers Announces Strix RX 480 معروف !

عرضه جهانی از اواسط August 2016 

uutc7m2vd8qkvwyjixry.jpg

u2ci2cpqzv7m5njbsiex.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیافش نسبت به قبل بهتر شده اما نمیدونم چرا از این برند خوشم نمیاد  !

لینک به دیدگاه

نمیدونم این بنچمارک ها تا چه حد حقیقته ولی خوب عمل کرده

تو dx 11 نتیجه کاملا فرق میکنه ولی خوب amd تو dx 12 قوی تره وبهتر عمل کرده

لینک به دیدگاه

انصافا XFX یه چیز دیگست

برای کدوم کشوره؟

بله!

کارخونش تو هنگ کنگه اگه اشتباه نکنم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انصافا XFX یه چیز دیگست

برای کدوم کشوره؟

زیر نظر سرمایه گذاری pine هست که هنگ کنگی.

دفتر اصلیش هم تو کالیفرنیا هست.

یه توضیح در مورد XFX که یادم میاد قدیم از شرکا درجه یک انویدیا بود و بعدا به تیم قرمز ملحق شد. در حال حاضر سایت این برند هم XFXForce هست که از اون دوران یدک می کشه. من خودم از اولین کارتهام FX5500 جی فورس با بند XFX بود و کارتنش هم اگر اشتباه نکنم شبیه یه X بود.

برعکس شرکت Gainward که دفترش در آلمان هست و زیر مجموعه شرکت Palit بود و از شرکا AMD  برگشت به جبهه سبز و در اروپا محصولات پلیت با این برند ارائه میشه. البته چند وقتی هست در موردش مطالعه نداشتم ولی اون چیزی که یادم بود رو گفتم.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

پسر xfx داره بر می گرده به اوج ها ... از دزان این کارتش خوشم اومد....

یه موضوعی هم در مورد گارانتیش دارم که فردا یا پس فردا مقالشو می نویسم آپلود می کنم تو همین فروم...

لینک به دیدگاه

زیر نظر سرمایه گذاری pine هست که هنگ کنگی.

دفتر اصلیش هم تو کالیفرنیا هست.

یه توضیح در مورد XFX که یادم میاد قدیم از شرکا درجه یک انویدیا بود و بعدا به تیم قرمز ملحق شد. در حال حاضر سایت این برند هم XFXForce هست که از اون دوران یدک می کشه. من خودم از اولین کارتهام FX5500 جی فورس با بند XFX بود و کارتنش هم اگر اشتباه نکنم شبیه یه X بود.

برعکس شرکت Gainward که دفترش در آلمان هست و زیر مجموعه شرکت Palit بود و از شرکا AMD  برگشت به جبهه سبز و در اروپا محصولات پلیت با این برند ارائه میشه. البته چند وقتی هست در موردش مطالعه نداشتم ولی اون چیزی که یادم بود رو گفتم.

آره دقیقا یادمه یه 8600 برای پسرخالم خیلی سال پیش گرفتیم عکس یه سگ سیاه با نقاب روش بود !

من هم اولیل کارتم XFX بود ، HD5550  :x

توی پاور هم XFX حرف اول رو میزنه !

توی بازار کشور پر شده MSI GIGA ASUS جدیدا هم Zotac

برند های دیگه خیلی محدود موجود میشن که جای تاسف داره. :crying:

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

یکی از بهترین کارت هایی که از این برند (XFX)  داشتم و الان هم هر بار نگاش میکنم از کیفینت ساختش لذت میبرم

post-15785-0-17001100-1468694092_thumb.jpg

ویرایش شده توسط m-r-h-69
لینک به دیدگاه

با تشکر از عزیزان فعال  @};-  @};-  @};-

گویا قرارهست که  RX 480 سفارشی از برند محبوب دوستمون (StarKilleR)کمی زودتر عرضه بشه !

ui9oxijuob5d0i6e3jtg.png

7hzjsf7dadilomv9hdgi.jpg

226dsmr00l9yjgyh125s.jpg

تنها مشخصاتی که در تصاویر  نمونه ی XFX مشخص هست ، فعلا قابل استناد ؛ که در این لینک هم تاحدودی تشریح شده

XFX Radeon RX 480 Double Dissipation pictured some more

گویا شرایط گارانتی برای  نمونه ی سفارشی برند XFX هم تا حدودی بهتر از حد انتظار ؛ و مثلا درحالتی از  تعویض کولر و آورکلاک ، که  کارت مجددا به حالت اولیه قابل بازگشت باشه، گارانتی همچنان برقرارخواهد بود. 

qzgnep0h75euhw7eeh2r.png 

(با عرض پوزش از دوست عزیزمون، از آنجایی که این مورد رو محدودتر از مقاله ی مورد نظر ایشون دیدم، نسبت به طرحش اقدام کردم @};- )

با تشکر از  اطلاعات نوستالژیک و جذاب اساتید و صاحب نظران  ، در خصوص این برند شاخص  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گویا قرارهست که  RX 480 سفارشی از برند محبوب دوستمون (StarKilleR)کمی زودتر عرضه بشه !

ui9oxijuob5d0i6e3jtg.png

7hzjsf7dadilomv9hdgi.jpg

226dsmr00l9yjgyh125s.jpg

تنها مشخصاتی که در تصاویر  نمونه ی XFX مشخص هست ، فعلا قابل استناد ؛ که در این لینک هم تاحدودی تشریح شده

گویا شرایط گارانتی برای  نمونه ی سفارشی برند XFX هم تا حدودی بهتر از حد انتظار ؛ و مثلا درحالتی از  تعویض کولر و آورکلاک ، که  کارت مجددا به حالت اولیه قابل بازگشت باشه، گارانتی همچنان برقرارخواهد بود. 

qzgnep0h75euhw7eeh2r.png 

(با عرض پوزش از دوست عزیزمون، از آنجایی که این مورد رو محدودتر از مقاله ی مورد نظر ایشون دیدم، نسبت به طرحش اقدام کردم @};- )

با تشکر از  اطلاعات نوستالژیک و جذاب اساتید و صاحب نظران  ، در خصوص این برند شاخص  @};-

@};- :x

لینک به دیدگاه

تصاویر بیشتر از Sapphire RX 480 Nitro (با 2خروجی HDMI !)

m7m5cbwh0objed24uj4l.png

فرکانس BOOST این کارت تا 1390MHZ را حکایت دارد! (قضاوت با شما)

l3y68if91hs7z7k0wy7u.jpg

ضمنا بر اساس این سایت چینی ، مدل سفارشی XFX RX 480 نیز در تاریخ 20JULY عرضه خواهد شد

hxtxpwmh161pdigz1ugu.jpg

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

ui9oxijuob5d0i6e3jtg.png

7hzjsf7dadilomv9hdgi.jpg

226dsmr00l9yjgyh125s.jpg

qzgnep0h75euhw7eeh2r.png 

یه کیس تاریک و ترسناک با این کارت چی بشه!!!! :D

لینک به دیدگاه

دوستان حالا این کارتها کی تو ایران موجود میشه؟

با توجه به اینکه رفرنس هنوز موجود نشده  دو سه هفته دیگه شایدم دیرتر

ویرایش شده توسط relsi1053
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

کسی از دوستان پست بی ربط بزنه و تاپیک رو از مسیرش منحرف کنه ....... رعایت بشه لطفا.

یکی از پستها حذف شد

لینک به دیدگاه

درود

این ۴۸۰ هم نیومد

کارت گرافیک منم به رحمت خدا رفت دستم موند توی پوسته گردو

همچنان باید منتظر ۴۸۰ بمونم ‎:(‎

لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه رفرنس هنوز موجود نشده  دو سه هفته دیگه شایدم دیرتر

امیدوارم هرچی زودتر 480 بیاد.کارتم رو مدتیه فروختم منتظرم.

درود

این ۴۸۰ هم نیومد

همچنان باید منتظر ۴۸۰ بمونم ‎ :(‎

دقیقا منم مثل شما.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این ۴۸۰ هم نیومد

همچنان باید منتظر ۴۸۰ بمونم ‎ :(‎

امیدوارم هرچی زودتر 480 بیاد.کارتم رو مدتیه فروختم منتظرم.

دقیقا منم مثل شما.

بنظر وضع موجودی خرابه... همه رو خریدن رفته ...  :D

انویدیا هم وضعش اینجوریه... چندتایی هم که فروختن با گرونفروشی فروخته شدش چون بازار کمبود موجودی داره...  :-?

اینجوری ندیده بودیم تاحالا که دیدیم  :D

لینک به دیدگاه

درود و سپاس از دوستان و عزیزان ناظر @};- @};-

درآستانه ی عرضه ی نسخه های سفارشی کارت RX 480 هستیم و سوالی که عمده اهمیت رو داره ، انتخاب قویترین مدل سفارشی  با بهترین جزئیات ممکن هست.  تاکنون تصاویر و کلیاتی از این مدلها را به اطلاعتان رساندیم ، در همین راستا ؛ 

نسخه ی پر انتظار PowerColor RX480 Devil ، روز پنجشنبه 21July در تایوان عرضه خواهد شد و بنا بر پیشبینی های اولیه قیمت این کارت حوالی 313$ خواهد بود.

vcqkx9eysc8ztwk28g90.jpg

بخشی از مشخصات این کارت عبارتست از :

طراحی اسلته                                                                                 

کلاک پایه ی 1336MHZ و 1400MHZ در حالت توربو

8 گیگابایت حافظه ی DDR5

x1 کانکتور برق 8pin

DisplayPort x 3

HDMI 2.0 x1

DVI-D x1 (احتمالی) 

منبع

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...