رفتن به مطلب

تاج خورشید نمایان شد »»» نتایج و بررسی RX 480 اضافه شد »»» نتایج و بررسی RX 470 اضافه شد + نظرسنجی

اشتراک گذاری

کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟  

406 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟

• همچنان گرافیک R9 300 خود را نگه میدارم
      11
    • همچنان گرافیک GTX 900 خود را نگه میدارم
      63
    • ارتقا به سری R9 400
      153
    • ارتقا به سری GTX 1000
      144
    • کارت قدیمی تر از amd رو نگه می دارم
      17
    • کارت قدیمی تر از nvidia رو نگه می دارم
      18
  2. 2. کدام ارتقا را بیشتر میپسندید ؟

• RX 480 تکی و CROSS
      53
    • RX 470 تکی و CROSS
      14
    • GTX 1080 تکی
      39
    • GTX 1070 تکی و SLI
      49
    • موارد ضعیف تر گرافیکهای نوظهور پاسکال و پلاریس
      8
    • در انتظار نسل بعد میمانم
      12
    • در انتظار نتایج GTX 1060 میمانم
      21
  3. 3. کدام کارت سفارشی از گرافیک RX 480 را بیشتر میپسندید ؟

• SAPPHIRE NITRO
      25
    • POWERCOLOR RED DEVIL
      17
    • GIGABYTE G1 GAMING
      16
    • ASUS STRIX
      35
    • XFX 480
      1
    • MSI GAMING X
      23

Recommended Posts

AMD are planning to provide better overclocking support with Polaris

............................................................................

خب دیدن این هم خالی از لطف نیست که شرکت ها دست به چه کارهایی میزنن! تقلب

ویرایش شده توسط THE-BLACK-CAPTAIN
لینک به دیدگاه

............................................................................

خب دیدن این هم خالی از لطف نیست که شرکت ها دست به چه کارهایی میزنن! تقلب

...............................................

اینم واسه شوخی

+ @};-  @};-  @};-  

~

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58788&page=31 پست 303

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58788&page=36 پست 358post-19389-0-60279100-1466101057_thumb.png

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

از قرار معلوم AMD قصد داره یک ابزار اورکلاک جدید برای سری RX 400 ران اندازی کنه که در اون میشه ولتاژ رو کنترل کرد

در اولین نمونه تست این نرم افزار بر رویه کارت RX480 فرکانس هسته رو تونستن با کولر رفرنس خودش به 1500 مگاهرتز برسوونن و این خودش نوید یک اورکلاک عالی حتی برای کاربران عادی رو میده که میخوان بهترین پرفورمنس رو از کارت رفرنس خودشون بگیرن

به احتمال بسیار زیاد نمونه های غیر رفرنس این کارت رکوردهای بالای 1700 و 1800 مگاهرتز رو رد میکنه با دما و مصرف عالی !!!!!

http://wccftech.com/amd-rx-480-1500mhz-overclocking-tool-voltage-control/#ixzz4BogSLQzn

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عنوان تاپیک رو خوندم بین ذکر صلوات یا گفتن تکبیر دو دل شدم.

از حضار و عالمان مجتهد گرامی خواهشمندم این بنده ی حقیر رو راهنمایی کنند تو این ماه صوابش 2XP  حساب میشه.

:|

با این خبر اور اگه درست باشه بنظرم فاتحه مع الصلوات بفرستی بهتره  :D

لینک به دیدگاه

عنوان تاپیک رو خوندم بین ذکر صلوات یا گفتن تکبیر دو دل شدم.

از حضار و عالمان مجتهد گرامی خواهشمندم این بنده ی حقیر رو راهنمایی کنند تو این ماه صوابش 2XP  حساب میشه.

:|

:laughing: =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولین عکسهای RX480 از شرکای تراز اول AMD

شرکت پاور کالر و شرکت ساپفایر از کارتهای RX 480 خودشون رونمایی کردن 

fz1z09i84jwywtrzhbpn.jpg

b87pxu1ahxejnicd6h7b.jpg

e020q1ci7xqzoooh1591.jpg

wg9aw2z5dbcjm4k13dzx.jpg

b6hx1xkcccy5a5il2dd5.jpg

68ah5f70vcrzdoaep66w.jpgix2j3byzxfx11l0bmmkt.jpg

نمونه اورکلاک شده شرکت XFX با فرکانس پایه 1288 مگاهرتز

1hg6hd5ucj2wykkzoekh.jpg

7qep2w0kl7yu41758mpx.jpg

ggr9fbdm63kn7hn7zyas.jpg

8poff3xss595thbedau9.jpg

mglhd3uxes6hau81a6z7.jpg

و در اخر تست برنامه 3DMARK 11 ورزن نسخه جدید برای کارت 480 در حالت کراس فایر:

2hglox6y3qo1kv62hpf3.png

یک سوال چرا همه از نمونه 8 گیگ این کارت رونمایی کردن پس نسخه 4 گیگ کی رونمایی میشه؟؟؟؟

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

گمون نکنم نسخه 4 گیگی فروش زیادی بکنه .

نسخه 8 گیگی  بسیار به صرفه و حتی میشه گفت ارزان هست .

برای اکثر خریداران اروپایی و آمریکایی 230 دلار اصلا پول زیادی نیست که بخوان با خرید نسخه 4 گیگی صرفه جویی کنن.

اما به هر حال گمون نکنم نسخه 4 گیگی چیزی از نسخه 8 گیگی کم داشته باشه .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یکی که تجربه خوبی از کارتهای رفرنس ندارم، چه AMD و چه انویدیا...

منتظر غیر رفرنس میمونم...

لینک به دیدگاه

کارتهای رفرنس وجود دارن چون باید وجود داشته باشن !

البته برای کسایی که کاربر تازه کار هستند بد هم نیستند .

یه نمه گرمتر و پر سرو صدا تر هستند و البته کمی ضعیف تر . و در عوض ارزان تر

لینک به دیدگاه

با اعداد ارقام قبل از تست در بازی نمیشه قضاوت کرد

فعلا صبر

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

با سلام و ارادت خدمت جناب حسینی عزیز و تشکر از حضور پررنگتون ، همینطور تجربیات گرانقدری که ایراد فرمودین  ! 

امیدوارم آن دست از پستا در این تاپیک و تاپیک موازیش موجود نبوده باشه .... 

بیصبرانه در انتظار رویت انقلاب حمایتی شما و تیم شایسته ی لیون کامپیوتر هستیم

@};-

درود

من یه این مسئله معتقدم که اگر حتی یک شرکت رقیب نداشته باشه , برای خودش میاد رقیب میسازه که بتونه پیشرفت کنه

مطمئننا شرکت های درست و حسابی به دنبال حذف رقیب نیستن و بیشتر دنبال بدست اوردن بخش بزرگتری از بازار هستن

-------------------

در کل داریم برای طرفداران برندها و شرکتها یه سری برنامه ها می ریزیم

امیدواریم که به دوستان عزیزمون کمکی کرده باشیم

-----------------

به زودی ;)

خوب من هم منظورم همین بود ناصر جان

شرکتها برای رقابت بیشتر و سود بیشتر و منفعت بیشتر ( حق دارن یا ندارن رو بحث نمی کنم ) نیازمنده رقیب هستن

----------

ولی یه چیز رو خدمت دوستان بگم خدا رو شکر دیدید خودتون که شرکتهای خارجی هم به راحتی و مثل آب خوردن قیمت کالاهاشون رو بالا میبرن و اب از اب تکون نمیخوره

چون خیلی دوستان تاپیکهای متفاوتی رو دم به ساعت میزنن و کاملا تکراری که شرکتهای ایرانی الن یا بلن ;)

پس این هم یک نمونه بارز و آشکار از افزایش قیمت 15 درصدی

درود ایمان عزیز

بابت تمام زحمات شبانی روزیت در این روزها تشکر میکنم و اینکه هم تیمی قوی مثل تو داریم به خودمون افتخار می کنیم

درود

دوست من واقعا با تمام وجودم منتظر حضور واقعی 480 هستم و امیدواریم ادعای AMD کاملا صحیح باشه .

چون برای مجموعه لیون که فروشنده کالاست بسیار به نفعشه که AMD مدل خوبی رو ارائه بده  .

خیلی هم خوشحالیم که طرفداران AMD رو کنارمون داریم .

جدا از تعصب پیشنهاد میکنیم در بحثهای فنی شرکت کنید و به شخص شما و تمام دوستتداران AMD قول میدیم به محض ورود کارتهای سری جدید سریعا ازشون تستهای در خور توجهی رو بگیریم . @};- @};-

در ضمن بنده اشتباها به شما منفی دادم و واقعیتش میخواستم مثبت بدم که در یک پست دیگر جبران کردم :x

--------------

در ضمن یه زیر نویس خبری براتون بیام اینجا :

در سال جدید لیون کامپیوتر اتفاقات بسیار جالبی رو برای سخت افزار کامپیوتر رقم خواهد زد که بسیار برای شما عزیزان خوشحال کننده خواهد بود . یعنی تاثیر گذاری شدیدی رو در بازار توسط تیم لیون مشاهده خواهید کرد .

پس منتظر باشید @};-

لینک به دیدگاه

درود  عزیزان همیار :big hug: ... منتظر شارژ حق رای بودم ... ماشالله تعداد زیاده ... مقرری اندک ! :D  @};-

خیلی دوست دارم بدونم برنامه ی AMD برای مقابله با 1080 و 1070 چیه ، دوستان خبری از کارت های رده بالای ای ام دی نیست؟

خوب فکر کنم تو پستای اخیر به خصوص اون تست 3Dmark fire strike , پشتیبانی ایده آل تر درایور  در حالت cross 470 , cross 480 (به عنوان یه نمونه ی کوچیک ازتعبیر پیشبینی ها و  بحثای اخیر تاپیک) 

تا حدودی پاسخ شما رو داده باشه ... اگرچه  تصمیم نهایی به  انتخاب و خرید را مستلزم نتایج تستهای DX12 real games است

@};-

الان r9 295x2 با 1080 برابزی میکنه اگه نسل این گرافیکو پولاریس کنه قیمت هم خوب باشه عالیه میشه

Sent from my C6833 using Tapatalk

@};- صدالبته که کارایی  به مصرف ، به قیمت و میانگین نتایج حقیقی در عناوین گیم در اولویت انتخاب قرار میگیره ؛ ضمن اینکه کارایی ترکیب چندگانه ی(Cross) سری RX 400 (بر پایه ی پلاریس ) و هم درآورکلاک (اولویت در استفاده ی تکی) از نسل قبل ازخود به عینه  پیشی بگیره !

خالی از لطف نیست براتون 1 2

این پست رو باید بزنند سر در انجمن طرفداران amd هی نگن اگه شرکت محبوبشون نبود فلان و بهمان میشد :D چه بانمک :) 

بلاد کفر قانون داره مثل ایران خودرو و سایپا نیستن که هر قیمتی دلشون خواست بکنن تو پاچه مشتری داداش

همون بلاد کفرم اصل خیلی از مشکلات بشری !( انقدر که پاورچین و تمیز گند میزنن، نصف ملت خواب میمونن، سالهای بعد تازه متوجه میشن  که همه چیزشون به فنا رفته !!!... این بحران وسیع اقتصادی ، فقط یه نمونه ی کوچیک از تراژدی هاش که تاریخ گواهی میده!!!)  ...  منتها اونجا آدمای پیگیر و آگاه هم  زیاد داره 

توصیه میکنم به این تاپیک یه نگاهی بندازید!

@};-

جناب حسینی ولی رفتار اینتل نشون میده شرکت ها وقتی رقیب نباشه تعهد یا همان صداقتشون به مشتری  نسبت به  افزایش منصانه P/P در هر نسل یا حتی دو سه نسل! نسبت به زمانی که رقابت سنگین میشه خیلی کمتر میشه.......همینطور همین الان ما  یک هماهنگی پشت پرده  بین انویدیا و ای ام دی برای تقسیم بازار می بینیم انویدیا اومد 100 دلار کف قیمت رو نسبت به نسل قبل به بهانه کارت اختصاصی کشید  بالا تا جا  برای ای ام دی در کانال  قیمتی 100 و 200  دلاری نسبت به نسل قبل   بیشتر باز بشه در حالی که اگر مثلآ  همان نسل قبلی قیمت گذاری میشد مطمئنا فضای مانور کمتری برای ای ام دی وجود داشت در عوض هم این شرکت لانچ کارتهای های اند خودشو تاخیر انداخته

:clapping:  @};-  تاپیک

قیمت ها:

576176c97550c_2016-06-1517_34_21-RamNi51

مثل اینکه همچین هم ارزان نیستند.

البته 470 ارزش خریدش خیلی بالاست

:clapping:  @};-

EDK-OverVolt

فکر کنم این قیمتا به دلار نیست  

نه عزیز، به یورو هستش

درود

از قرار معلوم AMD قصد داره یک ابزار اورکلاک جدید برای سری RX 400 ران اندازی کنه که در اون میشه ولتاژ رو کنترل کرد

در اولین نمونه تست این نرم افزار بر رویه کارت RX480 فرکانس هسته رو تونستن با کولر رفرنس خودش به 1500 مگاهرتز برسوونن و این خودش نوید یک اورکلاک عالی حتی برای کاربران عادی رو میده که میخوان بهترین پرفورمنس رو از کارت رفرنس خودشون بگیرن

به احتمال بسیار زیاد نمونه های غیر رفرنس این کارت رکوردهای بالای 1700 و 1800 مگاهرتز رو رد میکنه با دما و مصرف عالی !!!!!

http://wccftech.com/amd-rx-480-1500mhz-overclocking-tool-voltage-control/#ixzz4BogSLQzn

خوش خبر باشی داداش !!! من که هنوزم باورم نمیشه ... پس دیگه نباید به کمتر از رقابت با custom ای GTX 1070 راضی باشیم (خخخ :D )... خیلی دلم برا اون ایموجیای خوشگلم تنگ شده .............  @};-  

عنوان تاپیک رو خوندم بین ذکر صلوات یا گفتن تکبیر دو دل شدم./ مخلص ، برک سبزیست برگرفته از واقعیات مستدل که به دیده ی حق طلب حضرت عالی نشسته @};-  

با این خبر اور اگه درست باشه بنظرم فاتحه مع الصلوات بفرستی بهتره 

@};-

=))

ME2 @};-

اولین عکسهای RX480 از شرکای تراز اول AMD

شرکت پاور کالر و شرکت ساپفایر از کارتهای RX 480 خودشون رونمایی کردن 

نمونه اورکلاک شده شرکت XFX با فرکانس پایه 1288 مگاهرتز

در اخر تست برنامه 3DMARK 11 ورزن نسخه جدید برای کارت 480 در حالت کراس فایر:

یک سوال چرا همه از نمونه 8 گیگ این کارت رونمایی کردن پس نسخه 4 گیگ کی رونمایی میشه؟؟؟؟

:clapping:  ماشالله  اخبار انقلابی داش HD ام تمومی نداره ... نفهمیدیم آخر ایشون زودتر طلاع کرد یا تاج خورشید  :-?  منتظر حضور سبزتان :Dهستیم ، همچنان!!! @};-  

گمون نکنم نسخه 4 گیگی فروش زیادی بکنه .

نسخه 8 گیگی  بسیار به صرفه و حتی میشه گفت ارزان هست .

برای اکثر خریداران اروپایی و آمریکایی 230 دلار اصلا پول زیادی نیست که بخوان با خرید نسخه 4 گیگی صرفه جویی کنن.

اما به هر حال گمون نکنم نسخه 4 گیگی چیزی از نسخه 8 گیگی کم داشته باشه .

نظر شخصیم اینه که مدل 4گیگ بیشتر قراره در رقابت با 1060~ جلوه گری کنه و مدلای 6 گیگ... به هرحال تا نتایج واقعی در گیم نمیشه اظهار نظر چندانی تو این زمینه کرد @};-

کارتهای رفرنس وجود دارن چون باید وجود داشته باشن !

البته برای کسایی که کاربر تازه کار هستند بد هم نیستند . :blink:   

یه نمه گرمتر و پر سرو صدا تر هستند و البته کمی ضعیف تر . و در عوض ارزان ترstraight%20face.gif ...  rolling%20on%20the%20floor.gif شرمنده ،یهو یاد اون همه ذوق و ... وصف رشادت عزیزان در وصف مدل رفرنس افتادم @};- 

با اعداد ارقام قبل از تست در بازی نمیشه قضاوت کرد
فعلا صبر

ممنون از همراهی هوشمندانه و صادقانه ی شما برادر گرامی  :clapping:  @};-  حیف که به دلیل ضیق وقت فعالان تاپیک ، همراهان عزیز از تشریح جزییات دور بمونن @};-

درود و تبریک :big hug:  @};- 

ارزش سهام AMD  در ادامه ی سیر  صعودی خودش ، امروز با یک رکورد شکنی 9.8% ای به رقم  5.20$ به ازای هر سهم رسید!

که قطعا تحقق قریبالوقوع رقم 6$ هم دور از ذهن نیست...

گفتنی است که این سیر جهشی فقط در نتیجه ی اخبار  پلتفرم های پردازشی ZEN ، گرافیک های 480 و 470 پلاریس با نسبت کارایی به قیمت انقلابی و پشتیبانی مثال زدنی از VR ، همچنین ایجاد تحول در کنسولهای نوظهور حاصل شده است.

گرچه من هم مثل شما از سهامداران AMD نیستم ولی ترجیح دادم خوشحالی این صعود رو با شما تقسیم کنم  

2clwjs70mdhdz0h27mei.jpg

لینک به دیدگاه

تجربه ی رندری آتشین این بار با FireRender  از AMD 

zelvo6y06girqtpkqk35.jpg

uw5kg2hqdpjnzu8piapu.jpg

xr6yi380sd7kkvnuqld0.jpg

dkuy11iw61k9lof76r2g.jpg

tk7im06bt7db23oxe2j0.png   

جهش کارایی رندرینگ در Multi GPU تنها بخشی از مزایای استفاده از FireRender میباشد

توضیحات کامل در سایت فاخر  مازستا  و جزئیات تکمیلی ساخت ، نصب و به کارگیری در سایت رسمی AMD 1 2 3

همچنین برای مطالعه ی مختصرعلاقه مندان  در جهت بررسی و شناخت مبحث  رندرینگ GPU محور

با تشکر از دوست عزیزم @};- ، جهت اطلاع رسانی پست 73

esy2011

WANTED :

از کلیه ی عزیزان صمیمانه تقاضا میشود تست های رندر از نابرده را در مقابل CUDA ، به این محل هدایت کرده و هم سطرش + جایزه بگیرید !!!  :D  @};- 

لینک به دیدگاه

دوتای اولی مال من ، بقیه مال شما دوستان :D

اول از این سمت یا اون سمت ؟

لینک به دیدگاه

بیخیالش، یه دونه از پایین به دونه هم از بالا.
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گمونم ارتقا از سری hd 6000 به سری RX 400 خیلی حال بده !

خیلی که اما حال میده چون من 6870 رو که در همین رنج بود با قیمت 350 خریدم ... الان باید 1 تومن بدم برای کارت در همین رده  *dry#

برا منم نگهدارید یدونه اگه زیاد اومد نفری دوتا بدین ببریم  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه جالب، اینها کارتهای رفرنس هستن، بک پلیت هم دارن...

نیما خان، بیخود به دلالها، چراغ سبز نشون نده، این کارت حداکثر قیمتش، 900 باید باشه، در هنگام ورود به بازار، و گرنه که زیر 900 باید بیاد...

این کارت رنج قیمت 380 رو داره و دقیقا هم قیمت 380 هستش در بازار جهانی(مدل 4 گیگ)، اگه قیمت بخواد به 1 تومن هم نزدیک بشه، من یکی که نمیخرم...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

خیلی که اما حال میده چون من 6870 رو که در همین رنج بود با قیمت 350 خریدم ... الان باید 1 تومن بدم برای کارت در همین رده  *dry#

برا منم نگهدارید یدونه اگه زیاد اومد نفری دوتا بدین ببریم  :x

برای شما جدا گذاشتم !

چندتا نیترو

فقط با یکیش یه کم رنده کردم

post-15235-0-48010400-1466348574_thumb.jpg

اشکال که نداره ؟

چه جالب، اینها کارتهای رفرنس هستن، بک پلیت هم دارن...

نیما خان، بیخود به دلالها، چراغ سبز نشون نده، این کارت حداکثر قیمتش، 900 باید باشه، در هنگام ورود به بازار، و گرنه که زیر 900 باید بیاد...

این کارت رنج قیمت 380 رو داره و دقیقا هم قیمت 380 هستش در بازار جهانی، اگه قیمت بخواد به 1 تومن هم نزدیک بشه، من یکی که نمیخرم...

بله حق با شماست .

RX 480 نیمی از موفقیتش رو به خاطر قیمت خوبش داره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارخانه بسته بندی کارت گرافیک

818kwcfx5axs2i0s6fxh.png

کارگر نمیخوان بریم؟!!!!!!!!!!!!!!!1 :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

ubdpjvypf5cczq8msbri.jpg

خنک کننده مرجع AMD

و مشخصات نهایی RX480

3u281dgrl3421jvzkv6m.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرکانس رو داشته باشین!!!!!!

1328 مگاهرتز... :eek: :eek: :eek: :x :x :x

اورکلاک فوق العاده در راهه... :x :x :x

این کارت فقط به فرکانس 1.4 گیگاهرتز برسه، میتونه پرفورمنس 1070 رفرنس رو داشته باشه...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

فرکانس رو داشته باشین!!!!!!

1328 مگاهرتز... :eek: :eek: :eek: :x :x :x

اورکلاک فوق العاده در راهه... :x :x :x

این کارت فقط به فرکانس 1.4 گیگاهرتز برسه، میتونه پرفورمنس 1070 رفرنس رو داشته باشه...

1.4 چیه برادر برو بالا اکانت فیسبوک sapphire ایتالیا تا 1.5 تایید کرده

19jhyh99xzxuybbxdeq7.png

اینم همون لو دهنده معروف هست که با کارت اور شده یه استریم انلاین هم رفت اما زود تمام فیلم هاش پاک شد اینجا 1607 رفته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...