رفتن به مطلب

تاج خورشید نمایان شد »»» نتایج و بررسی RX 480 اضافه شد »»» نتایج و بررسی RX 470 اضافه شد + نظرسنجی

اشتراک گذاری

کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟  

406 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟

• همچنان گرافیک R9 300 خود را نگه میدارم
      11
    • همچنان گرافیک GTX 900 خود را نگه میدارم
      63
    • ارتقا به سری R9 400
      153
    • ارتقا به سری GTX 1000
      144
    • کارت قدیمی تر از amd رو نگه می دارم
      17
    • کارت قدیمی تر از nvidia رو نگه می دارم
      18
  2. 2. کدام ارتقا را بیشتر میپسندید ؟

• RX 480 تکی و CROSS
      53
    • RX 470 تکی و CROSS
      14
    • GTX 1080 تکی
      39
    • GTX 1070 تکی و SLI
      49
    • موارد ضعیف تر گرافیکهای نوظهور پاسکال و پلاریس
      8
    • در انتظار نسل بعد میمانم
      12
    • در انتظار نتایج GTX 1060 میمانم
      21
  3. 3. کدام کارت سفارشی از گرافیک RX 480 را بیشتر میپسندید ؟

• SAPPHIRE NITRO
      25
    • POWERCOLOR RED DEVIL
      17
    • GIGABYTE G1 GAMING
      16
    • ASUS STRIX
      35
    • XFX 480
      1
    • MSI GAMING X
      23

Recommended Posts

گفتن به ١٤٠٠ نميرسه حرف از ١٦٠٠ ميزدن

امتيازاي FSU اش كه چند جا اومده 2700-2800 بوده

تو فرکانس پایه که زیر 1300 هست دما رسیده به 78 درجه ! اون 1600 من نمیدونم کی تست زده و دما چقدر بوده یا دروغه بوده از اول یا زیر نیتروژن تست زدن . با این اوصاف که دماش در base clock اینقدر افزایش پیدا میکنه وای به حال اینکه بخوای اورکلاکش هم بکنی !

لینک به دیدگاه

این ها رو ول کن آقا بیاید ما هم یه تایپک طرفداران پولاریس بزنیم :wacko:

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

این ها رو ول کن آقا بیاید ما هم یه تایپک طرفداران پولاریس بزنیم :wacko:

تاپیکش موجوده
لینک به دیدگاه

تو فرکانس پایه که زیر 1300 هست دما رسیده به 78 درجه ! اون 1600 من نمیدونم کی تست زده و دما چقدر بوده یا دروغه بوده از اول یا زیر نیتروژن تست زدن . با این اوصاف که دماش در base clock اینقدر افزایش پیدا میکنه وای به حال اینکه بخوای اورکلاکش هم بکنی !

تاج خورشید نمایان شد حالا خود خورشید نمایان بشه چی میشه :laughing: احتمالا همه از شدت گرما میسوزیم

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

تاج خورشید نمایان شد حالا خود خورشید نمایان بشه چی میشه :laughing: احتمالا همه از شدت گرما میسوزیم

:D  :D

تاج خورشید ! اتفاقاً تنها چیزی که به درستی انتخاب شده همین اسم هست چون واقعاً درون جی پی یو این کارت مثل خورشید گرم خواهد شد !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما بیطرفانه دقت کردی دیگه؟ جز سفیدی خالص که وظیفه رندر کارت رادئون توش سبک تر میشه چیزی من ندیدم

تو بازی مافیا ۲ یادمه صحنه های پر برف راحت تر و پر فریم تر از حالت آفتابی پردازش میشده

9t1xiq54tiewms6y73dx.png

این خطوط قهوهای شبیه جاده در واقع نبود و ناتوانیه کارت انویدیا در رندر هست ... یبار فکر نکنی جای چرخ ماشین ها بوده نخیر ...محیط واقعی سمت چپی هست که کارت amd رندر کرده... انویدیا هم هیچ حرفی نیومد جواب بده و این مشکل پروندش بازه هنوز و بر علیه انویدیاست ...!

ظاهر قضیه جوری بود که در روز اول چند بار خبر رو تصحیح کردن که واقعا کدوم کیفیت بهتره و رندر واقعی هست... که با توجه به گفته های کارشناسان و خود راجاکودوری مشکل از رندر انویدیا بوده... ! حرف من که نیست حرف کارشناسان هست کاملا هم معلومه تو عکس اون خطوط قهوه ای برفش رندر نشده... هوا هم صافه !  ^_^

لینک به دیدگاه

من نمیدونم 480 چرا کولینگش این شکلیه 

v42c_z4-3.jpg

dxr_z3-3.jpg

در این که AMD همیشه گرمه شکی نیست  اما واقعا بد طراحیش کردن

واقعا با یه هیت سینک بی کیفیت چجوری این کارت میتونه خنک باشه 

تازه با یه فن شبیه جارو برقی!!!

خیلی حال میده این کارتو واتر کول کنی :cool:

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

کولر رفرنس ۱۰۷۰ روی ۴۸۰ بود شاید به این دما نمیرسید

Amd مثل سری ۲۹۰ کولر رفرنس رو سرسری طراحی کرده

نسخه کاستوم این کارت بیشتر میفروشه

لینک به دیدگاه

من نمیدونم 480 چرا کولینگش این شکلیه 

v42c_z4-3.jpg

dxr_z3-3.jpg

در این که AMD همیشه گرمه شکی نیست  اما واقعا بد طراحیش کردن

واقعا با یه هیت سینک بی کیفیت چجوری این کارت میتونه خنک باشه 

تازه با یه فن شبیه جارو برقی!!!

یه تیکه حلبی انداختن قیمتو بکشن پایین دیگه :laughing:پلاستیک شم احتمالا بازیافت دمپایی بوده

اینم خط تولید RX480 بیشتر شبیه کارگاه کفاشی میمونه :laughing:

31631428295892350641.png

تاج های خورشیدو انداختن رو این غلطک کثیف تو این تولیدی پوشاک بچه :laughing:

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

9t1xiq54tiewms6y73dx.png

این خطوط قهوهای شبیه جاده در واقع نبود و ناتوانیه کارت انویدیا در رندر هست ... یبار فکر نکنی جای چرخ ماشین ها بوده نخیر ...محیط واقعی سمت چپی هست که کارت amd رندر کرده... انویدیا هم هیچ حرفی نیومد جواب بده و این مشکل پروندش بازه هنوز و بر علیه انویدیاست ...!

ظاهر قضیه جوری بود که در روز اول چند بار خبر رو تصحیح کردن که واقعا کدوم کیفیت بهتره و رندر واقعی هست... که با توجه به گفته های کارشناسان و خود راجاکودوری مشکل از رندر انویدیا بوده... ! حرف من که نیست حرف کارشناسان هست کاملا هم معلومه تو عکس اون خطوط قهوه ای برفش رندر نشده... هوا هم صافه ! ^_^

راجا کدوری هم یه بقاله که نمیگه ماستم فلانه

فکر میکنم به عمرت حتی برف ندیدی؟ روی کوه و تپه وقتی میشینه قسمت پایکوهی که شیب تند داره برف روش نمیخوابه فقط سطح صاف یا بیرون زده نشست داره

مگه رنگه یه جا کمرنگ بشینه یه جا پر رنگ؟ افکت برف اتفاقا درسته حتی رنگ ها عمیق تره اینم مشکل رندر هست حتما؟

لینک به دیدگاه

یه تیکه حلبی انداختن قیمتو بکشن پایین دیگه :laughing:

اینم خط تولید RX480 بیشتر شبیه کارگاه کفاشی میمونه :laughing:

31631428295892350641.png

تاج های خورشیدو انداختن رو این غلطک کثیف تو این تولیدی پوشاک بچه :laughing:

خدا نکشتت مردم از خنده  =))  :D  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

9t1xiq54tiewms6y73dx.png

ظاهر قضیه جوری بود که در روز اول چند بار خبر رو تصحیح کردن که واقعا کدوم کیفیت بهتره و رندر واقعی هست... که با توجه به گفته های کارشناسان و خود راجاکودوری مشکل از رندر انویدیا بوده... ! حرف من که نیست حرف کارشناسان هست کاملا هم معلومه تو عکس اون خطوط قهوه ای برفش رندر نشده... هوا هم صافه !  ^_^

میشه یه سوال کنم؟؟

من خودم همیججوری و بدون دلیل میگم سمت چپیه قشنگ تره!!!

نبود این خطوط یا بودنشون در بازی باعث بالا یا پایین رفتم فریم میشه؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راجا کدوری هم یه بقاله که نمیگه ماستم فلانه

فکر میکنم به عمرت حتی برف ندیدی؟ روی کوه و تپه وقتی میشینه قسمت پایکوهی که شیب تند داره برف روش نمیخوابه فقط سطح صاف یا بیرون زده نشست داره

مگه رنگه یه جا کمرنگ بشینه یه جا پر رنگ؟ افکت برف اتفاقا درسته حتی رنگ ها عمیق تره اینم مشکل رندر هست حتما؟

خب دیگه گفتم که بدون طرفداری ببین متاسفانه فقط توهین می کنی... انشالاه ما هم یروزی برف ببینیم برف ندیده از دنیا نریم  ^_^

اینم عکسی هست که خودم گرفتم زمستون... حالا مقایسه کن ببین کدوم عکس ها واقعی کدوم دروغین و مشکل دار هست !  ^_^

اگه بازم قبول نکردی من حرفی برای گفتن ندارم موفق باشید...  @};-

post-2742-0-50479800-1466892676_thumb.jpg

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

خب دیگه گفتم که بدون طرفداری ببین متاسفانه فقط توهین می کنی... انشالاه ما هم یروزی برف ببینیم برف ندیده از دنیا نریم ^_^

اینم عکسی هست که خودم گرفتم زمستون... حالا مقایسه کن ببین کدوم عکس ها واقعی کدوم دروغین و مشکل دار هست ! ^_^

اگه بازم قبول نکردی من حرفی برای گفتن ندارم موفق باشید... @};-

photo_2016-06-26_02-40-19.jpg

تو همین عکس خیلی جاها برف نشست نداشته و اگر از نمای بالا میشد نگاه کنی اطراف تپه ها این هاله قهوه ای که همون بچه سه ساله خط خطی کرده مشخصه

نمای برفی شاید از پهلو خطای دید بده و پر نشون بده از نمای بالا دید کلا عوض میشه

این دو رقیب هم ارث بابای من نیست بخوام سرش جنگ کنم ولی تجربه نشون داده طرفدار دو اتیشه فقط حرف خودشو میبینه و حقایق براش معنا نداره ؛)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو همین عکس خیلی جاها برف نشست نداشته و اگر از نمای بالا میشد نگاه کنی اطراف تپه ها این هاله قهوه ای که همون بچه سه ساله خط خطی کرده مشخصه

نمای برفی شاید از پهلو خطای دید بده و پر نشون بده از نمای بالا دید کلا عوض میشه

این دو رقیب هم ارث بابای من نیست بخوام سرش جنگ کنم ولی تجربه نشون داده طرفدار دو اتیشه فقط حرف خودشو میبینه و حقایق براش معنا نداره ؛)

عزیز من اون قسمت هایی که شما می گی مثل این عکس برف نداره از بالا نگاه کنی اصلا از دید محو میشه در واقع دید از بالا باعث میشه این خطوط قهوه ای گم بشه نمیدونم چرا اسرار داری که حرفت درسته ... والا ما لیساس گرفتیم نقشه کشی خوندیم نماهای مختلف رو تصور کردیم ... در واقع هم درسشو خوندیم هم دیدیم هم تجربه کردیم شخصا برات عکس گذاشتم بازقبول نمی کنی ...  این عکس از پهلو هست از بالا ببینی همه جا سفیده اصلا گم میشه...  :(

post-2742-0-78491100-1466894366_thumb.jpg

............

نقل این طرفدارای دو اتیشه انویدیا کردین هرچی می گیم بابا انویدیا کارت 3.5+.5 بهتون داده میگه خب =4 میشه دروغ نگفته که ...  :crying:

لینک به دیدگاه

عزیز من اون قسمت هایی که شما می گی مثل این عکس برف نداره از بالا نگاه کنی اصلا از دید محو میشه در واقع دید از بالا باعث میشه این خطوط قهوه ای گم بشه نمیدونم چرا اسرار داری که حرفت درسته ... والا ما لیساس گرفتیم نقشه کشی خوندیم نماهای مختلف رو تصور کردیم ... در واقع هم درسشو خوندیم هم دیدیم هم تجربه کردیم شخصا برات عکس گذاشتم بازقبول نمی کنی ...  این عکس از پهلو هست از بالا ببینی همه جا سفیده اصلا گم میشه...  :(

attachicon.gifphoto_2016-06-26_03-09-04.jpg

............

نقل این طرفدارای دو اتیشه انویدیا کردین هرچی می گیم بابا انویدیا کارت 3.5+.5 بهتون داده میگه خب =4 میشه دروغ نگفته که ...  :crying:

+1 باهات موافقم

من نمیدونم چرا تا شما یه نظری میدی یکی میاد و ایراد میگیره :D

لینک به دیدگاه

حتما این نمای کوهستان از نمای top ایراد رندر توسط طبیعت داره؟؟ رگه های قهوه ای خط خطی توشه اینم همون بچه روش خرابکاری کرده یا شاید جای چرخه

1k8rmkglercuc5wi6p5q.jpg

لینک به دیدگاه

حتما این نمای کوهستان از نمای top ایراد رندر توسط طبیعت داره؟؟ رگه های قهوه ای خط خطی توشه اینم همون بچه روش خرابکاری کرده یا شاید جای چرخه

1k8rmkglercuc5wi6p5q.jpg

این کاملا معلومه که نقاطی که آفتاب بیشتری خورده ذوب شده!!!!

ولی تو اون رندر سمت راستیه دقیقا جای چرخه!! :eek:

نتیجه:

برف روی همه ی نقاط کوه میاد اما اون جاهایی که آفتاب نمیخوره ذوب نمیشه و میمونه

و آفتاب هیچ وقت اون شکلی که تو اون عکس بود برف رو آب نمیکنه پس نتیجه میگیریم

یا کل کوه برفیه یا اگه آفتاب بخوره و برف نیاد قسمت هایی از اون برف ندارن!!!

پس به نظر من راستیه طبیعی تره و دلیلی هم نداره که الکی بحث بشه!!

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1k8rmkglercuc5wi6p5q.jpg

بابا تو دیگه کی هستی ... عزیز من این عکسی که گذاشتی که به ضرر عکس انویدیاست...  :D

این عکس مربوط به فصل بهار و نزدیک تابستان هست و تمامی برفهای افتاب خور علی الخصوص یال های کوه اب شده نه در عکس مربوط به انویدیا که پای کوه اب شده کل محیط پر برفه انگار با ماشین برف روب صاف کردی کف زمین کمی برف داره بعد پای کوه اب شده اخه کجای طبیعت همچین صحنه ای میبینی که انویدیا برات ترسیم کرده...   :eek:

اصلا من غلط کردم ول کن at%20wits%20end.gif

لینک به دیدگاه

این کاملا معلومه که نقاطی که آفتاب بیشتری خورده ذوب شده!!!!

ولی تو اون رندر سمت راستیه دقیقا جای چرخه!! :eek:

نتیجه:

برف روی همه ی نقاط کوه میاد اما اون جاهایی که آفتاب نمیخوره ذوب نمیشه و میمونه

و آفتاب هیچ وقت اون شکلی که تو اون عکس بود برف رو آب نمیکنه پس نتیجه میگیریم

یا کل کوه برفیه یا اگه آفتاب بخوره و برف نیاد قسمت هایی از اون برف ندارن!!!

پس به نظر من راستیه طبیعی تره و دلیلی هم نداره که الکی بحث بشه!!

تو اون سرما تاثیر تابش نا چیزه

ولی خوب دقت کنید جاهای تیز و پر شیب نشست نداشتن

اون خط های توی رندر رو در حالت واقعی هم دیدم که چاله های خطی شکل و روی دامنه کوه با وجود بارش شدید برف تا حد زیادی خالی بودن

این مورد توی روستا های زنجان هم  زیاده حالا سواد و نقشه کشی به رخ بکشید و مدرک لیسانس اینجا کپی کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو اون سرما تاثیر تابش نا چیزه

ولی خوب دقت کنید جاهای تیز و پر شیب نشست نداشتن

اون خط های توی رندر رو در حالت واقعی هم دیدم که چاله های خطی شکل و روی دامنه کوه با وجود بارش شدید برف تا حد زیادی خالی بودن

این مورد توی روستا های زنجان هم  زیاده حالا سواد و نقشه کشی به رخ بکشید و مدرک لیسانس اینجا کپی کنید

اصلا من بی سواد خر نفهم شب بخیر شما را بخیر و مارا بسلامت  @};-

لینک به دیدگاه

اصلن هم دیگرو بوس کنید و دوست باشید بی خیال @};-  @};-

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تاج خورشید کارش به کجا‌ها کشید :(

به عرضه ... خریداری تو صف وایستا نه برو که توقف بیجا مانع کسب است...  :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...