رفتن به مطلب

تاج خورشید نمایان شد »»» نتایج و بررسی RX 480 اضافه شد »»» نتایج و بررسی RX 470 اضافه شد + نظرسنجی

اشتراک گذاری

کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟  

406 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟

• همچنان گرافیک R9 300 خود را نگه میدارم
      11
    • همچنان گرافیک GTX 900 خود را نگه میدارم
      63
    • ارتقا به سری R9 400
      153
    • ارتقا به سری GTX 1000
      144
    • کارت قدیمی تر از amd رو نگه می دارم
      17
    • کارت قدیمی تر از nvidia رو نگه می دارم
      18
  2. 2. کدام ارتقا را بیشتر میپسندید ؟

• RX 480 تکی و CROSS
      53
    • RX 470 تکی و CROSS
      14
    • GTX 1080 تکی
      39
    • GTX 1070 تکی و SLI
      49
    • موارد ضعیف تر گرافیکهای نوظهور پاسکال و پلاریس
      8
    • در انتظار نسل بعد میمانم
      12
    • در انتظار نتایج GTX 1060 میمانم
      21
  3. 3. کدام کارت سفارشی از گرافیک RX 480 را بیشتر میپسندید ؟

• SAPPHIRE NITRO
      25
    • POWERCOLOR RED DEVIL
      17
    • GIGABYTE G1 GAMING
      16
    • ASUS STRIX
      35
    • XFX 480
      1
    • MSI GAMING X
      23

Recommended Posts

خب دوستان  با پخش زنده ی AMD @ COMPUTEX 16  چند ساعتی بیشتر فاصله نداریم !

http://videocardz.com/60686/watch-amd-computex-polaris-update-live-stream-here اینجا میتونید از تمام اخبار جذاب این رخداد مطلع بشید 

(و  اخبار بکرتون رو با ما در میان بگذارید! )

با تشک @};- ر

tjw8e5yzrifpzod3js27.jpg

fdj87lirny6d8utsdsp0.png

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

کیت خنک کننده ی مایع POLARIS در دستان PowerColor خود نمایی کرد !!!

کیتهای  جدید power color در 2 مدل یکی برای تک هسته ی Polaris و دیگری برای 2هسته ای های Radeon Pro Duo   ارائه شده ، که علاوه بر خنک سازی ایده آل ، زیبایی 2 چندانی به این مخلوقات سرخ پوش هدیه خواهد کرد !

post-19389-0-74118700-1464702569_thumb.jpg

مدل تک هسته ای آن از نوع close loop ، که توسط 3فن 120mm  و یک هیتسینک مسی بزرگ ، وظیفه ی خنک سازی یکپارچه ی GPU و چیست های رم را به عهده خواهد داشت 

post-19389-0-28106500-1464702583_thumb.jpg

ازآنجا که گفته شده محصولات منطبق بر Polaris با مصرف  و دمای کمتری عرضه خواهد شد ؛ این water cooler خوش پوش نشان از  آزادی عمل بیشتر مصرف کننده در افزایش کلاک و نتیجتا کارایی این مخلوقات مدعی میانرده را خواهد داشت !

(به نقل از techpowerUP نمونه ای مشابه توسط شرکت DeepCool نیز عرضه شده است )

نمونه ای دیگر هم که برای مدل 2هسته ای Radeon Pro Duo عرضه شده که وجود دو مجرای  کولانت و دو بلوک هیتسینک مجزا ، حکایت از آورکلاک پذیری  بیشتر برای این مخلوق جان  سخت خواهد داشت!

post-19389-0-27408100-1464703765_thumb.jpgpost-19389-0-44182900-1464703805_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فردا صبح ساعت 6:30 معلوم میشه همه چیز کمتر از 12 ساعت دیگه...  :clapping: 

یک روز خوب خواهد بود و یک روز بد فراموش نشدنی ... حالا کدوم دسته خوب رو تجربه خواهند کرد همه چشم ها به خانم سو تا ببینیم البته اقابون زیرچشمی ببینید زشته حجاب نداره در ضمن بله خانومه و یه پا مرد برا خودش ...  :D

لینک به دیدگاه

بالاخره پس از سالها تاریکی در دنیای pc گیمینگ این بار به جای خورشید پولاریس طلوع میکند تا تاریکی ها رو کنار بزند .

احساس میکنم یلدای pc گیمینگ به سر آمده و نور بار دیگر زاده شده .

این عید مبارک .

ای عاشقان ای عاشقان دل را چراغانی کنید ....

http://www.khabaronline.ir/detail/204721/

:D :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

یک روز خوب خواهد بود و یک روز بد فراموش نشدنی ... حالا کدوم دسته خوب رو تجربه خواهند کرد همه چشم ها به خانم سو تا ببینیم البته اقابون زیرچشمی ببینید زشته حجاب نداره در ضمن بله خانومه و یه پا مرد برا خودش ...  :D

یعنی واقعا هممون بیدارمیشیم اون موقع :D  :D  :D  من میگم شبو بمونیم بیدارتا صبح ، بهتر نیست ؟؟؟؟؟ :laughing:  :laughing:  :laughing: 

@};- 

لینک به دیدگاه

کاملا صحیح

یعنی واقعا ههممون بیدارمیشیم اون موقع :D  :D  :D  من میگم شبو بیدار بمونیم تا صبح بیدار، بهتر نیست ؟؟؟؟؟ :laughing:  :laughing:  :laughing: 

@};- 

تعداد نظر مثبتی که شما می توانید بدهید برای امروز به پایان رسیده است

لینک به دیدگاه

بالاخره پس از سالها تاریکی در دنیای pc گیمینگ این بار به جای خورشید پولاریس طلوع میکند تا تاریکی ها رو کنار بزند .

احساس میکنم یلدای pc گیمینگ به سر آمده و نور بار دیگر زاده شده .

این عید مبارک .

ای عاشقان ای عاشقان دل را چراغانی کنید ....

http://www.khabaronline.ir/detail/204721/

:D :D :D :D :D

سالی که نکوست از بهارش پیداست :D ........... هنوز هیچی نشده دوستان شاعر شدن ماشالله :D  @};-  منم یه چندتایی آماده کردم ، پا بده یه مشاعره ی مشت فردا راهبندازیم  :laughing:  :laughing:  :laughing:

@};-

تعداد نظر مثبتی که شما می توانید بدهید برای امروز به پایان رسیده است

@};- آمارشو دارم خیالت تخت  :D

لینک به دیدگاه

سالی که نکوست از بهارش پیداست :D ........... هنوز هیچی نشده دوستان شاعر شدن ماشالله :D  @};-  منم یه چندتایی آماده کردم ، پا بده یه مشاعره ی مشت فردا راهبندازیم  :laughing:  :laughing:  :laughing:

@};-

@};- آمارشو دارم خیالت تخت  :D

راستی برای تاپیک ( مسابقه ای جذاب بین طرفداران برندها *** " طرفداران " ) نیاز به یکی دوتا لیدر داریم .

من این دوستان رو پیشنهاد میکنم .

nima.mazrouie

hd5870

tabitha

Trickster

وصد البته خود شما

همه برای یکی ، یکی برای همه .

=)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

راستی برای تاپیک ( مسابقه ای جذاب بین طرفداران برندها *** " طرفداران " ) نیاز به یکی دوتا لیدر داریم .

nima.mazrouie

hd5870

tabitha

Trickster

وصد البته خود شما

=)) =)) =)) =))

بر و بچ فن amd کارشون درسته :laughing: :D

اینتل؟ انویدیا؟ شیب؟ بام؟

لینک به دیدگاه

بر و بچ فن amd کارشون درسته :laughing: :D

کاربر THE-BLACK-CAPTAIN رو هم از قلم نندازیم .

@};-

لینک به دیدگاه

میگم apu معرفی میکنه شایعه شده تا اخر june هم خبری نیس :/

Fudzilla reports that ZEN CPU is ready for public demonstration. Could it also be shown during the live stream?

Multiple independent sources have confirmed that AMD has Zen x86 prototype chips ready for demonstration, and we might see them tomorrow during the Computex 2016 press conference in Taiwan.

http://www.fudzilla.com/news/processors/40784-amd-has-zen-ready-for-demo

31/05 13:52

Raja Koduri posted a very long tweet. Here's the full version:

Leaving macau today and want to share my thoughts on Macau and the wonderful #polaris @AMDRadeon event. Many people asked why Macau?...

The answer is simple. we wanted to leverage many folks already planned travel to Computex in Taipei and the Macau is the closest location to Taipei where we could find availability for a large enough conference center to host the event for a very reasonable rate - which shouldn't be surprising giving that Macau is an abstraction of Las Vegas, while Las Vegas is a pompous abstraction the world. Not a big fan of Vegas. Macau is very hot, humid and uncomfortable even for me - I inflict myself periodically to Bikram 'torture' yoga. The good thing about Macau is that you just stay indoors and get work done:). The club with a dance floor next door did have a surprisingly good DJ though. that was fun. Now, getting back to the event itself though - This is the best one we have ever done and many thanks to the team that pulled it off and also the participation of over 100 journalists, analysts and PC gaming community leaders and YouTube video leaders from all the regions of the world. It felt like united nations of PC Gaming hardware.

Many thanks to @gchip @Roy_techhwood @AMDRadeon and their teams for making this event great

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر نکنم همچین چیزی باشه، من خودم امیدوارم معرفی می کنه پولاریس رو که هیچ فرداش عرضه کنه نهایت دیگه تا بعد e3...  :-?

لینک به دیدگاه

امیدوارم AMD طرفداراشو ناامید نکنه بنده هم تا صبح بیدارم به عشق AMD @};- :Peace Sign: امیدوارم بتونه کارت های بیشتری معرفی و عرضه بکنه با قدرت بالا همچنین با پشتیبانی کامل از رابط برنامه نویسیه مایکروسافت یعنی Dx12  و تکلونوژی های جدید :Peace Sign:  :Praying:  :x

ویرایش شده توسط omide1648
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

Fudzilla reports that ZEN CPU is ready for public demonstration. Could it also be shown during the live stream?

Multiple independent sources have confirmed that AMD has Zen x86 prototype chips ready for demonstration, and we might see them tomorrow during the Computex 2016 press conference in Taiwan.

Leaving macau today and want to share my thoughts on Macau and the wonderful #polaris @AMDRadeon event. Many people asked why Macau?...

The answer is simple. we wanted to leverage many folks already planned travel to Computex in Taipei and the Macau is the closest location to Taipei where we could find availability for a large enough conference center to host the event for a very reasonable rate - which shouldn't be surprising giving that Macau is an abstraction of Las Vegas, while Las Vegas is a pompous abstraction the world. Not a big fan of Vegas. Macau is very hot, humid and uncomfortable even for me - I inflict myself periodically to Bikram 'torture' yoga. The good thing about Macau is that you just stay indoors and get work done:). The club with a dance floor next door did have a surprisingly good DJ though. that was fun. Now, getting back to the event itself though - This is the best one we have ever done and many thanks to the team that pulled it off and also the participation of over 100 journalists, analysts and PC gaming community leaders and YouTube video leaders from all the regions of the world. It felt like united nations of PC Gaming hardware.

Many thanks to @gchip @Roy_techhwood @AMDRadeon and their teams for making this event great

عکس پولاریسم لو رفت گذاشتن اونور کجای کاری شاید منظورش اینه وگا رو اون موقع معرفی میکنه...  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

عکس پولاریسم لو رفت گذاشتن اونور کجای کاری شاید منظورش اینه وگا رو اون موقع معرفی میکنه...  :D

اره الان اومد دی

ولی من حسرت میخورم در بخور بخور amd حضور نداشتم

لوکس ترین مکان و خدمات شده به کلی خبرنگار سخت افزار :/

لینک به دیدگاه

مختصرترین ترجمه ی اون  پاراگراف Dx Doom ، میشه ینکه به صرف fix شدن fps نمیشه گفت render تو 60 انجام میشه ، چون مانیتور 144hz , پس بازی با هر فریمی قبل از اون میتونه اجرا شده باشه  :D

بیشتر منظورم اون قسمت که خودش این برآورد و از پایه خطا دونسته ، بعد اومده یه تصویر از Doom DX ارائه داده که جایگاه Polais 10 رو تو ناخداگاه User حک کنه ، ... (وقتی خودشو عادل و عالم جابندازه ، مسلم که گواهشم بیشتر به دل میشینه)،باقی مواردشم مث همین یا بدتر... *dry# 

اکثر تحلیلایی که من از این سایت دیدم همینطور بوده ، چنان راست و دروغ و احتمال  ترکیب میکنه که خودشو پیشگام و اهل فن نشون بده ،خیلی از مواردم پیش اومده که سایتایی دیگه ، حتی ترجمه ی فارسیشون عینا ازش نقل کردن  @};- 

آره داداش منم 99% اوقات کاری باش ندارم ، ولی دوستان خیلی راحت بش استناد میکنن و لینک یا ترجمه ازش میزارن ، همچین مواردی بهتر که آدم محافظه کاریو کنار و مطلبو به بحث و تحلیل شعور جمعی بزاره ! @};-

ممنون از پیگیری و اطلا ت تکمیلی و لینک پرارزشون  @};- صد البته که هیچ منبعیو ندیدم مطلق، پیشگام یا صحیح و کامل باشه؛ استاد ، شما صدالبته بهتر  واقفی که  خبرای مهم بعد از چند منبع انتشارن که جامیفتن و عیارشون معلوم میشه !

با سپاس @};-  @};-  @};-

@};-

@};-

بله اصولا باید چند سایت معتبر به یک خبر اشاره کنن تا بشه بهش استناد کرد @};-

استاد چیه قربان بنده شاگرد هم نیستم در کنار اساتید مثل شما تازه دارم یاد میگیرم

لینک به دیدگاه

ماشالله ................... کم نشید ایشالله ... 2دیقه رفتیم داش مجیدو ببینیم ببین چه مهمانی(صاب خونه @};-)گرفت مارووو !   

nima.mazrouie

hd5870

tabitha

Trickster

وصد البته خود شما  :whew:  :-SS  نبابابا  نگو منو من استرس میگیرم تو این کارا ... وارد نیستم نمیدونم  چی گفتی اصلا  :confused: کمش1000 تا اختلاف ! شوخی نیست که  @};-

همه برای یکی ، یکی برای همه . :Not Worthy: 

بر و بچ فن amd کارشون درسته :laughing: :Dشما که خودت پرچم داری داداش ، اولیشون ! @};- 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58386&page=8 داداش یه 4 تا عکس خوشگلم اینجاستت یه نگاه بنداز روحیت عوض شه تا هسی، شما دیر به دیر سر میزنی به ما  :x

کاربر THE-BLACK-CAPTAIN رو هم از قلم نندازیم .

@};-ایشون که سیمرغ جممون که ماشاللا... تا کفکیر ته دیگ میخوره ... همه رو کف برکرده همیشه ... 

@};- اینم که نصفش ختم به خیر ، باقیشم که دیگه اگه APU قطعیشو بازی در بیاره باز ...... خودم اولی دست از + ملاس شسه ، یه تاپیک 1080 میزنم و سر به.... فریادمرگ استکبار رو سر میدم به قول داش HD...

فکر نکنم همچین چیزی باشه، من خودم امیدوارم معرفی می کنه پولاریس رو که هیچ فرداش عرضه کنه نهایت دیگه تا بعد e3...  :daydreaming: ؟ ! ؟ ! ؟ !

امیدوارم AMD طرفداراشو ناامید نکنه بنده هم :confused: ؟؟؟تا صبح بیدارم به عشق AMD   امیدوارم بتونه کارت های بیشتری معرفی و عرضه بکنه با قدرت بالا همچنین با پشتیبانی کامل از رابط برنامه نویسیه مایکروسافت یعنی Dx12  و تکلونوژی های جدید 

ماشالله ...... حالا ما یه خبطی کردیم گفتیم .. من خودم اولیش خواب  باشم ... ;)  @};-

عکس پولاریسم لو رفت گذاشتن اونور کجای کاری شاید منظورش اینه وگا رو اون موقع معرفی میکنه... 

@-)  :lol: ماشالله تو آسمونا سیر میکنی ..... VEGAAAAA :p 

اره الان اومد دی
ولی من حسرت میخورم در بخور بخور amd حضور نداشتم
لوکس ترین مکان و خدمات شده به کلی خبرنگار سخت افزار :/

بابا ما که جز یه مش رشته و خرمگس چیزی ندیدیم .... تو اون شلوغ پولوغی عکسا .... این AM میدونسته اینا رو کجا دعوت کنه ، خسیس !!!

این داداشمونم که نزدیکه چند سال پیش پیچونده ، امسالم  فقط حوس Polaris مفت که  هواییش کرده ، یک بام و دو هوا که میگن اینه ... ما م میرفتیم شک نکن پشیمون بودیم حالا...  :|  :blush:  =(( 

http://phoronix.com/scan.php?page=news_item&px=AMD-Polaris-Live-Tomorrow

بله اصولا باید چند سایت معتبر به یک خبر اشاره کنن تا بشه بهش استناد کرد

استاد چیه قربان بنده شاگرد هم نیستم در کنار اساتید مثل شما تازه دارم یاد میگیرم :redface:  :-j  با اون گنج یابیم  که رسوندی خیلی حال کردم استاد ...!!!  :raised eyebrow: 

لینک به دیدگاه

nima.mazrouie

hd5870

tabitha

Trickster

وصد البته خود شما

=)) =)) =)) =))

نه حالا جدیشو .... متوجه منظورتون شدم ، نه منو معاف کنید ، تو این تاپیکم بیشتر قصدم اطلاع رسانی ، خیلی از دوستان یا وقتشو ندارن یا حوصلشو... حیفم میاد لذت اخبار داغ و تنهایی ببرم ...

یکی 2تا تاپیک ردیف کنید ،ما هم سعی میکنیم در حد وسعمون انجام وظیفه کنیم ... ، لینکای خبریشو فقط لینک میکنم اینجا(اصل و شرحشم انور)...

ولی خوب چون قراره طولانی مدت باشه درز اطلاعات .... (یه تاپیک خبریو ماه و بیست و  تو اسرع وقت بتون میدم که یادگار ازم بمونه فقط  ایشالله )

@};-  @};-  @};-

راستی داداشا تتمه +اااام اون تاپپ جا گذاشتم ، باز شرمندتون شدم .... 

@};-  @};-  @};-

آخه شب نشینی بی + ام  که مث فوتبال بی تخمس خب.... :D

لینک به دیدگاه

AMD Radeon RX 480 to cost 199 USD

hjpsc9s91b7kbnavs7v.jpg

دنبال یک کارت قدرتمند ( نه در حد پاسکال ) ولی با قیمت کم هستین ؟ = پولاریس!

oxts_f49.jpg

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

AMD Radeon RX 480 to cost 199 USD

دنبال یک کارت قدرتمند ( نه در حد پاسکال ) ولی با قیمت کم هستین ؟ = پولاریس!

خبرش راسته ؟؟؟

کارت 400 دلاری لامصب از هر نظر نصف داره میده ...  :x 200 $ !!!

یعنی با زیر 1 تومن فول اچ دی رو لوله کرده ... باور نمی کنم  :crying: منو اینهمه خوشبختی محاله     محاله،   تو رو داشتن مثل خواب و خیاله    خیاله  :big hug:

تا صبح خوابم نمیبره از دهن خود سو بشنوم این حرفو بعد بخوابم @-)  :Peace Sign:

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

Wowwwwwwwwwwwwwwwww! ;کی باورش میشه ! یعنی راست !!!!!!! فکر کن با یه custom 300$ چه کارا که نمیشه کردددددددد =))  =))  =))  =)) 

$/P/w X P اش چند میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟    اصلا دیگه معادل یابی و مقایسه بی معنی با این قیمت  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

مثل اینکه دوستان هم خوابشون نمیبره تا صبح!
دستم رو f5 گیر کرده 5 6 تا سایت مختلف رو دارم دنبال میکنم :D

لینک به دیدگاه

آره طبق ادعای این http://www.wsj.com/articles/amd-prices-3-d-cards-to-spur-virtual-reality-market-1464725394

میگه لا این کار قیمت تمام شده ی یه PC VR full ساپورت از 1000 به 800$ کاهش پیدا میکنه که قطعا یه تحول

ولی اون چه رو نمیفهمم، اگر P10 فقط با همون مدل 2300~ ارائه شه ، خوب رو mhz 911 میشه  ~4.1tf  PS4K  (یعنی با هر 100mhz حوالی 470Gf اضافه میکنه )

RX 480       1200 ~ 5.5tf                 یعنی @ 1500clk میشه 7Tf ~ بدم نیست برا ~250$

+1300 ~6tf               که همون X 1_2 باشه! بعید میدونم یه همچین کلاکیو از یه کنسول بشه مطالبه کرد !!!!!( تازه احتمالا 28nmاونجا)

یا یه config core دیگه هست یا cooling xbox جدیدو باید طلا گرفت! ولی اگه مثلا یه RX 490 باشه با 2560 core رو 1200mhz راحت 6.2tf و میده که منطقی تر به نظر میاد (هر 100mhz ~512gf = 1500mhz ~7.7tf !!! یعنی گور بابای ... !!! ) فکر کن 250$ ref اش باشه ، 300$ custom !

مثل اینکه دوستان هم خوابشون نمیبره تا صبح!
دستم رو f5 گیر کرده 5 6 تا سایت مختلف رو دارم دنبال میکنم :D

آی گفتییی ! خونواده هم الاناسسس که زاورا شن و کم کم تحت آماج حملات قرار بگیرم  ! معلوم نیست تا کی بشه مقاومت کرد !!!!!!

شوخیم نیست که 200$ لامصبببببببببببب!

لینک به دیدگاه

این jen ام یه خزولاتی گفته از اختلاف بازار nv , am و اینکه نهایتا بازار خودش رو میتونه متاثر کنه و رو بازار fix انویدیا تاثیری نداره ... 

یکی نیست بگه بش 200$ فن و که سهله .... هرجنبنده ایو دیوانه میکنه تو این کره ی خاکی  =))  =))  =))  =))  =))

حس و حال ترجمه ی کامل نیست این ساعت متاسفانه  :D

https://www.chiphell.com/thread-1595762-1-1.html

"آره و وقتی ما Vr رو تجربه کریم 90% بازارو در اختیار داشتیم، هنوز هم اختلاف زیاد ، این اختتلاف سهم  بازار جلوی هر تهدیدی و برای ما میگیره ....

و ما راه خودمون رو به سمت آینده ادامه خواهیم داد" ؛ منظورش که ما پیشگام بودیم و هستیم!

خلاصه الآن داغ ترین خبرم بحثای سر تابیر حرفای این حضرت آقاستتتتتتت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...