رفتن به مطلب

تاج خورشید نمایان شد »»» نتایج و بررسی RX 480 اضافه شد »»» نتایج و بررسی RX 470 اضافه شد + نظرسنجی

اشتراک گذاری

کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟  

406 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟

• همچنان گرافیک R9 300 خود را نگه میدارم
      11
    • همچنان گرافیک GTX 900 خود را نگه میدارم
      63
    • ارتقا به سری R9 400
      153
    • ارتقا به سری GTX 1000
      144
    • کارت قدیمی تر از amd رو نگه می دارم
      17
    • کارت قدیمی تر از nvidia رو نگه می دارم
      18
  2. 2. کدام ارتقا را بیشتر میپسندید ؟

• RX 480 تکی و CROSS
      53
    • RX 470 تکی و CROSS
      14
    • GTX 1080 تکی
      39
    • GTX 1070 تکی و SLI
      49
    • موارد ضعیف تر گرافیکهای نوظهور پاسکال و پلاریس
      8
    • در انتظار نسل بعد میمانم
      12
    • در انتظار نتایج GTX 1060 میمانم
      21
  3. 3. کدام کارت سفارشی از گرافیک RX 480 را بیشتر میپسندید ؟

• SAPPHIRE NITRO
      25
    • POWERCOLOR RED DEVIL
      17
    • GIGABYTE G1 GAMING
      16
    • ASUS STRIX
      35
    • XFX 480
      1
    • MSI GAMING X
      23

Recommended Posts

@};- 

Power Colors Red Devil @ Computerbase.de

aqkrxj4k6smyph1f80vr.png

overclockability

Since the power-target on the PowerColor Radeon RX can increase 480 Red Devil only unusually close to five percent, it is currently not possible to overclock the graphics card.Even with this award overclocked the graphics card in most games with less than the maximum allowable 1.330 MHz. PowerColor has taken up this problem and will probably respond in the near future with another BIOS update

PowerColor Radeon RX 480 RED DEVIL review

Sapphire RX 480 Nitro + OC 4GB & 8GB Review

http://www.aparat.com/v/THU1w

http://www.aparat.com/v/tnLm1

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

AMD Radeon Software Crimson 16.7.3 WHQL driver download                                           

بهبود کارایی

• Rise of the Tomb Raider™ performance increase up to 10% versus Radeon Software Crimson Edition 16.7.2 on Radeon™ RX 480 graphics

معایب اصلاح شده 

• Overwatch™ may experience an application crash on some Radeon™ RX 480 configurations when using AMD Crossfire mode.
  •  
  • Vulkan™ information in the Radeon Settings software information tab may display an incorrect version.
  •  
  • Radeon WattMan may retain settings of an overclock after it has failed. If you have failed an overclock with a system hang or reboot.
  •  
  • Hitman™ may experience graphical corruption when the game is set to use DirectX®12 API and using zoom with weapons.
  •  
  • Total War™: Warhammer may experience minor graphical corruption in some map textures on AMD Radeon R9 380.
  •  
  • Flickering may be observed in Rise of the Tomb Raider™ on some AMD Crossfire configurations using the DirectX®11 API.
  •  
  • Changing settings in Dragon Age Inquisition™ with the Mantle API may result in an application crash or driver recovery.
  •  
  • DiRT™ Rally may experience flickering terrain in some races when the advanced blending option is enabled in the games settings page.
  •  
  • Display may exhibit a minor flicker on Radeon RX 480 when Freesync is enabled on a games launch or exit.
  •  
  • Shadows may experience rendering issues in DOTA2™ when using the Vulkan™ API.
  •  
  • Textures may experience holes or gaps in DOOM™ when using the OpenGL API and three display AMD Eyefinity configurations.
  •  
  • Need for Speed™ may experience flickering on some light sources in AMD Crossfire mode.
  •  
  • Performing a task switch with two cloned displays during full screen gaming may cause flickering on the extended display.
  •  

معایب موجود

• A few game titles may fail to launch or crash if the AMD Gaming Evolved overlay is enabled. A temporary workaround is to disable the AMD Gaming Evolved "In Game Overlay".
  •  
  • DOTA2™ may experience an application hang when using the Vulkan™ API and changing resolution or game/quality settings.
  •  
  • DiRT™ Rally may experience rain drop flickering in some races when using AMD Crossfire mode.
  •  
  • Displays may fail to revert to previous configuration on exit when using a profiled application launched with Radeon Settings and "Launch with AMD Eyefinity" toggled on.
  •  
  • Assassin's Creed® Syndicate may experience a game crash or hang when in game settings are set to high or greater.
  •  
  • Low frame rate or stutter may be experienced Wolfenstein®: The Old Blood™ on Radeon™ RX 480.
  •  
  • Radeon RX 480 graphics may experience minor flickering in SteamVR benchmark when using AMD Crossfire mode.
  •  
  • Corruption may be experienced in Rise of the Tomb Raider using the DirectX®12 API on some Hybrid Graphics configurations when performing a task switch.
  •  
  • Shader Cache may remain be enabled when set to "off" in Radeon Settings on some Hybrid Graphics configurations.
  •  
  • Radeon RX 480 graphics may experience intermittent stuttering in The Division™ when high game settings are used and vsync is enabled.
  •  
  • Battlefield™ 4 may experience intermittent crashes when using Mantle. As a work around users are suggested to switch to DirectX®11.
  •  
  • Creating two or three display portrait Eyefinity groups in Radeon Settings "quick setup" and then clicking "arranging displays" may cause an error.
  •  
  • Radeon Pro Duo may experience a black screen in Total War™: Warhammer with the games API set to DirectX®12 and V-Sync enabled.
  •  
  • World of Tanks™ may experience stuttering after performing a task switch in AMD Crossfire mode.
  •  
  • Rocket League™ may experience flickering when in AMD Crossfire mode.
  •  
  • DOTA2™ may experience lower than expected performance when in AMD Crossfire mode.
  •  
  • Ashes of the Singularity™ may experience an application crash with "crazy" in game settings and Multi-GPU enabled.

لینک دانلود

(Download Windows 10 64-bit (Desktop

(Download Windows 10 32-bit (Desktop

(Download Windows 7 64-bit (Desktop

(Download Windows 7 32-bit (Desktop

Review:    with  Crimson 16.7.3 WHQL

m1tl0mfc7ij01k0zphmz.png                             

AMD Radeon Software Crimson 16.8.1 driver

پشتیبانی از :

Radeon RX 470 Graphics

Radeon RX 460 Graphics

افزودن پروفایل جدید کراس فایر در بازی :

F1 2016

اصلاحات :

رفع محدودیت نرم افزار واتمن در آورکلاک حافظه ی گرافیکی 

و...

رویت جزئیات کامل و دانلود

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تغییرات صورت گرفته در نسخه آتی VULKAN (زمان عرضه مشخص نیست )

643a8cjkoo1ye4q470bf.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vulkan vs openGL RX480 vs GTX 1060

http://www.aparat.com/v/qWeTL

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

این بار AMD پاتک Nvidia رو با پاتک دیگری جواب داده

سیاست انویدیا در سالهای اخیر این بوده که منتظر گرافیک AMD بشه و بعد کارت بهتری رو ارائه بده! مثل عرضه 780ti و980Ti و با این روش بازار رو در دستش بگیره

حالا AMD اینبار اومده پس ارائه 1060 توسط انویدیا، بهبود های خودش رو روی کارت RX480 اعمال کرده تا از 1060 پیشی بگیره! چیزی که انویدیا پیش بینیش رو نمی کرد!

در واقع نظر بنده اینه که AMD می دونست نقشه انویدیا چیه و با ۴۸۰ ای که از نظر نرم افزاری محدود شده بود پا به میدان گذاشت و منتظر شد انویدیا ۱۰۶۰ رو بده به بازار و حالا داره از قدرت واقعی ۴۸۰ رونمایی می کنه!

انویدیا رو دست خورده! اگه بخواد ۱۰۶۰ti بده به بازار، عملا قدرتش با ۱۰۷۰ یکی خواهد بود! پس تنها راهی که برای انویدیا می مونه کاهش قیمت ۱۰۶۰ و ۱۰۷۰ هست که به ضررش خواهد بود. @};-

ویرایش شده توسط kavehhh
لینک به دیدگاه

این بار AMD پاتک Nvidia رو با پاتک دیگری جواب داده

سیاست انویدیا در سالهای اخیر این بوده که منتظر گرافیک AMD بشه و بعد کارت بهتری رو ارائه بده! مثل عرضه 780ti و980Ti و با این روش بازار رو در دستش بگیره

حالا AMD اینبار اومده پس ارائه 1060 توسط انویدیا، بهبود های خودش رو روی کارت RX480 اعمال کرده تا از 1060 پیشی بگیره! چیزی که انویدیا پیش بینیش رو نمی کرد!

در واقع نظر بنده اینه که AMD می دونست نقشه انویدیا چیه و با ۴۸۰ ای که از نظر نرم افزاری محدود شده بود پا به میدان گذاشت و منتظر شد انویدیا ۱۰۶۰ رو بده به بازار و حالا داره از قدرت واقعی ۴۸۰ رونمایی می کنه!

انویدیا رو دست خورده! اگه بخواد ۱۰۶۰ti بده به بازار، عملا قدرتش با ۱۰۷۰ یکی خواهد بود! پس تنها راهی که برای انویدیا می مونه کاهش قیمت ۱۰۶۰ و ۱۰۷۰ هست که به ضررش خواهد بود. @};-

1060  1070 همین الانش فکر میکنن اینقدر قیمتشون بالاتر از قیمت ساختشونه که هر کدومو 50 دلار هم ارزون کنه، خیلی ضرری نمیکنه.

به جرات میتونم بگم قیمتهای وحشتناک انویدیا صرفا شکمیه و این که حالا که قدرت و بازار دستشه، دلش میخواد این قیمتو بذاره.

AMD باید خیلی بیشتر تلاش کنه تا این ثبات انویدیا تو بازارو بشکنه، به نظر من که 480، اونقدر تواناییش رو نداشته که رو  دست بزنه به انویدیا، طوری که نظرهای خیلی ها رو جلب کنه.

لینک به دیدگاه

1060  1070 همین الانش فکر میکنن اینقدر قیمتشون بالاتر از قیمت ساختشونه که هر کدومو 50 دلار هم ارزون کنه، خیلی ضرری نمیکنه.

به جرات میتونم بگم قیمتهای وحشتناک انویدیا صرفا شکمیه و این که حالا که قدرت و بازار دستشه، دلش میخواد این قیمتو بذاره.

AMD باید خیلی بیشتر تلاش کنه تا این ثبات انویدیا تو بازارو بشکنه، به نظر من که 480، اونقدر تواناییش رو نداشته که رو  دست بزنه به انویدیا، طوری که نظرهای خیلی ها رو جلب کنه.

همین ۵۰ دلار ارزون کردن یعنی ضرر .

به قضیه، نسبی نگاه کن

لینک به دیدگاه

مثل اینکه این دوتا هم حرفی برای گفتن دارن :D

0eD1F.png

YuQID.png

BaFXL.png

لینک به دیدگاه

انصافا ۴۷۰ دوست داشتنی تر از ۴۸۰ هست به نظر من.  @};-

مثل اینکه این دوتا هم حرفی برای گفتن دارن :D

0eD1F.png

YuQID.png

BaFXL.png

لینک به دیدگاه

انصافا ۴۷۰ دوست داشتنی تر از ۴۸۰ هست به نظر من.  @};-

جالب اینجاست مشخصات 460 به جز پهنای باندش از 470 بالاتره

لینک به دیدگاه

جالب اینجاست مشخصات 460 به جز پهنای باندش از 470 بالاتره

کجاش بالاتره :D

stream prossecor و Rop نصفه

Texture Unit خیلی کمتر از نصفه

قدرت محاسباتی هم که کاملا گویاست!  :D

تعداد ترانزیستورشم شرط میبندم کمتر از نصف باشه!

خلاصه استاد خیابانی می فرمایند:

تصویر کاملا گویاست  :laughing:

لینک به دیدگاه

کجاش بالاتره :D

stream prossecor و Rop نصفه

Texture Unit خیلی کمتر از نصفه

قدرت محاسباتی هم که کاملا گویاست!  :D

تعداد ترانزیستورشم شرط میبندم کمتر از نصف باشه!

خلاصه استاد خیابانی می فرمایند:

تصویر کاملا گویاست  :laughing:

پس کور کلاک و بوست کلاکو مموری کلاک چی>؟ :(

لینک به دیدگاه

پس کور کلاک و بوست کلاکو مموری کلاک چی>؟ :(

اگه مواردی که من گفتم ۸۰ درصد مهم باشن

فرکانس کاری ۲۰ درصد مهمه!

برای مثال پردازنده پنتیوم ۲هسته ای با فرکانس ۳.۶ گیگاهرتز خیلی ضعیفتر از Core i7 چهار هسته ای با فرکانس ۲.۸ هست.

لینک به دیدگاه

اگه مواردی که من گفتم ۸۰ درصد مهم باشن

فرکانس کاری ۲۰ درصد مهمه!

برای مثال پردازنده پنتیوم ۲هسته ای با فرکانس ۳.۶ گیگاهرتز خیلی ضعیفتر از Core i7 چهار هسته ای با فرکانس ۲.۸ هست.

یه حسی بهم میگه 460 ارزش خریدش از همه کارتای پولاریس بیشتره حالا ببین

لینک به دیدگاه

یه حسی بهم میگه 460 ارزش خریدش از همه کارتای پولاریس بیشتره حالا ببین

اشتباه نکن

460 خیلی از 470 ضعیفتره و حدود نصف 470 کارایی خواهد داشت.

ارزنده ترین کارت نسبت به قیمت همین ۴۷۰ خواهد بود.

شرط ببندیم؟  :D

لینک به دیدگاه

اشتباه نکن

460 خیلی از 470 ضعیفتره و حدود نصف 470 کارایی خواهد داشت.

ارزنده ترین کارت نسبت به قیمت همین ۴۷۰ خواهد بود.

شرط ببندیم؟  :D

حالا اومدیمو ارزش خرید 460 بیشتر شد خدا رو جه دیدی یه کارت خیلی ارزون ولی گیمینگ  :big hug:

لینک به دیدگاه

حالا اومدیمو ارزش خرید 460 بیشتر شد خدا رو جه دیدی یه کارت خیلی ارزون ولی گیمینگ  :big hug:

خب منم از خدامه همچین چیزی

ولی با توجه به مشخصاتش امر محالیه

وقتی پردازنده های جریانی که رکن اصلی پردازش رو ایفا می کنن از نصف هم کمترن نباید انتظار زیادی از این کارت داشته باشیم.

تست های تفنگدار سوم:

AMD-Radeon-RX-480-RX-470-RX-460-Feature-

AMD-Radeon-RX-460-showcase-635x357.jpg

_id1469609935_343178_2.pngAMD-Radeon-RX-470-performance-635x357.jp

لینک به دیدگاه

چه جالبه انویدیا و ای ام دی دارن ملیاردها دلار میشمرن و فروشنده و وارد کننده داخلی 

منتظر گرفتن سود کلان فوقالعاده از من و شماست بعد اینجا داریم میزنیم تو سر هم که

کدوم گرافیک بهتره که ۱۰۶۰ بهتره که نه ۴۸۰ بهتره کفلان سایت دروغگو هست فلان یکی نیست 

اگه بازیهای تست شده تو تچ \اور دارن از انودیا وورکز استفاده می کنن عملا مقایسه 

قدرت دو رغیب تو این بازیها غلطه و همون نتیجه ای رو میده که انودیا میخواد .اگرم ای ام دی 

نمیتونه مشکل دما رو که از روز اولی که اولین سی \ی یو سمفرون یا اتلون زده رو حل کنه 

\س یه مشکله جدیه و ضعفه بزرگیه اگر بازم نمیتونه مصرف زیادشو رفع کنه بازم مشکل اگر انویدیا 

گیم وورگز داده و بعضیا رو مجبور میکنه بازی با اون بسازن نامردیه اگر نمیتونه با دایرکت ۱۲ تو بازیا 

کارایی مطلوب داشته باشه مشکله اگر بعد از نسل بعدی نسل قبلی رو از رده خارج میکنه و \شتیبانی نمیکنه 

نامردیه اگر و اگر و اگر ...... خوب اینا وجود داره قابل کتمان هست؟ خیر نیست مشککل هستن 

نه برای ما بلکه برای اونا \س بیاین کمی واقع بینانه ببینین طرفداری ما از این دوتا به نفع هیچ کدوممون نیست 

امیدوارم به نفع هم قدم برداریم و اگر دوستی ۴۸۰ یا ۱۰۶۰ داره بیاد بنچمارک بزاره بقیه راحتت تر و طبق معیارشون 

انتخاب کنن ممنون از اساتید 

لینک به دیدگاه

نتایج تست RX480 توسط خودم:

سلام دوستان . با اجازه از صاحب تاپیک همونطور که قول داده بودم میخوام یسری تستهایی که از کارت 480 خودم گرفتم اینجا بذارم تا شاید به دوستانی که هنوز در خرید این کارت مردد هستن کمکی کرده باشم.

اول از همه باید عرض کنم که بنده در مدت حدود یک هفته که انواع تستها رو روی کارت انجام دادم نه کارتم مشکلی پیدا کرده نه مادربردم بخاطر مکش پاور لاغر شده :D ( البته درایورام همیشه بروز بوده ) کلا هیچ مشکلی با این کارت نداشتم.

در ضمن خنک کننده این کارت واقعا براش کافیه و قدرت لازم رو برای خنک کنندگی داره حتی بیشتر. میگید نه خوب تستهارو مشاهده کنیم:

2.jpg

همونطور که مشاهده میکنین کارت بدون هیچ تغییری در نرم افزار واتمن ( واتمن داخل همون درایور AMD هستش ) یعنی همون تنظیمات پیش فرض هستش و دمای 80 درجه رو نشون میده در لود کامل .

درتست بعدی بنده یه تغییراتی تو واتمن انجام دادم نتیجه شده این :

3.jpg

دما رو روی 70 تنظیم کردم .دور فن رو هم کاملا آزاد گذاشتم. گرچه دور فن از 61 درصد تجاوز نکرده و دراین دور بدون اینکه کلاک هسته کاهش پیدا کنه دما روی 67 درجه قفل شده.

موردی که اینجا میمونه اینه که gpu z مانند گیم گرافیک رو  تحت فشار نمیذاره ولی همانطور که گفتم هنوز 40 درصد دور فن بیکاره و حدود 10 درصد دیگه بهش اضافه میشه و از پسش برمیاد.

چند تا تست 3d mark هم البته dx11 رو انجام دادم که در زیر میتونین مشاهده کنین:

5.jpg

بدون کوچکترین تغییراتی در کلاک و مموری اسکور 19536 رو به ثبت رسونده که واقعا عالیه. علت اینکه دما رو روی 80 تنظیم کردم این بوده که دما محدودیتی ایجاد نکنه و امتیاز واقعی بدست بیاد. چون اگه دما محدود بشه گرافیک کلاک رو بلافاصله کاهش میده و تا دور فن بیاد خودش رو با دما همانگ کنه کلی از امتیاز رو از دست میده.( در این مورد اگه سوالی پیش اومد براتون با کمال میل پاسخگو خواهم بود)

تست 3dmark با کمی اورکلاک توسط واتمن البته بدون تغییرات ولتاژ:

4.jpg

کلاک هسته به 1300 و مموری به 2150 بترتیب هر کدام با 34mhz و 150mhz تغییر یافته اند. ضمنا کارت بدون کوچکترین مشکلی تست رو پاس کرد.

امیدوارم تستهای فوق برای دوستان مفید واقع شده باشه.

مشخصات سیتم مورد تست:

• پردازنده
    INTEL 4790K
  • مادربورد
    Gigabyte z97x-ud3h-bk black edition
  • رم
    GSKILL TRIDENTX 4X4G 2400
  • کارت گرافیک
    sapphire rx480 8g
  • ذخیره سازی
    SSD SAMSUNG 850 EVO 120G &   WD 1T
  • منبع تغذیه
    GREEN 1235 W B
  • خنک کننده
    DeepCool GAMER STORM Maelstrom 120 AiO Liquid
  • مانیتور
    LG FLATRON IPS 226
  • سیستم عامل
    WINDOWS 10 64X
ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان . با اجازه از صاحب تاپیک همونطور که قول داده بودم میخوام یسری تستهایی که از کارت 480 خودم گرفتم اینجا بذارم تا شاید به دوستانی که هنوز در خرید این کارت مردد هستن کمکی کرده باشم.

اول از همه باید عرض کنم که بنده در مدت حدود یک هفته که انواع تستها رو روی کارت انجام دادم نه کارتم مشکلی پیدا کرده نه مادربردم بخاطر مکش پاور لاغر شده :D ( البته درایورام همیشه بروز بوده ) کلا هیچ مشکلی با این کارت نداشتم.

در ضمن خنک کننده این کارت واقعا براش کافیه و قدرت لازم رو برای خنک کنندگی داره حتی بیشتر. میگید نه خوب تستهارو مشاهده کنیم:

2.jpg

همونطور که مشاهده میکنین کارت بدون هیچ تغییری در نرم افزار واتمن ( واتمن داخل همون درایور AMD هستش ) یعنی همون تنظیمات پیش فرض هستش و دمای 80 درجه رو نشون میده در لود کامل .

3.jpg

دما رو روی 70 تنظیم کردم .دور فن رو هم کاملا آزاد گذاشتم. گرچه دور فن از 61 درصد تجاوز نکرده و دراین دور بدون اینکه کلاک هسته کاهش پیدا کنه دما روی 67 درجه قفل شده.

موردی که اینجا میمونه اینه که gpu z مانند گیم گرافیک رو  تحت فشار نمیذاره ولی همانطور که گفتم هنوز 40 درصد دور فن بیکاره و حدود 10 درصد دیگه بهش اضافه میشه و از پسش برمیاد.

5.jpg

بدون کوچکترین تغییراتی در کلاک و مموری اسکور 19536 رو به ثبت رسونده که واقعا عالیه. علت اینکه دما رو روی 80 تنظیم کردم این بوده که دما محدودیتی ایجاد نکنه و امتیاز واقعی بدست بیاد. چون اگه دما محدود بشه گرافیک کلاک رو بلافاصله کاهش میده و تا دور فن بیاد خودش رو با دما همانگ کنه کلی از امتیاز رو از دست میده.( در این مورد اگه سوالی پیش اومد براتون با کمال میل پاسخگو خواهم بود)

4.jpg

کلاک هسته به 1300 و مموری به 2150 بترتیب هر کدام با 34mhz و 150mhz تغییر یافته اند. ضمنا کارت بدون کوچکترین مشکلی تست رو پاس کرد.

درود دوست من

اگر امکانش هست بقیه مشخصات سیستمتون رو بنویسید

چند تا بنچمارک از بازیها هم بزارید بد نیست @};-

لینک به دیدگاه

درود دوست من

اگر امکانش هست بقیه مشخصات سیستمتون رو بنویسید

چند تا بنچمارک از بازیها هم بزارید بد نیست @};-

چشم امشب حتما میذارم. @};-

اگه امکانش هست تست فیورمارک هم مخصوص من بزنید @};-  @};-

چشم الان مغازه ام شب اونم میذارم.

لینک به دیدگاه

2.jpg

3.jpg

5.jpg

4.jpg

مشخصات سیتم مورد تست:

• پردازنده
    INTEL 4790K
  • مادربورد
    Gigabyte z97x-ud3h-bk black edition
  • رم
    GSKILL TRIDENTX 4X4G 2400
  • کارت گرافیک
    sapphire rx480 8g
  • ذخیره سازی
    SSD SAMSUNG 850 EVO 120G &   WD 1T
  • منبع تغذیه
    GREEN 1235 W B
  • خنک کننده
    DeepCool GAMER STORM Maelstrom 120 AiO Liquid
  • مانیتور
    LG FLATRON IPS 226
  • سیستم عامل
    WINDOWS 10 64X

به به.خسته نباشی دوست گلم.چه تستهای خوبی.ایشالا کارت مبارک باشه. @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون میشم تست 3D 13 Fire strike در سه حالت استاندارد، اکستریم و الترا بگیرید... تست Time spy که DX12 هم هست که چه بهتر.

برای اورکلاک هنوز وات من خیلی جای کار داره و هنوز Trixx شرکت سافایر برای سری 400 آماده نشده. اونطور که تویکی از بررسی ها خوندم با GPU Tweak فرکانس کارت استریکس رو به راحتی تا 1400 رسوندن و جای بیشتر کردن هم داشته ولی خود نرم افزار محدوده فرکانسش 1400 بوده.

لینک به دیدگاه

ممنون میشم تست 3D 13 Fire strike در سه حالت استاندارد، اکستریم و الترا بگیرید... تست Time spy که DX12 هم هست که چه بهتر.

برای اورکلاک هنوز وات من خیلی جای کار داره و هنوز Trixx شرکت سافایر برای سری 400 آماده نشده. اونطور که تویکی از بررسی ها خوندم با GPU Tweak فرکانس کارت استریکس رو به راحتی تا 1400 رسوندن و جای بیشتر کردن هم داشته ولی خود نرم افزار محدوده فرکانسش 1400 بوده.

این نرم افزار ون دارم . در اولین فرصت میذارم. 

صددر صد جای اورکلاک بیشتری داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...