رفتن به مطلب

دانلود درایور کارتهای AMD / ATI Radeon

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

AMD Radeon Software Crimson 16.11.4 Hotfix driver

http://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-software-crimson-16-11-4-driver-download.html

Support For:

• Sid Meier's Civilization® VI

Fixed Issues

• H.264 content playback may experience playback issues on internet browsers with hardware acceleration when also running gaming applications or content.
    • Radeon R9 Fury Series products may experience minor graphical corruption in Titanfall™2 when inside a titan.

Known Issues

• A few game titles may fail to launch, experience performance issues or crash if the third party application "Raptr" has its game overlay enabled. A workaround is to disable the overlay if this is experienced.
    • DOOM™ API on some Graphics Core Next products.
    • DOTA™ API on some Graphics Core Next products.
    • Flickering may be experience while playing Overwatch™ in the main menu or viewing character models using AMD CrossFire mode.
    • FIFA 17™ may experience an application hang or black screen on launch for some select Hybrid Graphics or AMD PowerXpress mobile configurations.
    • H.264 content may experience blocky corruption when streaming using P2P content players on some Radeon RX 400 series graphics products.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

AMD Radeon Software Crimson 16.11.5 driver

Support For:

Watch Dogs 2

New AMD CrossFire profile added for DirectX 11: Dishonored 2

Fixed Issues

The Division game world may flicker during game play when using AMD CrossFire technology.

Battlefield 1 flickering may be experienced while using AMD CrossFire technology mode.

http://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-software-crimson-16-11-5-driver-download.html

.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

AMD Radeon Software Crimson ReLive 16.12.1 driver download

http://www.guru3d.com/files-get/amd-radeon-software-crimson-relive-16-12-driver-download,1.html نسخه 64 ویندوز 10

http://www.guru3d.com/files-get/amd-radeon-software-crimson-relive-16-12-driver-download,3.html نسخه 64 ویندوز 7

دوستانی که نصب کردن نظر خودشون رو در مورد نرم افزار RELIVE بیان کنن. باتشکر.

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/18, 19:37:48، pezhvak گفته است :

AMD Radeon Software Crimson ReLive 16.12.1 driver download

http://www.guru3d.com/files-get/amd-radeon-software-crimson-relive-16-12-driver-download,1.html نسخه 64 ویندوز 10

http://www.guru3d.com/files-get/amd-radeon-software-crimson-relive-16-12-driver-download,3.html نسخه 64 ویندوز 7

دوستانی که نصب کردن نظر خودشون رو در مورد نرم افزار RELIVE بیان کنن. باتشکر.

دوستان بنده که نصب کردم کلا همه چی بهم ریخت. صفحه شطرنجی شد. گرافیکم 390x هستش. کسی این درایورو نصب کرده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، pezhvak گفته است :

دوستان بنده که نصب کردم کلا همه چی بهم ریخت. صفحه شطرنجی شد. گرافیکم 390x هستش. کسی این درایورو نصب کرده؟

درود

من نصب کردم بدون هیچ مشکلی نصب شد گرافیک بنده هم 290 هست

البته من ویندوزم مشکل داشت ویندوز قبلش عوض کردم ولی خوب بازیهایی مثل deus exرو اجرا کردم عالی بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، pezhvak گفته است :

انگاری مشکل داره این درایور

شهر سخت افزار :

اگر به نصب درایور Crimson ReLive اقدام کرده اید اما با شکست مواجه شده اید، بدانید تنها نیستید. بر پایه گزارش های منتشر شده، AMD در این درایور جدید یکبار دیگر قابلیت بررسی امضای دیجیتال بایوس را فعال کرده و در صورتی که با هدف دست یابی به پتانسیل اورکلاکینگ بالاتر، اعمال ولتاژ بیشتر یا تغییر نمودار سرعت فن بایوس کارت Polaris خود را دستکاری کرده باشید، امکان نصب Crimson ReLive وجود ندارد.

درایور جدید پیش از نصب checksum بایوس را محاسبه و بررسی می کند، در صورت اعمال هرگونه تغییر در فایل بایوس، نصب متوقف می شود و امکان بهره مندی از بهینه سازی ها و قابلیت های جدید وجود ندارد. البته دو راه برای دور زدن این محدودیت وجود دارد، نخست فلش زدن فایل بایوس اورجینال و دوم استفاده از هسته درایور پچ شده غیر رسمی است.

از آنجایی که پشتیبانی از بایوس های ماد شده همواره خواسته کاربران و مطلوب خود سازندگان است، انتظار می رود در نگارش های آتی شاهد حذف کد مربوط به بررسی checksum باشیم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

انگاری مشکل داره این درایور

شهر سخت افزار :

اگر به نصب درایور Crimson ReLive اقدام کرده اید اما با شکست مواجه شده اید، بدانید تنها نیستید. بر پایه گزارش های منتشر شده، AMD در این درایور جدید یکبار دیگر قابلیت بررسی امضای دیجیتال بایوس را فعال کرده و در صورتی که با هدف دست یابی به پتانسیل اورکلاکینگ بالاتر، اعمال ولتاژ بیشتر یا تغییر نمودار سرعت فن بایوس کارت Polaris خود را دستکاری کرده باشید، امکان نصب Crimson ReLive وجود ندارد.

درایور جدید پیش از نصب checksum بایوس را محاسبه و بررسی می کند، در صورت اعمال هرگونه تغییر در فایل بایوس، نصب متوقف می شود و امکان بهره مندی از بهینه سازی ها و قابلیت های جدید وجود ندارد. البته دو راه برای دور زدن این محدودیت وجود دارد، نخست فلش زدن فایل بایوس اورجینال و دوم استفاده از هسته درایور پچ شده غیر رسمی است.

از آنجایی که پشتیبانی از بایوس های ماد شده همواره خواسته کاربران و مطلوب خود سازندگان است، انتظار می رود در نگارش های آتی شاهد حذف کد مربوط به بررسی checksum باشیم.

ممنون بابت خبر. ولی آخه اینجا نوشته پولاریس. مال من 390 هستش. بعدشم واسه من نصب میشه بعد ریستارت صفحه هی شطرنجی میشه آدمو میترسونه.. من فقط دور فن رو اونم با msi afterburner تنظیم کردم. amd جان منو ببخش:/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان این درایور برای کسانی مشکل داره که بایوس گرافیک خودشون رو برای اورکلاکینک مود کرده باشند یا تغییری تویه فرکانسها داده باشند

این درایور رو هم باید به روش درایورهای tweak شده نصب کنید

دوستان میتونید از پست شماره 17 در این تاپیک استفاده کنید یا از اینجا مطلب رو با دقت بخونید و انجام بدید

لینک به دیدگاه

این همون درایور انقلابی که صحبتش اخیرا شده است؟

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/21, 00:50:02، Mahdian57 گفته است :

این همون درایور انقلابی که صحبتش اخیرا شده است؟

توضیحات مبسوط در مورد این درایور 

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&ved=0ahUKEwinrZnEn-7QAhVNahoKHTAaDS8QFggnMAI&url=https%3A%2F%2Fwww.techpowerup.com%2Freviews%2FAMD%2FRadeon_Crimson_ReLive_Drivers%2F&usg=AFQjCNEMqE3QXKkzsheb-qlgrvvuK4gaQg&sig2=LR5Qo2PL_sk4_JnxeaCOkA

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من این درایور جدید رو نصب کردم افزایش دما دارم تو ایده آل 

طبیعیه ؟

Non-WHQL-Win7-64Bit-Radeon-Software-Crimson-ReLive-16.12.2-Dec19

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، chaning گفته است :

من این درایور جدید رو نصب کردم افزایش دما دارم تو ایده آل 

طبیعیه ؟

Non-WHQL-Win7-64Bit-Radeon-Software-Crimson-ReLive-16.12.2-Dec19

از چقدر به چقدر و با کدوم کارت گرافیک .

در یه حد کم جای نگرانی نیست .

لینک به دیدگاه

AMD Radeon Software Crimson ReLive Edition 16.12.2 WHQL

https://www.techpowerup.com/downloads/Drivers/AMD_Radeon/

نسخه whql منتشر شد،رفع مشکلات فرکانس حافظه.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در در 1395/10/19, 19:12:23، big VULTURE گفته است :

از چقدر به چقدر و با کدوم کارت گرافیک .

در یه حد کم جای نگرانی نیست .

xfx r7 260x 

34 35 بود 40 شده بود 

الان فکر کنم درست شده  O.o

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، chaning گفته است :

xfx r7 260x 

34 35 بود 40 شده بود 

الان فکر کنم درست شده  O.o

خب خدا رو شکر

هرچند به طور کلی مشکلی نیست مخصوصا اگر دمای فول لود ثابت مونده باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان.

آخرین ورژن درایور برای کارتهای سری6800 amd چنده؟

کدومودانلود کنم؟آیا همین آخریه درایور 6850هم محسوب میشه؟

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Rasol2000 گفته است :

سلام دوستان.

آخرین ورژن درایور برای کارتهای سری6800 amd چنده؟

کدومودانلود کنم؟آیا همین آخریه درایور 6850هم محسوب میشه؟

لطفا راهنمایی کنید

خیر شما باید کاتالیست نصب کنید .

یه نسخه بتا از کریسمون هم برای کارتهای سری 6000 جواب میده میتونید اون رو هم نصب کنید اما به نظر میرسه کاتالیست 15.11 بهتر از بقیه باشه .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ایا بالا بردن قسمت power limit مثلا 10 درصد خطری برای کارت داره یا نه ازقسمت wattman

لینک به دیدگاه

سلام دوستان لیونی

اخرین ورژن درایور برای کارت گرافیک 6970 چه ورژنی است؟ درایور ورژن 17نوشته برای سری 5000 تا 7000 هم شامل میشه در سایت سافت گذر ایا این ورژن روی این کارت جواب میده یا نه 

من الان سری 15 رو نصب می کنم در ویندوز 10و7

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، menwomen گفته است :

سلام دوستان لیونی

اخرین ورژن درایور برای کارت گرافیک 6970 چه ورژنی است؟ درایور ورژن 17نوشته برای سری 5000 تا 7000 هم شامل میشه در سایت سافت گذر ایا این ورژن روی این کارت جواب میده یا نه 

من الان سری 15 رو نصب می کنم در ویندوز 10و7

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم شما باید کاتالیست نصب کنید . مثلا 15.11 رو نصب کنید .

یه مدل کریسمون بتا هم هست که به نظر جالب نیستش .

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

AMD Radeon Software Crimson ReLive 17.2.1 driver

adds support for For Honor and Sniper Elite 4

http://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-software-crimson-relive-17-2-1-driver-download.html

.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...