رفتن به مطلب

بهترین Patch از نظر شما برای بازی PES 2016؟

اشتراک گذاری

بهترین Patch از نظر شما برای PES 2016؟  

16 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین Patch از نظر شما برای بازی PES 2016؟

• PES Professionals
    • Pesgalaxy
    • SMoKE
      0
    • PTE

Recommended Posts

یعنی تو لیون pes باز پیدا نمیشه!!!!!!!!!!!!

کم کم سر و کله شون پیدا میشه :D

ضمنا سوال خیلی خوبیه برای خودم هم همیشه این سوال بوده که کدام بهتره

من قبلا از پچ های PesEdit استفاده میکردم که پچ های خوب و بدون مشکلی میساخت ولی برای Pes2016 فقط Data Pack میده بیرون ...

لینک به دیدگاه

من قبلا از پچ های PesEdit استفاده میکردم که پچ های خوب و بدون مشکلی میساخت ولی برای Pes2016 فقط Data Pack میده بیرون ...

سلام والا احسان جان خودت که خوب میدونی پچ واسه pes 2016 زیاده ولی من سعی کردم چهارتا از بهترین هاشونو بذارم حالا نظر خودت چیه؟من با پروفشنال بیشتر حال میکنم بخصوص با جدیدترین پچش که حس و حال یورو رو به آدم میده بعد اونم بنظرم گالکسی خوبه

Pesgalaxy عالیه فقط حجمش از خود بازی بیشتره  :D  

دوستان تو نظرسنجی هم شرکت کنند ببینیم پرچم کدوم پچ بالاس

ویرایش شده توسط FCB
لینک به دیدگاه

من pte رو نصب کردم.

با اینکه ایراداتی هم داره ولی باز بهتر از یکی دوتا پچ دیگه بود که تست کردم.

به نظر من پچ خوب اونیه که لیگ های بیشتری داشته باشه و اسم بازیکنا (مخصوصا ایرانی) توش درست باشه و اینکه تیم ملی کلاسیک  وبازیکنای قدیمی هم داشته باشه مخصوصا اینکه تو مستر لیگ تیم با وجود بازیکنای کلاسیک یکم تخیلی والبته باحال میشه :)

لینک به دیدگاه

من pte رو نصب کردم.

با اینکه ایراداتی هم داره ولی باز بهتر از یکی دوتا پچ دیگه بود که تست کردم.

به نظر من پچ خوب اونیه که لیگ های بیشتری داشته باشه و اسم بازیکنا (مخصوصا ایرانی) توش درست باشه و اینکه تیم ملی کلاسیک  وبازیکنای قدیمی هم داشته باشه مخصوصا اینکه تو مستر لیگ تیم با وجود بازیکنای کلاسیک یکم تخیلی والبته باحال میشه :)

شما ورژن جدید پروفشنال رو نصب کردید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من PES باز هستم البته Fifa باز هم هستم اما از وقتی که واسه آنلاین بازی کردن اوریجینال میگیرم از این پچ ها نزدم ، تداخلی ایجاد نمیکنه؟

البته اگه پچ خیلی خیلی فوق العاده ای وجود داشته باشه میتونم فایل ها رو از استیم کپی کنم جای دیگه و کرک بزنم روش  :D اما اینقدر پچ هست از هر وری که حوصلم نمیشه تست کنم. این تاپیک شاید کمک کنه

لینک به دیدگاه

سلام

من PES باز هستم البته Fifa باز هم هستم اما از وقتی که واسه آنلاین بازی کردن اوریجینال میگیرم از این پچ ها نزدم ، تداخلی ایجاد نمیکنه؟

البته اگه پچ خیلی خیلی فوق العاده ای وجود داشته باشه میتونم فایل ها رو از استیم کپی کنم جای دیگه و کرک بزنم روش  :D اما اینقدر پچ هست از هر وری که حوصلم نمیشه تست کنم. این تاپیک شاید کمک کنه

بنظر من فقط پروفشنال بعدم گالکسی قابلیت آنلاینم داره

http://downlodcity.ir/product/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%BE%DA%86-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%81%D8%B4%D9%86%D8%A7%D9%84pes-professionals-patch-2016/

ویرایش شده توسط FCB
لینک به دیدگاه

شما ورژن جدید پروفشنال رو نصب کردید؟

نه حتی قدیمیشم نصب نکردم

پرفشیونال مزایاش چچیه به نسبت بقیه پچ ها؟

رو نسخه بلک باکسم نصب میشه؟

لینک به دیدگاه

نه حتی قدیمیشم نصب نکردم

سلام

نه حتی قدیمیشم نصب نکردم

SMoKE :

مزایا : دارای لیگ زیاد از جمله لیگ mls آمریکا ، دارای بیشترین فیس بین تمامی پچ ها

معایب : کیفیت ضعیف فیس ها از جمله بوندسلیگا

Pesgalaxy :

مزایا : دارای لیگ mls آمریکا ، دارای کیفیت مطلوب چه از نظر فیس چه از نظر کیت

معایب : آپدیت دیر به دیر بین تمامی پچ ها و حجم زیاد پچ نزدیک 7 گیگابایت

PES Professionals :

مزایا : دارای هم لیگ mls آمریکا هم لیگ بازیکنان کلاسیک ،کیفیت مطلوب فیس ها و کیت ها ، دارای سلکتور جذاب ،بازیکنانش تتو هم دارن

معایب : لیگ mls اول نداشت بعد براش آپدیت دادن درست شد.

PTE :

یک پچ کاملا معمولی ،لیگ mls آمریکا نداره،باگ هم زیاد داره ،تازه مسئولینش گفتن از این به بعد دیگه پچ واسه PES 2016 بیرون نمیدن و پچ آخری که بیرون دادن رو فقط آپدیت خواهند کرد.

ویرایش شده توسط FCB
لینک به دیدگاه

لیگ ام ال اس که واسه من مهم نیست بیشتر وجود بازیکنای کلاسیک برام مهمه و وجود وزشگاه های کختلف با چمن های خاص

پچی که اینا رو داشته باشه به نظرم جالب تره

لینک به دیدگاه

لیگ ام ال اس که واسه من مهم نیست بیشتر وجود بازیکنای کلاسیک برام مهمه و وجود وزشگاه های کختلف با چمن های خاص

پچی که اینا رو داشته باشه به نظرم جالب تره

شک نکن پروفشنال ;)

post-21361-0-18469900-1463556794_thumb.jpg

ویرایش شده توسط FCB
لینک به دیدگاه

شک نکن پروفشنال ;)

attachicon.gifPES-Professionals-Patch-2016خرید-پستی.jpg

این پچ رو باید خرید یا رایگانه؟

لینک به دیدگاه

درود

والا بنده که قبلا پی اس بازی میکردم (دیگه پی اس حال نمیده) از PTE استفاده میکردم و راضی کننده بود

نصبش هم بی دردسر پ آسون بود و کلا ازش راضی بودم

لینک به دیدگاه

این پچ رو باید خرید یا رایگانه؟

والا اگه خاستی دانلود کنی باید این سه تارو دانلود کنی که هم وقت و حوصله گیره هم هزینه بر:

اول این:http://www.pesfa.com/1394/12/21/%D9%BE%DA%86-professionals-patch-%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86-3-pes-2016.html

بعد این:http://www.pesfa.com/1395/01/16/%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%DA%86-professionals-%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86-3-1-%D9%81%DB%8C%DA%A9%D8%B3-pes-2016.html

و در آخرم اگه خاستی لیگ mls آمریکا رو هم داشته باشی باید اینم دانلود کنی:http://www.pesfa.com/1395/01/29/%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%84%DB%8C%DA%AF-mls-%D9%BE%DA%86-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%81%D8%B4%D9%86%D8%A7%D9%84-%DB%B3-%DB%B1.html

ولی توصیه من اینه که خرید پستی کنی به مبلغ 4000 تومن تو یه DVD:

http://downlodcity.ir/product/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%BE%DA%86-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%81%D8%B4%D9%86%D8%A7%D9%84pes-professionals-patch-2016/

لینک به دیدگاه

من فقط اسم PTE رو شنیدم و ورژن 4شو هم نصب دارم، والا ما که ازش بدی ندیدم! روی اسم و قیافه و لباس تیم و اینا زیاد حساس نیستم، مهم گیم پلی و هوش مصنوعی بازیه که خدا رو شکر PES تو جفتشون توی این 5 سال اخیر فقط پسرفت کرده! حالا گیم پلیش از 10 من بهش 8 میدم ولی هوش مصنوعیش واقعا رو مخه، یعنی اگه نری توی پای بازیکن حریف کامپیوتر تا صبح تو دفاع پاسکاری میکنه، واقعا این تیکه اش وحشتناک رو مخه، و اینکه توی حمله هم همیشه یه کار تکراری رو انجام میده، کلا تک نفره اصلا حال نمیده، ولی با یکی دیگه بازی کنی خیلی حال میده :))

لینک به دیدگاه

درود

والا بنده که قبلا پی اس بازی میکردم (دیگه پی اس حال نمیده) از PTE استفاده میکردم و راضی کننده بود

نصبش هم بی دردسر پ آسون بود و کلا ازش راضی بودم

اگه از پچ های دیگه نظیر پروفشنال یا گالکسی استفاده کنین مطمئن باشید دیگه طرف پی تی ای نمیرید بخصوص پچ آخر پروفشنال که با حال و هوای یورو هم ساخته شدهpost-21361-0-97764300-1463559141_thumb.png

من فقط اسم PTE رو شنیدم و ورژن 4شو هم نصب دارم، والا ما که ازش بدی ندیدم! روی اسم و قیافه و لباس تیم و اینا زیاد حساس نیستم، مهم گیم پلی و هوش مصنوعی بازیه که خدا رو شکر PES تو جفتشون توی این 5 سال اخیر فقط پسرفت کرده! حالا گیم پلیش از 10 من بهش 8 میدم ولی هوش مصنوعیش واقعا رو مخه، یعنی اگه نری توی پای بازیکن حریف کامپیوتر تا صبح تو دفاع پاسکاری میکنه، واقعا این تیکه اش وحشتناک رو مخه، و اینکه توی حمله هم همیشه یه کار تکراری رو انجام میده، کلا تک نفره اصلا حال نمیده، ولی با یکی دیگه بازی کنی خیلی حال میده :))

گیم پلی خود PES خیلی مزخرفه اگه تا حالا گیم پلی جدید نزدید توصیه من اینه این گیم پلی رو بزنید و در نهایت به نحو احسنت از PES لذت ببرید اینم لینکش:

http://downlodcity.ir/%D9%88%DA%98%D9%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-3-6-%DA%AF%DB%8C%D9%85-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D9%BE%DA%86-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7%D8%B1%D9%84%D9%88%DA%A9-%D8%A8/

طریقه نصبشم به این صورته که بعد از Extract فایل dt18_win.cpk موجود در پوشه Data رو با فایل dt18_win.cpk موجود در پوشه Data خود بازی جایگزین میکنید فقط قبل از جایگزین حتما dt18_win.cpk خود بازی رو یه جایی کپی کنید تا اگه یه وقت از گیم پلی جدید خوشتون نیومد بتونین گیم پلی قبلی رو برگردونین هرچند که مطمئنم از گیم پلی جدید خوشتون میاد. ;)

ویرایش شده توسط FCB
لینک به دیدگاه

گیم پلی خود PES خیلی مزخرفه اگه تا حالا گیم پلی جدید نزدید توصیه من اینه این گیم پلی رو بزنید و در نهایت به نحو احسنت از PES لذت ببرید اینم لینکش:

http://downlodcity.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%AF%DB%8C%D9%85-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D9%BE%DA%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-pes-2016-tested-gameplay-by-harlock/

طریقه نصبشم به این صورته که بعد از Extract فایل dt18_win.cpk موجود در پوشه Data رو با فایل dt18_win.cpk موجود در پوشه Data خود بازی جایگزین میکنید فقط قبل از جایگزین حتما dt18_win.cpk خود بازی رو یه جایی کپی کنید تا اگه یه وقت از گیم پلی جدید خوشتون نیومد بتونین گیم پلی قبلی رو برگردونین هرچند که مطمئنم از گیم پلی جدید خوشتون میاد. ;)

من تا این لحظه نمیدونستم که گیم پلی رو هم میشه عوض کرد :)) ممنون

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم دوست عزیز اگه اینو بزنید هم گیم پلی درست میشه هم گیج هوش بودن بازیکنان @};-

درضمن دوست عزیز اگه از گیم پلی قبلی که گذاشتم خوشتون نیومد میتونید از این گیم پلی هم استفاده کنید هر دو گیم پلی عالی هستند.

http://www107.zippyshare.com/v/hq3N5q0e/file.html

ویرایش شده توسط FCB
لینک به دیدگاه

جلل الخالق منم داشتم به همین فک میکردم :laughing:

لینک به دیدگاه

جلل الخالق منم داشتم به همین فک میکردم :laughing:

بله دیگه پس چی زمونه عوض شده دوستان :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...